http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/572/spotkanie-naborowe

Terminarze / wyniki - Krosno > Klasa A, gr. III

Zobacz też: Statystyki - Krosno > Klasa A, gr. III

Wybierz sezon:

Statystyki dla Krosno > Klasa A, gr. III Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Tempo Nienaszów 15 36 12 0 3 46 23 23
2 Zamczysko Odrzykoń 15 34 11 1 3 44 20 24
3 KS Zarzecze 15 32 10 2 3 33 18 15
4 LKS Czeluśnica 15 30 10 0 5 38 18 20
5 Zorza Łęki Dukielskie 15 28 9 1 5 30 22 8
6 Orzeł Faliszówka 15 28 8 4 3 35 21 14
7 OKS Sobniów Jasło 15 24 7 3 5 27 25 2
8 Orzeł Lubla 15 23 7 2 6 40 34 6
9 Zamczysko Mrukowa 15 16 5 1 9 27 32 -5
10 LKS Moderówka 15 14 3 5 7 22 37 -15
11 Iwełka Iwla 15 11 3 2 10 24 42 -18
12 Orzeł Bieździedza 15 10 3 1 11 12 33 -21
13 Nafta Chorkówka 15 9 2 3 10 18 40 -22
14 Standart Święcany 15 7 2 1 12 23 54 -31
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Krosno > klasa A, gr. III 12/13 sierpnia
Standart Święcany 2 - 2 LKS Moderówka
KS Zarzecze 3 - 0 LKS Czeluśnica
Zamczysko Mrukowa 1 - 1 Orzeł Faliszówka
Iwełka Iwla 4 - 1 Orzeł Lubla
Orzeł Bieździedza 0 - 3 Zamczysko Odrzykoń
Tempo Nienaszów 3 - 1 Zorza Łęki Dukielskie
Nafta Chorkówka 0 - 2 OKS Sobniów Jasło

2. kolejka - Krosno > klasa A, gr. III 15 sierpnia
LKS Moderówka 0 - 4 Zorza Łęki Dukielskie
Zamczysko Odrzykoń 3 - 4 Tempo Nienaszów
Orzeł Lubla 4 - 1 Orzeł Bieździedza
Orzeł Faliszówka 2 - 1 Iwełka Iwla
LKS Czeluśnica 4 - 1 Nafta Chorkówka
Standart Święcany 2 - 3 KS Zarzecze
OKS Sobniów Jasło 3 - 0 Zamczysko Mrukowa
3. kolejka - Krosno > klasa A, gr. III 20 sierpnia
KS Zarzecze 4 - 1 LKS Moderówka
Nafta Chorkówka 4 - 2 Standart Święcany
Zamczysko Mrukowa 1 - 3 LKS Czeluśnica
Orzeł Bieździedza 0 - 0 Orzeł Faliszówka
Tempo Nienaszów 4 - 1 Orzeł Lubla
Zorza Łęki Dukielskie 2 - 3 Zamczysko Odrzykoń
Iwełka Iwla 1 - 1 OKS Sobniów Jasło
4. kolejka - Krosno > klasa A, gr. III 27 sierpnia
LKS Moderówka 1 - 2 Zamczysko Odrzykoń
Orzeł Lubla 2 - 1 Zorza Łęki Dukielskie
Orzeł Faliszówka 2 - 3 Tempo Nienaszów
LKS Czeluśnica 3 - 0 Iwełka Iwla
Standart Święcany 2 - 5 Zamczysko Mrukowa
KS Zarzecze 2 - 1 Nafta Chorkówka
OKS Sobniów Jasło 3 - 2 Orzeł Bieździedza
5. kolejka - Krosno > klasa A, gr. III 3 września
Orzeł Bieździedza 2 - 0 LKS Czeluśnica
Nafta Chorkówka 1 - 1 LKS Moderówka
Tempo Nienaszów 2 - 1 OKS Sobniów Jasło
Zorza Łęki Dukielskie 2 - 1 Orzeł Faliszówka
Zamczysko Mrukowa 1 - 2 KS Zarzecze
Zamczysko Odrzykoń 3 - 2 Orzeł Lubla
Iwełka Iwla 2 - 0 Standart Święcany
6. kolejka - Krosno > klasa A, gr. III 10 września
LKS Czeluśnica 4 - 1 Tempo Nienaszów
OKS Sobniów Jasło 5 - 2 Zorza Łęki Dukielskie
LKS Moderówka 2 - 2 Orzeł Lubla
Standart Święcany 3 - 0 Orzeł Bieździedza
Nafta Chorkówka 2 - 6 Zamczysko Mrukowa
Orzeł Faliszówka 2 - 2 Zamczysko Odrzykoń
KS Zarzecze 3 - 2 Iwełka Iwla
7. kolejka - Krosno > klasa A, gr. III 17 września
Orzeł Bieździedza 1 - 3 KS Zarzecze
Tempo Nienaszów 9 - 3 Standart Święcany
Zamczysko Odrzykoń 1 - 2 OKS Sobniów Jasło
Zorza Łęki Dukielskie 1 - 0 LKS Czeluśnica
Zamczysko Mrukowa 4 - 0 LKS Moderówka
Iwełka Iwla 4 - 1 Nafta Chorkówka
Orzeł Lubla 4 - 6 Orzeł Faliszówka

8. kolejka - Krosno > klasa A, gr. III 24 września
Zamczysko Mrukowa 4 - 1 Iwełka Iwla
LKS Czeluśnica 0 - 6 Zamczysko Odrzykoń
LKS Moderówka 1 - 1 Orzeł Faliszówka
Standart Święcany 0 - 3 Zorza Łęki Dukielskie
Nafta Chorkówka 3 - 0 Orzeł Bieździedza
KS Zarzecze 1 - 2 Tempo Nienaszów
OKS Sobniów Jasło 3 - 0 Orzeł Lubla
9. kolejka - Krosno > klasa A, gr. III 1 października
Orzeł Bieździedza 3 - 1 Zamczysko Mrukowa
Tempo Nienaszów 1 - 0 Nafta Chorkówka
Zorza Łęki Dukielskie 1 - 2 KS Zarzecze
Zamczysko Odrzykoń 2 - 0 Standart Święcany
Orzeł Faliszówka 5 - 2 OKS Sobniów Jasło
Iwełka Iwla 2 - 2 LKS Moderówka
Orzeł Lubla 2 - 1 LKS Czeluśnica
10. kolejka - Krosno > klasa A, gr. III 8 października
LKS Czeluśnica 2 - 0 Orzeł Faliszówka
Nafta Chorkówka 1 - 1 Zorza Łęki Dukielskie
LKS Moderówka 4 - 2 OKS Sobniów Jasło
Standart Święcany 1 - 3 Orzeł Lubla
Zamczysko Mrukowa 0 - 4 Tempo Nienaszów
KS Zarzecze 3 - 0 Zamczysko Odrzykoń
Iwełka Iwla 0 - 1 Orzeł Bieździedza
11. kolejka - Krosno > klasa A, gr. III 15 października
Orzeł Bieździedza 0 - 2 LKS Moderówka
OKS Sobniów Jasło 0 - 5 LKS Czeluśnica
Tempo Nienaszów 3 - 0 Iwełka Iwla
Zorza Łęki Dukielskie 3 - 0 Zamczysko Mrukowa
Zamczysko Odrzykoń 4 - 1 Nafta Chorkówka
Orzeł Faliszówka 4 - 0 Standart Święcany
Orzeł Lubla 1 - 1 KS Zarzecze
12. kolejka - Krosno > klasa A, gr. III 22 października
Orzeł Bieździedza 0 - 3 Tempo Nienaszów
LKS Moderówka 0 - 5 LKS Czeluśnica
Nafta Chorkówka 1 - 3 Orzeł Lubla
Iwełka Iwla 2 - 3 Zorza Łęki Dukielskie
Zamczysko Mrukowa 0 - 4 Zamczysko Odrzykoń
Standart Święcany 3 - 2 OKS Sobniów Jasło
KS Zarzecze 1 - 2 Orzeł Faliszówka
13. kolejka - Krosno > klasa A, gr. III 29 października
Orzeł Faliszówka 5 - 1 Nafta Chorkówka
LKS Czeluśnica 5 - 0 Standart Święcany
Tempo Nienaszów 5 - 1 LKS Moderówka
Zorza Łęki Dukielskie 2 - 1 Orzeł Bieździedza
Zamczysko Odrzykoń 6 - 3 Iwełka Iwla
Orzeł Lubla 1 - 3 Zamczysko Mrukowa
OKS Sobniów Jasło 0 - 0 KS Zarzecze

14. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. III 8 kwietnia
LKS Czeluśnica 1 - 0 KS Zarzecze
OKS Sobniów Jasło 0 - 0 Nafta Chorkówka
LKS Moderówka 5 - 2 Standart Święcany
Zamczysko Odrzykoń 2 - 0 Orzeł Bieździedza
Zorza Łęki Dukielskie 3 - 2 Tempo Nienaszów
Orzeł Faliszówka 2 - 1 Zamczysko Mrukowa
Orzeł Lubla 10 - 2 Iwełka Iwla
15. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. III 15 kwietnia
Orzeł Bieździedza 1 - 4 Orzeł Lubla
Iwełka Iwla 0 - 2 Orzeł Faliszówka
Nafta Chorkówka 1 - 5 LKS Czeluśnica
Zorza Łęki Dukielskie 1 - 0 LKS Moderówka
Zamczysko Mrukowa 0 - 1 OKS Sobniów Jasło
Tempo Nienaszów 0 - 3 Zamczysko Odrzykoń
KS Zarzecze 5 - 3 Standart Święcany
16. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. III 22 kwietnia
LKS Czeluśnica ? - ? Zamczysko Mrukowa
OKS Sobniów Jasło ? - ? Iwełka Iwla
LKS Moderówka ? - ? KS Zarzecze
Standart Święcany ? - ? Nafta Chorkówka
Zamczysko Odrzykoń ? - ? Zorza Łęki Dukielskie
Orzeł Faliszówka ? - ? Orzeł Bieździedza
Orzeł Lubla ? - ? Tempo Nienaszów
17. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. III 29 kwietnia
Zamczysko Odrzykoń ? - ? LKS Moderówka
Zorza Łęki Dukielskie ? - ? Orzeł Lubla
Tempo Nienaszów ? - ? Orzeł Faliszówka
Iwełka Iwla ? - ? LKS Czeluśnica
Zamczysko Mrukowa ? - ? Standart Święcany
Nafta Chorkówka ? - ? KS Zarzecze
Orzeł Bieździedza ? - ? OKS Sobniów Jasło
18. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. III 3 maja
LKS Moderówka ? - ? Nafta Chorkówka
KS Zarzecze ? - ? Zamczysko Mrukowa
Standart Święcany ? - ? Iwełka Iwla
LKS Czeluśnica ? - ? Orzeł Bieździedza
Orzeł Faliszówka ? - ? Zorza Łęki Dukielskie
Orzeł Lubla ? - ? Zamczysko Odrzykoń
OKS Sobniów Jasło ? - ? Tempo Nienaszów
19. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. III 6 maja
Orzeł Lubla ? - ? LKS Moderówka
Zamczysko Odrzykoń ? - ? Orzeł Faliszówka
Tempo Nienaszów ? - ? LKS Czeluśnica
Orzeł Bieździedza ? - ? Standart Święcany
Iwełka Iwla ? - ? KS Zarzecze
Zamczysko Mrukowa ? - ? Nafta Chorkówka
Zorza Łęki Dukielskie ? - ? OKS Sobniów Jasło

20. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. III 13 maja
LKS Moderówka ? - ? Zamczysko Mrukowa
Nafta Chorkówka ? - ? Iwełka Iwla
KS Zarzecze ? - ? Orzeł Bieździedza
Standart Święcany ? - ? Tempo Nienaszów
LKS Czeluśnica ? - ? Zorza Łęki Dukielskie
Orzeł Faliszówka ? - ? Orzeł Lubla
OKS Sobniów Jasło ? - ? Zamczysko Odrzykoń
21. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. III 20 maja
Orzeł Faliszówka ? - ? LKS Moderówka
Zamczysko Odrzykoń ? - ? LKS Czeluśnica
Zorza Łęki Dukielskie ? - ? Standart Święcany
Tempo Nienaszów ? - ? KS Zarzecze
Orzeł Bieździedza ? - ? Nafta Chorkówka
Iwełka Iwla ? - ? Zamczysko Mrukowa
Orzeł Lubla ? - ? OKS Sobniów Jasło
22. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. III 27 maja
LKS Moderówka ? - ? Iwełka Iwla
Zamczysko Mrukowa ? - ? Orzeł Bieździedza
Nafta Chorkówka ? - ? Tempo Nienaszów
KS Zarzecze ? - ? Zorza Łęki Dukielskie
Standart Święcany ? - ? Zamczysko Odrzykoń
LKS Czeluśnica ? - ? Orzeł Lubla
OKS Sobniów Jasło ? - ? Orzeł Faliszówka
23. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. III 3 czerwca
Orzeł Faliszówka ? - ? LKS Czeluśnica
Orzeł Lubla ? - ? Standart Święcany
Zamczysko Odrzykoń ? - ? KS Zarzecze
Zorza Łęki Dukielskie ? - ? Nafta Chorkówka
Tempo Nienaszów ? - ? Zamczysko Mrukowa
Orzeł Bieździedza ? - ? Iwełka Iwla
OKS Sobniów Jasło ? - ? LKS Moderówka
24. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. III 10 czerwca
LKS Moderówka ? - ? Orzeł Bieździedza
Iwełka Iwla ? - ? Tempo Nienaszów
Zamczysko Mrukowa ? - ? Zorza Łęki Dukielskie
Nafta Chorkówka ? - ? Zamczysko Odrzykoń
KS Zarzecze ? - ? Orzeł Lubla
Standart Święcany ? - ? Orzeł Faliszówka
LKS Czeluśnica ? - ? OKS Sobniów Jasło
25. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. III 17 czerwca
LKS Czeluśnica ? - ? LKS Moderówka
Orzeł Faliszówka ? - ? KS Zarzecze
Orzeł Lubla ? - ? Nafta Chorkówka
Zamczysko Odrzykoń ? - ? Zamczysko Mrukowa
Zorza Łęki Dukielskie ? - ? Iwełka Iwla
Tempo Nienaszów ? - ? Orzeł Bieździedza
OKS Sobniów Jasło ? - ? Standart Święcany

26. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. III 24 czerwca
LKS Moderówka ? - ? Tempo Nienaszów
Orzeł Bieździedza ? - ? Zorza Łęki Dukielskie
Iwełka Iwla ? - ? Zamczysko Odrzykoń
Zamczysko Mrukowa ? - ? Orzeł Lubla
Nafta Chorkówka ? - ? Orzeł Faliszówka
Standart Święcany ? - ? LKS Czeluśnica
KS Zarzecze ? - ? OKS Sobniów Jasło

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem