http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/572/spotkanie-naborowe

Terminarze / wyniki - Rzeszów > Klasa B, gr. III

Zobacz też: Statystyki - Rzeszów > Klasa B, gr. III

Wybierz sezon:

Statystyki dla Rzeszów > Klasa B, gr. III Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Jawor Krzemienica 15 40 13 1 1 43 13 30
2 Orzeł Harta 14 28 9 1 4 30 21 9
3 Arka Albigowa 15 28 8 4 3 50 30 20
4 Czarni Kraczkowa 15 28 9 1 5 36 27 9
5 Pogórze Husów 15 27 8 3 4 38 31 7
6 LKS Tarnawka 15 24 7 3 5 30 29 1
7 Rzemieślnik Strażów 14 22 7 1 6 32 26 6
8 SZiK Wola Rafałowska 14 19 5 4 5 27 24 3
9 Orzeł Wysoka Łańcucka 14 16 5 1 8 17 24 -7
10 Markovia Markowa 14 11 3 2 9 22 40 -18
11 HALO Hyżne 14 11 3 2 9 19 39 -20
12 Głuchowianka Głuchów 15 11 3 2 10 16 32 -16
13 Polonia Hyżne 14 4 1 1 12 14 38 -24
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. III 20 sierpnia
SZiK Wola Rafałowska 7 - 0 HALO Hyżne
Markovia Markowa 1 - 5 Rzemieślnik Strażów
Głuchowianka Głuchów 3 - 1 LKS Tarnawka
Czarni Kraczkowa 2 - 2 Jawor Krzemienica
Orzeł Harta 2 - 0 Arka Albigowa
Polonia Hyżne 2 - 3 Pogórze Husów

2. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. III 27 sierpnia
HALO Hyżne 0 - 1 Pogórze Husów
Arka Albigowa 5 - 2 Polonia Hyżne
Jawor Krzemienica 1 - 0 Orzeł Wysoka Łańcucka
LKS Tarnawka 3 - 5 Czarni Kraczkowa
Rzemieślnik Strażów 4 - 1 Głuchowianka Głuchów
SZiK Wola Rafałowska 3 - 1 Markovia Markowa
3. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. III 3 września
Markovia Markowa 3 - 1 HALO Hyżne
Głuchowianka Głuchów 0 - 2 SZiK Wola Rafałowska
Czarni Kraczkowa 1 - 3 Rzemieślnik Strażów
Orzeł Wysoka Łańcucka 1 - 4 LKS Tarnawka
Orzeł Harta 1 - 5 Jawor Krzemienica
Pogórze Husów 2 - 5 Arka Albigowa
4. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. III 10 września
HALO Hyżne 2 - 6 Arka Albigowa
Jawor Krzemienica 2 - 1 Polonia Hyżne
LKS Tarnawka 2 - 0 Orzeł Harta
Rzemieślnik Strażów 4 - 1 Orzeł Wysoka Łańcucka
SZiK Wola Rafałowska 1 - 4 Czarni Kraczkowa
Markovia Markowa 3 - 0 Głuchowianka Głuchów
5. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. III 17 września
Głuchowianka Głuchów 0 - 1 HALO Hyżne
Polonia Hyżne 1 - 3 LKS Tarnawka
Czarni Kraczkowa 1 - 3 Markovia Markowa
Orzeł Wysoka Łańcucka 3 - 2 SZiK Wola Rafałowska
Pogórze Husów 0 - 1 Jawor Krzemienica
Rzemieślnik Strażów 1 - 3 Orzeł Harta
6. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. III 24 września
LKS Tarnawka 2 - 2 Pogórze Husów
Rzemieślnik Strażów 6 - 3 Polonia Hyżne
Markovia Markowa 1 - 2 Orzeł Wysoka Łańcucka
Głuchowianka Głuchów 1 - 3 Czarni Kraczkowa
Jawor Krzemienica 3 - 2 Arka Albigowa
SZiK Wola Rafałowska 0 - 1 Orzeł Harta
7. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. III 1 października
Czarni Kraczkowa 4 - 1 HALO Hyżne
Polonia Hyżne 1 - 2 SZiK Wola Rafałowska
Orzeł Harta 6 - 0 Markovia Markowa
Orzeł Wysoka Łańcucka 0 - 0 Głuchowianka Głuchów
Pogórze Husów 0 - 0 Rzemieślnik Strażów
Arka Albigowa 1 - 1 LKS Tarnawka

8. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. III 8 października
HALO Hyżne 1 - 4 Jawor Krzemienica
SZiK Wola Rafałowska 0 - 3 Pogórze Husów
Orzeł Wysoka Łańcucka 2 - 3 Czarni Kraczkowa
Rzemieślnik Strażów 4 - 2 Arka Albigowa
Markovia Markowa 0 - 3 * Polonia Hyżne
Głuchowianka Głuchów 0 - 1 Orzeł Harta
9. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. III 15 października
Polonia Hyżne 0 - 1 Głuchowianka Głuchów
Pogórze Husów 7 - 2 Markovia Markowa
Orzeł Harta 3 - 1 Czarni Kraczkowa
Orzeł Wysoka Łańcucka 2 - 1 HALO Hyżne
Arka Albigowa 3 - 3 SZiK Wola Rafałowska
Jawor Krzemienica 7 - 0 LKS Tarnawka
10. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. III 22 października
HALO Hyżne 1 - 0 LKS Tarnawka
Czarni Kraczkowa 1 - 0 Polonia Hyżne
Rzemieślnik Strażów 1 - 3 Jawor Krzemienica
Markovia Markowa 1 - 1 Arka Albigowa
Głuchowianka Głuchów 3 - 4 Pogórze Husów
Orzeł Wysoka Łańcucka 0 - 2 Orzeł Harta
11. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. III 29 października
Orzeł Harta 2 - 2 HALO Hyżne
Pogórze Husów 0 - 3 Czarni Kraczkowa
LKS Tarnawka 3 - 1 Rzemieślnik Strażów
Arka Albigowa 5 - 2 Głuchowianka Głuchów
Jawor Krzemienica 3 - 1 SZiK Wola Rafałowska
Polonia Hyżne 1 - 4 Orzeł Wysoka Łańcucka
12. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. III 5 listopada
SZiK Wola Rafałowska 2 - 2 LKS Tarnawka
Czarni Kraczkowa 2 - 4 Arka Albigowa
Orzeł Harta 1 - 0 Polonia Hyżne
HALO Hyżne 1 - 2 Rzemieślnik Strażów
Markovia Markowa 1 - 2 Jawor Krzemienica
Orzeł Wysoka Łańcucka 0 - 1 Pogórze Husów
13. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. III 12 listopada
Polonia Hyżne 0 - 0 HALO Hyżne
Pogórze Husów 3 - 5 Orzeł Harta
Arka Albigowa 2 - 1 Orzeł Wysoka Łańcucka
Jawor Krzemienica 4 - 0 Głuchowianka Głuchów
LKS Tarnawka 5 - 3 Markovia Markowa
Rzemieślnik Strażów 0 - 1 SZiK Wola Rafałowska

14. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. III 31 marca
Jawor Krzemienica 2 - 3 Czarni Kraczkowa
Arka Albigowa 5 - 3 Orzeł Harta
Pogórze Husów 3 - 0 Polonia Hyżne
HALO Hyżne ? - ? SZiK Wola Rafałowska
Rzemieślnik Strażów ? - ? Markovia Markowa
LKS Tarnawka 3 - 1 Głuchowianka Głuchów
15. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. III 8 kwietnia
Czarni Kraczkowa 0 - 1 LKS Tarnawka
Orzeł Wysoka Łańcucka 0 - 2 Jawor Krzemienica
Pogórze Husów 7 - 6 HALO Hyżne
Polonia Hyżne 0 - 7 Arka Albigowa
Głuchowianka Głuchów 3 - 0 * Rzemieślnik Strażów
Markovia Markowa 2 - 2 SZiK Wola Rafałowska
16. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. III 15 kwietnia
SZiK Wola Rafałowska 1 - 1 Głuchowianka Głuchów
LKS Tarnawka 0 - 1 Orzeł Wysoka Łańcucka
Rzemieślnik Strażów 1 - 3 Czarni Kraczkowa
Jawor Krzemienica 2 - 0 Orzeł Harta
HALO Hyżne 2 - 1 Markovia Markowa
Arka Albigowa 2 - 2 Pogórze Husów
17. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. III 22 kwietnia
Czarni Kraczkowa ? - ? SZiK Wola Rafałowska
Orzeł Wysoka Łańcucka ? - ? Rzemieślnik Strażów
Polonia Hyżne ? - ? Jawor Krzemienica
Orzeł Harta ? - ? LKS Tarnawka
Arka Albigowa ? - ? HALO Hyżne
Głuchowianka Głuchów ? - ? Markovia Markowa
18. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. III 29 kwietnia
Orzeł Harta ? - ? Rzemieślnik Strażów
HALO Hyżne ? - ? Głuchowianka Głuchów
Markovia Markowa ? - ? Czarni Kraczkowa
SZiK Wola Rafałowska ? - ? Orzeł Wysoka Łańcucka
LKS Tarnawka ? - ? Polonia Hyżne
Jawor Krzemienica ? - ? Pogórze Husów
19. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. III 3 maja
Arka Albigowa ? - ? Jawor Krzemienica
Pogórze Husów ? - ? LKS Tarnawka
Polonia Hyżne ? - ? Rzemieślnik Strażów
Orzeł Harta ? - ? SZiK Wola Rafałowska
Orzeł Wysoka Łańcucka ? - ? Markovia Markowa
Czarni Kraczkowa ? - ? Głuchowianka Głuchów

20. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. III 6 maja
HALO Hyżne ? - ? Czarni Kraczkowa
Głuchowianka Głuchów ? - ? Orzeł Wysoka Łańcucka
Markovia Markowa ? - ? Orzeł Harta
SZiK Wola Rafałowska ? - ? Polonia Hyżne
Rzemieślnik Strażów ? - ? Pogórze Husów
LKS Tarnawka ? - ? Arka Albigowa
21. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. III 13 maja
Jawor Krzemienica ? - ? HALO Hyżne
Arka Albigowa ? - ? Rzemieślnik Strażów
Pogórze Husów ? - ? SZiK Wola Rafałowska
Polonia Hyżne ? - ? Markovia Markowa
Orzeł Harta ? - ? Głuchowianka Głuchów
22. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. III 20 maja
Czarni Kraczkowa ? - ? Orzeł Wysoka Łańcucka
HALO Hyżne ? - ? Orzeł Wysoka Łańcucka
Czarni Kraczkowa ? - ? Orzeł Harta
Głuchowianka Głuchów ? - ? Polonia Hyżne
Markovia Markowa ? - ? Pogórze Husów
SZiK Wola Rafałowska ? - ? Arka Albigowa
LKS Tarnawka ? - ? Jawor Krzemienica
23. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. III 27 maja
LKS Tarnawka ? - ? HALO Hyżne
Jawor Krzemienica ? - ? Rzemieślnik Strażów
Arka Albigowa ? - ? Markovia Markowa
Pogórze Husów ? - ? Głuchowianka Głuchów
Polonia Hyżne ? - ? Czarni Kraczkowa
Orzeł Harta ? - ? Orzeł Wysoka Łańcucka
24. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. III 3 czerwca
HALO Hyżne ? - ? Orzeł Harta
Orzeł Wysoka Łańcucka ? - ? Polonia Hyżne
Czarni Kraczkowa ? - ? Pogórze Husów
Głuchowianka Głuchów ? - ? Arka Albigowa
SZiK Wola Rafałowska ? - ? Jawor Krzemienica
Rzemieślnik Strażów ? - ? LKS Tarnawka
25. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. III 10 czerwca
Rzemieślnik Strażów ? - ? HALO Hyżne
LKS Tarnawka ? - ? SZiK Wola Rafałowska
Jawor Krzemienica ? - ? Markovia Markowa
Arka Albigowa ? - ? Czarni Kraczkowa
Pogórze Husów ? - ? Orzeł Wysoka Łańcucka
Polonia Hyżne ? - ? Orzeł Harta

26. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. III 17 czerwca
HALO Hyżne ? - ? Polonia Hyżne
Orzeł Harta ? - ? Pogórze Husów
Orzeł Wysoka Łańcucka ? - ? Arka Albigowa
Głuchowianka Głuchów ? - ? Jawor Krzemienica
Markovia Markowa ? - ? LKS Tarnawka
SZiK Wola Rafałowska ? - ? Rzemieślnik Strażów

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem