Terminarze / wyniki - Krosno > Klasa B, gr. I

Zobacz też: Statystyki - Krosno > Klasa B, gr. I

Wybierz sezon:

Statystyki dla Krosno > Klasa B, gr. I Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Osława Zagórz 22 54 17 3 2 70 23 47
2 LKS Górzanka 22 52 16 4 2 71 29 42
3 Bieszczady Jankowce 22 43 13 4 5 65 38 27
4 Nelson Polańczyk 22 39 11 6 5 68 47 21
5 LKS Olszanica 22 36 10 6 6 56 41 15
6 Otryt Lutowiska 22 31 9 4 9 47 48 -1
7 Gabry Łukowe 22 29 9 2 11 54 46 8
8 LKS Czaszyn 22 27 8 3 11 45 53 -8
9 Pionier Średnia Wieś 22 22 7 1 14 27 45 -18
10 Lotnik Ustjanowa 22 18 6 0 16 27 60 -33
11 LKS Tyrawa Wołoska 22 16 4 4 14 32 69 -37
12 Zalew Myczkowce 22 9 2 3 17 21 84 -63
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I 18/19 sierpnia
Osława Zagórz 4 - 2 LKS Tyrawa Wołoska
Zalew Myczkowce 2 - 2 LKS Czaszyn
Bieszczady Jankowce 2 - 0 Lotnik Ustjanowa
Otryt Lutowiska 2 - 3 LKS Górzanka
Gabry Łukowe 1 - 3 LKS Olszanica
Nelson Polańczyk 1 - 1 Pionier Średnia Wieś

2. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I 25/26 sierpnia
LKS Tyrawa Wołoska 1 - 4 Pionier Średnia Wieś
Bieszczady Jankowce 2 - 0 Gabry Łukowe
LKS Czaszyn 2 - 0 Lotnik Ustjanowa
Osława Zagórz 5 - 0 Otryt Lutowiska
LKS Górzanka 8 - 0 Zalew Myczkowce
LKS Olszanica 3 - 2 Nelson Polańczyk
3. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I 1/2 września
Zalew Myczkowce 1 - 6 Osława Zagórz
Lotnik Ustjanowa 0 - 5 LKS Górzanka
Pionier Średnia Wieś 3 - 1 LKS Olszanica
Otryt Lutowiska 4 - 1 LKS Tyrawa Wołoska
Gabry Łukowe 1 - 2 LKS Czaszyn
Nelson Polańczyk 4 - 3 Bieszczady Jankowce
4. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I 8/9 września
LKS Tyrawa Wołoska 2 - 2 LKS Olszanica
Bieszczady Jankowce 3 - 1 Pionier Średnia Wieś
LKS Czaszyn 1 - 2 Nelson Polańczyk
LKS Górzanka 2 - 1 Gabry Łukowe
Osława Zagórz 6 - 1 Lotnik Ustjanowa
Otryt Lutowiska 3 - 0 Zalew Myczkowce
5. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I 15/16 września
Zalew Myczkowce 1 - 2 LKS Tyrawa Wołoska
Lotnik Ustjanowa 1 - 6 Otryt Lutowiska
Pionier Średnia Wieś 2 - 0 LKS Czaszyn
Gabry Łukowe 2 - 4 Osława Zagórz
Nelson Polańczyk 3 - 3 LKS Górzanka
LKS Olszanica 4 - 4 Bieszczady Jankowce
6. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I 22/23 września
LKS Tyrawa Wołoska 2 - 3 Bieszczady Jankowce
LKS Czaszyn 4 - 4 LKS Olszanica
LKS Górzanka 2 - 1 Pionier Średnia Wieś
Osława Zagórz 1 - 1 Nelson Polańczyk
Zalew Myczkowce 2 - 4 Lotnik Ustjanowa
Otryt Lutowiska 0 - 4 Gabry Łukowe
7. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I 29/30 września
Lotnik Ustjanowa 1 - 5 LKS Tyrawa Wołoska
Pionier Średnia Wieś 2 - 1 Osława Zagórz
Bieszczady Jankowce 2 - 6 LKS Czaszyn
Gabry Łukowe 5 - 1 Zalew Myczkowce
Nelson Polańczyk 2 - 3 Otryt Lutowiska
LKS Olszanica 1 - 3 LKS Górzanka

8. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I 6/7 października
Lotnik Ustjanowa 1 - 2 Gabry Łukowe
LKS Tyrawa Wołoska 2 - 1 LKS Czaszyn
LKS Górzanka 2 - 2 Bieszczady Jankowce
Osława Zagórz 1 - 2 LKS Olszanica
Zalew Myczkowce 2 - 8 Nelson Polańczyk
Otryt Lutowiska 3 - 2 Pionier Średnia Wieś
9. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I 13/14 października
Bieszczady Jankowce 2 - 5 Osława Zagórz
Pionier Średnia Wieś 3 - 0 Zalew Myczkowce
LKS Czaszyn 2 - 1 LKS Górzanka
Gabry Łukowe 1 - 1 LKS Tyrawa Wołoska
Nelson Polańczyk 3 - 0 Lotnik Ustjanowa
LKS Olszanica 2 - 1 Otryt Lutowiska
10. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I 20/21 października
LKS Tyrawa Wołoska 1 - 3 LKS Górzanka
Osława Zagórz 3 - 0 LKS Czaszyn
Zalew Myczkowce 0 - 8 LKS Olszanica
Lotnik Ustjanowa 0 - 6 Pionier Średnia Wieś
Otryt Lutowiska 0 - 0 Bieszczady Jankowce
Gabry Łukowe 0 - 3 Nelson Polańczyk
11. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I 27/28 października
Nelson Polańczyk 6 - 3 LKS Tyrawa Wołoska
Pionier Średnia Wieś 2 - 0 Gabry Łukowe
Bieszczady Jankowce 3 - 0 Zalew Myczkowce
LKS Czaszyn 4 - 1 Otryt Lutowiska
LKS Górzanka 0 - 0 Osława Zagórz
LKS Olszanica 3 - 1 Lotnik Ustjanowa
12. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I 7 kwietnia
Lotnik Ustjanowa 2 - 3 Bieszczady Jankowce
LKS Tyrawa Wołoska 0 - 2 Osława Zagórz
LKS Górzanka 3 - 2 Otryt Lutowiska
LKS Czaszyn 1 - 1 Zalew Myczkowce
Pionier Średnia Wieś 0 - 3 * Nelson Polańczyk
LKS Olszanica 3 - 3 Gabry Łukowe
13. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I 14 kwietnia
Pionier Średnia Wieś 0 - 3 * LKS Tyrawa Wołoska
Nelson Polańczyk 1 - 1 LKS Olszanica
Lotnik Ustjanowa 1 - 0 LKS Czaszyn
Gabry Łukowe 3 - 4 Bieszczady Jankowce
Otryt Lutowiska 2 - 2 Osława Zagórz
Zalew Myczkowce 1 - 4 LKS Górzanka

14. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I 21 kwietnia
LKS Tyrawa Wołoska 1 - 1 Otryt Lutowiska
Osława Zagórz 6 - 1 Zalew Myczkowce
LKS Górzanka 4 - 2 Lotnik Ustjanowa
LKS Czaszyn 6 - 2 Gabry Łukowe
Bieszczady Jankowce 2 - 2 Nelson Polańczyk
LKS Olszanica 3 - 0 * Pionier Średnia Wieś
15. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I 1 maja
Lotnik Ustjanowa 2 - 3 Osława Zagórz
Gabry Łukowe 2 - 3 LKS Górzanka
LKS Olszanica 5 - 1 LKS Tyrawa Wołoska
Nelson Polańczyk 5 - 2 LKS Czaszyn
Zalew Myczkowce 1 - 3 Otryt Lutowiska
Pionier Średnia Wieś 0 - 3 * Bieszczady Jankowce
16. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I 5 maja
LKS Tyrawa Wołoska 1 - 1 Zalew Myczkowce
Osława Zagórz 3 - 0 Gabry Łukowe
LKS Górzanka 5 - 5 Nelson Polańczyk
Otryt Lutowiska 2 - 0 Lotnik Ustjanowa
Bieszczady Jankowce 2 - 0 LKS Olszanica
LKS Czaszyn 3 - 0 * Pionier Średnia Wieś
17. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I 12 maja
Bieszczady Jankowce 9 - 0 * LKS Tyrawa Wołoska
Lotnik Ustjanowa 0 - 1 Zalew Myczkowce
Nelson Polańczyk 1 - 4 Osława Zagórz
Gabry Łukowe 6 - 3 Otryt Lutowiska
LKS Olszanica 6 - 2 LKS Czaszyn
Pionier Średnia Wieś 0 - 3 * LKS Górzanka
18. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I 19 maja
LKS Tyrawa Wołoska 1 - 2 Lotnik Ustjanowa
LKS Górzanka 5 - 1 LKS Olszanica
LKS Czaszyn 2 - 6 Bieszczady Jankowce
Otryt Lutowiska 3 - 5 Nelson Polańczyk
Zalew Myczkowce 0 - 6 Gabry Łukowe
Osława Zagórz 3 - 0 * Pionier Średnia Wieś
19. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I 26 maja
LKS Czaszyn 5 - 0 LKS Tyrawa Wołoska
Bieszczady Jankowce 0 - 1 LKS Górzanka
Nelson Polańczyk 6 - 2 Zalew Myczkowce
Gabry Łukowe 3 - 0 Lotnik Ustjanowa
LKS Olszanica 1 - 2 Osława Zagórz
Pionier Średnia Wieś 0 - 3 * Otryt Lutowiska

20. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I 2 czerwca
Lotnik Ustjanowa 4 - 1 Nelson Polańczyk
LKS Tyrawa Wołoska 1 - 6 Gabry Łukowe
Osława Zagórz 3 - 2 Bieszczady Jankowce
LKS Górzanka 4 - 0 LKS Czaszyn
Otryt Lutowiska 1 - 1 LKS Olszanica
Zalew Myczkowce 3 - 0 * Pionier Średnia Wieś
21. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I 9 czerwca
LKS Górzanka 6 - 1 LKS Tyrawa Wołoska
LKS Czaszyn 0 - 4 Osława Zagórz
Bieszczady Jankowce 5 - 0 Otryt Lutowiska
Nelson Polańczyk 2 - 3 Gabry Łukowe
LKS Olszanica 2 - 0 Zalew Myczkowce
Pionier Średnia Wieś 0 - 3 * Lotnik Ustjanowa
22. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I 16 czerwca
LKS Tyrawa Wołoska 1 - 2 Nelson Polańczyk
Lotnik Ustjanowa 2 - 0 LKS Olszanica
Zalew Myczkowce 1 - 3 Bieszczady Jankowce
Otryt Lutowiska 4 - 0 LKS Czaszyn
Osława Zagórz 2 - 1 LKS Górzanka
Gabry Łukowe 3 - 0 * Pionier Średnia Wieś

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem