http://smsrzeszow.pl/aktualnosci/dzien-otwarty-w-sms-resovia-396.html


Terminarze / wyniki - Rzeszów > Klasa B, gr. II

Zobacz też: Statystyki - Rzeszów > Klasa B, gr. II

Wybierz sezon:

Statystyki dla Rzeszów > Klasa B, gr. II Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Novi Nosówka 16 43 14 1 1 73 9 64
2 Grom Mogielnica 16 39 13 0 3 47 17 30
3 Diament Pstrągowa 16 35 11 2 3 68 26 42
4 Albatros Szufnarowa 15 32 10 2 3 57 23 34
5 Huragan Kozłówek 16 24 7 3 6 52 42 10
6 Grunwald Połomia 15 20 6 2 7 30 32 -2
7 Korona Dobrzechów 16 18 5 3 8 33 44 -11
8 KS Godowa 15 18 5 3 7 29 40 -11
9 Grunwald II Rzeszów 15 18 6 0 9 32 33 -1
10 Sokół Grodzisko 16 17 5 2 9 27 45 -18
11 Płomyk Lutoryż 16 16 4 4 8 31 38 -7
12 Start Lubenia 16 13 3 4 9 30 46 -16
13 Orły Pstrągówka 16 0 0 0 16 11 125 -114
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. II 18/19 sierpnia
Grom Mogielnica 6 - 1 Huragan Kozłówek
Start Lubenia 1 - 1 Diament Pstrągowa
Albatros Szufnarowa 5 - 3 KS Godowa
Grunwald II Rzeszów 5 - 0 Orły Pstrągówka
Korona Dobrzechów 1 - 0 Sokół Grodzisko
Płomyk Lutoryż 0 - 3 Novi Nosówka

2. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. II 25/26 sierpnia
Diament Pstrągowa 3 - 2 Korona Dobrzechów
Albatros Szufnarowa 14 - 0 Orły Pstrągówka
Novi Nosówka 6 - 1 Start Lubenia
Grom Mogielnica 3 - 0 Płomyk Lutoryż
Sokół Grodzisko 0 - 3 Grunwald Połomia
Huragan Kozłówek 4 - 0 KS Godowa
3. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. II 1/2 września
Start Lubenia 3 - 2 Grom Mogielnica
Korona Dobrzechów 2 - 2 Novi Nosówka
KS Godowa 6 - 0 Orły Pstrągówka
Płomyk Lutoryż 3 - 0 Huragan Kozłówek
Grunwald Połomia 0 - 5 Diament Pstrągowa
Grunwald II Rzeszów 3 - 0 * Sokół Grodzisko
4. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. II 8/9 września
Diament Pstrągowa 3 - 1 Grunwald II Rzeszów
Novi Nosówka 10 - 1 Grunwald Połomia
Grom Mogielnica 5 - 4 Korona Dobrzechów
Sokół Grodzisko 0 - 7 Albatros Szufnarowa
Płomyk Lutoryż 1 - 0 Start Lubenia
Huragan Kozłówek 9 - 0 Orły Pstrągówka
5. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. II 15/16 września
Start Lubenia 2 - 6 Huragan Kozłówek
Albatros Szufnarowa 3 - 2 Diament Pstrągowa
Korona Dobrzechów 4 - 3 Płomyk Lutoryż
KS Godowa 1 - 3 Sokół Grodzisko
Grunwald Połomia 0 - 2 Grom Mogielnica
Grunwald II Rzeszów 0 - 2 Novi Nosówka
6. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. II 22/23 września
Diament Pstrągowa 4 - 3 KS Godowa
Grom Mogielnica 4 - 0 Grunwald II Rzeszów
Sokół Grodzisko 7 - 1 Orły Pstrągówka
Płomyk Lutoryż 1 - 1 Grunwald Połomia
Start Lubenia 3 - 1 Korona Dobrzechów
Novi Nosówka 3 - 0 Albatros Szufnarowa
7. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. II 29/30 września
Diament Pstrągowa 12 - 1 Orły Pstrągówka
Korona Dobrzechów 4 - 4 Huragan Kozłówek
KS Godowa 0 - 6 Novi Nosówka
Grunwald Połomia 2 - 1 Start Lubenia
Grunwald II Rzeszów 1 - 4 Płomyk Lutoryż
Albatros Szufnarowa 0 - 2 Grom Mogielnica

8. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. II 6/7 października
Start Lubenia 1 - 4 Grunwald II Rzeszów
Korona Dobrzechów 0 - 2 Grunwald Połomia
Novi Nosówka 11 - 0 Orły Pstrągówka
Huragan Kozłówek 3 - 0 Sokół Grodzisko
Płomyk Lutoryż 2 - 4 Albatros Szufnarowa
Grom Mogielnica 3 - 0 KS Godowa
9. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. II 13/14 października
Albatros Szufnarowa 3 - 0 Start Lubenia
KS Godowa 2 - 2 Płomyk Lutoryż
Grom Mogielnica 4 - 0 Orły Pstrągówka
Sokół Grodzisko 3 - 1 Diament Pstrągowa
Grunwald Połomia 3 - 2 Huragan Kozłówek
Grunwald II Rzeszów 0 - 3 Korona Dobrzechów
10. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. II 20/21 października
Novi Nosówka 11 - 0 Sokół Grodzisko
Start Lubenia 3 - 3 KS Godowa
Korona Dobrzechów 0 - 4 Albatros Szufnarowa
Huragan Kozłówek 4 - 4 Diament Pstrągowa
Grunwald Połomia 1 - 2 Grunwald II Rzeszów
Płomyk Lutoryż 10 - 0 Orły Pstrągówka
11. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. II 27/28 października
Albatros Szufnarowa 1 - 1 Grunwald Połomia
Diament Pstrągowa 1 - 2 Novi Nosówka
Start Lubenia 9 - 1 Orły Pstrągówka
KS Godowa 0 - 0 Korona Dobrzechów
Sokół Grodzisko 4 - 1 Grom Mogielnica
Grunwald II Rzeszów 3 - 4 Huragan Kozłówek
12. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. II 3/4 listopada
Huragan Kozłówek 0 - 3 Novi Nosówka
Grom Mogielnica 2 - 3 Diament Pstrągowa
Korona Dobrzechów 8 - 2 Orły Pstrągówka
Płomyk Lutoryż 1 - 1 Sokół Grodzisko
Grunwald Połomia 6 - 0 KS Godowa
Grunwald II Rzeszów 1 - 2 Albatros Szufnarowa
13. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. II 10/11 listopada
Albatros Szufnarowa 3 - 3 Huragan Kozłówek
Diament Pstrągowa 10 - 1 Płomyk Lutoryż
KS Godowa 3 - 0 * Grunwald II Rzeszów
Novi Nosówka 0 - 2 Grom Mogielnica
Grunwald Połomia 10 - 0 Orły Pstrągówka
Sokół Grodzisko 2 - 2 Start Lubenia

14. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. II 31 marca
Huragan Kozłówek 1 - 4 Grom Mogielnica
Novi Nosówka 3 - 0 Płomyk Lutoryż
Diament Pstrągowa 5 - 1 Start Lubenia
Orły Pstrągówka 1 - 7 Grunwald II Rzeszów
Sokół Grodzisko 2 - 3 Korona Dobrzechów
KS Godowa 3 - 1 Albatros Szufnarowa
15. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. II 7 kwietnia
Orły Pstrągówka 2 - 6 Albatros Szufnarowa
Start Lubenia 1 - 4 Novi Nosówka
Korona Dobrzechów 0 - 7 Diament Pstrągowa
Grunwald Połomia 0 - 3 Sokół Grodzisko
Płomyk Lutoryż 0 - 1 Grom Mogielnica
KS Godowa 3 - 2 Huragan Kozłówek
16. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. II 14 kwietnia
Novi Nosówka 5 - 1 Korona Dobrzechów
Diament Pstrągowa 3 - 0 Grunwald Połomia
Orły Pstrągówka 1 - 2 KS Godowa
Sokół Grodzisko 1 - 3 Grunwald II Rzeszów
Grom Mogielnica 4 - 1 Start Lubenia
Huragan Kozłówek 4 - 2 Płomyk Lutoryż
17. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. II 21 kwietnia
Orły Pstrągówka 2 - 5 Huragan Kozłówek
Grunwald Połomia 0 - 2 Novi Nosówka
Start Lubenia 1 - 1 Płomyk Lutoryż
Albatros Szufnarowa 4 - 1 Sokół Grodzisko
Korona Dobrzechów 0 - 2 Grom Mogielnica
Grunwald II Rzeszów 2 - 4 Diament Pstrągowa
18. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. II 28 kwietnia
Huragan Kozłówek ? - ? Start Lubenia
Płomyk Lutoryż ? - ? Korona Dobrzechów
Grom Mogielnica ? - ? Grunwald Połomia
Novi Nosówka ? - ? Grunwald II Rzeszów
Diament Pstrągowa ? - ? Albatros Szufnarowa
Sokół Grodzisko ? - ? KS Godowa
19. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. II 1 maja
Orły Pstrągówka ? - ? Sokół Grodzisko
KS Godowa ? - ? Diament Pstrągowa
Albatros Szufnarowa ? - ? Novi Nosówka
Grunwald II Rzeszów ? - ? Grom Mogielnica
Grunwald Połomia ? - ? Płomyk Lutoryż
Korona Dobrzechów ? - ? Start Lubenia

20. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. II 5 maja
Orły Pstrągówka ? - ? Diament Pstrągowa
Huragan Kozłówek ? - ? Korona Dobrzechów
Start Lubenia ? - ? Grunwald Połomia
Płomyk Lutoryż ? - ? Grunwald II Rzeszów
Grom Mogielnica ? - ? Albatros Szufnarowa
Novi Nosówka ? - ? KS Godowa
21. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. II 12 maja
Sokół Grodzisko ? - ? Huragan Kozłówek
Orły Pstrągówka ? - ? Novi Nosówka
KS Godowa ? - ? Grom Mogielnica
Albatros Szufnarowa ? - ? Płomyk Lutoryż
Grunwald II Rzeszów ? - ? Start Lubenia
Grunwald Połomia ? - ? Korona Dobrzechów
22. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. II 19 maja
Orły Pstrągówka ? - ? Grom Mogielnica
Huragan Kozłówek ? - ? Grunwald Połomia
Korona Dobrzechów ? - ? Grunwald II Rzeszów
Start Lubenia ? - ? Albatros Szufnarowa
Płomyk Lutoryż ? - ? KS Godowa
Diament Pstrągowa ? - ? Sokół Grodzisko
23. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. II 26 maja
Diament Pstrągowa ? - ? Huragan Kozłówek
Sokół Grodzisko ? - ? Novi Nosówka
Orły Pstrągówka ? - ? Płomyk Lutoryż
KS Godowa ? - ? Start Lubenia
Albatros Szufnarowa ? - ? Korona Dobrzechów
Grunwald II Rzeszów ? - ? Grunwald Połomia
24. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. II 2 czerwca
Orły Pstrągówka ? - ? Start Lubenia
Huragan Kozłówek ? - ? Grunwald II Rzeszów
Grunwald Połomia ? - ? Albatros Szufnarowa
Korona Dobrzechów ? - ? KS Godowa
Grom Mogielnica ? - ? Sokół Grodzisko
Novi Nosówka ? - ? Diament Pstrągowa
25. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. II 9 czerwca
Novi Nosówka ? - ? Huragan Kozłówek
Diament Pstrągowa ? - ? Grom Mogielnica
Sokół Grodzisko ? - ? Płomyk Lutoryż
Orły Pstrągówka ? - ? Korona Dobrzechów
KS Godowa ? - ? Grunwald Połomia
Albatros Szufnarowa ? - ? Grunwald II Rzeszów

26. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. II 16 czerwca
Orły Pstrągówka ? - ? Grunwald Połomia
Huragan Kozłówek ? - ? Albatros Szufnarowa
Grunwald II Rzeszów ? - ? KS Godowa
Start Lubenia ? - ? Sokół Grodzisko
Płomyk Lutoryż ? - ? Diament Pstrągowa
Grom Mogielnica ? - ? Novi Nosówka

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem