Terminarze / wyniki - Stalowa Wola > Klasa B, gr. I

Zobacz też: Statystyki - Stalowa Wola > Klasa B, gr. I

Wybierz sezon:

Statystyki dla Stalowa Wola > Klasa B, gr. I Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 LZS Żabno 10 26 8 2 0 30 12 18
2 Koniczynka Ocice Tarnobrzeg 10 22 7 1 2 31 16 15
3 Płomień Trześń 10 20 6 2 2 24 12 12
4 Łęg Kopcie 10 20 6 2 2 21 13 8
5 KS Cygany 10 18 5 3 2 21 14 7
6 Iskra Sobów Tarnobrzeg 10 15 4 3 3 21 15 6
7 Strażak Przyszów 10 13 4 1 5 16 25 -9
8 LZS Furmany 10 7 2 1 7 21 35 -14
9 LZS Tarnowska Wola 10 7 2 1 7 21 28 -7
10 Płomień Chmielów 10 4 1 1 8 11 28 -17
11 Junior Zakrzów 10 4 1 1 8 12 31 -19
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. I 18/19 sierpnia
Łęg Kopcie 2 - 0 LZS Furmany
LZS Tarnowska Wola 1 - 1 Junior Zakrzów
Iskra Sobów Tarnobrzeg 1 - 3 Koniczynka Ocice Tarnobrzeg
Płomień Trześń 3 - 0 Strażak Przyszów
Płomień Chmielów 0 - 4 LZS Żabno

2. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. I 25/26 sierpnia
LZS Żabno 4 - 4 LZS Furmany
Strażak Przyszów 3 - 0 Płomień Chmielów
KS Cygany 2 - 2 Płomień Trześń
Junior Zakrzów 2 - 4 Iskra Sobów Tarnobrzeg
Łęg Kopcie 4 - 2 LZS Tarnowska Wola
3. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. I 1/2 września
Iskra Sobów Tarnobrzeg 0 - 0 Łęg Kopcie
Płomień Trześń 0 - 2 Koniczynka Ocice Tarnobrzeg
Płomień Chmielów 1 - 3 KS Cygany
LZS Furmany 3 - 2 LZS Tarnowska Wola
LZS Żabno 4 - 2 Strażak Przyszów
4. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. I 8/9 września
LZS Tarnowska Wola 2 - 8 Iskra Sobów Tarnobrzeg
Strażak Przyszów 3 - 2 LZS Furmany
Koniczynka Ocice Tarnobrzeg 3 - 3 Płomień Chmielów
Junior Zakrzów 0 - 5 Płomień Trześń
KS Cygany 0 - 2 LZS Żabno
5. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. I 15/16 września
LZS Żabno 2 - 0 Koniczynka Ocice Tarnobrzeg
Płomień Trześń 4 - 0 Łęg Kopcie
Płomień Chmielów 3 - 2 Junior Zakrzów
Strażak Przyszów 0 - 0 KS Cygany
LZS Furmany 0 - 2 Iskra Sobów Tarnobrzeg
6. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. I 22/23 września
KS Cygany 5 - 2 LZS Furmany
Koniczynka Ocice Tarnobrzeg 6 - 1 Strażak Przyszów
Łęg Kopcie 1 - 0 Płomień Chmielów
LZS Tarnowska Wola 1 - 2 Płomień Trześń
Junior Zakrzów 0 - 4 LZS Żabno
7. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. I 29/30 września
Płomień Trześń 1 - 1 Iskra Sobów Tarnobrzeg
Płomień Chmielów 0 - 5 LZS Tarnowska Wola
Strażak Przyszów 3 - 0 * Junior Zakrzów
KS Cygany 1 - 2 Koniczynka Ocice Tarnobrzeg
LZS Żabno 2 - 1 Łęg Kopcie

8. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. I 6/7 października
Koniczynka Ocice Tarnobrzeg 7 - 3 LZS Furmany
Junior Zakrzów 1 - 4 KS Cygany
Łęg Kopcie 6 - 1 Strażak Przyszów
LZS Tarnowska Wola 1 - 3 LZS Żabno
Iskra Sobów Tarnobrzeg 2 - 1 Płomień Chmielów
9. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. I 13/14 października
Strażak Przyszów 1 - 4 LZS Tarnowska Wola
Koniczynka Ocice Tarnobrzeg 3 - 0 * Junior Zakrzów
KS Cygany 2 - 2 Łęg Kopcie
LZS Furmany 2 - 3 Płomień Trześń
LZS Żabno 2 - 2 Iskra Sobów Tarnobrzeg
10. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. I 20/21 października
Junior Zakrzów 5 - 2 LZS Furmany
Łęg Kopcie 3 - 1 Koniczynka Ocice Tarnobrzeg
LZS Tarnowska Wola 1 - 2 KS Cygany
Iskra Sobów Tarnobrzeg 0 - 2 Strażak Przyszów
Płomień Trześń 2 - 1 Płomień Chmielów
11. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. I 27/28 października
LZS Furmany 3 - 2 Płomień Chmielów
Koniczynka Ocice Tarnobrzeg 4 - 2 LZS Tarnowska Wola
KS Cygany 2 - 1 Iskra Sobów Tarnobrzeg
Junior Zakrzów 1 - 2 Łęg Kopcie
LZS Żabno 3 - 2 Płomień Trześń

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem