Terminarze / wyniki - Dębica > Klasa Okręgowa

Zobacz też: Statystyki - Dębica > Klasa Okręgowa

Wybierz sezon:

Statystyki dla Dębica > Klasa Okręgowa Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Smoczanka Mielec 4 12 4 0 0 14 7 7
2 Lechia Sędziszów Małopolski 4 9 3 0 1 9 4 5
3 Radomyślanka Radomyśl Wielki 4 9 3 0 1 9 3 6
4 Czarnovia Czarna 4 9 3 0 1 9 5 4
5 Victoria Ocieka 4 9 3 0 1 7 6 1
6 Kamieniarz Golemki 4 7 2 1 1 9 8 1
7 Victoria Czermin 3 6 2 0 1 11 2 9
8 Piłkarskie Nadzieje Mielec 4 6 2 0 2 9 8 1
9 Olchovia Olchowa 3 6 2 0 1 5 5 0
10 LKS Głowaczowa 4 6 2 0 2 8 12 -4
11 Kolorado Wola Chorzelowska 3 4 1 1 1 7 4 3
12 Chemik Pustków 4 3 1 0 3 6 9 -3
13 Strzelec Frysztak 4 3 1 0 3 6 11 -5
14 SOKiS Chorzelów 4 0 0 0 4 5 12 -7
15 LKS Wiewiórka 3 0 0 0 3 3 11 -8
16 Korona Majdan Królewski 4 0 0 0 4 4 14 -10
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 10/11 sierpnia
Victoria Ocieka 2 - 1 Chemik Pustków
LKS Wiewiórka 2 - 5 Czarnovia Czarna
Victoria Czermin 5 - 0 LKS Głowaczowa
Strzelec Frysztak 2 - 5 Smoczanka Mielec
SOKiS Chorzelów 1 - 5 Kolorado Wola Chorzelowska
Kamieniarz Golemki 3 - 2 Korona Majdan Królewski
Piłkarskie Nadzieje Mielec 1 - 4 Radomyślanka Radomyśl Wielki
Olchovia Olchowa 1 - 0 Lechia Sędziszów Małopolski

2. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 15 sierpnia
Chemik Pustków 2 - 5 Lechia Sędziszów Małopolski
Czarnovia Czarna 2 - 1 Victoria Czermin
LKS Głowaczowa 3 - 2 Strzelec Frysztak
Kolorado Wola Chorzelowska 1 - 1 Kamieniarz Golemki
Victoria Ocieka 3 - 0 LKS Wiewiórka
Smoczanka Mielec 4 - 3 SOKiS Chorzelów
Korona Majdan Królewski 0 - 5 Piłkarskie Nadzieje Mielec
Radomyślanka Radomyśl Wielki 4 - 1 Olchovia Olchowa
3. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 17/18 sierpnia
LKS Wiewiórka 1 - 3 Chemik Pustków
Lechia Sędziszów Małopolski 1 - 0 Radomyślanka Radomyśl Wielki
Victoria Czermin 5 - 0 Victoria Ocieka
Kamieniarz Golemki 1 - 2 Smoczanka Mielec
Piłkarskie Nadzieje Mielec 2 - 1 Kolorado Wola Chorzelowska
Olchovia Olchowa 3 - 1 Korona Majdan Królewski
Strzelec Frysztak 2 - 1 Czarnovia Czarna
SOKiS Chorzelów 1 - 2 LKS Głowaczowa
4. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 24/25 sierpnia
Chemik Pustków 0 - 1 Radomyślanka Radomyśl Wielki
Korona Majdan Królewski 1 - 3 Lechia Sędziszów Małopolski
Smoczanka Mielec 3 - 1 Piłkarskie Nadzieje Mielec
LKS Głowaczowa 3 - 4 Kamieniarz Golemki
Victoria Ocieka 2 - 0 Strzelec Frysztak
Czarnovia Czarna 1 - 0 SOKiS Chorzelów
Kolorado Wola Chorzelowska ? - ? Olchovia Olchowa
LKS Wiewiórka ? - ? Victoria Czermin
5. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 31 sierpnia/1 września
Victoria Czermin ? - ? Chemik Pustków
Strzelec Frysztak ? - ? LKS Wiewiórka
SOKiS Chorzelów ? - ? Victoria Ocieka
Kamieniarz Golemki ? - ? Czarnovia Czarna
Piłkarskie Nadzieje Mielec ? - ? LKS Głowaczowa
Olchovia Olchowa ? - ? Smoczanka Mielec
Lechia Sędziszów Małopolski ? - ? Kolorado Wola Chorzelowska
Radomyślanka Radomyśl Wielki ? - ? Korona Majdan Królewski
6. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 7/8 września
Chemik Pustków ? - ? Korona Majdan Królewski
Kolorado Wola Chorzelowska ? - ? Radomyślanka Radomyśl Wielki
Smoczanka Mielec ? - ? Lechia Sędziszów Małopolski
LKS Głowaczowa ? - ? Olchovia Olchowa
Czarnovia Czarna ? - ? Piłkarskie Nadzieje Mielec
Victoria Ocieka ? - ? Kamieniarz Golemki
LKS Wiewiórka ? - ? SOKiS Chorzelów
Victoria Czermin ? - ? Strzelec Frysztak
7. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 14/15 września
Strzelec Frysztak ? - ? Chemik Pustków
SOKiS Chorzelów ? - ? Victoria Czermin
Kamieniarz Golemki ? - ? LKS Wiewiórka
Piłkarskie Nadzieje Mielec ? - ? Victoria Ocieka
Olchovia Olchowa ? - ? Czarnovia Czarna
Lechia Sędziszów Małopolski ? - ? LKS Głowaczowa
Radomyślanka Radomyśl Wielki ? - ? Smoczanka Mielec
Korona Majdan Królewski ? - ? Kolorado Wola Chorzelowska

8. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 21/22 września
Chemik Pustków ? - ? Kolorado Wola Chorzelowska
Smoczanka Mielec ? - ? Korona Majdan Królewski
LKS Głowaczowa ? - ? Radomyślanka Radomyśl Wielki
Czarnovia Czarna ? - ? Lechia Sędziszów Małopolski
Victoria Ocieka ? - ? Olchovia Olchowa
LKS Wiewiórka ? - ? Piłkarskie Nadzieje Mielec
Victoria Czermin ? - ? Kamieniarz Golemki
Strzelec Frysztak ? - ? SOKiS Chorzelów
9. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 28/29 września
SOKiS Chorzelów ? - ? Chemik Pustków
Kamieniarz Golemki ? - ? Strzelec Frysztak
Piłkarskie Nadzieje Mielec ? - ? Victoria Czermin
Olchovia Olchowa ? - ? LKS Wiewiórka
Lechia Sędziszów Małopolski ? - ? Victoria Ocieka
Radomyślanka Radomyśl Wielki ? - ? Czarnovia Czarna
Korona Majdan Królewski ? - ? LKS Głowaczowa
Kolorado Wola Chorzelowska ? - ? Smoczanka Mielec
10. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 5/6 października
Chemik Pustków ? - ? Smoczanka Mielec
LKS Głowaczowa ? - ? Kolorado Wola Chorzelowska
Czarnovia Czarna ? - ? Korona Majdan Królewski
Victoria Ocieka ? - ? Radomyślanka Radomyśl Wielki
LKS Wiewiórka ? - ? Lechia Sędziszów Małopolski
Victoria Czermin ? - ? Olchovia Olchowa
Strzelec Frysztak ? - ? Piłkarskie Nadzieje Mielec
SOKiS Chorzelów ? - ? Kamieniarz Golemki
11. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 12/13 października
Kamieniarz Golemki ? - ? Chemik Pustków
Piłkarskie Nadzieje Mielec ? - ? SOKiS Chorzelów
Olchovia Olchowa ? - ? Strzelec Frysztak
Lechia Sędziszów Małopolski ? - ? Victoria Czermin
Radomyślanka Radomyśl Wielki ? - ? LKS Wiewiórka
Korona Majdan Królewski ? - ? Victoria Ocieka
Kolorado Wola Chorzelowska ? - ? Czarnovia Czarna
Smoczanka Mielec ? - ? LKS Głowaczowa
12. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 19/20 października
Chemik Pustków ? - ? LKS Głowaczowa
Czarnovia Czarna ? - ? Smoczanka Mielec
Victoria Ocieka ? - ? Kolorado Wola Chorzelowska
LKS Wiewiórka ? - ? Korona Majdan Królewski
Victoria Czermin ? - ? Radomyślanka Radomyśl Wielki
Strzelec Frysztak ? - ? Lechia Sędziszów Małopolski
SOKiS Chorzelów ? - ? Olchovia Olchowa
Kamieniarz Golemki ? - ? Piłkarskie Nadzieje Mielec
13. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 26/27 października
Piłkarskie Nadzieje Mielec ? - ? Chemik Pustków
Olchovia Olchowa ? - ? Kamieniarz Golemki
Lechia Sędziszów Małopolski ? - ? SOKiS Chorzelów
Radomyślanka Radomyśl Wielki ? - ? Strzelec Frysztak
Korona Majdan Królewski ? - ? Victoria Czermin
Kolorado Wola Chorzelowska ? - ? LKS Wiewiórka
Smoczanka Mielec ? - ? Victoria Ocieka
LKS Głowaczowa ? - ? Czarnovia Czarna

14. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 2/3 listopada
Victoria Czermin ? - ? Kolorado Wola Chorzelowska
LKS Wiewiórka ? - ? Smoczanka Mielec
Victoria Ocieka ? - ? LKS Głowaczowa
Chemik Pustków ? - ? Czarnovia Czarna
Strzelec Frysztak ? - ? Korona Majdan Królewski
SOKiS Chorzelów ? - ? Radomyślanka Radomyśl Wielki
Kamieniarz Golemki ? - ? Lechia Sędziszów Małopolski
Piłkarskie Nadzieje Mielec ? - ? Olchovia Olchowa
15. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 9-10 listopada
Olchovia Olchowa ? - ? Chemik Pustków
Lechia Sędziszów Małopolski ? - ? Piłkarskie Nadzieje Mielec
Radomyślanka Radomyśl Wielki ? - ? Kamieniarz Golemki
Korona Majdan Królewski ? - ? SOKiS Chorzelów
Kolorado Wola Chorzelowska ? - ? Strzelec Frysztak
Smoczanka Mielec ? - ? Victoria Czermin
LKS Głowaczowa ? - ? LKS Wiewiórka
Czarnovia Czarna ? - ? Victoria Ocieka

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem