Tabela: Krosno > Klasa A, gr. I Umieść na swojej stronie
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cosmos II Nowotaniec | 13 | 36 | 12 | 0 | 1 | 64 | 11 | 53 | |
2 | Sanovia Lesko | 13 | 30 | 10 | 0 | 3 | 38 | 15 | 23 | |
3 | Górnik Strachocina | 13 | 27 | 9 | 0 | 4 | 43 | 24 | 19 | |
4 | LKS Górki | 13 | 23 | 7 | 2 | 4 | 21 | 13 | 8 | |
5 | LKS Izdebki | 12 | 21 | 6 | 3 | 3 | 24 | 25 | -1 | |
6 | LKS Pisarowce | 13 | 20 | 6 | 2 | 5 | 30 | 24 | 6 | |
7 | LKS Długie | 13 | 19 | 6 | 1 | 6 | 36 | 27 | 9 | |
8 | LKS Płowce Stróże Małe | 12 | 17 | 5 | 2 | 5 | 17 | 22 | -5 | |
9 | Zgoda Zarszyn | 13 | 17 | 5 | 2 | 6 | 23 | 28 | -5 | |
10 | Szarotka Uherce | 13 | 15 | 4 | 3 | 6 | 19 | 27 | -8 | |
11 | Orzeł Bażanówka | 13 | 12 | 3 | 3 | 7 | 15 | 31 | -16 | |
12 | Bieszczady Jankowce | 13 | 11 | 3 | 2 | 8 | 21 | 49 | -28 | |
13 | Remix Niebieszczany | 13 | 6 | 1 | 3 | 9 | 17 | 29 | -12 | |
14 | Pionier Średnia Wieś | 13 | 3 | 0 | 3 | 10 | 13 | 56 | -43 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka |
Terminarz: Krosno > Klasa A, gr. I (sezon 2023/2024)
1. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. I | 12/13 sierpnia | ||
---|---|---|---|
Pionier Średnia Wieś | 1 - 1 | LKS Płowce Stróże Małe | |
LKS Górki | 0 - 1 | LKS Izdebki | |
Górnik Strachocina | 4 - 0 | Orzeł Bażanówka | |
Sanovia Lesko | 0 - 1 | LKS Długie | |
Cosmos II Nowotaniec | 5 - 3 | Remix Niebieszczany | |
Szarotka Uherce | 2 - 1 | Zgoda Zarszyn | |
LKS Pisarowce | 7 - 1 | Bieszczady Jankowce |
2. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. I | 19/20 sierpnia | ||
---|---|---|---|
Bieszczady Jankowce | 0 - 1 | Zgoda Zarszyn | |
Remix Niebieszczany | 1 - 1 | Szarotka Uherce | |
LKS Długie | 0 - 1 | Cosmos II Nowotaniec | |
Orzeł Bażanówka | 0 - 6 | Sanovia Lesko | |
LKS Izdebki | 5 - 2 | Górnik Strachocina | |
LKS Płowce Stróże Małe | 1 - 2 | LKS Górki | |
LKS Pisarowce | 5 - 2 | Pionier Średnia Wieś |
3. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. I | 26/27 sierpnia | ||
---|---|---|---|
Pionier Średnia Wieś | 1 - 3 | Bieszczady Jankowce | |
LKS Górki | 1 - 1 | LKS Pisarowce | |
Górnik Strachocina | 3 - 2 | LKS Płowce Stróże Małe | |
Sanovia Lesko | 1 - 2 | LKS Izdebki | |
Cosmos II Nowotaniec | 7 - 0 | Orzeł Bażanówka | |
Szarotka Uherce | 2 - 2 | LKS Długie | |
Zgoda Zarszyn | 1 - 2 | Remix Niebieszczany |
4. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. I | 2/3 września | ||
---|---|---|---|
Bieszczady Jankowce | 3 - 2 | Remix Niebieszczany | |
LKS Długie | 1 - 2 | Zgoda Zarszyn | |
Orzeł Bażanówka | 2 - 3 | Szarotka Uherce | |
LKS Izdebki | 0 - 5 | Cosmos II Nowotaniec | |
LKS Płowce Stróże Małe | 0 - 5 | Sanovia Lesko | |
LKS Pisarowce | 0 - 3 | Górnik Strachocina | |
Pionier Średnia Wieś | 0 - 3 | LKS Górki |
5. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. I | 9/10 września | ||
---|---|---|---|
LKS Górki | 3 - 0 | Bieszczady Jankowce | |
Górnik Strachocina | 8 - 2 | Pionier Średnia Wieś | |
Sanovia Lesko | 4 - 0 | LKS Pisarowce | |
Cosmos II Nowotaniec | 2 - 0 | LKS Płowce Stróże Małe | |
Szarotka Uherce | 0 - 2 | LKS Izdebki | |
Zgoda Zarszyn | 1 - 0 | Orzeł Bażanówka | |
Remix Niebieszczany | 1 - 2 | LKS Długie |
6. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. I | 16/17 września | ||
---|---|---|---|
Bieszczady Jankowce | 5 - 4 | LKS Długie | |
Orzeł Bażanówka | 1 - 0 | Remix Niebieszczany | |
LKS Izdebki | 2 - 6 | Zgoda Zarszyn | |
LKS Płowce Stróże Małe | 2 - 0 | Szarotka Uherce | |
LKS Pisarowce | 3 - 0 * | Cosmos II Nowotaniec | |
Pionier Średnia Wieś | 1 - 2 | Sanovia Lesko | |
LKS Górki | 1 - 0 | Górnik Strachocina |
7. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. I | 23/24 września | ||
---|---|---|---|
Górnik Strachocina | 5 - 2 | Bieszczady Jankowce | |
Zgoda Zarszyn | 1 - 1 | LKS Płowce Stróże Małe | |
Remix Niebieszczany | 0 - 0 | LKS Izdebki | |
Sanovia Lesko | 1 - 0 | LKS Górki | |
Cosmos II Nowotaniec | 13 - 1 | Pionier Średnia Wieś | |
Szarotka Uherce | 1 - 0 | LKS Pisarowce | |
LKS Długie | 3 - 1 | Orzeł Bażanówka |
8. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. I | 30 września/1 października | ||
---|---|---|---|
LKS Płowce Stróże Małe | 3 - 1 | Remix Niebieszczany | |
LKS Pisarowce | 5 - 4 | Zgoda Zarszyn | |
Górnik Strachocina | 3 - 5 | Sanovia Lesko | |
Pionier Średnia Wieś | 2 - 2 | Szarotka Uherce | |
Bieszczady Jankowce | 1 - 1 | Orzeł Bażanówka | |
LKS Izdebki | 5 - 4 | LKS Długie | |
LKS Górki | 0 - 3 | Cosmos II Nowotaniec |
9. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. I | 7/8 października | ||
---|---|---|---|
Zgoda Zarszyn | 1 - 0 | Pionier Średnia Wieś | |
Remix Niebieszczany | 0 - 2 | LKS Pisarowce | |
Sanovia Lesko | 5 - 1 | Bieszczady Jankowce | |
Cosmos II Nowotaniec | 3 - 1 | Górnik Strachocina | |
Szarotka Uherce | 0 - 3 | LKS Górki | |
LKS Długie | 5 - 1 | LKS Płowce Stróże Małe | |
Orzeł Bażanówka | 1 - 1 | LKS Izdebki |
10. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. I | 14/15 października | ||
---|---|---|---|
LKS Płowce Stróże Małe | 1 - 0 | Orzeł Bażanówka | |
Górnik Strachocina | 1 - 0 | Szarotka Uherce | |
LKS Pisarowce | 2 - 3 | LKS Długie | |
Bieszczady Jankowce | 2 - 2 | LKS Izdebki | |
Pionier Średnia Wieś | 1 - 1 | Remix Niebieszczany | |
LKS Górki | 1 - 1 | Zgoda Zarszyn | |
Sanovia Lesko | 0 - 3 | Cosmos II Nowotaniec |
11. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. I | 21/22 października | ||
---|---|---|---|
Zgoda Zarszyn | 0 - 5 | Górnik Strachocina | |
LKS Długie | 10 - 1 | Pionier Średnia Wieś | |
Orzeł Bażanówka | 1 - 1 | LKS Pisarowce | |
Cosmos II Nowotaniec | 9 - 0 | Bieszczady Jankowce | |
Szarotka Uherce | 1 - 2 | Sanovia Lesko | |
Remix Niebieszczany | 2 - 3 | LKS Górki |
12. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. I | 28/29 października | ||
---|---|---|---|
Bieszczady Jankowce | 2 - 3 | LKS Płowce Stróże Małe | |
LKS Pisarowce | 4 - 2 | LKS Izdebki | |
Pionier Średnia Wieś | 1 - 5 | Orzeł Bażanówka | |
Górnik Strachocina | 4 - 3 | Remix Niebieszczany | |
LKS Górki | 2 - 0 | LKS Długie | |
Sanovia Lesko | 4 - 2 | Zgoda Zarszyn | |
Szarotka Uherce | 1 - 8 | Cosmos II Nowotaniec |
13. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. I | 4/5 listopada | ||
---|---|---|---|
Szarotka Uherce | 6 - 1 | Bieszczady Jankowce | |
Orzeł Bażanówka | 3 - 2 | LKS Górki | |
Zgoda Zarszyn | 2 - 5 | Cosmos II Nowotaniec | |
Remix Niebieszczany | 1 - 3 | Sanovia Lesko | |
LKS Płowce Stróże Małe | 2 - 0 | LKS Pisarowce | |
LKS Izdebki | 2 - 0 | Pionier Średnia Wieś | |
LKS Długie | 1 - 4 | Górnik Strachocina |