Tabela: Stalowa Wola > Klasa A, gr. II Umieść na swojej stronie
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LKS Brzyska Wola | 14 | 28 | 9 | 1 | 4 | 31 | 15 | 16 | |
2 | Unia Nowa Sarzyna | 14 | 27 | 8 | 3 | 3 | 43 | 21 | 22 | |
3 | Łęg Stany | 14 | 26 | 7 | 5 | 2 | 37 | 22 | 15 | |
4 | Podlesianka Kamień | 13 | 26 | 8 | 2 | 3 | 28 | 12 | 16 | |
5 | KS Podwolina | 14 | 26 | 8 | 2 | 4 | 39 | 22 | 17 | |
6 | Górnovia Górno | 14 | 24 | 7 | 3 | 4 | 28 | 16 | 12 | |
7 | Staromieszczanka Stare Miasto | 14 | 23 | 7 | 2 | 5 | 24 | 24 | 0 | |
8 | KS Sarzyna | 13 | 21 | 5 | 6 | 2 | 19 | 10 | 9 | |
9 | PUKS Francesco Jelna | 14 | 20 | 6 | 2 | 6 | 29 | 28 | 1 | |
10 | Advit Łętownia | 14 | 14 | 4 | 2 | 8 | 19 | 30 | -11 | |
11 | Retman Ulanów | 12 | 12 | 3 | 3 | 6 | 20 | 39 | -19 | |
12 | Sokół Hucisko | 14 | 9 | 2 | 3 | 9 | 19 | 40 | -21 | |
13 | Tanew Harasiuki | 14 | 8 | 2 | 2 | 10 | 20 | 48 | -28 | |
14 | San Wierzawice | 14 | 5 | 1 | 2 | 11 | 18 | 47 | -29 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka |
Terminarz: Stalowa Wola > Klasa A, gr. II (sezon 2023/2024)
1. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. II | 12/13 sierpnia | ||
---|---|---|---|
Staromieszczanka Stare Miasto | 1 - 1 | Tanew Harasiuki | |
Górnovia Górno | 3 - 0 | LKS Brzyska Wola | |
KS Podwolina | 7 - 0 | Retman Ulanów | |
San Wierzawice | 3 - 4 | Advit Łętownia | |
Podlesianka Kamień | 2 - 0 | Unia Nowa Sarzyna | |
Sokół Hucisko | 1 - 6 | Łęg Stany | |
KS Sarzyna | 1 - 1 | PUKS Francesco Jelna |
2. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. II | 19/20 sierpnia | ||
---|---|---|---|
PUKS Francesco Jelna | 1 - 3 | KS Podwolina | |
Górnovia Górno | 3 - 0 | San Wierzawice | |
LKS Brzyska Wola | 1 - 0 | Tanew Harasiuki | |
Retman Ulanów | 3 - 2 | Staromieszczanka Stare Miasto | |
Łęg Stany | 1 - 1 | KS Sarzyna | |
Advit Łętownia | 0 - 2 | Podlesianka Kamień | |
Unia Nowa Sarzyna | 3 - 1 | Sokół Hucisko |
3. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. II | 26/27 sierpnia | ||
---|---|---|---|
KS Podwolina | 1 - 3 | Łęg Stany | |
Staromieszczanka Stare Miasto | 5 - 3 | PUKS Francesco Jelna | |
Tanew Harasiuki | 5 - 1 | Retman Ulanów | |
Podlesianka Kamień | 2 - 3 | Górnovia Górno | |
Sokół Hucisko | 1 - 2 | Advit Łętownia | |
KS Sarzyna | 0 - 0 | Unia Nowa Sarzyna | |
San Wierzawice | 0 - 2 | LKS Brzyska Wola |
4. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. II | 2/3 września | ||
---|---|---|---|
PUKS Francesco Jelna | 6 - 0 | Tanew Harasiuki | |
Górnovia Górno | 4 - 1 | Sokół Hucisko | |
LKS Brzyska Wola | 6 - 1 | Retman Ulanów | |
San Wierzawice | 0 - 3 | Podlesianka Kamień | |
Łęg Stany | 3 - 3 | Staromieszczanka Stare Miasto | |
Advit Łętownia | 1 - 1 | KS Sarzyna | |
Unia Nowa Sarzyna | 3 - 0 | KS Podwolina |
5. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. II | 9/10 września | ||
---|---|---|---|
KS Podwolina | 5 - 4 | Advit Łętownia | |
Staromieszczanka Stare Miasto | 2 - 1 | Unia Nowa Sarzyna | |
Podlesianka Kamień | 1 - 1 | LKS Brzyska Wola | |
Sokół Hucisko | 3 - 2 | San Wierzawice | |
KS Sarzyna | 1 - 0 | Górnovia Górno | |
Retman Ulanów | 1 - 5 | PUKS Francesco Jelna | |
Tanew Harasiuki | 1 - 1 | Łęg Stany |
6. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. II | 16/17 września | ||
---|---|---|---|
Unia Nowa Sarzyna | 6 - 2 | Tanew Harasiuki | |
Górnovia Górno | 2 - 2 | KS Podwolina | |
San Wierzawice | 0 - 7 | KS Sarzyna | |
Advit Łętownia | 2 - 0 | Staromieszczanka Stare Miasto | |
LKS Brzyska Wola | 0 - 3 | PUKS Francesco Jelna | |
Łęg Stany | 3 - 1 | Retman Ulanów | |
Podlesianka Kamień | 6 - 1 | Sokół Hucisko |
7. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. II | 23/24 września | ||
---|---|---|---|
KS Sarzyna | 0 - 0 | Podlesianka Kamień | |
Staromieszczanka Stare Miasto | 1 - 0 | Górnovia Górno | |
PUKS Francesco Jelna | 0 - 0 | Łęg Stany | |
KS Podwolina | 1 - 2 | San Wierzawice | |
Sokół Hucisko | 0 - 4 | LKS Brzyska Wola | |
Tanew Harasiuki | 2 - 4 | Advit Łętownia | |
Retman Ulanów | 4 - 4 | Unia Nowa Sarzyna |
8. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. II | 30 września/1 października | ||
---|---|---|---|
Unia Nowa Sarzyna | 9 - 1 | PUKS Francesco Jelna | |
Advit Łętownia | 0 - 2 | Retman Ulanów | |
LKS Brzyska Wola | 2 - 0 | Łęg Stany | |
Górnovia Górno | 2 - 0 | Tanew Harasiuki | |
San Wierzawice | 1 - 3 | Staromieszczanka Stare Miasto | |
Podlesianka Kamień | 1 - 0 | KS Podwolina | |
Sokół Hucisko | 0 - 0 | KS Sarzyna |
9. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. II | 7/8 października | ||
---|---|---|---|
PUKS Francesco Jelna | 2 - 0 | Advit Łętownia | |
Staromieszczanka Stare Miasto | 1 - 2 | Podlesianka Kamień | |
KS Sarzyna | 1 - 0 | LKS Brzyska Wola | |
KS Podwolina | 3 - 3 | Sokół Hucisko | |
Tanew Harasiuki | 4 - 3 | San Wierzawice | |
Retman Ulanów | 2 - 1 | Górnovia Górno | |
Łęg Stany | 2 - 3 | Unia Nowa Sarzyna |
10. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. II | 14/15 października | ||
---|---|---|---|
Górnovia Górno | 4 - 0 | PUKS Francesco Jelna | |
Podlesianka Kamień | 6 - 1 | Tanew Harasiuki | |
Advit Łętownia | 1 - 2 | Łęg Stany | |
LKS Brzyska Wola | 5 - 3 | Unia Nowa Sarzyna | |
San Wierzawice | 3 - 3 | Retman Ulanów | |
Sokół Hucisko | 0 - 1 | Staromieszczanka Stare Miasto |
11. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. II | 21/22 października | ||
---|---|---|---|
Unia Nowa Sarzyna | 5 - 0 | Advit Łętownia | |
KS Podwolina | 2 - 0 | LKS Brzyska Wola | |
Retman Ulanów | ? - ? | Podlesianka Kamień | |
Staromieszczanka Stare Miasto | 2 - 0 | KS Sarzyna | |
Tanew Harasiuki | 1 - 3 | Sokół Hucisko | |
PUKS Francesco Jelna | 2 - 0 | San Wierzawice | |
Łęg Stany | 3 - 3 | Górnovia Górno |
12. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. II | 28/29 października | ||
---|---|---|---|
San Wierzawice | 3 - 8 | Łęg Stany | |
Górnovia Górno | 1 - 1 | Unia Nowa Sarzyna | |
LKS Brzyska Wola | 3 - 0 | Advit Łętownia | |
Podlesianka Kamień | 2 - 1 | PUKS Francesco Jelna | |
Sokół Hucisko | 2 - 2 | Retman Ulanów | |
KS Sarzyna | 3 - 1 | Tanew Harasiuki | |
KS Podwolina | 3 - 0 | Staromieszczanka Stare Miasto |
13. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. II | 4/5 listopada | ||
---|---|---|---|
Unia Nowa Sarzyna | 3 - 0 | San Wierzawice | |
PUKS Francesco Jelna | 3 - 1 | Sokół Hucisko | |
Advit Łętownia | 0 - 1 | Górnovia Górno | |
Retman Ulanów | ? - ? | KS Sarzyna | |
Staromieszczanka Stare Miasto | 0 - 4 | LKS Brzyska Wola | |
Tanew Harasiuki | 1 - 8 | KS Podwolina | |
Łęg Stany | 2 - 0 | Podlesianka Kamień |
14. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. II | 23/24 marca | ||
---|---|---|---|
Unia Nowa Sarzyna | 2 - 1 | Podlesianka Kamień | |
Retman Ulanów | 0 - 1 | KS Podwolina | |
LKS Brzyska Wola | 3 - 1 | Górnovia Górno | |
Advit Łętownia | 1 - 1 | San Wierzawice | |
Łęg Stany | 3 - 2 | Sokół Hucisko | |
PUKS Francesco Jelna | 1 - 2 | KS Sarzyna | |
Tanew Harasiuki | 1 - 3 | Staromieszczanka Stare Miasto |
15. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. II | 30 marca | ||
---|---|---|---|
KS Sarzyna | ? - ? | Łęg Stany | |
Tanew Harasiuki | ? - ? | LKS Brzyska Wola | |
Staromieszczanka Stare Miasto | ? - ? | Retman Ulanów | |
Sokół Hucisko | ? - ? | Unia Nowa Sarzyna | |
Podlesianka Kamień | ? - ? | Advit Łętownia | |
San Wierzawice | ? - ? | Górnovia Górno | |
KS Podwolina | ? - ? | PUKS Francesco Jelna |
16. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. II | 6/7 kwietnia | ||
---|---|---|---|
LKS Brzyska Wola | ? - ? | San Wierzawice | |
Górnovia Górno | ? - ? | Podlesianka Kamień | |
Advit Łętownia | ? - ? | Sokół Hucisko | |
Unia Nowa Sarzyna | ? - ? | KS Sarzyna | |
PUKS Francesco Jelna | ? - ? | Staromieszczanka Stare Miasto | |
Retman Ulanów | ? - ? | Tanew Harasiuki | |
Łęg Stany | ? - ? | KS Podwolina |
17. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. II | 13/14 kwietnia | ||
---|---|---|---|
Retman Ulanów | ? - ? | LKS Brzyska Wola | |
Tanew Harasiuki | ? - ? | PUKS Francesco Jelna | |
Staromieszczanka Stare Miasto | ? - ? | Łęg Stany | |
KS Sarzyna | ? - ? | Advit Łętownia | |
Sokół Hucisko | ? - ? | Górnovia Górno | |
Podlesianka Kamień | ? - ? | San Wierzawice | |
KS Podwolina | ? - ? | Unia Nowa Sarzyna |
18. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. II | 20/21 kwietnia | ||
---|---|---|---|
LKS Brzyska Wola | ? - ? | Podlesianka Kamień | |
San Wierzawice | ? - ? | Sokół Hucisko | |
Górnovia Górno | ? - ? | KS Sarzyna | |
Unia Nowa Sarzyna | ? - ? | Staromieszczanka Stare Miasto | |
Łęg Stany | ? - ? | Tanew Harasiuki | |
PUKS Francesco Jelna | ? - ? | Retman Ulanów | |
Advit Łętownia | ? - ? | KS Podwolina |
19. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. II | 27/28 kwietnia | ||
---|---|---|---|
PUKS Francesco Jelna | ? - ? | LKS Brzyska Wola | |
Retman Ulanów | ? - ? | Łęg Stany | |
Tanew Harasiuki | ? - ? | Unia Nowa Sarzyna | |
Staromieszczanka Stare Miasto | ? - ? | Advit Łętownia | |
KS Sarzyna | ? - ? | San Wierzawice | |
Sokół Hucisko | ? - ? | Podlesianka Kamień | |
KS Podwolina | ? - ? | Górnovia Górno |
20. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. II | 4/5 maja | ||
---|---|---|---|
LKS Brzyska Wola | ? - ? | Sokół Hucisko | |
Podlesianka Kamień | ? - ? | KS Sarzyna | |
Górnovia Górno | ? - ? | Staromieszczanka Stare Miasto | |
Advit Łętownia | ? - ? | Tanew Harasiuki | |
Unia Nowa Sarzyna | ? - ? | Retman Ulanów | |
Łęg Stany | ? - ? | PUKS Francesco Jelna | |
San Wierzawice | ? - ? | KS Podwolina |
21. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. II | 11/12 maja | ||
---|---|---|---|
Łęg Stany | ? - ? | LKS Brzyska Wola | |
PUKS Francesco Jelna | ? - ? | Unia Nowa Sarzyna | |
Retman Ulanów | ? - ? | Advit Łętownia | |
Tanew Harasiuki | ? - ? | Górnovia Górno | |
Staromieszczanka Stare Miasto | ? - ? | San Wierzawice | |
KS Sarzyna | ? - ? | Sokół Hucisko | |
KS Podwolina | ? - ? | Podlesianka Kamień |
22. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. II | 18/19 maja | ||
---|---|---|---|
LKS Brzyska Wola | ? - ? | KS Sarzyna | |
Podlesianka Kamień | ? - ? | Staromieszczanka Stare Miasto | |
San Wierzawice | ? - ? | Tanew Harasiuki | |
Górnovia Górno | ? - ? | Retman Ulanów | |
Advit Łętownia | ? - ? | PUKS Francesco Jelna | |
Unia Nowa Sarzyna | ? - ? | Łęg Stany | |
Sokół Hucisko | ? - ? | KS Podwolina |
23. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. II | 25/26 maja | ||
---|---|---|---|
Unia Nowa Sarzyna | ? - ? | LKS Brzyska Wola | |
Łęg Stany | ? - ? | Advit Łętownia | |
PUKS Francesco Jelna | ? - ? | Górnovia Górno | |
Retman Ulanów | ? - ? | San Wierzawice | |
Tanew Harasiuki | ? - ? | Podlesianka Kamień | |
Staromieszczanka Stare Miasto | ? - ? | Sokół Hucisko | |
KS Podwolina | ? - ? | KS Sarzyna |
24. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. II | 1/2 czerwca | ||
---|---|---|---|
Retman Ulanów | ? - ? | Podlesianka Kamień | |
KS Sarzyna | ? - ? | Staromieszczanka Stare Miasto | |
Sokół Hucisko | ? - ? | Tanew Harasiuki | |
San Wierzawice | ? - ? | PUKS Francesco Jelna | |
Górnovia Górno | ? - ? | Łęg Stany | |
Advit Łętownia | ? - ? | Unia Nowa Sarzyna | |
LKS Brzyska Wola | ? - ? | KS Podwolina |
25. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. II | 8/9 czerwca | ||
---|---|---|---|
Advit Łętownia | ? - ? | LKS Brzyska Wola | |
Unia Nowa Sarzyna | ? - ? | Górnovia Górno | |
Łęg Stany | ? - ? | San Wierzawice | |
PUKS Francesco Jelna | ? - ? | Podlesianka Kamień | |
Retman Ulanów | ? - ? | Sokół Hucisko | |
Tanew Harasiuki | ? - ? | KS Sarzyna | |
Staromieszczanka Stare Miasto | ? - ? | KS Podwolina |
26. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. II | 15/16 czerwca | ||
---|---|---|---|
Retman Ulanów | ? - ? | KS Sarzyna | |
LKS Brzyska Wola | ? - ? | Staromieszczanka Stare Miasto | |
Sokół Hucisko | ? - ? | PUKS Francesco Jelna | |
Podlesianka Kamień | ? - ? | Łęg Stany | |
San Wierzawice | ? - ? | Unia Nowa Sarzyna | |
Górnovia Górno | ? - ? | Advit Łętownia | |
KS Podwolina | ? - ? | Tanew Harasiuki |