Terminarze / wyniki - Krosno > Klasa B, gr. V

Zobacz też: Statystyki - Krosno > Klasa B, gr. V

Wybierz sezon:

Statystyki dla Krosno > Klasa B, gr. V Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Tęcza Zręcin 20 57 19 0 1 96 12 84
2 Tajfun Łubno Szlacheckie 20 45 14 3 3 64 19 45
3 Jasiołka Świerzowa 20 43 14 1 5 56 24 32
4 LKS Brzezówka 20 38 12 2 6 57 47 10
5 Błękitni Żeglce 20 31 10 1 9 44 33 11
6 Nurt Potok 20 26 8 2 10 44 41 3
7 Rędzinianka Wojaszówka 20 25 7 4 9 35 43 -8
8 Victoria Dobieszyn 20 21 7 0 13 36 82 -46
9 LKS Łęki Strzyżowskie 20 14 4 2 14 29 61 -32
10 KS Szczepańcowa 20 10 2 4 14 23 62 -39
11 Chlebianka Chlebna 20 9 2 3 15 24 84 -60
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. V 13 sierpnia
LKS Łęki Strzyżowskie 1 - 1 Rędzinianka Wojaszówka
Błękitni Żeglce 0 - 4 Tajfun Łubno Szlacheckie
Victoria Dobieszyn 2 - 1 Chlebianka Chlebna
Tęcza Zręcin 7 - 0 LKS Brzezówka
Jasiołka Świerzowa 1 - 1 KS Szczepańcowa

2. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. V 20 sierpnia
Rędzinianka Wojaszówka 2 - 2 KS Szczepańcowa
LKS Brzezówka 3 - 2 Jasiołka Świerzowa
Chlebianka Chlebna 0 - 5 Tęcza Zręcin
Nurt Potok 8 - 2 Victoria Dobieszyn
LKS Łęki Strzyżowskie 0 - 1 Błękitni Żeglce
3. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. V 27 sierpnia
Błękitni Żeglce 3 - 0 Rędzinianka Wojaszówka
Victoria Dobieszyn 2 - 5 Tajfun Łubno Szlacheckie
Tęcza Zręcin 7 - 1 Nurt Potok
Jasiołka Świerzowa 5 - 3 Chlebianka Chlebna
KS Szczepańcowa 1 - 5 LKS Brzezówka
4. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. V 3 września
Rędzinianka Wojaszówka 2 - 2 LKS Brzezówka
Chlebianka Chlebna 2 - 2 KS Szczepańcowa
Nurt Potok 2 - 1 Jasiołka Świerzowa
Tajfun Łubno Szlacheckie 2 - 0 Tęcza Zręcin
LKS Łęki Strzyżowskie 1 - 3 Victoria Dobieszyn
5. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. V 10 września
KS Szczepańcowa 2 - 1 Nurt Potok
Victoria Dobieszyn 3 - 2 Błękitni Żeglce
Tęcza Zręcin 4 - 1 LKS Łęki Strzyżowskie
Jasiołka Świerzowa 2 - 1 Tajfun Łubno Szlacheckie
LKS Brzezówka 4 - 2 Chlebianka Chlebna
6. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. V 17 września
Rędzinianka Wojaszówka 1 - 2 Chlebianka Chlebna
Nurt Potok 3 - 3 LKS Brzezówka
Tajfun Łubno Szlacheckie 6 - 2 KS Szczepańcowa
LKS Łęki Strzyżowskie 0 - 5 Jasiołka Świerzowa
Błękitni Żeglce 0 - 2 Tęcza Zręcin
7. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. V 24 września
KS Szczepańcowa 1 - 2 LKS Łęki Strzyżowskie
Victoria Dobieszyn 0 - 5 Rędzinianka Wojaszówka
LKS Brzezówka 2 - 1 Tajfun Łubno Szlacheckie
Chlebianka Chlebna 0 - 3 Nurt Potok
Jasiołka Świerzowa 2 - 0 Błękitni Żeglce

8. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. V 1 października
Rędzinianka Wojaszówka 3 - 0 Nurt Potok
Tajfun Łubno Szlacheckie 1 - 1 Chlebianka Chlebna
LKS Łęki Strzyżowskie 3 - 4 LKS Brzezówka
Błękitni Żeglce 5 - 1 KS Szczepańcowa
Victoria Dobieszyn 1 - 14 Tęcza Zręcin
9. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. V 8 października
Tęcza Zręcin 4 - 0 Rędzinianka Wojaszówka
LKS Brzezówka 1 - 2 Błękitni Żeglce
Chlebianka Chlebna 2 - 2 LKS Łęki Strzyżowskie
Nurt Potok 0 - 1 Tajfun Łubno Szlacheckie
Jasiołka Świerzowa 1 - 0 Victoria Dobieszyn
10. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. V 15 października
Rędzinianka Wojaszówka 0 - 4 Tajfun Łubno Szlacheckie
LKS Łęki Strzyżowskie 2 - 1 Nurt Potok
Błękitni Żeglce 3 - 2 Chlebianka Chlebna
Victoria Dobieszyn 5 - 2 KS Szczepańcowa
Tęcza Zręcin 4 - 0 Jasiołka Świerzowa
11. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. V 22 października
KS Szczepańcowa 0 - 3 Tęcza Zręcin
LKS Brzezówka 1 - 2 Victoria Dobieszyn
Nurt Potok 2 - 5 Błękitni Żeglce
Tajfun Łubno Szlacheckie 3 - 2 LKS Łęki Strzyżowskie
Jasiołka Świerzowa 3 - 0 Rędzinianka Wojaszówka
12. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. V 8 kwietnia
KS Szczepańcowa 0 - 1 Jasiołka Świerzowa
Tajfun Łubno Szlacheckie 0 - 0 Błękitni Żeglce
Chlebianka Chlebna 1 - 7 Victoria Dobieszyn
LKS Brzezówka 1 - 5 Tęcza Zręcin
Rędzinianka Wojaszówka 1 - 0 LKS Łęki Strzyżowskie
13. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. V 15 kwietnia
KS Szczepańcowa 0 - 2 Rędzinianka Wojaszówka
Victoria Dobieszyn 0 - 2 Nurt Potok
Błękitni Żeglce 6 - 0 LKS Łęki Strzyżowskie
Tęcza Zręcin 13 - 0 Chlebianka Chlebna
Jasiołka Świerzowa 4 - 3 LKS Brzezówka

14. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. V 22 kwietnia
Rędzinianka Wojaszówka 3 - 1 Błękitni Żeglce
Tajfun Łubno Szlacheckie 8 - 2 Victoria Dobieszyn
Nurt Potok 1 - 2 Tęcza Zręcin
Chlebianka Chlebna 2 - 8 Jasiołka Świerzowa
LKS Brzezówka 5 - 1 KS Szczepańcowa
15. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. V 29 kwietnia
KS Szczepańcowa 0 - 1 Chlebianka Chlebna
Victoria Dobieszyn 5 - 2 LKS Łęki Strzyżowskie
LKS Brzezówka 4 - 3 Rędzinianka Wojaszówka
Tęcza Zręcin 2 - 1 Tajfun Łubno Szlacheckie
Jasiołka Świerzowa 1 - 0 Nurt Potok
16. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. V 3 maja
LKS Łęki Strzyżowskie 1 - 4 Tęcza Zręcin
Tajfun Łubno Szlacheckie 2 - 1 Jasiołka Świerzowa
Nurt Potok 4 - 2 KS Szczepańcowa
Chlebianka Chlebna 1 - 4 LKS Brzezówka
Błękitni Żeglce 4 - 1 Victoria Dobieszyn
17. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. V 6 maja
Tęcza Zręcin 2 - 1 Błękitni Żeglce
KS Szczepańcowa 1 - 1 Tajfun Łubno Szlacheckie
Chlebianka Chlebna 2 - 3 Rędzinianka Wojaszówka
LKS Brzezówka 1 - 0 Nurt Potok
Jasiołka Świerzowa 4 - 0 LKS Łęki Strzyżowskie
18. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. V 13 maja
Rędzinianka Wojaszówka 4 - 0 Victoria Dobieszyn
Błękitni Żeglce 0 - 3 Jasiołka Świerzowa
LKS Łęki Strzyżowskie 6 - 2 KS Szczepańcowa
Tajfun Łubno Szlacheckie 5 - 1 LKS Brzezówka
Nurt Potok 5 - 1 Chlebianka Chlebna
19. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. V 20 maja
Tęcza Zręcin 7 - 0 Victoria Dobieszyn
Nurt Potok 4 - 4 Rędzinianka Wojaszówka
Chlebianka Chlebna 0 - 8 Tajfun Łubno Szlacheckie
LKS Brzezówka 5 - 1 LKS Łęki Strzyżowskie
KS Szczepańcowa 0 - 4 Błękitni Żeglce

20. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. V 27 maja
Rędzinianka Wojaszówka 0 - 3 Tęcza Zręcin
Victoria Dobieszyn 0 - 6 Jasiołka Świerzowa
Błękitni Żeglce 2 - 3 LKS Brzezówka
LKS Łęki Strzyżowskie 5 - 1 Chlebianka Chlebna
Tajfun Łubno Szlacheckie 2 - 0 Nurt Potok
21. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. V 3 czerwca
KS Szczepańcowa 3 - 1 Victoria Dobieszyn
Tajfun Łubno Szlacheckie 4 - 1 Rędzinianka Wojaszówka
Nurt Potok 3 - 0 * LKS Łęki Strzyżowskie
Chlebianka Chlebna 0 - 3 Błękitni Żeglce
Jasiołka Świerzowa 2 - 3 Tęcza Zręcin
22. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. V 10 czerwca
Tęcza Zręcin 5 - 0 KS Szczepańcowa
Błękitni Żeglce 2 - 4 Nurt Potok
Rędzinianka Wojaszówka 0 - 4 Jasiołka Świerzowa
Victoria Dobieszyn 0 - 5 LKS Brzezówka
LKS Łęki Strzyżowskie 0 - 5 Tajfun Łubno Szlacheckie

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem