Terminarze / wyniki - Jarosław > Klasa B

Zobacz też: Statystyki - Jarosław > Klasa B

Wybierz sezon:

Statystyki dla Jarosław > Klasa B Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Pogórze Rokietnica 13 29 9 2 2 42 14 28
2 Wisznia Nienowice 13 29 9 2 2 45 18 27
3 Tęcza Wysock 13 26 8 2 3 35 20 15
4 Makovia Makowisko 13 26 8 2 3 36 17 19
5 Dąb Dobkowice 13 24 7 3 3 37 23 14
6 Ostrovia Wola Buchowska 13 22 6 4 3 32 17 15
7 Sanovia Michałówka 13 21 6 3 4 20 15 5
8 Dąb Cetula 13 21 6 3 4 36 29 7
9 Łęg Łowce 13 19 6 1 6 25 34 -9
10 LKS Duńkowice 13 13 4 1 8 24 38 -14
11 LKS Korzenica 13 11 3 2 8 25 36 -11
12 Błękitni Rudołowice 13 8 2 2 9 10 36 -26
13 KS Koniaczów 13 5 1 2 10 12 34 -22
14 Łazowianka Łazy 13 4 1 1 11 8 56 -48
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Jarosław > Klasa B 17/18 sierpnia
KS Koniaczów 0 - 3 * Błękitni Rudołowice
Tęcza Wysock 3 - 0 Wisznia Nienowice
Dąb Cetula 1 - 2 Sanovia Michałówka
Pogórze Rokietnica 2 - 2 Makovia Makowisko
Ostrovia Wola Buchowska 5 - 1 LKS Duńkowice
Dąb Dobkowice 4 - 0 Łazowianka Łazy
Łęg Łowce 5 - 1 LKS Korzenica

2. kolejka - Jarosław > Klasa B 24/25 sierpnia
Błękitni Rudołowice 1 - 1 LKS Korzenica
Łazowianka Łazy 2 - 5 Łęg Łowce
LKS Duńkowice 1 - 2 Dąb Dobkowice
Makovia Makowisko 2 - 1 Ostrovia Wola Buchowska
Sanovia Michałówka 2 - 1 Pogórze Rokietnica
KS Koniaczów 1 - 2 Tęcza Wysock
Wisznia Nienowice 3 - 3 Dąb Cetula
3. kolejka - Jarosław > Klasa B 31 sierpnia/1 września
Dąb Cetula 3 - 2 KS Koniaczów
Tęcza Wysock 4 - 0 Błękitni Rudołowice
Pogórze Rokietnica 5 - 3 Wisznia Nienowice
Ostrovia Wola Buchowska 1 - 1 Sanovia Michałówka
Dąb Dobkowice 3 - 6 Makovia Makowisko
Łęg Łowce 3 - 1 LKS Duńkowice
LKS Korzenica 6 - 2 Łazowianka Łazy
4. kolejka - Jarosław > Klasa B 7/8 września
Błękitni Rudołowice 0 - 0 Łazowianka Łazy
LKS Duńkowice 3 - 2 LKS Korzenica
Makovia Makowisko 3 - 0 Łęg Łowce
Sanovia Michałówka 1 - 1 Dąb Dobkowice
Wisznia Nienowice 1 - 0 Ostrovia Wola Buchowska
KS Koniaczów 0 - 3 * Pogórze Rokietnica
Tęcza Wysock 2 - 0 Dąb Cetula
5. kolejka - Jarosław > Klasa B 14/15 września
Łęg Łowce 0 - 1 Sanovia Michałówka
Dąb Cetula 4 - 1 Błękitni Rudołowice
Pogórze Rokietnica 1 - 2 Tęcza Wysock
Dąb Dobkowice 1 - 2 Wisznia Nienowice
Łazowianka Łazy 1 - 2 LKS Duńkowice
LKS Korzenica 0 - 5 Makovia Makowisko
Ostrovia Wola Buchowska 2 - 2 KS Koniaczów
6. kolejka - Jarosław > Klasa B 21/22 września
Błękitni Rudołowice 1 - 7 LKS Duńkowice
Makovia Makowisko 4 - 0 Łazowianka Łazy
Sanovia Michałówka 0 - 2 LKS Korzenica
Wisznia Nienowice 8 - 0 Łęg Łowce
KS Koniaczów 1 - 4 Dąb Dobkowice
Tęcza Wysock 2 - 2 Ostrovia Wola Buchowska
Dąb Cetula 3 - 3 Pogórze Rokietnica
7. kolejka - Jarosław > Klasa B 28/29 września
Dąb Dobkowice 5 - 1 Tęcza Wysock
Łęg Łowce 1 - 1 KS Koniaczów
Łazowianka Łazy 0 - 5 Sanovia Michałówka
LKS Duńkowice 0 - 4 Makovia Makowisko
LKS Korzenica 2 - 5 Wisznia Nienowice
Pogórze Rokietnica 4 - 1 Błękitni Rudołowice
Ostrovia Wola Buchowska 5 - 1 Dąb Cetula

8. kolejka - Jarosław > Klasa B 5/6 października
Wisznia Nienowice 11 - 0 Łazowianka Łazy
Błękitni Rudołowice 0 - 3 Makovia Makowisko
Sanovia Michałówka 2 - 1 LKS Duńkowice
KS Koniaczów 1 - 3 LKS Korzenica
Tęcza Wysock 2 - 3 Łęg Łowce
Dąb Cetula 2 - 2 Dąb Dobkowice
Pogórze Rokietnica 2 - 0 Ostrovia Wola Buchowska
9. kolejka - Jarosław > Klasa B 12/13 października
Łęg Łowce 4 - 0 Dąb Cetula
LKS Korzenica 3 - 3 Tęcza Wysock
Łazowianka Łazy 1 - 0 KS Koniaczów
LKS Duńkowice 1 - 1 Wisznia Nienowice
Dąb Dobkowice 0 - 2 Pogórze Rokietnica
Ostrovia Wola Buchowska 4 - 0 Błękitni Rudołowice
Makovia Makowisko 2 - 2 Sanovia Michałówka
10. kolejka - Jarosław > Klasa B 19/20 października
Błękitni Rudołowice 1 - 0 Sanovia Michałówka
KS Koniaczów 2 - 1 LKS Duńkowice
Tęcza Wysock 4 - 0 Łazowianka Łazy
Dąb Cetula 3 - 2 LKS Korzenica
Pogórze Rokietnica 6 - 0 Łęg Łowce
Ostrovia Wola Buchowska 4 - 4 Dąb Dobkowice
Wisznia Nienowice 2 - 0 Makovia Makowisko
11. kolejka - Jarosław > Klasa B 26/27 października
Łęg Łowce 0 - 4 Ostrovia Wola Buchowska
LKS Korzenica 0 - 2 Pogórze Rokietnica
Łazowianka Łazy 1 - 7 Dąb Cetula
Makovia Makowisko 4 - 0 KS Koniaczów
Dąb Dobkowice 3 - 0 Błękitni Rudołowice
LKS Duńkowice 4 - 3 Tęcza Wysock
Sanovia Michałówka 1 - 2 Wisznia Nienowice
12. kolejka - Jarosław > Klasa B 2/3 listopada
Błękitni Rudołowice 0 - 2 Wisznia Nienowice
KS Koniaczów 0 - 2 Sanovia Michałówka
Tęcza Wysock 4 - 0 Makovia Makowisko
Pogórze Rokietnica 5 - 0 Łazowianka Łazy
Ostrovia Wola Buchowska 1 - 0 LKS Korzenica
Dąb Dobkowice 3 - 0 Łęg Łowce
Dąb Cetula 6 - 1 LKS Duńkowice
13. kolejka - Jarosław > Klasa B 9/10 listopada
Łęg Łowce 4 - 2 Błękitni Rudołowice
LKS Korzenica 3 - 5 Dąb Dobkowice
Łazowianka Łazy 1 - 3 Ostrovia Wola Buchowska
Sanovia Michałówka 1 - 3 Tęcza Wysock
LKS Duńkowice 1 - 6 Pogórze Rokietnica
Makovia Makowisko 1 - 3 Dąb Cetula
Wisznia Nienowice 5 - 2 KS Koniaczów

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem