Terminarze / wyniki - Dębica > Klasa Okręgowa

Zobacz też: Statystyki - Dębica > Klasa Okręgowa

Wybierz sezon:

Statystyki dla Dębica > Klasa Okręgowa Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Sokół Kolbuszowa Dolna 7 21 7 0 0 29 9 20
2 Victoria Czermin 7 19 6 1 0 24 4 20
3 Stal II Mielec 7 18 6 0 1 21 11 10
4 Lechia Sędziszów Małopolski 7 17 5 2 0 19 5 14
5 Kamieniarz Golemki 7 16 5 1 1 16 9 7
6 Kolorado Wola Chorzelowska 7 12 4 0 3 19 17 2
7 Radomyślanka Radomyśl Wielki 7 11 3 2 2 13 13 0
8 Raniżovia Raniżów 7 11 3 2 2 11 12 -1
9 Olchovia Olchowa 7 10 3 1 3 18 15 3
10 Wilga Widełka 7 7 2 1 4 4 13 -9
11 Monis Bielowy 8 5 1 2 5 6 18 -12
12 Team Przecław 7 4 1 1 5 16 18 -2
13 Kaskada Kamionka 7 4 1 1 5 12 21 -9
14 LKS Wiewiórka 7 3 1 0 6 13 22 -9
15 Chemik Pustków 8 3 0 3 5 8 23 -15
16 Ostrovia Ostrowy Baranowskie 7 1 0 1 6 2 21 -19
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 12/13 sierpnia
Sokół Kolbuszowa Dolna 6 - 1 Chemik Pustków
Kamieniarz Golemki 4 - 2 LKS Wiewiórka
Kaskada Kamionka 1 - 5 Victoria Czermin
Kolorado Wola Chorzelowska 4 - 3 Team Przecław
Olchovia Olchowa 4 - 0 Monis Bielowy
Raniżovia Raniżów 1 - 1 Lechia Sędziszów Małopolski
Wilga Widełka 0 - 3 Stal II Mielec
Radomyślanka Radomyśl Wielki 2 - 0 Ostrovia Ostrowy Baranowskie

2. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 19/20 sierpnia
Lechia Sędziszów Małopolski 2 - 0 Wilga Widełka
Team Przecław 1 - 2 Olchovia Olchowa
Victoria Czermin 1 - 0 Kolorado Wola Chorzelowska
Chemik Pustków 0 - 0 Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Monis Bielowy 0 - 3 Raniżovia Raniżów
Stal II Mielec 5 - 2 Radomyślanka Radomyśl Wielki
LKS Wiewiórka 6 - 2 Kaskada Kamionka
Sokół Kolbuszowa Dolna 3 - 1 Kamieniarz Golemki
3. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 26/27 sierpnia
Kolorado Wola Chorzelowska 5 - 2 LKS Wiewiórka
Wilga Widełka 1 - 0 Monis Bielowy
Ostrovia Ostrowy Baranowskie 1 - 2 Stal II Mielec
Kamieniarz Golemki 4 - 1 Chemik Pustków
Olchovia Olchowa 3 - 3 Victoria Czermin
Raniżovia Raniżów 2 - 1 Team Przecław
Kaskada Kamionka 1 - 3 Sokół Kolbuszowa Dolna
Radomyślanka Radomyśl Wielki 2 - 2 Lechia Sędziszów Małopolski
4. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 31 sierpnia
Kamieniarz Golemki 1 - 0 Kaskada Kamionka
Lechia Sędziszów Małopolski 3 - 0 Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Monis Bielowy 1 - 1 Radomyślanka Radomyśl Wielki
Sokół Kolbuszowa Dolna 6 - 2 Kolorado Wola Chorzelowska
Team Przecław 2 - 2 Wilga Widełka
Victoria Czermin 4 - 0 Raniżovia Raniżów
Chemik Pustków 0 - 2 Stal II Mielec
LKS Wiewiórka 0 - 4 Olchovia Olchowa
5. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 2/3 września
Kaskada Kamionka 2 - 2 Chemik Pustków
Wilga Widełka 0 - 3 Victoria Czermin
Radomyślanka Radomyśl Wielki 3 - 1 Team Przecław
Ostrovia Ostrowy Baranowskie 1 - 2 Monis Bielowy
Raniżovia Raniżów 3 - 1 LKS Wiewiórka
Stal II Mielec 1 - 5 Lechia Sędziszów Małopolski
Kolorado Wola Chorzelowska 2 - 3 Kamieniarz Golemki
Olchovia Olchowa 3 - 4 Sokół Kolbuszowa Dolna
6. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 9/10 września
Kaskada Kamionka 1 - 2 Kolorado Wola Chorzelowska
Sokół Kolbuszowa Dolna 4 - 1 Raniżovia Raniżów
Chemik Pustków 1 - 3 Lechia Sędziszów Małopolski
Team Przecław 6 - 0 Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Victoria Czermin 2 - 0 Radomyślanka Radomyśl Wielki
Monis Bielowy 1 - 3 Stal II Mielec
LKS Wiewiórka 0 - 1 Wilga Widełka
Kamieniarz Golemki 2 - 0 Olchovia Olchowa
7. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 16/17 września
Kolorado Wola Chorzelowska 4 - 1 Chemik Pustków
Wilga Widełka 0 - 3 Sokół Kolbuszowa Dolna
Radomyślanka Radomyśl Wielki 3 - 2 LKS Wiewiórka
Lechia Sędziszów Małopolski 3 - 0 Monis Bielowy
Ostrovia Ostrowy Baranowskie 0 - 6 Victoria Czermin
Raniżovia Raniżów 1 - 1 Kamieniarz Golemki
Stal II Mielec 5 - 2 Team Przecław
Olchovia Olchowa 2 - 5 Kaskada Kamionka

8. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 23/24 września
Chemik Pustków 2 - 2 Monis Bielowy
Kolorado Wola Chorzelowska ? - ? Olchovia Olchowa
Team Przecław ? - ? Lechia Sędziszów Małopolski
Sokół Kolbuszowa Dolna ? - ? Radomyślanka Radomyśl Wielki
Kaskada Kamionka ? - ? Raniżovia Raniżów
Victoria Czermin ? - ? Stal II Mielec
Kamieniarz Golemki ? - ? Wilga Widełka
LKS Wiewiórka ? - ? Ostrovia Ostrowy Baranowskie
9. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 30 września / 1 października
Olchovia Olchowa ? - ? Chemik Pustków
Raniżovia Raniżów ? - ? Kolorado Wola Chorzelowska
Wilga Widełka ? - ? Kaskada Kamionka
Radomyślanka Radomyśl Wielki ? - ? Kamieniarz Golemki
Ostrovia Ostrowy Baranowskie ? - ? Sokół Kolbuszowa Dolna
Stal II Mielec ? - ? LKS Wiewiórka
Lechia Sędziszów Małopolski ? - ? Victoria Czermin
Monis Bielowy ? - ? Team Przecław
10. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 7/8 października
Chemik Pustków ? - ? Team Przecław
Victoria Czermin ? - ? Monis Bielowy
LKS Wiewiórka ? - ? Lechia Sędziszów Małopolski
Sokół Kolbuszowa Dolna ? - ? Stal II Mielec
Kamieniarz Golemki ? - ? Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Kaskada Kamionka ? - ? Radomyślanka Radomyśl Wielki
Kolorado Wola Chorzelowska ? - ? Wilga Widełka
Olchovia Olchowa ? - ? Raniżovia Raniżów
11. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 14/15 października
Raniżovia Raniżów ? - ? Chemik Pustków
Wilga Widełka ? - ? Olchovia Olchowa
Radomyślanka Radomyśl Wielki ? - ? Kolorado Wola Chorzelowska
Ostrovia Ostrowy Baranowskie ? - ? Kaskada Kamionka
Stal II Mielec ? - ? Kamieniarz Golemki
Lechia Sędziszów Małopolski ? - ? Sokół Kolbuszowa Dolna
Monis Bielowy ? - ? LKS Wiewiórka
Team Przecław ? - ? Victoria Czermin
12. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 21/22 października
Chemik Pustków ? - ? Victoria Czermin
LKS Wiewiórka ? - ? Team Przecław
Sokół Kolbuszowa Dolna ? - ? Monis Bielowy
Kamieniarz Golemki ? - ? Lechia Sędziszów Małopolski
Kaskada Kamionka ? - ? Stal II Mielec
Kolorado Wola Chorzelowska ? - ? Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Olchovia Olchowa ? - ? Radomyślanka Radomyśl Wielki
Raniżovia Raniżów ? - ? Wilga Widełka
13. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 28/29 października
Wilga Widełka ? - ? Chemik Pustków
Radomyślanka Radomyśl Wielki ? - ? Raniżovia Raniżów
Ostrovia Ostrowy Baranowskie ? - ? Olchovia Olchowa
Stal II Mielec ? - ? Kolorado Wola Chorzelowska
Lechia Sędziszów Małopolski ? - ? Kaskada Kamionka
Monis Bielowy ? - ? Kamieniarz Golemki
Team Przecław ? - ? Sokół Kolbuszowa Dolna
Victoria Czermin ? - ? LKS Wiewiórka

14. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 4/5 listopada
Chemik Pustków ? - ? LKS Wiewiórka
Sokół Kolbuszowa Dolna ? - ? Victoria Czermin
Kamieniarz Golemki ? - ? Team Przecław
Kaskada Kamionka ? - ? Monis Bielowy
Kolorado Wola Chorzelowska ? - ? Lechia Sędziszów Małopolski
Olchovia Olchowa ? - ? Stal II Mielec
Raniżovia Raniżów ? - ? Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Wilga Widełka ? - ? Radomyślanka Radomyśl Wielki
15. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 11/12 listopada
Radomyślanka Radomyśl Wielki ? - ? Chemik Pustków
Ostrovia Ostrowy Baranowskie ? - ? Wilga Widełka
Stal II Mielec ? - ? Raniżovia Raniżów
Lechia Sędziszów Małopolski ? - ? Olchovia Olchowa
Monis Bielowy ? - ? Kolorado Wola Chorzelowska
Team Przecław ? - ? Kaskada Kamionka
Victoria Czermin ? - ? Kamieniarz Golemki
LKS Wiewiórka ? - ? Sokół Kolbuszowa Dolna

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem