Terminarze / wyniki - Rzeszów > Klasa A, gr. II

Zobacz też: Statystyki - Rzeszów > Klasa A, gr. II

Wybierz sezon:

Statystyki dla Rzeszów > Klasa A, gr. II Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wisłok Czarna 6 15 5 0 1 18 8 10
2 Stal Łańcut 6 13 4 1 1 26 8 18
3 LKS Wola Dalsza 6 13 4 1 1 15 8 7
4 KS Dąbrówki 6 13 4 1 1 12 8 4
5 Zorza Trzeboś 6 12 4 0 2 17 11 6
6 Dynovia Dynów 6 11 3 2 1 16 10 6
7 Tatyna Dylągówka 6 11 3 2 1 15 14 1
8 Start Brzóza Stadnicka 6 10 3 1 2 11 8 3
9 Jawor Krzemienica 6 5 1 2 3 8 11 -3
10 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 6 4 1 1 4 11 18 -7
11 Szarotka Rogóżno 6 4 1 1 4 9 21 -12
12 Iskra Jawornik Polski 6 2 0 2 4 3 10 -7
13 Czarni Kraczkowa 6 2 0 2 4 9 23 -14
14 Leśna Wólka Podleśna 6 2 0 2 4 8 20 -12
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. II 18/19 sierpnia
Start Brzóza Stadnicka 3 - 0 Jawor Krzemienica
Wisłok Czarna 2 - 0 Iskra Jawornik Polski
KS Dąbrówki 2 - 1 Czarni Kraczkowa
LKS Wola Dalsza 3 - 1 Leśna Wólka Podleśna
Zorza Trzeboś 0 - 4 * Tatyna Dylągówka
Dynovia Dynów 2 - 2 Stal Łańcut
Szarotka Rogóżno 2 - 3 Grodziszczanka Grodzisko Dolne

2. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. II 25/26 sierpnia
Jawor Krzemienica 0 - 1 KS Dąbrówki
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 0 - 3 Start Brzóza Stadnicka
Czarni Kraczkowa 1 - 4 LKS Wola Dalsza
Leśna Wólka Podleśna 0 - 3 Zorza Trzeboś
Stal Łańcut 5 - 0 Tatyna Dylągówka
Iskra Jawornik Polski 1 - 1 Szarotka Rogóżno
Dynovia Dynów 4 - 2 Wisłok Czarna
3. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. II 1/2 września
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2 - 4 KS Dąbrówki
Szarotka Rogóżno 1 - 4 Dynovia Dynów
Tatyna Dylągówka 3 - 2 Leśna Wólka Podleśna
Zorza Trzeboś 8 - 1 Czarni Kraczkowa
Wisłok Czarna 3 - 2 Stal Łańcut
Start Brzóza Stadnicka 1 - 0 Iskra Jawornik Polski
LKS Wola Dalsza 1 - 1 Jawor Krzemienica
4. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. II 8/9 września
Czarni Kraczkowa 4 - 4 Tatyna Dylągówka
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2 - 4 LKS Wola Dalsza
Jawor Krzemienica 3 - 1 Zorza Trzeboś
Wisłok Czarna 5 - 1 Szarotka Rogóżno
Stal Łańcut 7 - 1 Leśna Wólka Podleśna
Iskra Jawornik Polski 2 - 2 KS Dąbrówki
Dynovia Dynów 2 - 2 Start Brzóza Stadnicka
5. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. II 15/16 września
Start Brzóza Stadnicka 1 - 4 Wisłok Czarna
LKS Wola Dalsza 3 - 0 * Iskra Jawornik Polski
Szarotka Rogóżno 2 - 7 Stal Łańcut
Tatyna Dylągówka 3 - 2 Jawor Krzemienica
KS Dąbrówki 3 - 1 Dynovia Dynów
Leśna Wólka Podleśna 2 - 2 Czarni Kraczkowa
Zorza Trzeboś 4 - 3 Grodziszczanka Grodzisko Dolne
6. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. II 22/23 września
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 1 - 1 Tatyna Dylągówka
Szarotka Rogóżno 2 - 1 Start Brzóza Stadnicka
Jawor Krzemienica 2 - 2 Leśna Wólka Podleśna
Stal Łańcut 3 - 0 Czarni Kraczkowa
Iskra Jawornik Polski 0 - 1 Zorza Trzeboś
Wisłok Czarna 2 - 0 KS Dąbrówki
Dynovia Dynów 3 - 0 LKS Wola Dalsza
7. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. II 29/30 września
Start Brzóza Stadnicka ? - ? Stal Łańcut
KS Dąbrówki ? - ? Szarotka Rogóżno
Zorza Trzeboś ? - ? Dynovia Dynów
Tatyna Dylągówka ? - ? Iskra Jawornik Polski
Leśna Wólka Podleśna ? - ? Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Czarni Kraczkowa ? - ? Jawor Krzemienica
LKS Wola Dalsza ? - ? Wisłok Czarna

8. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. II 6/7 października
Stal Łańcut ? - ? Jawor Krzemienica
Grodziszczanka Grodzisko Dolne ? - ? Czarni Kraczkowa
Iskra Jawornik Polski ? - ? Leśna Wólka Podleśna
Dynovia Dynów ? - ? Tatyna Dylągówka
Wisłok Czarna ? - ? Zorza Trzeboś
Start Brzóza Stadnicka ? - ? KS Dąbrówki
Szarotka Rogóżno ? - ? LKS Wola Dalsza
9. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. II 13/14 października
KS Dąbrówki ? - ? Stal Łańcut
Zorza Trzeboś ? - ? Szarotka Rogóżno
Tatyna Dylągówka ? - ? Wisłok Czarna
Leśna Wólka Podleśna ? - ? Dynovia Dynów
Czarni Kraczkowa ? - ? Iskra Jawornik Polski
Jawor Krzemienica ? - ? Grodziszczanka Grodzisko Dolne
LKS Wola Dalsza ? - ? Start Brzóza Stadnicka
10. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. II 20/21 października
Stal Łańcut ? - ? Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Iskra Jawornik Polski ? - ? Jawor Krzemienica
Dynovia Dynów ? - ? Czarni Kraczkowa
Wisłok Czarna ? - ? Leśna Wólka Podleśna
Szarotka Rogóżno ? - ? Tatyna Dylągówka
Start Brzóza Stadnicka ? - ? Zorza Trzeboś
KS Dąbrówki ? - ? LKS Wola Dalsza
11. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. II 27/28 października
Zorza Trzeboś ? - ? KS Dąbrówki
Tatyna Dylągówka ? - ? Start Brzóza Stadnicka
Leśna Wólka Podleśna ? - ? Szarotka Rogóżno
Czarni Kraczkowa ? - ? Wisłok Czarna
Jawor Krzemienica ? - ? Dynovia Dynów
Grodziszczanka Grodzisko Dolne ? - ? Iskra Jawornik Polski
LKS Wola Dalsza ? - ? Stal Łańcut
12. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. II 3/4 listopada
Stal Łańcut ? - ? Iskra Jawornik Polski
Dynovia Dynów ? - ? Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Wisłok Czarna ? - ? Jawor Krzemienica
Szarotka Rogóżno ? - ? Czarni Kraczkowa
Start Brzóza Stadnicka ? - ? Leśna Wólka Podleśna
KS Dąbrówki ? - ? Tatyna Dylągówka
LKS Wola Dalsza ? - ? Zorza Trzeboś
13. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. II 10/11 listopada
Zorza Trzeboś ? - ? Stal Łańcut
Leśna Wólka Podleśna ? - ? KS Dąbrówki
Czarni Kraczkowa ? - ? Start Brzóza Stadnicka
Jawor Krzemienica ? - ? Szarotka Rogóżno
Grodziszczanka Grodzisko Dolne ? - ? Wisłok Czarna
Iskra Jawornik Polski ? - ? Dynovia Dynów
Tatyna Dylągówka ? - ? LKS Wola Dalsza

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem