Terminarze / wyniki - Dębica > Klasa Okręgowa

Zobacz też: Statystyki - Dębica > Klasa Okręgowa

Wybierz sezon:

Statystyki dla Dębica > Klasa Okręgowa Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Sokół Kolbuszowa Dolna 30 79 25 4 1 92 24 68
2 Lechia Sędziszów Małopolski 30 71 22 5 3 92 29 63
3 Victoria Czermin 30 66 20 6 4 104 30 74
4 Stal II Mielec 30 54 17 3 10 63 47 16
5 Radomyślanka Radomyśl Wielki 30 50 15 5 10 62 49 13
6 Kamieniarz Golemki 30 49 15 4 11 75 69 6
7 Olchovia Olchowa 30 42 13 3 14 63 70 -7
8 Kolorado Wola Chorzelowska 30 38 11 5 14 68 73 -5
9 Raniżovia Raniżów 30 37 11 4 15 48 60 -12
10 Kaskada Kamionka 30 33 10 3 17 56 83 -27
11 LKS Wiewiórka 30 32 8 8 14 49 68 -19
12 Monis Bielowy 30 30 9 3 18 41 83 -42
13 Chemik Pustków 30 29 7 8 15 40 55 -15
14 Ostrovia Ostrowy Baranowskie 30 28 8 4 18 37 79 -42
15 Team Przecław 30 25 7 4 19 56 75 -19
16 Wilga Widełka 30 20 5 5 20 37 89 -52
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 12/13 sierpnia
Sokół Kolbuszowa Dolna 6 - 1 Chemik Pustków
Kamieniarz Golemki 4 - 2 LKS Wiewiórka
Kaskada Kamionka 1 - 5 Victoria Czermin
Kolorado Wola Chorzelowska 4 - 3 Team Przecław
Olchovia Olchowa 4 - 0 Monis Bielowy
Raniżovia Raniżów 1 - 1 Lechia Sędziszów Małopolski
Wilga Widełka 0 - 3 Stal II Mielec
Radomyślanka Radomyśl Wielki 2 - 0 Ostrovia Ostrowy Baranowskie

2. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 19/20 sierpnia
Lechia Sędziszów Małopolski 2 - 0 Wilga Widełka
Team Przecław 1 - 2 Olchovia Olchowa
Victoria Czermin 1 - 0 Kolorado Wola Chorzelowska
Chemik Pustków 0 - 0 Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Monis Bielowy 0 - 3 Raniżovia Raniżów
Stal II Mielec 5 - 2 Radomyślanka Radomyśl Wielki
LKS Wiewiórka 6 - 2 Kaskada Kamionka
Sokół Kolbuszowa Dolna 3 - 1 Kamieniarz Golemki
3. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 26/27 sierpnia
Kolorado Wola Chorzelowska 5 - 2 LKS Wiewiórka
Wilga Widełka 1 - 0 Monis Bielowy
Ostrovia Ostrowy Baranowskie 1 - 2 Stal II Mielec
Kamieniarz Golemki 4 - 1 Chemik Pustków
Olchovia Olchowa 3 - 3 Victoria Czermin
Raniżovia Raniżów 2 - 1 Team Przecław
Kaskada Kamionka 1 - 3 Sokół Kolbuszowa Dolna
Radomyślanka Radomyśl Wielki 2 - 2 Lechia Sędziszów Małopolski
4. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 31 sierpnia
Kamieniarz Golemki 1 - 0 Kaskada Kamionka
Lechia Sędziszów Małopolski 3 - 0 Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Monis Bielowy 1 - 1 Radomyślanka Radomyśl Wielki
Sokół Kolbuszowa Dolna 6 - 2 Kolorado Wola Chorzelowska
Team Przecław 2 - 2 Wilga Widełka
Victoria Czermin 4 - 0 Raniżovia Raniżów
Chemik Pustków 0 - 2 Stal II Mielec
LKS Wiewiórka 0 - 4 Olchovia Olchowa
5. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 2/3 września
Kaskada Kamionka 2 - 2 Chemik Pustków
Wilga Widełka 0 - 3 Victoria Czermin
Radomyślanka Radomyśl Wielki 3 - 1 Team Przecław
Ostrovia Ostrowy Baranowskie 1 - 2 Monis Bielowy
Raniżovia Raniżów 3 - 1 LKS Wiewiórka
Stal II Mielec 1 - 5 Lechia Sędziszów Małopolski
Kolorado Wola Chorzelowska 2 - 3 Kamieniarz Golemki
Olchovia Olchowa 3 - 4 Sokół Kolbuszowa Dolna
6. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 9/10 września
Kaskada Kamionka 1 - 2 Kolorado Wola Chorzelowska
Sokół Kolbuszowa Dolna 4 - 1 Raniżovia Raniżów
Chemik Pustków 1 - 3 Lechia Sędziszów Małopolski
Team Przecław 6 - 0 Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Victoria Czermin 2 - 0 Radomyślanka Radomyśl Wielki
Monis Bielowy 1 - 3 Stal II Mielec
LKS Wiewiórka 0 - 1 Wilga Widełka
Kamieniarz Golemki 2 - 0 Olchovia Olchowa
7. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 16/17 września
Kolorado Wola Chorzelowska 4 - 1 Chemik Pustków
Wilga Widełka 0 - 3 Sokół Kolbuszowa Dolna
Radomyślanka Radomyśl Wielki 3 - 2 LKS Wiewiórka
Lechia Sędziszów Małopolski 3 - 0 Monis Bielowy
Ostrovia Ostrowy Baranowskie 0 - 6 Victoria Czermin
Raniżovia Raniżów 1 - 1 Kamieniarz Golemki
Stal II Mielec 5 - 2 Team Przecław
Olchovia Olchowa 2 - 5 Kaskada Kamionka

8. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 23/24 września
Chemik Pustków 2 - 2 Monis Bielowy
Kolorado Wola Chorzelowska 2 - 3 Olchovia Olchowa
Team Przecław 1 - 2 Lechia Sędziszów Małopolski
Sokół Kolbuszowa Dolna 3 - 1 Radomyślanka Radomyśl Wielki
Kaskada Kamionka 1 - 0 Raniżovia Raniżów
Victoria Czermin 1 - 1 Stal II Mielec
Kamieniarz Golemki 5 - 2 Wilga Widełka
LKS Wiewiórka 3 - 1 Ostrovia Ostrowy Baranowskie
9. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 30 września / 1 października
Lechia Sędziszów Małopolski 4 - 0 Victoria Czermin
Wilga Widełka 1 - 5 Kaskada Kamionka
Radomyślanka Radomyśl Wielki 3 - 2 Kamieniarz Golemki
Ostrovia Ostrowy Baranowskie 1 - 6 Sokół Kolbuszowa Dolna
Stal II Mielec 4 - 4 LKS Wiewiórka
Monis Bielowy 2 - 6 Team Przecław
Raniżovia Raniżów 3 - 0 Kolorado Wola Chorzelowska
Olchovia Olchowa 1 - 6 Chemik Pustków
10. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 7/8 października
Kaskada Kamionka 3 - 0 Radomyślanka Radomyśl Wielki
Chemik Pustków 0 - 1 Team Przecław
Sokół Kolbuszowa Dolna 1 - 1 Stal II Mielec
Victoria Czermin 3 - 0 Monis Bielowy
Kamieniarz Golemki 4 - 2 Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Kolorado Wola Chorzelowska 5 - 1 Wilga Widełka
LKS Wiewiórka 3 - 5 Lechia Sędziszów Małopolski
Olchovia Olchowa 2 - 3 Raniżovia Raniżów
11. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 14/15 października
Wilga Widełka 0 - 5 Olchovia Olchowa
Lechia Sędziszów Małopolski 0 - 2 Sokół Kolbuszowa Dolna
Team Przecław 0 - 3 Victoria Czermin
Radomyślanka Radomyśl Wielki 2 - 2 Kolorado Wola Chorzelowska
Ostrovia Ostrowy Baranowskie 5 - 2 Kaskada Kamionka
Monis Bielowy 0 - 1 LKS Wiewiórka
Stal II Mielec 5 - 1 Kamieniarz Golemki
Raniżovia Raniżów 4 - 0 Chemik Pustków
12. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 21/22 października
Olchovia Olchowa 4 - 3 Radomyślanka Radomyśl Wielki
Kolorado Wola Chorzelowska 2 - 2 Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Chemik Pustków 3 - 2 Victoria Czermin
Kaskada Kamionka 3 - 1 Stal II Mielec
LKS Wiewiórka 4 - 1 Team Przecław
Kamieniarz Golemki 2 - 2 Lechia Sędziszów Małopolski
Raniżovia Raniżów 1 - 1 Wilga Widełka
Sokół Kolbuszowa Dolna 3 - 0 Monis Bielowy
13. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 28/29 października
Lechia Sędziszów Małopolski 6 - 1 Kaskada Kamionka
Wilga Widełka 1 - 3 Chemik Pustków
Team Przecław 0 - 5 Sokół Kolbuszowa Dolna
Radomyślanka Radomyśl Wielki 1 - 2 Raniżovia Raniżów
Monis Bielowy 2 - 1 Kamieniarz Golemki
Victoria Czermin 7 - 0 LKS Wiewiórka
Ostrovia Ostrowy Baranowskie 3 - 2 Olchovia Olchowa
Stal II Mielec 3 - 2 Kolorado Wola Chorzelowska

14. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 4/5 listopada
Kaskada Kamionka 4 - 2 Monis Bielowy
Olchovia Olchowa 0 - 5 * Stal II Mielec
Chemik Pustków 3 - 3 LKS Wiewiórka
Sokół Kolbuszowa Dolna 3 - 1 Victoria Czermin
Kolorado Wola Chorzelowska 5 - 0 Lechia Sędziszów Małopolski
Wilga Widełka 3 - 2 Radomyślanka Radomyśl Wielki
Kamieniarz Golemki 6 - 5 Team Przecław
Raniżovia Raniżów 3 - 1 Ostrovia Ostrowy Baranowskie
15. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 11/12 listopada
Radomyślanka Radomyśl Wielki 2 - 1 Chemik Pustków
Lechia Sędziszów Małopolski 4 - 0 * Olchovia Olchowa
Monis Bielowy 0 - 9 Kolorado Wola Chorzelowska
Team Przecław 4 - 2 Kaskada Kamionka
LKS Wiewiórka 1 - 1 Sokół Kolbuszowa Dolna
Victoria Czermin 3 - 1 Kamieniarz Golemki
Ostrovia Ostrowy Baranowskie 4 - 4 Wilga Widełka
Stal II Mielec 1 - 0 Raniżovia Raniżów
16. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 17/18 marca
Chemik Pustków 0 - 1 Sokół Kolbuszowa Dolna
LKS Wiewiórka 1 - 2 Kamieniarz Golemki
Victoria Czermin 7 - 0 Kaskada Kamionka
Team Przecław 1 - 1 Kolorado Wola Chorzelowska
Monis Bielowy 1 - 3 Olchovia Olchowa
Lechia Sędziszów Małopolski 6 - 0 Raniżovia Raniżów
Stal II Mielec 1 - 2 Wilga Widełka
Ostrovia Ostrowy Baranowskie 0 - 1 Radomyślanka Radomyśl Wielki
17. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 24/25 marca
Olchovia Olchowa 1 - 1 Team Przecław
Kolorado Wola Chorzelowska 1 - 6 Victoria Czermin
Ostrovia Ostrowy Baranowskie 0 - 0 Chemik Pustków
Radomyślanka Radomyśl Wielki 2 - 1 Stal II Mielec
Wilga Widełka 2 - 3 Lechia Sędziszów Małopolski
Raniżovia Raniżów 1 - 2 Monis Bielowy
Kaskada Kamionka 0 - 0 LKS Wiewiórka
Kamieniarz Golemki 0 - 2 Sokół Kolbuszowa Dolna
18. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 31 marca
Victoria Czermin 3 - 0 Olchovia Olchowa
Stal II Mielec 2 - 1 Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Monis Bielowy 1 - 3 Wilga Widełka
Chemik Pustków 1 - 1 Kamieniarz Golemki
Lechia Sędziszów Małopolski 2 - 0 Radomyślanka Radomyśl Wielki
Sokół Kolbuszowa Dolna 2 - 1 Kaskada Kamionka
Team Przecław 1 - 5 Raniżovia Raniżów
LKS Wiewiórka 1 - 2 Kolorado Wola Chorzelowska
19. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 7/8 kwietnia
Wilga Widełka 0 - 0 Team Przecław
Kaskada Kamionka 1 - 4 Kamieniarz Golemki
Kolorado Wola Chorzelowska 0 - 5 Sokół Kolbuszowa Dolna
Olchovia Olchowa 1 - 1 LKS Wiewiórka
Ostrovia Ostrowy Baranowskie 0 - 3 Lechia Sędziszów Małopolski
Stal II Mielec 2 - 1 Chemik Pustków
Radomyślanka Radomyśl Wielki 1 - 2 Monis Bielowy
Raniżovia Raniżów 0 - 0 Victoria Czermin

20. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 14/15 kwietnia
Chemik Pustków 1 - 1 Kaskada Kamionka
Team Przecław 0 - 1 Radomyślanka Radomyśl Wielki
Sokół Kolbuszowa Dolna 5 - 0 Olchovia Olchowa
Lechia Sędziszów Małopolski 2 - 1 Stal II Mielec
Victoria Czermin 5 - 0 Wilga Widełka
Monis Bielowy 5 - 1 Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Kamieniarz Golemki 3 - 0 Kolorado Wola Chorzelowska
LKS Wiewiórka 2 - 0 Raniżovia Raniżów
21. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 21/22 kwietnia
Olchovia Olchowa 0 - 2 Kamieniarz Golemki
Lechia Sędziszów Małopolski 2 - 0 Chemik Pustków
Wilga Widełka 2 - 2 LKS Wiewiórka
Kolorado Wola Chorzelowska 1 - 4 Kaskada Kamionka
Raniżovia Raniżów 0 - 1 Sokół Kolbuszowa Dolna
Stal II Mielec 1 - 0 Monis Bielowy
Ostrovia Ostrowy Baranowskie 3 - 1 Team Przecław
Radomyślanka Radomyśl Wielki 2 - 3 Victoria Czermin
22. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 28/29 kwietnia
Kaskada Kamionka 1 - 4 Olchovia Olchowa
Kamieniarz Golemki 7 - 0 Raniżovia Raniżów
Team Przecław 1 - 2 Stal II Mielec
Chemik Pustków 2 - 2 Kolorado Wola Chorzelowska
Sokół Kolbuszowa Dolna 1 - 0 Wilga Widełka
Victoria Czermin 7 - 0 Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Monis Bielowy 0 - 8 Lechia Sędziszów Małopolski
LKS Wiewiórka 0 - 2 Radomyślanka Radomyśl Wielki
23. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 2 maja
Radomyślanka Radomyśl Wielki 3 - 1 Sokół Kolbuszowa Dolna
Raniżovia Raniżów 4 - 1 Kaskada Kamionka
Monis Bielowy 1 - 0 Chemik Pustków
Lechia Sędziszów Małopolski 3 - 0 Team Przecław
Stal II Mielec 0 - 4 Victoria Czermin
Ostrovia Ostrowy Baranowskie 1 - 0 LKS Wiewiórka
Wilga Widełka 2 - 4 Kamieniarz Golemki
Olchovia Olchowa 3 - 2 Kolorado Wola Chorzelowska
24. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 5/6 maja
Kaskada Kamionka 6 - 4 Wilga Widełka
Chemik Pustków 2 - 0 Olchovia Olchowa
Kolorado Wola Chorzelowska 6 - 2 Raniżovia Raniżów
Team Przecław 3 - 0 Monis Bielowy
Victoria Czermin 1 - 1 Lechia Sędziszów Małopolski
Kamieniarz Golemki 3 - 3 Radomyślanka Radomyśl Wielki
Sokół Kolbuszowa Dolna 4 - 0 Ostrovia Ostrowy Baranowskie
LKS Wiewiórka 2 - 0 Stal II Mielec
25. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 12/13 maja
Raniżovia Raniżów 2 - 6 Olchovia Olchowa
Team Przecław 2 - 1 Chemik Pustków
Wilga Widełka 1 - 2 Kolorado Wola Chorzelowska
Stal II Mielec 1 - 3 Sokół Kolbuszowa Dolna
Monis Bielowy 2 - 6 Victoria Czermin
Radomyślanka Radomyśl Wielki 4 - 0 Kaskada Kamionka
Lechia Sędziszów Małopolski 5 - 0 LKS Wiewiórka
Ostrovia Ostrowy Baranowskie 2 - 1 Kamieniarz Golemki

26. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 19/20 maja
Chemik Pustków 2 - 0 Raniżovia Raniżów
Olchovia Olchowa 3 - 1 Wilga Widełka
Kaskada Kamionka 4 - 1 Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Victoria Czermin 4 - 3 Team Przecław
LKS Wiewiórka 3 - 3 Monis Bielowy
Kolorado Wola Chorzelowska 2 - 2 Radomyślanka Radomyśl Wielki
Kamieniarz Golemki 0 - 3 * Stal II Mielec
Sokół Kolbuszowa Dolna 0 - 0 Lechia Sędziszów Małopolski
27. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 26/27 maja
Wilga Widełka 1 - 6 Raniżovia Raniżów
Victoria Czermin 1 - 2 Chemik Pustków
Ostrovia Ostrowy Baranowskie 1 - 0 Kolorado Wola Chorzelowska
Monis Bielowy 3 - 4 Sokół Kolbuszowa Dolna
Stal II Mielec 4 - 2 Kaskada Kamionka
Lechia Sędziszów Małopolski 5 - 2 Kamieniarz Golemki
Radomyślanka Radomyśl Wielki 3 - 0 * Olchovia Olchowa
Team Przecław 1 - 2 LKS Wiewiórka
28. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 2/3 czerwca
Olchovia Olchowa 3 - 1 Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Kaskada Kamionka 1 - 0 Lechia Sędziszów Małopolski
Chemik Pustków 3 - 0 Wilga Widełka
Sokół Kolbuszowa Dolna 4 - 0 Team Przecław
Kamieniarz Golemki 3 - 4 Monis Bielowy
Raniżovia Raniżów 0 - 3 Radomyślanka Radomyśl Wielki
Kolorado Wola Chorzelowska 1 - 0 Stal II Mielec
LKS Wiewiórka 1 - 1 Victoria Czermin
29. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 9/10 czerwca
LKS Wiewiórka 2 - 0 Chemik Pustków
Victoria Czermin 2 - 2 Sokół Kolbuszowa Dolna
Team Przecław 2 - 5 Kamieniarz Golemki
Monis Bielowy 1 - 0 Kaskada Kamionka
Stal II Mielec 1 - 2 Olchovia Olchowa
Ostrovia Ostrowy Baranowskie 1 - 0 Raniżovia Raniżów
Radomyślanka Radomyśl Wielki 5 - 1 Wilga Widełka
Lechia Sędziszów Małopolski 7 - 1 Kolorado Wola Chorzelowska
30. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa 16 czerwca
Kamieniarz Golemki 0 - 10 Victoria Czermin
Chemik Pustków 1 - 3 Radomyślanka Radomyśl Wielki
Wilga Widełka 1 - 4 Ostrovia Ostrowy Baranowskie
Raniżovia Raniżów 1 - 2 Stal II Mielec
Olchovia Olchowa 2 - 3 Lechia Sędziszów Małopolski
Kolorado Wola Chorzelowska 1 - 4 Monis Bielowy
Kaskada Kamionka 1 - 6 Team Przecław
Sokół Kolbuszowa Dolna 4 - 0 LKS Wiewiórka

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem