Terminarze / wyniki - Krosno > Klasa B, gr. I

Zobacz też: Statystyki - Krosno > Klasa B, gr. I

Wybierz sezon:

Statystyki dla Krosno > Klasa B, gr. I Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Osława Zagórz 6 16 5 1 0 26 7 19
2 LKS Górzanka 6 16 5 1 0 23 7 16
3 Bieszczady Jankowce 6 13 4 1 1 17 11 6
4 Pionier Średnia Wieś 6 10 3 1 2 12 8 4
5 LKS Olszanica 6 9 2 3 1 17 16 1
6 Otryt Lutowiska 6 9 3 0 3 15 14 1
7 Nelson Polańczyk 6 9 2 3 1 13 12 1
8 LKS Czaszyn 6 8 2 2 2 11 11 0
9 LKS Tyrawa Wołoska 6 4 1 1 4 10 18 -8
10 Gabry Łukowe 6 3 1 0 5 9 13 -4
11 Lotnik Ustjanowa 6 3 1 0 5 6 23 -17
12 Zalew Myczkowce 6 1 0 1 5 6 25 -19
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I 18/19 sierpnia
Osława Zagórz 4 - 2 LKS Tyrawa Wołoska
Zalew Myczkowce 2 - 2 LKS Czaszyn
Bieszczady Jankowce 2 - 0 Lotnik Ustjanowa
Otryt Lutowiska 2 - 3 LKS Górzanka
Gabry Łukowe 1 - 3 LKS Olszanica
Nelson Polańczyk 1 - 1 Pionier Średnia Wieś

2. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I 25/26 sierpnia
LKS Tyrawa Wołoska 1 - 4 Pionier Średnia Wieś
Bieszczady Jankowce 2 - 0 Gabry Łukowe
LKS Czaszyn 2 - 0 Lotnik Ustjanowa
Osława Zagórz 5 - 0 Otryt Lutowiska
LKS Górzanka 8 - 0 Zalew Myczkowce
LKS Olszanica 3 - 2 Nelson Polańczyk
3. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I 1/2 września
Zalew Myczkowce 1 - 6 Osława Zagórz
Lotnik Ustjanowa 0 - 5 LKS Górzanka
Pionier Średnia Wieś 3 - 1 LKS Olszanica
Otryt Lutowiska 4 - 1 LKS Tyrawa Wołoska
Gabry Łukowe 1 - 2 LKS Czaszyn
Nelson Polańczyk 4 - 3 Bieszczady Jankowce
4. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I 8/9 września
LKS Tyrawa Wołoska 2 - 2 LKS Olszanica
Bieszczady Jankowce 3 - 1 Pionier Średnia Wieś
LKS Czaszyn 1 - 2 Nelson Polańczyk
LKS Górzanka 2 - 1 Gabry Łukowe
Osława Zagórz 6 - 1 Lotnik Ustjanowa
Otryt Lutowiska 3 - 0 Zalew Myczkowce
5. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I 15/16 września
Zalew Myczkowce 1 - 2 LKS Tyrawa Wołoska
Lotnik Ustjanowa 1 - 6 Otryt Lutowiska
Pionier Średnia Wieś 2 - 0 LKS Czaszyn
Gabry Łukowe 2 - 4 Osława Zagórz
Nelson Polańczyk 3 - 3 LKS Górzanka
LKS Olszanica 4 - 4 Bieszczady Jankowce
6. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I 22/23 września
LKS Tyrawa Wołoska 2 - 3 Bieszczady Jankowce
LKS Czaszyn 4 - 4 LKS Olszanica
LKS Górzanka 2 - 1 Pionier Średnia Wieś
Osława Zagórz 1 - 1 Nelson Polańczyk
Zalew Myczkowce 2 - 4 Lotnik Ustjanowa
Otryt Lutowiska 0 - 4 Gabry Łukowe
7. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I 29/30 września
Lotnik Ustjanowa ? - ? LKS Tyrawa Wołoska
Gabry Łukowe ? - ? Zalew Myczkowce
Nelson Polańczyk ? - ? Otryt Lutowiska
Pionier Średnia Wieś ? - ? Osława Zagórz
LKS Olszanica ? - ? LKS Górzanka
Bieszczady Jankowce ? - ? LKS Czaszyn

8. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I 6/7 października
LKS Tyrawa Wołoska ? - ? LKS Czaszyn
LKS Górzanka ? - ? Bieszczady Jankowce
Osława Zagórz ? - ? LKS Olszanica
Otryt Lutowiska ? - ? Pionier Średnia Wieś
Zalew Myczkowce ? - ? Nelson Polańczyk
Lotnik Ustjanowa ? - ? Gabry Łukowe
9. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I 13/14 października
Gabry Łukowe ? - ? LKS Tyrawa Wołoska
Nelson Polańczyk ? - ? Lotnik Ustjanowa
Pionier Średnia Wieś ? - ? Zalew Myczkowce
LKS Olszanica ? - ? Otryt Lutowiska
Bieszczady Jankowce ? - ? Osława Zagórz
LKS Czaszyn ? - ? LKS Górzanka
10. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I 20/21 października
LKS Tyrawa Wołoska ? - ? LKS Górzanka
Osława Zagórz ? - ? LKS Czaszyn
Otryt Lutowiska ? - ? Bieszczady Jankowce
Zalew Myczkowce ? - ? LKS Olszanica
Lotnik Ustjanowa ? - ? Pionier Średnia Wieś
Gabry Łukowe ? - ? Nelson Polańczyk
11. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. I 27/28 października
Nelson Polańczyk ? - ? LKS Tyrawa Wołoska
Pionier Średnia Wieś ? - ? Gabry Łukowe
LKS Olszanica ? - ? Lotnik Ustjanowa
Bieszczady Jankowce ? - ? Zalew Myczkowce
LKS Czaszyn ? - ? Otryt Lutowiska
LKS Górzanka ? - ? Osława Zagórz

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem