Terminarze / wyniki - Krosno > Klasa A, gr. II

Zobacz też: Statystyki - Krosno > Klasa A, gr. II

Wybierz sezon:

Statystyki dla Krosno > Klasa A, gr. II Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wisłok Krościenko Wyżne 25 45 14 3 8 55 39 16
2 Karpaty Klimkówka 25 45 13 6 6 71 47 24
3 Brzozovia Brzozów 24 43 12 7 5 41 32 9
4 Iskra Iskrzynia 25 43 13 4 8 44 35 9
5 Grabowianka Grabówka 25 42 12 6 7 69 39 30
6 Płomień Zmiennica 25 40 12 4 9 54 39 15
7 Beskid Posada Górna 25 39 12 3 10 56 58 -2
8 LKS Lubatówka 25 38 12 2 11 57 53 4
9 LKS Wesoła 25 36 10 6 9 44 47 -3
10 Cisy Jabłonica Polska 25 35 11 2 12 45 42 3
11 LKS Kombornia 25 24 7 3 15 43 73 -30
12 LKS Haczów 25 22 6 4 15 27 45 -18
13 Burza Rogi 24 21 6 3 15 34 66 -32
14 LKS Izdebki 25 20 5 5 15 30 55 -25
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II 11/12 sierpnia
Cisy Jabłonica Polska 2 - 1 LKS Wesoła
LKS Lubatówka 5 - 2 Beskid Posada Górna
LKS Izdebki 1 - 1 Brzozovia Brzozów
LKS Kombornia 0 - 1 Burza Rogi
Grabowianka Grabówka 2 - 0 LKS Haczów
Iskra Iskrzynia 0 - 2 Wisłok Krościenko Wyżne
Karpaty Klimkówka 4 - 2 Płomień Zmiennica

2. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II 15 sierpnia
Beskid Posada Górna 1 - 1 Płomień Zmiennica
Wisłok Krościenko Wyżne 1 - 2 Cisy Jabłonica Polska
LKS Wesoła 5 - 3 Karpaty Klimkówka
Burza Rogi 0 - 4 Grabowianka Grabówka
Brzozovia Brzozów 2 - 1 LKS Kombornia
LKS Lubatówka 5 - 1 LKS Izdebki
LKS Haczów 3 - 2 Iskra Iskrzynia
3. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II 18/19 sierpnia
Cisy Jabłonica Polska 1 - 0 LKS Haczów
Karpaty Klimkówka 1 - 2 Wisłok Krościenko Wyżne
LKS Izdebki 1 - 2 Beskid Posada Górna
LKS Kombornia 3 - 3 LKS Lubatówka
Grabowianka Grabówka 2 - 2 Brzozovia Brzozów
Iskra Iskrzynia 1 - 0 Burza Rogi
Płomień Zmiennica 2 - 1 LKS Wesoła
4. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II 25/26 sierpnia
Beskid Posada Górna 5 - 2 LKS Wesoła
Wisłok Krościenko Wyżne 2 - 0 Płomień Zmiennica
Burza Rogi 1 - 3 Cisy Jabłonica Polska
Brzozovia Brzozów 2 - 0 Iskra Iskrzynia
LKS Lubatówka 1 - 2 Grabowianka Grabówka
LKS Izdebki 2 - 6 LKS Kombornia
LKS Haczów 2 - 2 Karpaty Klimkówka
5. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II 1/2 września
Cisy Jabłonica Polska 4 - 0 Brzozovia Brzozów
LKS Wesoła 2 - 3 Wisłok Krościenko Wyżne
Karpaty Klimkówka 2 - 0 Burza Rogi
LKS Kombornia 3 - 4 Beskid Posada Górna
Grabowianka Grabówka 3 - 0 LKS Izdebki
Iskra Iskrzynia 3 - 2 LKS Lubatówka
Płomień Zmiennica 2 - 0 LKS Haczów
6. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II 8/9 września
Beskid Posada Górna 0 - 1 Wisłok Krościenko Wyżne
LKS Haczów 0 - 2 LKS Wesoła
Burza Rogi 1 - 3 Płomień Zmiennica
Brzozovia Brzozów 1 - 1 Karpaty Klimkówka
LKS Lubatówka 3 - 0 Cisy Jabłonica Polska
LKS Izdebki 1 - 2 Iskra Iskrzynia
LKS Kombornia 2 - 1 Grabowianka Grabówka
7. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II 15/16 września
Cisy Jabłonica Polska 4 - 1 LKS Izdebki
LKS Wesoła 3 - 3 Burza Rogi
Karpaty Klimkówka 5 - 1 LKS Lubatówka
Iskra Iskrzynia 0 - 0 LKS Kombornia
Płomień Zmiennica 5 - 3 Brzozovia Brzozów
Grabowianka Grabówka 5 - 6 Beskid Posada Górna
Wisłok Krościenko Wyżne 0 - 0 LKS Haczów

8. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II 22/23 września
Beskid Posada Górna 2 - 0 LKS Haczów
Burza Rogi 3 - 4 Wisłok Krościenko Wyżne
Brzozovia Brzozów 1 - 1 LKS Wesoła
LKS Lubatówka 1 - 1 Płomień Zmiennica
LKS Izdebki 3 - 5 Karpaty Klimkówka
Grabowianka Grabówka 0 - 1 Iskra Iskrzynia
LKS Kombornia 0 - 5 Cisy Jabłonica Polska
9. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II 29/30 września
Cisy Jabłonica Polska 3 - 3 Grabowianka Grabówka
LKS Haczów 1 - 2 Burza Rogi
LKS Wesoła 1 - 3 LKS Lubatówka
Karpaty Klimkówka 0 - 3 LKS Kombornia
Iskra Iskrzynia 2 - 0 Beskid Posada Górna
Płomień Zmiennica 0 - 1 LKS Izdebki
Wisłok Krościenko Wyżne 0 - 2 Brzozovia Brzozów
10. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II 6/7 października
Beskid Posada Górna 3 - 0 Burza Rogi
LKS Lubatówka 2 - 3 Wisłok Krościenko Wyżne
Brzozovia Brzozów 2 - 0 LKS Haczów
LKS Izdebki 1 - 4 LKS Wesoła
LKS Kombornia 1 - 0 Płomień Zmiennica
Grabowianka Grabówka 4 - 4 Karpaty Klimkówka
Iskra Iskrzynia 4 - 1 Cisy Jabłonica Polska
11. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II 13/14 października
Cisy Jabłonica Polska 4 - 2 Beskid Posada Górna
Wisłok Krościenko Wyżne 2 - 1 LKS Izdebki
LKS Haczów 4 - 5 LKS Lubatówka
LKS Wesoła 0 - 3 LKS Kombornia
Burza Rogi 4 - 3 Brzozovia Brzozów
Płomień Zmiennica 2 - 4 Grabowianka Grabówka
Karpaty Klimkówka 2 - 2 Iskra Iskrzynia
12. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II 20/21 października
Beskid Posada Górna 1 - 1 Brzozovia Brzozów
LKS Lubatówka 2 - 3 Burza Rogi
LKS Izdebki 1 - 2 LKS Haczów
LKS Kombornia 2 - 8 Wisłok Krościenko Wyżne
Grabowianka Grabówka 6 - 0 LKS Wesoła
Iskra Iskrzynia 3 - 4 Płomień Zmiennica
Cisy Jabłonica Polska 1 - 3 Karpaty Klimkówka
13. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II 27/28 października
LKS Wesoła 0 - 0 Iskra Iskrzynia
LKS Haczów 0 - 0 LKS Kombornia
Karpaty Klimkówka 3 - 0 Beskid Posada Górna
Płomień Zmiennica 2 - 1 Cisy Jabłonica Polska
Wisłok Krościenko Wyżne 0 - 3 Grabowianka Grabówka
Burza Rogi 3 - 1 LKS Izdebki
Brzozovia Brzozów 3 - 0 LKS Lubatówka

14. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II 3/4 listopada
Beskid Posada Górna 2 - 0 LKS Lubatówka
LKS Haczów 2 - 3 Grabowianka Grabówka
Wisłok Krościenko Wyżne 1 - 2 Iskra Iskrzynia
Burza Rogi 2 - 1 LKS Kombornia
LKS Wesoła 0 - 1 Cisy Jabłonica Polska
Brzozovia Brzozów 0 - 1 LKS Izdebki
Płomień Zmiennica 4 - 3 Karpaty Klimkówka
15. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II 10/11 listopada
Cisy Jabłonica Polska 0 - 1 Wisłok Krościenko Wyżne
Karpaty Klimkówka 0 - 1 LKS Wesoła
Płomień Zmiennica 6 - 0 Beskid Posada Górna
Iskra Iskrzynia 0 - 2 LKS Haczów
Grabowianka Grabówka 1 - 1 Burza Rogi
LKS Kombornia 2 - 4 Brzozovia Brzozów
LKS Izdebki 1 - 2 LKS Lubatówka
16. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II 14 kwietnia
Beskid Posada Górna 4 - 0 LKS Izdebki
LKS Haczów 1 - 0 Cisy Jabłonica Polska
Wisłok Krościenko Wyżne 4 - 4 Karpaty Klimkówka
Burza Rogi 1 - 2 Iskra Iskrzynia
LKS Wesoła 1 - 1 Płomień Zmiennica
LKS Lubatówka 1 - 2 LKS Kombornia
Brzozovia Brzozów 2 - 1 Grabowianka Grabówka
17. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II 28 kwietnia
Iskra Iskrzynia 1 - 1 Brzozovia Brzozów
Cisy Jabłonica Polska 2 - 2 Burza Rogi
LKS Wesoła 2 - 2 Beskid Posada Górna
Karpaty Klimkówka 3 - 0 LKS Haczów
Płomień Zmiennica 4 - 0 Wisłok Krościenko Wyżne
Grabowianka Grabówka 6 - 1 LKS Lubatówka
LKS Kombornia 0 - 1 LKS Izdebki
18. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II 1 maja
Wisłok Krościenko Wyżne 1 - 2 LKS Wesoła
Burza Rogi 2 - 7 Karpaty Klimkówka
LKS Haczów 2 - 1 Płomień Zmiennica
LKS Lubatówka 3 - 2 Iskra Iskrzynia
Brzozovia Brzozów 2 - 0 Cisy Jabłonica Polska
Beskid Posada Górna 6 - 2 LKS Kombornia
LKS Izdebki 1 - 1 Grabowianka Grabówka
19. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II 5 maja
Wisłok Krościenko Wyżne 5 - 2 Beskid Posada Górna
LKS Wesoła 2 - 1 LKS Haczów
Karpaty Klimkówka 3 - 0 Brzozovia Brzozów
Płomień Zmiennica 4 - 1 Burza Rogi
Cisy Jabłonica Polska 4 - 2 LKS Lubatówka
Iskra Iskrzynia 3 - 2 LKS Izdebki
Grabowianka Grabówka 8 - 1 LKS Kombornia

20. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II 12 maja
Beskid Posada Górna 0 - 4 Grabowianka Grabówka
Burza Rogi 2 - 5 LKS Wesoła
LKS Haczów 0 - 2 Wisłok Krościenko Wyżne
LKS Kombornia 1 - 4 Iskra Iskrzynia
LKS Lubatówka 1 - 3 Karpaty Klimkówka
Brzozovia Brzozów 1 - 0 Płomień Zmiennica
LKS Izdebki 3 - 0 Cisy Jabłonica Polska
21. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II 19 maja
Wisłok Krościenko Wyżne 4 - 1 Burza Rogi
LKS Haczów 2 - 3 Beskid Posada Górna
LKS Wesoła 1 - 1 Brzozovia Brzozów
Karpaty Klimkówka 1 - 1 LKS Izdebki
Płomień Zmiennica 1 - 3 LKS Lubatówka
Cisy Jabłonica Polska 1 - 2 LKS Kombornia
Iskra Iskrzynia 1 - 0 Grabowianka Grabówka
22. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II 26 maja
Burza Rogi 0 - 2 LKS Haczów
Grabowianka Grabówka 2 - 1 Cisy Jabłonica Polska
LKS Kombornia 4 - 6 Karpaty Klimkówka
LKS Lubatówka 2 - 0 LKS Wesoła
LKS Izdebki 1 - 0 Płomień Zmiennica
Beskid Posada Górna 1 - 4 Iskra Iskrzynia
Brzozovia Brzozów 1 - 0 Wisłok Krościenko Wyżne
23. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II 2 czerwca
Wisłok Krościenko Wyżne 1 - 2 LKS Lubatówka
Cisy Jabłonica Polska 3 - 1 Iskra Iskrzynia
Burza Rogi 1 - 4 Beskid Posada Górna
LKS Haczów 1 - 3 Brzozovia Brzozów
Karpaty Klimkówka 2 - 0 Grabowianka Grabówka
Płomień Zmiennica 5 - 1 LKS Kombornia
LKS Wesoła 2 - 1 LKS Izdebki
24. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II 9 czerwca
Grabowianka Grabówka 2 - 2 Płomień Zmiennica
Iskra Iskrzynia 3 - 1 Karpaty Klimkówka
LKS Kombornia 1 - 2 LKS Wesoła
LKS Lubatówka 3 - 0 * LKS Haczów
Beskid Posada Górna 2 - 1 Cisy Jabłonica Polska
LKS Izdebki 1 - 1 Wisłok Krościenko Wyżne
Brzozovia Brzozów ? - ? Burza Rogi
25. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II 16 czerwca
Wisłok Krościenko Wyżne 7 - 2 LKS Kombornia
Burza Rogi 0 - 4 LKS Lubatówka
LKS Wesoła 4 - 2 Grabowianka Grabówka
Karpaty Klimkówka 3 - 1 Cisy Jabłonica Polska
Brzozovia Brzozów 3 - 2 Beskid Posada Górna
Płomień Zmiennica 2 - 1 Iskra Iskrzynia
LKS Haczów 2 - 2 LKS Izdebki

26. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II 23 czerwca
Beskid Posada Górna ? - ? Karpaty Klimkówka
Cisy Jabłonica Polska ? - ? Płomień Zmiennica
Iskra Iskrzynia ? - ? LKS Wesoła
Grabowianka Grabówka ? - ? Wisłok Krościenko Wyżne
LKS Kombornia ? - ? LKS Haczów
LKS Izdebki ? - ? Burza Rogi
LKS Lubatówka ? - ? Brzozovia Brzozów

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem