http://smsrzeszow.pl/aktualnosci/dzien-otwarty-w-sms-resovia-396.html


Terminarze / wyniki - Rzeszów > Klasa B, gr. IV

Zobacz też: Statystyki - Rzeszów > Klasa B, gr. IV

Wybierz sezon:

Statystyki dla Rzeszów > Klasa B, gr. IV Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Dąb Kosina 14 36 12 0 2 52 19 33
2 Astra Medynia Głogowska 14 34 11 1 2 42 14 28
3 Unia Korniaktów 14 30 9 3 2 30 23 7
4 Sitowianka Budy Łańcuckie 14 27 9 0 5 28 23 5
5 LKS Łąka 14 24 8 0 6 34 37 -3
6 Palkovia Palikówka 14 23 7 2 5 33 28 5
7 Brzeg Białobrzegi 14 20 6 2 6 36 31 5
8 Herkules Trzebuska 14 16 5 1 8 25 24 1
9 Rzemieślnik Strażów 14 16 4 4 6 21 26 -5
10 KS Smolarzyny 14 8 2 2 10 12 35 -23
11 Las Zalesie 14 5 1 2 11 12 40 -28
12 Głuchowianka Głuchów 14 4 1 1 12 12 37 -25
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. IV 25/26 sierpnia
Astra Medynia Głogowska 3 - 0 Herkules Trzebuska
LKS Łąka 4 - 1 Palkovia Palikówka
Dąb Kosina 6 - 4 Brzeg Białobrzegi
Unia Korniaktów 3 - 1 Głuchowianka Głuchów
Sitowianka Budy Łańcuckie 4 - 0 Las Zalesie
KS Smolarzyny 0 - 3 Rzemieślnik Strażów

2. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. IV 1/2 września
Palkovia Palikówka 3 - 3 KS Smolarzyny
Brzeg Białobrzegi 3 - 0 Głuchowianka Głuchów
Rzemieślnik Strażów 1 - 1 Unia Korniaktów
Astra Medynia Głogowska 6 - 0 LKS Łąka
Dąb Kosina 2 - 3 Sitowianka Budy Łańcuckie
Las Zalesie 2 - 0 Herkules Trzebuska
3. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. IV 8/9 września
LKS Łąka 4 - 0 Las Zalesie
Herkules Trzebuska 1 - 3 Dąb Kosina
KS Smolarzyny 2 - 3 Astra Medynia Głogowska
Unia Korniaktów 3 - 1 Palkovia Palikówka
Głuchowianka Głuchów 0 - 0 Rzemieślnik Strażów
Sitowianka Budy Łańcuckie 0 - 1 Brzeg Białobrzegi
4. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. IV 15/16 września
Astra Medynia Głogowska 3 - 1 Unia Korniaktów
Palkovia Palikówka 5 - 2 Głuchowianka Głuchów
Brzeg Białobrzegi 2 - 2 Rzemieślnik Strażów
Dąb Kosina 8 - 2 LKS Łąka
Las Zalesie 1 - 1 KS Smolarzyny
Sitowianka Budy Łańcuckie 2 - 1 Herkules Trzebuska
5. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. IV 22/23 września
LKS Łąka 4 - 2 Sitowianka Budy Łańcuckie
Unia Korniaktów 1 - 1 Las Zalesie
Herkules Trzebuska 2 - 2 Brzeg Białobrzegi
KS Smolarzyny 0 - 4 Dąb Kosina
Głuchowianka Głuchów 0 - 1 Astra Medynia Głogowska
Rzemieślnik Strażów 1 - 3 Palkovia Palikówka
6. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. IV 29/30 września
Herkules Trzebuska 5 - 0 LKS Łąka
Brzeg Białobrzegi 2 - 3 Palkovia Palikówka
Astra Medynia Głogowska 3 - 3 Rzemieślnik Strażów
Dąb Kosina 6 - 0 Unia Korniaktów
Las Zalesie 0 - 1 Głuchowianka Głuchów
Sitowianka Budy Łańcuckie 4 - 0 KS Smolarzyny
7. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. IV 6/7 października
LKS Łąka 4 - 1 Brzeg Białobrzegi
KS Smolarzyny 0 - 3 * Herkules Trzebuska
Unia Korniaktów 3 - 1 Sitowianka Budy Łańcuckie
Głuchowianka Głuchów 0 - 4 Dąb Kosina
Rzemieślnik Strażów 2 - 1 Las Zalesie
Palkovia Palikówka 0 - 3 Astra Medynia Głogowska

8. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. IV 13/14 października
Brzeg Białobrzegi 1 - 3 Astra Medynia Głogowska
LKS Łąka 1 - 2 KS Smolarzyny
Las Zalesie 1 - 5 Palkovia Palikówka
Herkules Trzebuska 0 - 1 Unia Korniaktów
Dąb Kosina 3 - 2 Rzemieślnik Strażów
Sitowianka Budy Łańcuckie 3 - 0 * Głuchowianka Głuchów
9. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. IV 20/21 października
Astra Medynia Głogowska 3 - 1 Las Zalesie
KS Smolarzyny 1 - 4 Brzeg Białobrzegi
Unia Korniaktów 3 - 2 LKS Łąka
Głuchowianka Głuchów 1 - 4 Herkules Trzebuska
Rzemieślnik Strażów 0 - 1 Sitowianka Budy Łańcuckie
Palkovia Palikówka 1 - 3 Dąb Kosina
10. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. IV 27/28 października
LKS Łąka 2 - 1 Głuchowianka Głuchów
Herkules Trzebuska 1 - 0 Rzemieślnik Strażów
Brzeg Białobrzegi 6 - 0 Las Zalesie
Dąb Kosina 2 - 1 Astra Medynia Głogowska
KS Smolarzyny 1 - 2 Unia Korniaktów
Sitowianka Budy Łańcuckie 3 - 1 Palkovia Palikówka
11. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. IV 3/4 listopada
Rzemieślnik Strażów 1 - 4 LKS Łąka
Las Zalesie 1 - 2 Dąb Kosina
Palkovia Palikówka 4 - 2 Herkules Trzebuska
Unia Korniaktów 3 - 1 Brzeg Białobrzegi
Głuchowianka Głuchów 1 - 2 KS Smolarzyny
Astra Medynia Głogowska 6 - 0 Sitowianka Budy Łańcuckie
12. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. IV 7 kwietnia
Herkules Trzebuska 2 - 3 Astra Medynia Głogowska
Palkovia Palikówka 3 - 0 * LKS Łąka
Las Zalesie 1 - 2 Sitowianka Budy Łańcuckie
Rzemieślnik Strażów 1 - 0 KS Smolarzyny
Głuchowianka Głuchów 2 - 3 Unia Korniaktów
Brzeg Białobrzegi 2 - 5 Dąb Kosina
13. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. IV 14 kwietnia
LKS Łąka 2 - 1 Astra Medynia Głogowska
Herkules Trzebuska 4 - 0 Las Zalesie
Głuchowianka Głuchów 1 - 4 Brzeg Białobrzegi
Unia Korniaktów 5 - 2 Rzemieślnik Strażów
KS Smolarzyny 0 - 2 Palkovia Palikówka
Sitowianka Budy Łańcuckie 2 - 1 Dąb Kosina

14. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. IV 21 kwietnia
Brzeg Białobrzegi 3 - 1 Sitowianka Budy Łańcuckie
Palkovia Palikówka 1 - 1 Unia Korniaktów
Dąb Kosina 3 - 0 Herkules Trzebuska
Las Zalesie 3 - 5 LKS Łąka
Astra Medynia Głogowska 3 - 0 KS Smolarzyny
Rzemieślnik Strażów 3 - 2 Głuchowianka Głuchów
15. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. IV 28 kwietnia
Rzemieślnik Strażów ? - ? Brzeg Białobrzegi
Głuchowianka Głuchów ? - ? Palkovia Palikówka
Unia Korniaktów ? - ? Astra Medynia Głogowska
KS Smolarzyny ? - ? Las Zalesie
LKS Łąka ? - ? Dąb Kosina
Herkules Trzebuska ? - ? Sitowianka Budy Łańcuckie
16. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. IV 5 maja
Brzeg Białobrzegi ? - ? Herkules Trzebuska
Sitowianka Budy Łańcuckie ? - ? LKS Łąka
Dąb Kosina ? - ? KS Smolarzyny
Las Zalesie ? - ? Unia Korniaktów
Astra Medynia Głogowska ? - ? Głuchowianka Głuchów
Palkovia Palikówka ? - ? Rzemieślnik Strażów
17. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. IV 12 maja
Palkovia Palikówka ? - ? Brzeg Białobrzegi
Rzemieślnik Strażów ? - ? Astra Medynia Głogowska
Głuchowianka Głuchów ? - ? Las Zalesie
Unia Korniaktów ? - ? Dąb Kosina
KS Smolarzyny ? - ? Sitowianka Budy Łańcuckie
LKS Łąka ? - ? Herkules Trzebuska
18. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. IV 19 maja
Brzeg Białobrzegi ? - ? LKS Łąka
Herkules Trzebuska ? - ? KS Smolarzyny
Sitowianka Budy Łańcuckie ? - ? Unia Korniaktów
Dąb Kosina ? - ? Głuchowianka Głuchów
Las Zalesie ? - ? Rzemieślnik Strażów
Astra Medynia Głogowska ? - ? Palkovia Palikówka
19. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. IV 26 maja
Astra Medynia Głogowska ? - ? Brzeg Białobrzegi
Palkovia Palikówka ? - ? Las Zalesie
Rzemieślnik Strażów ? - ? Dąb Kosina
Głuchowianka Głuchów ? - ? Sitowianka Budy Łańcuckie
Unia Korniaktów ? - ? Herkules Trzebuska
KS Smolarzyny ? - ? LKS Łąka

20. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. IV 2 czerwca
Brzeg Białobrzegi ? - ? KS Smolarzyny
LKS Łąka ? - ? Unia Korniaktów
Herkules Trzebuska ? - ? Głuchowianka Głuchów
Sitowianka Budy Łańcuckie ? - ? Rzemieślnik Strażów
Dąb Kosina ? - ? Palkovia Palikówka
Las Zalesie ? - ? Astra Medynia Głogowska
21. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. IV 9 czerwca
Las Zalesie ? - ? Brzeg Białobrzegi
Astra Medynia Głogowska ? - ? Dąb Kosina
Palkovia Palikówka ? - ? Sitowianka Budy Łańcuckie
Rzemieślnik Strażów ? - ? Herkules Trzebuska
Głuchowianka Głuchów ? - ? LKS Łąka
Unia Korniaktów ? - ? KS Smolarzyny
22. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. IV 16 czerwca
Brzeg Białobrzegi ? - ? Unia Korniaktów
KS Smolarzyny ? - ? Głuchowianka Głuchów
LKS Łąka ? - ? Rzemieślnik Strażów
Herkules Trzebuska ? - ? Palkovia Palikówka
Sitowianka Budy Łańcuckie ? - ? Astra Medynia Głogowska
Dąb Kosina ? - ? Las Zalesie

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem