Terminarze / wyniki - Rzeszów > Klasa Okręgowa

Zobacz też: Statystyki - Rzeszów > Klasa Okręgowa

Wybierz sezon:

Statystyki dla Rzeszów > Klasa Okręgowa Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Korona Rzeszów 15 40 13 1 1 36 11 25
2 Strumyk Malawa 15 29 9 2 4 38 15 23
3 Błażowianka Błażowa 15 28 9 1 5 33 21 12
4 Strug Tyczyn 15 27 8 3 4 24 13 11
5 Błękit Żołynia 15 25 7 4 4 23 25 -2
6 KS Stobierna 14 23 7 2 5 24 22 2
7 Jedność Niechobrz 15 23 7 2 6 25 18 7
8 Sokół Sokołów Małopolski 14 21 5 6 3 33 24 9
9 Bratek Bratkowice 14 19 5 4 5 28 28 0
10 Dynovia Dynów 15 18 5 3 7 20 32 -12
11 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 15 18 4 6 5 30 30 0
12 Crasnovia Krasne 15 16 5 1 9 31 45 -14
13 Sawa Sonina 15 13 4 1 10 20 38 -18
14 Iskra Jawornik Polski 14 12 4 0 10 17 34 -17
15 Resovia II 15 12 3 3 9 17 38 -21
16 GKS Niebylec 15 10 3 1 11 25 30 -5
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa 15 sierpnia
Strumyk Malawa 2 - 0 Bratek Bratkowice
Strug Tyczyn 3 - 1 Iskra Jawornik Polski
Błażowianka Błażowa 3 - 2 GKS Niebylec
Crasnovia Krasne 2 - 3 Błękit Żołynia
Jedność Niechobrz 2 - 3 Sokół Sokołów Małopolski
KS Stobierna 5 - 0 Dynovia Dynów
Sawa Sonina 2 - 1 Resovia II
Korona Rzeszów 2 - 2 Grodziszczanka Grodzisko Dolne

2. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa 19/20 sierpnia
Strumyk Malawa 0 - 0 Strug Tyczyn
Bratek Bratkowice 3 - 0 * Resovia II
Błękit Żołynia 1 - 1 Jedność Niechobrz
GKS Niebylec 2 - 4 Crasnovia Krasne
Dynovia Dynów 5 - 3 Sawa Sonina
Sokół Sokołów Małopolski 2 - 2 KS Stobierna
Iskra Jawornik Polski 0 - 2 Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Korona Rzeszów 1 - 0 Błażowianka Błażowa
3. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa 26/27 sierpnia
Crasnovia Krasne 1 - 4 Korona Rzeszów
Jedność Niechobrz 2 - 1 GKS Niebylec
Sawa Sonina 1 - 2 Sokół Sokołów Małopolski
Strug Tyczyn 1 - 1 Bratek Bratkowice
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 1 - 2 Strumyk Malawa
Błażowianka Błażowa 2 - 4 Iskra Jawornik Polski
KS Stobierna 0 - 1 Błękit Żołynia
Resovia II 1 - 2 Dynovia Dynów
4. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa 30 sierpnia
Bratek Bratkowice 3 - 0 Dynovia Dynów
Sokół Sokołów Małopolski 1 - 1 Resovia II
GKS Niebylec 0 - 1 KS Stobierna
Strumyk Malawa 1 - 2 Błażowianka Błażowa
Błękit Żołynia 0 - 3 Sawa Sonina
Korona Rzeszów 1 - 0 Jedność Niechobrz
Iskra Jawornik Polski 5 - 1 Crasnovia Krasne
Strug Tyczyn 2 - 0 Grodziszczanka Grodzisko Dolne
5. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa 2/3 września
Crasnovia Krasne 2 - 1 Strumyk Malawa
Jedność Niechobrz 2 - 0 Iskra Jawornik Polski
Błażowianka Błażowa 1 - 0 Strug Tyczyn
Sawa Sonina 1 - 1 GKS Niebylec
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2 - 2 Bratek Bratkowice
KS Stobierna 0 - 4 Korona Rzeszów
Resovia II 0 - 4 Błękit Żołynia
Dynovia Dynów 2 - 2 Sokół Sokołów Małopolski
6. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa 9/10 września
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2 - 2 Błażowianka Błażowa
Korona Rzeszów 1 - 0 Sawa Sonina
Strug Tyczyn 4 - 1 Crasnovia Krasne
Strumyk Malawa 4 - 1 Jedność Niechobrz
Błękit Żołynia 1 - 1 Dynovia Dynów
GKS Niebylec 1 - 3 Resovia II
Bratek Bratkowice 1 - 1 Sokół Sokołów Małopolski
Iskra Jawornik Polski 2 - 1 KS Stobierna
7. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa 16/17 września
Jedność Niechobrz 1 - 2 Strug Tyczyn
Crasnovia Krasne 4 - 5 Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Sawa Sonina 5 - 1 Iskra Jawornik Polski
Sokół Sokołów Małopolski 4 - 0 Błękit Żołynia
Błażowianka Błażowa 5 - 2 Bratek Bratkowice
KS Stobierna 0 - 4 Strumyk Malawa
Resovia II 1 - 2 Korona Rzeszów
Dynovia Dynów 1 - 0 GKS Niebylec

8. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa 23/24 września
GKS Niebylec 3 - 4 Sokół Sokołów Małopolski
Iskra Jawornik Polski 2 - 1 Resovia II
Korona Rzeszów 3 - 1 Dynovia Dynów
Błażowianka Błażowa 3 - 1 Crasnovia Krasne
Błękit Żołynia 6 - 2 Bratek Bratkowice
Strumyk Malawa 5 - 1 Sawa Sonina
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 0 - 1 Jedność Niechobrz
Strug Tyczyn 1 - 3 KS Stobierna
9. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa 30 września / 1 października
KS Stobierna 3 - 2 Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Jedność Niechobrz 1 - 0 Błażowianka Błażowa
Błękit Żołynia 2 - 1 GKS Niebylec
Crasnovia Krasne 4 - 1 Bratek Bratkowice
Sokół Sokołów Małopolski 1 - 2 Korona Rzeszów
Sawa Sonina 0 - 6 Strug Tyczyn
Dynovia Dynów 2 - 0 Iskra Jawornik Polski
Resovia II 1 - 0 Strumyk Malawa
10. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa 7/8 października
Korona Rzeszów 6 - 1 Błękit Żołynia
Błażowianka Błażowa 1 - 3 KS Stobierna
Crasnovia Krasne 1 - 3 Jedność Niechobrz
Strug Tyczyn 1 - 3 Resovia II
Strumyk Malawa 4 - 0 Dynovia Dynów
Bratek Bratkowice 4 - 3 GKS Niebylec
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 4 - 0 Sawa Sonina
Iskra Jawornik Polski ? - ? Sokół Sokołów Małopolski
11. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa 14/15 października
Jedność Niechobrz 1 - 1 Bratek Bratkowice
Błękit Żołynia 1 - 0 Iskra Jawornik Polski
Sawa Sonina 0 - 3 Błażowianka Błażowa
KS Stobierna 3 - 1 Crasnovia Krasne
GKS Niebylec 0 - 2 Korona Rzeszów
Sokół Sokołów Małopolski 2 - 2 Strumyk Malawa
Dynovia Dynów 0 - 1 Strug Tyczyn
Resovia II 0 - 4 Grodziszczanka Grodzisko Dolne
12. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa 21/22 października
Strug Tyczyn 2 - 0 Sokół Sokołów Małopolski
Błażowianka Błażowa 5 - 0 Resovia II
Crasnovia Krasne 2 - 0 Sawa Sonina
Jedność Niechobrz 0 - 1 KS Stobierna
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 1 - 1 Dynovia Dynów
Strumyk Malawa 3 - 0 Błękit Żołynia
Iskra Jawornik Polski 0 - 3 GKS Niebylec
Bratek Bratkowice 1 - 2 Korona Rzeszów
13. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa 28/29 października
Sawa Sonina 1 - 3 Jedność Niechobrz
Korona Rzeszów 3 - 0 Iskra Jawornik Polski
KS Stobierna ? - ? Bratek Bratkowice
Dynovia Dynów 2 - 3 Błażowianka Błażowa
Sokół Sokołów Małopolski 3 - 3 Grodziszczanka Grodzisko Dolne
GKS Niebylec 0 - 3 Strumyk Malawa
Błękit Żołynia 0 - 0 Strug Tyczyn
Resovia II 3 - 3 Crasnovia Krasne

14. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa 4/5 listopada
Crasnovia Krasne 4 - 1 Dynovia Dynów
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2 - 2 Błękit Żołynia
Jedność Niechobrz 6 - 0 Resovia II
Strumyk Malawa 2 - 3 Korona Rzeszów
Strug Tyczyn 0 - 2 GKS Niebylec
Błażowianka Błażowa 3 - 1 Sokół Sokołów Małopolski
Bratek Bratkowice 3 - 0 Iskra Jawornik Polski
KS Stobierna 0 - 2 Sawa Sonina
15. kolejka - Rzeszów > Klasa Okręgowa 11/12 listopada
Sawa Sonina 1 - 4 Bratek Bratkowice
Korona Rzeszów 0 - 1 Strug Tyczyn
Dynovia Dynów 2 - 1 Jedność Niechobrz
Sokół Sokołów Małopolski 7 - 0 Crasnovia Krasne
Błękit Żołynia 1 - 0 Błażowianka Błażowa
GKS Niebylec 6 - 0 Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Iskra Jawornik Polski 2 - 5 Strumyk Malawa
Resovia II 2 - 2 KS Stobierna

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem