Terminarze / wyniki - Rzeszów > Klasa B, gr. I

Zobacz też: Statystyki - Rzeszów > Klasa B, gr. I

Wybierz sezon:

Statystyki dla Rzeszów > Klasa B, gr. I Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Plantator Nienadówka 22 61 20 1 1 73 23 50
2 Piast Nowa Wieś 22 59 19 2 1 100 16 84
3 Staroniwa Rzeszów 22 43 13 4 5 82 31 51
4 Rudnianka Rudna Wielka 22 41 13 2 7 53 29 24
5 RKS Rzeszów 22 32 10 2 10 51 38 13
6 Trzcianka Trzciana 22 31 10 1 11 46 27 19
7 Junak Rzeszów 22 27 8 3 11 37 42 -5
8 Dąb Dąbrowa 22 25 7 4 11 38 54 -16
9 LKS Stobierna Krzywe 22 22 5 7 10 38 58 -20
10 Mrowlanka Mrowla 22 17 5 2 15 27 72 -45
11 KS Biała Rzeszów 22 15 5 0 17 16 85 -69
12 Rudzik Rudna Mała 22 8 2 2 18 25 111 -86
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. I 20 sierpnia
Mrowlanka Mrowla 0 - 5 Trzcianka Trzciana
Plantator Nienadówka 2 - 1 Piast Nowa Wieś
Rudzik Rudna Mała 1 - 6 Staroniwa Rzeszów
Dąb Dąbrowa 2 - 2 Rudnianka Rudna Wielka
RKS Rzeszów 3 - 0 Junak Rzeszów
KS Biała Rzeszów 1 - 4 LKS Stobierna Krzywe

2. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. I 27 sierpnia
Trzcianka Trzciana 10 - 0 LKS Stobierna Krzywe
Junak Rzeszów 9 - 0 KS Biała Rzeszów
Rudnianka Rudna Wielka 2 - 1 RKS Rzeszów
Staroniwa Rzeszów 8 - 1 Dąb Dąbrowa
Piast Nowa Wieś 14 - 1 Rudzik Rudna Mała
Mrowlanka Mrowla 0 - 2 Plantator Nienadówka
3. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. I 3 września
Plantator Nienadówka 2 - 0 Trzcianka Trzciana
Rudzik Rudna Mała 1 - 3 Mrowlanka Mrowla
Dąb Dąbrowa 3 - 3 Piast Nowa Wieś
RKS Rzeszów 1 - 4 Staroniwa Rzeszów
KS Biała Rzeszów 1 - 4 Rudnianka Rudna Wielka
LKS Stobierna Krzywe 1 - 1 Junak Rzeszów
4. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. I 10 września
Trzcianka Trzciana 2 - 0 Junak Rzeszów
Rudnianka Rudna Wielka 3 - 0 LKS Stobierna Krzywe
Staroniwa Rzeszów 9 - 0 KS Biała Rzeszów
Piast Nowa Wieś 2 - 1 RKS Rzeszów
Mrowlanka Mrowla 3 - 0 * Dąb Dąbrowa
Plantator Nienadówka 7 - 0 Rudzik Rudna Mała
5. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. I 17 września
Rudzik Rudna Mała 0 - 8 Trzcianka Trzciana
Dąb Dąbrowa 2 - 3 Plantator Nienadówka
KS Biała Rzeszów 0 - 4 Piast Nowa Wieś
LKS Stobierna Krzywe 1 - 1 Staroniwa Rzeszów
RKS Rzeszów 4 - 1 Mrowlanka Mrowla
Junak Rzeszów 3 - 1 Rudnianka Rudna Wielka
6. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. I 24 września
Trzcianka Trzciana 4 - 1 Rudnianka Rudna Wielka
Mrowlanka Mrowla 7 - 2 KS Biała Rzeszów
Plantator Nienadówka 4 - 2 RKS Rzeszów
Rudzik Rudna Mała 2 - 6 Dąb Dąbrowa
Piast Nowa Wieś 3 - 0 LKS Stobierna Krzywe
Staroniwa Rzeszów 8 - 0 Junak Rzeszów
7. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. I 1 października
Junak Rzeszów 0 - 4 Piast Nowa Wieś
Rudnianka Rudna Wielka 1 - 0 Staroniwa Rzeszów
Dąb Dąbrowa 1 - 0 Trzcianka Trzciana
KS Biała Rzeszów 0 - 7 Plantator Nienadówka
LKS Stobierna Krzywe 5 - 1 Mrowlanka Mrowla
RKS Rzeszów 8 - 1 Rudzik Rudna Mała

8. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. I 8 października
Mrowlanka Mrowla 6 - 0 Junak Rzeszów
Rudzik Rudna Mała 2 - 1 KS Biała Rzeszów
Dąb Dąbrowa 1 - 0 RKS Rzeszów
Trzcianka Trzciana 2 - 4 Staroniwa Rzeszów
Plantator Nienadówka 2 - 0 LKS Stobierna Krzywe
Piast Nowa Wieś 3 - 0 Rudnianka Rudna Wielka
9. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. I 15 października
Junak Rzeszów 1 - 2 Plantator Nienadówka
KS Biała Rzeszów 1 - 2 Dąb Dąbrowa
LKS Stobierna Krzywe 3 - 3 Rudzik Rudna Mała
Rudnianka Rudna Wielka 0 - 1 Mrowlanka Mrowla
Staroniwa Rzeszów 2 - 4 Piast Nowa Wieś
RKS Rzeszów 3 - 1 Trzcianka Trzciana
10. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. I 22 października
Trzcianka Trzciana 0 - 1 Piast Nowa Wieś
Rudzik Rudna Mała 0 - 4 Junak Rzeszów
Dąb Dąbrowa 3 - 0 LKS Stobierna Krzywe
Mrowlanka Mrowla 1 - 5 Staroniwa Rzeszów
Plantator Nienadówka 3 - 2 Rudnianka Rudna Wielka
RKS Rzeszów 4 - 1 KS Biała Rzeszów
11. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. I 29 października
Piast Nowa Wieś 5 - 0 Mrowlanka Mrowla
Rudnianka Rudna Wielka 6 - 1 Rudzik Rudna Mała
KS Biała Rzeszów 3 - 0 * Trzcianka Trzciana
LKS Stobierna Krzywe 4 - 5 RKS Rzeszów
Staroniwa Rzeszów 2 - 2 Plantator Nienadówka
Junak Rzeszów 4 - 1 Dąb Dąbrowa
12. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. I 8 kwietnia
Trzcianka Trzciana 5 - 0 Mrowlanka Mrowla
Junak Rzeszów 1 - 1 RKS Rzeszów
LKS Stobierna Krzywe 7 - 0 * KS Biała Rzeszów
Piast Nowa Wieś 3 - 1 Plantator Nienadówka
Rudnianka Rudna Wielka 2 - 0 Dąb Dąbrowa
Staroniwa Rzeszów 4 - 0 Rudzik Rudna Mała
13. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. I 15 kwietnia
Rudzik Rudna Mała 0 - 10 Piast Nowa Wieś
LKS Stobierna Krzywe 0 - 2 Trzcianka Trzciana
KS Biała Rzeszów 0 - 1 Junak Rzeszów
Dąb Dąbrowa 1 - 1 Staroniwa Rzeszów
Plantator Nienadówka 3 - 0 * Mrowlanka Mrowla
RKS Rzeszów 0 - 1 Rudnianka Rudna Wielka

14. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. I 22 kwietnia
Piast Nowa Wieś 3 - 1 Dąb Dąbrowa
Rudnianka Rudna Wielka 4 - 0 KS Biała Rzeszów
Mrowlanka Mrowla 1 - 1 Rudzik Rudna Mała
Junak Rzeszów 0 - 1 LKS Stobierna Krzywe
Trzcianka Trzciana 0 - 1 Plantator Nienadówka
Staroniwa Rzeszów 6 - 1 RKS Rzeszów
15. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. I 29 kwietnia
Rudzik Rudna Mała 2 - 4 Plantator Nienadówka
Junak Rzeszów 0 - 0 Trzcianka Trzciana
KS Biała Rzeszów 1 - 0 Staroniwa Rzeszów
Dąb Dąbrowa 3 - 1 Mrowlanka Mrowla
LKS Stobierna Krzywe 0 - 4 Rudnianka Rudna Wielka
RKS Rzeszów 1 - 3 Piast Nowa Wieś
16. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. I 6 maja
Trzcianka Trzciana 1 - 0 Rudzik Rudna Mała
Piast Nowa Wieś 8 - 0 KS Biała Rzeszów
Rudnianka Rudna Wielka 4 - 0 * Junak Rzeszów
Mrowlanka Mrowla 0 - 4 RKS Rzeszów
Plantator Nienadówka 6 - 2 Dąb Dąbrowa
Staroniwa Rzeszów 1 - 1 LKS Stobierna Krzywe
17. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. I 13 maja
LKS Stobierna Krzywe 0 - 5 Piast Nowa Wieś
KS Biała Rzeszów 1 - 0 Mrowlanka Mrowla
Rudnianka Rudna Wielka 1 - 0 Trzcianka Trzciana
Junak Rzeszów 0 - 1 Staroniwa Rzeszów
Dąb Dąbrowa 4 - 2 Rudzik Rudna Mała
RKS Rzeszów 0 - 1 Plantator Nienadówka
18. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. I 20 maja
Mrowlanka Mrowla 1 - 1 LKS Stobierna Krzywe
Rudzik Rudna Mała 2 - 4 RKS Rzeszów
Staroniwa Rzeszów 4 - 1 Rudnianka Rudna Wielka
Plantator Nienadówka 6 - 0 KS Biała Rzeszów
Piast Nowa Wieś 4 - 0 Junak Rzeszów
Trzcianka Trzciana 3 - 0 Dąb Dąbrowa
19. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. I 27 maja
Junak Rzeszów 6 - 0 Mrowlanka Mrowla
Staroniwa Rzeszów 4 - 2 Trzcianka Trzciana
Rudnianka Rudna Wielka 2 - 2 Piast Nowa Wieś
KS Biała Rzeszów 1 - 3 Rudzik Rudna Mała
LKS Stobierna Krzywe 0 - 4 Plantator Nienadówka
RKS Rzeszów 3 - 0 Dąb Dąbrowa

20. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. I 3 czerwca
Trzcianka Trzciana 1 - 0 RKS Rzeszów
Rudzik Rudna Mała 3 - 5 LKS Stobierna Krzywe
Mrowlanka Mrowla 0 - 2 Rudnianka Rudna Wielka
Dąb Dąbrowa 1 - 2 KS Biała Rzeszów
Plantator Nienadówka 2 - 1 Junak Rzeszów
Piast Nowa Wieś 4 - 2 Staroniwa Rzeszów
21. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. I 10 czerwca
Junak Rzeszów 4 - 0 * Rudzik Rudna Mała
Staroniwa Rzeszów 8 - 1 Mrowlanka Mrowla
Rudnianka Rudna Wielka 3 - 4 Plantator Nienadówka
LKS Stobierna Krzywe 3 - 3 Dąb Dąbrowa
KS Biała Rzeszów 0 - 3 RKS Rzeszów
Piast Nowa Wieś 5 - 0 Trzcianka Trzciana
22. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. I 17 czerwca
Mrowlanka Mrowla 0 - 9 Piast Nowa Wieś
Dąb Dąbrowa 1 - 2 Junak Rzeszów
Trzcianka Trzciana 0 - 1 KS Biała Rzeszów
RKS Rzeszów 2 - 2 LKS Stobierna Krzywe
Rudzik Rudna Mała 0 - 7 Rudnianka Rudna Wielka
Plantator Nienadówka 5 - 2 Staroniwa Rzeszów

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem