Terminarze / wyniki - Rzeszów > Klasa B, gr. I

Zobacz też: Statystyki - Rzeszów > Klasa B, gr. I

Wybierz sezon:

Statystyki dla Rzeszów > Klasa B, gr. I Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Trzcianka Trzciana 26 64 20 4 2 78 20 58
2 ŁKS Łukawiec 26 57 17 6 3 85 35 50
3 Staroniwa Rzeszów 26 54 16 6 4 92 27 65
4 Orzeł Wysoka Głogowska 26 53 16 5 5 79 26 53
5 Rudnianka Rudna Wielka 26 48 14 6 6 55 29 26
6 Świlczanka Świlcza 26 35 11 2 13 53 69 -16
7 KP Zabajka 26 34 10 4 12 31 45 -14
8 RKS Rzeszów 26 32 9 5 12 60 58 2
9 Dąb Dąbrowa 25 31 10 1 14 43 68 -25
10 Rudzik Rudna Mała 26 26 8 2 16 38 77 -39
11 Mrowlanka Mrowla 26 23 6 5 15 40 65 -25
12 LKS Stobierna Krzywe 25 21 5 6 14 40 65 -25
13 KS Biała Rzeszów 26 20 5 5 16 34 63 -29
14 Junak Rzeszów 26 16 5 1 20 32 113 -81
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. I 18/19 sierpnia
Junak Rzeszów 2 - 2 KS Biała Rzeszów
Trzcianka Trzciana 4 - 1 Orzeł Wysoka Głogowska
KP Zabajka 1 - 1 RKS Rzeszów
LKS Stobierna Krzywe 2 - 2 Staroniwa Rzeszów
Mrowlanka Mrowla 1 - 1 ŁKS Łukawiec
Rudnianka Rudna Wielka 2 - 1 Dąb Dąbrowa
Świlczanka Świlcza 0 - 3 Rudzik Rudna Mała

2. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. I 25/26 sierpnia
Orzeł Wysoka Głogowska 2 - 2 ŁKS Łukawiec
KS Biała Rzeszów 3 - 0 * Mrowlanka Mrowla
Rudzik Rudna Mała 0 - 3 * LKS Stobierna Krzywe
Dąb Dąbrowa 4 - 0 Junak Rzeszów
Staroniwa Rzeszów 0 - 0 Rudnianka Rudna Wielka
Trzcianka Trzciana 6 - 0 KP Zabajka
RKS Rzeszów 3 - 3 Świlczanka Świlcza
3. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. I 1/2 września
Rudnianka Rudna Wielka 0 - 0 Rudzik Rudna Mała
ŁKS Łukawiec 2 - 0 KS Biała Rzeszów
Junak Rzeszów 0 - 4 Staroniwa Rzeszów
KP Zabajka 0 - 5 Orzeł Wysoka Głogowska
Świlczanka Świlcza 1 - 9 Trzcianka Trzciana
LKS Stobierna Krzywe 1 - 4 RKS Rzeszów
Mrowlanka Mrowla 1 - 4 Dąb Dąbrowa
4. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. I 8/9 września
RKS Rzeszów 0 - 1 Rudnianka Rudna Wielka
Staroniwa Rzeszów 7 - 2 Mrowlanka Mrowla
Trzcianka Trzciana 5 - 0 LKS Stobierna Krzywe
Orzeł Wysoka Głogowska 7 - 1 KS Biała Rzeszów
Dąb Dąbrowa 1 - 5 ŁKS Łukawiec
KP Zabajka 2 - 0 Świlczanka Świlcza
Rudzik Rudna Mała 4 - 1 Junak Rzeszów
5. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. I 15/16 września
Rudzik Rudna Mała 1 - 3 Mrowlanka Mrowla
Junak Rzeszów 2 - 1 RKS Rzeszów
Świlczanka Świlcza 1 - 2 Orzeł Wysoka Głogowska
LKS Stobierna Krzywe 2 - 1 KP Zabajka
KS Biała Rzeszów 0 - 3 Dąb Dąbrowa
ŁKS Łukawiec 0 - 2 Staroniwa Rzeszów
Rudnianka Rudna Wielka 1 - 3 Trzcianka Trzciana
6. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. I 22/23 września
RKS Rzeszów 2 - 0 Mrowlanka Mrowla
Staroniwa Rzeszów 7 - 0 KS Biała Rzeszów
Trzcianka Trzciana 4 - 1 Junak Rzeszów
Orzeł Wysoka Głogowska 2 - 1 Dąb Dąbrowa
Rudzik Rudna Mała 0 - 1 ŁKS Łukawiec
KP Zabajka 2 - 1 Rudnianka Rudna Wielka
Świlczanka Świlcza 2 - 1 LKS Stobierna Krzywe
7. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. I 29/30 września
Rudnianka Rudna Wielka 3 - 1 Świlczanka Świlcza
ŁKS Łukawiec 2 - 0 RKS Rzeszów
Junak Rzeszów 2 - 0 KP Zabajka
LKS Stobierna Krzywe 0 - 2 Orzeł Wysoka Głogowska
KS Biała Rzeszów 3 - 2 Rudzik Rudna Mała
Dąb Dąbrowa 2 - 0 Staroniwa Rzeszów
Trzcianka Trzciana 3 - 0 Mrowlanka Mrowla

8. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. I 6/7 października
Orzeł Wysoka Głogowska 1 - 1 Staroniwa Rzeszów
Rudzik Rudna Mała 3 - 1 Dąb Dąbrowa
KP Zabajka 3 - 0 * Mrowlanka Mrowla
LKS Stobierna Krzywe 2 - 2 Rudnianka Rudna Wielka
Świlczanka Świlcza 7 - 0 Junak Rzeszów
Trzcianka Trzciana 2 - 0 ŁKS Łukawiec
RKS Rzeszów 2 - 0 KS Biała Rzeszów
9. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. I 13/14 października
Rudnianka Rudna Wielka 1 - 1 Orzeł Wysoka Głogowska
Staroniwa Rzeszów 6 - 0 Rudzik Rudna Mała
Dąb Dąbrowa 2 - 1 RKS Rzeszów
Junak Rzeszów 0 - 4 * LKS Stobierna Krzywe
Mrowlanka Mrowla 0 - 1 Świlczanka Świlcza
KS Biała Rzeszów 1 - 2 Trzcianka Trzciana
ŁKS Łukawiec 6 - 0 KP Zabajka
10. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. I 20/21 października
Trzcianka Trzciana 4 - 2 Dąb Dąbrowa
Rudnianka Rudna Wielka 4 - 0 Junak Rzeszów
Orzeł Wysoka Głogowska 4 - 0 Rudzik Rudna Mała
KP Zabajka 1 - 3 KS Biała Rzeszów
LKS Stobierna Krzywe 9 - 0 Mrowlanka Mrowla
Świlczanka Świlcza 0 - 2 ŁKS Łukawiec
RKS Rzeszów 0 - 4 Staroniwa Rzeszów
11. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. I 27/28 października
Junak Rzeszów 0 - 5 Orzeł Wysoka Głogowska
Mrowlanka Mrowla 1 - 5 Rudnianka Rudna Wielka
ŁKS Łukawiec 4 - 0 LKS Stobierna Krzywe
KS Biała Rzeszów 1 - 2 Świlczanka Świlcza
Dąb Dąbrowa 3 - 0 KP Zabajka
Rudzik Rudna Mała 4 - 2 RKS Rzeszów
Staroniwa Rzeszów 0 - 1 Trzcianka Trzciana
12. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. I 3/4 listopada
Rudnianka Rudna Wielka 2 - 3 ŁKS Łukawiec
Junak Rzeszów 1 - 3 Mrowlanka Mrowla
Trzcianka Trzciana 4 - 0 Rudzik Rudna Mała
Orzeł Wysoka Głogowska 4 - 1 RKS Rzeszów
KP Zabajka 2 - 2 Staroniwa Rzeszów
LKS Stobierna Krzywe 2 - 2 KS Biała Rzeszów
Świlczanka Świlcza 0 - 1 Dąb Dąbrowa
13. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. I 10/11 listopada
Mrowlanka Mrowla 0 - 0 Orzeł Wysoka Głogowska
Staroniwa Rzeszów 13 - 0 Świlczanka Świlcza
ŁKS Łukawiec 7 - 2 Junak Rzeszów
KS Biała Rzeszów 1 - 3 Rudnianka Rudna Wielka
Dąb Dąbrowa 2 - 1 LKS Stobierna Krzywe
Rudzik Rudna Mała 3 - 0 KP Zabajka
RKS Rzeszów 1 - 1 Trzcianka Trzciana

14. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. I 31 marca
Rudzik Rudna Mała 0 - 2 Świlczanka Świlcza
ŁKS Łukawiec 2 - 1 Mrowlanka Mrowla
Orzeł Wysoka Głogowska 0 - 1 Trzcianka Trzciana
KS Biała Rzeszów 3 - 0 * Junak Rzeszów
Dąb Dąbrowa 1 - 0 Rudnianka Rudna Wielka
RKS Rzeszów 2 - 0 KP Zabajka
Staroniwa Rzeszów 4 - 0 LKS Stobierna Krzywe
15. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. I 7 kwietnia
ŁKS Łukawiec 1 - 4 Orzeł Wysoka Głogowska
Rudnianka Rudna Wielka 2 - 1 Staroniwa Rzeszów
Junak Rzeszów 5 - 3 Dąb Dąbrowa
Mrowlanka Mrowla 1 - 1 KS Biała Rzeszów
LKS Stobierna Krzywe 4 - 4 Rudzik Rudna Mała
Świlczanka Świlcza 3 - 0 RKS Rzeszów
KP Zabajka 1 - 0 Trzcianka Trzciana
16. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. I 14 kwietnia
KS Biała Rzeszów 2 - 3 ŁKS Łukawiec
Trzcianka Trzciana 3 - 0 Świlczanka Świlcza
Staroniwa Rzeszów 2 - 1 Junak Rzeszów
RKS Rzeszów 3 - 0 LKS Stobierna Krzywe
Rudzik Rudna Mała 1 - 3 Rudnianka Rudna Wielka
Dąb Dąbrowa 1 - 2 Mrowlanka Mrowla
Orzeł Wysoka Głogowska 0 - 1 KP Zabajka
17. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. I 20 kwietnia
KS Biała Rzeszów 1 - 3 Orzeł Wysoka Głogowska
ŁKS Łukawiec 8 - 0 Dąb Dąbrowa
Mrowlanka Mrowla 3 - 4 Staroniwa Rzeszów
Junak Rzeszów 7 - 1 Rudzik Rudna Mała
Rudnianka Rudna Wielka 1 - 0 RKS Rzeszów
LKS Stobierna Krzywe 0 - 2 Trzcianka Trzciana
Świlczanka Świlcza 3 - 2 KP Zabajka
18. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. I 28 kwietnia
Trzcianka Trzciana 1 - 2 Rudnianka Rudna Wielka
Staroniwa Rzeszów 2 - 2 ŁKS Łukawiec
Mrowlanka Mrowla 3 - 0 Rudzik Rudna Mała
KP Zabajka 2 - 0 LKS Stobierna Krzywe
Dąb Dąbrowa 1 - 1 KS Biała Rzeszów
Orzeł Wysoka Głogowska 5 - 2 Świlczanka Świlcza
RKS Rzeszów 3 - 2 Junak Rzeszów
19. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. I 1 maja
ŁKS Łukawiec 4 - 1 Rudzik Rudna Mała
KS Biała Rzeszów 0 - 2 Staroniwa Rzeszów
Dąb Dąbrowa 0 - 6 Orzeł Wysoka Głogowska
Mrowlanka Mrowla 1 - 4 RKS Rzeszów
Junak Rzeszów 0 - 4 Trzcianka Trzciana
Rudnianka Rudna Wielka 1 - 1 KP Zabajka
LKS Stobierna Krzywe 3 - 2 Świlczanka Świlcza

20. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. I 5 maja
Staroniwa Rzeszów 5 - 0 Dąb Dąbrowa
Orzeł Wysoka Głogowska 5 - 1 LKS Stobierna Krzywe
Mrowlanka Mrowla 1 - 1 Trzcianka Trzciana
Świlczanka Świlcza 1 - 2 Rudnianka Rudna Wielka
KP Zabajka 3 - 0 Junak Rzeszów
Rudzik Rudna Mała 4 - 1 KS Biała Rzeszów
RKS Rzeszów 2 - 2 ŁKS Łukawiec
21. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. I 12 maja
Mrowlanka Mrowla 1 - 1 KP Zabajka
Staroniwa Rzeszów 1 - 0 Orzeł Wysoka Głogowska
ŁKS Łukawiec 2 - 2 Trzcianka Trzciana
Rudnianka Rudna Wielka 1 - 1 LKS Stobierna Krzywe
Junak Rzeszów 1 - 6 Świlczanka Świlcza
Dąb Dąbrowa 2 - 3 Rudzik Rudna Mała
KS Biała Rzeszów 5 - 2 RKS Rzeszów
22. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. I 19 maja
Świlczanka Świlcza 4 - 2 Mrowlanka Mrowla
Trzcianka Trzciana 3 - 0 KS Biała Rzeszów
KP Zabajka 0 - 2 ŁKS Łukawiec
Rudzik Rudna Mała 0 - 7 Staroniwa Rzeszów
LKS Stobierna Krzywe 0 - 1 Junak Rzeszów
Orzeł Wysoka Głogowska 4 - 2 Rudnianka Rudna Wielka
RKS Rzeszów 12 - 1 Dąb Dąbrowa
23. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. I 26 maja
Staroniwa Rzeszów 11 - 2 RKS Rzeszów
Junak Rzeszów 0 - 10 Rudnianka Rudna Wielka
Rudzik Rudna Mała 2 - 0 Orzeł Wysoka Głogowska
Dąb Dąbrowa 3 - 5 Trzcianka Trzciana
Mrowlanka Mrowla 8 - 1 LKS Stobierna Krzywe
ŁKS Łukawiec 3 - 3 Świlczanka Świlcza
KS Biała Rzeszów 1 - 2 KP Zabajka
24. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. I 2 czerwca
Rudnianka Rudna Wielka 2 - 1 Mrowlanka Mrowla
LKS Stobierna Krzywe 2 - 6 ŁKS Łukawiec
Świlczanka Świlcza 3 - 1 KS Biała Rzeszów
KP Zabajka 2 - 0 Dąb Dąbrowa
Orzeł Wysoka Głogowska 11 - 0 Junak Rzeszów
Trzcianka Trzciana 1 - 1 Staroniwa Rzeszów
RKS Rzeszów 8 - 2 Rudzik Rudna Mała
25. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. I 9 czerwca
Staroniwa Rzeszów 1 - 0 KP Zabajka
Dąb Dąbrowa 4 - 0 Świlczanka Świlcza
ŁKS Łukawiec 2 - 1 Rudnianka Rudna Wielka
Rudzik Rudna Mała 0 - 4 Trzcianka Trzciana
Mrowlanka Mrowla 5 - 1 Junak Rzeszów
KS Biała Rzeszów 1 - 1 LKS Stobierna Krzywe
RKS Rzeszów 2 - 2 Orzeł Wysoka Głogowska

26. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. I 16 czerwca
Trzcianka Trzciana 3 - 2 RKS Rzeszów
Orzeł Wysoka Głogowska 3 - 0 Mrowlanka Mrowla
Junak Rzeszów 3 - 13 ŁKS Łukawiec
Rudnianka Rudna Wielka 3 - 0 KS Biała Rzeszów
LKS Stobierna Krzywe ? - ? Dąb Dąbrowa
Świlczanka Świlcza 6 - 3 Staroniwa Rzeszów
KP Zabajka 4 - 0 Rudzik Rudna Mała

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem