Terminarze / wyniki - Jarosław > Klasa B

Zobacz też: Statystyki - Jarosław > Klasa B

Wybierz sezon:

Statystyki dla Jarosław > Klasa B Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Tęcza Wysock 5 15 5 0 0 13 2 11
2 Makovia Makowisko 5 13 4 1 0 18 6 12
3 Sanovia Michałówka 5 11 3 2 0 7 4 3
4 Łęg Łowce 5 9 3 0 2 13 8 5
5 Pogórze Rokietnica 5 7 2 1 2 12 9 3
6 Wisznia Nienowice 5 7 2 1 2 9 12 -3
7 Dąb Dobkowice 5 7 2 1 2 11 10 1
8 Dąb Cetula 5 7 2 1 2 11 10 1
9 LKS Duńkowice 5 6 2 0 3 8 13 -5
10 Ostrovia Wola Buchowska 5 5 1 2 2 9 7 2
11 Błękitni Rudołowice 5 5 1 2 2 5 9 -4
12 LKS Korzenica 5 4 1 1 3 10 16 -6
13 KS Koniaczów 5 1 0 1 4 5 13 -8
14 Łazowianka Łazy 5 1 0 1 4 5 17 -12
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Jarosław > Klasa B 17/18 sierpnia
KS Koniaczów 0 - 3 * Błękitni Rudołowice
Tęcza Wysock 3 - 0 Wisznia Nienowice
Dąb Cetula 1 - 2 Sanovia Michałówka
Pogórze Rokietnica 2 - 2 Makovia Makowisko
Ostrovia Wola Buchowska 5 - 1 LKS Duńkowice
Dąb Dobkowice 4 - 0 Łazowianka Łazy
Łęg Łowce 5 - 1 LKS Korzenica

2. kolejka - Jarosław > Klasa B 24/25 sierpnia
Błękitni Rudołowice 1 - 1 LKS Korzenica
Łazowianka Łazy 2 - 5 Łęg Łowce
LKS Duńkowice 1 - 2 Dąb Dobkowice
Makovia Makowisko 2 - 1 Ostrovia Wola Buchowska
Sanovia Michałówka 2 - 1 Pogórze Rokietnica
KS Koniaczów 1 - 2 Tęcza Wysock
Wisznia Nienowice 3 - 3 Dąb Cetula
3. kolejka - Jarosław > Klasa B 31 sierpnia/1 września
Dąb Cetula 3 - 2 KS Koniaczów
Tęcza Wysock 4 - 0 Błękitni Rudołowice
Pogórze Rokietnica 5 - 3 Wisznia Nienowice
Ostrovia Wola Buchowska 1 - 1 Sanovia Michałówka
Dąb Dobkowice 3 - 6 Makovia Makowisko
Łęg Łowce 3 - 1 LKS Duńkowice
LKS Korzenica 6 - 2 Łazowianka Łazy
4. kolejka - Jarosław > Klasa B 7/8 września
Błękitni Rudołowice 0 - 0 Łazowianka Łazy
LKS Duńkowice 3 - 2 LKS Korzenica
Makovia Makowisko 3 - 0 Łęg Łowce
Sanovia Michałówka 1 - 1 Dąb Dobkowice
Wisznia Nienowice 1 - 0 Ostrovia Wola Buchowska
KS Koniaczów 0 - 3 * Pogórze Rokietnica
Tęcza Wysock 2 - 0 Dąb Cetula
5. kolejka - Jarosław > Klasa B 14/15 września
Łęg Łowce 0 - 1 Sanovia Michałówka
Dąb Cetula 4 - 1 Błękitni Rudołowice
Pogórze Rokietnica 1 - 2 Tęcza Wysock
Dąb Dobkowice 1 - 2 Wisznia Nienowice
Łazowianka Łazy 1 - 2 LKS Duńkowice
LKS Korzenica 0 - 5 Makovia Makowisko
Ostrovia Wola Buchowska 2 - 2 KS Koniaczów
6. kolejka - Jarosław > Klasa B 21/22 września
Błękitni Rudołowice ? - ? LKS Duńkowice
Makovia Makowisko ? - ? Łazowianka Łazy
Sanovia Michałówka ? - ? LKS Korzenica
Wisznia Nienowice ? - ? Łęg Łowce
KS Koniaczów ? - ? Dąb Dobkowice
Tęcza Wysock ? - ? Ostrovia Wola Buchowska
Dąb Cetula ? - ? Pogórze Rokietnica
7. kolejka - Jarosław > Klasa B 28/29 września
Pogórze Rokietnica ? - ? Błękitni Rudołowice
Ostrovia Wola Buchowska ? - ? Dąb Cetula
Dąb Dobkowice ? - ? Tęcza Wysock
Łęg Łowce ? - ? KS Koniaczów
LKS Korzenica ? - ? Wisznia Nienowice
Łazowianka Łazy ? - ? Sanovia Michałówka
LKS Duńkowice ? - ? Makovia Makowisko

8. kolejka - Jarosław > Klasa B 5/6 października
Błękitni Rudołowice ? - ? Makovia Makowisko
Sanovia Michałówka ? - ? LKS Duńkowice
Wisznia Nienowice ? - ? Łazowianka Łazy
KS Koniaczów ? - ? LKS Korzenica
Tęcza Wysock ? - ? Łęg Łowce
Dąb Cetula ? - ? Dąb Dobkowice
Pogórze Rokietnica ? - ? Ostrovia Wola Buchowska
9. kolejka - Jarosław > Klasa B 12/13 października
Ostrovia Wola Buchowska ? - ? Błękitni Rudołowice
Dąb Dobkowice ? - ? Pogórze Rokietnica
Łęg Łowce ? - ? Dąb Cetula
LKS Korzenica ? - ? Tęcza Wysock
Łazowianka Łazy ? - ? KS Koniaczów
LKS Duńkowice ? - ? Wisznia Nienowice
Makovia Makowisko ? - ? Sanovia Michałówka
10. kolejka - Jarosław > Klasa B 19/20 października
Błękitni Rudołowice ? - ? Sanovia Michałówka
Wisznia Nienowice ? - ? Makovia Makowisko
KS Koniaczów ? - ? LKS Duńkowice
Tęcza Wysock ? - ? Łazowianka Łazy
Dąb Cetula ? - ? LKS Korzenica
Pogórze Rokietnica ? - ? Łęg Łowce
Ostrovia Wola Buchowska ? - ? Dąb Dobkowice
11. kolejka - Jarosław > Klasa B 26/27 października
Dąb Dobkowice ? - ? Błękitni Rudołowice
Łęg Łowce ? - ? Ostrovia Wola Buchowska
LKS Korzenica ? - ? Pogórze Rokietnica
Łazowianka Łazy ? - ? Dąb Cetula
LKS Duńkowice ? - ? Tęcza Wysock
Makovia Makowisko ? - ? KS Koniaczów
Sanovia Michałówka ? - ? Wisznia Nienowice
12. kolejka - Jarosław > Klasa B 2/3 listopada
Błękitni Rudołowice ? - ? Wisznia Nienowice
KS Koniaczów ? - ? Sanovia Michałówka
Tęcza Wysock ? - ? Makovia Makowisko
Dąb Cetula ? - ? LKS Duńkowice
Pogórze Rokietnica ? - ? Łazowianka Łazy
Ostrovia Wola Buchowska ? - ? LKS Korzenica
Dąb Dobkowice ? - ? Łęg Łowce
13. kolejka - Jarosław > Klasa B 9/10 listopada
Łęg Łowce ? - ? Błękitni Rudołowice
LKS Korzenica ? - ? Dąb Dobkowice
Łazowianka Łazy ? - ? Ostrovia Wola Buchowska
LKS Duńkowice ? - ? Pogórze Rokietnica
Makovia Makowisko ? - ? Dąb Cetula
Sanovia Michałówka ? - ? Tęcza Wysock
Wisznia Nienowice ? - ? KS Koniaczów

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem