Terminarze / wyniki - Rzeszów > Klasa B, gr. VII

Zobacz też: Statystyki - Rzeszów > Klasa B, gr. VII

Wybierz sezon:

Statystyki dla Rzeszów > Klasa B, gr. VII Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Sokół II Kolbuszowa Dolna 22 54 17 3 2 87 28 59
2 Raniżovia Raniżów 22 52 17 1 4 65 23 42
3 Kolbuszowianka Kolbuszowa 22 47 14 5 3 73 20 53
4 Werynianka Werynia 22 35 10 5 7 41 31 10
5 Marmury Przyłęk 22 33 10 3 9 39 37 2
6 KS Dzikowiec 22 32 9 5 8 60 36 24
7 Wilga Widełka 21 27 7 6 8 32 40 -8
8 Błękitni Siedlanka 22 27 7 6 9 31 53 -22
9 Orzeł Kosowy 22 25 7 4 11 50 61 -11
10 Florian Ostrowy Tuszowskie 22 16 5 1 16 38 62 -24
11 Ceramika Hadykówka 21 15 4 3 14 28 70 -42
12 Vigor Trzęsówka 22 8 2 2 18 28 112 -84
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VII 25/26 sierpnia
Orzeł Kosowy X - X Marmury Przyłęk
Florian Ostrowy Tuszowskie 0 - 2 Błękitni Siedlanka
Ceramika Hadykówka 6 - 0 Vigor Trzęsówka
Wilga Widełka 1 - 1 Werynianka Werynia
Kolbuszowianka Kolbuszowa 5 - 0 Sokół II Kolbuszowa Dolna
KS Dzikowiec 0 - 1 Raniżovia Raniżów

2. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VII 1/2 września
Sokół II Kolbuszowa Dolna 4 - 0 Florian Ostrowy Tuszowskie
Marmury Przyłęk 2 - 0 Werynianka Werynia
Vigor Trzęsówka 1 - 4 Wilga Widełka
Błękitni Siedlanka 3 - 1 Ceramika Hadykówka
Orzeł Kosowy 2 - 2 KS Dzikowiec
Raniżovia Raniżów 1 - 1 Kolbuszowianka Kolbuszowa
3. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VII 8/9 września
Kolbuszowianka Kolbuszowa 5 - 0 Orzeł Kosowy
Werynianka Werynia 5 - 1 Vigor Trzęsówka
Florian Ostrowy Tuszowskie 3 - 4 Raniżovia Raniżów
KS Dzikowiec 5 - 1 Marmury Przyłęk
Wilga Widełka 0 - 0 Błękitni Siedlanka
Ceramika Hadykówka 1 - 5 Sokół II Kolbuszowa Dolna
4. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VII 15/16 września
Sokół II Kolbuszowa Dolna 6 - 1 Wilga Widełka
Marmury Przyłęk 1 - 0 Vigor Trzęsówka
Błękitni Siedlanka 1 - 0 Werynianka Werynia
Orzeł Kosowy 2 - 4 Florian Ostrowy Tuszowskie
KS Dzikowiec 0 - 2 Kolbuszowianka Kolbuszowa
Raniżovia Raniżów 3 - 4 Ceramika Hadykówka
5. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VII 22/23 września
Florian Ostrowy Tuszowskie 7 - 3 KS Dzikowiec
Kolbuszowianka Kolbuszowa 4 - 1 Marmury Przyłęk
Werynianka Werynia 3 - 2 Sokół II Kolbuszowa Dolna
Wilga Widełka 0 - 2 Raniżovia Raniżów
Vigor Trzęsówka 2 - 2 Błękitni Siedlanka
Ceramika Hadykówka 2 - 2 Orzeł Kosowy
6. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VII 29/30 września
KS Dzikowiec 6 - 0 Ceramika Hadykówka
Kolbuszowianka Kolbuszowa 3 - 1 Florian Ostrowy Tuszowskie
Sokół II Kolbuszowa Dolna 9 - 2 Vigor Trzęsówka
Orzeł Kosowy 1 - 3 Wilga Widełka
Raniżovia Raniżów 2 - 3 Werynianka Werynia
Marmury Przyłęk 1 - 0 Błękitni Siedlanka
7. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VII 6/7 października
Werynianka Werynia 3 - 1 Orzeł Kosowy
Florian Ostrowy Tuszowskie 0 - 5 Marmury Przyłęk
Wilga Widełka 3 - 2 KS Dzikowiec
Vigor Trzęsówka 0 - 7 Raniżovia Raniżów
Błękitni Siedlanka 1 - 6 Sokół II Kolbuszowa Dolna
Ceramika Hadykówka 0 - 1 Kolbuszowianka Kolbuszowa

8. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VII 13/14 października
Kolbuszowianka Kolbuszowa 1 - 1 Wilga Widełka
Florian Ostrowy Tuszowskie 1 - 2 Ceramika Hadykówka
Marmury Przyłęk 0 - 2 Sokół II Kolbuszowa Dolna
Raniżovia Raniżów 2 - 0 Błękitni Siedlanka
Orzeł Kosowy 8 - 3 Vigor Trzęsówka
KS Dzikowiec 0 - 2 Werynianka Werynia
9. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VII 20/21 października
Werynianka Werynia 0 - 0 Kolbuszowianka Kolbuszowa
Sokół II Kolbuszowa Dolna 5 - 1 Raniżovia Raniżów
Ceramika Hadykówka 0 - 2 Marmury Przyłęk
Wilga Widełka 3 - 0 Florian Ostrowy Tuszowskie
Vigor Trzęsówka 1 - 9 KS Dzikowiec
Błękitni Siedlanka 0 - 3 Orzeł Kosowy
10. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VII 27/28 października
Kolbuszowianka Kolbuszowa 8 - 1 Vigor Trzęsówka
Florian Ostrowy Tuszowskie 1 - 2 Werynianka Werynia
Marmury Przyłęk 0 - 1 Raniżovia Raniżów
Orzeł Kosowy 4 - 7 Sokół II Kolbuszowa Dolna
KS Dzikowiec 2 - 0 Błękitni Siedlanka
Ceramika Hadykówka ? - ? Wilga Widełka
11. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VII 3/4 listopada
Werynianka Werynia 4 - 0 Ceramika Hadykówka
Wilga Widełka 2 - 2 Marmury Przyłęk
Vigor Trzęsówka 3 - 5 Florian Ostrowy Tuszowskie
Błękitni Siedlanka 1 - 1 Kolbuszowianka Kolbuszowa
Sokół II Kolbuszowa Dolna 3 - 1 KS Dzikowiec
Raniżovia Raniżów 7 - 1 Orzeł Kosowy
12. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VII 6/7 kwietnia
Marmury Przyłęk 4 - 0 Orzeł Kosowy
Raniżovia Raniżów 2 - 1 KS Dzikowiec
Sokół II Kolbuszowa Dolna 5 - 1 Kolbuszowianka Kolbuszowa
Błękitni Siedlanka 2 - 0 Florian Ostrowy Tuszowskie
Vigor Trzęsówka 5 - 2 Ceramika Hadykówka
Werynianka Werynia 1 - 1 Wilga Widełka
13. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VII 14 kwietnia
Werynianka Werynia 1 - 1 Marmury Przyłęk
Wilga Widełka 7 - 1 Vigor Trzęsówka
Ceramika Hadykówka 1 - 2 Błękitni Siedlanka
Florian Ostrowy Tuszowskie 1 - 5 Sokół II Kolbuszowa Dolna
Kolbuszowianka Kolbuszowa 0 - 2 Raniżovia Raniżów
KS Dzikowiec 0 - 1 Orzeł Kosowy

14. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VII 20 kwietnia
Orzeł Kosowy 2 - 1 Kolbuszowianka Kolbuszowa
Marmury Przyłęk 2 - 3 KS Dzikowiec
Sokół II Kolbuszowa Dolna 1 - 1 Ceramika Hadykówka
Błękitni Siedlanka 1 - 1 Wilga Widełka
Vigor Trzęsówka 1 - 0 Werynianka Werynia
Raniżovia Raniżów 2 - 0 Florian Ostrowy Tuszowskie
15. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VII 27 kwietnia
Kolbuszowianka Kolbuszowa 2 - 2 KS Dzikowiec
Florian Ostrowy Tuszowskie 1 - 4 Orzeł Kosowy
Ceramika Hadykówka 0 - 5 Raniżovia Raniżów
Vigor Trzęsówka 0 - 6 Marmury Przyłęk
Wilga Widełka 0 - 2 Sokół II Kolbuszowa Dolna
Werynianka Werynia 3 - 1 Błękitni Siedlanka
16. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VII 5 maja
Sokół II Kolbuszowa Dolna 1 - 0 Werynianka Werynia
KS Dzikowiec 5 - 0 Florian Ostrowy Tuszowskie
Orzeł Kosowy 11 - 0 Ceramika Hadykówka
Marmury Przyłęk 1 - 4 Kolbuszowianka Kolbuszowa
Błękitni Siedlanka 7 - 1 Vigor Trzęsówka
Raniżovia Raniżów 3 - 0 Wilga Widełka
17. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VII 12 maja
Werynianka Werynia 1 - 3 Raniżovia Raniżów
Florian Ostrowy Tuszowskie 0 - 1 Kolbuszowianka Kolbuszowa
Ceramika Hadykówka 0 - 5 KS Dzikowiec
Błękitni Siedlanka 1 - 1 Marmury Przyłęk
Vigor Trzęsówka 0 - 4 Sokół II Kolbuszowa Dolna
Wilga Widełka 2 - 0 Orzeł Kosowy
18. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VII 19 maja
Raniżovia Raniżów 6 - 1 Vigor Trzęsówka
Kolbuszowianka Kolbuszowa 6 - 1 Ceramika Hadykówka
Orzeł Kosowy 0 - 4 Werynianka Werynia
Sokół II Kolbuszowa Dolna 11 - 2 Błękitni Siedlanka
Marmury Przyłęk 2 - 1 Florian Ostrowy Tuszowskie
KS Dzikowiec 4 - 0 Wilga Widełka
19. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VII 26 maja
Wilga Widełka 0 - 4 * Kolbuszowianka Kolbuszowa
Sokół II Kolbuszowa Dolna 4 - 0 Marmury Przyłęk
Błękitni Siedlanka 0 - 2 Raniżovia Raniżów
Werynianka Werynia 3 - 3 KS Dzikowiec
Ceramika Hadykówka 2 - 2 Florian Ostrowy Tuszowskie
Vigor Trzęsówka 2 - 2 Orzeł Kosowy

20. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VII 2 czerwca
Florian Ostrowy Tuszowskie 6 - 2 Wilga Widełka
Orzeł Kosowy 1 - 4 Błękitni Siedlanka
Marmury Przyłęk 4 - 2 Ceramika Hadykówka
Raniżovia Raniżów 2 - 3 Sokół II Kolbuszowa Dolna
KS Dzikowiec 5 - 2 Vigor Trzęsówka
Kolbuszowianka Kolbuszowa 5 - 0 Werynianka Werynia
21. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VII 9 czerwca
Werynianka Werynia 4 - 1 Florian Ostrowy Tuszowskie
Sokół II Kolbuszowa Dolna 1 - 1 Orzeł Kosowy
Ceramika Hadykówka 0 - 1 Wilga Widełka
Vigor Trzęsówka 1 - 5 Kolbuszowianka Kolbuszowa
Błękitni Siedlanka 1 - 1 KS Dzikowiec
Raniżovia Raniżów 4 - 0 Marmury Przyłęk
22. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VII 16 czerwca
KS Dzikowiec 1 - 1 Sokół II Kolbuszowa Dolna
Marmury Przyłęk 2 - 0 Wilga Widełka
Ceramika Hadykówka 3 - 1 Werynianka Werynia
Florian Ostrowy Tuszowskie 4 - 0 Vigor Trzęsówka
Kolbuszowianka Kolbuszowa 13 - 0 Błękitni Siedlanka
Orzeł Kosowy 0 - 3 * Raniżovia Raniżów

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem