Terminarze / wyniki - Rzeszów > Klasa B, gr. V

Zobacz też: Statystyki - Rzeszów > Klasa B, gr. V

Wybierz sezon:

Statystyki dla Rzeszów > Klasa B, gr. V Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 LKS Babicha 26 70 23 1 2 96 26 70
2 LKS Podleszany 26 66 21 3 2 107 33 74
3 Wiśnia Trzciana 26 51 17 0 9 68 47 21
4 Wisłoka Borowa 26 48 15 3 8 62 38 24
5 Sprint Żarówka 26 46 15 1 10 69 48 21
6 Rzędzian Rzędzianowice 26 41 13 2 11 64 61 3
7 LKS Dębiaki 26 36 11 3 12 52 55 -3
8 Gryf Mielec 25 34 11 1 13 41 46 -5
9 Plon Kawęczyn 25 31 10 1 14 60 71 -11
10 LKS Wierzchowiny 26 29 9 2 15 63 86 -23
11 Jutrzenka Ławnica 26 25 6 7 13 45 73 -28
12 Błysk Górki 26 20 6 2 18 34 62 -28
13 Grunwald Padew Narodowa 26 16 4 4 18 36 95 -59
14 Sokół Malinie 26 13 3 4 19 38 94 -56
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. V 20 sierpnia
Wiśnia Trzciana 8 - 2 LKS Wierzchowiny
Plon Kawęczyn 1 - 5 LKS Babicha
Sokół Malinie 0 - 0 Grunwald Padew Narodowa
LKS Podleszany 11 - 2 Rzędzian Rzędzianowice
Jutrzenka Ławnica 1 - 4 Wisłoka Borowa
LKS Dębiaki 2 - 1 Błysk Górki
Gryf Mielec 3 - 0 * Sprint Żarówka

2. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. V 27 sierpnia
LKS Wierzchowiny 1 - 3 Sprint Żarówka
Błysk Górki 0 - 1 Gryf Mielec
Wisłoka Borowa 2 - 1 LKS Dębiaki
Rzędzian Rzędzianowice 4 - 1 Jutrzenka Ławnica
Grunwald Padew Narodowa 1 - 2 LKS Podleszany
LKS Babicha 5 - 2 Sokół Malinie
Wiśnia Trzciana 3 - 1 Plon Kawęczyn
3. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. V 3 września
Plon Kawęczyn 5 - 1 LKS Wierzchowiny
Sokół Malinie 1 - 5 Wiśnia Trzciana
LKS Podleszany 2 - 1 LKS Babicha
Jutrzenka Ławnica 3 - 2 Grunwald Padew Narodowa
LKS Dębiaki 2 - 1 Rzędzian Rzędzianowice
Gryf Mielec 2 - 0 Wisłoka Borowa
Sprint Żarówka 4 - 0 Błysk Górki
4. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. V 10 września
LKS Wierzchowiny 3 - 1 Błysk Górki
Wisłoka Borowa 0 - 2 Sprint Żarówka
Rzędzian Rzędzianowice 2 - 3 Gryf Mielec
Grunwald Padew Narodowa 2 - 2 LKS Dębiaki
LKS Babicha 3 - 1 Jutrzenka Ławnica
Wiśnia Trzciana 2 - 3 LKS Podleszany
Plon Kawęczyn 5 - 5 Sokół Malinie
5. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. V 17 września
LKS Podleszany 4 - 2 Plon Kawęczyn
Sokół Malinie 1 - 6 LKS Wierzchowiny
Jutrzenka Ławnica 3 - 7 Wiśnia Trzciana
LKS Dębiaki 2 - 5 LKS Babicha
Gryf Mielec 5 - 2 Grunwald Padew Narodowa
Sprint Żarówka 4 - 0 Rzędzian Rzędzianowice
Błysk Górki 1 - 1 Wisłoka Borowa
6. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. V 24 września
Wiśnia Trzciana 4 - 2 LKS Dębiaki
Plon Kawęczyn 3 - 1 Jutrzenka Ławnica
LKS Wierzchowiny 0 - 4 Wisłoka Borowa
Grunwald Padew Narodowa 0 - 4 Sprint Żarówka
Rzędzian Rzędzianowice 4 - 2 Błysk Górki
LKS Babicha 2 - 0 Gryf Mielec
LKS Podleszany 6 - 1 Sokół Malinie
7. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. V 1 października
LKS Podleszany 7 - 3 LKS Wierzchowiny
Gryf Mielec 5 - 1 Wiśnia Trzciana
Wisłoka Borowa 0 - 1 Rzędzian Rzędzianowice
Jutrzenka Ławnica 0 - 6 Sokół Malinie
LKS Dębiaki 4 - 2 Plon Kawęczyn
Sprint Żarówka 2 - 1 LKS Babicha
Błysk Górki 5 - 1 Grunwald Padew Narodowa

8. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. V 8 października
LKS Podleszany 9 - 1 Jutrzenka Ławnica
Wiśnia Trzciana 0 - 2 Sprint Żarówka
Plon Kawęczyn 0 - 3 * Gryf Mielec
LKS Wierzchowiny 1 - 2 Rzędzian Rzędzianowice
Grunwald Padew Narodowa 2 - 5 Wisłoka Borowa
Sokół Malinie 1 - 4 LKS Dębiaki
LKS Babicha 5 - 0 Błysk Górki
9. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. V 15 października
Wisłoka Borowa 0 - 1 LKS Babicha
Gryf Mielec 1 - 1 Sokół Malinie
Jutrzenka Ławnica 1 - 5 LKS Wierzchowiny
LKS Dębiaki 2 - 2 LKS Podleszany
Sprint Żarówka 2 - 3 Plon Kawęczyn
Błysk Górki 0 - 1 Wiśnia Trzciana
Rzędzian Rzędzianowice 4 - 1 Grunwald Padew Narodowa
10. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. V 22 października
LKS Podleszany 3 - 1 Gryf Mielec
Wiśnia Trzciana 4 - 0 Wisłoka Borowa
Plon Kawęczyn 3 - 0 Błysk Górki
LKS Wierzchowiny 8 - 3 Grunwald Padew Narodowa
Sokół Malinie 0 - 3 Sprint Żarówka
Jutrzenka Ławnica 1 - 3 LKS Dębiaki
LKS Babicha 4 - 1 Rzędzian Rzędzianowice
11. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. V 29 października
Sprint Żarówka 1 - 1 LKS Podleszany
Wisłoka Borowa 2 - 1 Plon Kawęczyn
Gryf Mielec 4 - 2 Jutrzenka Ławnica
LKS Dębiaki 4 - 0 LKS Wierzchowiny
Rzędzian Rzędzianowice 3 - 1 Wiśnia Trzciana
Grunwald Padew Narodowa 1 - 3 LKS Babicha
Błysk Górki 3 - 0 Sokół Malinie
12. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. V 5 listopada
LKS Wierzchowiny 1 - 5 LKS Babicha
Wiśnia Trzciana 3 - 0 Grunwald Padew Narodowa
Plon Kawęczyn 1 - 4 Rzędzian Rzędzianowice
Sokół Malinie 0 - 5 Wisłoka Borowa
LKS Podleszany 5 - 2 Błysk Górki
Jutrzenka Ławnica 1 - 0 Sprint Żarówka
LKS Dębiaki 2 - 0 Gryf Mielec
13. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. V 12 listopada
LKS Babicha 2 - 0 Wiśnia Trzciana
Rzędzian Rzędzianowice 5 - 1 Sokół Malinie
Gryf Mielec 8 - 0 LKS Wierzchowiny
Wisłoka Borowa 1 - 2 LKS Podleszany
Sprint Żarówka 2 - 0 LKS Dębiaki
Błysk Górki 0 - 0 Jutrzenka Ławnica
Grunwald Padew Narodowa 1 - 4 Plon Kawęczyn

14. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. V 31 marca
Wisłoka Borowa 2 - 2 Jutrzenka Ławnica
Grunwald Padew Narodowa 0 - 3 * Sokół Malinie
Rzędzian Rzędzianowice 0 - 3 LKS Podleszany
LKS Wierzchowiny 4 - 1 Wiśnia Trzciana
Błysk Górki 1 - 2 LKS Dębiaki
Sprint Żarówka 2 - 3 Gryf Mielec
LKS Babicha 6 - 0 Plon Kawęczyn
15. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. V 8 kwietnia
Gryf Mielec 2 - 0 Błysk Górki
LKS Podleszany 10 - 0 * Grunwald Padew Narodowa
Sokół Malinie 1 - 4 LKS Babicha
Sprint Żarówka 3 - 1 LKS Wierzchowiny
LKS Dębiaki 3 - 4 Wisłoka Borowa
Jutrzenka Ławnica 1 - 1 Rzędzian Rzędzianowice
Plon Kawęczyn 3 - 0 * Wiśnia Trzciana
16. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. V 15 kwietnia
Wiśnia Trzciana 4 - 1 Sokół Malinie
Wisłoka Borowa 2 - 0 Gryf Mielec
LKS Wierzchowiny 2 - 5 Plon Kawęczyn
Grunwald Padew Narodowa 1 - 1 Jutrzenka Ławnica
Rzędzian Rzędzianowice 1 - 2 LKS Dębiaki
Błysk Górki 3 - 0 Sprint Żarówka
LKS Babicha 2 - 2 LKS Podleszany
17. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. V 22 kwietnia
Gryf Mielec 0 - 3 * Rzędzian Rzędzianowice
LKS Podleszany 0 - 1 Wiśnia Trzciana
Sokół Malinie 1 - 3 Plon Kawęczyn
Błysk Górki 2 - 1 LKS Wierzchowiny
Sprint Żarówka 3 - 4 Wisłoka Borowa
LKS Dębiaki 0 - 2 Grunwald Padew Narodowa
Jutrzenka Ławnica 3 - 4 LKS Babicha
18. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. V 29 kwietnia
Wiśnia Trzciana 3 - 2 Jutrzenka Ławnica
Wisłoka Borowa 3 - 1 Błysk Górki
LKS Babicha 3 - 0 LKS Dębiaki
LKS Wierzchowiny 5 - 0 Sokół Malinie
Plon Kawęczyn 1 - 5 LKS Podleszany
Rzędzian Rzędzianowice 8 - 3 Sprint Żarówka
Grunwald Padew Narodowa 3 - 0 * Gryf Mielec
19. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. V 3 maja
Błysk Górki 4 - 2 Rzędzian Rzędzianowice
Wisłoka Borowa 5 - 0 LKS Wierzchowiny
Sokół Malinie 2 - 5 LKS Podleszany
Sprint Żarówka 8 - 1 Grunwald Padew Narodowa
LKS Dębiaki 1 - 2 Wiśnia Trzciana
Jutrzenka Ławnica 4 - 2 Plon Kawęczyn
Gryf Mielec 0 - 3 * LKS Babicha

20. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. V 6 maja
Sokół Malinie 3 - 3 Jutrzenka Ławnica
LKS Wierzchowiny 3 - 4 LKS Podleszany
Plon Kawęczyn 3 - 1 LKS Dębiaki
Grunwald Padew Narodowa 3 - 1 Błysk Górki
Rzędzian Rzędzianowice 1 - 1 Wisłoka Borowa
Wiśnia Trzciana 3 - 0 * Gryf Mielec
LKS Babicha 7 - 2 Sprint Żarówka
21. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. V 13 maja
Jutrzenka Ławnica 1 - 3 LKS Podleszany
Wisłoka Borowa 3 - 0 Grunwald Padew Narodowa
Błysk Górki 2 - 4 LKS Babicha
Sprint Żarówka 2 - 4 Wiśnia Trzciana
LKS Dębiaki 4 - 0 * Sokół Malinie
Rzędzian Rzędzianowice 3 - 4 LKS Wierzchowiny
Gryf Mielec 0 - 3 * Plon Kawęczyn
22. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. V 20 maja
Wiśnia Trzciana 2 - 0 Błysk Górki
LKS Wierzchowiny 2 - 2 Jutrzenka Ławnica
Plon Kawęczyn 2 - 5 Sprint Żarówka
Grunwald Padew Narodowa 0 - 4 Rzędzian Rzędzianowice
LKS Podleszany 7 - 1 LKS Dębiaki
LKS Babicha 2 - 0 Wisłoka Borowa
Sokół Malinie 3 - 0 * Gryf Mielec
23. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. V 27 maja
Wisłoka Borowa 4 - 1 Wiśnia Trzciana
Sprint Żarówka 6 - 2 Sokół Malinie
Grunwald Padew Narodowa 3 - 3 LKS Wierzchowiny
Błysk Górki 1 - 4 Plon Kawęczyn
LKS Dębiaki 1 - 1 Jutrzenka Ławnica
Rzędzian Rzędzianowice 1 - 6 LKS Babicha
Gryf Mielec 0 - 3 * LKS Podleszany
24. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. V 3 czerwca
Wiśnia Trzciana 2 - 1 Rzędzian Rzędzianowice
Sokół Malinie 0 - 4 Błysk Górki
LKS Wierzchowiny 4 - 3 LKS Dębiaki
Plon Kawęczyn 2 - 4 Wisłoka Borowa
LKS Babicha 7 - 1 Grunwald Padew Narodowa
Jutrzenka Ławnica 3 - 0 * Gryf Mielec
LKS Podleszany 0 - 1 Sprint Żarówka
25. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. V 10 czerwca
Rzędzian Rzędzianowice 3 - 2 Plon Kawęczyn
Wisłoka Borowa 5 - 2 Sokół Malinie
Grunwald Padew Narodowa 2 - 5 Wiśnia Trzciana
Błysk Górki 0 - 5 LKS Podleszany
Sprint Żarówka 1 - 2 Jutrzenka Ławnica
LKS Babicha 3 - 0 * LKS Wierzchowiny
Gryf Mielec 0 - 3 * LKS Dębiaki

26. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. V 17 czerwca
LKS Dębiaki 1 - 4 Sprint Żarówka
Jutrzenka Ławnica 4 - 0 Błysk Górki
LKS Podleszany 3 - 1 Wisłoka Borowa
Sokół Malinie 1 - 3 Rzędzian Rzędzianowice
Plon Kawęczyn 2 - 4 Grunwald Padew Narodowa
Wiśnia Trzciana 1 - 3 LKS Babicha
LKS Wierzchowiny 3 - 0 * Gryf Mielec

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem