Terminarze / wyniki - Stalowa Wola > Klasa B, gr. II

Zobacz też: Statystyki - Stalowa Wola > Klasa B, gr. II

Wybierz sezon:

Statystyki dla Stalowa Wola > Klasa B, gr. II Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Czarni Sójkowa 11 33 11 0 0 54 12 42
2 LZS Wola Rzeczycka 11 28 9 1 1 44 11 33
3 San Rozwadów 11 25 8 1 2 40 10 30
4 Orzeł Glinianka 11 22 7 1 3 31 19 12
5 WKS Kurzyna 11 22 7 1 3 33 15 18
6 LZS Turbia 11 20 6 2 3 54 13 41
7 Jagiełło Pilchów 11 13 4 1 6 22 33 -11
8 Huragan Zdziechowice 11 9 3 0 8 21 35 -14
9 LZS Kotowa Wola 11 9 3 0 8 31 51 -20
10 LZS Majdan Zbydniowski 11 7 2 1 8 30 42 -12
11 Jaruga Bieliniec 11 6 2 0 9 17 47 -30
12 Milenium Bieliny 11 0 0 0 11 8 97 -89
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. II 18/19 sierpnia
LZS Majdan Zbydniowski 1 - 8 Czarni Sójkowa
LZS Turbia 12 - 0 LZS Kotowa Wola
Orzeł Glinianka 4 - 2 Huragan Zdziechowice
LZS Wola Rzeczycka 4 - 1 WKS Kurzyna
San Rozwadów 4 - 2 Jagiełło Pilchów
Milenium Bieliny 0 - 5 Jaruga Bieliniec

2. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. II 25/26 sierpnia
LZS Turbia 2 - 3 Czarni Sójkowa
Huragan Zdziechowice 3 - 0 * Milenium Bieliny
Jaruga Bieliniec 2 - 3 LZS Wola Rzeczycka
LZS Majdan Zbydniowski 0 - 4 San Rozwadów
Jagiełło Pilchów 1 - 2 Orzeł Glinianka
LZS Kotowa Wola 0 - 3 WKS Kurzyna
3. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. II 1/2 września
Czarni Sójkowa 8 - 2 LZS Kotowa Wola
WKS Kurzyna 2 - 1 Jaruga Bieliniec
LZS Wola Rzeczycka 5 - 1 Huragan Zdziechowice
San Rozwadów 3 - 0 LZS Turbia
Orzeł Glinianka 4 - 1 LZS Majdan Zbydniowski
Milenium Bieliny 0 - 5 Jagiełło Pilchów
4. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. II 8/9 września
Czarni Sójkowa 3 - 2 San Rozwadów
LZS Kotowa Wola 6 - 2 Jaruga Bieliniec
Huragan Zdziechowice 0 - 4 WKS Kurzyna
LZS Turbia 2 - 2 Orzeł Glinianka
Jagiełło Pilchów 1 - 2 LZS Wola Rzeczycka
LZS Majdan Zbydniowski 16 - 0 Milenium Bieliny
5. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. II 15/16 września
Orzeł Glinianka 1 - 3 Czarni Sójkowa
San Rozwadów 3 - 1 LZS Kotowa Wola
LZS Wola Rzeczycka 6 - 2 LZS Majdan Zbydniowski
WKS Kurzyna 3 - 1 Jagiełło Pilchów
Jaruga Bieliniec 1 - 8 Huragan Zdziechowice
Milenium Bieliny 1 - 7 LZS Turbia
6. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. II 22/23 września
Czarni Sójkowa 10 - 0 Milenium Bieliny
LZS Kotowa Wola 1 - 3 Huragan Zdziechowice
Jagiełło Pilchów 3 - 0 Jaruga Bieliniec
LZS Turbia 0 - 2 LZS Wola Rzeczycka
San Rozwadów 2 - 0 Orzeł Glinianka
LZS Majdan Zbydniowski 1 - 2 WKS Kurzyna
7. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. II 29/30 września
LZS Wola Rzeczycka 0 - 1 Czarni Sójkowa
Orzeł Glinianka 3 - 0 LZS Kotowa Wola
WKS Kurzyna 1 - 1 LZS Turbia
Jaruga Bieliniec 2 - 1 LZS Majdan Zbydniowski
Huragan Zdziechowice 1 - 2 Jagiełło Pilchów
Milenium Bieliny 0 - 9 San Rozwadów

8. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. II 6/7 października
Czarni Sójkowa 4 - 1 WKS Kurzyna
LZS Kotowa Wola 2 - 6 Jagiełło Pilchów
LZS Turbia 9 - 0 Jaruga Bieliniec
Orzeł Glinianka 8 - 0 Milenium Bieliny
San Rozwadów 0 - 0 LZS Wola Rzeczycka
LZS Majdan Zbydniowski 4 - 1 Huragan Zdziechowice
9. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. II 13/14 października
Huragan Zdziechowice 1 - 4 LZS Turbia
Jaruga Bieliniec 2 - 4 Czarni Sójkowa
LZS Wola Rzeczycka 7 - 1 Orzeł Glinianka
WKS Kurzyna 3 - 0 San Rozwadów
Jagiełło Pilchów 1 - 1 LZS Majdan Zbydniowski
Milenium Bieliny 5 - 9 LZS Kotowa Wola
10. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. II 20/21 października
Czarni Sójkowa 5 - 1 Huragan Zdziechowice
LZS Kotowa Wola 10 - 3 LZS Majdan Zbydniowski
LZS Turbia 13 - 0 Jagiełło Pilchów
Orzeł Glinianka 3 - 0 WKS Kurzyna
San Rozwadów 8 - 1 Jaruga Bieliniec
Milenium Bieliny 2 - 12 LZS Wola Rzeczycka
11. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. II 27/28 października
WKS Kurzyna 13 - 0 Milenium Bieliny
LZS Wola Rzeczycka 3 - 0 * LZS Kotowa Wola
LZS Majdan Zbydniowski 0 - 4 LZS Turbia
Jaruga Bieliniec 1 - 3 Orzeł Glinianka
Huragan Zdziechowice 0 - 5 San Rozwadów
Jagiełło Pilchów 0 - 5 Czarni Sójkowa

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem