Terminarze / wyniki - Rzeszów > Klasa A, gr. II

Zobacz też: Statystyki - Rzeszów > Klasa A, gr. II

Wybierz sezon:

Statystyki dla Rzeszów > Klasa A, gr. II Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Włókniarz Rakszawa 26 64 20 4 2 73 26 47
2 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 26 54 16 6 4 66 28 38
3 Stal Łańcut 26 53 15 8 3 71 27 44
4 Wisłok Czarna 26 52 16 4 6 70 33 37
5 Szarotka Rogóżno 26 45 14 3 9 65 37 28
6 Start Brzóza Stadnicka 26 44 13 5 8 64 36 28
7 Tatyna Dylągówka 26 44 13 5 8 52 42 10
8 Leśna Wólka Podleśna 26 36 11 3 12 37 48 -11
9 KS Dąbrówki 26 35 10 5 11 44 47 -3
10 Astra Medynia Głogowska 26 26 7 5 14 38 63 -25
11 Pogórze Bachórz 26 26 7 5 14 34 55 -21
12 Brzeg Białobrzegi 26 17 5 2 19 31 71 -40
13 Grom Handzlówka 26 16 5 1 20 36 93 -57
14 Galicja Chmielnik 26 5 1 2 23 16 91 -75
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. II 20 sierpnia
Szarotka Rogóżno 9 - 2 Astra Medynia Głogowska
Brzeg Białobrzegi 3 - 1 Start Brzóza Stadnicka
Pogórze Bachórz 1 - 2 Włókniarz Rakszawa
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 6 - 0 Galicja Chmielnik
Stal Łańcut 3 - 1 Leśna Wólka Podleśna
Wisłok Czarna 3 - 2 KS Dąbrówki
Tatyna Dylągówka 2 - 2 Grom Handzlówka

2. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. II 27 sierpnia
Astra Medynia Głogowska 4 - 2 Grom Handzlówka
KS Dąbrówki 5 - 2 Tatyna Dylągówka
Leśna Wólka Podleśna 0 - 0 Wisłok Czarna
Galicja Chmielnik 1 - 4 Stal Łańcut
Włókniarz Rakszawa 2 - 2 Orzeł Wólka Niedźwiedzka
Start Brzóza Stadnicka 8 - 1 Pogórze Bachórz
Szarotka Rogóżno 4 - 2 Brzeg Białobrzegi
3. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. II 3 września
Wisłok Czarna 3 - 0 Galicja Chmielnik
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 4 - 2 Start Brzóza Stadnicka
Pogórze Bachórz 0 - 2 Szarotka Rogóżno
Brzeg Białobrzegi 2 - 0 Astra Medynia Głogowska
Tatyna Dylągówka 6 - 0 Leśna Wólka Podleśna
Grom Handzlówka 1 - 2 KS Dąbrówki
Stal Łańcut 1 - 3 Włókniarz Rakszawa
4. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. II 10 września
Astra Medynia Głogowska 3 - 0 * KS Dąbrówki
Szarotka Rogóżno 3 - 0 Orzeł Wólka Niedźwiedzka
Galicja Chmielnik 0 - 3 Tatyna Dylągówka
Leśna Wólka Podleśna 4 - 0 Grom Handzlówka
Brzeg Białobrzegi 2 - 2 Pogórze Bachórz
Włókniarz Rakszawa 1 - 4 Wisłok Czarna
Start Brzóza Stadnicka 2 - 1 Stal Łańcut
5. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. II 17 września
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 3 - 0 Brzeg Białobrzegi
Pogórze Bachórz 1 - 1 Astra Medynia Głogowska
Tatyna Dylągówka 2 - 2 Włókniarz Rakszawa
Wisłok Czarna 3 - 1 Start Brzóza Stadnicka
Grom Handzlówka 1 - 0 Galicja Chmielnik
KS Dąbrówki 0 - 2 Leśna Wólka Podleśna
Szarotka Rogóżno 2 - 2 Stal Łańcut
6. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. II 24 września
Szarotka Rogóżno 2 - 0 Wisłok Czarna
Galicja Chmielnik 1 - 1 KS Dąbrówki
Astra Medynia Głogowska 1 - 2 Leśna Wólka Podleśna
Włókniarz Rakszawa 4 - 1 Grom Handzlówka
Start Brzóza Stadnicka 2 - 3 Tatyna Dylągówka
Brzeg Białobrzegi 0 - 6 Stal Łańcut
Pogórze Bachórz 0 - 2 Orzeł Wólka Niedźwiedzka
7. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. II 1 października
Wisłok Czarna 3 - 0 * Brzeg Białobrzegi
Leśna Wólka Podleśna 2 - 0 Galicja Chmielnik
Tatyna Dylągówka 2 - 2 Szarotka Rogóżno
Grom Handzlówka 0 - 5 Start Brzóza Stadnicka
KS Dąbrówki 1 - 2 * Włókniarz Rakszawa
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2 - 1 Astra Medynia Głogowska
Stal Łańcut 4 - 1 Pogórze Bachórz

8. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. II 8 października
Brzeg Białobrzegi 1 - 3 Tatyna Dylągówka
Szarotka Rogóżno 3 - 1 Grom Handzlówka
Astra Medynia Głogowska 0 - 1 Galicja Chmielnik
Włókniarz Rakszawa 5 - 1 Leśna Wólka Podleśna
Pogórze Bachórz 0 - 2 Wisłok Czarna
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2 - 2 Stal Łańcut
Start Brzóza Stadnicka 3 - 1 KS Dąbrówki
9. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. II 15 października
Wisłok Czarna 0 - 2 Orzeł Wólka Niedźwiedzka
Tatyna Dylągówka 4 - 0 Pogórze Bachórz
Galicja Chmielnik 3 - 6 Włókniarz Rakszawa
Grom Handzlówka 1 - 3 Brzeg Białobrzegi
Leśna Wólka Podleśna 1 - 1 Start Brzóza Stadnicka
Stal Łańcut 1 - 1 Astra Medynia Głogowska
KS Dąbrówki 2 - 2 Szarotka Rogóżno
10. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. II 22 października
Brzeg Białobrzegi 0 - 1 KS Dąbrówki
Astra Medynia Głogowska 1 - 5 Włókniarz Rakszawa
Szarotka Rogóżno 1 - 0 Leśna Wólka Podleśna
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2 - 2 Tatyna Dylągówka
Stal Łańcut 3 - 1 Wisłok Czarna
Start Brzóza Stadnicka 4 - 0 Galicja Chmielnik
Pogórze Bachórz 4 - 2 Grom Handzlówka
11. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. II 29 października
Leśna Wólka Podleśna 1 - 0 Brzeg Białobrzegi
KS Dąbrówki 2 - 0 Pogórze Bachórz
Włókniarz Rakszawa 3 - 0 Start Brzóza Stadnicka
Tatyna Dylągówka 3 - 1 Stal Łańcut
Galicja Chmielnik 0 - 9 Szarotka Rogóżno
Wisłok Czarna 12 - 1 Astra Medynia Głogowska
Grom Handzlówka 1 - 3 Orzeł Wólka Niedźwiedzka
12. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. II 5 listopada
Astra Medynia Głogowska 1 - 2 Start Brzóza Stadnicka
Brzeg Białobrzegi 4 - 0 Galicja Chmielnik
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 1 - 0 KS Dąbrówki
Wisłok Czarna 0 - 1 Tatyna Dylągówka
Szarotka Rogóżno 0 - 1 Włókniarz Rakszawa
Pogórze Bachórz 1 - 2 Leśna Wólka Podleśna
Stal Łańcut 6 - 1 Grom Handzlówka
13. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. II 12 listopada
Włókniarz Rakszawa 2 - 1 Brzeg Białobrzegi
Tatyna Dylągówka 5 - 2 Astra Medynia Głogowska
KS Dąbrówki 0 - 0 Stal Łańcut
Start Brzóza Stadnicka 3 - 1 Szarotka Rogóżno
Galicja Chmielnik 0 - 0 Pogórze Bachórz
Grom Handzlówka 3 - 5 Wisłok Czarna
Leśna Wólka Podleśna 1 - 4 Orzeł Wólka Niedźwiedzka

14. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. II 31 marca
Start Brzóza Stadnicka 3 - 0 Brzeg Białobrzegi
Leśna Wólka Podleśna 0 - 2 Stal Łańcut
KS Dąbrówki 2 - 1 Wisłok Czarna
Włókniarz Rakszawa 3 - 0 Pogórze Bachórz
Astra Medynia Głogowska 1 - 2 Szarotka Rogóżno
Galicja Chmielnik 0 - 9 Orzeł Wólka Niedźwiedzka
Grom Handzlówka 1 - 2 Tatyna Dylągówka
15. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. II 8 kwietnia
Pogórze Bachórz 0 - 0 Start Brzóza Stadnicka
Brzeg Białobrzegi 1 - 4 Szarotka Rogóżno
Tatyna Dylągówka 2 - 1 KS Dąbrówki
Grom Handzlówka 1 - 0 Astra Medynia Głogowska
Wisłok Czarna 3 - 1 Leśna Wólka Podleśna
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 1 - 1 Włókniarz Rakszawa
Stal Łańcut 5 - 0 Galicja Chmielnik
16. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. II 15 kwietnia
Galicja Chmielnik 1 - 3 Wisłok Czarna
Astra Medynia Głogowska 3 - 0 Brzeg Białobrzegi
Leśna Wólka Podleśna 3 - 1 * Tatyna Dylągówka
KS Dąbrówki 3 - 2 Grom Handzlówka
Szarotka Rogóżno 2 - 4 Pogórze Bachórz
Włókniarz Rakszawa 0 - 0 Stal Łańcut
Start Brzóza Stadnicka 1 - 2 Orzeł Wólka Niedźwiedzka
17. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. II 22 kwietnia
KS Dąbrówki 2 - 4 Astra Medynia Głogowska
Stal Łańcut 2 - 2 Start Brzóza Stadnicka
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2 - 0 Szarotka Rogóżno
Tatyna Dylągówka 1 - 0 Galicja Chmielnik
Grom Handzlówka 3 - 1 Leśna Wólka Podleśna
Pogórze Bachórz 3 - 0 Brzeg Białobrzegi
Wisłok Czarna 1 - 4 Włókniarz Rakszawa
18. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. II 29 kwietnia
Start Brzóza Stadnicka 1 - 2 Wisłok Czarna
Stal Łańcut 3 - 1 Szarotka Rogóżno
Galicja Chmielnik 2 - 3 Grom Handzlówka
Astra Medynia Głogowska 0 - 0 Pogórze Bachórz
Leśna Wólka Podleśna 1 - 4 KS Dąbrówki
Włókniarz Rakszawa 2 - 0 Tatyna Dylągówka
Brzeg Białobrzegi 2 - 3 Orzeł Wólka Niedźwiedzka
19. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. II 3 maja
KS Dąbrówki 5 - 1 Galicja Chmielnik
Leśna Wólka Podleśna 2 - 0 Astra Medynia Głogowska
Tatyna Dylągówka 2 - 3 Start Brzóza Stadnicka
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2 - 0 Pogórze Bachórz
Wisłok Czarna 3 - 1 Szarotka Rogóżno
Grom Handzlówka 3 - 8 Włókniarz Rakszawa
Stal Łańcut 6 - 0 Brzeg Białobrzegi

20. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. II 6 maja
Astra Medynia Głogowska 3 - 1 Orzeł Wólka Niedźwiedzka
Brzeg Białobrzegi 2 - 2 Wisłok Czarna
Pogórze Bachórz 1 - 3 Stal Łańcut
Włókniarz Rakszawa 4 - 0 KS Dąbrówki
Galicja Chmielnik 3 - 4 Leśna Wólka Podleśna
Szarotka Rogóżno 2 - 0 Tatyna Dylągówka
Start Brzóza Stadnicka 7 - 0 Grom Handzlówka
21. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. II 13 maja
KS Dąbrówki 2 - 2 Start Brzóza Stadnicka
Leśna Wólka Podleśna 0 - 1 Włókniarz Rakszawa
Stal Łańcut 2 - 1 Orzeł Wólka Niedźwiedzka
Tatyna Dylągówka 2 - 1 Brzeg Białobrzegi
Galicja Chmielnik 1 - 2 Astra Medynia Głogowska
Wisłok Czarna 7 - 0 Pogórze Bachórz
Grom Handzlówka 1 - 5 Szarotka Rogóżno
22. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. II 20 maja
Astra Medynia Głogowska 1 - 1 Stal Łańcut
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 0 - 4 Wisłok Czarna
Brzeg Białobrzegi 1 - 2 Grom Handzlówka
Pogórze Bachórz 2 - 3 Tatyna Dylągówka
Szarotka Rogóżno 1 - 2 KS Dąbrówki
Start Brzóza Stadnicka 1 - 1 Leśna Wólka Podleśna
Włókniarz Rakszawa 3 - 0 Galicja Chmielnik
23. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. II 27 maja
KS Dąbrówki 5 - 1 Brzeg Białobrzegi
Tatyna Dylągówka 0 - 0 Orzeł Wólka Niedźwiedzka
Galicja Chmielnik 0 - 3 Start Brzóza Stadnicka
Leśna Wólka Podleśna 3 - 1 Szarotka Rogóżno
Włókniarz Rakszawa 2 - 1 Astra Medynia Głogowska
Grom Handzlówka 1 - 2 Pogórze Bachórz
Wisłok Czarna 2 - 2 Stal Łańcut
24. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. II 3 czerwca
Astra Medynia Głogowska 1 - 1 Wisłok Czarna
Stal Łańcut 3 - 0 Tatyna Dylągówka
Brzeg Białobrzegi 2 - 3 Leśna Wólka Podleśna
Pogórze Bachórz 5 - 1 KS Dąbrówki
Szarotka Rogóżno 3 - 0 * Galicja Chmielnik
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 9 - 0 Grom Handzlówka
Start Brzóza Stadnicka 0 - 1 Włókniarz Rakszawa
25. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. II 10 czerwca
Leśna Wólka Podleśna 0 - 2 Pogórze Bachórz
Tatyna Dylągówka 0 - 2 Wisłok Czarna
Galicja Chmielnik 2 - 3 Brzeg Białobrzegi
Włókniarz Rakszawa 0 - 2 Szarotka Rogóżno
KS Dąbrówki 0 - 0 Orzeł Wólka Niedźwiedzka
Grom Handzlówka 1 - 5 Stal Łańcut
Start Brzóza Stadnicka 5 - 1 Astra Medynia Głogowska

26. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. II 17 czerwca
Wisłok Czarna 3 - 2 Grom Handzlówka
Stal Łańcut 3 - 0 KS Dąbrówki
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 3 - 1 Leśna Wólka Podleśna
Pogórze Bachórz 4 - 0 Galicja Chmielnik
Brzeg Białobrzegi 0 - 6 Włókniarz Rakszawa
Szarotka Rogóżno 1 - 2 Start Brzóza Stadnicka
Astra Medynia Głogowska 3 - 1 Tatyna Dylągówka

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem