http://smsrzeszow.pl/aktualnosci/dzien-otwarty-w-sms-resovia-396.html


Terminarze / wyniki - Stalowa Wola > Klasa B, gr. I

Zobacz też: Statystyki - Stalowa Wola > Klasa B, gr. I

Wybierz sezon:

Statystyki dla Stalowa Wola > Klasa B, gr. I Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 LZS Żabno 12 32 10 2 0 38 15 23
2 Łęg Kopcie 12 26 8 2 2 24 14 10
3 Koniczynka Ocice Tarnobrzeg 11 25 8 1 2 37 17 20
4 Płomień Trześń 12 23 7 2 3 27 15 12
5 KS Cygany 11 21 6 3 2 22 14 8
6 Iskra Sobów Tarnobrzeg 12 18 5 3 4 26 21 5
7 Strażak Przyszów 12 14 4 2 6 19 29 -10
8 LZS Tarnowska Wola 12 10 3 1 8 23 30 -7
9 LZS Furmany 12 7 2 1 9 24 40 -16
10 Płomień Chmielów 12 5 1 2 9 13 34 -21
11 Junior Zakrzów 12 4 1 1 10 13 37 -24
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. I 18/19 sierpnia
Łęg Kopcie 2 - 0 LZS Furmany
LZS Tarnowska Wola 1 - 1 Junior Zakrzów
Iskra Sobów Tarnobrzeg 1 - 3 Koniczynka Ocice Tarnobrzeg
Płomień Trześń 3 - 0 Strażak Przyszów
Płomień Chmielów 0 - 4 LZS Żabno

2. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. I 25/26 sierpnia
LZS Żabno 4 - 4 LZS Furmany
Strażak Przyszów 3 - 0 Płomień Chmielów
KS Cygany 2 - 2 Płomień Trześń
Junior Zakrzów 2 - 4 Iskra Sobów Tarnobrzeg
Łęg Kopcie 4 - 2 LZS Tarnowska Wola
3. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. I 1/2 września
Iskra Sobów Tarnobrzeg 0 - 0 Łęg Kopcie
Płomień Trześń 0 - 2 Koniczynka Ocice Tarnobrzeg
Płomień Chmielów 1 - 3 KS Cygany
LZS Furmany 3 - 2 LZS Tarnowska Wola
LZS Żabno 4 - 2 Strażak Przyszów
4. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. I 8/9 września
LZS Tarnowska Wola 2 - 8 Iskra Sobów Tarnobrzeg
Strażak Przyszów 3 - 2 LZS Furmany
Koniczynka Ocice Tarnobrzeg 3 - 3 Płomień Chmielów
Junior Zakrzów 0 - 5 Płomień Trześń
KS Cygany 0 - 2 LZS Żabno
5. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. I 15/16 września
LZS Żabno 2 - 0 Koniczynka Ocice Tarnobrzeg
Płomień Trześń 4 - 0 Łęg Kopcie
Płomień Chmielów 3 - 2 Junior Zakrzów
Strażak Przyszów 0 - 0 KS Cygany
LZS Furmany 0 - 2 Iskra Sobów Tarnobrzeg
6. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. I 22/23 września
KS Cygany 5 - 2 LZS Furmany
Koniczynka Ocice Tarnobrzeg 6 - 1 Strażak Przyszów
Łęg Kopcie 1 - 0 Płomień Chmielów
LZS Tarnowska Wola 1 - 2 Płomień Trześń
Junior Zakrzów 0 - 4 LZS Żabno
7. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. I 29/30 września
Płomień Trześń 1 - 1 Iskra Sobów Tarnobrzeg
Płomień Chmielów 0 - 5 LZS Tarnowska Wola
Strażak Przyszów 3 - 0 * Junior Zakrzów
KS Cygany 1 - 2 Koniczynka Ocice Tarnobrzeg
LZS Żabno 2 - 1 Łęg Kopcie

8. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. I 6/7 października
Koniczynka Ocice Tarnobrzeg 7 - 3 LZS Furmany
Junior Zakrzów 1 - 4 KS Cygany
Łęg Kopcie 6 - 1 Strażak Przyszów
LZS Tarnowska Wola 1 - 3 LZS Żabno
Iskra Sobów Tarnobrzeg 2 - 1 Płomień Chmielów
9. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. I 13/14 października
Strażak Przyszów 1 - 4 LZS Tarnowska Wola
Koniczynka Ocice Tarnobrzeg 3 - 0 * Junior Zakrzów
KS Cygany 2 - 2 Łęg Kopcie
LZS Furmany 2 - 3 Płomień Trześń
LZS Żabno 2 - 2 Iskra Sobów Tarnobrzeg
10. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. I 20/21 października
Junior Zakrzów 5 - 2 LZS Furmany
Łęg Kopcie 3 - 1 Koniczynka Ocice Tarnobrzeg
LZS Tarnowska Wola 1 - 2 KS Cygany
Iskra Sobów Tarnobrzeg 0 - 2 Strażak Przyszów
Płomień Trześń 2 - 1 Płomień Chmielów
11. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. I 27/28 października
LZS Furmany 3 - 2 Płomień Chmielów
Koniczynka Ocice Tarnobrzeg 4 - 2 LZS Tarnowska Wola
KS Cygany 2 - 1 Iskra Sobów Tarnobrzeg
Junior Zakrzów 1 - 2 Łęg Kopcie
LZS Żabno 3 - 2 Płomień Trześń
12. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. I 14 kwietnia
LZS Furmany 1 - 2 Łęg Kopcie
Junior Zakrzów 1 - 2 LZS Tarnowska Wola
Koniczynka Ocice Tarnobrzeg 6 - 1 Iskra Sobów Tarnobrzeg
Strażak Przyszów 2 - 3 Płomień Trześń
LZS Żabno 5 - 1 Płomień Chmielów
13. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. I 20 kwietnia
Iskra Sobów Tarnobrzeg 4 - 0 Junior Zakrzów
LZS Furmany 2 - 3 LZS Żabno
Płomień Chmielów 1 - 1 Strażak Przyszów
Płomień Trześń 0 - 1 KS Cygany
LZS Tarnowska Wola 0 - 1 Łęg Kopcie

14. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. I 27 kwietnia
LZS Tarnowska Wola ? - ? LZS Furmany
Łęg Kopcie ? - ? Iskra Sobów Tarnobrzeg
Koniczynka Ocice Tarnobrzeg ? - ? Płomień Trześń
KS Cygany ? - ? Płomień Chmielów
Strażak Przyszów ? - ? LZS Żabno
15. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. I 5 maja
LZS Furmany ? - ? Strażak Przyszów
LZS Żabno ? - ? KS Cygany
Płomień Chmielów ? - ? Koniczynka Ocice Tarnobrzeg
Płomień Trześń ? - ? Junior Zakrzów
Iskra Sobów Tarnobrzeg ? - ? LZS Tarnowska Wola
16. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. I 12 maja
Iskra Sobów Tarnobrzeg ? - ? LZS Furmany
Łęg Kopcie ? - ? Płomień Trześń
Junior Zakrzów ? - ? Płomień Chmielów
Koniczynka Ocice Tarnobrzeg ? - ? LZS Żabno
KS Cygany ? - ? Strażak Przyszów
17. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. I 19 maja
LZS Furmany ? - ? KS Cygany
Strażak Przyszów ? - ? Koniczynka Ocice Tarnobrzeg
LZS Żabno ? - ? Junior Zakrzów
Płomień Chmielów ? - ? Łęg Kopcie
Płomień Trześń ? - ? LZS Tarnowska Wola
18. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. I 26 maja
Iskra Sobów Tarnobrzeg ? - ? Płomień Trześń
LZS Tarnowska Wola ? - ? Płomień Chmielów
Łęg Kopcie ? - ? LZS Żabno
Junior Zakrzów ? - ? Strażak Przyszów
Koniczynka Ocice Tarnobrzeg ? - ? KS Cygany
19. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. I 2 czerwca
LZS Furmany ? - ? Koniczynka Ocice Tarnobrzeg
KS Cygany ? - ? Junior Zakrzów
Strażak Przyszów ? - ? Łęg Kopcie
LZS Żabno ? - ? LZS Tarnowska Wola
Płomień Chmielów ? - ? Iskra Sobów Tarnobrzeg

20. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. I 9 czerwca
Płomień Trześń ? - ? LZS Furmany
Iskra Sobów Tarnobrzeg ? - ? LZS Żabno
LZS Tarnowska Wola ? - ? Strażak Przyszów
Łęg Kopcie ? - ? KS Cygany
Junior Zakrzów ? - ? Koniczynka Ocice Tarnobrzeg
21. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. I 16 czerwca
LZS Furmany ? - ? Junior Zakrzów
Koniczynka Ocice Tarnobrzeg ? - ? Łęg Kopcie
KS Cygany ? - ? LZS Tarnowska Wola
Strażak Przyszów ? - ? Iskra Sobów Tarnobrzeg
Płomień Chmielów ? - ? Płomień Trześń
22. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. I 20 czerwca
Płomień Chmielów ? - ? LZS Furmany
Płomień Trześń ? - ? LZS Żabno
Iskra Sobów Tarnobrzeg ? - ? KS Cygany
LZS Tarnowska Wola ? - ? Koniczynka Ocice Tarnobrzeg
Łęg Kopcie ? - ? Junior Zakrzów

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem