http://smsrzeszow.pl/aktualnosci/dzien-otwarty-w-sms-resovia-396.html


Terminarze / wyniki - Krosno > Klasa A, gr. I

Zobacz też: Statystyki - Krosno > Klasa A, gr. I

Wybierz sezon:

Statystyki dla Krosno > Klasa A, gr. I Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Cosmos Nowotaniec 16 43 14 1 1 57 14 43
2 Orzeł Bażanówka 16 39 12 3 1 47 20 27
3 Sanovia Lesko 16 34 10 4 2 48 26 22
4 Szarotka Uherce 16 33 10 3 3 41 14 27
5 Szarotka Nowosielce 16 28 8 4 4 28 20 8
6 Bukowianka Bukowsko 16 28 9 1 6 47 28 19
7 LKS Długie 16 20 5 5 6 28 28 0
8 Lotniarz Bezmiechowa 16 19 6 1 9 30 40 -10
9 Victoria Pakoszówka 16 18 6 0 10 29 40 -11
10 Górnik Grabownica Starzeńska 16 17 5 2 9 23 42 -19
11 Zgoda Zarszyn 16 15 5 0 11 24 49 -25
12 Juventus Poraż 16 14 4 2 10 37 49 -12
13 Remix Niebieszczany 16 8 2 2 12 17 47 -30
14 LKS Pisarowce 16 5 1 2 13 20 59 -39
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. I 18/19 sierpnia
Juventus Poraż 1 - 3 Bukowianka Bukowsko
Victoria Pakoszówka 0 - 1 Szarotka Uherce
Remix Niebieszczany 1 - 1 Sanovia Lesko
Zgoda Zarszyn 1 - 3 Orzeł Bażanówka
Cosmos Nowotaniec 8 - 1 LKS Pisarowce
Górnik Grabownica Starzeńska 2 - 1 LKS Długie
Lotniarz Bezmiechowa 2 - 1 Szarotka Nowosielce

2. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. I 25/26 sierpnia
Sanovia Lesko 1 - 3 Szarotka Nowosielce
Bukowianka Bukowsko 4 - 2 Victoria Pakoszówka
LKS Pisarowce 2 - 7 Juventus Poraż
LKS Długie 0 - 0 Lotniarz Bezmiechowa
Szarotka Uherce 1 - 1 Górnik Grabownica Starzeńska
Zgoda Zarszyn 1 - 6 Cosmos Nowotaniec
Remix Niebieszczany 1 - 3 Orzeł Bażanówka
3. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. I 1/2 września
Victoria Pakoszówka 3 - 0 LKS Pisarowce
Juventus Poraż 2 - 0 Zgoda Zarszyn
Cosmos Nowotaniec 3 - 1 Remix Niebieszczany
Orzeł Bażanówka 2 - 2 Sanovia Lesko
Górnik Grabownica Starzeńska 1 - 7 Bukowianka Bukowsko
Lotniarz Bezmiechowa 0 - 7 Szarotka Uherce
Szarotka Nowosielce 2 - 1 LKS Długie
4. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. I 8/9 września
Bukowianka Bukowsko 4 - 2 Lotniarz Bezmiechowa
Zgoda Zarszyn 1 - 0 Victoria Pakoszówka
Sanovia Lesko 2 - 1 LKS Długie
Szarotka Uherce 2 - 1 Szarotka Nowosielce
LKS Pisarowce 1 - 2 Górnik Grabownica Starzeńska
Orzeł Bażanówka 0 - 4 Cosmos Nowotaniec
Remix Niebieszczany 3 - 1 Juventus Poraż
5. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. I 15/16 września
Victoria Pakoszówka 4 - 2 Remix Niebieszczany
Juventus Poraż 3 - 5 Orzeł Bażanówka
Cosmos Nowotaniec 1 - 4 Sanovia Lesko
Górnik Grabownica Starzeńska 3 - 0 Zgoda Zarszyn
Lotniarz Bezmiechowa 1 - 2 LKS Pisarowce
Szarotka Nowosielce 2 - 1 Bukowianka Bukowsko
LKS Długie 1 - 1 Szarotka Uherce
6. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. I 22/23 września
Sanovia Lesko 2 - 1 Szarotka Uherce
Bukowianka Bukowsko 2 - 2 LKS Długie
LKS Pisarowce 0 - 4 Szarotka Nowosielce
Orzeł Bażanówka 4 - 1 Victoria Pakoszówka
Remix Niebieszczany 2 - 0 Górnik Grabownica Starzeńska
Zgoda Zarszyn 1 - 3 Lotniarz Bezmiechowa
Cosmos Nowotaniec 3 - 1 Juventus Poraż
7. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. I 29/30 września
Victoria Pakoszówka 2 - 5 Cosmos Nowotaniec
Juventus Poraż 3 - 3 Sanovia Lesko
Górnik Grabownica Starzeńska 0 - 2 Orzeł Bażanówka
Lotniarz Bezmiechowa 7 - 0 Remix Niebieszczany
Szarotka Nowosielce 3 - 1 Zgoda Zarszyn
LKS Długie 2 - 1 LKS Pisarowce
Szarotka Uherce 2 - 0 Bukowianka Bukowsko

8. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. I 6/7 października
Juventus Poraż 6 - 3 Victoria Pakoszówka
Sanovia Lesko 3 - 2 Bukowianka Bukowsko
LKS Pisarowce 1 - 3 Szarotka Uherce
Remix Niebieszczany 1 - 2 Szarotka Nowosielce
Orzeł Bażanówka 4 - 1 Lotniarz Bezmiechowa
Cosmos Nowotaniec 5 - 0 Górnik Grabownica Starzeńska
Zgoda Zarszyn 3 - 1 LKS Długie
9. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. I 13/14 października
Victoria Pakoszówka 2 - 3 Sanovia Lesko
Bukowianka Bukowsko 5 - 0 LKS Pisarowce
Górnik Grabownica Starzeńska 4 - 3 Juventus Poraż
Lotniarz Bezmiechowa 0 - 4 Cosmos Nowotaniec
Szarotka Nowosielce 1 - 1 Orzeł Bażanówka
LKS Długie 1 - 0 Remix Niebieszczany
Szarotka Uherce 7 - 1 Zgoda Zarszyn
10. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. I 20/21 października
Cosmos Nowotaniec 2 - 0 Szarotka Nowosielce
Victoria Pakoszówka 4 - 0 Górnik Grabownica Starzeńska
Sanovia Lesko 5 - 0 LKS Pisarowce
Juventus Poraż 2 - 3 Lotniarz Bezmiechowa
Zgoda Zarszyn 2 - 5 Bukowianka Bukowsko
Remix Niebieszczany 0 - 2 Szarotka Uherce
Orzeł Bażanówka 3 - 0 LKS Długie
11. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. I 27/28 października
Bukowianka Bukowsko 5 - 2 Remix Niebieszczany
Górnik Grabownica Starzeńska 2 - 6 Sanovia Lesko
Lotniarz Bezmiechowa 5 - 0 Victoria Pakoszówka
Szarotka Nowosielce 3 - 1 Juventus Poraż
LKS Długie 1 - 3 Cosmos Nowotaniec
Szarotka Uherce 1 - 1 Orzeł Bażanówka
LKS Pisarowce 4 - 6 Zgoda Zarszyn
12. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. I 3/4 listopada
Juventus Poraż 3 - 3 LKS Długie
Sanovia Lesko 5 - 0 Zgoda Zarszyn
Remix Niebieszczany 2 - 2 LKS Pisarowce
Orzeł Bażanówka 3 - 1 Bukowianka Bukowsko
Cosmos Nowotaniec 3 - 0 Szarotka Uherce
Victoria Pakoszówka 2 - 0 Szarotka Nowosielce
Górnik Grabownica Starzeńska 1 - 3 Lotniarz Bezmiechowa
13. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. I 10/11 listopada
LKS Pisarowce 2 - 5 Orzeł Bażanówka
Bukowianka Bukowsko 0 - 2 Cosmos Nowotaniec
Sanovia Lesko 3 - 2 Lotniarz Bezmiechowa
Szarotka Nowosielce 2 - 2 Górnik Grabownica Starzeńska
LKS Długie 4 - 2 Victoria Pakoszówka
Szarotka Uherce 6 - 1 Juventus Poraż
Zgoda Zarszyn 3 - 1 Remix Niebieszczany

14. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. I 31 marca
Sanovia Lesko 5 - 1 Remix Niebieszczany
LKS Pisarowce 2 - 2 Cosmos Nowotaniec
Bukowianka Bukowsko 5 - 1 Juventus Poraż
Orzeł Bażanówka 4 - 1 Zgoda Zarszyn
Szarotka Uherce 3 - 0 Victoria Pakoszówka
LKS Długie 3 - 2 Górnik Grabownica Starzeńska
Szarotka Nowosielce 1 - 0 Lotniarz Bezmiechowa
15. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. I 7 kwietnia
Victoria Pakoszówka 2 - 1 Bukowianka Bukowsko
Juventus Poraż 2 - 1 LKS Pisarowce
Szarotka Nowosielce 2 - 2 Sanovia Lesko
Lotniarz Bezmiechowa 1 - 6 LKS Długie
Górnik Grabownica Starzeńska 2 - 0 Szarotka Uherce
Cosmos Nowotaniec 2 - 1 Zgoda Zarszyn
Orzeł Bażanówka 4 - 0 Remix Niebieszczany
16. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. I 14 kwietnia
Sanovia Lesko 1 - 3 Orzeł Bażanówka
LKS Pisarowce 1 - 2 Victoria Pakoszówka
Remix Niebieszczany 0 - 4 Cosmos Nowotaniec
Zgoda Zarszyn 2 - 0 Juventus Poraż
Szarotka Uherce 4 - 0 Lotniarz Bezmiechowa
LKS Długie 1 - 1 Szarotka Nowosielce
Bukowianka Bukowsko 2 - 1 Górnik Grabownica Starzeńska
17. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. I 28 kwietnia
LKS Długie ? - ? Sanovia Lesko
Szarotka Nowosielce ? - ? Szarotka Uherce
Lotniarz Bezmiechowa ? - ? Bukowianka Bukowsko
Górnik Grabownica Starzeńska ? - ? LKS Pisarowce
Victoria Pakoszówka ? - ? Zgoda Zarszyn
Juventus Poraż ? - ? Remix Niebieszczany
Cosmos Nowotaniec ? - ? Orzeł Bażanówka
18. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. I 1 maja
Sanovia Lesko ? - ? Cosmos Nowotaniec
Orzeł Bażanówka ? - ? Juventus Poraż
Remix Niebieszczany ? - ? Victoria Pakoszówka
Zgoda Zarszyn ? - ? Górnik Grabownica Starzeńska
LKS Pisarowce ? - ? Lotniarz Bezmiechowa
Bukowianka Bukowsko ? - ? Szarotka Nowosielce
Szarotka Uherce ? - ? LKS Długie
19. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. I 5 maja
Szarotka Uherce ? - ? Sanovia Lesko
LKS Długie ? - ? Bukowianka Bukowsko
Szarotka Nowosielce ? - ? LKS Pisarowce
Lotniarz Bezmiechowa ? - ? Zgoda Zarszyn
Górnik Grabownica Starzeńska ? - ? Remix Niebieszczany
Victoria Pakoszówka ? - ? Orzeł Bażanówka
Juventus Poraż ? - ? Cosmos Nowotaniec

20. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. I 12 maja
Sanovia Lesko ? - ? Juventus Poraż
Cosmos Nowotaniec ? - ? Victoria Pakoszówka
Orzeł Bażanówka ? - ? Górnik Grabownica Starzeńska
Remix Niebieszczany ? - ? Lotniarz Bezmiechowa
Zgoda Zarszyn ? - ? Szarotka Nowosielce
LKS Pisarowce ? - ? LKS Długie
Bukowianka Bukowsko ? - ? Szarotka Uherce
21. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. I 19 maja
Bukowianka Bukowsko ? - ? Sanovia Lesko
Szarotka Uherce ? - ? LKS Pisarowce
LKS Długie ? - ? Zgoda Zarszyn
Szarotka Nowosielce ? - ? Remix Niebieszczany
Lotniarz Bezmiechowa ? - ? Orzeł Bażanówka
Górnik Grabownica Starzeńska ? - ? Cosmos Nowotaniec
Victoria Pakoszówka ? - ? Juventus Poraż
22. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. I 26 maja
Sanovia Lesko ? - ? Victoria Pakoszówka
Juventus Poraż ? - ? Górnik Grabownica Starzeńska
Cosmos Nowotaniec ? - ? Lotniarz Bezmiechowa
Orzeł Bażanówka ? - ? Szarotka Nowosielce
Remix Niebieszczany ? - ? LKS Długie
Zgoda Zarszyn ? - ? Szarotka Uherce
LKS Pisarowce ? - ? Bukowianka Bukowsko
23. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. I 2 czerwca
LKS Pisarowce ? - ? Sanovia Lesko
Bukowianka Bukowsko ? - ? Zgoda Zarszyn
Szarotka Uherce ? - ? Remix Niebieszczany
LKS Długie ? - ? Orzeł Bażanówka
Szarotka Nowosielce ? - ? Cosmos Nowotaniec
Lotniarz Bezmiechowa ? - ? Juventus Poraż
Górnik Grabownica Starzeńska ? - ? Victoria Pakoszówka
24. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. I 9 czerwca
Sanovia Lesko ? - ? Górnik Grabownica Starzeńska
Victoria Pakoszówka ? - ? Lotniarz Bezmiechowa
Juventus Poraż ? - ? Szarotka Nowosielce
Cosmos Nowotaniec ? - ? LKS Długie
Orzeł Bażanówka ? - ? Szarotka Uherce
Remix Niebieszczany ? - ? Bukowianka Bukowsko
Zgoda Zarszyn ? - ? LKS Pisarowce
25. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. I 16 czerwca
Zgoda Zarszyn ? - ? Sanovia Lesko
LKS Pisarowce ? - ? Remix Niebieszczany
Bukowianka Bukowsko ? - ? Orzeł Bażanówka
Szarotka Uherce ? - ? Cosmos Nowotaniec
LKS Długie ? - ? Juventus Poraż
Szarotka Nowosielce ? - ? Victoria Pakoszówka
Lotniarz Bezmiechowa ? - ? Górnik Grabownica Starzeńska

26. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. I 23 czerwca
Lotniarz Bezmiechowa ? - ? Sanovia Lesko
Górnik Grabownica Starzeńska ? - ? Szarotka Nowosielce
Victoria Pakoszówka ? - ? LKS Długie
Juventus Poraż ? - ? Szarotka Uherce
Cosmos Nowotaniec ? - ? Bukowianka Bukowsko
Orzeł Bażanówka ? - ? LKS Pisarowce
Remix Niebieszczany ? - ? Zgoda Zarszyn

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem