Terminarze / wyniki - Rzeszów > Klasa A, gr. I

Zobacz też: Statystyki - Rzeszów > Klasa A, gr. I

Wybierz sezon:

Statystyki dla Rzeszów > Klasa A, gr. I Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Czarni Czudec 14 37 12 1 1 45 15 30
2 KS Przybyszówka Rzeszów 14 28 8 4 2 30 15 15
3 Plantator Nienadówka 14 26 7 5 2 30 17 13
4 Wisłok Strzyżów 14 24 6 6 2 25 16 9
5 Korona II Rzeszów 14 23 7 2 5 35 27 8
6 Trzcianka Trzciana 14 23 7 2 5 25 20 5
7 Grunwald Rzeszów 13 23 6 5 2 30 20 10
8 LKS Trzebownisko 14 23 6 5 3 27 19 8
9 Victoria Budy Głogowskie 14 21 7 0 7 18 20 -2
10 Diament Pstrągowa 14 16 4 4 6 23 30 -7
11 Start Borek Stary 14 14 3 5 6 19 25 -6
12 Iskra Zgłobień 14 14 4 2 8 18 29 -11
13 Piast Nowa Wieś 14 8 2 2 10 13 31 -18
14 Grom Mogielnica 13 6 2 0 11 19 42 -23
15 ŁKS Łukawiec 14 4 1 1 12 9 40 -31
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. I 10/11 sierpnia
Czarni Czudec 3 - 2 Trzcianka Trzciana
Diament Pstrągowa 2 - 2 Start Borek Stary
KS Przybyszówka Rzeszów 4 - 1 Grom Mogielnica
Wisłok Strzyżów 3 - 2 Korona II Rzeszów
ŁKS Łukawiec 0 - 1 LKS Trzebownisko
Iskra Zgłobień 3 - 2 Victoria Budy Głogowskie
Piast Nowa Wieś 0 - 1 Plantator Nienadówka

2. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. I 14 sierpnia
Victoria Budy Głogowskie 1 - 0 Piast Nowa Wieś
LKS Trzebownisko 2 - 2 Iskra Zgłobień
Korona II Rzeszów 1 - 1 Grunwald Rzeszów
Grom Mogielnica 1 - 4 Wisłok Strzyżów
Czarni Czudec 2 - 1 Diament Pstrągowa
KS Przybyszówka Rzeszów 1 - 1 Start Borek Stary
Trzcianka Trzciana 0 - 3 Plantator Nienadówka
3. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. I 17/18 sierpnia
KS Przybyszówka Rzeszów 3 - 2 Czarni Czudec
Wisłok Strzyżów 0 - 0 Start Borek Stary
ŁKS Łukawiec 1 - 3 Korona II Rzeszów
Piast Nowa Wieś 1 - 2 LKS Trzebownisko
Plantator Nienadówka 3 - 0 * Victoria Budy Głogowskie
Trzcianka Trzciana 2 - 1 Diament Pstrągowa
4. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. I 24/25 sierpnia
LKS Trzebownisko 4 - 4 Plantator Nienadówka
Czarni Czudec 3 - 1 Wisłok Strzyżów
Diament Pstrągowa 2 - 2 KS Przybyszówka Rzeszów
Korona II Rzeszów 1 - 0 Iskra Zgłobień
Start Borek Stary 2 - 3 Grunwald Rzeszów
Grom Mogielnica 1 - 2 ŁKS Łukawiec
Trzcianka Trzciana 0 - 2 Victoria Budy Głogowskie
5. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. I 31 sierpnia/1 września
Piast Nowa Wieś 3 - 4 Korona II Rzeszów
ŁKS Łukawiec 0 - 2 Start Borek Stary
KS Przybyszówka Rzeszów 2 - 0 Trzcianka Trzciana
Grunwald Rzeszów 2 - 3 Czarni Czudec
Victoria Budy Głogowskie 0 - 3 LKS Trzebownisko
Iskra Zgłobień 4 - 1 Grom Mogielnica
Wisłok Strzyżów 5 - 1 Diament Pstrągowa
6. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. I 7/8 września
Czarni Czudec 9 - 0 ŁKS Łukawiec
Diament Pstrągowa 3 - 1 Grunwald Rzeszów
KS Przybyszówka Rzeszów 1 - 0 Wisłok Strzyżów
Korona II Rzeszów 4 - 1 Plantator Nienadówka
Trzcianka Trzciana 2 - 1 LKS Trzebownisko
Grom Mogielnica 3 - 0 Piast Nowa Wieś
Start Borek Stary 3 - 1 Iskra Zgłobień
7. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. I 14/15 września
Wisłok Strzyżów 1 - 1 Trzcianka Trzciana
ŁKS Łukawiec 1 - 1 Diament Pstrągowa
Iskra Zgłobień 0 - 3 Czarni Czudec
Grunwald Rzeszów 4 - 3 KS Przybyszówka Rzeszów
Plantator Nienadówka 5 - 1 Grom Mogielnica
Victoria Budy Głogowskie 4 - 2 Korona II Rzeszów
Piast Nowa Wieś 1 - 1 Start Borek Stary

8. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. I 21/22 września
Czarni Czudec 7 - 0 Piast Nowa Wieś
Diament Pstrągowa 1 - 3 Iskra Zgłobień
Wisłok Strzyżów 3 - 3 Grunwald Rzeszów
Plantator Nienadówka 5 - 1 Start Borek Stary
Korona II Rzeszów 3 - 3 LKS Trzebownisko
KS Przybyszówka Rzeszów 3 - 0 ŁKS Łukawiec
Grom Mogielnica 0 - 1 Victoria Budy Głogowskie
9. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. I 28/29 września
Piast Nowa Wieś 0 - 1 Diament Pstrągowa
ŁKS Łukawiec 2 - 4 Wisłok Strzyżów
LKS Trzebownisko 4 - 1 Grom Mogielnica
Iskra Zgłobień 0 - 3 KS Przybyszówka Rzeszów
Plantator Nienadówka 0 - 2 Czarni Czudec
Victoria Budy Głogowskie 1 - 0 Start Borek Stary
Grunwald Rzeszów 1 - 1 Trzcianka Trzciana
10. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. I 5/6 października
Diament Pstrągowa 2 - 2 Plantator Nienadówka
Czarni Czudec 1 - 0 Victoria Budy Głogowskie
KS Przybyszówka Rzeszów 1 - 1 Piast Nowa Wieś
Grunwald Rzeszów 3 - 2 ŁKS Łukawiec
Trzcianka Trzciana 1 - 3 Korona II Rzeszów
LKS Trzebownisko 2 - 1 Start Borek Stary
Wisłok Strzyżów 0 - 0 Iskra Zgłobień
11. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. I 12/13 października
LKS Trzebownisko 1 - 2 Czarni Czudec
Piast Nowa Wieś 0 - 1 Wisłok Strzyżów
Korona II Rzeszów 5 - 0 Grom Mogielnica
Iskra Zgłobień 0 - 4 Grunwald Rzeszów
ŁKS Łukawiec 1 - 4 Trzcianka Trzciana
Plantator Nienadówka 1 - 1 KS Przybyszówka Rzeszów
Victoria Budy Głogowskie 2 - 0 Diament Pstrągowa
12. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. I 19/20 października
Trzcianka Trzciana 6 - 2 Grom Mogielnica
Diament Pstrągowa 1 - 3 LKS Trzebownisko
ŁKS Łukawiec 0 - 2 Iskra Zgłobień
KS Przybyszówka Rzeszów 5 - 1 Victoria Budy Głogowskie
Grunwald Rzeszów 5 - 0 Piast Nowa Wieś
Start Borek Stary 3 - 0 Korona II Rzeszów
Wisłok Strzyżów 1 - 1 Plantator Nienadówka
13. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. I 26/27 października
LKS Trzebownisko 0 - 1 KS Przybyszówka Rzeszów
Iskra Zgłobień 0 - 3 Trzcianka Trzciana
Korona II Rzeszów 2 - 3 Czarni Czudec
Piast Nowa Wieś 2 - 0 ŁKS Łukawiec
Plantator Nienadówka 1 - 1 Grunwald Rzeszów
Victoria Budy Głogowskie 0 - 1 Wisłok Strzyżów
Grom Mogielnica 5 - 1 Start Borek Stary

14. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. I 2/3 listopada
Diament Pstrągowa 4 - 3 Korona II Rzeszów
ŁKS Łukawiec 0 - 2 Plantator Nienadówka
Czarni Czudec 3 - 1 Grom Mogielnica
Grunwald Rzeszów 2 - 1 Victoria Budy Głogowskie
Iskra Zgłobień 3 - 5 Piast Nowa Wieś
Trzcianka Trzciana 2 - 0 Start Borek Stary
Wisłok Strzyżów 1 - 1 LKS Trzebownisko
15. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. I 9-10 listopada
Piast Nowa Wieś 0 - 1 Trzcianka Trzciana
LKS Trzebownisko 0 - 0 Grunwald Rzeszów
Start Borek Stary 2 - 2 Czarni Czudec
Korona II Rzeszów 2 - 0 KS Przybyszówka Rzeszów
Grom Mogielnica 2 - 3 Diament Pstrągowa
Plantator Nienadówka 1 - 0 Iskra Zgłobień
Victoria Budy Głogowskie 3 - 0 ŁKS Łukawiec

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem