Terminarze / wyniki - Rzeszów > Klasa B, gr. VI

Zobacz też: Statystyki - Rzeszów > Klasa B, gr. VI

Wybierz sezon:

Statystyki dla Rzeszów > Klasa B, gr. VI Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Tempo Cmolas 11 26 8 2 1 41 6 35
2 Zacisze Trześń 11 21 7 0 4 35 19 16
3 Florian Ostrowy Tuszowskie 11 20 6 2 3 32 18 14
4 KS Dzikowiec 11 20 6 2 3 35 24 11
5 Marmury Przyłęk 11 18 5 3 3 26 20 6
6 Iskra Łączki Brzeskie 11 17 5 2 4 34 25 9
7 Werynianka Werynia 11 16 5 1 5 34 33 1
8 Trotyl Zarębki 11 14 4 2 5 28 42 -14
9 Orzeł Kosowy 11 14 4 2 5 22 24 -2
10 Potok Dobrynin 11 11 3 2 6 20 19 1
11 Kolbuszowianka Kolbuszowa 11 7 1 4 6 14 33 -19
12 Vigor Trzęsówka 11 3 1 0 10 11 69 -58
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VI 20 sierpnia
Tempo Cmolas 5 - 0 Kolbuszowianka Kolbuszowa
Iskra Łączki Brzeskie 3 - 3 KS Dzikowiec
Trotyl Zarębki 0 - 4 Zacisze Trześń
Vigor Trzęsówka 1 - 0 Potok Dobrynin
Florian Ostrowy Tuszowskie 2 - 2 Orzeł Kosowy
Werynianka Werynia 3 - 3 Marmury Przyłęk

2. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VI 27 sierpnia
Orzeł Kosowy 5 - 3 Werynianka Werynia
Potok Dobrynin 1 - 3 Florian Ostrowy Tuszowskie
Zacisze Trześń 4 - 1 Vigor Trzęsówka
KS Dzikowiec 3 - 4 Trotyl Zarębki
Tempo Cmolas 2 - 1 Iskra Łączki Brzeskie
Marmury Przyłęk 4 - 0 Kolbuszowianka Kolbuszowa
3. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VI 3 września
Trotyl Zarębki 0 - 7 Tempo Cmolas
Vigor Trzęsówka 3 - 12 KS Dzikowiec
Florian Ostrowy Tuszowskie 1 - 3 Zacisze Trześń
Werynianka Werynia 2 - 1 Potok Dobrynin
Marmury Przyłęk 3 - 2 Orzeł Kosowy
Iskra Łączki Brzeskie 3 - 1 Kolbuszowianka Kolbuszowa
4. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VI 10 września
Kolbuszowianka Kolbuszowa 1 - 1 Orzeł Kosowy
Potok Dobrynin 1 - 3 Marmury Przyłęk
Zacisze Trześń 6 - 0 Werynianka Werynia
KS Dzikowiec 0 - 2 Florian Ostrowy Tuszowskie
Tempo Cmolas 12 - 0 Vigor Trzęsówka
Iskra Łączki Brzeskie 2 - 3 Trotyl Zarębki
5. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VI 17 września
Marmury Przyłęk 3 - 1 Zacisze Trześń
Trotyl Zarębki 2 - 2 Kolbuszowianka Kolbuszowa
Vigor Trzęsówka 0 - 10 Iskra Łączki Brzeskie
Florian Ostrowy Tuszowskie 0 - 2 Tempo Cmolas
Werynianka Werynia 3 - 5 KS Dzikowiec
Orzeł Kosowy 0 - 6 Potok Dobrynin
6. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VI 24 września
Kolbuszowianka Kolbuszowa 3 - 3 Potok Dobrynin
Zacisze Trześń 4 - 0 Orzeł Kosowy
KS Dzikowiec 2 - 1 Marmury Przyłęk
Iskra Łączki Brzeskie 1 - 4 Florian Ostrowy Tuszowskie
Trotyl Zarębki 11 - 2 Vigor Trzęsówka
Tempo Cmolas 6 - 0 Werynianka Werynia
7. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VI 1 października
Werynianka Werynia 3 - 4 Iskra Łączki Brzeskie
Florian Ostrowy Tuszowskie 9 - 0 Trotyl Zarębki
Marmury Przyłęk 0 - 0 Tempo Cmolas
Vigor Trzęsówka 0 - 2 * Kolbuszowianka Kolbuszowa
Orzeł Kosowy 2 - 0 KS Dzikowiec
Potok Dobrynin 2 - 4 Zacisze Trześń

8. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VI 8 października
Kolbuszowianka Kolbuszowa 1 - 2 Zacisze Trześń
Tempo Cmolas 2 - 0 Orzeł Kosowy
KS Dzikowiec 1 - 0 Potok Dobrynin
Iskra Łączki Brzeskie 4 - 1 Marmury Przyłęk
Trotyl Zarębki 3 - 6 Werynianka Werynia
Vigor Trzęsówka 3 - 5 Florian Ostrowy Tuszowskie
9. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VI 15 października
Werynianka Werynia 4 - 0 Vigor Trzęsówka
Zacisze Trześń 2 - 4 KS Dzikowiec
Florian Ostrowy Tuszowskie 2 - 2 Kolbuszowianka Kolbuszowa
Marmury Przyłęk 3 - 3 Trotyl Zarębki
Orzeł Kosowy 3 - 0 Iskra Łączki Brzeskie
Potok Dobrynin 2 - 1 Tempo Cmolas
10. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VI 22 października
Florian Ostrowy Tuszowskie 0 - 2 Werynianka Werynia
Tempo Cmolas 2 - 1 Zacisze Trześń
Kolbuszowianka Kolbuszowa 2 - 3 KS Dzikowiec
Iskra Łączki Brzeskie 1 - 1 Potok Dobrynin
Trotyl Zarębki 2 - 1 Orzeł Kosowy
Vigor Trzęsówka 0 - 3 Marmury Przyłęk
11. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VI 29 października
Werynianka Werynia 8 - 0 Kolbuszowianka Kolbuszowa
Zacisze Trześń 4 - 5 Iskra Łączki Brzeskie
Marmury Przyłęk 2 - 4 Florian Ostrowy Tuszowskie
Orzeł Kosowy 6 - 1 Vigor Trzęsówka
Potok Dobrynin 3 - 0 Trotyl Zarębki
KS Dzikowiec 2 - 2 Tempo Cmolas

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem