Terminarze / wyniki - Jarosław > Klasa B Lubaczów

Zobacz też: Statystyki - Jarosław > Klasa B Lubaczów

Wybierz sezon:

Statystyki dla Jarosław > Klasa B Lubaczów Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Orkan Zapałów 17 40 13 1 3 60 21 39
2 Ursus Dachnów 17 36 12 0 5 77 36 41
3 Zalew Stary Lubliniec 17 33 10 3 4 36 25 11
4 Piast Antoniki 17 29 9 2 6 51 43 8
5 Dąb Cetula 17 24 7 3 7 40 37 3
6 Roztocze Ruda Różaniecka 16 24 7 3 6 33 33 0
7 LKS Mołodycz 17 21 6 3 8 42 39 3
8 Walter Opaka 17 20 6 2 9 33 42 -9
9 Błękitni Zalesie 17 14 4 2 11 25 54 -29
10 LKS Zabiała-Stare Sioło 16 1 0 1 15 9 76 -67
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Jarosław > Klasa B Lubaczów 25/26 sierpnia
Błękitni Zalesie 1 - 2 Piast Antoniki
LKS Zabiała-Stare Sioło 0 - 8 Orkan Zapałów
Roztocze Ruda Różaniecka 4 - 2 Ursus Dachnów
Walter Opaka 2 - 4 LKS Mołodycz
Dąb Cetula 3 - 3 Zalew Stary Lubliniec

2. kolejka - Jarosław > Klasa B Lubaczów 1/2 września
Piast Antoniki 8 - 1 Ursus Dachnów
Walter Opaka 5 - 4 LKS Zabiała-Stare Sioło
Zalew Stary Lubliniec 3 - 4 LKS Mołodycz
Błękitni Zalesie 1 - 0 Dąb Cetula
Orkan Zapałów 3 - 1 Roztocze Ruda Różaniecka
3. kolejka - Jarosław > Klasa B Lubaczów 8/9 września
Roztocze Ruda Różaniecka 4 - 0 Walter Opaka
Błękitni Zalesie 0 - 0 LKS Mołodycz
LKS Zabiała-Stare Sioło 1 - 2 Zalew Stary Lubliniec
Dąb Cetula 3 - 4 Piast Antoniki
Ursus Dachnów 5 - 4 Orkan Zapałów
4. kolejka - Jarosław > Klasa B Lubaczów 15/16 września
Walter Opaka 2 - 3 Ursus Dachnów
Zalew Stary Lubliniec 1 - 0 Roztocze Ruda Różaniecka
Błękitni Zalesie 3 - 0 * LKS Zabiała-Stare Sioło
Piast Antoniki 0 - 4 Orkan Zapałów
Dąb Cetula 2 - 1 LKS Mołodycz
5. kolejka - Jarosław > Klasa B Lubaczów 22/23 września
Piast Antoniki 5 - 1 LKS Mołodycz
LKS Zabiała-Stare Sioło 0 - 6 Dąb Cetula
Roztocze Ruda Różaniecka 3 - 0 Błękitni Zalesie
Ursus Dachnów 2 - 1 Zalew Stary Lubliniec
Orkan Zapałów 2 - 0 Walter Opaka
6. kolejka - Jarosław > Klasa B Lubaczów 29/30 września
Piast Antoniki 2 - 1 Walter Opaka
Zalew Stary Lubliniec 1 - 1 Orkan Zapałów
Błękitni Zalesie 1 - 4 Ursus Dachnów
LKS Zabiała-Stare Sioło 1 - 1 LKS Mołodycz
Dąb Cetula 5 - 1 Roztocze Ruda Różaniecka
7. kolejka - Jarosław > Klasa B Lubaczów 6/7 października
LKS Zabiała-Stare Sioło 1 - 3 Piast Antoniki
Roztocze Ruda Różaniecka 1 - 2 LKS Mołodycz
Walter Opaka 3 - 0 * Zalew Stary Lubliniec
Ursus Dachnów 2 - 3 Dąb Cetula
Orkan Zapałów 3 - 1 Błękitni Zalesie

8. kolejka - Jarosław > Klasa B Lubaczów 13/14 października
Błękitni Zalesie 0 - 0 Walter Opaka
Ursus Dachnów 5 - 1 LKS Mołodycz
LKS Zabiała-Stare Sioło 1 - 4 Roztocze Ruda Różaniecka
Piast Antoniki 5 - 2 Zalew Stary Lubliniec
Dąb Cetula 1 - 2 Orkan Zapałów
9. kolejka - Jarosław > Klasa B Lubaczów 20/21 października
Zalew Stary Lubliniec 2 - 0 Błękitni Zalesie
Roztocze Ruda Różaniecka 3 - 1 Piast Antoniki
Ursus Dachnów 11 - 0 LKS Zabiała-Stare Sioło
Walter Opaka 3 - 0 Dąb Cetula
Orkan Zapałów 3 - 1 LKS Mołodycz
10. kolejka - Jarosław > Klasa B Lubaczów 28 kwietnia
Zalew Stary Lubliniec 2 - 0 Dąb Cetula
Ursus Dachnów 9 - 1 Roztocze Ruda Różaniecka
LKS Mołodycz 2 - 3 Walter Opaka
Piast Antoniki 8 - 3 Błękitni Zalesie
Orkan Zapałów 3 - 0 * LKS Zabiała-Stare Sioło
11. kolejka - Jarosław > Klasa B Lubaczów 5 maja
Ursus Dachnów 4 - 0 Piast Antoniki
Roztocze Ruda Różaniecka 3 - 2 Orkan Zapałów
LKS Mołodycz 0 - 2 Zalew Stary Lubliniec
LKS Zabiała-Stare Sioło 0 - 5 Walter Opaka
Dąb Cetula 7 - 2 Błękitni Zalesie
12. kolejka - Jarosław > Klasa B Lubaczów 12 maja
Piast Antoniki 1 - 1 Dąb Cetula
Walter Opaka 1 - 3 Roztocze Ruda Różaniecka
LKS Mołodycz 9 - 3 Błękitni Zalesie
Orkan Zapałów 4 - 0 Ursus Dachnów
Zalew Stary Lubliniec 3 - 0 LKS Zabiała-Stare Sioło
13. kolejka - Jarosław > Klasa B Lubaczów 19 maja
Orkan Zapałów 6 - 0 Piast Antoniki
Ursus Dachnów 9 - 1 Walter Opaka
Roztocze Ruda Różaniecka 1 - 1 Zalew Stary Lubliniec
LKS Zabiała-Stare Sioło 1 - 5 Błękitni Zalesie
LKS Mołodycz 1 - 2 Dąb Cetula

14. kolejka - Jarosław > Klasa B Lubaczów 26 maja
LKS Mołodycz 8 - 1 Piast Antoniki
Zalew Stary Lubliniec 3 - 2 Ursus Dachnów
Walter Opaka 1 - 4 Orkan Zapałów
Błękitni Zalesie 2 - 1 Roztocze Ruda Różaniecka
Dąb Cetula 4 - 0 LKS Zabiała-Stare Sioło
15. kolejka - Jarosław > Klasa B Lubaczów 2 czerwca
Ursus Dachnów 7 - 0 Błękitni Zalesie
LKS Mołodycz 3 - 0 * LKS Zabiała-Stare Sioło
Walter Opaka 1 - 1 Piast Antoniki
Orkan Zapałów 1 - 4 Zalew Stary Lubliniec
Roztocze Ruda Różaniecka 2 - 2 Dąb Cetula
16. kolejka - Jarosław > Klasa B Lubaczów 9 czerwca
Zalew Stary Lubliniec 3 - 2 Walter Opaka
Piast Antoniki 10 - 0 LKS Zabiała-Stare Sioło
LKS Mołodycz 1 - 1 Roztocze Ruda Różaniecka
Błękitni Zalesie 2 - 4 Orkan Zapałów
Dąb Cetula 0 - 6 Ursus Dachnów
17. kolejka - Jarosław > Klasa B Lubaczów 16 czerwca
Walter Opaka 3 - 1 Błękitni Zalesie
LKS Mołodycz 3 - 5 Ursus Dachnów
Zalew Stary Lubliniec 3 - 0 Piast Antoniki
Roztocze Ruda Różaniecka ? - ? LKS Zabiała-Stare Sioło
Orkan Zapałów 6 - 1 Dąb Cetula
18. kolejka - Jarosław > Klasa B Lubaczów 23 czerwca
Piast Antoniki ? - ? Roztocze Ruda Różaniecka
LKS Zabiała-Stare Sioło ? - ? Ursus Dachnów
Błękitni Zalesie ? - ? Zalew Stary Lubliniec
LKS Mołodycz ? - ? Orkan Zapałów
Dąb Cetula ? - ? Walter Opaka

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem