Terminarze / wyniki - Krosno > Klasa A, gr. I

Zobacz też: Statystyki - Krosno > Klasa A, gr. I

Wybierz sezon:

Statystyki dla Krosno > Klasa A, gr. I Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Bieszczady Ustrzyki Dolne 26 57 18 3 5 83 34 49
2 Victoria Pakoszówka 26 50 16 2 8 49 38 11
3 Bukowianka Bukowsko 26 48 15 3 8 78 46 32
4 Szarotka Nowosielce 26 46 13 7 6 50 31 19
5 Sanovia Lesko 26 39 11 6 9 74 46 28
6 Lotniarz Bezmiechowa 26 39 11 6 9 65 48 17
7 Szarotka Uherce 25 38 11 5 9 56 47 9
8 Orzeł Bażanówka 26 36 10 6 10 56 49 7
9 Jawornik Czarna 26 36 11 3 12 49 70 -21
10 LKS Długie 26 33 9 6 11 43 60 -17
11 Zgoda Zarszyn 26 28 8 4 14 40 68 -28
12 LKS II Pisarowce 25 26 7 5 13 65 69 -4
13 LKS Górki 26 23 6 5 15 39 60 -21
14 Orkan Markowce 26 12 3 3 20 35 116 -81
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Krosno > klasa A, gr. I 12/13 sierpnia
Szarotka Nowosielce 2 - 1 Szarotka Uherce
Orkan Markowce 1 - 3 Bukowianka Bukowsko
LKS Górki 1 - 1 Lotniarz Bezmiechowa
Jawornik Czarna 4 - 3 Victoria Pakoszówka
Orzeł Bażanówka 2 - 2 LKS Długie
LKS II Pisarowce 3 - 3 Zgoda Zarszyn
Sanovia Lesko 1 - 2 Bieszczady Ustrzyki Dolne

2. kolejka - Krosno > klasa A, gr. I 15 sierpnia
LKS Długie 0 - 6 LKS II Pisarowce
Bieszczady Ustrzyki Dolne 2 - 1 Orzeł Bażanówka
Victoria Pakoszówka 2 - 0 Sanovia Lesko
Lotniarz Bezmiechowa 1 - 3 Jawornik Czarna
Bukowianka Bukowsko 8 - 0 LKS Górki
Szarotka Nowosielce 6 - 2 Orkan Markowce
Szarotka Uherce 2 - 1 Zgoda Zarszyn
3. kolejka - Krosno > klasa A, gr. I 20 sierpnia
Orkan Markowce 3 - 3 Szarotka Uherce
LKS Górki 0 - 1 Szarotka Nowosielce
Jawornik Czarna 0 - 4 Bukowianka Bukowsko
Sanovia Lesko 4 - 3 Lotniarz Bezmiechowa
Orzeł Bażanówka 5 - 2 Victoria Pakoszówka
LKS II Pisarowce 1 - 2 Bieszczady Ustrzyki Dolne
Zgoda Zarszyn 3 - 2 LKS Długie
4. kolejka - Krosno > klasa A, gr. I 27 sierpnia
Szarotka Uherce 3 - 1 LKS Długie
Victoria Pakoszówka 4 - 3 LKS II Pisarowce
Lotniarz Bezmiechowa 4 - 2 Orzeł Bażanówka
Bukowianka Bukowsko 3 - 1 Sanovia Lesko
Szarotka Nowosielce 2 - 2 Jawornik Czarna
Orkan Markowce 2 - 1 LKS Górki
Bieszczady Ustrzyki Dolne 8 - 0 Zgoda Zarszyn
5. kolejka - Krosno > klasa A, gr. I 3 września
LKS Górki 0 - 4 Szarotka Uherce
Jawornik Czarna 3 - 3 Orkan Markowce
Orzeł Bażanówka 1 - 3 Bukowianka Bukowsko
Sanovia Lesko 1 - 1 Szarotka Nowosielce
LKS II Pisarowce 3 - 3 Lotniarz Bezmiechowa
LKS Długie 3 - 3 Bieszczady Ustrzyki Dolne
Zgoda Zarszyn 2 - 2 Victoria Pakoszówka
6. kolejka - Krosno > klasa A, gr. I 10 września
Orkan Markowce 3 - 2 Sanovia Lesko
Victoria Pakoszówka 1 - 0 LKS Długie
Bukowianka Bukowsko 2 - 5 LKS II Pisarowce
LKS Górki 1 - 2 Jawornik Czarna
Szarotka Uherce 2 - 1 Bieszczady Ustrzyki Dolne
Szarotka Nowosielce 2 - 0 Orzeł Bażanówka
Lotniarz Bezmiechowa 2 - 2 Zgoda Zarszyn
7. kolejka - Krosno > klasa A, gr. I 17 września
Orzeł Bażanówka 1 - 2 Orkan Markowce
Jawornik Czarna 1 - 1 Szarotka Uherce
Sanovia Lesko 2 - 1 LKS Górki
LKS II Pisarowce 3 - 3 Szarotka Nowosielce
LKS Długie 1 - 1 Lotniarz Bezmiechowa
Bieszczady Ustrzyki Dolne 2 - 1 Victoria Pakoszówka
Zgoda Zarszyn 4 - 3 Bukowianka Bukowsko

8. kolejka - Krosno > klasa A, gr. I 24 września
Orkan Markowce 2 - 5 LKS II Pisarowce
Bukowianka Bukowsko 8 - 0 LKS Długie
LKS Górki 0 - 2 Orzeł Bażanówka
Jawornik Czarna 2 - 0 Sanovia Lesko
Szarotka Uherce 0 - 1 Victoria Pakoszówka
Lotniarz Bezmiechowa 1 - 2 Bieszczady Ustrzyki Dolne
Szarotka Nowosielce 3 - 1 Zgoda Zarszyn
9. kolejka - Krosno > klasa A, gr. I 1 października
LKS II Pisarowce 5 - 1 LKS Górki
Zgoda Zarszyn 2 - 0 Orkan Markowce
Victoria Pakoszówka 1 - 0 Lotniarz Bezmiechowa
Sanovia Lesko 2 - 3 Szarotka Uherce
Orzeł Bażanówka 5 - 1 Jawornik Czarna
LKS Długie 0 - 0 Szarotka Nowosielce
Bieszczady Ustrzyki Dolne 5 - 1 Bukowianka Bukowsko
10. kolejka - Krosno > klasa A, gr. I 8 października
Orkan Markowce 0 - 2 LKS Długie
LKS Górki 3 - 4 Zgoda Zarszyn
Jawornik Czarna 5 - 2 LKS II Pisarowce
Szarotka Uherce 2 - 1 Lotniarz Bezmiechowa
Bukowianka Bukowsko 3 - 2 Victoria Pakoszówka
Szarotka Nowosielce 1 - 0 Bieszczady Ustrzyki Dolne
Sanovia Lesko 1 - 1 Orzeł Bażanówka
11. kolejka - Krosno > klasa A, gr. I 15 października
LKS II Pisarowce 2 - 2 Sanovia Lesko
Victoria Pakoszówka 2 - 1 Szarotka Nowosielce
Orzeł Bażanówka 3 - 0 Szarotka Uherce
LKS Długie 4 - 0 LKS Górki
Bieszczady Ustrzyki Dolne 5 - 0 Orkan Markowce
Lotniarz Bezmiechowa 2 - 2 Bukowianka Bukowsko
Zgoda Zarszyn 1 - 2 Jawornik Czarna
12. kolejka - Krosno > klasa A, gr. I 22 października
Orkan Markowce 1 - 5 Victoria Pakoszówka
Szarotka Uherce 2 - 2 Bukowianka Bukowsko
Szarotka Nowosielce 1 - 2 Lotniarz Bezmiechowa
LKS Górki 1 - 1 Bieszczady Ustrzyki Dolne
Jawornik Czarna 2 - 1 LKS Długie
Orzeł Bażanówka 3 - 0 LKS II Pisarowce
Sanovia Lesko 4 - 1 Zgoda Zarszyn
13. kolejka - Krosno > klasa A, gr. I 29 października
LKS II Pisarowce 0 - 0 Szarotka Uherce
LKS Długie 2 - 4 Sanovia Lesko
Bieszczady Ustrzyki Dolne 3 - 4 Jawornik Czarna
Victoria Pakoszówka 2 - 2 LKS Górki
Lotniarz Bezmiechowa 6 - 0 Orkan Markowce
Bukowianka Bukowsko 1 - 0 Szarotka Nowosielce
Zgoda Zarszyn 0 - 1 Orzeł Bażanówka

14. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. I 8 kwietnia
Bukowianka Bukowsko 3 - 1 Orkan Markowce
Victoria Pakoszówka 3 - 2 Jawornik Czarna
Szarotka Uherce 3 - 1 Szarotka Nowosielce
Lotniarz Bezmiechowa 1 - 1 LKS Górki
Bieszczady Ustrzyki Dolne 2 - 1 Sanovia Lesko
LKS Długie 1 - 1 Orzeł Bażanówka
Zgoda Zarszyn 2 - 0 LKS II Pisarowce
15. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. I 15 kwietnia
Orkan Markowce 1 - 3 Szarotka Nowosielce
Jawornik Czarna 1 - 2 Lotniarz Bezmiechowa
LKS Górki 2 - 4 Bukowianka Bukowsko
Zgoda Zarszyn 1 - 6 Szarotka Uherce
LKS II Pisarowce 5 - 1 LKS Długie
Orzeł Bażanówka 3 - 5 Bieszczady Ustrzyki Dolne
Sanovia Lesko 1 - 2 Victoria Pakoszówka
16. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. I 22 kwietnia
Bukowianka Bukowsko 3 - 0 Jawornik Czarna
Victoria Pakoszówka 1 - 2 Orzeł Bażanówka
Lotniarz Bezmiechowa 2 - 5 Sanovia Lesko
Bieszczady Ustrzyki Dolne 7 - 1 LKS II Pisarowce
LKS Długie 2 - 1 Zgoda Zarszyn
Szarotka Uherce 5 - 2 Orkan Markowce
Szarotka Nowosielce 2 - 0 LKS Górki
17. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. I 29 kwietnia
Sanovia Lesko 1 - 1 Bukowianka Bukowsko
Jawornik Czarna 2 - 5 Szarotka Nowosielce
LKS Górki 5 - 1 Orkan Markowce
LKS Długie 3 - 1 Szarotka Uherce
Zgoda Zarszyn 1 - 5 Bieszczady Ustrzyki Dolne
LKS II Pisarowce 0 - 1 Victoria Pakoszówka
Orzeł Bażanówka 4 - 2 Lotniarz Bezmiechowa
18. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. I 3 maja
Orkan Markowce 1 - 3 Jawornik Czarna
Bukowianka Bukowsko 5 - 3 Orzeł Bażanówka
Victoria Pakoszówka 2 - 0 Zgoda Zarszyn
Szarotka Uherce 1 - 3 LKS Górki
Szarotka Nowosielce 1 - 2 Sanovia Lesko
Lotniarz Bezmiechowa 4 - 0 LKS II Pisarowce
Bieszczady Ustrzyki Dolne 1 - 2 LKS Długie
19. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. I 6 maja
Jawornik Czarna 3 - 2 LKS Górki
Bieszczady Ustrzyki Dolne 2 - 1 Szarotka Uherce
LKS Długie 1 - 3 Victoria Pakoszówka
Zgoda Zarszyn 3 - 1 Lotniarz Bezmiechowa
LKS II Pisarowce 2 - 5 Bukowianka Bukowsko
Orzeł Bażanówka 0 - 3 Szarotka Nowosielce
Sanovia Lesko 13 - 1 Orkan Markowce

20. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. I 13 maja
LKS Górki 2 - 0 Sanovia Lesko
Orkan Markowce 3 - 3 Orzeł Bażanówka
Bukowianka Bukowsko 4 - 0 Zgoda Zarszyn
Victoria Pakoszówka 1 - 0 Bieszczady Ustrzyki Dolne
Szarotka Uherce 7 - 2 Jawornik Czarna
Szarotka Nowosielce 4 - 2 LKS II Pisarowce
Lotniarz Bezmiechowa 5 - 2 LKS Długie
21. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. I 20 maja
Victoria Pakoszówka 3 - 2 Szarotka Uherce
Bieszczady Ustrzyki Dolne 4 - 0 Lotniarz Bezmiechowa
Sanovia Lesko 1 - 0 Jawornik Czarna
LKS Długie 1 - 0 Bukowianka Bukowsko
Zgoda Zarszyn 1 - 1 Szarotka Nowosielce
LKS II Pisarowce 9 - 1 Orkan Markowce
Orzeł Bażanówka 2 - 2 LKS Górki
22. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. I 27 maja
Orkan Markowce 1 - 2 Zgoda Zarszyn
Jawornik Czarna 3 - 2 Orzeł Bażanówka
LKS Górki 2 - 0 LKS II Pisarowce
Bukowianka Bukowsko 2 - 3 Bieszczady Ustrzyki Dolne
Szarotka Uherce 2 - 2 Sanovia Lesko
Szarotka Nowosielce 0 - 0 LKS Długie
Lotniarz Bezmiechowa 3 - 0 Victoria Pakoszówka
23. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. I 3 czerwca
Victoria Pakoszówka 2 - 0 Bukowianka Bukowsko
Lotniarz Bezmiechowa 3 - 0 * Szarotka Uherce
Bieszczady Ustrzyki Dolne 1 - 1 Szarotka Nowosielce
LKS Długie 3 - 0 * Orkan Markowce
Zgoda Zarszyn 1 - 2 LKS Górki
LKS II Pisarowce 5 - 0 Jawornik Czarna
Orzeł Bażanówka 2 - 2 Sanovia Lesko
24. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. I 10 czerwca
Bukowianka Bukowsko 1 - 2 Lotniarz Bezmiechowa
Orkan Markowce 2 - 9 Bieszczady Ustrzyki Dolne
Jawornik Czarna 1 - 4 Zgoda Zarszyn
LKS Górki 2 - 4 LKS Długie
Szarotka Uherce 3 - 2 Orzeł Bażanówka
Sanovia Lesko 9 - 3 LKS II Pisarowce
Szarotka Nowosielce 1 - 0 Victoria Pakoszówka
25. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. I 17 czerwca
Bieszczady Ustrzyki Dolne 3 - 2 LKS Górki
Bukowianka Bukowsko 5 - 2 Szarotka Uherce
Victoria Pakoszówka 3 - 0 * Orkan Markowce
Lotniarz Bezmiechowa 2 - 1 Szarotka Nowosielce
LKS Długie 3 - 1 Jawornik Czarna
Zgoda Zarszyn 0 - 6 Sanovia Lesko
LKS II Pisarowce 0 - 3 Orzeł Bażanówka

26. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. I 24 czerwca
Szarotka Uherce ? - ? LKS II Pisarowce
Orzeł Bażanówka 2 - 0 Zgoda Zarszyn
Sanovia Lesko 7 - 2 LKS Długie
Jawornik Czarna 0 - 5 Bieszczady Ustrzyki Dolne
LKS Górki 3 - 0 Victoria Pakoszówka
Orkan Markowce 2 - 11 Lotniarz Bezmiechowa
Szarotka Nowosielce 4 - 2 Bukowianka Bukowsko

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem