Tabela: IV liga podkarpacka Umieść na swojej stronie
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cosmos Nowotaniec | 19 | 44 | 14 | 2 | 3 | 50 | 18 | 32 | |
2 | Stal Łańcut | 19 | 43 | 13 | 4 | 2 | 46 | 21 | 25 | |
3 | Legion Pilzno | 19 | 40 | 12 | 4 | 3 | 34 | 22 | 12 | |
4 | Pogoń-Sokół Lubaczów | 19 | 39 | 11 | 6 | 2 | 32 | 9 | 23 | |
5 | Głogovia Głogów Małopolski | 19 | 30 | 9 | 3 | 7 | 26 | 30 | -4 | |
6 | Izolator Boguchwała | 19 | 30 | 9 | 3 | 7 | 36 | 24 | 12 | |
7 | Igloopol Dębica | 19 | 30 | 9 | 3 | 7 | 33 | 27 | 6 | |
8 | Sokół Kamień | 19 | 29 | 8 | 5 | 6 | 36 | 36 | 0 | |
9 | Ekoball Stal Sanok | 19 | 29 | 9 | 2 | 8 | 30 | 25 | 5 | |
10 | JKS Jarosław | 19 | 26 | 8 | 2 | 9 | 25 | 22 | 3 | |
11 | Stal II Rzeszów | 19 | 26 | 8 | 2 | 9 | 43 | 33 | 10 | |
12 | Wisłok Wiśniowa | 19 | 26 | 7 | 5 | 7 | 39 | 32 | 7 | |
13 | Sokół Kolbuszowa Dolna | 19 | 24 | 7 | 3 | 9 | 34 | 31 | 3 | |
14 | Resovia II | 19 | 22 | 7 | 1 | 11 | 23 | 41 | -18 | |
15 | Błękitni Ropczyce | 19 | 19 | 5 | 4 | 10 | 28 | 38 | -10 | |
16 | Polonia Przemyśl | 19 | 19 | 5 | 4 | 10 | 26 | 32 | -6 | |
17 | Lechia Sędziszów Małopolski | 19 | 9 | 3 | 0 | 16 | 14 | 55 | -41 | |
18 | Korona Rzeszów | 19 | 1 | 0 | 1 | 18 | 13 | 72 | -59 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka |
Terminarz: IV liga podkarpacka (sezon 2023/2024)
1. kolejka - IV liga podkarpacka | 12/13 sierpnia | ||
---|---|---|---|
JKS Jarosław | 1 - 1 | Legion Pilzno | |
Głogovia Głogów Małopolski | 3 - 2 | Błękitni Ropczyce | |
Ekoball Stal Sanok | 2 - 1 | Sokół Kolbuszowa Dolna | |
Igloopol Dębica | 1 - 3 | Pogoń-Sokół Lubaczów | |
Wisłok Wiśniowa | 1 - 0 | Korona Rzeszów | |
Cosmos Nowotaniec | 4 - 1 | Polonia Przemyśl | |
Lechia Sędziszów Małopolski | 2 - 1 | Stal II Rzeszów | |
Stal Łańcut | 4 - 1 | Resovia II | |
Sokół Kamień | 2 - 2 | Izolator Boguchwała |
2. kolejka - IV liga podkarpacka | 16 sierpnia | ||
---|---|---|---|
Izolator Boguchwała | 0 - 0 | Pogoń-Sokół Lubaczów | |
Głogovia Głogów Małopolski | 0 - 3 | Stal II Rzeszów | |
Igloopol Dębica | 3 - 1 | JKS Jarosław | |
Cosmos Nowotaniec | 3 - 2 | Sokół Kamień | |
Polonia Przemyśl | 2 - 0 | Korona Rzeszów | |
Legion Pilzno | 3 - 1 | Lechia Sędziszów Małopolski | |
Sokół Kolbuszowa Dolna | 2 - 3 | Wisłok Wiśniowa | |
Resovia II | 1 - 2 | Ekoball Stal Sanok | |
Błękitni Ropczyce | 1 - 1 | Stal Łańcut |
3. kolejka - IV liga podkarpacka | 19/20 sierpnia | ||
---|---|---|---|
Lechia Sędziszów Małopolski | 1 - 4 | Igloopol Dębica | |
Wisłok Wiśniowa | 4 - 0 | Resovia II | |
Korona Rzeszów | 0 - 4 | Sokół Kolbuszowa Dolna | |
Polonia Przemyśl | 0 - 2 | Sokół Kamień | |
Pogoń-Sokół Lubaczów | 1 - 0 | Cosmos Nowotaniec | |
Głogovia Głogów Małopolski | 1 - 1 | Legion Pilzno | |
Ekoball Stal Sanok | 3 - 4 | Błękitni Ropczyce | |
Stal Łańcut | 2 - 1 | Stal II Rzeszów | |
JKS Jarosław | 3 - 1 | Izolator Boguchwała |
4. kolejka - IV liga podkarpacka | 26/27 sierpnia | ||
---|---|---|---|
Błękitni Ropczyce | 0 - 0 | Wisłok Wiśniowa | |
Izolator Boguchwała | 5 - 1 | Lechia Sędziszów Małopolski | |
Polonia Przemyśl | 3 - 3 | Sokół Kolbuszowa Dolna | |
Stal II Rzeszów | 3 - 3 | Ekoball Stal Sanok | |
Legion Pilzno | 3 - 1 | Stal Łańcut | |
Igloopol Dębica | 1 - 3 | Głogovia Głogów Małopolski | |
Cosmos Nowotaniec | 5 - 2 | JKS Jarosław | |
Resovia II | 6 - 0 | Korona Rzeszów | |
Sokół Kamień | 0 - 4 | Pogoń-Sokół Lubaczów |
5. kolejka - IV liga podkarpacka | 30 sierpnia | ||
---|---|---|---|
Pogoń-Sokół Lubaczów | 1 - 1 | Polonia Przemyśl | |
JKS Jarosław | 3 - 0 | Sokół Kamień | |
Lechia Sędziszów Małopolski | 0 - 3 | Cosmos Nowotaniec | |
Głogovia Głogów Małopolski | 2 - 1 | Izolator Boguchwała | |
Stal Łańcut | 2 - 1 | Igloopol Dębica | |
Ekoball Stal Sanok | 0 - 2 | Legion Pilzno | |
Wisłok Wiśniowa | 2 - 5 | Stal II Rzeszów | |
Korona Rzeszów | 1 - 5 | Błękitni Ropczyce | |
Sokół Kolbuszowa Dolna | 1 - 2 | Resovia II |
6. kolejka - IV liga podkarpacka | 2/3 września | ||
---|---|---|---|
Izolator Boguchwała | 0 - 2 | Stal Łańcut | |
Legion Pilzno | 2 - 1 | Wisłok Wiśniowa | |
Stal II Rzeszów | 4 - 0 | Korona Rzeszów | |
Cosmos Nowotaniec | 2 - 1 | Głogovia Głogów Małopolski | |
Polonia Przemyśl | 0 - 1 | Resovia II | |
Igloopol Dębica | 1 - 3 | Ekoball Stal Sanok | |
Pogoń-Sokół Lubaczów | 0 - 0 | JKS Jarosław | |
Błękitni Ropczyce | 1 - 3 | Sokół Kolbuszowa Dolna | |
Sokół Kamień | 5 - 1 | Lechia Sędziszów Małopolski |
7. kolejka - IV liga podkarpacka | 9/10 września | ||
---|---|---|---|
Ekoball Stal Sanok | 1 - 0 | Izolator Boguchwała | |
Stal Łańcut | 4 - 3 | Cosmos Nowotaniec | |
Głogovia Głogów Małopolski | 0 - 3 | Sokół Kamień | |
Wisłok Wiśniowa | 2 - 2 | Igloopol Dębica | |
Resovia II | 4 - 3 | Błękitni Ropczyce | |
Korona Rzeszów | 3 - 3 | Legion Pilzno | |
Lechia Sędziszów Małopolski | 0 - 3 | Pogoń-Sokół Lubaczów | |
Sokół Kolbuszowa Dolna | 3 - 1 | Stal II Rzeszów | |
JKS Jarosław | 3 - 2 | Polonia Przemyśl |
8. kolejka - IV liga podkarpacka | 16/17 września | ||
---|---|---|---|
Legion Pilzno | 2 - 1 | Sokół Kolbuszowa Dolna | |
Izolator Boguchwała | 3 - 1 | Wisłok Wiśniowa | |
Polonia Przemyśl | 1 - 2 | Błękitni Ropczyce | |
Stal II Rzeszów | 3 - 1 | Resovia II | |
Igloopol Dębica | 1 - 0 | Korona Rzeszów | |
Cosmos Nowotaniec | 2 - 0 | Ekoball Stal Sanok | |
Pogoń-Sokół Lubaczów | 1 - 0 | Głogovia Głogów Małopolski | |
Sokół Kamień | 2 - 2 | Stal Łańcut | |
JKS Jarosław | 2 - 0 | Lechia Sędziszów Małopolski |
9. kolejka - IV liga podkarpacka | 23/24 września | ||
---|---|---|---|
Stal Łańcut | 0 - 0 | Pogoń-Sokół Lubaczów | |
Wisłok Wiśniowa | 1 - 2 | Cosmos Nowotaniec | |
Głogovia Głogów Małopolski | 1 - 0 | JKS Jarosław | |
Ekoball Stal Sanok | 0 - 3 | Sokół Kamień | |
Błękitni Ropczyce | 2 - 0 | Stal II Rzeszów | |
Sokół Kolbuszowa Dolna | 1 - 2 | Igloopol Dębica | |
Resovia II | 0 - 1 | Legion Pilzno | |
Korona Rzeszów | 4 - 8 | Izolator Boguchwała | |
Lechia Sędziszów Małopolski | 1 - 4 | Polonia Przemyśl |
10. kolejka - IV liga podkarpacka | 30 września/1 października | ||
---|---|---|---|
Izolator Boguchwała | 2 - 1 | Sokół Kolbuszowa Dolna | |
Polonia Przemyśl | 2 - 2 | Stal II Rzeszów | |
Igloopol Dębica | 3 - 0 | Resovia II | |
Cosmos Nowotaniec | 3 - 0 | Korona Rzeszów | |
Pogoń-Sokół Lubaczów | 0 - 1 | Ekoball Stal Sanok | |
Lechia Sędziszów Małopolski | 0 - 2 | Głogovia Głogów Małopolski | |
Legion Pilzno | 1 - 0 | Błękitni Ropczyce | |
Sokół Kamień | 2 - 1 | Wisłok Wiśniowa | |
JKS Jarosław | 0 - 1 | Stal Łańcut |
11. kolejka - IV liga podkarpacka | 7/8 października | ||
---|---|---|---|
Ekoball Stal Sanok | 1 - 0 | JKS Jarosław | |
Głogovia Głogów Małopolski | 1 - 0 | Polonia Przemyśl | |
Błękitni Ropczyce | 2 - 2 | Igloopol Dębica | |
Stal II Rzeszów | 2 - 1 | Legion Pilzno | |
Resovia II | 0 - 1 | Izolator Boguchwała | |
Wisłok Wiśniowa | 0 - 0 | Pogoń-Sokół Lubaczów | |
Korona Rzeszów | 1 - 4 | Sokół Kamień | |
Sokół Kolbuszowa Dolna | 1 - 1 | Cosmos Nowotaniec | |
Stal Łańcut | 3 - 0 | Lechia Sędziszów Małopolski |
12. kolejka - IV liga podkarpacka | 14/15 października | ||
---|---|---|---|
Izolator Boguchwała | 6 - 1 | Błękitni Ropczyce | |
Polonia Przemyśl | 2 - 3 | Legion Pilzno | |
Igloopol Dębica | 2 - 1 | Stal II Rzeszów | |
JKS Jarosław | 2 - 0 | Wisłok Wiśniowa | |
Lechia Sędziszów Małopolski | 0 - 1 | Ekoball Stal Sanok | |
Głogovia Głogów Małopolski | 4 - 2 | Stal Łańcut | |
Pogoń-Sokół Lubaczów | 2 - 0 | Korona Rzeszów | |
Sokół Kamień | 2 - 2 | Sokół Kolbuszowa Dolna | |
Cosmos Nowotaniec | 8 - 0 | Resovia II |
13. kolejka - IV liga podkarpacka | 21/22 października | ||
---|---|---|---|
Legion Pilzno | 0 - 2 | Igloopol Dębica | |
Korona Rzeszów | 0 - 1 | JKS Jarosław | |
Resovia II | 1 - 1 | Sokół Kamień | |
Stal Łańcut | 2 - 0 | Polonia Przemyśl | |
Sokół Kolbuszowa Dolna | 0 - 3 | Pogoń-Sokół Lubaczów | |
Błękitni Ropczyce | 0 - 0 | Cosmos Nowotaniec | |
Ekoball Stal Sanok | 0 - 0 | Głogovia Głogów Małopolski | |
Stal II Rzeszów | 3 - 1 | Izolator Boguchwała | |
Wisłok Wiśniowa | 6 - 0 | Lechia Sędziszów Małopolski |
14. kolejka - IV liga podkarpacka | 28/29 października | ||
---|---|---|---|
Polonia Przemyśl | 2 - 2 | Igloopol Dębica | |
Izolator Boguchwała | 1 - 0 | Legion Pilzno | |
Lechia Sędziszów Małopolski | 3 - 1 | Korona Rzeszów | |
Cosmos Nowotaniec | 2 - 1 | Stal II Rzeszów | |
Stal Łańcut | 2 - 0 | Ekoball Stal Sanok | |
Resovia II | 2 - 3 | Pogoń-Sokół Lubaczów | |
Głogovia Głogów Małopolski | 2 - 2 | Wisłok Wiśniowa | |
Sokół Kamień | 1 - 0 | Błękitni Ropczyce | |
JKS Jarosław | 0 - 1 | Sokół Kolbuszowa Dolna |
15. kolejka - IV liga podkarpacka | 4/5 listopada | ||
---|---|---|---|
Sokół Kolbuszowa Dolna | 4 - 0 | Lechia Sędziszów Małopolski | |
Stal II Rzeszów | 3 - 4 | Sokół Kamień | |
Legion Pilzno | 1 - 0 | Cosmos Nowotaniec | |
Wisłok Wiśniowa | 5 - 5 | Stal Łańcut | |
Korona Rzeszów | 1 - 2 | Głogovia Głogów Małopolski | |
Resovia II | 1 - 0 | JKS Jarosław | |
Błękitni Ropczyce | 0 - 4 | Pogoń-Sokół Lubaczów | |
Ekoball Stal Sanok | 0 - 1 | Polonia Przemyśl | |
Igloopol Dębica | 0 - 1 | Izolator Boguchwała |
16. kolejka - IV liga podkarpacka | 11/12 listopada | ||
---|---|---|---|
Stal Łańcut | 6 - 0 | Korona Rzeszów | |
JKS Jarosław | 4 - 1 | Błękitni Ropczyce | |
Polonia Przemyśl | 1 - 0 | Izolator Boguchwała | |
Głogovia Głogów Małopolski | 2 - 0 | Sokół Kolbuszowa Dolna | |
Pogoń-Sokół Lubaczów | 3 - 1 | Stal II Rzeszów | |
Sokół Kamień | 2 - 2 | Legion Pilzno | |
Cosmos Nowotaniec | 2 - 1 | Igloopol Dębica | |
Lechia Sędziszów Małopolski | 1 - 2 | Resovia II | |
Ekoball Stal Sanok | 0 - 1 | Wisłok Wiśniowa |
17. kolejka - IV liga podkarpacka | 18/19 listopada | ||
---|---|---|---|
Izolator Boguchwała | 1 - 2 | Cosmos Nowotaniec | |
Wisłok Wiśniowa | 2 - 1 | Polonia Przemyśl | |
Korona Rzeszów | 0 - 8 | Ekoball Stal Sanok | |
Resovia II | 1 - 0 | Głogovia Głogów Małopolski | |
Błękitni Ropczyce | 0 - 1 | Lechia Sędziszów Małopolski | |
Legion Pilzno | 3 - 1 | Pogoń-Sokół Lubaczów | |
Igloopol Dębica | 3 - 0 | Sokół Kamień | |
Sokół Kolbuszowa Dolna | 0 - 2 | Stal Łańcut | |
JKS Jarosław | 2 - 0 | Stal II Rzeszów |
18. kolejka - IV liga podkarpacka | 9/10 marca | ||
---|---|---|---|
Izolator Boguchwała | 3 - 0 | Sokół Kamień | |
Legion Pilzno | 2 - 1 | JKS Jarosław | |
Błękitni Ropczyce | 4 - 1 | Głogovia Głogów Małopolski | |
Sokół Kolbuszowa Dolna | 4 - 2 | Ekoball Stal Sanok | |
Polonia Przemyśl | 0 - 3 | Cosmos Nowotaniec | |
Resovia II | 0 - 3 | Stal Łańcut | |
Stal II Rzeszów | 3 - 0 * | Lechia Sędziszów Małopolski | |
Korona Rzeszów | 2 - 6 | Wisłok Wiśniowa | |
Pogoń-Sokół Lubaczów | 3 - 0 | Igloopol Dębica |
19. kolejka - IV liga podkarpacka | 16/17 marca | ||
---|---|---|---|
Korona Rzeszów | 0 - 3 | Polonia Przemyśl | |
Lechia Sędziszów Małopolski | 2 - 3 | Legion Pilzno | |
Wisłok Wiśniowa | 1 - 2 | Sokół Kolbuszowa Dolna | |
Stal Łańcut | 2 - 0 | Błękitni Ropczyce | |
JKS Jarosław | 0 - 2 | Igloopol Dębica | |
Pogoń-Sokół Lubaczów | 0 - 0 | Izolator Boguchwała | |
Ekoball Stal Sanok | 3 - 0 | Resovia II | |
Stal II Rzeszów | 6 - 1 | Głogovia Głogów Małopolski | |
Sokół Kamień | 1 - 5 | Cosmos Nowotaniec |
20. kolejka - IV liga podkarpacka | 23/24 marca | ||
---|---|---|---|
Izolator Boguchwała | ? - ? | JKS Jarosław | |
Igloopol Dębica | ? - ? | Lechia Sędziszów Małopolski | |
Resovia II | ? - ? | Wisłok Wiśniowa | |
Legion Pilzno | ? - ? | Głogovia Głogów Małopolski | |
Stal II Rzeszów | ? - ? | Stal Łańcut | |
Błękitni Ropczyce | ? - ? | Ekoball Stal Sanok | |
Cosmos Nowotaniec | ? - ? | Pogoń-Sokół Lubaczów | |
Sokół Kamień | ? - ? | Polonia Przemyśl | |
Sokół Kolbuszowa Dolna | ? - ? | Korona Rzeszów |
21. kolejka - IV liga podkarpacka | 30 marca | ||
---|---|---|---|
Sokół Kolbuszowa Dolna | ? - ? | Polonia Przemyśl | |
Korona Rzeszów | ? - ? | Resovia II | |
Wisłok Wiśniowa | ? - ? | Błękitni Ropczyce | |
Ekoball Stal Sanok | ? - ? | Stal II Rzeszów | |
Stal Łańcut | ? - ? | Legion Pilzno | |
Głogovia Głogów Małopolski | ? - ? | Igloopol Dębica | |
Lechia Sędziszów Małopolski | ? - ? | Izolator Boguchwała | |
JKS Jarosław | ? - ? | Cosmos Nowotaniec | |
Pogoń-Sokół Lubaczów | ? - ? | Sokół Kamień |
22. kolejka - IV liga podkarpacka | 6/7 kwietnia | ||
---|---|---|---|
Polonia Przemyśl | ? - ? | Pogoń-Sokół Lubaczów | |
Sokół Kamień | ? - ? | JKS Jarosław | |
Cosmos Nowotaniec | ? - ? | Lechia Sędziszów Małopolski | |
Izolator Boguchwała | ? - ? | Głogovia Głogów Małopolski | |
Igloopol Dębica | ? - ? | Stal Łańcut | |
Legion Pilzno | ? - ? | Ekoball Stal Sanok | |
Stal II Rzeszów | ? - ? | Wisłok Wiśniowa | |
Błękitni Ropczyce | ? - ? | Korona Rzeszów | |
Resovia II | ? - ? | Sokół Kolbuszowa Dolna |
23. kolejka - IV liga podkarpacka | 13/14 kwietnia | ||
---|---|---|---|
Resovia II | ? - ? | Polonia Przemyśl | |
Sokół Kolbuszowa Dolna | ? - ? | Błękitni Ropczyce | |
Korona Rzeszów | ? - ? | Stal II Rzeszów | |
Wisłok Wiśniowa | ? - ? | Legion Pilzno | |
Ekoball Stal Sanok | ? - ? | Igloopol Dębica | |
Stal Łańcut | ? - ? | Izolator Boguchwała | |
Głogovia Głogów Małopolski | ? - ? | Cosmos Nowotaniec | |
Lechia Sędziszów Małopolski | ? - ? | Sokół Kamień | |
JKS Jarosław | ? - ? | Pogoń-Sokół Lubaczów |
24. kolejka - IV liga podkarpacka | 20/21 kwietnia | ||
---|---|---|---|
Polonia Przemyśl | ? - ? | JKS Jarosław | |
Pogoń-Sokół Lubaczów | ? - ? | Lechia Sędziszów Małopolski | |
Sokół Kamień | ? - ? | Głogovia Głogów Małopolski | |
Cosmos Nowotaniec | ? - ? | Stal Łańcut | |
Izolator Boguchwała | ? - ? | Ekoball Stal Sanok | |
Igloopol Dębica | ? - ? | Wisłok Wiśniowa | |
Legion Pilzno | ? - ? | Korona Rzeszów | |
Stal II Rzeszów | ? - ? | Sokół Kolbuszowa Dolna | |
Błękitni Ropczyce | ? - ? | Resovia II |
25. kolejka - IV liga podkarpacka | 24 kwietnia | ||
---|---|---|---|
Błękitni Ropczyce | ? - ? | Polonia Przemyśl | |
Resovia II | ? - ? | Stal II Rzeszów | |
Sokół Kolbuszowa Dolna | ? - ? | Legion Pilzno | |
Korona Rzeszów | ? - ? | Igloopol Dębica | |
Wisłok Wiśniowa | ? - ? | Izolator Boguchwała | |
Ekoball Stal Sanok | ? - ? | Cosmos Nowotaniec | |
Stal Łańcut | ? - ? | Sokół Kamień | |
Głogovia Głogów Małopolski | ? - ? | Pogoń-Sokół Lubaczów | |
Lechia Sędziszów Małopolski | ? - ? | JKS Jarosław |
26. kolejka - IV liga podkarpacka | 27/28 kwietnia | ||
---|---|---|---|
Polonia Przemyśl | ? - ? | Lechia Sędziszów Małopolski | |
JKS Jarosław | ? - ? | Głogovia Głogów Małopolski | |
Pogoń-Sokół Lubaczów | ? - ? | Stal Łańcut | |
Sokół Kamień | ? - ? | Ekoball Stal Sanok | |
Cosmos Nowotaniec | ? - ? | Wisłok Wiśniowa | |
Izolator Boguchwała | ? - ? | Korona Rzeszów | |
Igloopol Dębica | ? - ? | Sokół Kolbuszowa Dolna | |
Legion Pilzno | ? - ? | Resovia II | |
Stal II Rzeszów | ? - ? | Błękitni Ropczyce |
27. kolejka - IV liga podkarpacka | 4/5 maja | ||
---|---|---|---|
Stal II Rzeszów | ? - ? | Polonia Przemyśl | |
Błękitni Ropczyce | ? - ? | Legion Pilzno | |
Resovia II | ? - ? | Igloopol Dębica | |
Sokół Kolbuszowa Dolna | ? - ? | Izolator Boguchwała | |
Korona Rzeszów | ? - ? | Cosmos Nowotaniec | |
Wisłok Wiśniowa | ? - ? | Sokół Kamień | |
Ekoball Stal Sanok | ? - ? | Pogoń-Sokół Lubaczów | |
Stal Łańcut | ? - ? | JKS Jarosław | |
Głogovia Głogów Małopolski | ? - ? | Lechia Sędziszów Małopolski |
28. kolejka - IV liga podkarpacka | 11/12 maja | ||
---|---|---|---|
Polonia Przemyśl | ? - ? | Głogovia Głogów Małopolski | |
Lechia Sędziszów Małopolski | ? - ? | Stal Łańcut | |
JKS Jarosław | ? - ? | Ekoball Stal Sanok | |
Pogoń-Sokół Lubaczów | ? - ? | Wisłok Wiśniowa | |
Sokół Kamień | ? - ? | Korona Rzeszów | |
Cosmos Nowotaniec | ? - ? | Sokół Kolbuszowa Dolna | |
Izolator Boguchwała | ? - ? | Resovia II | |
Igloopol Dębica | ? - ? | Błękitni Ropczyce | |
Legion Pilzno | ? - ? | Stal II Rzeszów |
29. kolejka - IV liga podkarpacka | 18/19 maja | ||
---|---|---|---|
Legion Pilzno | ? - ? | Polonia Przemyśl | |
Stal II Rzeszów | ? - ? | Igloopol Dębica | |
Błękitni Ropczyce | ? - ? | Izolator Boguchwała | |
Resovia II | ? - ? | Cosmos Nowotaniec | |
Sokół Kolbuszowa Dolna | ? - ? | Sokół Kamień | |
Korona Rzeszów | ? - ? | Pogoń-Sokół Lubaczów | |
Wisłok Wiśniowa | ? - ? | JKS Jarosław | |
Ekoball Stal Sanok | ? - ? | Lechia Sędziszów Małopolski | |
Stal Łańcut | ? - ? | Głogovia Głogów Małopolski |
30. kolejka - IV liga podkarpacka | 25/26 maja | ||
---|---|---|---|
Polonia Przemyśl | ? - ? | Stal Łańcut | |
Głogovia Głogów Małopolski | ? - ? | Ekoball Stal Sanok | |
Lechia Sędziszów Małopolski | ? - ? | Wisłok Wiśniowa | |
JKS Jarosław | ? - ? | Korona Rzeszów | |
Pogoń-Sokół Lubaczów | ? - ? | Sokół Kolbuszowa Dolna | |
Sokół Kamień | ? - ? | Resovia II | |
Cosmos Nowotaniec | ? - ? | Błękitni Ropczyce | |
Izolator Boguchwała | ? - ? | Stal II Rzeszów | |
Igloopol Dębica | ? - ? | Legion Pilzno |
31. kolejka - IV liga podkarpacka | 29 maja | ||
---|---|---|---|
Pogoń-Sokół Lubaczów | ? - ? | Resovia II | |
Igloopol Dębica | ? - ? | Polonia Przemyśl | |
Legion Pilzno | ? - ? | Izolator Boguchwała | |
Stal II Rzeszów | ? - ? | Cosmos Nowotaniec | |
Błękitni Ropczyce | ? - ? | Sokół Kamień | |
Sokół Kolbuszowa Dolna | ? - ? | JKS Jarosław | |
Korona Rzeszów | ? - ? | Lechia Sędziszów Małopolski | |
Wisłok Wiśniowa | ? - ? | Głogovia Głogów Małopolski | |
Ekoball Stal Sanok | ? - ? | Stal Łańcut |
32. kolejka - IV liga podkarpacka | 1/2 czerwca | ||
---|---|---|---|
Polonia Przemyśl | ? - ? | Ekoball Stal Sanok | |
Stal Łańcut | ? - ? | Wisłok Wiśniowa | |
Głogovia Głogów Małopolski | ? - ? | Korona Rzeszów | |
Lechia Sędziszów Małopolski | ? - ? | Sokół Kolbuszowa Dolna | |
JKS Jarosław | ? - ? | Resovia II | |
Pogoń-Sokół Lubaczów | ? - ? | Błękitni Ropczyce | |
Sokół Kamień | ? - ? | Stal II Rzeszów | |
Cosmos Nowotaniec | ? - ? | Legion Pilzno | |
Izolator Boguchwała | ? - ? | Igloopol Dębica |
33. kolejka - IV liga podkarpacka | 8/9 czerwca | ||
---|---|---|---|
Izolator Boguchwała | ? - ? | Polonia Przemyśl | |
Igloopol Dębica | ? - ? | Cosmos Nowotaniec | |
Legion Pilzno | ? - ? | Sokół Kamień | |
Stal II Rzeszów | ? - ? | Pogoń-Sokół Lubaczów | |
Błękitni Ropczyce | ? - ? | JKS Jarosław | |
Resovia II | ? - ? | Lechia Sędziszów Małopolski | |
Sokół Kolbuszowa Dolna | ? - ? | Głogovia Głogów Małopolski | |
Korona Rzeszów | ? - ? | Stal Łańcut | |
Wisłok Wiśniowa | ? - ? | Ekoball Stal Sanok |
34. kolejka - IV liga podkarpacka | 15/16 czerwca | ||
---|---|---|---|
Stal II Rzeszów | ? - ? | JKS Jarosław | |
Polonia Przemyśl | ? - ? | Wisłok Wiśniowa | |
Ekoball Stal Sanok | ? - ? | Korona Rzeszów | |
Stal Łańcut | ? - ? | Sokół Kolbuszowa Dolna | |
Głogovia Głogów Małopolski | ? - ? | Resovia II | |
Lechia Sędziszów Małopolski | ? - ? | Błękitni Ropczyce | |
Pogoń-Sokół Lubaczów | ? - ? | Legion Pilzno | |
Sokół Kamień | ? - ? | Igloopol Dębica | |
Cosmos Nowotaniec | ? - ? | Izolator Boguchwała |
Pozostałe terminarze:
- Dębica
- Dębica > Klasa Okręgowa
- Dębica > Klasa A
- Dębica > Klasa B, gr. I
- Dębica > Klasa B, gr. II
- Jarosław
- Jarosław > Klasa Okręgowa
- Jarosław > Klasa A
- Jarosław > Klasa A Lubaczów
- Jarosław > Klasa A Przemyśl
- Jarosław > Klasa A Przeworsk
- Jarosław > Klasa B
- Jarosław > Klasa B Lubaczów
- Jarosław > Klasa B Przemyśl
- Jarosław > Klasa B Przeworsk
- Krosno
- Krosno > Klasa Okręgowa
- Krosno > Klasa A, gr. I
- Krosno > Klasa A, gr. II
- Krosno > Klasa A, gr. III
- Krosno > Klasa B, gr. I
- Krosno > Klasa B, gr. II
- Krosno > Klasa B, gr. III
- Krosno > Klasa B, gr. IV
- Krosno > Klasa B, gr. V
- Rzeszów
- Rzeszów > Klasa Okręgowa
- Rzeszów > Klasa A, gr. I
- Rzeszów > Klasa A, gr. II
- Rzeszów > Klasa A, gr. III
- Rzeszów > Klasa B, gr. I
- Rzeszów > Klasa B, gr. II
- Rzeszów > Klasa B, gr. III
- Rzeszów > Klasa B, gr. IV
- Rzeszów > Klasa B, gr. V
- Rzeszów > Klasa B, gr. VI
- Rzeszów > Klasa B, gr. VII
- Stalowa Wola
- Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
- Stalowa Wola > Klasa A, gr. I
- Stalowa Wola > Klasa A, gr. II
- Stalowa Wola > Klasa B, gr. I
- Stalowa Wola > Klasa B, gr. II
- Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
- Kobiety
- Futsal