Terminarze / wyniki - Rzeszów > Klasa A, gr. I

Zobacz też: Statystyki - Rzeszów > Klasa A, gr. I

Wybierz sezon:

Statystyki dla Rzeszów > Klasa A, gr. I Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 GKS Niebylec 5 15 5 0 0 16 6 10
2 Grunwald Rzeszów 5 15 5 0 0 16 7 9
3 Victoria Budy Głogowskie 6 15 5 0 1 15 6 9
4 LKS Jasionka 6 13 4 1 1 14 7 7
5 Czarni Czudec 6 12 4 0 2 18 9 9
6 Crasnovia Krasne 5 12 4 0 1 17 8 9
7 Piast Nowa Wieś 6 10 3 1 2 14 11 3
8 LKS Hermanowa 6 4 1 1 4 6 14 -8
9 Iskra Zgłobień 5 3 1 0 4 14 19 -5
10 KS Przybyszówka Rzeszów 6 3 1 0 5 5 17 -12
11 Plantator Nienadówka 5 2 0 2 3 4 9 -5
12 Start Borek Stary 5 1 0 1 4 8 18 -10
13 Zimowit Rzeszów 6 0 0 0 6 5 21 -16
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. I 18/19 sierpnia
LKS Hermanowa 4 - 0 * Crasnovia Krasne
Piast Nowa Wieś 2 - 3 Grunwald Rzeszów
KS Przybyszówka Rzeszów 1 - 0 Start Borek Stary
LKS Jasionka 1 - 0 Plantator Nienadówka
Zimowit Rzeszów 1 - 3 GKS Niebylec
Victoria Budy Głogowskie 2 - 1 Czarni Czudec

2. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. I 25/26 sierpnia
Crasnovia Krasne 4 - 2 Piast Nowa Wieś
Czarni Czudec 3 - 1 LKS Hermanowa
LKS Jasionka 0 - 4 Victoria Budy Głogowskie
Grunwald Rzeszów 2 - 1 Zimowit Rzeszów
Start Borek Stary 3 - 6 Iskra Zgłobień
GKS Niebylec 3 - 1 KS Przybyszówka Rzeszów
3. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. I 1/2 września
Zimowit Rzeszów 0 - 4 Crasnovia Krasne
Piast Nowa Wieś 2 - 1 Czarni Czudec
KS Przybyszówka Rzeszów 1 - 2 Grunwald Rzeszów
Victoria Budy Głogowskie 2 - 1 Plantator Nienadówka
LKS Hermanowa 0 - 3 LKS Jasionka
Iskra Zgłobień 2 - 4 GKS Niebylec
4. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. I 8/9 września
Crasnovia Krasne 5 - 1 KS Przybyszówka Rzeszów
Czarni Czudec 5 - 0 Zimowit Rzeszów
Plantator Nienadówka 2 - 2 Start Borek Stary
Victoria Budy Głogowskie 3 - 0 * LKS Hermanowa
LKS Jasionka 2 - 2 Piast Nowa Wieś
Grunwald Rzeszów 3 - 2 Iskra Zgłobień
5. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. I 15/16 września
Piast Nowa Wieś 2 - 1 Victoria Budy Głogowskie
Zimowit Rzeszów 1 - 4 LKS Jasionka
Iskra Zgłobień 1 - 4 Crasnovia Krasne
Start Borek Stary 2 - 3 GKS Niebylec
LKS Hermanowa 1 - 1 Plantator Nienadówka
KS Przybyszówka Rzeszów 1 - 3 Czarni Czudec
6. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. I 22/23 września
LKS Jasionka 4 - 0 KS Przybyszówka Rzeszów
Czarni Czudec 5 - 3 Iskra Zgłobień
Grunwald Rzeszów 6 - 1 Start Borek Stary
Victoria Budy Głogowskie 3 - 2 Zimowit Rzeszów
LKS Hermanowa 0 - 4 Piast Nowa Wieś
Plantator Nienadówka 0 - 3 GKS Niebylec
7. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. I 29/30 września
Piast Nowa Wieś ? - ? Plantator Nienadówka
Iskra Zgłobień ? - ? LKS Jasionka
Zimowit Rzeszów ? - ? LKS Hermanowa
KS Przybyszówka Rzeszów ? - ? Victoria Budy Głogowskie
Start Borek Stary ? - ? Crasnovia Krasne
GKS Niebylec ? - ? Grunwald Rzeszów

8. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. I 6/7 października
Plantator Nienadówka ? - ? Grunwald Rzeszów
Crasnovia Krasne ? - ? GKS Niebylec
Czarni Czudec ? - ? Start Borek Stary
Victoria Budy Głogowskie ? - ? Iskra Zgłobień
LKS Hermanowa ? - ? KS Przybyszówka Rzeszów
Piast Nowa Wieś ? - ? Zimowit Rzeszów
9. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. I 13/14 października
Zimowit Rzeszów ? - ? Plantator Nienadówka
KS Przybyszówka Rzeszów ? - ? Piast Nowa Wieś
Iskra Zgłobień ? - ? LKS Hermanowa
Start Borek Stary ? - ? LKS Jasionka
GKS Niebylec ? - ? Czarni Czudec
Grunwald Rzeszów ? - ? Crasnovia Krasne
10. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. I 20/21 października
Plantator Nienadówka ? - ? Crasnovia Krasne
Czarni Czudec ? - ? Grunwald Rzeszów
LKS Jasionka ? - ? GKS Niebylec
Victoria Budy Głogowskie ? - ? Start Borek Stary
Piast Nowa Wieś ? - ? Iskra Zgłobień
Zimowit Rzeszów ? - ? KS Przybyszówka Rzeszów
11. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. I 27/28 października
KS Przybyszówka Rzeszów ? - ? Plantator Nienadówka
Iskra Zgłobień ? - ? Zimowit Rzeszów
Start Borek Stary ? - ? LKS Hermanowa
GKS Niebylec ? - ? Victoria Budy Głogowskie
Grunwald Rzeszów ? - ? LKS Jasionka
Crasnovia Krasne ? - ? Czarni Czudec
12. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. I 3/4 listopada
Plantator Nienadówka ? - ? Czarni Czudec
LKS Jasionka ? - ? Crasnovia Krasne
Victoria Budy Głogowskie ? - ? Grunwald Rzeszów
LKS Hermanowa ? - ? GKS Niebylec
Piast Nowa Wieś ? - ? Start Borek Stary
KS Przybyszówka Rzeszów ? - ? Iskra Zgłobień
13. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. I 10/11 listopada
Iskra Zgłobień ? - ? Plantator Nienadówka
Start Borek Stary ? - ? Zimowit Rzeszów
GKS Niebylec ? - ? Piast Nowa Wieś
Grunwald Rzeszów ? - ? LKS Hermanowa
Crasnovia Krasne ? - ? Victoria Budy Głogowskie
Czarni Czudec ? - ? LKS Jasionka

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem