Terminarze / wyniki - Stalowa Wola > Klasa A, gr. II

Zobacz też: Statystyki - Stalowa Wola > Klasa A, gr. II

Wybierz sezon:

Statystyki dla Stalowa Wola > Klasa A, gr. II Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 PUKS Francesco Jelna 8 24 8 0 0 25 8 17
2 ŁKS Łowisko 8 19 6 1 1 26 5 21
3 KS Sarzyna 8 16 5 1 2 22 19 3
4 LZS Rzeczyca Długa 8 15 4 3 1 18 12 6
5 KP Zarzecze 8 14 4 2 2 18 9 9
6 Łęg Stany 8 13 4 1 3 12 13 -1
7 Staromieszczanka Stare Miasto 8 12 4 0 4 19 16 3
8 San Wierzawice 8 11 3 2 3 12 14 -2
9 Victoria Giedlarowa 8 11 3 2 3 10 9 1
10 Sokół Hucisko 8 9 2 3 3 15 19 -4
11 KS Jarocin 8 9 3 0 5 17 19 -2
12 Podlesianka Kamień 8 8 2 2 4 11 18 -7
13 Tanew Wólka Tanewska 8 7 2 1 5 16 21 -5
14 KS Podwolina 8 6 2 0 6 11 23 -12
15 Azalia Brzóza Królewska 8 5 1 2 5 8 18 -10
16 Złotsan Kuryłówka 8 3 1 0 7 8 25 -17
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. II 11/12 sierpnia
KP Zarzecze 3 - 1 ŁKS Łowisko
Azalia Brzóza Królewska 2 - 2 Łęg Stany
LZS Rzeczyca Długa 2 - 3 PUKS Francesco Jelna
Złotsan Kuryłówka 3 - 1 San Wierzawice
Tanew Wólka Tanewska 4 - 3 KS Podwolina
KS Sarzyna 3 - 3 Podlesianka Kamień
Staromieszczanka Stare Miasto 4 - 2 KS Jarocin
Victoria Giedlarowa 3 - 1 Sokół Hucisko

2. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. II 15 sierpnia
ŁKS Łowisko 3 - 0 Łęg Stany
KS Jarocin 2 - 1 Victoria Giedlarowa
Podlesianka Kamień 1 - 2 Staromieszczanka Stare Miasto
KS Podwolina 2 - 5 KS Sarzyna
San Wierzawice 2 - 1 Tanew Wólka Tanewska
PUKS Francesco Jelna 3 - 1 Złotsan Kuryłówka
KP Zarzecze 0 - 0 LZS Rzeczyca Długa
Sokół Hucisko 2 - 2 Azalia Brzóza Królewska
3. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. II 18/19 sierpnia
Tanew Wólka Tanewska 3 - 4 PUKS Francesco Jelna
Łęg Stany 3 - 1 Sokół Hucisko
LZS Rzeczyca Długa 2 - 2 ŁKS Łowisko
Złotsan Kuryłówka 0 - 3 KP Zarzecze
KS Sarzyna 5 - 2 San Wierzawice
Staromieszczanka Stare Miasto 5 - 0 KS Podwolina
Victoria Giedlarowa 1 - 0 Podlesianka Kamień
Azalia Brzóza Królewska 0 - 1 KS Jarocin
4. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. II 25/26 sierpnia
PUKS Francesco Jelna 4 - 0 KS Sarzyna
KS Jarocin 1 - 2 Łęg Stany
ŁKS Łowisko 4 - 0 Sokół Hucisko
Podlesianka Kamień 3 - 1 Azalia Brzóza Królewska
San Wierzawice 2 - 1 Staromieszczanka Stare Miasto
KP Zarzecze 1 - 1 Tanew Wólka Tanewska
LZS Rzeczyca Długa 2 - 1 Złotsan Kuryłówka
KS Podwolina 2 - 1 Victoria Giedlarowa
5. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. II 1/2 września
Łęg Stany 1 - 2 Podlesianka Kamień
Złotsan Kuryłówka 0 - 6 ŁKS Łowisko
Tanew Wólka Tanewska 2 - 3 LZS Rzeczyca Długa
KS Sarzyna 2 - 1 KP Zarzecze
Staromieszczanka Stare Miasto 0 - 4 PUKS Francesco Jelna
Victoria Giedlarowa 1 - 1 San Wierzawice
Azalia Brzóza Królewska 1 - 0 KS Podwolina
Sokół Hucisko 4 - 3 KS Jarocin
6. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. II 8/9 września
PUKS Francesco Jelna 1 - 0 Victoria Giedlarowa
KS Podwolina 0 - 1 Łęg Stany
ŁKS Łowisko 4 - 0 KS Jarocin
Podlesianka Kamień 2 - 2 Sokół Hucisko
KP Zarzecze 3 - 1 Staromieszczanka Stare Miasto
LZS Rzeczyca Długa 4 - 2 KS Sarzyna
Złotsan Kuryłówka 2 - 3 Tanew Wólka Tanewska
San Wierzawice 2 - 0 Azalia Brzóza Królewska
7. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. II 15/16 września
Sokół Hucisko 3 - 0 KS Podwolina
Tanew Wólka Tanewska 0 - 3 ŁKS Łowisko
KS Sarzyna 2 - 1 Złotsan Kuryłówka
Staromieszczanka Stare Miasto 1 - 4 LZS Rzeczyca Długa
Victoria Giedlarowa 2 - 1 KP Zarzecze
Azalia Brzóza Królewska 0 - 2 PUKS Francesco Jelna
KS Jarocin 5 - 0 Podlesianka Kamień
Łęg Stany 1 - 0 San Wierzawice

8. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. II 22/23 września
ŁKS Łowisko 3 - 0 Podlesianka Kamień
KP Zarzecze 6 - 2 Azalia Brzóza Królewska
LZS Rzeczyca Długa 1 - 1 Victoria Giedlarowa
PUKS Francesco Jelna 4 - 2 Łęg Stany
KS Podwolina 4 - 3 KS Jarocin
San Wierzawice 2 - 2 Sokół Hucisko
Złotsan Kuryłówka 0 - 5 Staromieszczanka Stare Miasto
Tanew Wólka Tanewska 2 - 3 KS Sarzyna
9. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. II 29/30 września
Łęg Stany ? - ? KP Zarzecze
KS Sarzyna ? - ? ŁKS Łowisko
Staromieszczanka Stare Miasto ? - ? Tanew Wólka Tanewska
Victoria Giedlarowa ? - ? Złotsan Kuryłówka
Azalia Brzóza Królewska ? - ? LZS Rzeczyca Długa
Sokół Hucisko ? - ? PUKS Francesco Jelna
KS Jarocin ? - ? San Wierzawice
Podlesianka Kamień ? - ? KS Podwolina
10. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. II 6/7 października
LZS Rzeczyca Długa ? - ? Łęg Stany
ŁKS Łowisko ? - ? KS Podwolina
San Wierzawice ? - ? Podlesianka Kamień
PUKS Francesco Jelna ? - ? KS Jarocin
KP Zarzecze ? - ? Sokół Hucisko
Złotsan Kuryłówka ? - ? Azalia Brzóza Królewska
Tanew Wólka Tanewska ? - ? Victoria Giedlarowa
KS Sarzyna ? - ? Staromieszczanka Stare Miasto
11. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. II 13/14 października
Łęg Stany ? - ? Złotsan Kuryłówka
Staromieszczanka Stare Miasto ? - ? ŁKS Łowisko
Victoria Giedlarowa ? - ? KS Sarzyna
Azalia Brzóza Królewska ? - ? Tanew Wólka Tanewska
Sokół Hucisko ? - ? LZS Rzeczyca Długa
KS Jarocin ? - ? KP Zarzecze
Podlesianka Kamień ? - ? PUKS Francesco Jelna
KS Podwolina ? - ? San Wierzawice
12. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. II 20/21 października
Tanew Wólka Tanewska ? - ? Łęg Stany
ŁKS Łowisko ? - ? San Wierzawice
PUKS Francesco Jelna ? - ? KS Podwolina
KP Zarzecze ? - ? Podlesianka Kamień
LZS Rzeczyca Długa ? - ? KS Jarocin
Złotsan Kuryłówka ? - ? Sokół Hucisko
KS Sarzyna ? - ? Azalia Brzóza Królewska
Staromieszczanka Stare Miasto ? - ? Victoria Giedlarowa
13. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. II 27/28 października
Łęg Stany ? - ? KS Sarzyna
Victoria Giedlarowa ? - ? ŁKS Łowisko
Azalia Brzóza Królewska ? - ? Staromieszczanka Stare Miasto
Sokół Hucisko ? - ? Tanew Wólka Tanewska
KS Jarocin ? - ? Złotsan Kuryłówka
Podlesianka Kamień ? - ? LZS Rzeczyca Długa
KS Podwolina ? - ? KP Zarzecze
San Wierzawice ? - ? PUKS Francesco Jelna

14. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. II 3/4 listopada
Staromieszczanka Stare Miasto ? - ? Łęg Stany
ŁKS Łowisko ? - ? PUKS Francesco Jelna
KP Zarzecze ? - ? San Wierzawice
LZS Rzeczyca Długa ? - ? KS Podwolina
Złotsan Kuryłówka ? - ? Podlesianka Kamień
Tanew Wólka Tanewska ? - ? KS Jarocin
KS Sarzyna ? - ? Sokół Hucisko
Victoria Giedlarowa ? - ? Azalia Brzóza Królewska
15. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. II 10/11 listopada
Łęg Stany ? - ? Victoria Giedlarowa
Azalia Brzóza Królewska ? - ? ŁKS Łowisko
Sokół Hucisko ? - ? Staromieszczanka Stare Miasto
KS Jarocin ? - ? KS Sarzyna
Podlesianka Kamień ? - ? Tanew Wólka Tanewska
KS Podwolina ? - ? Złotsan Kuryłówka
San Wierzawice ? - ? LZS Rzeczyca Długa
PUKS Francesco Jelna ? - ? KP Zarzecze

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem