Terminarze / wyniki - Stalowa Wola > Klasa A, gr. I

Zobacz też: Statystyki - Stalowa Wola > Klasa A, gr. I

Wybierz sezon:

Statystyki dla Stalowa Wola > Klasa A, gr. I Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Transdźwig Stale 8 22 7 1 0 43 13 30
2 Czarni Lipa 8 19 6 1 1 25 11 14
3 OKS Wielowieś Tarnobrzeg 8 16 5 1 2 31 14 17
4 Strzelec Dąbrowica 8 16 5 1 2 21 12 9
5 Jeziorak Chwałowice 8 15 4 3 1 25 12 13
6 Sanna Zaklików 8 15 5 0 3 28 24 4
7 KS Wola Baranowska 8 14 4 2 2 18 15 3
8 OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg 8 11 3 2 3 13 14 -1
9 Kolejarz Knapy 8 10 3 1 4 22 24 -2
10 KS Żupawa 8 8 2 2 4 19 19 0
11 Unia Skowierzyn 8 8 2 2 4 20 28 -8
12 LZS Kępie Zaleszańskie 8 8 2 2 4 14 29 -15
13 Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg 8 6 2 0 6 15 33 -18
14 San Wrzawy 8 6 2 0 6 19 23 -4
15 LZS Zbydniów 8 6 2 0 6 11 37 -26
16 LZS Krzątka 8 3 1 0 7 11 27 -16
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. I 11/12 sierpnia
LZS Krzątka 2 - 0 Czarni Lipa
KS Wola Baranowska 0 - 4 Jeziorak Chwałowice
OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg 2 - 1 KS Żupawa
Sanna Zaklików 2 - 0 San Wrzawy
OKS Wielowieś Tarnobrzeg 4 - 0 Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg
Transdźwig Stale 9 - 4 Unia Skowierzyn
Strzelec Dąbrowica 2 - 3 LZS Zbydniów
LZS Kępie Zaleszańskie 3 - 1 Kolejarz Knapy

2. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. I 15 sierpnia
Czarni Lipa 6 - 2 LZS Zbydniów
Unia Skowierzyn 2 - 4 Strzelec Dąbrowica
Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg 2 - 6 Transdźwig Stale
San Wrzawy 1 - 2 OKS Wielowieś Tarnobrzeg
KS Żupawa 3 - 4 Sanna Zaklików
Jeziorak Chwałowice 2 - 2 LZS Kępie Zaleszańskie
LZS Krzątka 1 - 3 KS Wola Baranowska
Kolejarz Knapy 4 - 1 OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg
3. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. I 18/19 sierpnia
LZS Kępie Zaleszańskie 5 - 4 LZS Krzątka
KS Wola Baranowska 1 - 1 Czarni Lipa
OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg 2 - 1 Jeziorak Chwałowice
OKS Wielowieś Tarnobrzeg 5 - 0 KS Żupawa
Strzelec Dąbrowica 6 - 1 Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg
Sanna Zaklików 3 - 6 Kolejarz Knapy
Transdźwig Stale 8 - 2 San Wrzawy
LZS Zbydniów 1 - 2 Unia Skowierzyn
4. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. I 25/26 sierpnia
Czarni Lipa 4 - 3 Unia Skowierzyn
Jeziorak Chwałowice 4 - 1 Sanna Zaklików
Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg 6 - 1 LZS Zbydniów
San Wrzawy 2 - 3 Strzelec Dąbrowica
LZS Krzątka 0 - 3 OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg
KS Żupawa 1 - 7 Transdźwig Stale
KS Wola Baranowska 3 - 1 LZS Kępie Zaleszańskie
Kolejarz Knapy 5 - 3 OKS Wielowieś Tarnobrzeg
5. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. I 1/2 września
Unia Skowierzyn 4 - 2 Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg
Sanna Zaklików 6 - 2 LZS Krzątka
LZS Kępie Zaleszańskie 0 - 4 Czarni Lipa
OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg 1 - 1 KS Wola Baranowska
OKS Wielowieś Tarnobrzeg 4 - 4 Jeziorak Chwałowice
Strzelec Dąbrowica 0 - 0 KS Żupawa
LZS Zbydniów 0 - 7 San Wrzawy
Transdźwig Stale 6 - 2 Kolejarz Knapy
6. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. I 8/9 września
Jeziorak Chwałowice 1 - 1 Transdźwig Stale
LZS Krzątka 1 - 5 OKS Wielowieś Tarnobrzeg
KS Wola Baranowska 7 - 2 Sanna Zaklików
Czarni Lipa 5 - 1 Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg
San Wrzawy 5 - 2 Unia Skowierzyn
KS Żupawa 7 - 0 LZS Zbydniów
LZS Kępie Zaleszańskie 2 - 2 OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg
Kolejarz Knapy 1 - 3 Strzelec Dąbrowica
7. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. I 15/16 września
Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg 3 - 1 San Wrzawy
Sanna Zaklików 7 - 1 LZS Kępie Zaleszańskie
OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg 1 - 2 Czarni Lipa
OKS Wielowieś Tarnobrzeg 2 - 3 KS Wola Baranowska
Transdźwig Stale 3 - 1 LZS Krzątka
Strzelec Dąbrowica 1 - 3 Jeziorak Chwałowice
Unia Skowierzyn 1 - 1 KS Żupawa
LZS Zbydniów 3 - 1 Kolejarz Knapy

8. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. I 22/23 września
Czarni Lipa 3 - 1 San Wrzawy
KS Żupawa 6 - 0 Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg
Jeziorak Chwałowice 6 - 1 LZS Zbydniów
LZS Krzątka 0 - 2 Strzelec Dąbrowica
KS Wola Baranowska 0 - 3 Transdźwig Stale
LZS Kępie Zaleszańskie 0 - 6 OKS Wielowieś Tarnobrzeg
OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg 1 - 3 Sanna Zaklików
Kolejarz Knapy 2 - 2 Unia Skowierzyn
9. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. I 29/30 września
Sanna Zaklików ? - ? Czarni Lipa
OKS Wielowieś Tarnobrzeg ? - ? OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg
Transdźwig Stale ? - ? LZS Kępie Zaleszańskie
Strzelec Dąbrowica ? - ? KS Wola Baranowska
LZS Zbydniów ? - ? LZS Krzątka
Unia Skowierzyn ? - ? Jeziorak Chwałowice
San Wrzawy ? - ? KS Żupawa
Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg ? - ? Kolejarz Knapy
10. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. I 6/7 października
Czarni Lipa ? - ? KS Żupawa
Jeziorak Chwałowice ? - ? Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg
LZS Krzątka ? - ? Unia Skowierzyn
KS Wola Baranowska ? - ? LZS Zbydniów
LZS Kępie Zaleszańskie ? - ? Strzelec Dąbrowica
OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg ? - ? Transdźwig Stale
Sanna Zaklików ? - ? OKS Wielowieś Tarnobrzeg
Kolejarz Knapy ? - ? San Wrzawy
11. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. I 13/14 października
OKS Wielowieś Tarnobrzeg ? - ? Czarni Lipa
Transdźwig Stale ? - ? Sanna Zaklików
Strzelec Dąbrowica ? - ? OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg
LZS Zbydniów ? - ? LZS Kępie Zaleszańskie
Unia Skowierzyn ? - ? KS Wola Baranowska
Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg ? - ? LZS Krzątka
San Wrzawy ? - ? Jeziorak Chwałowice
KS Żupawa ? - ? Kolejarz Knapy
12. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. I 20/21 października
Jeziorak Chwałowice ? - ? KS Żupawa
LZS Krzątka ? - ? San Wrzawy
KS Wola Baranowska ? - ? Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg
LZS Kępie Zaleszańskie ? - ? Unia Skowierzyn
OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg ? - ? LZS Zbydniów
Sanna Zaklików ? - ? Strzelec Dąbrowica
OKS Wielowieś Tarnobrzeg ? - ? Transdźwig Stale
Czarni Lipa ? - ? Kolejarz Knapy
13. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. I 27/28 października
Transdźwig Stale ? - ? Czarni Lipa
Strzelec Dąbrowica ? - ? OKS Wielowieś Tarnobrzeg
LZS Zbydniów ? - ? Sanna Zaklików
Unia Skowierzyn ? - ? OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg
Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg ? - ? LZS Kępie Zaleszańskie
San Wrzawy ? - ? KS Wola Baranowska
KS Żupawa ? - ? LZS Krzątka
Kolejarz Knapy ? - ? Jeziorak Chwałowice

14. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. I 3/4 listopada
Czarni Lipa ? - ? Jeziorak Chwałowice
KS Wola Baranowska ? - ? KS Żupawa
LZS Kępie Zaleszańskie ? - ? San Wrzawy
OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg ? - ? Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg
Sanna Zaklików ? - ? Unia Skowierzyn
OKS Wielowieś Tarnobrzeg ? - ? LZS Zbydniów
Transdźwig Stale ? - ? Strzelec Dąbrowica
LZS Krzątka ? - ? Kolejarz Knapy
15. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. I 10/11 listopada
Strzelec Dąbrowica ? - ? Czarni Lipa
LZS Zbydniów ? - ? Transdźwig Stale
Unia Skowierzyn ? - ? OKS Wielowieś Tarnobrzeg
Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg ? - ? Sanna Zaklików
San Wrzawy ? - ? OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg
KS Żupawa ? - ? LZS Kępie Zaleszańskie
Jeziorak Chwałowice ? - ? LZS Krzątka
Kolejarz Knapy ? - ? KS Wola Baranowska

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem