Terminarze / wyniki - Jarosław > Klasa A

Zobacz też: Statystyki - Jarosław > Klasa A

Wybierz sezon:

Statystyki dla Jarosław > Klasa A Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Łęk Ostrów 15 36 11 3 1 47 13 34
2 Czarni Pawłosiów 15 35 11 2 2 64 19 45
3 Wiraż Chłopice 15 34 11 1 3 36 16 20
4 Victoria Kidałowice 15 32 10 2 3 49 20 29
5 KS Węgierka 15 29 9 2 4 48 26 22
6 Delin Munina 15 24 8 0 7 31 36 -5
7 Dąb Dobkowice 15 23 7 2 6 38 32 6
8 Strażak Sośnica 15 23 7 2 6 42 31 11
9 Błękitni Pełkinie 15 23 7 2 6 36 36 0
10 Korona Tuchla 15 21 5 6 4 23 26 -3
11 KS Koniaczów 15 16 5 1 9 24 38 -14
12 LKS Manasterz 15 16 4 4 7 24 32 -8
13 Tęcza Wysock 15 13 4 1 10 26 39 -13
14 Wietlin 15 11 3 2 10 18 56 -38
15 Ostrovia Wola Buchowska 15 8 2 2 11 25 54 -29
16 Orkan Zapałów 15 0 0 0 15 11 68 -57
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Jarosław > Klasa A 5/6 sierpnia
Strażak Sośnica 0 - 0 Korona Tuchla
Błękitni Pełkinie 0 - 1 Wiraż Chłopice
Tęcza Wysock 1 - 0 KS Koniaczów
Ostrovia Wola Buchowska 4 - 2 Wietlin
Orkan Zapałów 1 - 3 Victoria Kidałowice
LKS Manasterz 0 - 3 KS Węgierka
Łęk Ostrów 5 - 0 Dąb Dobkowice
Delin Munina 1 - 0 Czarni Pawłosiów

2. kolejka - Jarosław > Klasa A 12/13 sierpnia
Wiraż Chłopice 1 - 0 Czarni Pawłosiów
Dąb Dobkowice 2 - 0 Delin Munina
KS Węgierka 1 - 2 Łęk Ostrów
Victoria Kidałowice 3 - 0 LKS Manasterz
Wietlin 4 - 2 Orkan Zapałów
Korona Tuchla 5 - 1 Ostrovia Wola Buchowska
KS Koniaczów 2 - 2 Strażak Sośnica
Błękitni Pełkinie 4 - 2 Tęcza Wysock
3. kolejka - Jarosław > Klasa A 19/20 sierpnia
Tęcza Wysock 0 - 3 Wiraż Chłopice
Strażak Sośnica 7 - 3 Błękitni Pełkinie
Ostrovia Wola Buchowska 2 - 3 KS Koniaczów
Orkan Zapałów 1 - 2 Korona Tuchla
LKS Manasterz 1 - 1 Wietlin
Łęk Ostrów 1 - 1 Victoria Kidałowice
Delin Munina 1 - 4 KS Węgierka
Czarni Pawłosiów 3 - 0 Dąb Dobkowice
4. kolejka - Jarosław > Klasa A 26/27 sierpnia
KS Węgierka 0 - 5 Czarni Pawłosiów
Wiraż Chłopice 2 - 1 Dąb Dobkowice
Victoria Kidałowice 2 - 3 Delin Munina
Wietlin 0 - 8 Łęk Ostrów
Korona Tuchla 1 - 1 LKS Manasterz
KS Koniaczów 3 - 1 Orkan Zapałów
Błękitni Pełkinie 4 - 2 Ostrovia Wola Buchowska
Tęcza Wysock 1 - 2 Strażak Sośnica
5. kolejka - Jarosław > Klasa A 2/3 września
Strażak Sośnica 2 - 1 Wiraż Chłopice
Ostrovia Wola Buchowska 0 - 5 Tęcza Wysock
Orkan Zapałów 0 - 4 Błękitni Pełkinie
LKS Manasterz 1 - 2 KS Koniaczów
Łęk Ostrów 0 - 0 Korona Tuchla
Delin Munina 2 - 1 Wietlin
Czarni Pawłosiów 4 - 1 Victoria Kidałowice
Dąb Dobkowice 3 - 4 KS Węgierka
6. kolejka - Jarosław > Klasa A 9/10 września
Strażak Sośnica 5 - 1 Ostrovia Wola Buchowska
Wiraż Chłopice 3 - 1 KS Węgierka
Victoria Kidałowice 4 - 1 Dąb Dobkowice
Wietlin 0 - 3 Czarni Pawłosiów
Korona Tuchla 3 - 1 Delin Munina
KS Koniaczów 0 - 3 Łęk Ostrów
Błękitni Pełkinie 2 - 0 LKS Manasterz
Tęcza Wysock 4 - 1 Orkan Zapałów
7. kolejka - Jarosław > Klasa A 16/17 września
Dąb Dobkowice 10 - 2 Wietlin
Ostrovia Wola Buchowska 2 - 2 Wiraż Chłopice
Orkan Zapałów 0 - 7 Strażak Sośnica
LKS Manasterz 3 - 1 Tęcza Wysock
Łęk Ostrów 3 - 1 Błękitni Pełkinie
Delin Munina 5 - 2 KS Koniaczów
Czarni Pawłosiów 8 - 0 Korona Tuchla
KS Węgierka 2 - 5 Victoria Kidałowice

8. kolejka - Jarosław > Klasa A 23/24 września
Wietlin 1 - 6 KS Węgierka
Ostrovia Wola Buchowska 7 - 2 Orkan Zapałów
KS Koniaczów 2 - 6 Czarni Pawłosiów
Strażak Sośnica 5 - 3 LKS Manasterz
Wiraż Chłopice 0 - 1 Victoria Kidałowice
Korona Tuchla 4 - 2 Dąb Dobkowice
Błękitni Pełkinie 1 - 2 Delin Munina
Tęcza Wysock 4 - 4 Łęk Ostrów
9. kolejka - Jarosław > Klasa A 30 września / 1 października
KS Węgierka 1 - 1 Korona Tuchla
Łęk Ostrów 3 - 2 Strażak Sośnica
Victoria Kidałowice 10 - 0 Wietlin
Orkan Zapałów 0 - 2 Wiraż Chłopice
LKS Manasterz 2 - 0 Ostrovia Wola Buchowska
Delin Munina 3 - 0 Tęcza Wysock
Czarni Pawłosiów 8 - 2 Błękitni Pełkinie
Dąb Dobkowice 3 - 1 KS Koniaczów
10. kolejka - Jarosław > Klasa A 7/8 października
Błękitni Pełkinie 2 - 2 Dąb Dobkowice
Wiraż Chłopice 3 - 2 Wietlin
Korona Tuchla 2 - 2 Victoria Kidałowice
Tęcza Wysock 2 - 3 Czarni Pawłosiów
Strażak Sośnica 5 - 0 Delin Munina
KS Koniaczów 2 - 5 KS Węgierka
Ostrovia Wola Buchowska 1 - 2 Łęk Ostrów
Orkan Zapałów 0 - 3 LKS Manasterz
11. kolejka - Jarosław > Klasa A 14/15 października
LKS Manasterz 1 - 3 Wiraż Chłopice
Victoria Kidałowice 0 - 2 KS Koniaczów
Łęk Ostrów 4 - 1 Orkan Zapałów
Delin Munina 4 - 0 Ostrovia Wola Buchowska
Czarni Pawłosiów 6 - 2 Strażak Sośnica
Dąb Dobkowice 5 - 1 Tęcza Wysock
KS Węgierka 1 - 1 Błękitni Pełkinie
Wietlin 0 - 0 Korona Tuchla
12. kolejka - Jarosław > Klasa A 21/22 października
Strażak Sośnica 1 - 3 Dąb Dobkowice
Błękitni Pełkinie 1 - 3 Victoria Kidałowice
LKS Manasterz 0 - 3 Łęk Ostrów
Wiraż Chłopice 3 - 1 Korona Tuchla
KS Koniaczów 1 - 0 Wietlin
Tęcza Wysock 2 - 3 KS Węgierka
Ostrovia Wola Buchowska 2 - 2 Czarni Pawłosiów
Orkan Zapałów 1 - 7 Delin Munina
13. kolejka - Jarosław > Klasa A 28/29 października
Victoria Kidałowice 5 - 0 Tęcza Wysock
Łęk Ostrów 2 - 1 Wiraż Chłopice
Delin Munina 1 - 2 LKS Manasterz
Czarni Pawłosiów 10 - 1 Orkan Zapałów
Dąb Dobkowice 2 - 1 Ostrovia Wola Buchowska
KS Węgierka 3 - 0 Strażak Sośnica
Wietlin 1 - 4 Błękitni Pełkinie
Korona Tuchla 1 - 0 KS Koniaczów

14. kolejka - Jarosław > Klasa A 4/5 listopada
Wiraż Chłopice 5 - 2 KS Koniaczów
LKS Manasterz 5 - 5 Czarni Pawłosiów
Błękitni Pełkinie 4 - 2 Korona Tuchla
Tęcza Wysock 1 - 2 Wietlin
Strażak Sośnica 1 - 3 Victoria Kidałowice
Ostrovia Wola Buchowska 0 - 8 KS Węgierka
Orkan Zapałów 0 - 2 Dąb Dobkowice
Łęk Ostrów 7 - 0 Delin Munina
15. kolejka - Jarosław > Klasa A 11/12 listopada
Dąb Dobkowice 2 - 2 LKS Manasterz
Czarni Pawłosiów 1 - 0 Łęk Ostrów
KS Koniaczów 2 - 3 Błękitni Pełkinie
Korona Tuchla 1 - 2 Tęcza Wysock
Delin Munina 1 - 6 Wiraż Chłopice
KS Węgierka 6 - 0 Orkan Zapałów
Victoria Kidałowice 6 - 2 Ostrovia Wola Buchowska
Wietlin 2 - 1 Strażak Sośnica

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem