Terminarze / wyniki - Rzeszów > Klasa B, gr. III

Zobacz też: Statystyki - Rzeszów > Klasa B, gr. III

Wybierz sezon:

Statystyki dla Rzeszów > Klasa B, gr. III Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Jawor Krzemienica 24 60 19 3 2 71 26 45
2 Rzemieślnik Strażów 24 49 16 1 7 68 38 30
3 Arka Albigowa 24 49 15 4 5 74 37 37
4 Czarni Kraczkowa 23 49 16 1 6 60 34 26
5 Orzeł Harta 24 41 13 2 9 55 43 12
6 Pogórze Husów 24 40 12 4 8 56 55 1
7 LKS Tarnawka 24 38 11 5 8 45 45 0
8 Markovia Markowa 24 25 7 4 13 45 69 -24
9 HALO Hyżne 24 23 6 5 13 41 64 -23
10 Orzeł Wysoka Łańcucka 23 23 7 2 14 30 52 -22
11 SZiK Wola Rafałowska 24 21 5 6 13 40 52 -12
12 Głuchowianka Głuchów 24 17 5 2 17 22 55 -33
13 Polonia Hyżne 24 9 2 3 19 31 68 -37
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. III 20 sierpnia
SZiK Wola Rafałowska 7 - 0 HALO Hyżne
Markovia Markowa 1 - 5 Rzemieślnik Strażów
Głuchowianka Głuchów 3 - 1 LKS Tarnawka
Czarni Kraczkowa 2 - 2 Jawor Krzemienica
Orzeł Harta 2 - 0 Arka Albigowa
Polonia Hyżne 2 - 3 Pogórze Husów

2. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. III 27 sierpnia
HALO Hyżne 0 - 1 Pogórze Husów
Arka Albigowa 5 - 2 Polonia Hyżne
Jawor Krzemienica 1 - 0 Orzeł Wysoka Łańcucka
LKS Tarnawka 3 - 5 Czarni Kraczkowa
Rzemieślnik Strażów 4 - 1 Głuchowianka Głuchów
SZiK Wola Rafałowska 3 - 1 Markovia Markowa
3. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. III 3 września
Markovia Markowa 3 - 1 HALO Hyżne
Głuchowianka Głuchów 0 - 2 SZiK Wola Rafałowska
Czarni Kraczkowa 1 - 3 Rzemieślnik Strażów
Orzeł Wysoka Łańcucka 1 - 4 LKS Tarnawka
Orzeł Harta 1 - 5 Jawor Krzemienica
Pogórze Husów 2 - 5 Arka Albigowa
4. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. III 10 września
HALO Hyżne 2 - 6 Arka Albigowa
Jawor Krzemienica 2 - 1 Polonia Hyżne
LKS Tarnawka 2 - 0 Orzeł Harta
Rzemieślnik Strażów 4 - 1 Orzeł Wysoka Łańcucka
SZiK Wola Rafałowska 1 - 4 Czarni Kraczkowa
Markovia Markowa 3 - 0 Głuchowianka Głuchów
5. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. III 17 września
Głuchowianka Głuchów 0 - 1 HALO Hyżne
Polonia Hyżne 1 - 3 LKS Tarnawka
Czarni Kraczkowa 1 - 3 Markovia Markowa
Orzeł Wysoka Łańcucka 3 - 2 SZiK Wola Rafałowska
Pogórze Husów 0 - 1 Jawor Krzemienica
Rzemieślnik Strażów 1 - 3 Orzeł Harta
6. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. III 24 września
LKS Tarnawka 2 - 2 Pogórze Husów
Rzemieślnik Strażów 6 - 3 Polonia Hyżne
Markovia Markowa 1 - 2 Orzeł Wysoka Łańcucka
Głuchowianka Głuchów 1 - 3 Czarni Kraczkowa
Jawor Krzemienica 3 - 2 Arka Albigowa
SZiK Wola Rafałowska 0 - 1 Orzeł Harta
7. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. III 1 października
Czarni Kraczkowa 4 - 1 HALO Hyżne
Polonia Hyżne 1 - 2 SZiK Wola Rafałowska
Orzeł Harta 6 - 0 Markovia Markowa
Orzeł Wysoka Łańcucka 0 - 0 Głuchowianka Głuchów
Pogórze Husów 0 - 0 Rzemieślnik Strażów
Arka Albigowa 1 - 1 LKS Tarnawka

8. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. III 8 października
HALO Hyżne 1 - 4 Jawor Krzemienica
SZiK Wola Rafałowska 0 - 3 Pogórze Husów
Rzemieślnik Strażów 4 - 2 Arka Albigowa
Markovia Markowa 0 - 3 * Polonia Hyżne
Głuchowianka Głuchów 0 - 1 Orzeł Harta
Orzeł Wysoka Łańcucka 1 - 2 Czarni Kraczkowa
9. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. III 15 października
Polonia Hyżne 0 - 1 Głuchowianka Głuchów
Pogórze Husów 7 - 2 Markovia Markowa
Orzeł Harta 3 - 1 Czarni Kraczkowa
Orzeł Wysoka Łańcucka 2 - 1 HALO Hyżne
Arka Albigowa 3 - 3 SZiK Wola Rafałowska
Jawor Krzemienica 7 - 0 LKS Tarnawka
10. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. III 22 października
HALO Hyżne 1 - 0 LKS Tarnawka
Czarni Kraczkowa 1 - 0 Polonia Hyżne
Rzemieślnik Strażów 1 - 3 Jawor Krzemienica
Markovia Markowa 1 - 1 Arka Albigowa
Głuchowianka Głuchów 3 - 4 Pogórze Husów
Orzeł Wysoka Łańcucka 0 - 2 Orzeł Harta
11. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. III 29 października
Orzeł Harta 2 - 2 HALO Hyżne
Pogórze Husów 0 - 3 Czarni Kraczkowa
LKS Tarnawka 3 - 1 Rzemieślnik Strażów
Arka Albigowa 5 - 2 Głuchowianka Głuchów
Jawor Krzemienica 3 - 1 SZiK Wola Rafałowska
Polonia Hyżne 1 - 4 Orzeł Wysoka Łańcucka
12. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. III 5 listopada
SZiK Wola Rafałowska 2 - 2 LKS Tarnawka
Czarni Kraczkowa 2 - 4 Arka Albigowa
Orzeł Harta 1 - 0 Polonia Hyżne
HALO Hyżne 1 - 2 Rzemieślnik Strażów
Markovia Markowa 1 - 2 Jawor Krzemienica
Orzeł Wysoka Łańcucka 0 - 1 Pogórze Husów
13. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. III 12 listopada
Polonia Hyżne 0 - 0 HALO Hyżne
Pogórze Husów 3 - 5 Orzeł Harta
Arka Albigowa 2 - 1 Orzeł Wysoka Łańcucka
Jawor Krzemienica 4 - 0 Głuchowianka Głuchów
LKS Tarnawka 5 - 3 Markovia Markowa
Rzemieślnik Strażów 0 - 1 SZiK Wola Rafałowska

14. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. III 31 marca
Jawor Krzemienica 2 - 3 Czarni Kraczkowa
Arka Albigowa 5 - 3 Orzeł Harta
Pogórze Husów 3 - 0 Polonia Hyżne
LKS Tarnawka 3 - 1 Głuchowianka Głuchów
HALO Hyżne 2 - 1 SZiK Wola Rafałowska
Rzemieślnik Strażów 6 - 3 Markovia Markowa
15. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. III 8 kwietnia
Czarni Kraczkowa 0 - 1 LKS Tarnawka
Orzeł Wysoka Łańcucka 0 - 2 Jawor Krzemienica
Pogórze Husów 7 - 6 HALO Hyżne
Polonia Hyżne 0 - 7 Arka Albigowa
Głuchowianka Głuchów 3 - 0 * Rzemieślnik Strażów
Markovia Markowa 2 - 2 SZiK Wola Rafałowska
16. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. III 15 kwietnia
SZiK Wola Rafałowska 1 - 1 Głuchowianka Głuchów
LKS Tarnawka 0 - 1 Orzeł Wysoka Łańcucka
Rzemieślnik Strażów 1 - 3 Czarni Kraczkowa
Jawor Krzemienica 2 - 0 Orzeł Harta
HALO Hyżne 2 - 1 Markovia Markowa
Arka Albigowa 2 - 2 Pogórze Husów
17. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. III 22 kwietnia
Arka Albigowa 4 - 2 HALO Hyżne
Czarni Kraczkowa 4 - 0 SZiK Wola Rafałowska
Orzeł Wysoka Łańcucka 0 - 2 Rzemieślnik Strażów
Orzeł Harta 2 - 3 LKS Tarnawka
Polonia Hyżne 0 - 4 Jawor Krzemienica
Głuchowianka Głuchów 1 - 3 Markovia Markowa
18. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. III 29 kwietnia
HALO Hyżne 3 - 1 Głuchowianka Głuchów
Orzeł Harta 3 - 5 Rzemieślnik Strażów
LKS Tarnawka 2 - 1 Polonia Hyżne
Markovia Markowa 1 - 6 Czarni Kraczkowa
Jawor Krzemienica 2 - 2 Pogórze Husów
SZiK Wola Rafałowska 3 - 3 Orzeł Wysoka Łańcucka
19. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. III 3 maja
Czarni Kraczkowa 1 - 0 Głuchowianka Głuchów
Orzeł Wysoka Łańcucka 2 - 3 Markovia Markowa
Polonia Hyżne 0 - 2 Rzemieślnik Strażów
Pogórze Husów 1 - 4 LKS Tarnawka
Arka Albigowa 2 - 0 Jawor Krzemienica
Orzeł Harta 1 - 0 SZiK Wola Rafałowska

20. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. III 6 maja
SZiK Wola Rafałowska 3 - 3 Polonia Hyżne
HALO Hyżne 1 - 2 Czarni Kraczkowa
Markovia Markowa 0 - 4 Orzeł Harta
Rzemieślnik Strażów 7 - 0 Pogórze Husów
LKS Tarnawka 0 - 3 Arka Albigowa
Głuchowianka Głuchów 1 - 0 Orzeł Wysoka Łańcucka
21. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. III 13 maja
Jawor Krzemienica 4 - 1 HALO Hyżne
Pogórze Husów 3 - 2 SZiK Wola Rafałowska
Orzeł Harta 5 - 0 Głuchowianka Głuchów
Polonia Hyżne 0 - 3 * Markovia Markowa
Arka Albigowa 0 - 1 Rzemieślnik Strażów
22. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. III 20 maja
Markovia Markowa 3 - 2 Pogórze Husów
Czarni Kraczkowa 0 - 3 Orzeł Harta
LKS Tarnawka 1 - 4 Jawor Krzemienica
HALO Hyżne 6 - 2 Orzeł Wysoka Łańcucka
Głuchowianka Głuchów 3 - 2 Polonia Hyżne
SZiK Wola Rafałowska 0 - 2 Arka Albigowa
Czarni Kraczkowa ? - ? Orzeł Wysoka Łańcucka
23. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. III 27 maja
Pogórze Husów 2 - 0 Głuchowianka Głuchów
LKS Tarnawka 1 - 1 HALO Hyżne
Orzeł Harta 2 - 3 Orzeł Wysoka Łańcucka
Polonia Hyżne 2 - 6 Czarni Kraczkowa
Jawor Krzemienica 2 - 1 Rzemieślnik Strażów
Arka Albigowa 3 - 2 Markovia Markowa
24. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. III 3 czerwca
Czarni Kraczkowa 4 - 1 Pogórze Husów
SZiK Wola Rafałowska 1 - 3 Jawor Krzemienica
Orzeł Wysoka Łańcucka 4 - 2 Polonia Hyżne
HALO Hyżne 2 - 2 Orzeł Harta
Głuchowianka Głuchów 0 - 3 Arka Albigowa
Rzemieślnik Strażów 3 - 0 LKS Tarnawka
25. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. III 10 czerwca
Pogórze Husów 3 - 0 Orzeł Wysoka Łańcucka
LKS Tarnawka 4 - 1 SZiK Wola Rafałowska
Rzemieślnik Strażów 6 - 2 HALO Hyżne
Polonia Hyżne 5 - 1 Orzeł Harta
Jawor Krzemienica 5 - 5 Markovia Markowa
Arka Albigowa 0 - 2 Czarni Kraczkowa

26. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. III 17 czerwca
Markovia Markowa 0 - 0 LKS Tarnawka
HALO Hyżne 2 - 2 Polonia Hyżne
Orzeł Harta 2 - 4 Pogórze Husów
Orzeł Wysoka Łańcucka 0 - 7 Arka Albigowa
Głuchowianka Głuchów 0 - 4 Jawor Krzemienica
SZiK Wola Rafałowska 2 - 3 Rzemieślnik Strażów

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem