http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/572/spotkanie-naborowe

Terminarze / wyniki - Rzeszów > Klasa B, gr. IV

Zobacz też: Statystyki - Rzeszów > Klasa B, gr. IV

Wybierz sezon:

Statystyki dla Rzeszów > Klasa B, gr. IV Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 LKS Wola Dalsza 13 32 10 2 1 44 11 33
2 Palkovia Palikówka 13 28 9 1 3 38 15 23
3 Zorza Trzeboś 13 25 8 1 4 25 24 1
4 Sitowianka Budy Łańcuckie 13 24 7 3 3 34 19 15
5 ŁKS Łukawiec 13 24 8 0 5 60 21 39
6 Dąb Kosina 13 22 6 4 3 39 19 20
7 Herkules Trzebuska 13 19 5 4 4 23 23 0
8 LKS Łąka 13 17 5 2 6 29 27 2
9 Smolar Smolarzyny 13 12 3 3 7 24 29 -5
10 Budovia Budy Łańcuckie 13 11 3 2 8 22 44 -22
11 Unia Korniaktów 13 6 2 0 11 8 65 -57
12 Las Zalesie 13 3 1 0 12 17 66 -49
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. IV 20 sierpnia
ŁKS Łukawiec 0 - 3 LKS Wola Dalsza
Las Zalesie 0 - 4 Herkules Trzebuska
Smolar Smolarzyny 1 - 2 Budovia Budy Łańcuckie
Unia Korniaktów 0 - 9 Sitowianka Budy Łańcuckie
LKS Łąka 2 - 4 Palkovia Palikówka
Zorza Trzeboś 5 - 2 Dąb Kosina

2. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. IV 27 sierpnia
LKS Wola Dalsza 1 - 1 Dąb Kosina
Palkovia Palikówka 6 - 1 Zorza Trzeboś
Sitowianka Budy Łańcuckie 3 - 1 LKS Łąka
Budovia Budy Łańcuckie 2 - 0 Unia Korniaktów
Herkules Trzebuska 1 - 1 Smolar Smolarzyny
ŁKS Łukawiec 13 - 0 Las Zalesie
3. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. IV 3 września
Las Zalesie 1 - 6 LKS Wola Dalsza
Smolar Smolarzyny 2 - 3 ŁKS Łukawiec
Unia Korniaktów 0 - 3 Herkules Trzebuska
LKS Łąka 3 - 3 Budovia Budy Łańcuckie
Zorza Trzeboś 0 - 3 * Sitowianka Budy Łańcuckie
Dąb Kosina 2 - 1 Palkovia Palikówka
4. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. IV 10 września
LKS Wola Dalsza 1 - 2 Palkovia Palikówka
Sitowianka Budy Łańcuckie 0 - 0 Dąb Kosina
Budovia Budy Łańcuckie 0 - 1 Zorza Trzeboś
Herkules Trzebuska 2 - 2 LKS Łąka
ŁKS Łukawiec 15 - 0 Unia Korniaktów
Las Zalesie 1 - 2 Smolar Smolarzyny
5. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. IV 17 września
Smolar Smolarzyny 0 - 4 LKS Wola Dalsza
Unia Korniaktów 5 - 3 Las Zalesie
LKS Łąka 2 - 1 ŁKS Łukawiec
Zorza Trzeboś 4 - 1 Herkules Trzebuska
Dąb Kosina 4 - 2 Budovia Budy Łańcuckie
Palkovia Palikówka 2 - 1 Sitowianka Budy Łańcuckie
6. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. IV 24 września
ŁKS Łukawiec 5 - 1 Zorza Trzeboś
Herkules Trzebuska 1 - 1 Dąb Kosina
Budovia Budy Łańcuckie 1 - 5 Palkovia Palikówka
Las Zalesie 2 - 5 LKS Łąka
Smolar Smolarzyny 7 - 0 Unia Korniaktów
LKS Wola Dalsza 4 - 0 Sitowianka Budy Łańcuckie
7. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. IV 1 października
Unia Korniaktów 0 - 6 LKS Wola Dalsza
Palkovia Palikówka 3 - 0 Herkules Trzebuska
LKS Łąka 2 - 1 Smolar Smolarzyny
Zorza Trzeboś 2 - 1 Las Zalesie
Dąb Kosina 2 - 3 ŁKS Łukawiec
Sitowianka Budy Łańcuckie 2 - 2 Budovia Budy Łańcuckie

8. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. IV 8 października
LKS Wola Dalsza 5 - 1 Budovia Budy Łańcuckie
ŁKS Łukawiec 2 - 1 Palkovia Palikówka
Unia Korniaktów 0 - 5 LKS Łąka
Herkules Trzebuska 5 - 3 Sitowianka Budy Łańcuckie
Las Zalesie 0 - 11 Dąb Kosina
Smolar Smolarzyny 2 - 4 Zorza Trzeboś
9. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. IV 15 października
Dąb Kosina 6 - 0 Smolar Smolarzyny
Sitowianka Budy Łańcuckie 2 - 1 ŁKS Łukawiec
Palkovia Palikówka 3 - 0 * Las Zalesie
LKS Łąka 2 - 3 LKS Wola Dalsza
Zorza Trzeboś 2 - 0 Unia Korniaktów
Budovia Budy Łańcuckie 0 - 2 Herkules Trzebuska
10. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. IV 22 października
LKS Wola Dalsza 2 - 0 Herkules Trzebuska
ŁKS Łukawiec 10 - 1 Budovia Budy Łańcuckie
Unia Korniaktów 1 - 5 Dąb Kosina
LKS Łąka 0 - 1 Zorza Trzeboś
Las Zalesie 2 - 5 Sitowianka Budy Łańcuckie
Smolar Smolarzyny 1 - 4 Palkovia Palikówka
11. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. IV 29 października
Sitowianka Budy Łańcuckie 1 - 1 Smolar Smolarzyny
Herkules Trzebuska 1 - 5 ŁKS Łukawiec
Zorza Trzeboś 1 - 3 LKS Wola Dalsza
Dąb Kosina 3 - 1 LKS Łąka
Budovia Budy Łańcuckie 6 - 3 Las Zalesie
Palkovia Palikówka 6 - 0 Unia Korniaktów
12. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. IV 8 kwietnia
Budovia Budy Łańcuckie 1 - 6 Smolar Smolarzyny
Palkovia Palikówka 0 - 3 * LKS Łąka
Herkules Trzebuska 3 - 2 Las Zalesie
Dąb Kosina 0 - 2 Zorza Trzeboś
Sitowianka Budy Łańcuckie 1 - 0 Unia Korniaktów
LKS Wola Dalsza 4 - 1 ŁKS Łukawiec
13. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. IV 15 kwietnia
LKS Łąka 1 - 4 Sitowianka Budy Łańcuckie
Dąb Kosina 2 - 2 LKS Wola Dalsza
Unia Korniaktów 2 - 1 Budovia Budy Łańcuckie
Las Zalesie 2 - 1 ŁKS Łukawiec
Smolar Smolarzyny 0 - 0 Herkules Trzebuska
Zorza Trzeboś 1 - 1 Palkovia Palikówka

14. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. IV 22 kwietnia
LKS Wola Dalsza ? - ? Las Zalesie
ŁKS Łukawiec ? - ? Smolar Smolarzyny
Budovia Budy Łańcuckie ? - ? LKS Łąka
Palkovia Palikówka ? - ? Dąb Kosina
Sitowianka Budy Łańcuckie ? - ? Zorza Trzeboś
Herkules Trzebuska ? - ? Unia Korniaktów
15. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. IV 29 kwietnia
Palkovia Palikówka ? - ? LKS Wola Dalsza
Dąb Kosina ? - ? Sitowianka Budy Łańcuckie
Zorza Trzeboś ? - ? Budovia Budy Łańcuckie
LKS Łąka ? - ? Herkules Trzebuska
Unia Korniaktów ? - ? ŁKS Łukawiec
Smolar Smolarzyny ? - ? Las Zalesie
16. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. IV 3 maja
LKS Wola Dalsza ? - ? Smolar Smolarzyny
Las Zalesie ? - ? Unia Korniaktów
ŁKS Łukawiec ? - ? LKS Łąka
Herkules Trzebuska ? - ? Zorza Trzeboś
Budovia Budy Łańcuckie ? - ? Dąb Kosina
Sitowianka Budy Łańcuckie ? - ? Palkovia Palikówka
17. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. IV 6 maja
Sitowianka Budy Łańcuckie ? - ? LKS Wola Dalsza
Palkovia Palikówka ? - ? Budovia Budy Łańcuckie
Dąb Kosina ? - ? Herkules Trzebuska
Zorza Trzeboś ? - ? ŁKS Łukawiec
LKS Łąka ? - ? Las Zalesie
Unia Korniaktów ? - ? Smolar Smolarzyny
18. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. IV 13 maja
LKS Wola Dalsza ? - ? Unia Korniaktów
Smolar Smolarzyny ? - ? LKS Łąka
Las Zalesie ? - ? Zorza Trzeboś
ŁKS Łukawiec ? - ? Dąb Kosina
Herkules Trzebuska ? - ? Palkovia Palikówka
Budovia Budy Łańcuckie ? - ? Sitowianka Budy Łańcuckie
19. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. IV 20 maja
Budovia Budy Łańcuckie ? - ? LKS Wola Dalsza
Sitowianka Budy Łańcuckie ? - ? Herkules Trzebuska
Palkovia Palikówka ? - ? ŁKS Łukawiec
Dąb Kosina ? - ? Las Zalesie
Zorza Trzeboś ? - ? Smolar Smolarzyny
LKS Łąka ? - ? Unia Korniaktów

20. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. IV 27 maja
LKS Wola Dalsza ? - ? LKS Łąka
Unia Korniaktów ? - ? Zorza Trzeboś
Smolar Smolarzyny ? - ? Dąb Kosina
Las Zalesie ? - ? Palkovia Palikówka
ŁKS Łukawiec ? - ? Sitowianka Budy Łańcuckie
Herkules Trzebuska ? - ? Budovia Budy Łańcuckie
21. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. IV 3 czerwca
Herkules Trzebuska ? - ? LKS Wola Dalsza
Budovia Budy Łańcuckie ? - ? ŁKS Łukawiec
Sitowianka Budy Łańcuckie ? - ? Las Zalesie
Palkovia Palikówka ? - ? Smolar Smolarzyny
Dąb Kosina ? - ? Unia Korniaktów
Zorza Trzeboś ? - ? LKS Łąka
22. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. IV 10 czerwca
LKS Wola Dalsza ? - ? Zorza Trzeboś
LKS Łąka ? - ? Dąb Kosina
Unia Korniaktów ? - ? Palkovia Palikówka
Smolar Smolarzyny ? - ? Sitowianka Budy Łańcuckie
Las Zalesie ? - ? Budovia Budy Łańcuckie
ŁKS Łukawiec ? - ? Herkules Trzebuska

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem