Terminarze / wyniki - Krosno > Klasa B, gr. II

Zobacz też: Statystyki - Krosno > Klasa B, gr. II

Wybierz sezon:

Statystyki dla Krosno > Klasa B, gr. II Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Beskid Posada Górna 22 52 17 1 4 82 24 58
2 LKS Płowce Stróże Małe 22 50 16 2 4 81 25 56
3 LKS Odrzechowa 22 45 13 6 3 48 29 19
4 LKS Milcza 22 38 11 5 6 60 46 14
5 Florian Rymanów Zdrój 22 31 9 4 9 49 57 -8
6 Górnik Strachocina 22 29 9 2 11 64 60 4
7 Orion Pielnia 22 29 8 5 9 46 43 3
8 LKS Głębokie 22 28 8 4 10 51 71 -20
9 Pogórze Srogów Górny 22 25 7 4 11 38 53 -15
10 Iskra Wróblik Szlachecki 22 21 5 6 11 35 53 -18
11 ULKS Czerteż 22 17 4 5 13 33 73 -40
12 Jutrzenka Jaćmierz 22 7 1 4 17 22 75 -53
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. II 13 sierpnia
LKS Odrzechowa 3 - 2 ULKS Czerteż
LKS Płowce Stróże Małe 3 - 0 Iskra Wróblik Szlachecki
Pogórze Srogów Górny 2 - 2 LKS Milcza
Jutrzenka Jaćmierz 5 - 3 Florian Rymanów Zdrój
LKS Głębokie 0 - 8 Beskid Posada Górna
Orion Pielnia 4 - 3 Górnik Strachocina

2. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. II 20 sierpnia
Górnik Strachocina 1 - 3 Beskid Posada Górna
Florian Rymanów Zdrój 3 - 3 LKS Głębokie
LKS Milcza 4 - 1 Jutrzenka Jaćmierz
Iskra Wróblik Szlachecki 1 - 1 Pogórze Srogów Górny
ULKS Czerteż 0 - 8 LKS Płowce Stróże Małe
Orion Pielnia 0 - 3 LKS Odrzechowa
3. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. II 27 sierpnia
LKS Odrzechowa 2 - 2 Górnik Strachocina
LKS Płowce Stróże Małe 1 - 1 Orion Pielnia
Pogórze Srogów Górny 3 - 3 ULKS Czerteż
Jutrzenka Jaćmierz 1 - 1 Iskra Wróblik Szlachecki
LKS Głębokie 4 - 2 LKS Milcza
Beskid Posada Górna 2 - 2 Florian Rymanów Zdrój
4. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. II 3 września
LKS Odrzechowa 2 - 1 LKS Płowce Stróże Małe
Górnik Strachocina 5 - 3 Florian Rymanów Zdrój
LKS Milcza 4 - 1 Beskid Posada Górna
Iskra Wróblik Szlachecki 2 - 3 LKS Głębokie
Orion Pielnia 2 - 1 Pogórze Srogów Górny
ULKS Czerteż 3 - 2 Jutrzenka Jaćmierz
5. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. II 10 września
Beskid Posada Górna 1 - 2 Iskra Wróblik Szlachecki
Florian Rymanów Zdrój 2 - 4 LKS Milcza
LKS Płowce Stróże Małe 4 - 2 Górnik Strachocina
Jutrzenka Jaćmierz 3 - 3 Orion Pielnia
Pogórze Srogów Górny 3 - 1 LKS Odrzechowa
LKS Głębokie 4 - 2 ULKS Czerteż
6. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. II 17 września
Górnik Strachocina 4 - 5 LKS Milcza
LKS Odrzechowa 1 - 0 Jutrzenka Jaćmierz
Iskra Wróblik Szlachecki 5 - 0 Florian Rymanów Zdrój
Orion Pielnia 2 - 2 LKS Głębokie
LKS Płowce Stróże Małe 4 - 0 Pogórze Srogów Górny
ULKS Czerteż 1 - 7 Beskid Posada Górna
7. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. II 24 września
Beskid Posada Górna 4 - 2 Orion Pielnia
Florian Rymanów Zdrój 0 - 0 ULKS Czerteż
Jutrzenka Jaćmierz 1 - 5 LKS Płowce Stróże Małe
Pogórze Srogów Górny 5 - 2 Górnik Strachocina
LKS Głębokie 0 - 0 LKS Odrzechowa
LKS Milcza 2 - 1 Iskra Wróblik Szlachecki

8. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. II 1 października
Górnik Strachocina 6 - 2 Iskra Wróblik Szlachecki
Orion Pielnia 7 - 1 Florian Rymanów Zdrój
LKS Odrzechowa 2 - 1 Beskid Posada Górna
LKS Płowce Stróże Małe 4 - 1 LKS Głębokie
ULKS Czerteż 0 - 3 LKS Milcza
Pogórze Srogów Górny 3 - 1 Jutrzenka Jaćmierz
9. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. II 8 października
Beskid Posada Górna 4 - 2 LKS Płowce Stróże Małe
Florian Rymanów Zdrój 0 - 2 LKS Odrzechowa
Jutrzenka Jaćmierz 0 - 3 * Górnik Strachocina
LKS Milcza 0 - 1 Orion Pielnia
Iskra Wróblik Szlachecki 3 - 1 ULKS Czerteż
LKS Głębokie 1 - 1 Pogórze Srogów Górny
10. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. II 15 października
Górnik Strachocina 7 - 1 ULKS Czerteż
Orion Pielnia 3 - 2 Iskra Wróblik Szlachecki
LKS Odrzechowa 3 - 0 LKS Milcza
LKS Płowce Stróże Małe 6 - 1 Florian Rymanów Zdrój
Jutrzenka Jaćmierz 1 - 4 LKS Głębokie
Pogórze Srogów Górny 2 - 4 Beskid Posada Górna
11. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. II 22 października
Beskid Posada Górna 3 - 0 Jutrzenka Jaćmierz
Florian Rymanów Zdrój 2 - 1 Pogórze Srogów Górny
LKS Milcza 4 - 4 LKS Płowce Stróże Małe
Iskra Wróblik Szlachecki 2 - 3 LKS Odrzechowa
LKS Głębokie 7 - 5 Górnik Strachocina
ULKS Czerteż 2 - 2 Orion Pielnia
12. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. II 8 kwietnia
Florian Rymanów Zdrój 8 - 1 Jutrzenka Jaćmierz
Beskid Posada Górna 9 - 1 LKS Głębokie
Górnik Strachocina 1 - 0 Orion Pielnia
Iskra Wróblik Szlachecki 0 - 3 LKS Płowce Stróże Małe
LKS Milcza 5 - 0 Pogórze Srogów Górny
ULKS Czerteż 2 - 2 LKS Odrzechowa
13. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. II 15 kwietnia
Beskid Posada Górna 6 - 1 Górnik Strachocina
LKS Odrzechowa 1 - 0 Orion Pielnia
Jutrzenka Jaćmierz 1 - 1 LKS Milcza
LKS Płowce Stróże Małe 2 - 0 ULKS Czerteż
LKS Głębokie 2 - 6 Florian Rymanów Zdrój
Pogórze Srogów Górny 2 - 3 Iskra Wróblik Szlachecki

14. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. II 22 kwietnia
Górnik Strachocina 2 - 1 LKS Odrzechowa
Orion Pielnia 2 - 1 LKS Płowce Stróże Małe
Iskra Wróblik Szlachecki 3 - 0 Jutrzenka Jaćmierz
LKS Milcza 5 - 2 LKS Głębokie
Florian Rymanów Zdrój 1 - 4 Beskid Posada Górna
ULKS Czerteż 3 - 0 * Pogórze Srogów Górny
15. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. II 29 kwietnia
Beskid Posada Górna 3 - 0 LKS Milcza
Florian Rymanów Zdrój 2 - 0 Górnik Strachocina
Jutrzenka Jaćmierz 2 - 2 ULKS Czerteż
LKS Płowce Stróże Małe 1 - 2 LKS Odrzechowa
LKS Głębokie 3 - 0 Iskra Wróblik Szlachecki
Pogórze Srogów Górny 2 - 1 Orion Pielnia
16. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. II 3 maja
LKS Odrzechowa 4 - 1 Pogórze Srogów Górny
Górnik Strachocina 0 - 7 LKS Płowce Stróże Małe
Orion Pielnia 4 - 2 Jutrzenka Jaćmierz
Iskra Wróblik Szlachecki 0 - 5 Beskid Posada Górna
LKS Milcza 1 - 2 Florian Rymanów Zdrój
ULKS Czerteż 3 - 2 LKS Głębokie
17. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. II 6 maja
Florian Rymanów Zdrój 4 - 0 Iskra Wróblik Szlachecki
Beskid Posada Górna 5 - 0 ULKS Czerteż
LKS Milcza 1 - 0 Górnik Strachocina
Jutrzenka Jaćmierz 0 - 5 LKS Odrzechowa
LKS Głębokie 3 - 0 Orion Pielnia
Pogórze Srogów Górny 1 - 3 LKS Płowce Stróże Małe
18. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. II 13 maja
Górnik Strachocina 1 - 2 Pogórze Srogów Górny
LKS Odrzechowa 1 - 0 LKS Głębokie
Iskra Wróblik Szlachecki 1 - 1 LKS Milcza
LKS Płowce Stróże Małe 3 - 0 Jutrzenka Jaćmierz
Orion Pielnia 0 - 2 Beskid Posada Górna
ULKS Czerteż 2 - 3 Florian Rymanów Zdrój
19. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. II 20 maja
Beskid Posada Górna 3 - 1 LKS Odrzechowa
LKS Milcza 6 - 0 ULKS Czerteż
Iskra Wróblik Szlachecki 1 - 1 Górnik Strachocina
Jutrzenka Jaćmierz 1 - 2 Pogórze Srogów Górny
Florian Rymanów Zdrój 2 - 1 Orion Pielnia
LKS Głębokie 2 - 7 LKS Płowce Stróże Małe

20. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. II 27 maja
LKS Odrzechowa 1 - 1 Florian Rymanów Zdrój
Górnik Strachocina 9 - 0 Jutrzenka Jaćmierz
LKS Płowce Stróże Małe 2 - 1 Beskid Posada Górna
Orion Pielnia 2 - 4 LKS Milcza
ULKS Czerteż 4 - 0 Iskra Wróblik Szlachecki
Pogórze Srogów Górny 4 - 2 LKS Głębokie
21. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. II 3 czerwca
Florian Rymanów Zdrój 0 - 3 LKS Płowce Stróże Małe
Beskid Posada Górna 4 - 0 Pogórze Srogów Górny
Iskra Wróblik Szlachecki 3 - 3 Orion Pielnia
LKS Milcza 5 - 5 LKS Odrzechowa
ULKS Czerteż 2 - 3 Górnik Strachocina
LKS Głębokie 3 - 0 Jutrzenka Jaćmierz
22. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. II 10 czerwca
Jutrzenka Jaćmierz 0 - 2 Beskid Posada Górna
Górnik Strachocina 6 - 2 LKS Głębokie
Pogórze Srogów Górny 2 - 3 Florian Rymanów Zdrój
LKS Płowce Stróże Małe 7 - 1 LKS Milcza
LKS Odrzechowa 3 - 3 Iskra Wróblik Szlachecki
Orion Pielnia 6 - 0 ULKS Czerteż

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem