Terminarze / wyniki - Jarosław > Klasa B Lubaczów

Zobacz też: Statystyki - Jarosław > Klasa B Lubaczów

Wybierz sezon:

Statystyki dla Jarosław > Klasa B Lubaczów Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Orkan Zapałów 9 22 7 1 1 30 10 20
2 Piast Antoniki 9 21 7 0 2 30 17 13
3 Ursus Dachnów 9 18 6 0 3 35 24 11
4 Roztocze Ruda Różaniecka 9 15 5 0 4 21 15 6
5 Dąb Cetula 9 13 4 1 4 23 17 6
6 LKS Mołodycz 9 11 3 2 4 15 22 -7
7 Zalew Stary Lubliniec 9 11 3 2 4 15 19 -4
8 Walter Opaka 9 10 3 1 5 16 19 -3
9 Błękitni Zalesie 9 8 2 2 5 7 14 -7
10 LKS Zabiała-Stare Sioło 9 1 0 1 8 8 43 -35
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Jarosław > Klasa B Lubaczów 25/26 sierpnia
Błękitni Zalesie 1 - 2 Piast Antoniki
LKS Zabiała-Stare Sioło 0 - 8 Orkan Zapałów
Roztocze Ruda Różaniecka 4 - 2 Ursus Dachnów
Walter Opaka 2 - 4 LKS Mołodycz
Dąb Cetula 3 - 3 Zalew Stary Lubliniec

2. kolejka - Jarosław > Klasa B Lubaczów 1/2 września
Piast Antoniki 8 - 1 Ursus Dachnów
Walter Opaka 5 - 4 LKS Zabiała-Stare Sioło
Zalew Stary Lubliniec 3 - 4 LKS Mołodycz
Błękitni Zalesie 1 - 0 Dąb Cetula
Orkan Zapałów 3 - 1 Roztocze Ruda Różaniecka
3. kolejka - Jarosław > Klasa B Lubaczów 8/9 września
Roztocze Ruda Różaniecka 4 - 0 Walter Opaka
Błękitni Zalesie 0 - 0 LKS Mołodycz
LKS Zabiała-Stare Sioło 1 - 2 Zalew Stary Lubliniec
Dąb Cetula 3 - 4 Piast Antoniki
Ursus Dachnów 5 - 4 Orkan Zapałów
4. kolejka - Jarosław > Klasa B Lubaczów 15/16 września
Walter Opaka 2 - 3 Ursus Dachnów
Zalew Stary Lubliniec 1 - 0 Roztocze Ruda Różaniecka
Błękitni Zalesie 3 - 0 * LKS Zabiała-Stare Sioło
Piast Antoniki 0 - 4 Orkan Zapałów
Dąb Cetula 2 - 1 LKS Mołodycz
5. kolejka - Jarosław > Klasa B Lubaczów 22/23 września
Piast Antoniki 5 - 1 LKS Mołodycz
LKS Zabiała-Stare Sioło 0 - 6 Dąb Cetula
Roztocze Ruda Różaniecka 3 - 0 Błękitni Zalesie
Ursus Dachnów 2 - 1 Zalew Stary Lubliniec
Orkan Zapałów 2 - 0 Walter Opaka
6. kolejka - Jarosław > Klasa B Lubaczów 29/30 września
Piast Antoniki 2 - 1 Walter Opaka
Zalew Stary Lubliniec 1 - 1 Orkan Zapałów
Błękitni Zalesie 1 - 4 Ursus Dachnów
LKS Zabiała-Stare Sioło 1 - 1 LKS Mołodycz
Dąb Cetula 5 - 1 Roztocze Ruda Różaniecka
7. kolejka - Jarosław > Klasa B Lubaczów 6/7 października
LKS Zabiała-Stare Sioło 1 - 3 Piast Antoniki
Roztocze Ruda Różaniecka 1 - 2 LKS Mołodycz
Walter Opaka 3 - 0 * Zalew Stary Lubliniec
Ursus Dachnów 2 - 3 Dąb Cetula
Orkan Zapałów 3 - 1 Błękitni Zalesie

8. kolejka - Jarosław > Klasa B Lubaczów 13/14 października
Błękitni Zalesie 0 - 0 Walter Opaka
Ursus Dachnów 5 - 1 LKS Mołodycz
LKS Zabiała-Stare Sioło 1 - 4 Roztocze Ruda Różaniecka
Piast Antoniki 5 - 2 Zalew Stary Lubliniec
Dąb Cetula 1 - 2 Orkan Zapałów
9. kolejka - Jarosław > Klasa B Lubaczów 20/21 października
Zalew Stary Lubliniec 2 - 0 Błękitni Zalesie
Roztocze Ruda Różaniecka 3 - 1 Piast Antoniki
Ursus Dachnów 11 - 0 LKS Zabiała-Stare Sioło
Walter Opaka 3 - 0 Dąb Cetula
Orkan Zapałów 3 - 1 LKS Mołodycz

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem