Terminarze / wyniki - Krosno > Klasa A, gr. III

Zobacz też: Statystyki - Krosno > Klasa A, gr. III

Wybierz sezon:

Statystyki dla Krosno > Klasa A, gr. III Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Orzeł Faliszówka 13 35 11 2 0 46 8 38
2 Ostoja Kołaczyce 13 28 8 4 1 27 13 14
3 Orzeł Bieździedza 13 27 8 3 2 32 19 13
4 Polonia Kopytowa 13 22 7 1 5 27 29 -2
5 Zamczysko Mrukowa 13 20 6 2 5 20 22 -2
6 Victoria Kobylany 13 19 6 1 6 23 33 -10
7 Gaudium Łężyny 13 18 5 3 5 39 23 16
8 Czardasz Osiek Jasielski 13 17 5 2 6 21 31 -10
9 Zorza Łęki Dukielskie 13 16 4 4 5 35 27 8
10 KS Zarzecze 13 15 4 3 6 17 18 -1
11 OKS Sobniów Jasło 13 15 4 3 6 22 22 0
12 Orzeł Lubla 13 13 3 4 6 23 28 -5
13 Wisłoka Błażkowa 13 5 1 2 10 13 35 -22
14 Sparta Osobnica 13 5 1 2 10 15 52 -37
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. III 10/11 sierpnia
Wisłoka Błażkowa 3 - 1 KS Zarzecze
Czardasz Osiek Jasielski 2 - 0 Gaudium Łężyny
Orzeł Bieździedza 4 - 0 Zamczysko Mrukowa
Orzeł Faliszówka 2 - 0 Polonia Kopytowa
Victoria Kobylany 0 - 3 Ostoja Kołaczyce
OKS Sobniów Jasło 1 - 1 Zorza Łęki Dukielskie
Sparta Osobnica 1 - 1 Orzeł Lubla

2. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. III 15 sierpnia
KS Zarzecze 4 - 3 Orzeł Lubla
Zorza Łęki Dukielskie 7 - 1 Sparta Osobnica
Ostoja Kołaczyce 2 - 2 OKS Sobniów Jasło
Polonia Kopytowa 0 - 1 Victoria Kobylany
Zamczysko Mrukowa 0 - 3 Orzeł Faliszówka
Gaudium Łężyny 3 - 3 Orzeł Bieździedza
Wisłoka Błażkowa 1 - 4 Czardasz Osiek Jasielski
3. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. III 17/18 sierpnia
Czardasz Osiek Jasielski 2 - 2 KS Zarzecze
Orzeł Bieździedza 2 - 1 Wisłoka Błażkowa
Orzeł Faliszówka 4 - 0 Gaudium Łężyny
Victoria Kobylany 5 - 2 Zamczysko Mrukowa
OKS Sobniów Jasło 2 - 3 Polonia Kopytowa
Sparta Osobnica 2 - 4 Ostoja Kołaczyce
Orzeł Lubla 2 - 2 Zorza Łęki Dukielskie
4. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. III 24/25 sierpnia
Gaudium Łężyny 0 - 1 Victoria Kobylany
Czardasz Osiek Jasielski 0 - 4 Orzeł Bieździedza
Zamczysko Mrukowa 1 - 2 OKS Sobniów Jasło
Polonia Kopytowa 4 - 1 Sparta Osobnica
Ostoja Kołaczyce 2 - 1 Orzeł Lubla
KS Zarzecze 2 - 1 Zorza Łęki Dukielskie
Wisłoka Błażkowa 1 - 2 Orzeł Faliszówka
5. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. III 31 sierpnia/1 września
Orzeł Bieździedza 1 - 0 KS Zarzecze
Orzeł Faliszówka 3 - 0 Czardasz Osiek Jasielski
Sparta Osobnica 1 - 3 Zamczysko Mrukowa
Orzeł Lubla 2 - 5 Polonia Kopytowa
Zorza Łęki Dukielskie 0 - 3 Ostoja Kołaczyce
Victoria Kobylany 4 - 3 Wisłoka Błażkowa
OKS Sobniów Jasło 3 - 4 Gaudium Łężyny
6. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. III 7/8 września
Orzeł Bieździedza 0 - 3 Orzeł Faliszówka
Czardasz Osiek Jasielski 1 - 4 Victoria Kobylany
Zamczysko Mrukowa 2 - 1 Orzeł Lubla
Gaudium Łężyny 11 - 0 Sparta Osobnica
Polonia Kopytowa 1 - 10 Zorza Łęki Dukielskie
KS Zarzecze 0 - 0 Ostoja Kołaczyce
Wisłoka Błażkowa 0 - 0 OKS Sobniów Jasło
7. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. III 14/15 września
Orzeł Lubla 0 - 4 Gaudium Łężyny
Orzeł Faliszówka 1 - 1 KS Zarzecze
Sparta Osobnica 0 - 0 Wisłoka Błażkowa
Zorza Łęki Dukielskie 1 - 1 Zamczysko Mrukowa
Ostoja Kołaczyce 3 - 1 Polonia Kopytowa
Victoria Kobylany 3 - 3 Orzeł Bieździedza
OKS Sobniów Jasło 6 - 1 Czardasz Osiek Jasielski

8. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. III 21/22 września
Orzeł Faliszówka 7 - 0 Victoria Kobylany
Czardasz Osiek Jasielski 3 - 2 Sparta Osobnica
Orzeł Bieździedza 2 - 0 OKS Sobniów Jasło
Zamczysko Mrukowa 1 - 2 Ostoja Kołaczyce
Gaudium Łężyny 1 - 1 Zorza Łęki Dukielskie
KS Zarzecze 2 - 3 Polonia Kopytowa
Wisłoka Błażkowa 2 - 4 Orzeł Lubla
9. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. III 28/29 września
Orzeł Lubla 2 - 2 Czardasz Osiek Jasielski
Sparta Osobnica 2 - 4 Orzeł Bieździedza
Zorza Łęki Dukielskie 3 - 2 Wisłoka Błażkowa
Polonia Kopytowa 1 - 1 Zamczysko Mrukowa
Victoria Kobylany 0 - 3 KS Zarzecze
OKS Sobniów Jasło 0 - 4 Orzeł Faliszówka
Ostoja Kołaczyce 2 - 2 Gaudium Łężyny
10. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. III 5/6 października
Orzeł Faliszówka 8 - 1 Sparta Osobnica
Orzeł Bieździedza 1 - 1 Orzeł Lubla
Czardasz Osiek Jasielski 2 - 1 Zorza Łęki Dukielskie
Gaudium Łężyny 1 - 2 Polonia Kopytowa
Wisłoka Błażkowa 0 - 1 Ostoja Kołaczyce
Victoria Kobylany 1 - 2 OKS Sobniów Jasło
KS Zarzecze 0 - 1 Zamczysko Mrukowa
11. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. III 12/13 października
OKS Sobniów Jasło 0 - 1 KS Zarzecze
Sparta Osobnica 3 - 4 Victoria Kobylany
Orzeł Lubla 1 - 2 Orzeł Faliszówka
Zorza Łęki Dukielskie 2 - 5 Orzeł Bieździedza
Zamczysko Mrukowa 4 - 2 Gaudium Łężyny
Polonia Kopytowa 2 - 0 Wisłoka Błażkowa
Ostoja Kołaczyce 3 - 1 Czardasz Osiek Jasielski
12. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. III 19/20 października
Orzeł Faliszówka 6 - 3 Zorza Łęki Dukielskie
Czardasz Osiek Jasielski 3 - 2 Polonia Kopytowa
OKS Sobniów Jasło 3 - 0 Sparta Osobnica
Wisłoka Błażkowa 0 - 3 Zamczysko Mrukowa
Orzeł Bieździedza 2 - 1 Ostoja Kołaczyce
Victoria Kobylany 0 - 3 Orzeł Lubla
KS Zarzecze 1 - 2 Gaudium Łężyny
13. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. III 26/27 października
Ostoja Kołaczyce 1 - 1 Orzeł Faliszówka
Sparta Osobnica 1 - 0 KS Zarzecze
Orzeł Lubla 2 - 1 OKS Sobniów Jasło
Polonia Kopytowa 3 - 1 Orzeł Bieździedza
Zorza Łęki Dukielskie 3 - 0 Victoria Kobylany
Zamczysko Mrukowa 1 - 0 Czardasz Osiek Jasielski
Gaudium Łężyny 9 - 0 Wisłoka Błażkowa

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem