Terminarze / wyniki - Jarosław > Klasa A

Zobacz też: Statystyki - Jarosław > Klasa A

Wybierz sezon:

Statystyki dla Jarosław > Klasa A Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Czarni Pawłosiów 28 70 22 4 2 96 26 70
2 Santos Piwoda 29 62 19 5 5 100 29 71
3 Victoria Kidałowice 29 58 18 4 7 85 46 39
4 Hetman Laszki 29 53 16 5 8 65 50 15
5 LKS Manasterz 29 50 15 5 9 52 41 11
6 Błękitni Pełkinie 29 48 15 3 11 89 67 22
7 Iskra Cieszacin Wielki 29 45 13 6 10 54 55 -1
8 KS Węgierka 29 43 12 7 10 47 34 13
9 Wietlin 29 38 12 2 15 57 70 -13
10 KS Szówsko 29 36 9 9 11 53 53 0
11 Wiraż Chłopice 29 32 9 5 15 47 69 -22
12 Delin Munina 29 31 9 4 16 46 79 -33
13 Korona Tuchla 29 29 8 5 16 45 72 -27
14 Strażak Sośnica 29 25 7 4 18 56 78 -22
15 Dąb Dobkowice 28 19 4 7 17 33 76 -43
16 Łęg Łowce 29 15 4 3 22 33 113 -80
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Jarosław > Klasa A 11/12 sierpnia
Santos Piwoda 1 - 1 KS Węgierka
Dąb Dobkowice 2 - 2 Wiraż Chłopice
Łęg Łowce 4 - 2 Korona Tuchla
KS Szówsko 0 - 2 Czarni Pawłosiów
Iskra Cieszacin Wielki 1 - 1 LKS Manasterz
Hetman Laszki 1 - 2 Victoria Kidałowice
Wietlin 4 - 2 Delin Munina
Błękitni Pełkinie 7 - 1 Strażak Sośnica

2. kolejka - Jarosław > Klasa A 18/19 sierpnia
Victoria Kidałowice 1 - 0 Wietlin
KS Węgierka 2 - 1 Strażak Sośnica
Delin Munina 0 - 1 Błękitni Pełkinie
Czarni Pawłosiów 4 - 0 Iskra Cieszacin Wielki
Korona Tuchla 3 - 3 KS Szówsko
Wiraż Chłopice 4 - 1 Łęg Łowce
Santos Piwoda 5 - 0 Dąb Dobkowice
LKS Manasterz 2 - 6 Hetman Laszki
3. kolejka - Jarosław > Klasa A 25/26 sierpnia
Wietlin 2 - 1 LKS Manasterz
Łęg Łowce 1 - 1 Santos Piwoda
KS Szówsko 2 - 3 Wiraż Chłopice
Iskra Cieszacin Wielki 1 - 0 Korona Tuchla
Hetman Laszki 3 - 3 Czarni Pawłosiów
Błękitni Pełkinie 5 - 1 Victoria Kidałowice
Strażak Sośnica 10 - 2 Delin Munina
Dąb Dobkowice 4 - 5 KS Węgierka
4. kolejka - Jarosław > Klasa A 1/2 września
KS Węgierka 1 - 2 Delin Munina
Victoria Kidałowice 7 - 0 Strażak Sośnica
Czarni Pawłosiów 3 - 0 Wietlin
Korona Tuchla 0 - 1 Hetman Laszki
Wiraż Chłopice 1 - 0 Iskra Cieszacin Wielki
Santos Piwoda 4 - 0 KS Szówsko
Dąb Dobkowice 1 - 1 Łęg Łowce
LKS Manasterz 1 - 1 Błękitni Pełkinie
5. kolejka - Jarosław > Klasa A 8/9 września
Łęg Łowce 0 - 3 KS Węgierka
KS Szówsko 0 - 0 Dąb Dobkowice
Iskra Cieszacin Wielki 1 - 1 Santos Piwoda
Hetman Laszki 0 - 0 Wiraż Chłopice
Wietlin 7 - 2 Korona Tuchla
Błękitni Pełkinie 0 - 5 Czarni Pawłosiów
Delin Munina 1 - 4 Victoria Kidałowice
Strażak Sośnica 1 - 2 LKS Manasterz
6. kolejka - Jarosław > Klasa A 15/16 września
KS Węgierka 0 - 2 Victoria Kidałowice
Czarni Pawłosiów 3 - 2 Strażak Sośnica
Korona Tuchla 1 - 4 Błękitni Pełkinie
Wiraż Chłopice 1 - 2 Wietlin
Santos Piwoda 5 - 0 Hetman Laszki
Dąb Dobkowice 1 - 7 Iskra Cieszacin Wielki
Łęg Łowce 1 - 8 KS Szówsko
LKS Manasterz 1 - 1 Delin Munina
7. kolejka - Jarosław > Klasa A 22/23 września
Victoria Kidałowice 7 - 2 LKS Manasterz
Strażak Sośnica 1 - 2 Korona Tuchla
KS Szówsko 0 - 1 KS Węgierka
Iskra Cieszacin Wielki 1 - 4 Łęg Łowce
Hetman Laszki 4 - 1 Dąb Dobkowice
Wietlin 2 - 0 Santos Piwoda
Błękitni Pełkinie 7 - 1 Wiraż Chłopice
Delin Munina 0 - 5 Czarni Pawłosiów

8. kolejka - Jarosław > Klasa A 29/30 września
KS Szówsko 2 - 0 Iskra Cieszacin Wielki
Czarni Pawłosiów 0 - 1 Victoria Kidałowice
Korona Tuchla 3 - 3 Delin Munina
Wiraż Chłopice 1 - 2 Strażak Sośnica
Santos Piwoda 1 - 2 Błękitni Pełkinie
Dąb Dobkowice 3 - 2 Wietlin
Łęg Łowce 2 - 5 Hetman Laszki
KS Węgierka 3 - 0 LKS Manasterz
9. kolejka - Jarosław > Klasa A 6/7 października
Victoria Kidałowice 4 - 1 Korona Tuchla
Iskra Cieszacin Wielki 0 - 2 KS Węgierka
Hetman Laszki 1 - 0 KS Szówsko
Wietlin 5 - 2 Łęg Łowce
Błękitni Pełkinie 6 - 1 Dąb Dobkowice
Strażak Sośnica 3 - 0 Santos Piwoda
Delin Munina 2 - 1 Wiraż Chłopice
LKS Manasterz 0 - 3 * Czarni Pawłosiów
10. kolejka - Jarosław > Klasa A 13/14 października
Dąb Dobkowice 1 - 1 Strażak Sośnica
KS Węgierka 0 - 3 Czarni Pawłosiów
Wiraż Chłopice 2 - 5 Victoria Kidałowice
Santos Piwoda 5 - 1 Delin Munina
Łęg Łowce 0 - 3 Błękitni Pełkinie
KS Szówsko 1 - 0 Wietlin
Iskra Cieszacin Wielki 2 - 1 Hetman Laszki
Korona Tuchla 0 - 3 LKS Manasterz
11. kolejka - Jarosław > Klasa A 20/21 października
Hetman Laszki 2 - 2 KS Węgierka
Wietlin 0 - 1 Iskra Cieszacin Wielki
Strażak Sośnica 7 - 0 Łęg Łowce
Delin Munina 1 - 2 Dąb Dobkowice
Victoria Kidałowice 3 - 3 Santos Piwoda
Czarni Pawłosiów 1 - 1 Korona Tuchla
LKS Manasterz 3 - 0 * Wiraż Chłopice
Błękitni Pełkinie 5 - 2 KS Szówsko
12. kolejka - Jarosław > Klasa A 27/28 października
Iskra Cieszacin Wielki 3 - 2 Błękitni Pełkinie
Santos Piwoda 1 - 0 LKS Manasterz
KS Węgierka 1 - 0 Korona Tuchla
Wiraż Chłopice 2 - 5 Czarni Pawłosiów
Dąb Dobkowice 2 - 4 Victoria Kidałowice
Łęg Łowce 2 - 0 Delin Munina
KS Szówsko 2 - 2 Strażak Sośnica
Hetman Laszki 1 - 1 Wietlin
13. kolejka - Jarosław > Klasa A 3/4 listopada
Wietlin 3 - 1 KS Węgierka
Victoria Kidałowice 3 - 1 Łęg Łowce
LKS Manasterz 2 - 0 Dąb Dobkowice
Błękitni Pełkinie 4 - 2 Hetman Laszki
Strażak Sośnica 0 - 3 * Iskra Cieszacin Wielki
Delin Munina 0 - 4 KS Szówsko
Czarni Pawłosiów 2 - 0 Santos Piwoda
Korona Tuchla 3 - 1 Wiraż Chłopice

14. kolejka - Jarosław > Klasa A 10/11 listopada
KS Szówsko 1 - 1 Victoria Kidałowice
Hetman Laszki 4 - 1 Strażak Sośnica
Łęg Łowce 1 - 5 LKS Manasterz
KS Węgierka 1 - 1 Wiraż Chłopice
Santos Piwoda 4 - 3 Korona Tuchla
Dąb Dobkowice 0 - 6 Czarni Pawłosiów
Iskra Cieszacin Wielki 7 - 2 Delin Munina
Wietlin 6 - 1 Błękitni Pełkinie
15. kolejka - Jarosław > Klasa A 17/18 listopada
Czarni Pawłosiów 6 - 1 Łęg Łowce
Korona Tuchla 2 - 1 Dąb Dobkowice
Victoria Kidałowice 1 - 2 Iskra Cieszacin Wielki
Błękitni Pełkinie 4 - 1 KS Węgierka
Strażak Sośnica 2 - 2 Wietlin
Delin Munina 1 - 2 Hetman Laszki
Wiraż Chłopice 1 - 2 Santos Piwoda
LKS Manasterz 2 - 2 KS Szówsko
16. kolejka - Jarosław > Klasa A 16/17 marca
KS Węgierka 0 - 1 Santos Piwoda
Wiraż Chłopice 1 - 2 Dąb Dobkowice
Korona Tuchla 4 - 1 Łęg Łowce
Czarni Pawłosiów 3 - 1 KS Szówsko
LKS Manasterz 1 - 1 Iskra Cieszacin Wielki
Victoria Kidałowice 1 - 2 Hetman Laszki
Delin Munina 0 - 1 Wietlin
Strażak Sośnica 5 - 2 Błękitni Pełkinie
17. kolejka - Jarosław > Klasa A 23/24 marca
Iskra Cieszacin Wielki 2 - 2 Czarni Pawłosiów
KS Szówsko 3 - 1 Korona Tuchla
Dąb Dobkowice 0 - 4 Santos Piwoda
Strażak Sośnica 0 - 1 KS Węgierka
Błękitni Pełkinie 2 - 4 Delin Munina
Wietlin 1 - 3 Victoria Kidałowice
Hetman Laszki 0 - 4 LKS Manasterz
Łęg Łowce 2 - 0 Wiraż Chłopice
18. kolejka - Jarosław > Klasa A 30/31 marca
KS Węgierka 0 - 0 Dąb Dobkowice
Santos Piwoda 12 - 0 Łęg Łowce
Wiraż Chłopice 2 - 1 KS Szówsko
Korona Tuchla 1 - 1 Iskra Cieszacin Wielki
Czarni Pawłosiów 1 - 0 Hetman Laszki
LKS Manasterz 3 - 0 Wietlin
Victoria Kidałowice 5 - 5 Błękitni Pełkinie
Delin Munina 4 - 1 Strażak Sośnica
19. kolejka - Jarosław > Klasa A 6/7 kwietnia
Hetman Laszki 2 - 1 Korona Tuchla
Strażak Sośnica 1 - 3 Victoria Kidałowice
Delin Munina 2 - 0 KS Węgierka
Błękitni Pełkinie 2 - 1 LKS Manasterz
Wietlin 1 - 3 Czarni Pawłosiów
Iskra Cieszacin Wielki 1 - 1 Wiraż Chłopice
KS Szówsko 0 - 5 Santos Piwoda
Łęg Łowce 2 - 2 Dąb Dobkowice

20. kolejka - Jarosław > Klasa A 13/14 kwietnia
Dąb Dobkowice 1 - 2 KS Szówsko
KS Węgierka 3 - 0 Łęg Łowce
Santos Piwoda 5 - 0 Iskra Cieszacin Wielki
Wiraż Chłopice 1 - 4 Hetman Laszki
Korona Tuchla 1 - 3 Wietlin
Czarni Pawłosiów 6 - 1 Błękitni Pełkinie
LKS Manasterz 3 - 1 Strażak Sośnica
Victoria Kidałowice 7 - 0 Delin Munina
21. kolejka - Jarosław > Klasa A 20/21 kwietnia
Błękitni Pełkinie 0 - 1 Korona Tuchla
Hetman Laszki 2 - 6 Santos Piwoda
Victoria Kidałowice 2 - 0 KS Węgierka
Delin Munina 1 - 2 LKS Manasterz
Strażak Sośnica 0 - 5 Czarni Pawłosiów
Wietlin 1 - 3 Wiraż Chłopice
Iskra Cieszacin Wielki 1 - 3 Dąb Dobkowice
KS Szówsko 4 - 2 Łęg Łowce
22. kolejka - Jarosław > Klasa A 27/28 kwietnia
Korona Tuchla 2 - 0 Strażak Sośnica
KS Węgierka 1 - 1 KS Szówsko
Wiraż Chłopice 4 - 2 Błękitni Pełkinie
Dąb Dobkowice 2 - 3 Hetman Laszki
Łęg Łowce 0 - 3 Iskra Cieszacin Wielki
Santos Piwoda 7 - 2 Wietlin
Czarni Pawłosiów 3 - 0 * Delin Munina
LKS Manasterz 2 - 0 Victoria Kidałowice
23. kolejka - Jarosław > Klasa A 4/5 maja
Strażak Sośnica 0 - 1 Wiraż Chłopice
LKS Manasterz 1 - 0 KS Węgierka
Victoria Kidałowice 1 - 3 Czarni Pawłosiów
Delin Munina 3 - 0 Korona Tuchla
Błękitni Pełkinie 1 - 2 Santos Piwoda
Wietlin 2 - 1 Dąb Dobkowice
Hetman Laszki 4 - 1 Łęg Łowce
Iskra Cieszacin Wielki 4 - 3 KS Szówsko
24. kolejka - Jarosław > Klasa A 11/12 maja
Santos Piwoda 9 - 0 Strażak Sośnica
Dąb Dobkowice 1 - 3 Błękitni Pełkinie
KS Węgierka 5 - 0 Iskra Cieszacin Wielki
KS Szówsko 2 - 0 Hetman Laszki
Łęg Łowce 1 - 2 Wietlin
Wiraż Chłopice 4 - 4 Delin Munina
Korona Tuchla 6 - 5 Victoria Kidałowice
Czarni Pawłosiów 3 - 0 LKS Manasterz
25. kolejka - Jarosław > Klasa A 18/19 maja
Hetman Laszki 3 - 1 Iskra Cieszacin Wielki
Strażak Sośnica 3 - 1 Dąb Dobkowice
Czarni Pawłosiów 1 - 1 KS Węgierka
LKS Manasterz 2 - 1 Korona Tuchla
Victoria Kidałowice 3 - 1 Wiraż Chłopice
Delin Munina 1 - 5 Santos Piwoda
Błękitni Pełkinie 8 - 2 Łęg Łowce
Wietlin 3 - 4 KS Szówsko

26. kolejka - Jarosław > Klasa A 25/26 maja
KS Węgierka 0 - 0 Hetman Laszki
KS Szówsko 2 - 2 Błękitni Pełkinie
Łęg Łowce 0 - 6 Strażak Sośnica
Dąb Dobkowice 1 - 1 Delin Munina
Wiraż Chłopice 3 - 1 LKS Manasterz
Korona Tuchla 0 - 7 Czarni Pawłosiów
Santos Piwoda 2 - 0 Victoria Kidałowice
Iskra Cieszacin Wielki 3 - 2 Wietlin
27. kolejka - Jarosław > Klasa A 1/2 czerwca
Błękitni Pełkinie 1 - 3 Iskra Cieszacin Wielki
Victoria Kidałowice 4 - 0 Dąb Dobkowice
LKS Manasterz 1 - 0 Santos Piwoda
Strażak Sośnica 1 - 1 KS Szówsko
Korona Tuchla 0 - 3 KS Węgierka
Czarni Pawłosiów 7 - 1 Wiraż Chłopice
Delin Munina 3 - 0 Łęg Łowce
Wietlin 1 - 5 Hetman Laszki
28. kolejka - Jarosław > Klasa A 8/9 czerwca
Hetman Laszki 4 - 2 Błękitni Pełkinie
KS Szówsko 1 - 2 Delin Munina
Santos Piwoda 8 - 1 Czarni Pawłosiów
KS Węgierka 8 - 1 Wietlin
Iskra Cieszacin Wielki 5 - 3 Strażak Sośnica
Łęg Łowce 1 - 4 Victoria Kidałowice
Dąb Dobkowice 0 - 2 LKS Manasterz
Wiraż Chłopice 2 - 3 Korona Tuchla
29. kolejka - Jarosław > Klasa A 15/16 czerwca
Korona Tuchla 1 - 1 Santos Piwoda
Victoria Kidałowice 1 - 1 KS Szówsko
Błękitni Pełkinie 6 - 1 Wietlin
LKS Manasterz 4 - 0 Łęg Łowce
Wiraż Chłopice 2 - 1 KS Węgierka
Czarni Pawłosiów ? - ? Dąb Dobkowice
Delin Munina 3 - 0 Iskra Cieszacin Wielki
Strażak Sośnica 1 - 3 Hetman Laszki
30. kolejka - Jarosław > Klasa A 22/23 czerwca
KS Węgierka ? - ? Błękitni Pełkinie
Iskra Cieszacin Wielki ? - ? Victoria Kidałowice
Hetman Laszki ? - ? Delin Munina
KS Szówsko ? - ? LKS Manasterz
Łęg Łowce ? - ? Czarni Pawłosiów
Santos Piwoda ? - ? Wiraż Chłopice
Dąb Dobkowice ? - ? Korona Tuchla
Wietlin ? - ? Strażak Sośnica

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem