Terminarze / wyniki - Rzeszów > Klasa A, gr. III

Zobacz też: Statystyki - Rzeszów > Klasa A, gr. III

Wybierz sezon:

Statystyki dla Rzeszów > Klasa A, gr. III Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Smoczanka Mielec 6 18 6 0 0 21 3 18
2 Piłkarskie Nadzieje Mielec 6 16 5 1 0 24 5 19
3 Ostrovia Ostrowy Baranowskie 6 15 5 0 1 20 8 12
4 Czarni Trześń 6 13 4 1 1 12 4 8
5 LKS Podleszany 6 10 3 1 2 16 12 4
6 LKS Hucina 6 8 2 2 2 10 9 1
7 Barka Breń Osuchowski 6 7 2 1 3 17 24 -7
8 LKS Babicha 6 6 2 0 4 14 20 -6
9 Atut Podborze 6 6 1 3 2 5 8 -3
10 Zacisze Trześń 6 5 1 2 3 9 15 -6
11 Dromader Chrząstów 6 4 1 1 4 7 12 -5
12 Tempo Cmolas 6 4 1 1 4 13 20 -7
13 Start Wola Mielecka 6 4 1 1 4 5 18 -13
14 Złotniczanka Złotniki 6 3 1 0 5 7 22 -15
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. III 18/19 sierpnia
Barka Breń Osuchowski 6 - 2 Start Wola Mielecka
Ostrovia Ostrowy Baranowskie 3 - 0 Dromader Chrząstów
Atut Podborze 1 - 1 LKS Hucina
LKS Babicha 5 - 2 Złotniczanka Złotniki
Smoczanka Mielec 3 - 0 LKS Podleszany
Tempo Cmolas 1 - 5 Piłkarskie Nadzieje Mielec
Czarni Trześń 4 - 1 Zacisze Trześń

2. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. III 25/26 sierpnia
Piłkarskie Nadzieje Mielec 1 - 0 Czarni Trześń
LKS Podleszany 5 - 2 Tempo Cmolas
LKS Hucina 4 - 2 LKS Babicha
Start Wola Mielecka 3 - 1 Zacisze Trześń
Barka Breń Osuchowski 3 - 7 Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Złotniczanka Złotniki 1 - 3 Smoczanka Mielec
Dromader Chrząstów 0 - 1 Atut Podborze
3. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. III 1/2 września
Smoczanka Mielec 4 - 1 LKS Hucina
Czarni Trześń 1 - 1 LKS Podleszany
Zacisze Trześń 2 - 2 Piłkarskie Nadzieje Mielec
Ostrovia Ostrowy Baranowskie 2 - 0 Start Wola Mielecka
Atut Podborze 1 - 1 Barka Breń Osuchowski
Tempo Cmolas 1 - 2 Złotniczanka Złotniki
LKS Babicha 0 - 4 Dromader Chrząstów
4. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. III 8/9 września
Dromader Chrząstów 0 - 3 Smoczanka Mielec
LKS Podleszany 5 - 1 Zacisze Trześń
Złotniczanka Złotniki 1 - 4 Czarni Trześń
LKS Hucina 4 - 1 Tempo Cmolas
Start Wola Mielecka 0 - 6 Piłkarskie Nadzieje Mielec
Ostrovia Ostrowy Baranowskie 4 - 1 Atut Podborze
Barka Breń Osuchowski 5 - 4 LKS Babicha
5. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. III 15/16 września
LKS Podleszany 2 - 5 Piłkarskie Nadzieje Mielec
Smoczanka Mielec 5 - 1 Barka Breń Osuchowski
Zacisze Trześń 4 - 1 Złotniczanka Złotniki
Atut Podborze 0 - 0 Start Wola Mielecka
LKS Babicha 1 - 4 Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Tempo Cmolas 3 - 3 Dromader Chrząstów
Czarni Trześń 1 - 0 LKS Hucina
6. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. III 22/23 września
Dromader Chrząstów 0 - 2 Czarni Trześń
Start Wola Mielecka 0 - 3 LKS Podleszany
LKS Hucina 0 - 0 Zacisze Trześń
Atut Podborze 1 - 2 LKS Babicha
Ostrovia Ostrowy Baranowskie 0 - 3 Smoczanka Mielec
Barka Breń Osuchowski 1 - 5 Tempo Cmolas
Złotniczanka Złotniki 0 - 5 Piłkarskie Nadzieje Mielec
7. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. III 29/30 września
Smoczanka Mielec ? - ? Atut Podborze
Czarni Trześń ? - ? Barka Breń Osuchowski
LKS Podleszany ? - ? Złotniczanka Złotniki
Piłkarskie Nadzieje Mielec ? - ? LKS Hucina
LKS Babicha ? - ? Start Wola Mielecka
Tempo Cmolas ? - ? Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Zacisze Trześń ? - ? Dromader Chrząstów

8. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. III 6/7 października
Start Wola Mielecka ? - ? Złotniczanka Złotniki
LKS Hucina ? - ? LKS Podleszany
Dromader Chrząstów ? - ? Piłkarskie Nadzieje Mielec
Barka Breń Osuchowski ? - ? Zacisze Trześń
Ostrovia Ostrowy Baranowskie ? - ? Czarni Trześń
Atut Podborze ? - ? Tempo Cmolas
LKS Babicha ? - ? Smoczanka Mielec
9. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. III 13/14 października
Smoczanka Mielec ? - ? Start Wola Mielecka
Tempo Cmolas ? - ? LKS Babicha
Czarni Trześń ? - ? Atut Podborze
Zacisze Trześń ? - ? Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Piłkarskie Nadzieje Mielec ? - ? Barka Breń Osuchowski
LKS Podleszany ? - ? Dromader Chrząstów
Złotniczanka Złotniki ? - ? LKS Hucina
10. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. III 20/21 października
Start Wola Mielecka ? - ? LKS Hucina
Dromader Chrząstów ? - ? Złotniczanka Złotniki
Barka Breń Osuchowski ? - ? LKS Podleszany
Ostrovia Ostrowy Baranowskie ? - ? Piłkarskie Nadzieje Mielec
Atut Podborze ? - ? Zacisze Trześń
LKS Babicha ? - ? Czarni Trześń
Smoczanka Mielec ? - ? Tempo Cmolas
11. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. III 27/28 października
Tempo Cmolas ? - ? Start Wola Mielecka
Czarni Trześń ? - ? Smoczanka Mielec
Zacisze Trześń ? - ? LKS Babicha
Piłkarskie Nadzieje Mielec ? - ? Atut Podborze
LKS Podleszany ? - ? Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Złotniczanka Złotniki ? - ? Barka Breń Osuchowski
LKS Hucina ? - ? Dromader Chrząstów
12. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. III 3/4 listopada
Start Wola Mielecka ? - ? Dromader Chrząstów
Barka Breń Osuchowski ? - ? LKS Hucina
Ostrovia Ostrowy Baranowskie ? - ? Złotniczanka Złotniki
Atut Podborze ? - ? LKS Podleszany
LKS Babicha ? - ? Piłkarskie Nadzieje Mielec
Smoczanka Mielec ? - ? Zacisze Trześń
Tempo Cmolas ? - ? Czarni Trześń
13. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. III 10/11 listopada
Czarni Trześń ? - ? Start Wola Mielecka
Zacisze Trześń ? - ? Tempo Cmolas
Piłkarskie Nadzieje Mielec ? - ? Smoczanka Mielec
LKS Podleszany ? - ? LKS Babicha
Złotniczanka Złotniki ? - ? Atut Podborze
LKS Hucina ? - ? Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Dromader Chrząstów ? - ? Barka Breń Osuchowski

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem