Terminarze / wyniki - Rzeszów > Klasa B, gr. VII

Zobacz też: Statystyki - Rzeszów > Klasa B, gr. VII

Wybierz sezon:

Statystyki dla Rzeszów > Klasa B, gr. VII Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Błękitni Siedlanka 11 30 10 0 1 47 14 33
2 Kolbuszowianka Kolbuszowa 11 28 9 1 1 40 13 27
3 Huragan Przedbórz 11 24 7 3 1 30 14 16
4 Florian Ostrowy Tuszowskie 11 17 5 2 4 30 22 8
5 Wilga Widełka 11 16 5 1 5 22 22 0
6 KS Dzikowiec 11 14 4 2 5 25 23 2
7 Marmury Przyłęk 11 13 4 1 6 20 30 -10
8 Orzeł Kosowy 11 13 4 1 6 18 29 -11
9 Werynianka Werynia 11 12 4 0 7 16 27 -11
10 Potok Dobrynin 11 11 3 2 6 13 19 -6
11 Ceramika Hadykówka 11 9 3 0 8 12 31 -19
12 Vigor Trzęsówka 11 4 1 1 9 22 51 -29
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VII 24/25 sierpnia
Wilga Widełka 3 - 0 Orzeł Kosowy
Florian Ostrowy Tuszowskie 4 - 1 Ceramika Hadykówka
Huragan Przedbórz 6 - 0 Werynianka Werynia
Potok Dobrynin 2 - 1 Vigor Trzęsówka
Kolbuszowianka Kolbuszowa 1 - 0 Błękitni Siedlanka
Marmury Przyłęk 1 - 1 KS Dzikowiec

2. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VII 31 sierpnia/1 września
Orzeł Kosowy 3 - 1 KS Dzikowiec
Błękitni Siedlanka 7 - 3 Marmury Przyłęk
Vigor Trzęsówka 3 - 8 Kolbuszowianka Kolbuszowa
Werynianka Werynia 1 - 0 Potok Dobrynin
Ceramika Hadykówka 0 - 2 Huragan Przedbórz
Wilga Widełka 2 - 1 Florian Ostrowy Tuszowskie
3. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VII 7/8 września
Florian Ostrowy Tuszowskie 2 - 2 Orzeł Kosowy
Huragan Przedbórz 2 - 2 Wilga Widełka
Kolbuszowianka Kolbuszowa 5 - 0 Werynianka Werynia
Marmury Przyłęk 5 - 1 Vigor Trzęsówka
Potok Dobrynin 2 - 0 Ceramika Hadykówka
KS Dzikowiec 2 - 4 Błękitni Siedlanka
4. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VII 14/15 września
Orzeł Kosowy 0 - 3 Błękitni Siedlanka
Werynianka Werynia 3 - 1 Marmury Przyłęk
Florian Ostrowy Tuszowskie 0 - 3 Huragan Przedbórz
Ceramika Hadykówka 0 - 3 Kolbuszowianka Kolbuszowa
Wilga Widełka 0 - 1 Potok Dobrynin
Vigor Trzęsówka 1 - 1 KS Dzikowiec
5. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VII 21/22 września
Kolbuszowianka Kolbuszowa 6 - 0 Wilga Widełka
Potok Dobrynin 1 - 1 Florian Ostrowy Tuszowskie
Marmury Przyłęk 3 - 0 Ceramika Hadykówka
KS Dzikowiec 3 - 1 Werynianka Werynia
Błękitni Siedlanka 10 - 2 Vigor Trzęsówka
Huragan Przedbórz 4 - 0 Orzeł Kosowy
6. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VII 28/29 września
Orzeł Kosowy 3 - 4 Vigor Trzęsówka
Werynianka Werynia 0 - 2 Błękitni Siedlanka
Wilga Widełka 3 - 0 Marmury Przyłęk
Florian Ostrowy Tuszowskie 2 - 0 Kolbuszowianka Kolbuszowa
Ceramika Hadykówka 2 - 6 KS Dzikowiec
Huragan Przedbórz 0 - 0 Potok Dobrynin
7. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VII 5/6 października
Kolbuszowianka Kolbuszowa 3 - 3 Huragan Przedbórz
Potok Dobrynin 1 - 2 Orzeł Kosowy
Marmury Przyłęk 0 - 7 Florian Ostrowy Tuszowskie
KS Dzikowiec 3 - 1 Wilga Widełka
Błękitni Siedlanka 5 - 1 Ceramika Hadykówka
Vigor Trzęsówka 1 - 4 Werynianka Werynia

8. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VII 12/13 października
Orzeł Kosowy 3 - 1 Werynianka Werynia
Florian Ostrowy Tuszowskie 4 - 3 KS Dzikowiec
Potok Dobrynin 2 - 4 Kolbuszowianka Kolbuszowa
Ceramika Hadykówka 3 - 2 Vigor Trzęsówka
Wilga Widełka 1 - 2 Błękitni Siedlanka
Huragan Przedbórz 3 - 1 Marmury Przyłęk
9. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VII 19/20 października
Werynianka Werynia 1 - 2 Ceramika Hadykówka
Marmury Przyłęk 3 - 2 Potok Dobrynin
KS Dzikowiec 2 - 3 Huragan Przedbórz
Błękitni Siedlanka 5 - 2 Florian Ostrowy Tuszowskie
Vigor Trzęsówka 2 - 5 Wilga Widełka
Kolbuszowianka Kolbuszowa 6 - 2 Orzeł Kosowy
10. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VII 26/27 października
Orzeł Kosowy 2 - 1 Ceramika Hadykówka
Florian Ostrowy Tuszowskie 7 - 3 Vigor Trzęsówka
Wilga Widełka 4 - 3 Werynianka Werynia
Potok Dobrynin 1 - 2 KS Dzikowiec
Huragan Przedbórz 1 - 4 Błękitni Siedlanka
Kolbuszowianka Kolbuszowa 2 - 0 Marmury Przyłęk
11. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. VII 2/3 listopada
KS Dzikowiec 1 - 2 Kolbuszowianka Kolbuszowa
Werynianka Werynia 2 - 0 Florian Ostrowy Tuszowskie
Vigor Trzęsówka 2 - 3 Huragan Przedbórz
Marmury Przyłęk 3 - 1 Orzeł Kosowy
Błękitni Siedlanka 5 - 1 Potok Dobrynin
Ceramika Hadykówka 2 - 1 Wilga Widełka

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem