Terminarze / wyniki - Rzeszów > Klasa A, gr. III

Zobacz też: Statystyki - Rzeszów > Klasa A, gr. III

Wybierz sezon:

Statystyki dla Rzeszów > Klasa A, gr. III Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Czarni Trześń 15 40 13 1 1 67 20 47
2 Sokół II Kolbuszowa Dolna 15 26 8 2 5 35 23 12
3 Atut Podborze 15 26 8 2 5 31 20 11
4 Pitmark Jaślany 15 24 7 3 5 32 26 6
5 Start Wola Mielecka 15 24 7 3 5 34 40 -6
6 Dromader Chrząstów 15 24 7 3 5 38 24 14
7 Barka Breń Osuchowski 15 23 7 2 6 37 41 -4
8 LKS Hucina 15 23 6 5 4 24 23 1
9 Orły Ruda 15 22 7 1 7 29 31 -2
10 Tempo Cmolas 15 20 6 2 7 27 33 -6
11 LKS Babicha 15 19 6 1 8 27 32 -5
12 Złotniczanka Złotniki 15 16 5 1 9 30 44 -14
13 Zacisze Trześń 15 16 4 4 7 17 30 -13
14 Raniżovia Raniżów 15 15 3 6 6 23 35 -12
15 Ostrovia Ostrowy Baranowskie 15 13 4 1 10 27 38 -11
16 Piast Wadowice Górne 15 9 2 3 10 23 41 -18
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. III 10/11 sierpnia
Piast Wadowice Górne 1 - 3 Orły Ruda
Pitmark Jaślany 6 - 2 Zacisze Trześń
Sokół II Kolbuszowa Dolna 0 - 3 * Start Wola Mielecka
Czarni Trześń 9 - 1 Barka Breń Osuchowski
Atut Podborze 2 - 1 LKS Babicha
Tempo Cmolas 0 - 3 Dromader Chrząstów
LKS Hucina 3 - 3 Raniżovia Raniżów
Złotniczanka Złotniki 2 - 3 Ostrovia Ostrowy Baranowskie

2. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. III 14 sierpnia
Orły Ruda 3 - 1 Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Raniżovia Raniżów 2 - 4 Złotniczanka Złotniki
Dromader Chrząstów 0 - 2 LKS Hucina
LKS Babicha 1 - 4 Tempo Cmolas
Barka Breń Osuchowski 1 - 2 Atut Podborze
Zacisze Trześń 3 - 0 Sokół II Kolbuszowa Dolna
Piast Wadowice Górne 1 - 3 Pitmark Jaślany
Start Wola Mielecka 1 - 8 Czarni Trześń
3. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. III 17/18 sierpnia
Pitmark Jaślany 3 - 0 * Orły Ruda
Sokół II Kolbuszowa Dolna 2 - 1 Piast Wadowice Górne
Czarni Trześń 3 - 0 Zacisze Trześń
Atut Podborze 3 - 3 Start Wola Mielecka
Tempo Cmolas 0 - 2 Barka Breń Osuchowski
LKS Hucina 1 - 2 LKS Babicha
Złotniczanka Złotniki 3 - 3 Dromader Chrząstów
Ostrovia Ostrowy Baranowskie 1 - 2 Raniżovia Raniżów
4. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. III 24/25 sierpnia
Start Wola Mielecka 2 - 0 Tempo Cmolas
Zacisze Trześń 2 - 0 Atut Podborze
Pitmark Jaślany 1 - 0 Sokół II Kolbuszowa Dolna
Dromader Chrząstów 3 - 4 Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Piast Wadowice Górne 1 - 6 Czarni Trześń
Barka Breń Osuchowski 6 - 3 LKS Hucina
Orły Ruda 1 - 2 Raniżovia Raniżów
LKS Babicha 4 - 1 Złotniczanka Złotniki
5. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. III 31 sierpnia/1 września
LKS Hucina 2 - 0 Start Wola Mielecka
Pitmark Jaślany 2 - 2 Czarni Trześń
Ostrovia Ostrowy Baranowskie 2 - 3 LKS Babicha
Atut Podborze 2 - 2 Piast Wadowice Górne
Złotniczanka Złotniki 2 - 1 Barka Breń Osuchowski
Sokół II Kolbuszowa Dolna 6 - 1 Orły Ruda
Tempo Cmolas 3 - 0 Zacisze Trześń
Raniżovia Raniżów 1 - 1 Dromader Chrząstów
6. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. III 7/8 września
LKS Babicha 1 - 0 Raniżovia Raniżów
Start Wola Mielecka 4 - 3 Złotniczanka Złotniki
Pitmark Jaślany 2 - 1 Atut Podborze
Zacisze Trześń 0 - 0 LKS Hucina
Piast Wadowice Górne 5 - 2 Tempo Cmolas
Sokół II Kolbuszowa Dolna 3 - 2 Czarni Trześń
Barka Breń Osuchowski 6 - 4 Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Orły Ruda 0 - 2 Dromader Chrząstów
7. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. III 14/15 września
LKS Hucina 2 - 2 Piast Wadowice Górne
Ostrovia Ostrowy Baranowskie 5 - 2 Start Wola Mielecka
Raniżovia Raniżów 1 - 1 Barka Breń Osuchowski
Czarni Trześń 6 - 0 Orły Ruda
Dromader Chrząstów 3 - 3 LKS Babicha
Tempo Cmolas 3 - 0 Pitmark Jaślany
Atut Podborze 0 - 1 Sokół II Kolbuszowa Dolna
Złotniczanka Złotniki 4 - 2 Zacisze Trześń

8. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. III 21/22 września
Czarni Trześń 3 - 1 Atut Podborze
Piast Wadowice Górne 0 - 1 Złotniczanka Złotniki
Sokół II Kolbuszowa Dolna 3 - 4 Tempo Cmolas
Barka Breń Osuchowski 0 - 3 Dromader Chrząstów
Orły Ruda 3 - 2 LKS Babicha
Pitmark Jaślany 0 - 2 LKS Hucina
Zacisze Trześń 1 - 1 Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Start Wola Mielecka 3 - 2 Raniżovia Raniżów
9. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. III 28/29 września
LKS Hucina 1 - 1 Sokół II Kolbuszowa Dolna
Ostrovia Ostrowy Baranowskie 2 - 1 Piast Wadowice Górne
Dromader Chrząstów 2 - 3 Start Wola Mielecka
LKS Babicha 4 - 2 Barka Breń Osuchowski
Atut Podborze 0 - 2 Orły Ruda
Złotniczanka Złotniki 2 - 1 Pitmark Jaślany
Tempo Cmolas 1 - 2 Czarni Trześń
Raniżovia Raniżów 2 - 2 Zacisze Trześń
10. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. III 5/6 października
Pitmark Jaślany 3 - 2 Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Zacisze Trześń 0 - 4 Dromader Chrząstów
Piast Wadowice Górne 1 - 2 Raniżovia Raniżów
Atut Podborze 5 - 1 Tempo Cmolas
Sokół II Kolbuszowa Dolna 7 - 3 Złotniczanka Złotniki
Orły Ruda 2 - 3 Barka Breń Osuchowski
Czarni Trześń 4 - 1 LKS Hucina
Start Wola Mielecka 2 - 1 LKS Babicha
11. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. III 12/13 października
LKS Hucina 1 - 3 Atut Podborze
Ostrovia Ostrowy Baranowskie 0 - 3 Sokół II Kolbuszowa Dolna
Złotniczanka Złotniki 1 - 6 Czarni Trześń
LKS Babicha 0 - 1 Zacisze Trześń
Barka Breń Osuchowski 3 - 2 Start Wola Mielecka
Tempo Cmolas 0 - 5 Orły Ruda
Dromader Chrząstów 7 - 1 Piast Wadowice Górne
Raniżovia Raniżów 3 - 3 Pitmark Jaślany
12. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. III 19/20 października
Czarni Trześń 3 - 2 Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Zacisze Trześń 0 - 3 * Barka Breń Osuchowski
Piast Wadowice Górne 1 - 0 LKS Babicha
Atut Podborze 2 - 0 Złotniczanka Złotniki
Sokół II Kolbuszowa Dolna 3 - 0 Raniżovia Raniżów
Tempo Cmolas 0 - 0 LKS Hucina
Orły Ruda 5 - 2 Start Wola Mielecka
Pitmark Jaślany 0 - 2 Dromader Chrząstów
13. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. III 26/27 października
LKS Hucina 2 - 1 Orły Ruda
Dromader Chrząstów 2 - 1 Sokół II Kolbuszowa Dolna
Złotniczanka Złotniki 2 - 4 Tempo Cmolas
Ostrovia Ostrowy Baranowskie 0 - 2 Atut Podborze
Barka Breń Osuchowski 4 - 2 Piast Wadowice Górne
Raniżovia Raniżów 0 - 2 Czarni Trześń
LKS Babicha 1 - 0 Pitmark Jaślany
Start Wola Mielecka 2 - 1 Zacisze Trześń

14. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. III 2/3 listopada
LKS Hucina 2 - 1 Złotniczanka Złotniki
Piast Wadowice Górne 2 - 2 Start Wola Mielecka
Atut Podborze 6 - 0 Raniżovia Raniżów
Sokół II Kolbuszowa Dolna 3 - 0 LKS Babicha
Tempo Cmolas 2 - 0 Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Orły Ruda 0 - 0 Zacisze Trześń
Pitmark Jaślany 5 - 2 Barka Breń Osuchowski
Czarni Trześń 4 - 2 Dromader Chrząstów
15. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. III 9-10 listopada
Dromader Chrząstów 1 - 2 Atut Podborze
Złotniczanka Złotniki 1 - 3 Orły Ruda
Ostrovia Ostrowy Baranowskie 0 - 2 LKS Hucina
Barka Breń Osuchowski 2 - 2 Sokół II Kolbuszowa Dolna
Raniżovia Raniżów 3 - 3 Tempo Cmolas
LKS Babicha 4 - 7 Czarni Trześń
Start Wola Mielecka 3 - 3 Pitmark Jaślany
Zacisze Trześń 3 - 2 Piast Wadowice Górne

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem