http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/572/spotkanie-naborowe

Terminarze / wyniki - IV liga podkarpacka

Zobacz też: Statystyki - IV liga podkarpacka

Wybierz sezon:

Statystyki dla IV liga podkarpacka Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Sokół Sieniawa 19 44 13 5 1 43 14 29
2 Izolator Boguchwała 20 41 13 2 5 56 22 34
3 Polonia Przemyśl 20 39 12 3 5 42 19 23
4 LKS Pisarowce 21 36 11 3 7 32 25 7
5 Wisłoka Dębica 22 35 9 8 5 26 13 13
6 Rzemieślnik Pilzno 19 35 9 8 2 40 28 12
7 KS Wiązownica 20 32 9 5 6 34 23 11
8 Wisłok Wiśniowa 20 27 7 6 7 23 23 0
9 Błękitni Ropczyce 20 27 8 3 9 26 34 -8
10 Ekoball Stal Sanok 20 27 7 6 7 27 22 5
11 Sokół Nisko 21 26 8 2 11 28 31 -3
12 Igloopol Dębica 20 25 5 10 5 25 28 -3
13 Piast Tuczempy 20 21 5 6 9 21 28 -7
14 Unia Nowa Sarzyna 20 17 3 8 9 17 34 -17
15 Granica Stubno 21 14 3 5 13 13 41 -28
16 Wisłok Strzyżów 20 13 3 4 13 24 52 -28
17 Głogovia Głogów Małopolski 21 13 3 4 14 15 55 -40
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - IV liga podkarpacka 12/13 sierpnia
Ekoball Stal Sanok 5 - 0 Głogovia Głogów Małopolski
KS Wiązownica 2 - 1 Polonia Przemyśl
Błękitni Ropczyce 4 - 1 Wisłok Strzyżów
Igloopol Dębica 1 - 1 LKS Pisarowce
Granica Stubno 1 - 0 Wisłok Wiśniowa
Unia Nowa Sarzyna 0 - 4 Izolator Boguchwała
Sokół Sieniawa 1 - 0 Wisłoka Dębica
Piast Tuczempy 2 - 0 Sokół Nisko

2. kolejka - IV liga podkarpacka 15 sierpnia
Izolator Boguchwała 0 - 3 Sokół Sieniawa
Polonia Przemyśl 1 - 0 Unia Nowa Sarzyna
LKS Pisarowce 6 - 0 Głogovia Głogów Małopolski
Wisłoka Dębica 1 - 0 Piast Tuczempy
Wisłok Strzyżów 1 - 1 Rzemieślnik Pilzno
Wisłok Wiśniowa 2 - 0 Błękitni Ropczyce
Igloopol Dębica 2 - 0 Granica Stubno
Ekoball Stal Sanok 3 - 1 Sokół Nisko
3. kolejka - IV liga podkarpacka 19/20 sierpnia
Błękitni Ropczyce 1 - 2 Igloopol Dębica
Piast Tuczempy 1 - 3 Izolator Boguchwała
Rzemieślnik Pilzno 1 - 1 Wisłok Wiśniowa
Ekoball Stal Sanok 1 - 0 Wisłoka Dębica
Głogovia Głogów Małopolski 2 - 0 Sokół Nisko
Granica Stubno 0 - 1 LKS Pisarowce
KS Wiązownica 2 - 0 Wisłok Strzyżów
Sokół Sieniawa 2 - 0 Polonia Przemyśl
4. kolejka - IV liga podkarpacka 26/27 sierpnia
Polonia Przemyśl 3 - 1 Piast Tuczempy
Wisłoka Dębica 1 - 1 Głogovia Głogów Małopolski
Wisłok Wiśniowa 0 - 0 KS Wiązownica
LKS Pisarowce 0 - 2 Sokół Nisko
Igloopol Dębica 2 - 2 Rzemieślnik Pilzno
Wisłok Strzyżów 2 - 3 Unia Nowa Sarzyna
Izolator Boguchwała 1 - 1 Ekoball Stal Sanok
Granica Stubno 0 - 2 Błękitni Ropczyce
5. kolejka - IV liga podkarpacka 30 sierpnia
Błękitni Ropczyce 2 - 5 LKS Pisarowce
Rzemieślnik Pilzno 4 - 0 Granica Stubno
Unia Nowa Sarzyna 0 - 0 Wisłok Wiśniowa
Sokół Sieniawa 5 - 0 Wisłok Strzyżów
Ekoball Stal Sanok 0 - 0 Polonia Przemyśl
Głogovia Głogów Małopolski 0 - 6 Izolator Boguchwała
Sokół Nisko 1 - 2 Wisłoka Dębica
KS Wiązownica 0 - 0 Igloopol Dębica
6. kolejka - IV liga podkarpacka 2/3 września
Izolator Boguchwała 3 - 1 Sokół Nisko
Polonia Przemyśl 3 - 1 Głogovia Głogów Małopolski
LKS Pisarowce 0 - 2 Wisłoka Dębica
Igloopol Dębica 0 - 1 Unia Nowa Sarzyna
Błękitni Ropczyce 1 - 2 Rzemieślnik Pilzno
Wisłok Strzyżów 4 - 1 Piast Tuczempy
Wisłok Wiśniowa 0 - 2 Sokół Sieniawa
Granica Stubno 0 - 5 KS Wiązownica
7. kolejka - IV liga podkarpacka 9/10 września
Unia Nowa Sarzyna 2 - 2 Granica Stubno
Piast Tuczempy 0 - 0 Wisłok Wiśniowa
Sokół Nisko 0 - 1 Polonia Przemyśl
Wisłoka Dębica 2 - 1 Izolator Boguchwała
Rzemieślnik Pilzno 2 - 1 LKS Pisarowce
Sokół Sieniawa 2 - 2 Igloopol Dębica
KS Wiązownica 3 - 0 Błękitni Ropczyce
Ekoball Stal Sanok 3 - 0 Wisłok Strzyżów

8. kolejka - IV liga podkarpacka 16/17 września
Polonia Przemyśl 2 - 0 Wisłoka Dębica
LKS Pisarowce 2 - 1 Izolator Boguchwała
Granica Stubno 0 - 1 Sokół Sieniawa
Błękitni Ropczyce 1 - 1 Unia Nowa Sarzyna
Wisłok Strzyżów 1 - 0 Głogovia Głogów Małopolski
Wisłok Wiśniowa 1 - 0 Ekoball Stal Sanok
Rzemieślnik Pilzno 4 - 2 KS Wiązownica
Igloopol Dębica 2 - 1 Piast Tuczempy
9. kolejka - IV liga podkarpacka 23/24 września
Unia Nowa Sarzyna 0 - 4 Rzemieślnik Pilzno
Sokół Sieniawa 3 - 0 Błękitni Ropczyce
Piast Tuczempy 1 - 1 Granica Stubno
Ekoball Stal Sanok 0 - 1 Igloopol Dębica
Izolator Boguchwała 0 - 1 Polonia Przemyśl
KS Wiązownica 0 - 0 LKS Pisarowce
Sokół Nisko 2 - 1 Wisłok Strzyżów
Głogovia Głogów Małopolski 0 - 2 Wisłok Wiśniowa
10. kolejka - IV liga podkarpacka 30 września / 1 października
LKS Pisarowce 2 - 1 Polonia Przemyśl
Błękitni Ropczyce 1 - 0 Piast Tuczempy
Rzemieślnik Pilzno 2 - 2 Sokół Sieniawa
Igloopol Dębica 1 - 0 Głogovia Głogów Małopolski
Wisłok Strzyżów 0 - 2 Wisłoka Dębica
Wisłok Wiśniowa 1 - 2 Sokół Nisko
Granica Stubno 0 - 1 Ekoball Stal Sanok
KS Wiązownica 2 - 1 Unia Nowa Sarzyna
11. kolejka - IV liga podkarpacka 7/8 października
Unia Nowa Sarzyna 0 - 1 LKS Pisarowce
Piast Tuczempy 0 - 2 Rzemieślnik Pilzno
Głogovia Głogów Małopolski 3 - 0 Granica Stubno
Wisłoka Dębica 3 - 0 Wisłok Wiśniowa
Izolator Boguchwała 4 - 0 Wisłok Strzyżów
Sokół Sieniawa 1 - 0 KS Wiązownica
Ekoball Stal Sanok 1 - 3 Błękitni Ropczyce
Sokół Nisko 0 - 0 Igloopol Dębica
12. kolejka - IV liga podkarpacka 14/15 października
Błękitni Ropczyce 0 - 2 Głogovia Głogów Małopolski
Granica Stubno 1 - 0 Sokół Nisko
Rzemieślnik Pilzno 4 - 2 Ekoball Stal Sanok
Unia Nowa Sarzyna 2 - 2 Sokół Sieniawa
Wisłok Strzyżów 1 - 5 Polonia Przemyśl
Wisłok Wiśniowa 2 - 2 Izolator Boguchwała
KS Wiązownica 2 - 0 Piast Tuczempy
Igloopol Dębica 0 - 0 Wisłoka Dębica
13. kolejka - IV liga podkarpacka 21/22 października
Polonia Przemyśl 1 - 0 Wisłok Wiśniowa
Sokół Nisko 4 - 0 Błękitni Ropczyce
Piast Tuczempy 3 - 0 Unia Nowa Sarzyna
Ekoball Stal Sanok 2 - 1 KS Wiązownica
Wisłoka Dębica 1 - 1 Granica Stubno
Głogovia Głogów Małopolski 0 - 1 Rzemieślnik Pilzno
Izolator Boguchwała 3 - 0 Igloopol Dębica
Sokół Sieniawa 1 - 0 LKS Pisarowce

14. kolejka - IV liga podkarpacka 28/29 października
LKS Pisarowce 4 - 3 Wisłok Strzyżów
Sokół Sieniawa 3 - 5 Piast Tuczempy
Granica Stubno 0 - 4 Izolator Boguchwała
Rzemieślnik Pilzno 4 - 1 Sokół Nisko
Unia Nowa Sarzyna 1 - 0 Ekoball Stal Sanok
Igloopol Dębica 2 - 5 Polonia Przemyśl
KS Wiązownica 4 - 1 Głogovia Głogów Małopolski
Błękitni Ropczyce 1 - 0 Wisłoka Dębica
15. kolejka - IV liga podkarpacka 4/5 listopada
Polonia Przemyśl 4 - 0 Granica Stubno
Sokół Nisko 3 - 2 KS Wiązownica
Piast Tuczempy 1 - 0 LKS Pisarowce
Wisłoka Dębica 0 - 0 Rzemieślnik Pilzno
Wisłok Strzyżów 2 - 2 Wisłok Wiśniowa
Głogovia Głogów Małopolski 2 - 2 Unia Nowa Sarzyna
Izolator Boguchwała 1 - 2 Błękitni Ropczyce
Ekoball Stal Sanok 1 - 1 Sokół Sieniawa
16. kolejka - IV liga podkarpacka 11/12 listopada
LKS Pisarowce 3 - 0 Wisłok Wiśniowa
Błękitni Ropczyce 0 - 5 Polonia Przemyśl
Rzemieślnik Pilzno 1 - 5 Izolator Boguchwała
KS Wiązownica 0 - 0 Wisłoka Dębica
Piast Tuczempy 1 - 1 Ekoball Stal Sanok
Igloopol Dębica 3 - 4 Wisłok Strzyżów
Sokół Sieniawa 8 - 0 Głogovia Głogów Małopolski
Unia Nowa Sarzyna 1 - 1 Sokół Nisko
17. kolejka - IV liga podkarpacka 18/19 listopada
Polonia Przemyśl 5 - 1 Rzemieślnik Pilzno
Wisłok Wiśniowa 2 - 1 Igloopol Dębica
Ekoball Stal Sanok 0 - 1 LKS Pisarowce
Głogovia Głogów Małopolski 1 - 1 Piast Tuczempy
Sokół Nisko 0 - 2 Sokół Sieniawa
Izolator Boguchwała 5 - 1 KS Wiązownica
Wisłok Strzyżów 2 - 5 Granica Stubno
Wisłoka Dębica 3 - 1 Unia Nowa Sarzyna
18. kolejka - IV liga podkarpacka 10/11 marca
Izolator Boguchwała 2 - 1 Unia Nowa Sarzyna
LKS Pisarowce 2 - 2 Igloopol Dębica
Wisłok Wiśniowa 3 - 1 Granica Stubno
Wisłoka Dębica 0 - 0 Sokół Sieniawa
Sokół Nisko 2 - 0 Piast Tuczempy
Głogovia Głogów Małopolski 1 - 3 Ekoball Stal Sanok
Wisłok Strzyżów 0 - 3 Błękitni Ropczyce
Polonia Przemyśl 1 - 3 KS Wiązownica
19. kolejka - IV liga podkarpacka 17/18 marca
Głogovia Głogów Małopolski ? - ? LKS Pisarowce
Sokół Nisko ? - ? Ekoball Stal Sanok
Błękitni Ropczyce ? - ? Wisłok Wiśniowa
Granica Stubno ? - ? Igloopol Dębica
Unia Nowa Sarzyna ? - ? Polonia Przemyśl
Rzemieślnik Pilzno ? - ? Wisłok Strzyżów
Sokół Sieniawa ? - ? Izolator Boguchwała
Piast Tuczempy 0 - 0 Wisłoka Dębica

20. kolejka - IV liga podkarpacka 24/25 marca
Polonia Przemyśl ? - ? Sokół Sieniawa
LKS Pisarowce 2 - 0 Granica Stubno
Igloopol Dębica ? - ? Błękitni Ropczyce
Izolator Boguchwała ? - ? Piast Tuczempy
Sokół Nisko 3 - 0 Głogovia Głogów Małopolski
Wisłok Strzyżów ? - ? KS Wiązownica
Wisłok Wiśniowa ? - ? Rzemieślnik Pilzno
Wisłoka Dębica 0 - 0 Ekoball Stal Sanok
21. kolejka - IV liga podkarpacka 31 marca
Głogovia Głogów Małopolski 0 - 3 Wisłoka Dębica
Ekoball Stal Sanok 2 - 4 Izolator Boguchwała
Unia Nowa Sarzyna 0 - 0 Wisłok Strzyżów
KS Wiązownica 2 - 3 Wisłok Wiśniowa
Rzemieślnik Pilzno 2 - 2 Igloopol Dębica
Sokół Nisko 0 - 1 LKS Pisarowce
Piast Tuczempy 2 - 1 Polonia Przemyśl
Błękitni Ropczyce 0 - 0 Granica Stubno
22. kolejka - IV liga podkarpacka 7/8 kwietnia
Igloopol Dębica 1 - 1 KS Wiązownica
LKS Pisarowce 0 - 3 Błękitni Ropczyce
Izolator Boguchwała 4 - 0 Głogovia Głogów Małopolski
Granica Stubno 1 - 1 Rzemieślnik Pilzno
Polonia Przemyśl 1 - 1 Ekoball Stal Sanok
Wisłoka Dębica 2 - 3 Sokół Nisko
Wisłok Strzyżów 1 - 2 Sokół Sieniawa
Wisłok Wiśniowa 3 - 0 Unia Nowa Sarzyna
23. kolejka - IV liga podkarpacka 14/15 kwietnia
Sokół Nisko 2 - 3 Izolator Boguchwała
Piast Tuczempy 1 - 1 Wisłok Strzyżów
Wisłoka Dębica 4 - 0 LKS Pisarowce
Głogovia Głogów Małopolski 1 - 1 Polonia Przemyśl
Unia Nowa Sarzyna 1 - 1 Igloopol Dębica
Rzemieślnik Pilzno 2 - 2 Błękitni Ropczyce
Sokół Sieniawa 2 - 1 Wisłok Wiśniowa
KS Wiązownica 2 - 0 Granica Stubno
24. kolejka - IV liga podkarpacka 21/22 kwietnia
LKS Pisarowce ? - ? Rzemieślnik Pilzno
Igloopol Dębica ? - ? Sokół Sieniawa
Błękitni Ropczyce ? - ? KS Wiązownica
Polonia Przemyśl ? - ? Sokół Nisko
Izolator Boguchwała ? - ? Wisłoka Dębica
Wisłok Strzyżów ? - ? Ekoball Stal Sanok
Granica Stubno ? - ? Unia Nowa Sarzyna
Wisłok Wiśniowa ? - ? Piast Tuczempy
25. kolejka - IV liga podkarpacka 25 kwietnia
Izolator Boguchwała ? - ? LKS Pisarowce
Wisłoka Dębica ? - ? Polonia Przemyśl
Głogovia Głogów Małopolski ? - ? Wisłok Strzyżów
Ekoball Stal Sanok ? - ? Wisłok Wiśniowa
Piast Tuczempy ? - ? Igloopol Dębica
Sokół Sieniawa ? - ? Granica Stubno
Unia Nowa Sarzyna ? - ? Błękitni Ropczyce
KS Wiązownica ? - ? Rzemieślnik Pilzno

26. kolejka - IV liga podkarpacka 28/29 kwietnia
LKS Pisarowce ? - ? KS Wiązownica
Rzemieślnik Pilzno ? - ? Unia Nowa Sarzyna
Błękitni Ropczyce ? - ? Sokół Sieniawa
Granica Stubno ? - ? Piast Tuczempy
Igloopol Dębica ? - ? Ekoball Stal Sanok
Wisłok Wiśniowa ? - ? Głogovia Głogów Małopolski
Wisłok Strzyżów ? - ? Sokół Nisko
Polonia Przemyśl ? - ? Izolator Boguchwała
27. kolejka - IV liga podkarpacka 5/6 maja
Polonia Przemyśl ? - ? LKS Pisarowce
Wisłoka Dębica ? - ? Wisłok Strzyżów
Sokół Nisko ? - ? Wisłok Wiśniowa
Głogovia Głogów Małopolski ? - ? Igloopol Dębica
Ekoball Stal Sanok ? - ? Granica Stubno
Piast Tuczempy ? - ? Błękitni Ropczyce
Sokół Sieniawa ? - ? Rzemieślnik Pilzno
Unia Nowa Sarzyna ? - ? KS Wiązownica
28. kolejka - IV liga podkarpacka 12/13 maja
LKS Pisarowce ? - ? Unia Nowa Sarzyna
KS Wiązownica ? - ? Sokół Sieniawa
Rzemieślnik Pilzno ? - ? Piast Tuczempy
Błękitni Ropczyce ? - ? Ekoball Stal Sanok
Granica Stubno ? - ? Głogovia Głogów Małopolski
Igloopol Dębica ? - ? Sokół Nisko
Wisłok Wiśniowa ? - ? Wisłoka Dębica
Wisłok Strzyżów ? - ? Izolator Boguchwała
29. kolejka - IV liga podkarpacka 19/20 maja
Polonia Przemyśl ? - ? Wisłok Strzyżów
Izolator Boguchwała ? - ? Wisłok Wiśniowa
Wisłoka Dębica ? - ? Igloopol Dębica
Sokół Nisko ? - ? Granica Stubno
Głogovia Głogów Małopolski ? - ? Błękitni Ropczyce
Ekoball Stal Sanok ? - ? Rzemieślnik Pilzno
Piast Tuczempy ? - ? KS Wiązownica
Sokół Sieniawa ? - ? Unia Nowa Sarzyna
30. kolejka - IV liga podkarpacka 26/27 maja
LKS Pisarowce ? - ? Sokół Sieniawa
Unia Nowa Sarzyna ? - ? Piast Tuczempy
KS Wiązownica ? - ? Ekoball Stal Sanok
Rzemieślnik Pilzno ? - ? Głogovia Głogów Małopolski
Błękitni Ropczyce ? - ? Sokół Nisko
Granica Stubno ? - ? Wisłoka Dębica
Igloopol Dębica ? - ? Izolator Boguchwała
Wisłok Wiśniowa ? - ? Polonia Przemyśl
31. kolejka - IV liga podkarpacka 30 maja
Wisłok Strzyżów ? - ? LKS Pisarowce
Polonia Przemyśl ? - ? Igloopol Dębica
Izolator Boguchwała ? - ? Granica Stubno
Wisłoka Dębica ? - ? Błękitni Ropczyce
Sokół Nisko ? - ? Rzemieślnik Pilzno
Głogovia Głogów Małopolski ? - ? KS Wiązownica
Ekoball Stal Sanok ? - ? Unia Nowa Sarzyna
Piast Tuczempy ? - ? Sokół Sieniawa

32. kolejka - IV liga podkarpacka 2/3 czerwca
LKS Pisarowce ? - ? Piast Tuczempy
Sokół Sieniawa ? - ? Ekoball Stal Sanok
Unia Nowa Sarzyna ? - ? Głogovia Głogów Małopolski
KS Wiązownica ? - ? Sokół Nisko
Rzemieślnik Pilzno ? - ? Wisłoka Dębica
Błękitni Ropczyce ? - ? Izolator Boguchwała
Granica Stubno ? - ? Polonia Przemyśl
Wisłok Wiśniowa ? - ? Wisłok Strzyżów
33. kolejka - IV liga podkarpacka 9 czerwca
Wisłok Wiśniowa ? - ? LKS Pisarowce
Wisłok Strzyżów ? - ? Igloopol Dębica
Polonia Przemyśl ? - ? Błękitni Ropczyce
Izolator Boguchwała ? - ? Rzemieślnik Pilzno
Wisłoka Dębica ? - ? KS Wiązownica
Sokół Nisko ? - ? Unia Nowa Sarzyna
Głogovia Głogów Małopolski ? - ? Sokół Sieniawa
Ekoball Stal Sanok ? - ? Piast Tuczempy
34. kolejka - IV liga podkarpacka 16 czerwca
LKS Pisarowce ? - ? Ekoball Stal Sanok
Piast Tuczempy ? - ? Głogovia Głogów Małopolski
Sokół Sieniawa ? - ? Sokół Nisko
Unia Nowa Sarzyna ? - ? Wisłoka Dębica
KS Wiązownica ? - ? Izolator Boguchwała
Rzemieślnik Pilzno ? - ? Polonia Przemyśl
Granica Stubno ? - ? Wisłok Strzyżów
Igloopol Dębica ? - ? Wisłok Wiśniowa

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem