Tabela: Jarosław > Klasa B Przemyśl Umieść na swojej stronie
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS Arłamów | 13 | 31 | 10 | 1 | 2 | 47 | 14 | 33 | |
2 | Grom Wyszatyce | 13 | 29 | 9 | 2 | 2 | 43 | 17 | 26 | |
3 | LKS Ujkowice | 13 | 26 | 8 | 2 | 3 | 35 | 14 | 21 | |
4 | Czarni Bolestraszyce | 13 | 25 | 7 | 4 | 2 | 37 | 13 | 24 | |
5 | Artmax Pikulice | 13 | 24 | 8 | 0 | 5 | 35 | 23 | 12 | |
6 | Jawor Nehrybka | 13 | 22 | 7 | 1 | 5 | 34 | 22 | 12 | |
7 | Wiar Huwniki | 13 | 20 | 6 | 2 | 5 | 31 | 27 | 4 | |
8 | Bizon Medyka | 12 | 17 | 5 | 2 | 5 | 30 | 27 | 3 | |
9 | Fort Jaksmanice | 13 | 17 | 4 | 5 | 4 | 22 | 30 | -8 | |
10 | Rada Orzechowce | 13 | 13 | 3 | 4 | 6 | 23 | 30 | -7 | |
11 | Walawianka Walawa | 13 | 9 | 3 | 0 | 10 | 21 | 54 | -33 | |
12 | LKS Olszynka | 13 | 4 | 1 | 1 | 11 | 15 | 61 | -46 | |
13 | LKS Niziny | 13 | 3 | 1 | 0 | 12 | 11 | 52 | -41 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka |
Terminarz: Jarosław > Klasa B Przemyśl (sezon 2023/2024)
1. kolejka - Jarosław > Klasa B Przemyśl | 19/20 sierpnia | ||
---|---|---|---|
LKS Olszynka | 1 - 5 | Artmax Pikulice | |
LKS Ujkowice | 2 - 1 | KS Arłamów | |
Walawianka Walawa | 2 - 3 | Grom Wyszatyce | |
Rada Orzechowce | 1 - 1 | Fort Jaksmanice | |
Jawor Nehrybka | 8 - 1 | LKS Niziny | |
Czarni Bolestraszyce | 2 - 1 | Wiar Huwniki |
2. kolejka - Jarosław > Klasa B Przemyśl | 26/27 sierpnia | ||
---|---|---|---|
Artmax Pikulice | 2 - 6 | Wiar Huwniki | |
Bizon Medyka | 0 - 3 | Czarni Bolestraszyce | |
Fort Jaksmanice | 2 - 0 | Jawor Nehrybka | |
Grom Wyszatyce | 7 - 1 | Rada Orzechowce | |
KS Arłamów | 10 - 2 | Walawianka Walawa | |
LKS Olszynka | 0 - 9 | LKS Ujkowice |
3. kolejka - Jarosław > Klasa B Przemyśl | 2/3 września | ||
---|---|---|---|
Walawianka Walawa | 5 - 1 | LKS Olszynka | |
Wiar Huwniki | 5 - 3 | Bizon Medyka | |
LKS Ujkowice | 1 - 2 | Artmax Pikulice | |
Rada Orzechowce | 3 - 3 | KS Arłamów | |
Jawor Nehrybka | 1 - 1 | Grom Wyszatyce | |
Czarni Bolestraszyce | 8 - 0 | LKS Niziny |
4. kolejka - Jarosław > Klasa B Przemyśl | 9/10 września | ||
---|---|---|---|
Artmax Pikulice | 3 - 1 | Bizon Medyka | |
LKS Ujkowice | 5 - 0 | Walawianka Walawa | |
LKS Niziny | 0 - 2 | Wiar Huwniki | |
KS Arłamów | 4 - 1 | Jawor Nehrybka | |
LKS Olszynka | 2 - 2 | Rada Orzechowce | |
Fort Jaksmanice | 1 - 1 | Czarni Bolestraszyce |
5. kolejka - Jarosław > Klasa B Przemyśl | 16/17 września | ||
---|---|---|---|
Walawianka Walawa | 1 - 2 | Artmax Pikulice | |
Czarni Bolestraszyce | 2 - 2 | Grom Wyszatyce | |
Wiar Huwniki | 1 - 1 | Fort Jaksmanice | |
Bizon Medyka | 3 - 1 | LKS Niziny | |
Rada Orzechowce | 0 - 4 | LKS Ujkowice | |
Jawor Nehrybka | 4 - 2 | LKS Olszynka |
6. kolejka - Jarosław > Klasa B Przemyśl | 23/24 września | ||
---|---|---|---|
Grom Wyszatyce | 2 - 1 | Wiar Huwniki | |
Artmax Pikulice | 6 - 0 | LKS Niziny | |
Fort Jaksmanice | 1 - 1 | Bizon Medyka | |
KS Arłamów | 3 - 2 | Czarni Bolestraszyce | |
Walawianka Walawa | 0 - 5 | Rada Orzechowce | |
LKS Ujkowice | 1 - 0 | Jawor Nehrybka |
7. kolejka - Jarosław > Klasa B Przemyśl | 30 września/1 października | ||
---|---|---|---|
Jawor Nehrybka | 5 - 0 | Walawianka Walawa | |
Czarni Bolestraszyce | 8 - 1 | LKS Olszynka | |
Bizon Medyka | 2 - 5 | Grom Wyszatyce | |
LKS Niziny | 0 - 3 | Fort Jaksmanice | |
Rada Orzechowce | 1 - 4 | Artmax Pikulice | |
Wiar Huwniki | 0 - 3 | KS Arłamów |
8. kolejka - Jarosław > Klasa B Przemyśl | 7/8 października | ||
---|---|---|---|
Artmax Pikulice | 3 - 1 | Fort Jaksmanice | |
Grom Wyszatyce | 3 - 0 | LKS Niziny | |
LKS Olszynka | 1 - 6 | Wiar Huwniki | |
Rada Orzechowce | 1 - 2 | Jawor Nehrybka | |
LKS Ujkowice | 1 - 1 | Czarni Bolestraszyce | |
KS Arłamów | 0 - 1 | Bizon Medyka |
9. kolejka - Jarosław > Klasa B Przemyśl | 14/15 października | ||
---|---|---|---|
Jawor Nehrybka | 3 - 0 | Artmax Pikulice | |
Czarni Bolestraszyce | 3 - 0 | Walawianka Walawa | |
Wiar Huwniki | 1 - 0 | LKS Ujkowice | |
LKS Niziny | 0 - 5 | KS Arłamów | |
Fort Jaksmanice | 1 - 6 | Grom Wyszatyce | |
Bizon Medyka | 5 - 0 | LKS Olszynka |
10. kolejka - Jarosław > Klasa B Przemyśl | 21/22 października | ||
---|---|---|---|
Walawianka Walawa | 4 - 2 | Wiar Huwniki | |
Artmax Pikulice | 1 - 2 | Grom Wyszatyce | |
KS Arłamów | 7 - 0 | Fort Jaksmanice | |
LKS Olszynka | 2 - 1 | LKS Niziny | |
Rada Orzechowce | 0 - 2 | Czarni Bolestraszyce | |
LKS Ujkowice | 6 - 1 | Bizon Medyka |
11. kolejka - Jarosław > Klasa B Przemyśl | 28/29 października | ||
---|---|---|---|
Czarni Bolestraszyce | 0 - 1 | Jawor Nehrybka | |
Bizon Medyka | 6 - 0 | Walawianka Walawa | |
LKS Niziny | 2 - 3 | LKS Ujkowice | |
Fort Jaksmanice | 4 - 3 | LKS Olszynka | |
Grom Wyszatyce | 2 - 3 | KS Arłamów | |
Wiar Huwniki | 2 - 1 | Rada Orzechowce |
12. kolejka - Jarosław > Klasa B Przemyśl | 4/5 listopada | ||
---|---|---|---|
Artmax Pikulice | 1 - 2 | KS Arłamów | |
LKS Olszynka | 0 - 4 | Grom Wyszatyce | |
Rada Orzechowce | 2 - 2 | Bizon Medyka | |
Jawor Nehrybka | 5 - 1 | Wiar Huwniki | |
Walawianka Walawa | 3 - 2 | LKS Niziny | |
LKS Ujkowice | 1 - 1 | Fort Jaksmanice |
13. kolejka - Jarosław > Klasa B Przemyśl | 11 listopada | ||
---|---|---|---|
Grom Wyszatyce | 1 - 2 | LKS Ujkowice | |
Bizon Medyka | 5 - 1 | Jawor Nehrybka | |
LKS Niziny | 0 - 3 | Rada Orzechowce | |
Czarni Bolestraszyce | 2 - 0 | Artmax Pikulice | |
Fort Jaksmanice | 5 - 3 | Walawianka Walawa | |
KS Arłamów | 2 - 0 | LKS Olszynka |
14. kolejka - Jarosław > Klasa B Przemyśl | 23/24 marca | ||
---|---|---|---|
Artmax Pikulice | 6 - 2 | LKS Olszynka | |
KS Arłamów | 4 - 0 | LKS Ujkowice | |
Grom Wyszatyce | 5 - 1 | Walawianka Walawa | |
Fort Jaksmanice | 1 - 3 | Rada Orzechowce | |
LKS Niziny | 4 - 3 | Jawor Nehrybka | |
Wiar Huwniki | 3 - 3 | Czarni Bolestraszyce |
15. kolejka - Jarosław > Klasa B Przemyśl | 6/7 kwietnia | ||
---|---|---|---|
Wiar Huwniki | ? - ? | Artmax Pikulice | |
Czarni Bolestraszyce | ? - ? | Bizon Medyka | |
Jawor Nehrybka | ? - ? | Fort Jaksmanice | |
Rada Orzechowce | ? - ? | Grom Wyszatyce | |
Walawianka Walawa | ? - ? | KS Arłamów | |
LKS Ujkowice | ? - ? | LKS Olszynka |
16. kolejka - Jarosław > Klasa B Przemyśl | 13/14 kwietnia | ||
---|---|---|---|
Artmax Pikulice | ? - ? | LKS Ujkowice | |
LKS Olszynka | ? - ? | Walawianka Walawa | |
KS Arłamów | ? - ? | Rada Orzechowce | |
Grom Wyszatyce | ? - ? | Jawor Nehrybka | |
LKS Niziny | ? - ? | Czarni Bolestraszyce | |
Bizon Medyka | ? - ? | Wiar Huwniki |
17. kolejka - Jarosław > Klasa B Przemyśl | 20/21 kwietnia | ||
---|---|---|---|
Bizon Medyka | ? - ? | Artmax Pikulice | |
Wiar Huwniki | ? - ? | LKS Niziny | |
Czarni Bolestraszyce | ? - ? | Fort Jaksmanice | |
Jawor Nehrybka | ? - ? | KS Arłamów | |
Rada Orzechowce | ? - ? | LKS Olszynka | |
Walawianka Walawa | ? - ? | LKS Ujkowice |
18. kolejka - Jarosław > Klasa B Przemyśl | 27/28 kwietnia | ||
---|---|---|---|
Artmax Pikulice | ? - ? | Walawianka Walawa | |
LKS Ujkowice | ? - ? | Rada Orzechowce | |
LKS Olszynka | ? - ? | Jawor Nehrybka | |
Grom Wyszatyce | ? - ? | Czarni Bolestraszyce | |
Fort Jaksmanice | ? - ? | Wiar Huwniki | |
LKS Niziny | ? - ? | Bizon Medyka |
19. kolejka - Jarosław > Klasa B Przemyśl | 1 maja | ||
---|---|---|---|
LKS Niziny | ? - ? | Artmax Pikulice | |
Bizon Medyka | ? - ? | Fort Jaksmanice | |
Wiar Huwniki | ? - ? | Grom Wyszatyce | |
Czarni Bolestraszyce | ? - ? | KS Arłamów | |
Jawor Nehrybka | ? - ? | LKS Ujkowice | |
Rada Orzechowce | ? - ? | Walawianka Walawa |
20. kolejka - Jarosław > Klasa B Przemyśl | 4/5 maja | ||
---|---|---|---|
Artmax Pikulice | ? - ? | Rada Orzechowce | |
Walawianka Walawa | ? - ? | Jawor Nehrybka | |
LKS Olszynka | ? - ? | Czarni Bolestraszyce | |
KS Arłamów | ? - ? | Wiar Huwniki | |
Grom Wyszatyce | ? - ? | Bizon Medyka | |
Fort Jaksmanice | ? - ? | LKS Niziny |
21. kolejka - Jarosław > Klasa B Przemyśl | 11/12 maja | ||
---|---|---|---|
Fort Jaksmanice | ? - ? | Artmax Pikulice | |
LKS Niziny | ? - ? | Grom Wyszatyce | |
Bizon Medyka | ? - ? | KS Arłamów | |
Wiar Huwniki | ? - ? | LKS Olszynka | |
Czarni Bolestraszyce | ? - ? | LKS Ujkowice | |
Jawor Nehrybka | ? - ? | Rada Orzechowce |
22. kolejka - Jarosław > Klasa B Przemyśl | 18/19 maja | ||
---|---|---|---|
Artmax Pikulice | ? - ? | Jawor Nehrybka | |
Walawianka Walawa | ? - ? | Czarni Bolestraszyce | |
LKS Ujkowice | ? - ? | Wiar Huwniki | |
LKS Olszynka | ? - ? | Bizon Medyka | |
KS Arłamów | ? - ? | LKS Niziny | |
Grom Wyszatyce | ? - ? | Fort Jaksmanice |
23. kolejka - Jarosław > Klasa B Przemyśl | 25/26 maja | ||
---|---|---|---|
Grom Wyszatyce | ? - ? | Artmax Pikulice | |
Fort Jaksmanice | ? - ? | KS Arłamów | |
LKS Niziny | ? - ? | LKS Olszynka | |
Bizon Medyka | ? - ? | LKS Ujkowice | |
Wiar Huwniki | ? - ? | Walawianka Walawa | |
Czarni Bolestraszyce | ? - ? | Rada Orzechowce |
24. kolejka - Jarosław > Klasa B Przemyśl | 1/2 czerwca | ||
---|---|---|---|
Jawor Nehrybka | ? - ? | Czarni Bolestraszyce | |
Rada Orzechowce | ? - ? | Wiar Huwniki | |
Walawianka Walawa | ? - ? | Bizon Medyka | |
LKS Ujkowice | ? - ? | LKS Niziny | |
LKS Olszynka | ? - ? | Fort Jaksmanice | |
KS Arłamów | ? - ? | Grom Wyszatyce |
25. kolejka - Jarosław > Klasa B Przemyśl | 8/9 czerwca | ||
---|---|---|---|
KS Arłamów | ? - ? | Artmax Pikulice | |
Grom Wyszatyce | ? - ? | LKS Olszynka | |
Fort Jaksmanice | ? - ? | LKS Ujkowice | |
LKS Niziny | ? - ? | Walawianka Walawa | |
Bizon Medyka | ? - ? | Rada Orzechowce | |
Wiar Huwniki | ? - ? | Jawor Nehrybka |
26. kolejka - Jarosław > Klasa B Przemyśl | 15/16 czerwca | ||
---|---|---|---|
Artmax Pikulice | ? - ? | Czarni Bolestraszyce | |
Jawor Nehrybka | ? - ? | Bizon Medyka | |
Rada Orzechowce | ? - ? | LKS Niziny | |
Walawianka Walawa | ? - ? | Fort Jaksmanice | |
LKS Ujkowice | ? - ? | Grom Wyszatyce | |
LKS Olszynka | ? - ? | KS Arłamów |