Terminarze / wyniki - Stalowa Wola > Klasa B, gr. II

Zobacz też: Statystyki - Stalowa Wola > Klasa B, gr. II

Wybierz sezon:

Statystyki dla Stalowa Wola > Klasa B, gr. II Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Tanew Harasiuki 12 31 10 1 1 48 12 36
2 KS Podwolina 12 29 9 2 1 51 7 44
3 Orzeł Glinianka 12 28 9 1 2 33 8 25
4 San Rozwadów 11 27 9 0 2 37 7 30
5 LZS Turbia 12 23 7 2 3 38 23 15
6 LZS Zbydniów 12 19 6 1 5 41 21 20
7 LZS Kotowa Wola 11 15 5 0 6 25 23 2
8 LZS Kępie Zaleszańskie 12 15 5 0 7 15 19 -4
9 Huragan Zdziechowice 11 13 4 1 6 21 17 4
10 LZS Majdan Zbydniowski 12 8 2 2 8 11 60 -49
11 WKS Kurzyna 12 5 1 2 9 21 48 -27
12 Jaruga Bieliniec 11 3 1 0 10 7 46 -39
13 Milenium Bieliny 8 0 0 0 8 5 62 -57
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. II 10/11 sierpnia
San Rozwadów 1 - 0 LZS Kępie Zaleszańskie
Huragan Zdziechowice 5 - 0 Jaruga Bieliniec
LZS Turbia 15 - 0 Milenium Bieliny
Orzeł Glinianka 3 - 0 * LZS Majdan Zbydniowski
Tanew Harasiuki 6 - 1 WKS Kurzyna
KS Podwolina 2 - 2 LZS Zbydniów

2. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. II 15 sierpnia
LZS Kępie Zaleszańskie 2 - 1 LZS Zbydniów
WKS Kurzyna 1 - 6 KS Podwolina
LZS Majdan Zbydniowski 0 - 4 Tanew Harasiuki
Milenium Bieliny 0 - 12 Orzeł Glinianka
Jaruga Bieliniec 2 - 3 LZS Turbia
San Rozwadów 3 - 0 LZS Kotowa Wola
3. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. II 17/18 sierpnia
LZS Kotowa Wola 2 - 0 LZS Kępie Zaleszańskie
Huragan Zdziechowice 0 - 1 San Rozwadów
Orzeł Glinianka 3 - 0 * Jaruga Bieliniec
Tanew Harasiuki 3 - 0 * Milenium Bieliny
KS Podwolina 16 - 0 LZS Majdan Zbydniowski
LZS Zbydniów 6 - 0 WKS Kurzyna
4. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. II 24/25 sierpnia
LZS Kępie Zaleszańskie 3 - 1 WKS Kurzyna
LZS Majdan Zbydniowski 0 - 13 LZS Zbydniów
Milenium Bieliny 0 - 10 KS Podwolina
Jaruga Bieliniec 0 - 8 Tanew Harasiuki
San Rozwadów 8 - 0 LZS Turbia
LZS Kotowa Wola 2 - 6 Huragan Zdziechowice
5. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. II 31 sierpnia/1 września
Huragan Zdziechowice 1 - 0 LZS Kępie Zaleszańskie
LZS Turbia 2 - 1 LZS Kotowa Wola
Orzeł Glinianka 3 - 1 San Rozwadów
KS Podwolina 3 - 0 * Jaruga Bieliniec
LZS Zbydniów 3 - 0 * Milenium Bieliny
WKS Kurzyna 2 - 2 LZS Majdan Zbydniowski
6. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. II 7/8 września
San Rozwadów 6 - 2 Tanew Harasiuki
Milenium Bieliny 3 - 11 WKS Kurzyna
LZS Kępie Zaleszańskie 3 - 1 LZS Majdan Zbydniowski
Jaruga Bieliniec 0 - 7 LZS Zbydniów
Huragan Zdziechowice 1 - 3 LZS Turbia
LZS Kotowa Wola 2 - 3 Orzeł Glinianka
7. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. II 14/15 września
LZS Turbia 3 - 0 * LZS Kępie Zaleszańskie
Orzeł Glinianka 1 - 0 Huragan Zdziechowice
Tanew Harasiuki 3 - 1 LZS Kotowa Wola
WKS Kurzyna 1 - 2 Jaruga Bieliniec
LZS Majdan Zbydniowski 5 - 2 Milenium Bieliny
KS Podwolina 1 - 0 San Rozwadów

8. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. II 21/22 września
LZS Kotowa Wola 0 - 3 * KS Podwolina
San Rozwadów 1 - 0 LZS Zbydniów
Huragan Zdziechowice 0 - 3 Tanew Harasiuki
Jaruga Bieliniec 1 - 2 LZS Majdan Zbydniowski
LZS Turbia 3 - 1 Orzeł Glinianka
LZS Kępie Zaleszańskie 3 - 0 * Milenium Bieliny
9. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. II 28/29 września
Orzeł Glinianka 1 - 0 LZS Kępie Zaleszańskie
Tanew Harasiuki 3 - 0 LZS Turbia
LZS Zbydniów 1 - 2 LZS Kotowa Wola
WKS Kurzyna 1 - 5 San Rozwadów
Milenium Bieliny ? - ? Jaruga Bieliniec
KS Podwolina 3 - 0 Huragan Zdziechowice
10. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. II 5/6 października
San Rozwadów 5 - 0 LZS Majdan Zbydniowski
LZS Turbia 2 - 2 KS Podwolina
LZS Kotowa Wola 5 - 0 WKS Kurzyna
Huragan Zdziechowice 1 - 2 LZS Zbydniów
Orzeł Glinianka 0 - 0 Tanew Harasiuki
LZS Kępie Zaleszańskie 3 - 0 * Jaruga Bieliniec
11. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. II 12/13 października
KS Podwolina 2 - 0 Orzeł Glinianka
Tanew Harasiuki 5 - 1 LZS Kępie Zaleszańskie
LZS Zbydniów 3 - 0 LZS Turbia
WKS Kurzyna 1 - 1 Huragan Zdziechowice
LZS Majdan Zbydniowski 0 - 5 LZS Kotowa Wola
Milenium Bieliny ? - ? San Rozwadów
12. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. II 19/20 października
San Rozwadów 6 - 0 Jaruga Bieliniec
LZS Kotowa Wola ? - ? Milenium Bieliny
Huragan Zdziechowice 6 - 1 LZS Majdan Zbydniowski
LZS Turbia 7 - 2 WKS Kurzyna
Orzeł Glinianka 4 - 0 LZS Zbydniów
Tanew Harasiuki 2 - 0 KS Podwolina
13. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. II 26/27 października
KS Podwolina 3 - 0 * LZS Kępie Zaleszańskie
Milenium Bieliny ? - ? Huragan Zdziechowice
LZS Zbydniów 3 - 9 Tanew Harasiuki
WKS Kurzyna 0 - 2 Orzeł Glinianka
Jaruga Bieliniec 2 - 5 LZS Kotowa Wola
LZS Majdan Zbydniowski 0 - 0 LZS Turbia

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem