http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/572/spotkanie-naborowe

Terminarze / wyniki - Stalowa Wola > Klasa B, gr. II

Zobacz też: Statystyki - Stalowa Wola > Klasa B, gr. II

Wybierz sezon:

Statystyki dla Stalowa Wola > Klasa B, gr. II Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 KS Jarocin 15 40 13 1 1 61 14 47
2 Sanna Zaklików 15 35 11 2 2 56 12 44
3 LZS Wola Rzeczycka 15 33 10 3 2 56 26 30
4 WKS Kurzyna 15 31 10 1 4 38 17 21
5 San Rozwadów 15 30 10 0 5 58 17 41
6 LZS Kotowa Wola 15 28 9 1 5 46 38 8
7 Huragan Zdziechowice 15 21 6 3 6 28 31 -3
8 LZS Turbia 15 21 7 0 8 39 38 1
9 Radosan Radomyśl 15 16 5 1 9 28 31 -3
10 Jaruga Bieliniec 15 14 4 2 9 21 45 -24
11 Jagiełło Pilchów 15 13 4 1 10 23 51 -28
12 LZS Majdan Zbydniowski 15 13 4 1 10 23 42 -19
13 Milenium Bieliny 15 6 2 0 13 17 100 -83
14 Orzeł Glinianka 15 5 1 2 12 16 48 -32
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. II 20 sierpnia
LZS Majdan Zbydniowski 0 - 3 Radosan Radomyśl
KS Jarocin 4 - 1 Huragan Zdziechowice
WKS Kurzyna 2 - 2 Sanna Zaklików
Jagiełło Pilchów 1 - 2 LZS Wola Rzeczycka
Orzeł Glinianka 4 - 1 Jaruga Bieliniec
Milenium Bieliny 0 - 8 San Rozwadów
LZS Turbia 3 - 2 LZS Kotowa Wola

2. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. II 27 sierpnia
Radosan Radomyśl 9 - 1 LZS Kotowa Wola
San Rozwadów 1 - 0 LZS Turbia
Jaruga Bieliniec 4 - 1 Milenium Bieliny
LZS Wola Rzeczycka 5 - 1 Orzeł Glinianka
Sanna Zaklików 9 - 2 Jagiełło Pilchów
LZS Majdan Zbydniowski 0 - 6 KS Jarocin
Huragan Zdziechowice 3 - 0 WKS Kurzyna
3. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. II 30 sierpnia
KS Jarocin 1 - 0 Radosan Radomyśl
WKS Kurzyna 2 - 1 LZS Majdan Zbydniowski
Jagiełło Pilchów 1 - 4 Huragan Zdziechowice
Orzeł Glinianka 0 - 3 Sanna Zaklików
Milenium Bieliny 2 - 11 LZS Wola Rzeczycka
LZS Turbia 2 - 0 Jaruga Bieliniec
LZS Kotowa Wola 4 - 1 San Rozwadów
4. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. II 3 września
Radosan Radomyśl 0 - 2 San Rozwadów
Jaruga Bieliniec 4 - 2 LZS Kotowa Wola
LZS Wola Rzeczycka 4 - 0 LZS Turbia
Sanna Zaklików 11 - 0 Milenium Bieliny
Huragan Zdziechowice 2 - 0 Orzeł Glinianka
LZS Majdan Zbydniowski 1 - 2 Jagiełło Pilchów
KS Jarocin 4 - 0 WKS Kurzyna
5. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. II 10 września
WKS Kurzyna 6 - 0 Radosan Radomyśl
Jagiełło Pilchów 1 - 5 KS Jarocin
Orzeł Glinianka 0 - 3 LZS Majdan Zbydniowski
Milenium Bieliny 3 - 6 Huragan Zdziechowice
LZS Turbia 0 - 3 Sanna Zaklików
LZS Kotowa Wola 1 - 7 LZS Wola Rzeczycka
San Rozwadów 5 - 0 Jaruga Bieliniec
6. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. II 17 września
Radosan Radomyśl 2 - 1 Jaruga Bieliniec
LZS Wola Rzeczycka 3 - 2 San Rozwadów
Sanna Zaklików 2 - 3 LZS Kotowa Wola
Huragan Zdziechowice 3 - 1 LZS Turbia
LZS Majdan Zbydniowski 5 - 2 Milenium Bieliny
KS Jarocin 3 - 1 Orzeł Glinianka
WKS Kurzyna 3 - 2 Jagiełło Pilchów
7. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. II 24 września
Jagiełło Pilchów 3 - 2 Radosan Radomyśl
Orzeł Glinianka 0 - 4 WKS Kurzyna
Milenium Bieliny 0 - 10 KS Jarocin
LZS Turbia 8 - 1 LZS Majdan Zbydniowski
Jaruga Bieliniec 1 - 1 LZS Wola Rzeczycka
LZS Kotowa Wola 3 - 0 Huragan Zdziechowice
San Rozwadów 1 - 3 Sanna Zaklików

8. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. II 1 października
KS Jarocin 3 - 5 LZS Turbia
Jagiełło Pilchów 1 - 1 Orzeł Glinianka
Sanna Zaklików 6 - 0 Jaruga Bieliniec
Radosan Radomyśl 0 - 1 LZS Wola Rzeczycka
Huragan Zdziechowice 1 - 4 San Rozwadów
LZS Majdan Zbydniowski 1 - 4 LZS Kotowa Wola
WKS Kurzyna 10 - 0 Milenium Bieliny
9. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. II 8 października
Orzeł Glinianka 1 - 3 Radosan Radomyśl
Milenium Bieliny 3 - 4 Jagiełło Pilchów
LZS Turbia 1 - 0 WKS Kurzyna
LZS Kotowa Wola 2 - 2 KS Jarocin
San Rozwadów 1 - 0 LZS Majdan Zbydniowski
Jaruga Bieliniec 2 - 4 Huragan Zdziechowice
LZS Wola Rzeczycka 1 - 1 Sanna Zaklików
10. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. II 15 października
KS Jarocin 2 - 1 San Rozwadów
Jagiełło Pilchów 3 - 1 LZS Turbia
Orzeł Glinianka 0 - 1 Milenium Bieliny
Radosan Radomyśl 1 - 5 Sanna Zaklików
Huragan Zdziechowice 2 - 2 LZS Wola Rzeczycka
WKS Kurzyna 3 - 1 LZS Kotowa Wola
LZS Majdan Zbydniowski 5 - 0 Jaruga Bieliniec
11. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. II 22 października
Milenium Bieliny 3 - 2 Radosan Radomyśl
LZS Turbia 5 - 1 Orzeł Glinianka
LZS Kotowa Wola 5 - 0 Jagiełło Pilchów
San Rozwadów 0 - 2 WKS Kurzyna
Jaruga Bieliniec 0 - 6 KS Jarocin
LZS Wola Rzeczycka 6 - 3 LZS Majdan Zbydniowski
Sanna Zaklików 4 - 1 Huragan Zdziechowice
12. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. II 29 października
KS Jarocin 6 - 3 LZS Wola Rzeczycka
Jagiełło Pilchów 1 - 5 San Rozwadów
Radosan Radomyśl 0 - 0 Huragan Zdziechowice
LZS Majdan Zbydniowski 0 - 2 Sanna Zaklików
WKS Kurzyna 2 - 0 Jaruga Bieliniec
Orzeł Glinianka 0 - 4 LZS Kotowa Wola
Milenium Bieliny 1 - 6 LZS Turbia
13. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. II 5 listopada
LZS Turbia 2 - 4 Radosan Radomyśl
LZS Kotowa Wola 4 - 1 Milenium Bieliny
San Rozwadów 5 - 0 Orzeł Glinianka
Jaruga Bieliniec 2 - 1 Jagiełło Pilchów
LZS Wola Rzeczycka 1 - 2 WKS Kurzyna
Sanna Zaklików 0 - 1 KS Jarocin
Huragan Zdziechowice 1 - 1 LZS Majdan Zbydniowski

14. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. II 8 kwietnia
San Rozwadów 17 - 0 Milenium Bieliny
Radosan Radomyśl 1 - 2 LZS Majdan Zbydniowski
Jaruga Bieliniec 4 - 4 Orzeł Glinianka
Huragan Zdziechowice 0 - 4 KS Jarocin
Sanna Zaklików 2 - 0 WKS Kurzyna
LZS Wola Rzeczycka 5 - 1 Jagiełło Pilchów
LZS Kotowa Wola 7 - 4 LZS Turbia
15. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. II 15 kwietnia
KS Jarocin 4 - 0 LZS Majdan Zbydniowski
LZS Kotowa Wola 3 - 1 Radosan Radomyśl
LZS Turbia 1 - 5 San Rozwadów
Orzeł Glinianka 3 - 4 LZS Wola Rzeczycka
Jagiełło Pilchów 0 - 3 Sanna Zaklików
Milenium Bieliny 0 - 2 Jaruga Bieliniec
WKS Kurzyna 2 - 0 Huragan Zdziechowice
16. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. II 22 kwietnia
Radosan Radomyśl ? - ? KS Jarocin
LZS Majdan Zbydniowski ? - ? WKS Kurzyna
Huragan Zdziechowice ? - ? Jagiełło Pilchów
Sanna Zaklików ? - ? Orzeł Glinianka
LZS Wola Rzeczycka ? - ? Milenium Bieliny
Jaruga Bieliniec ? - ? LZS Turbia
San Rozwadów ? - ? LZS Kotowa Wola
17. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. II 29 kwietnia
San Rozwadów ? - ? Radosan Radomyśl
LZS Kotowa Wola ? - ? Jaruga Bieliniec
LZS Turbia ? - ? LZS Wola Rzeczycka
Milenium Bieliny ? - ? Sanna Zaklików
Orzeł Glinianka ? - ? Huragan Zdziechowice
Jagiełło Pilchów ? - ? LZS Majdan Zbydniowski
WKS Kurzyna ? - ? KS Jarocin
18. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. II 3 maja
Radosan Radomyśl ? - ? WKS Kurzyna
KS Jarocin ? - ? Jagiełło Pilchów
LZS Majdan Zbydniowski ? - ? Orzeł Glinianka
Huragan Zdziechowice ? - ? Milenium Bieliny
Sanna Zaklików ? - ? LZS Turbia
LZS Wola Rzeczycka ? - ? LZS Kotowa Wola
Jaruga Bieliniec ? - ? San Rozwadów
19. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. II 6 maja
Jaruga Bieliniec ? - ? Radosan Radomyśl
San Rozwadów ? - ? LZS Wola Rzeczycka
LZS Kotowa Wola ? - ? Sanna Zaklików
LZS Turbia ? - ? Huragan Zdziechowice
Milenium Bieliny ? - ? LZS Majdan Zbydniowski
Orzeł Glinianka ? - ? KS Jarocin
Jagiełło Pilchów ? - ? WKS Kurzyna

20. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. II 13 maja
Radosan Radomyśl ? - ? Jagiełło Pilchów
WKS Kurzyna ? - ? Orzeł Glinianka
KS Jarocin ? - ? Milenium Bieliny
LZS Majdan Zbydniowski ? - ? LZS Turbia
Huragan Zdziechowice ? - ? LZS Kotowa Wola
Sanna Zaklików ? - ? San Rozwadów
LZS Wola Rzeczycka ? - ? Jaruga Bieliniec
21. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. II 20 maja
LZS Wola Rzeczycka ? - ? Radosan Radomyśl
Jaruga Bieliniec ? - ? Sanna Zaklików
San Rozwadów ? - ? Huragan Zdziechowice
LZS Kotowa Wola ? - ? LZS Majdan Zbydniowski
LZS Turbia ? - ? KS Jarocin
Milenium Bieliny ? - ? WKS Kurzyna
Orzeł Glinianka ? - ? Jagiełło Pilchów
22. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. II 27 maja
Radosan Radomyśl ? - ? Orzeł Glinianka
Jagiełło Pilchów ? - ? Milenium Bieliny
WKS Kurzyna ? - ? LZS Turbia
KS Jarocin ? - ? LZS Kotowa Wola
LZS Majdan Zbydniowski ? - ? San Rozwadów
Huragan Zdziechowice ? - ? Jaruga Bieliniec
Sanna Zaklików ? - ? LZS Wola Rzeczycka
23. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. II 31 maja
Sanna Zaklików ? - ? Radosan Radomyśl
LZS Wola Rzeczycka ? - ? Huragan Zdziechowice
Jaruga Bieliniec ? - ? LZS Majdan Zbydniowski
San Rozwadów ? - ? KS Jarocin
LZS Kotowa Wola ? - ? WKS Kurzyna
LZS Turbia ? - ? Jagiełło Pilchów
Milenium Bieliny ? - ? Orzeł Glinianka
24. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. II 3 czerwca
Radosan Radomyśl ? - ? Milenium Bieliny
Orzeł Glinianka ? - ? LZS Turbia
Jagiełło Pilchów ? - ? LZS Kotowa Wola
WKS Kurzyna ? - ? San Rozwadów
KS Jarocin ? - ? Jaruga Bieliniec
LZS Majdan Zbydniowski ? - ? LZS Wola Rzeczycka
Huragan Zdziechowice ? - ? Sanna Zaklików
25. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. II 10 czerwca
Huragan Zdziechowice ? - ? Radosan Radomyśl
Sanna Zaklików ? - ? LZS Majdan Zbydniowski
LZS Wola Rzeczycka ? - ? KS Jarocin
Jaruga Bieliniec ? - ? WKS Kurzyna
San Rozwadów ? - ? Jagiełło Pilchów
LZS Kotowa Wola ? - ? Orzeł Glinianka
LZS Turbia ? - ? Milenium Bieliny

26. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. II 17 czerwca
Radosan Radomyśl ? - ? LZS Turbia
Milenium Bieliny ? - ? LZS Kotowa Wola
Orzeł Glinianka ? - ? San Rozwadów
Jagiełło Pilchów ? - ? Jaruga Bieliniec
WKS Kurzyna ? - ? LZS Wola Rzeczycka
KS Jarocin ? - ? Sanna Zaklików
LZS Majdan Zbydniowski ? - ? Huragan Zdziechowice

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem