http://smsrzeszow.pl/aktualnosci/dzien-otwarty-w-sms-resovia-396.html


Terminarze / wyniki - Jarosław > Klasa B Przemyśl

Zobacz też: Statystyki - Jarosław > Klasa B Przemyśl

Wybierz sezon:

Statystyki dla Jarosław > Klasa B Przemyśl Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Unia Fredropol 12 30 10 0 2 39 6 33
2 Cresovia Kalników 12 28 9 1 2 39 13 26
3 Grom Wyszatyce 11 23 7 2 2 27 14 13
4 LKS Ujkowice 12 21 7 0 5 30 25 5
5 Rada Orzechowce 12 21 7 0 5 26 22 4
6 Leśnik Bircza 12 16 5 1 6 16 19 -3
7 Wesoła Zadąbrowie 12 14 3 5 4 23 29 -6
8 LKS Niziny 12 14 4 2 6 25 38 -13
9 Czarni Bolestraszyce 12 10 2 4 6 16 22 -6
10 Błyskawica Łuczyce 11 4 1 1 9 18 48 -30
11 Jawor Nehrybka 12 4 0 4 8 16 39 -23
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Jarosław > Klasa B Przemyśl 25/26 sierpnia
Leśnik Bircza 3 - 0 Błyskawica Łuczyce
LKS Ujkowice 1 - 4 Czarni Bolestraszyce
Wesoła Zadąbrowie 4 - 2 LKS Niziny
Unia Fredropol 5 - 0 Jawor Nehrybka
Rada Orzechowce 2 - 1 Cresovia Kalników

2. kolejka - Jarosław > Klasa B Przemyśl 1/2 września
Jawor Nehrybka 3 - 7 Rada Orzechowce
LKS Niziny 1 - 6 Unia Fredropol
Czarni Bolestraszyce 2 - 2 Wesoła Zadąbrowie
Leśnik Bircza 2 - 0 LKS Ujkowice
Grom Wyszatyce 4 - 0 Cresovia Kalników
3. kolejka - Jarosław > Klasa B Przemyśl 8/9 września
Unia Fredropol 1 - 0 Czarni Bolestraszyce
LKS Ujkowice 5 - 2 Błyskawica Łuczyce
Wesoła Zadąbrowie 1 - 3 Leśnik Bircza
Rada Orzechowce 2 - 3 LKS Niziny
Grom Wyszatyce 1 - 0 Jawor Nehrybka
4. kolejka - Jarosław > Klasa B Przemyśl 15/16 września
Leśnik Bircza 0 - 3 Unia Fredropol
Błyskawica Łuczyce 2 - 4 Cresovia Kalników
LKS Niziny 0 - 3 Grom Wyszatyce
Czarni Bolestraszyce 1 - 2 Rada Orzechowce
LKS Ujkowice 5 - 1 Wesoła Zadąbrowie
5. kolejka - Jarosław > Klasa B Przemyśl 22/23 września
Wesoła Zadąbrowie 2 - 0 Błyskawica Łuczyce
Unia Fredropol 3 - 0 LKS Ujkowice
Rada Orzechowce 2 - 1 Leśnik Bircza
Cresovia Kalników 6 - 1 Jawor Nehrybka
Grom Wyszatyce 2 - 2 Czarni Bolestraszyce
6. kolejka - Jarosław > Klasa B Przemyśl 29/30 września
LKS Ujkowice 1 - 0 Rada Orzechowce
Błyskawica Łuczyce 5 - 4 Jawor Nehrybka
LKS Niziny 0 - 6 Cresovia Kalników
Leśnik Bircza 0 - 2 Grom Wyszatyce
Wesoła Zadąbrowie 1 - 4 Unia Fredropol
7. kolejka - Jarosław > Klasa B Przemyśl 6/7 października
Unia Fredropol 9 - 0 Błyskawica Łuczyce
Rada Orzechowce 1 - 2 Wesoła Zadąbrowie
Grom Wyszatyce 2 - 0 LKS Ujkowice
Cresovia Kalników 4 - 0 Czarni Bolestraszyce
Jawor Nehrybka 3 - 3 LKS Niziny

8. kolejka - Jarosław > Klasa B Przemyśl 13/14 października
Wesoła Zadąbrowie 3 - 3 Grom Wyszatyce
Błyskawica Łuczyce 1 - 6 LKS Niziny
Czarni Bolestraszyce 0 - 0 Jawor Nehrybka
Leśnik Bircza 0 - 3 Cresovia Kalników
Unia Fredropol 3 - 0 Rada Orzechowce
9. kolejka - Jarosław > Klasa B Przemyśl 20/21 października
Rada Orzechowce 5 - 3 Błyskawica Łuczyce
Grom Wyszatyce 1 - 0 Unia Fredropol
Cresovia Kalników 5 - 0 LKS Ujkowice
Jawor Nehrybka 1 - 1 Leśnik Bircza
LKS Niziny 2 - 0 Czarni Bolestraszyce
10. kolejka - Jarosław > Klasa B Przemyśl 27/28 października
Błyskawica Łuczyce 3 - 3 Czarni Bolestraszyce
Leśnik Bircza 2 - 3 LKS Niziny
LKS Ujkowice 5 - 1 Jawor Nehrybka
Wesoła Zadąbrowie 3 - 3 Cresovia Kalników
Rada Orzechowce 3 - 2 Grom Wyszatyce
11. kolejka - Jarosław > Klasa B Przemyśl 3/4 listopada
Grom Wyszatyce 6 - 2 Błyskawica Łuczyce
Cresovia Kalników 2 - 0 Unia Fredropol
Jawor Nehrybka 2 - 2 Wesoła Zadąbrowie
LKS Niziny 2 - 6 LKS Ujkowice
Czarni Bolestraszyce 0 - 2 Leśnik Bircza
12. kolejka - Jarosław > Klasa B Przemyśl 7 kwietnia
Błyskawica Łuczyce 0 - 1 Leśnik Bircza
Czarni Bolestraszyce 2 - 3 LKS Ujkowice
LKS Niziny 2 - 2 Wesoła Zadąbrowie
Jawor Nehrybka 0 - 2 Unia Fredropol
Cresovia Kalników 1 - 0 Rada Orzechowce
13. kolejka - Jarosław > Klasa B Przemyśl 14 kwietnia
Cresovia Kalników 4 - 1 Grom Wyszatyce
Rada Orzechowce 2 - 1 Jawor Nehrybka
Unia Fredropol 3 - 1 LKS Niziny
Wesoła Zadąbrowie 0 - 2 Czarni Bolestraszyce
LKS Ujkowice 4 - 1 Leśnik Bircza

14. kolejka - Jarosław > Klasa B Przemyśl 27/28 kwietnia
Błyskawica Łuczyce ? - ? LKS Ujkowice
Leśnik Bircza ? - ? Wesoła Zadąbrowie
Czarni Bolestraszyce ? - ? Unia Fredropol
LKS Niziny ? - ? Rada Orzechowce
Jawor Nehrybka ? - ? Grom Wyszatyce
15. kolejka - Jarosław > Klasa B Przemyśl 5 maja
Cresovia Kalników ? - ? Błyskawica Łuczyce
Grom Wyszatyce ? - ? LKS Niziny
Rada Orzechowce ? - ? Czarni Bolestraszyce
Unia Fredropol ? - ? Leśnik Bircza
Wesoła Zadąbrowie ? - ? LKS Ujkowice
16. kolejka - Jarosław > Klasa B Przemyśl 12 maja
Błyskawica Łuczyce ? - ? Wesoła Zadąbrowie
LKS Ujkowice ? - ? Unia Fredropol
Leśnik Bircza ? - ? Rada Orzechowce
Czarni Bolestraszyce ? - ? Grom Wyszatyce
Jawor Nehrybka ? - ? Cresovia Kalników
17. kolejka - Jarosław > Klasa B Przemyśl 19 maja
Jawor Nehrybka ? - ? Błyskawica Łuczyce
Cresovia Kalników ? - ? LKS Niziny
Grom Wyszatyce ? - ? Leśnik Bircza
Rada Orzechowce ? - ? LKS Ujkowice
Unia Fredropol ? - ? Wesoła Zadąbrowie
18. kolejka - Jarosław > Klasa B Przemyśl 26 maja
Błyskawica Łuczyce ? - ? Unia Fredropol
Wesoła Zadąbrowie ? - ? Rada Orzechowce
LKS Ujkowice ? - ? Grom Wyszatyce
Czarni Bolestraszyce ? - ? Cresovia Kalników
LKS Niziny ? - ? Jawor Nehrybka
19. kolejka - Jarosław > Klasa B Przemyśl 2 czerwca
LKS Niziny ? - ? Błyskawica Łuczyce
Jawor Nehrybka ? - ? Czarni Bolestraszyce
Cresovia Kalników ? - ? Leśnik Bircza
Grom Wyszatyce ? - ? Wesoła Zadąbrowie
Rada Orzechowce ? - ? Unia Fredropol

20. kolejka - Jarosław > Klasa B Przemyśl 9 czerwca
Błyskawica Łuczyce ? - ? Rada Orzechowce
Unia Fredropol ? - ? Grom Wyszatyce
LKS Ujkowice ? - ? Cresovia Kalników
Leśnik Bircza ? - ? Jawor Nehrybka
Czarni Bolestraszyce ? - ? LKS Niziny
21. kolejka - Jarosław > Klasa B Przemyśl 16 czerwca
Czarni Bolestraszyce ? - ? Błyskawica Łuczyce
LKS Niziny ? - ? Leśnik Bircza
Jawor Nehrybka ? - ? LKS Ujkowice
Cresovia Kalników ? - ? Wesoła Zadąbrowie
Grom Wyszatyce ? - ? Rada Orzechowce
22. kolejka - Jarosław > Klasa B Przemyśl 23 czerwca
Błyskawica Łuczyce ? - ? Grom Wyszatyce
Unia Fredropol ? - ? Cresovia Kalników
Wesoła Zadąbrowie ? - ? Jawor Nehrybka
LKS Ujkowice ? - ? LKS Niziny
Leśnik Bircza ? - ? Czarni Bolestraszyce

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem