Terminarze / wyniki - Rzeszów > Klasa A, gr. I

Zobacz też: Statystyki - Rzeszów > Klasa A, gr. I

Wybierz sezon:

Statystyki dla Rzeszów > Klasa A, gr. I Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 KS Zaczernie 26 59 18 5 3 59 30 29
2 LKS Trzebownisko 26 56 17 5 4 81 32 49
3 Czarni Czudec 26 54 16 6 4 67 42 25
4 LKS Jasionka 26 46 14 4 8 62 51 11
5 KS Przybyszówka Rzeszów 26 43 11 10 5 57 30 27
6 Victoria Budy Głogowskie 26 35 10 5 11 42 58 -16
7 Grunwald Rzeszów 26 33 10 3 13 59 55 4
8 Iskra Zgłobień 26 31 9 4 13 55 65 -10
9 LKS Hermanowa 26 30 9 3 14 51 60 -9
10 Granit Wysoka Strzyżowska 26 28 8 4 14 53 60 -7
11 Świlczanka Świlcza 26 27 8 3 15 39 82 -43
12 Grom Mogielnica 26 25 7 4 15 33 54 -21
13 KP Zabajka 26 24 6 6 14 45 63 -18
14 Orzeł Wysoka Głogowska 26 22 6 4 16 32 53 -21
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. I 20 sierpnia
LKS Hermanowa 1 - 1 Iskra Zgłobień
Grunwald Rzeszów 4 - 3 KP Zabajka
Czarni Czudec 2 - 1 Orzeł Wysoka Głogowska
KS Przybyszówka Rzeszów 2 - 3 LKS Trzebownisko
Granit Wysoka Strzyżowska 0 - 3 * LKS Jasionka
Victoria Budy Głogowskie 0 - 3 KS Zaczernie
Świlczanka Świlcza 2 - 3 Grom Mogielnica

2. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. I 27 sierpnia
Iskra Zgłobień 2 - 3 KS Zaczernie
LKS Jasionka 2 - 3 Victoria Budy Głogowskie
LKS Trzebownisko 3 - 0 * Granit Wysoka Strzyżowska
Orzeł Wysoka Głogowska 0 - 0 KS Przybyszówka Rzeszów
KP Zabajka 2 - 3 Czarni Czudec
Grom Mogielnica 1 - 1 Grunwald Rzeszów
LKS Hermanowa 4 - 6 Świlczanka Świlcza
3. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. I 3 września
KS Przybyszówka Rzeszów 0 - 0 KP Zabajka
Świlczanka Świlcza 2 - 1 Iskra Zgłobień
Grunwald Rzeszów 5 - 4 LKS Hermanowa
Victoria Budy Głogowskie 1 - 0 LKS Trzebownisko
KS Zaczernie 0 - 0 LKS Jasionka
Granit Wysoka Strzyżowska 3 - 0 Orzeł Wysoka Głogowska
Czarni Czudec 1 - 0 Grom Mogielnica
4. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. I 10 września
Orzeł Wysoka Głogowska 1 - 1 Victoria Budy Głogowskie
Iskra Zgłobień 1 - 2 LKS Jasionka
Grom Mogielnica 2 - 2 KS Przybyszówka Rzeszów
LKS Hermanowa 1 - 2 Czarni Czudec
Świlczanka Świlcza 1 - 0 Grunwald Rzeszów
KP Zabajka 4 - 2 Granit Wysoka Strzyżowska
LKS Trzebownisko 2 - 2 KS Zaczernie
5. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. I 17 września
KS Przybyszówka Rzeszów 3 - 2 LKS Hermanowa
Victoria Budy Głogowskie 2 - 4 KP Zabajka
KS Zaczernie 2 - 1 Orzeł Wysoka Głogowska
Granit Wysoka Strzyżowska 4 - 1 Grom Mogielnica
LKS Jasionka 2 - 1 LKS Trzebownisko
Czarni Czudec 4 - 4 Świlczanka Świlcza
Grunwald Rzeszów 0 - 2 Iskra Zgłobień
6. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. I 24 września
Orzeł Wysoka Głogowska 2 - 1 LKS Jasionka
Grom Mogielnica 1 - 0 Victoria Budy Głogowskie
Iskra Zgłobień 1 - 4 LKS Trzebownisko
LKS Hermanowa 4 - 2 Granit Wysoka Strzyżowska
KP Zabajka 1 - 3 KS Zaczernie
Grunwald Rzeszów 4 - 0 Czarni Czudec
Świlczanka Świlcza 1 - 0 KS Przybyszówka Rzeszów
7. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. I 1 października
Czarni Czudec 6 - 1 Iskra Zgłobień
KS Przybyszówka Rzeszów 2 - 1 Grunwald Rzeszów
LKS Jasionka 2 - 2 KP Zabajka
Victoria Budy Głogowskie 1 - 3 LKS Hermanowa
KS Zaczernie 2 - 0 Grom Mogielnica
Granit Wysoka Strzyżowska 3 - 1 Świlczanka Świlcza
LKS Trzebownisko 4 - 1 Orzeł Wysoka Głogowska

8. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. I 8 października
Iskra Zgłobień 4 - 4 Orzeł Wysoka Głogowska
Grom Mogielnica 1 - 2 LKS Jasionka
Czarni Czudec 1 - 1 KS Przybyszówka Rzeszów
KP Zabajka 2 - 2 LKS Trzebownisko
LKS Hermanowa 1 - 1 KS Zaczernie
Świlczanka Świlcza 0 - 2 Victoria Budy Głogowskie
Grunwald Rzeszów 3 - 3 Granit Wysoka Strzyżowska
9. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. I 15 października
KS Przybyszówka Rzeszów 2 - 1 Iskra Zgłobień
Granit Wysoka Strzyżowska 1 - 1 Czarni Czudec
Orzeł Wysoka Głogowska 0 - 1 KP Zabajka
Victoria Budy Głogowskie 1 - 1 Grunwald Rzeszów
KS Zaczernie 1 - 3 Świlczanka Świlcza
LKS Jasionka 4 - 0 LKS Hermanowa
LKS Trzebownisko 4 - 2 Grom Mogielnica
10. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. I 22 października
Grom Mogielnica 1 - 0 Orzeł Wysoka Głogowska
Czarni Czudec 2 - 0 Victoria Budy Głogowskie
KS Przybyszówka Rzeszów 1 - 1 Granit Wysoka Strzyżowska
Iskra Zgłobień 2 - 1 KP Zabajka
LKS Hermanowa 1 - 3 LKS Trzebownisko
Świlczanka Świlcza 0 - 1 LKS Jasionka
Grunwald Rzeszów 2 - 4 KS Zaczernie
11. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. I 29 października
Granit Wysoka Strzyżowska 8 - 0 Iskra Zgłobień
LKS Trzebownisko 6 - 0 Świlczanka Świlcza
LKS Jasionka 3 - 1 Grunwald Rzeszów
Orzeł Wysoka Głogowska 4 - 1 LKS Hermanowa
KS Zaczernie 2 - 1 Czarni Czudec
Victoria Budy Głogowskie 1 - 2 KS Przybyszówka Rzeszów
KP Zabajka 2 - 1 Grom Mogielnica
12. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. I 5 listopada
Czarni Czudec 5 - 3 LKS Jasionka
KS Przybyszówka Rzeszów 0 - 0 KS Zaczernie
Iskra Zgłobień 2 - 1 Grom Mogielnica
LKS Hermanowa 1 - 1 KP Zabajka
Świlczanka Świlcza 0 - 1 Orzeł Wysoka Głogowska
Grunwald Rzeszów 3 - 4 LKS Trzebownisko
Granit Wysoka Strzyżowska 0 - 2 Victoria Budy Głogowskie
13. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. I 12 listopada
LKS Jasionka 1 - 5 KS Przybyszówka Rzeszów
LKS Trzebownisko 2 - 2 Czarni Czudec
Orzeł Wysoka Głogowska 2 - 3 Grunwald Rzeszów
Grom Mogielnica 4 - 2 LKS Hermanowa
Victoria Budy Głogowskie 2 - 1 Iskra Zgłobień
KS Zaczernie 3 - 1 Granit Wysoka Strzyżowska
KP Zabajka 1 - 1 Świlczanka Świlcza

14. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. I 31 marca
Iskra Zgłobień 1 - 2 LKS Hermanowa
LKS Jasionka 6 - 1 Granit Wysoka Strzyżowska
Orzeł Wysoka Głogowska 2 - 3 Czarni Czudec
LKS Trzebownisko 2 - 2 KS Przybyszówka Rzeszów
KS Zaczernie 0 - 1 Victoria Budy Głogowskie
Grom Mogielnica 1 - 4 Świlczanka Świlcza
KP Zabajka 4 - 0 Grunwald Rzeszów
15. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. I 8 kwietnia
Granit Wysoka Strzyżowska 1 - 3 LKS Trzebownisko
KS Przybyszówka Rzeszów 3 - 1 Orzeł Wysoka Głogowska
Czarni Czudec 3 - 2 KP Zabajka
KS Zaczernie 2 - 1 Iskra Zgłobień
Victoria Budy Głogowskie 2 - 2 LKS Jasionka
Świlczanka Świlcza 1 - 5 LKS Hermanowa
Grunwald Rzeszów 4 - 1 Grom Mogielnica
16. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. I 15 kwietnia
LKS Hermanowa 1 - 0 Grunwald Rzeszów
KP Zabajka 0 - 1 KS Przybyszówka Rzeszów
Iskra Zgłobień 2 - 2 Świlczanka Świlcza
Grom Mogielnica 0 - 1 Czarni Czudec
Orzeł Wysoka Głogowska 2 - 1 Granit Wysoka Strzyżowska
LKS Trzebownisko 6 - 1 Victoria Budy Głogowskie
LKS Jasionka 2 - 4 KS Zaczernie
17. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. I 22 kwietnia
KS Zaczernie 4 - 3 LKS Trzebownisko
KS Przybyszówka Rzeszów 0 - 2 Grom Mogielnica
Czarni Czudec 2 - 0 LKS Hermanowa
LKS Jasionka 1 - 4 Iskra Zgłobień
Victoria Budy Głogowskie 1 - 1 Orzeł Wysoka Głogowska
Grunwald Rzeszów 3 - 1 Świlczanka Świlcza
Granit Wysoka Strzyżowska 3 - 1 KP Zabajka
18. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. I 29 kwietnia
Iskra Zgłobień 3 - 1 Grunwald Rzeszów
KP Zabajka 3 - 3 Victoria Budy Głogowskie
LKS Trzebownisko 0 - 2 LKS Jasionka
Świlczanka Świlcza 1 - 6 Czarni Czudec
Grom Mogielnica 0 - 3 * Granit Wysoka Strzyżowska
Orzeł Wysoka Głogowska 0 - 1 KS Zaczernie
LKS Hermanowa 2 - 1 KS Przybyszówka Rzeszów
19. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. I 3 maja
LKS Jasionka 2 - 1 Orzeł Wysoka Głogowska
LKS Trzebownisko 4 - 1 Iskra Zgłobień
Czarni Czudec 5 - 1 Grunwald Rzeszów
KS Przybyszówka Rzeszów 7 - 0 Świlczanka Świlcza
KS Zaczernie 5 - 1 KP Zabajka
Victoria Budy Głogowskie 5 - 2 Grom Mogielnica
Granit Wysoka Strzyżowska 3 - 1 LKS Hermanowa

20. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. I 6 maja
LKS Hermanowa 0 - 1 Victoria Budy Głogowskie
KP Zabajka 2 - 4 LKS Jasionka
Świlczanka Świlcza 3 - 1 Granit Wysoka Strzyżowska
Iskra Zgłobień 3 - 5 Czarni Czudec
Grom Mogielnica 1 - 2 KS Zaczernie
Grunwald Rzeszów 2 - 3 KS Przybyszówka Rzeszów
Orzeł Wysoka Głogowska 0 - 3 LKS Trzebownisko
21. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. I 13 maja
LKS Jasionka 3 - 0 * Grom Mogielnica
KS Przybyszówka Rzeszów 2 - 2 Czarni Czudec
Orzeł Wysoka Głogowska 0 - 2 Iskra Zgłobień
KS Zaczernie 2 - 1 LKS Hermanowa
Victoria Budy Głogowskie 3 - 0 Świlczanka Świlcza
LKS Trzebownisko 8 - 0 KP Zabajka
Granit Wysoka Strzyżowska 1 - 4 Grunwald Rzeszów
22. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. I 20 maja
Iskra Zgłobień 3 - 2 KS Przybyszówka Rzeszów
Czarni Czudec 4 - 2 Granit Wysoka Strzyżowska
Świlczanka Świlcza 1 - 6 KS Zaczernie
KP Zabajka 1 - 3 Orzeł Wysoka Głogowska
Grunwald Rzeszów 7 - 2 Victoria Budy Głogowskie
LKS Hermanowa 2 - 4 LKS Jasionka
Grom Mogielnica 0 - 0 LKS Trzebownisko
23. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. I 27 maja
Orzeł Wysoka Głogowska 2 - 3 Grom Mogielnica
KP Zabajka 3 - 2 Iskra Zgłobień
LKS Jasionka 9 - 0 Świlczanka Świlcza
KS Zaczernie 3 - 0 Grunwald Rzeszów
Victoria Budy Głogowskie 1 - 2 Czarni Czudec
Granit Wysoka Strzyżowska 2 - 2 KS Przybyszówka Rzeszów
LKS Trzebownisko 5 - 1 LKS Hermanowa
24. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. I 3 czerwca
KS Przybyszówka Rzeszów 5 - 0 Victoria Budy Głogowskie
Czarni Czudec 3 - 4 KS Zaczernie
Grunwald Rzeszów 4 - 0 LKS Jasionka
Grom Mogielnica 2 - 1 KP Zabajka
LKS Hermanowa 4 - 0 Orzeł Wysoka Głogowska
Świlczanka Świlcza 1 - 7 LKS Trzebownisko
Iskra Zgłobień 5 - 3 Granit Wysoka Strzyżowska
25. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. I 10 czerwca
KP Zabajka 1 - 3 LKS Hermanowa
LKS Trzebownisko 1 - 0 Grunwald Rzeszów
LKS Jasionka 1 - 1 Czarni Czudec
Orzeł Wysoka Głogowska 3 - 1 Świlczanka Świlcza
Victoria Budy Głogowskie 3 - 2 Granit Wysoka Strzyżowska
KS Zaczernie 0 - 0 KS Przybyszówka Rzeszów
Grom Mogielnica 1 - 1 Iskra Zgłobień

26. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. I 17 czerwca
KS Przybyszówka Rzeszów 9 - 0 LKS Jasionka
Iskra Zgłobień 8 - 3 Victoria Budy Głogowskie
Granit Wysoka Strzyżowska 2 - 0 KS Zaczernie
Czarni Czudec 0 - 1 LKS Trzebownisko
Grunwald Rzeszów 5 - 0 Orzeł Wysoka Głogowska
Świlczanka Świlcza 3 - 2 KP Zabajka
LKS Hermanowa 4 - 2 Grom Mogielnica

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem