http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/572/spotkanie-naborowe

Terminarze / wyniki - Stalowa Wola > Klasa A, gr. I

Zobacz też: Statystyki - Stalowa Wola > Klasa A, gr. I

Wybierz sezon:

Statystyki dla Stalowa Wola > Klasa A, gr. I Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 LZS Jadachy 18 46 15 1 2 73 12 61
2 Siarka II Tarnobrzeg 18 46 15 1 2 103 11 92
3 Transdźwig Stale 18 45 14 3 1 77 19 58
4 Wisan Skopanie 18 41 13 2 3 51 27 24
5 Jeziorak Chwałowice 17 32 10 2 5 41 24 17
6 OKS Wielowieś Tarnobrzeg 18 27 8 3 7 38 52 -14
7 KS Wola Baranowska 18 25 7 4 7 30 28 2
8 Łęg Stany 18 25 8 1 9 31 37 -6
9 Czarni Lipa 18 20 5 5 8 27 54 -27
10 KS Żupawa 18 19 6 1 11 36 56 -20
11 LZS Kępie Zaleszańskie 17 18 5 3 9 31 59 -28
12 LZS Zbydniów 18 16 3 7 8 29 48 -19
13 San Wrzawy 18 15 4 3 11 28 63 -35
14 WKS Zabrnie 18 13 3 4 11 21 54 -33
15 Kolejarz Knapy 18 10 3 1 14 22 54 -32
16 Koniczynka Ocice Tarnobrzeg 18 9 2 3 13 13 53 -40
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. I 13 sierpnia
LZS Zbydniów 4 - 4 OKS Wielowieś Tarnobrzeg
Transdźwig Stale 2 - 1 KS Wola Baranowska
KS Żupawa 2 - 5 LZS Jadachy
Kolejarz Knapy 0 - 3 Koniczynka Ocice Tarnobrzeg
WKS Zabrnie 1 - 2 Wisan Skopanie
San Wrzawy 0 - 8 Siarka II Tarnobrzeg
Czarni Lipa 0 - 1 Łęg Stany
Jeziorak Chwałowice 6 - 3 LZS Kępie Zaleszańskie

2. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. I 15 sierpnia
OKS Wielowieś Tarnobrzeg 3 - 3 LZS Kępie Zaleszańskie
Łęg Stany 2 - 1 Jeziorak Chwałowice
Siarka II Tarnobrzeg 8 - 0 Czarni Lipa
Wisan Skopanie 10 - 4 San Wrzawy
Koniczynka Ocice Tarnobrzeg 1 - 2 WKS Zabrnie
LZS Jadachy 8 - 0 Kolejarz Knapy
KS Wola Baranowska 3 - 1 KS Żupawa
LZS Zbydniów 0 - 4 Transdźwig Stale
3. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. I 20 sierpnia
Transdźwig Stale 5 - 0 OKS Wielowieś Tarnobrzeg
KS Żupawa 2 - 3 LZS Zbydniów
Kolejarz Knapy 0 - 3 KS Wola Baranowska
WKS Zabrnie 0 - 2 LZS Jadachy
San Wrzawy 2 - 1 Koniczynka Ocice Tarnobrzeg
Czarni Lipa 1 - 4 Wisan Skopanie
Jeziorak Chwałowice 0 - 2 Siarka II Tarnobrzeg
LZS Kępie Zaleszańskie 0 - 2 Łęg Stany
4. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. I 27 sierpnia
OKS Wielowieś Tarnobrzeg 1 - 2 Łęg Stany
Siarka II Tarnobrzeg 0 - 3 * LZS Kępie Zaleszańskie
Wisan Skopanie 0 - 2 Jeziorak Chwałowice
Koniczynka Ocice Tarnobrzeg 2 - 2 Czarni Lipa
LZS Jadachy 6 - 0 San Wrzawy
KS Wola Baranowska 0 - 0 WKS Zabrnie
LZS Zbydniów 1 - 1 Kolejarz Knapy
Transdźwig Stale 2 - 1 KS Żupawa
5. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. I 3 września
Czarni Lipa 1 - 7 LZS Jadachy
San Wrzawy 3 - 1 KS Wola Baranowska
Kolejarz Knapy 0 - 2 Transdźwig Stale
KS Żupawa 6 - 2 OKS Wielowieś Tarnobrzeg
WKS Zabrnie 2 - 2 LZS Zbydniów
Jeziorak Chwałowice 4 - 1 Koniczynka Ocice Tarnobrzeg
LZS Kępie Zaleszańskie 0 - 4 Wisan Skopanie
Łęg Stany 0 - 1 Siarka II Tarnobrzeg
6. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. I 10 września
OKS Wielowieś Tarnobrzeg 1 - 8 Siarka II Tarnobrzeg
Wisan Skopanie 2 - 1 Łęg Stany
Koniczynka Ocice Tarnobrzeg 1 - 1 LZS Kępie Zaleszańskie
LZS Jadachy 1 - 2 Jeziorak Chwałowice
KS Wola Baranowska 1 - 1 Czarni Lipa
LZS Zbydniów 2 - 2 San Wrzawy
Transdźwig Stale 6 - 0 WKS Zabrnie
KS Żupawa 3 - 2 Kolejarz Knapy
7. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. I 17 września
Kolejarz Knapy 1 - 3 OKS Wielowieś Tarnobrzeg
WKS Zabrnie 2 - 1 KS Żupawa
San Wrzawy 3 - 4 Transdźwig Stale
Czarni Lipa 2 - 2 LZS Zbydniów
Jeziorak Chwałowice 2 - 1 KS Wola Baranowska
LZS Kępie Zaleszańskie 1 - 9 LZS Jadachy
Łęg Stany 2 - 1 Koniczynka Ocice Tarnobrzeg
Siarka II Tarnobrzeg 8 - 0 Wisan Skopanie

8. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. I 24 września
LZS Jadachy 3 - 0 * Łęg Stany
Koniczynka Ocice Tarnobrzeg 0 - 9 Siarka II Tarnobrzeg
KS Wola Baranowska 6 - 3 LZS Kępie Zaleszańskie
OKS Wielowieś Tarnobrzeg 1 - 3 Wisan Skopanie
LZS Zbydniów 1 - 5 Jeziorak Chwałowice
Transdźwig Stale 7 - 0 Czarni Lipa
KS Żupawa 5 - 2 San Wrzawy
Kolejarz Knapy 4 - 1 WKS Zabrnie
9. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. I 1 października
San Wrzawy 4 - 2 Kolejarz Knapy
Siarka II Tarnobrzeg 0 - 1 LZS Jadachy
WKS Zabrnie 1 - 3 OKS Wielowieś Tarnobrzeg
Czarni Lipa 4 - 0 KS Żupawa
Jeziorak Chwałowice 2 - 1 Transdźwig Stale
LZS Kępie Zaleszańskie 2 - 2 LZS Zbydniów
Łęg Stany 1 - 2 KS Wola Baranowska
Wisan Skopanie 4 - 0 Koniczynka Ocice Tarnobrzeg
10. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. I 8 października
LZS Jadachy 3 - 0 Wisan Skopanie
KS Wola Baranowska 1 - 2 Siarka II Tarnobrzeg
OKS Wielowieś Tarnobrzeg 1 - 0 Koniczynka Ocice Tarnobrzeg
LZS Zbydniów 2 - 5 Łęg Stany
Transdźwig Stale 11 - 1 LZS Kępie Zaleszańskie
KS Żupawa 2 - 1 Jeziorak Chwałowice
Kolejarz Knapy 3 - 1 Czarni Lipa
WKS Zabrnie 2 - 2 San Wrzawy
11. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. I 15 października
Siarka II Tarnobrzeg 7 - 0 LZS Zbydniów
Jeziorak Chwałowice 3 - 0 Kolejarz Knapy
LZS Kępie Zaleszańskie 2 - 0 KS Żupawa
San Wrzawy 1 - 4 OKS Wielowieś Tarnobrzeg
Czarni Lipa 1 - 0 WKS Zabrnie
Łęg Stany 2 - 8 Transdźwig Stale
Wisan Skopanie 0 - 0 KS Wola Baranowska
Koniczynka Ocice Tarnobrzeg 0 - 4 LZS Jadachy
12. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. I 22 października
OKS Wielowieś Tarnobrzeg 0 - 9 LZS Jadachy
KS Wola Baranowska 2 - 0 Koniczynka Ocice Tarnobrzeg
LZS Zbydniów 2 - 3 Wisan Skopanie
Transdźwig Stale 2 - 2 Siarka II Tarnobrzeg
KS Żupawa 3 - 3 Łęg Stany
Kolejarz Knapy 1 - 3 LZS Kępie Zaleszańskie
WKS Zabrnie 3 - 3 Jeziorak Chwałowice
San Wrzawy 1 - 3 Czarni Lipa
13. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. I 29 października
Siarka II Tarnobrzeg 12 - 1 KS Żupawa
Czarni Lipa 2 - 2 OKS Wielowieś Tarnobrzeg
Jeziorak Chwałowice 5 - 0 San Wrzawy
LZS Kępie Zaleszańskie 2 - 1 WKS Zabrnie
Łęg Stany 2 - 0 Kolejarz Knapy
Wisan Skopanie 1 - 1 Transdźwig Stale
Koniczynka Ocice Tarnobrzeg 0 - 2 LZS Zbydniów
LZS Jadachy 3 - 0 KS Wola Baranowska

14. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. I 5 listopada
OKS Wielowieś Tarnobrzeg 4 - 1 KS Wola Baranowska
LZS Zbydniów 1 - 1 LZS Jadachy
Transdźwig Stale 8 - 0 Koniczynka Ocice Tarnobrzeg
KS Żupawa 0 - 4 Wisan Skopanie
Kolejarz Knapy 1 - 8 Siarka II Tarnobrzeg
WKS Zabrnie 4 - 1 Łęg Stany
San Wrzawy 0 - 3 LZS Kępie Zaleszańskie
Czarni Lipa 1 - 1 Jeziorak Chwałowice
15. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. I 12 listopada
Łęg Stany 0 - 3 San Wrzawy
KS Wola Baranowska 1 - 0 LZS Zbydniów
Wisan Skopanie 3 - 2 Kolejarz Knapy
Jeziorak Chwałowice 0 - 3 OKS Wielowieś Tarnobrzeg
LZS Kępie Zaleszańskie 3 - 6 Czarni Lipa
Koniczynka Ocice Tarnobrzeg 1 - 6 KS Żupawa
Siarka II Tarnobrzeg 15 - 0 WKS Zabrnie
LZS Jadachy 1 - 3 Transdźwig Stale
16. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. I 31 marca
Wisan Skopanie 4 - 1 WKS Zabrnie
Siarka II Tarnobrzeg 4 - 1 San Wrzawy
Łęg Stany 1 - 2 Czarni Lipa
OKS Wielowieś Tarnobrzeg 3 - 1 LZS Zbydniów
KS Wola Baranowska 3 - 3 Transdźwig Stale
LZS Jadachy 5 - 1 KS Żupawa
Koniczynka Ocice Tarnobrzeg 0 - 3 Kolejarz Knapy
LZS Kępie Zaleszańskie ? - ? Jeziorak Chwałowice
17. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. I 8 kwietnia
Transdźwig Stale 4 - 1 LZS Zbydniów
Jeziorak Chwałowice 4 - 1 Łęg Stany
Czarni Lipa 0 - 7 Siarka II Tarnobrzeg
WKS Zabrnie 1 - 2 Koniczynka Ocice Tarnobrzeg
Kolejarz Knapy 1 - 2 LZS Jadachy
KS Żupawa 2 - 0 KS Wola Baranowska
LZS Kępie Zaleszańskie 1 - 2 OKS Wielowieś Tarnobrzeg
San Wrzawy 0 - 3 Wisan Skopanie
18. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. I 15 kwietnia
Łęg Stany 5 - 0 LZS Kępie Zaleszańskie
Siarka II Tarnobrzeg 2 - 0 Jeziorak Chwałowice
OKS Wielowieś Tarnobrzeg 1 - 4 Transdźwig Stale
KS Wola Baranowska 4 - 1 Kolejarz Knapy
LZS Jadachy 3 - 0 WKS Zabrnie
Koniczynka Ocice Tarnobrzeg 0 - 0 San Wrzawy
Wisan Skopanie 4 - 0 Czarni Lipa
LZS Zbydniów 3 - 0 KS Żupawa
19. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. I 22 kwietnia
Łęg Stany ? - ? OKS Wielowieś Tarnobrzeg
LZS Kępie Zaleszańskie ? - ? Siarka II Tarnobrzeg
Jeziorak Chwałowice ? - ? Wisan Skopanie
Czarni Lipa ? - ? Koniczynka Ocice Tarnobrzeg
WKS Zabrnie ? - ? KS Wola Baranowska
Kolejarz Knapy ? - ? LZS Zbydniów
KS Żupawa ? - ? Transdźwig Stale
San Wrzawy ? - ? LZS Jadachy

20. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. I 29 kwietnia
OKS Wielowieś Tarnobrzeg ? - ? KS Żupawa
Transdźwig Stale ? - ? Kolejarz Knapy
LZS Zbydniów ? - ? WKS Zabrnie
KS Wola Baranowska ? - ? San Wrzawy
LZS Jadachy ? - ? Czarni Lipa
Koniczynka Ocice Tarnobrzeg ? - ? Jeziorak Chwałowice
Wisan Skopanie ? - ? LZS Kępie Zaleszańskie
Siarka II Tarnobrzeg ? - ? Łęg Stany
21. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. I 3 maja
Siarka II Tarnobrzeg ? - ? OKS Wielowieś Tarnobrzeg
Łęg Stany ? - ? Wisan Skopanie
LZS Kępie Zaleszańskie ? - ? Koniczynka Ocice Tarnobrzeg
Jeziorak Chwałowice ? - ? LZS Jadachy
Czarni Lipa ? - ? KS Wola Baranowska
San Wrzawy ? - ? LZS Zbydniów
WKS Zabrnie ? - ? Transdźwig Stale
Kolejarz Knapy ? - ? KS Żupawa
22. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. I 6 maja
OKS Wielowieś Tarnobrzeg ? - ? Kolejarz Knapy
KS Żupawa ? - ? WKS Zabrnie
Transdźwig Stale ? - ? San Wrzawy
LZS Zbydniów ? - ? Czarni Lipa
KS Wola Baranowska ? - ? Jeziorak Chwałowice
LZS Jadachy ? - ? LZS Kępie Zaleszańskie
Koniczynka Ocice Tarnobrzeg ? - ? Łęg Stany
Wisan Skopanie ? - ? Siarka II Tarnobrzeg
23. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. I 13 maja
Wisan Skopanie ? - ? OKS Wielowieś Tarnobrzeg
Siarka II Tarnobrzeg ? - ? Koniczynka Ocice Tarnobrzeg
Łęg Stany ? - ? LZS Jadachy
LZS Kępie Zaleszańskie ? - ? KS Wola Baranowska
Jeziorak Chwałowice ? - ? LZS Zbydniów
Czarni Lipa ? - ? Transdźwig Stale
San Wrzawy ? - ? KS Żupawa
WKS Zabrnie ? - ? Kolejarz Knapy
24. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. I 20 maja
OKS Wielowieś Tarnobrzeg ? - ? WKS Zabrnie
Kolejarz Knapy ? - ? San Wrzawy
KS Żupawa ? - ? Czarni Lipa
Transdźwig Stale ? - ? Jeziorak Chwałowice
LZS Zbydniów ? - ? LZS Kępie Zaleszańskie
KS Wola Baranowska ? - ? Łęg Stany
LZS Jadachy ? - ? Siarka II Tarnobrzeg
Koniczynka Ocice Tarnobrzeg ? - ? Wisan Skopanie
25. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. I 27 maja
Koniczynka Ocice Tarnobrzeg ? - ? OKS Wielowieś Tarnobrzeg
Wisan Skopanie ? - ? LZS Jadachy
Siarka II Tarnobrzeg ? - ? KS Wola Baranowska
Łęg Stany ? - ? LZS Zbydniów
LZS Kępie Zaleszańskie ? - ? Transdźwig Stale
Jeziorak Chwałowice ? - ? KS Żupawa
Czarni Lipa ? - ? Kolejarz Knapy
San Wrzawy ? - ? WKS Zabrnie

26. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. I 31 maja
OKS Wielowieś Tarnobrzeg ? - ? San Wrzawy
WKS Zabrnie ? - ? Czarni Lipa
Kolejarz Knapy ? - ? Jeziorak Chwałowice
KS Żupawa ? - ? LZS Kępie Zaleszańskie
Transdźwig Stale ? - ? Łęg Stany
LZS Zbydniów ? - ? Siarka II Tarnobrzeg
KS Wola Baranowska ? - ? Wisan Skopanie
LZS Jadachy ? - ? Koniczynka Ocice Tarnobrzeg
27. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. I 3 czerwca
LZS Jadachy ? - ? OKS Wielowieś Tarnobrzeg
Koniczynka Ocice Tarnobrzeg ? - ? KS Wola Baranowska
Wisan Skopanie ? - ? LZS Zbydniów
Siarka II Tarnobrzeg ? - ? Transdźwig Stale
Łęg Stany ? - ? KS Żupawa
LZS Kępie Zaleszańskie ? - ? Kolejarz Knapy
Jeziorak Chwałowice ? - ? WKS Zabrnie
Czarni Lipa ? - ? San Wrzawy
28. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. I 10 czerwca
OKS Wielowieś Tarnobrzeg ? - ? Czarni Lipa
San Wrzawy ? - ? Jeziorak Chwałowice
WKS Zabrnie ? - ? LZS Kępie Zaleszańskie
Kolejarz Knapy ? - ? Łęg Stany
KS Żupawa ? - ? Siarka II Tarnobrzeg
Transdźwig Stale ? - ? Wisan Skopanie
LZS Zbydniów ? - ? Koniczynka Ocice Tarnobrzeg
KS Wola Baranowska ? - ? LZS Jadachy
29. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. I 17 czerwca
KS Wola Baranowska ? - ? OKS Wielowieś Tarnobrzeg
LZS Jadachy ? - ? LZS Zbydniów
Koniczynka Ocice Tarnobrzeg ? - ? Transdźwig Stale
Wisan Skopanie ? - ? KS Żupawa
Siarka II Tarnobrzeg ? - ? Kolejarz Knapy
Łęg Stany ? - ? WKS Zabrnie
LZS Kępie Zaleszańskie ? - ? San Wrzawy
Jeziorak Chwałowice ? - ? Czarni Lipa
30. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. I 24 czerwca
OKS Wielowieś Tarnobrzeg ? - ? Jeziorak Chwałowice
Czarni Lipa ? - ? LZS Kępie Zaleszańskie
San Wrzawy ? - ? Łęg Stany
WKS Zabrnie ? - ? Siarka II Tarnobrzeg
Kolejarz Knapy ? - ? Wisan Skopanie
KS Żupawa ? - ? Koniczynka Ocice Tarnobrzeg
Transdźwig Stale ? - ? LZS Jadachy
LZS Zbydniów ? - ? KS Wola Baranowska

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem