http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/572/spotkanie-naborowe

Terminarze / wyniki - Jarosław > Klasa B Lubaczów

Zobacz też: Statystyki - Jarosław > Klasa B Lubaczów

Wybierz sezon:

Statystyki dla Jarosław > Klasa B Lubaczów Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Czerwoni Cewków 9 27 9 0 0 56 5 51
2 Leśnik Płazów 9 22 7 1 1 40 24 16
3 Roztocze Ruda Różaniecka 9 18 6 0 3 27 18 9
4 Piast Antoniki 9 13 4 1 4 30 30 0
5 Błękitni Zalesie 9 12 4 0 5 21 32 -11
6 Dąb Cetula 9 7 2 1 6 17 31 -14
7 LKS Mołodycz 9 7 2 1 6 24 30 -6
8 Walter Opaka 9 6 2 0 7 14 40 -26
9 LKS Zabiała-Stare Sioło 8 6 2 0 6 16 35 -19
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Jarosław > Klasa B Lubaczów 27 sierpnia
Czerwoni Cewków 10 - 1 Walter Opaka
Błękitni Zalesie 3 - 5 Roztocze Ruda Różaniecka
LKS Mołodycz 3 - 3 Leśnik Płazów
Piast Antoniki 4 - 0 Dąb Cetula

2. kolejka - Jarosław > Klasa B Lubaczów 3 września
Dąb Cetula 2 - 4 LKS Zabiała-Stare Sioło
Leśnik Płazów 4 - 3 Piast Antoniki
Roztocze Ruda Różaniecka 3 - 1 LKS Mołodycz
Czerwoni Cewków 8 - 1 Błękitni Zalesie
3. kolejka - Jarosław > Klasa B Lubaczów 10 września
Błękitni Zalesie 2 - 1 Walter Opaka
Piast Antoniki 1 - 5 Roztocze Ruda Różaniecka
LKS Zabiała-Stare Sioło 0 - 5 Leśnik Płazów
Czerwoni Cewków 6 - 0 LKS Mołodycz
4. kolejka - Jarosław > Klasa B Lubaczów 17 września
Walter Opaka 0 - 2 Dąb Cetula
Roztocze Ruda Różaniecka 6 - 0 LKS Zabiała-Stare Sioło
Błękitni Zalesie 3 - 2 LKS Mołodycz
Czerwoni Cewków 5 - 1 Piast Antoniki
5. kolejka - Jarosław > Klasa B Lubaczów 24 września
LKS Mołodycz 3 - 2 Walter Opaka
Piast Antoniki 4 - 0 Błękitni Zalesie
Czerwoni Cewków 7 - 0 LKS Zabiała-Stare Sioło
Dąb Cetula 3 - 6 Leśnik Płazów
6. kolejka - Jarosław > Klasa B Lubaczów 1 października
Walter Opaka 3 - 7 Leśnik Płazów
Roztocze Ruda Różaniecka 3 - 2 Dąb Cetula
Błękitni Zalesie 3 - 1 LKS Zabiała-Stare Sioło
LKS Mołodycz 11 - 2 Piast Antoniki
7. kolejka - Jarosław > Klasa B Lubaczów 8 października
LKS Zabiała-Stare Sioło 5 - 3 LKS Mołodycz
Czerwoni Cewków 9 - 1 Dąb Cetula
Leśnik Płazów 5 - 1 Roztocze Ruda Różaniecka
Piast Antoniki 8 - 0 Walter Opaka

8. kolejka - Jarosław > Klasa B Lubaczów 15 października
Walter Opaka 3 - 1 Roztocze Ruda Różaniecka
Czerwoni Cewków 4 - 0 Leśnik Płazów
Błękitni Zalesie 3 - 2 Dąb Cetula
Piast Antoniki 5 - 3 LKS Zabiała-Stare Sioło
9. kolejka - Jarosław > Klasa B Lubaczów 22 października
LKS Zabiała-Stare Sioło 3 - 4 Walter Opaka
Dąb Cetula 3 - 0 * LKS Mołodycz
Leśnik Płazów 7 - 6 Błękitni Zalesie
Czerwoni Cewków 3 - 1 Roztocze Ruda Różaniecka
10. kolejka - Jarosław > Klasa B Lubaczów 15 kwietnia
Walter Opaka 0 - 4 Czerwoni Cewków
Roztocze Ruda Różaniecka 2 - 0 Błękitni Zalesie
Leśnik Płazów 3 - 1 LKS Mołodycz
Dąb Cetula 2 - 2 Piast Antoniki
11. kolejka - Jarosław > Klasa B Lubaczów 22 kwietnia
LKS Zabiała-Stare Sioło ? - ? Dąb Cetula
Piast Antoniki ? - ? Leśnik Płazów
LKS Mołodycz ? - ? Roztocze Ruda Różaniecka
Błękitni Zalesie ? - ? Czerwoni Cewków
12. kolejka - Jarosław > Klasa B Lubaczów 29 kwietnia
LKS Mołodycz ? - ? Czerwoni Cewków
Walter Opaka ? - ? Błękitni Zalesie
Roztocze Ruda Różaniecka ? - ? Piast Antoniki
Leśnik Płazów ? - ? LKS Zabiała-Stare Sioło
13. kolejka - Jarosław > Klasa B Lubaczów 6 maja
Dąb Cetula ? - ? Walter Opaka
LKS Zabiała-Stare Sioło ? - ? Roztocze Ruda Różaniecka
Piast Antoniki ? - ? Czerwoni Cewków
LKS Mołodycz ? - ? Błękitni Zalesie

14. kolejka - Jarosław > Klasa B Lubaczów 13 maja
LKS Zabiała-Stare Sioło ? - ? Czerwoni Cewków
Walter Opaka ? - ? LKS Mołodycz
Błękitni Zalesie ? - ? Piast Antoniki
Leśnik Płazów ? - ? Dąb Cetula
15. kolejka - Jarosław > Klasa B Lubaczów 20 maja
Leśnik Płazów ? - ? Walter Opaka
Dąb Cetula ? - ? Roztocze Ruda Różaniecka
LKS Zabiała-Stare Sioło ? - ? Błękitni Zalesie
Piast Antoniki ? - ? LKS Mołodycz
16. kolejka - Jarosław > Klasa B Lubaczów 27 maja
Dąb Cetula ? - ? Czerwoni Cewków
Walter Opaka ? - ? Piast Antoniki
LKS Mołodycz ? - ? LKS Zabiała-Stare Sioło
Roztocze Ruda Różaniecka ? - ? Leśnik Płazów
17. kolejka - Jarosław > Klasa B Lubaczów 3 czerwca
Roztocze Ruda Różaniecka ? - ? Walter Opaka
Leśnik Płazów ? - ? Czerwoni Cewków
Dąb Cetula ? - ? Błękitni Zalesie
LKS Zabiała-Stare Sioło ? - ? Piast Antoniki
18. kolejka - Jarosław > Klasa B Lubaczów 10 czerwca
Roztocze Ruda Różaniecka ? - ? Czerwoni Cewków
Walter Opaka ? - ? LKS Zabiała-Stare Sioło
LKS Mołodycz ? - ? Dąb Cetula
Błękitni Zalesie ? - ? Leśnik Płazów

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem