Terminarze / wyniki - Rzeszów > Klasa B, gr. VI

Zobacz też: Statystyki - Rzeszów > Klasa B, gr. VI

Wybierz sezon:

Statystyki dla Rzeszów > Klasa B, gr. VI Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Tempo Cmolas 22 51 16 3 3 79 16 63
2 Zacisze Trześń 22 49 16 1 5 69 33 36
3 Florian Ostrowy Tuszowskie 21 45 14 3 4 58 34 24
4 Marmury Przyłęk 22 43 13 4 5 59 33 26
5 KS Dzikowiec 22 36 11 3 8 64 50 14
6 Iskra Łączki Brzeskie 22 34 10 4 8 57 51 6
7 Potok Dobrynin 22 32 10 2 10 50 36 14
8 Trotyl Zarębki 22 26 8 2 12 47 70 -23
9 Orzeł Kosowy 22 24 7 3 12 45 51 -6
10 Werynianka Werynia 22 21 6 3 13 47 64 -17
11 Vigor Trzęsówka 22 9 3 0 19 30 119 -89
12 Kolbuszowianka Kolbuszowa 21 7 1 4 16 21 69 -48
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VI 20 sierpnia
Tempo Cmolas 5 - 0 Kolbuszowianka Kolbuszowa
Iskra Łączki Brzeskie 3 - 3 KS Dzikowiec
Trotyl Zarębki 0 - 4 Zacisze Trześń
Vigor Trzęsówka 1 - 0 Potok Dobrynin
Florian Ostrowy Tuszowskie 2 - 2 Orzeł Kosowy
Werynianka Werynia 3 - 3 Marmury Przyłęk

2. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VI 27 sierpnia
Orzeł Kosowy 5 - 3 Werynianka Werynia
Potok Dobrynin 1 - 3 Florian Ostrowy Tuszowskie
Zacisze Trześń 4 - 1 Vigor Trzęsówka
KS Dzikowiec 3 - 4 Trotyl Zarębki
Tempo Cmolas 2 - 1 Iskra Łączki Brzeskie
Marmury Przyłęk 4 - 0 Kolbuszowianka Kolbuszowa
3. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VI 3 września
Trotyl Zarębki 0 - 7 Tempo Cmolas
Vigor Trzęsówka 3 - 12 KS Dzikowiec
Florian Ostrowy Tuszowskie 1 - 3 Zacisze Trześń
Werynianka Werynia 2 - 1 Potok Dobrynin
Marmury Przyłęk 3 - 2 Orzeł Kosowy
Iskra Łączki Brzeskie 3 - 1 Kolbuszowianka Kolbuszowa
4. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VI 10 września
Kolbuszowianka Kolbuszowa 1 - 1 Orzeł Kosowy
Potok Dobrynin 1 - 3 Marmury Przyłęk
Zacisze Trześń 6 - 0 Werynianka Werynia
KS Dzikowiec 0 - 2 Florian Ostrowy Tuszowskie
Tempo Cmolas 12 - 0 Vigor Trzęsówka
Iskra Łączki Brzeskie 2 - 3 Trotyl Zarębki
5. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VI 17 września
Marmury Przyłęk 3 - 1 Zacisze Trześń
Trotyl Zarębki 2 - 2 Kolbuszowianka Kolbuszowa
Vigor Trzęsówka 0 - 10 Iskra Łączki Brzeskie
Florian Ostrowy Tuszowskie 0 - 2 Tempo Cmolas
Werynianka Werynia 3 - 5 KS Dzikowiec
Orzeł Kosowy 0 - 6 Potok Dobrynin
6. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VI 24 września
Kolbuszowianka Kolbuszowa 3 - 3 Potok Dobrynin
Zacisze Trześń 4 - 0 Orzeł Kosowy
KS Dzikowiec 2 - 1 Marmury Przyłęk
Iskra Łączki Brzeskie 1 - 4 Florian Ostrowy Tuszowskie
Trotyl Zarębki 11 - 2 Vigor Trzęsówka
Tempo Cmolas 6 - 0 Werynianka Werynia
7. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VI 1 października
Werynianka Werynia 3 - 4 Iskra Łączki Brzeskie
Florian Ostrowy Tuszowskie 9 - 0 Trotyl Zarębki
Marmury Przyłęk 0 - 0 Tempo Cmolas
Vigor Trzęsówka 0 - 2 * Kolbuszowianka Kolbuszowa
Orzeł Kosowy 2 - 0 KS Dzikowiec
Potok Dobrynin 2 - 4 Zacisze Trześń

8. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VI 8 października
Kolbuszowianka Kolbuszowa 1 - 2 Zacisze Trześń
Tempo Cmolas 2 - 0 Orzeł Kosowy
KS Dzikowiec 1 - 0 Potok Dobrynin
Iskra Łączki Brzeskie 4 - 1 Marmury Przyłęk
Trotyl Zarębki 3 - 6 Werynianka Werynia
Vigor Trzęsówka 3 - 5 Florian Ostrowy Tuszowskie
9. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VI 15 października
Werynianka Werynia 4 - 0 Vigor Trzęsówka
Zacisze Trześń 2 - 4 KS Dzikowiec
Florian Ostrowy Tuszowskie 2 - 2 Kolbuszowianka Kolbuszowa
Marmury Przyłęk 3 - 3 Trotyl Zarębki
Orzeł Kosowy 3 - 0 Iskra Łączki Brzeskie
Potok Dobrynin 2 - 1 Tempo Cmolas
10. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VI 22 października
Florian Ostrowy Tuszowskie 0 - 2 Werynianka Werynia
Tempo Cmolas 2 - 1 Zacisze Trześń
Kolbuszowianka Kolbuszowa 2 - 3 KS Dzikowiec
Iskra Łączki Brzeskie 1 - 1 Potok Dobrynin
Trotyl Zarębki 2 - 1 Orzeł Kosowy
Vigor Trzęsówka 0 - 3 Marmury Przyłęk
11. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VI 29 października
Werynianka Werynia 8 - 0 Kolbuszowianka Kolbuszowa
Zacisze Trześń 4 - 5 Iskra Łączki Brzeskie
Marmury Przyłęk 2 - 4 Florian Ostrowy Tuszowskie
Orzeł Kosowy 6 - 1 Vigor Trzęsówka
Potok Dobrynin 3 - 0 Trotyl Zarębki
KS Dzikowiec 2 - 2 Tempo Cmolas
12. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VI 8 kwietnia
Kolbuszowianka Kolbuszowa 0 - 5 Tempo Cmolas
Zacisze Trześń 3 - 1 Trotyl Zarębki
Marmury Przyłęk 3 - 0 Werynianka Werynia
KS Dzikowiec 0 - 3 * Iskra Łączki Brzeskie
Potok Dobrynin 5 - 2 Vigor Trzęsówka
Orzeł Kosowy 1 - 2 Florian Ostrowy Tuszowskie
13. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VI 15 kwietnia
Werynianka Werynia 1 - 1 Orzeł Kosowy
Kolbuszowianka Kolbuszowa 0 - 2 Marmury Przyłęk
Florian Ostrowy Tuszowskie 2 - 1 Potok Dobrynin
Vigor Trzęsówka 1 - 6 Zacisze Trześń
Trotyl Zarębki 3 - 0 * KS Dzikowiec
Iskra Łączki Brzeskie 0 - 0 Tempo Cmolas

14. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VI 22 kwietnia
Zacisze Trześń 0 - 1 Florian Ostrowy Tuszowskie
Tempo Cmolas 5 - 0 Trotyl Zarębki
KS Dzikowiec 8 - 0 Vigor Trzęsówka
Potok Dobrynin 4 - 0 Werynianka Werynia
Orzeł Kosowy 1 - 3 Marmury Przyłęk
Kolbuszowianka Kolbuszowa 0 - 2 Iskra Łączki Brzeskie
15. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VI 29 kwietnia
Werynianka Werynia 2 - 3 Zacisze Trześń
Florian Ostrowy Tuszowskie 2 - 2 KS Dzikowiec
Marmury Przyłęk 3 - 1 Potok Dobrynin
Orzeł Kosowy 5 - 1 Kolbuszowianka Kolbuszowa
Vigor Trzęsówka 0 - 4 Tempo Cmolas
Trotyl Zarębki 1 - 2 Iskra Łączki Brzeskie
16. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VI 3 maja
Kolbuszowianka Kolbuszowa 1 - 4 Trotyl Zarębki
Tempo Cmolas 6 - 1 Florian Ostrowy Tuszowskie
Iskra Łączki Brzeskie 3 - 1 Vigor Trzęsówka
KS Dzikowiec 4 - 1 Werynianka Werynia
Potok Dobrynin 2 - 1 Orzeł Kosowy
Zacisze Trześń 1 - 1 Marmury Przyłęk
17. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VI 6 maja
Werynianka Werynia 0 - 5 Tempo Cmolas
Florian Ostrowy Tuszowskie 2 - 0 Iskra Łączki Brzeskie
Marmury Przyłęk 1 - 4 KS Dzikowiec
Potok Dobrynin 3 - 2 Kolbuszowianka Kolbuszowa
Orzeł Kosowy 2 - 4 Zacisze Trześń
Vigor Trzęsówka 3 - 5 Trotyl Zarębki
18. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VI 13 maja
Zacisze Trześń 3 - 1 Potok Dobrynin
Tempo Cmolas 1 - 3 Marmury Przyłęk
Trotyl Zarębki 2 - 4 Florian Ostrowy Tuszowskie
Iskra Łączki Brzeskie 2 - 2 Werynianka Werynia
KS Dzikowiec 6 - 2 Orzeł Kosowy
Kolbuszowianka Kolbuszowa 2 - 5 Vigor Trzęsówka
19. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VI 20 maja
Zacisze Trześń 4 - 0 Kolbuszowianka Kolbuszowa
Werynianka Werynia 1 - 2 Trotyl Zarębki
Florian Ostrowy Tuszowskie 7 - 1 Vigor Trzęsówka
Marmury Przyłęk 10 - 0 Iskra Łączki Brzeskie
Potok Dobrynin 6 - 0 KS Dzikowiec
Orzeł Kosowy 0 - 1 Tempo Cmolas

20. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VI 27 maja
Tempo Cmolas 3 - 0 Potok Dobrynin
Vigor Trzęsówka 4 - 2 Werynianka Werynia
Trotyl Zarębki 1 - 2 Marmury Przyłęk
Iskra Łączki Brzeskie 6 - 2 Orzeł Kosowy
KS Dzikowiec 0 - 1 Zacisze Trześń
Kolbuszowianka Kolbuszowa ? - ? Florian Ostrowy Tuszowskie
21. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VI 3 czerwca
KS Dzikowiec 3 - 0 * Kolbuszowianka Kolbuszowa
Zacisze Trześń 4 - 1 Tempo Cmolas
Werynianka Werynia 1 - 2 Florian Ostrowy Tuszowskie
Marmury Przyłęk 3 - 1 Vigor Trzęsówka
Potok Dobrynin 3 - 1 Iskra Łączki Brzeskie
Orzeł Kosowy 3 - 0 * Trotyl Zarębki
22. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VI 10 czerwca
Kolbuszowianka Kolbuszowa 1 - 3 Werynianka Werynia
Trotyl Zarębki 0 - 4 Potok Dobrynin
Florian Ostrowy Tuszowskie 3 - 2 Marmury Przyłęk
Vigor Trzęsówka 1 - 5 Orzeł Kosowy
Iskra Łączki Brzeskie 4 - 5 Zacisze Trześń
Tempo Cmolas 7 - 2 KS Dzikowiec

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem