Terminarze / wyniki - Krosno > Klasa B, gr. V

Zobacz też: Statystyki - Krosno > Klasa B, gr. V

Wybierz sezon:

Statystyki dla Krosno > Klasa B, gr. V Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Victoria Kobylany 20 50 16 2 2 64 17 47
2 LKS Moderówka 20 43 13 4 3 60 17 43
3 Jasiołka Świerzowa 20 42 13 3 4 50 35 15
4 Nurt Potok 20 40 12 4 4 36 26 10
5 GKS Team 17 20 31 9 4 7 54 29 25
6 LKS Brzezówka 20 25 7 4 9 48 50 -2
7 Błękitni Żeglce 20 23 7 2 11 33 31 2
8 Rędzinianka Wojaszówka 20 22 6 4 10 37 49 -12
9 KS Szczepańcowa 20 20 6 2 12 26 52 -26
10 LKS Łęki Strzyżowskie 20 13 4 1 15 28 51 -23
11 Chlebianka Chlebna 20 5 1 2 17 25 104 -79
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. V 18/19 sierpnia
Chlebianka Chlebna 2 - 7 Błękitni Żeglce
Rędzinianka Wojaszówka 3 - 3 KS Szczepańcowa
GKS Team 17 3 - 2 Nurt Potok
LKS Moderówka 1 - 3 Victoria Kobylany
Jasiołka Świerzowa 4 - 2 LKS Brzezówka

2. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. V 25/26 sierpnia
LKS Brzezówka 0 - 7 LKS Moderówka
KS Szczepańcowa 1 - 3 GKS Team 17
Chlebianka Chlebna 2 - 5 Rędzinianka Wojaszówka
Nurt Potok 0 - 4 Jasiołka Świerzowa
Victoria Kobylany 4 - 1 LKS Łęki Strzyżowskie
3. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. V 1/2 września
Rędzinianka Wojaszówka 0 - 2 Błękitni Żeglce
GKS Team 17 9 - 0 Chlebianka Chlebna
LKS Moderówka 3 - 0 Nurt Potok
LKS Łęki Strzyżowskie 3 - 0 * LKS Brzezówka
Jasiołka Świerzowa 2 - 0 KS Szczepańcowa
4. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. V 8/9 września
KS Szczepańcowa 0 - 4 LKS Moderówka
Chlebianka Chlebna 1 - 1 Jasiołka Świerzowa
Rędzinianka Wojaszówka 0 - 5 GKS Team 17
Błękitni Żeglce 1 - 4 Victoria Kobylany
Nurt Potok 4 - 2 LKS Łęki Strzyżowskie
5. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. V 15/16 września
GKS Team 17 1 - 0 Błękitni Żeglce
LKS Moderówka 3 - 1 Chlebianka Chlebna
LKS Łęki Strzyżowskie 1 - 5 KS Szczepańcowa
Jasiołka Świerzowa 3 - 2 Rędzinianka Wojaszówka
Victoria Kobylany 2 - 1 LKS Brzezówka
6. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. V 22/23 września
Chlebianka Chlebna 3 - 1 LKS Łęki Strzyżowskie
Rędzinianka Wojaszówka 2 - 3 LKS Moderówka
GKS Team 17 4 - 0 Jasiołka Świerzowa
Błękitni Żeglce 2 - 1 LKS Brzezówka
Nurt Potok 2 - 0 Victoria Kobylany
7. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. V 29/30 września
LKS Moderówka 1 - 1 GKS Team 17
LKS Brzezówka 0 - 1 Nurt Potok
LKS Łęki Strzyżowskie 1 - 4 Rędzinianka Wojaszówka
Victoria Kobylany 1 - 1 KS Szczepańcowa
Jasiołka Świerzowa 1 - 0 Błękitni Żeglce

8. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. V 6/7 października
Chlebianka Chlebna 0 - 8 Victoria Kobylany
GKS Team 17 3 - 4 LKS Łęki Strzyżowskie
Błękitni Żeglce 0 - 2 Nurt Potok
KS Szczepańcowa 4 - 1 LKS Brzezówka
Jasiołka Świerzowa 0 - 8 LKS Moderówka
9. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. V 13/14 października
LKS Moderówka 3 - 0 Błękitni Żeglce
LKS Brzezówka 5 - 2 Chlebianka Chlebna
LKS Łęki Strzyżowskie 1 - 3 Jasiołka Świerzowa
Nurt Potok 1 - 0 KS Szczepańcowa
Victoria Kobylany 2 - 0 Rędzinianka Wojaszówka
10. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. V 20/21 października
Błękitni Żeglce 1 - 2 KS Szczepańcowa
Chlebianka Chlebna 1 - 1 Nurt Potok
Rędzinianka Wojaszówka 4 - 2 LKS Brzezówka
LKS Moderówka 4 - 0 LKS Łęki Strzyżowskie
GKS Team 17 1 - 2 Victoria Kobylany
11. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. V 27/28 października
Victoria Kobylany 3 - 1 Jasiołka Świerzowa
Nurt Potok 5 - 3 Rędzinianka Wojaszówka
LKS Łęki Strzyżowskie 2 - 2 Błękitni Żeglce
LKS Brzezówka 2 - 1 GKS Team 17
KS Szczepańcowa 3 - 2 Chlebianka Chlebna
12. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. V 7 kwietnia
Błękitni Żeglce 4 - 0 Chlebianka Chlebna
KS Szczepańcowa 1 - 4 Rędzinianka Wojaszówka
Nurt Potok 0 - 0 GKS Team 17
LKS Brzezówka 5 - 5 Jasiołka Świerzowa
Victoria Kobylany 1 - 2 LKS Moderówka
13. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. V 14 kwietnia
LKS Moderówka 2 - 2 LKS Brzezówka
GKS Team 17 7 - 0 KS Szczepańcowa
Rędzinianka Wojaszówka 5 - 2 Chlebianka Chlebna
LKS Łęki Strzyżowskie 1 - 2 Victoria Kobylany
Jasiołka Świerzowa 2 - 2 Nurt Potok

14. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. V 27 kwietnia
Chlebianka Chlebna 3 - 11 GKS Team 17
KS Szczepańcowa 0 - 5 Jasiołka Świerzowa
LKS Brzezówka 4 - 1 LKS Łęki Strzyżowskie
Błękitni Żeglce 4 - 0 Rędzinianka Wojaszówka
Nurt Potok 1 - 0 LKS Moderówka
15. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. V 1 maja
LKS Moderówka 3 - 0 KS Szczepańcowa
GKS Team 17 0 - 0 Rędzinianka Wojaszówka
LKS Łęki Strzyżowskie 1 - 2 Nurt Potok
Victoria Kobylany 3 - 0 Błękitni Żeglce
Jasiołka Świerzowa 8 - 1 Chlebianka Chlebna
16. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. V 5 maja
Rędzinianka Wojaszówka 2 - 3 Jasiołka Świerzowa
Chlebianka Chlebna 2 - 9 LKS Moderówka
KS Szczepańcowa 3 - 2 LKS Łęki Strzyżowskie
LKS Brzezówka 3 - 3 Victoria Kobylany
Błękitni Żeglce 3 - 1 GKS Team 17
17. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. V 12 maja
LKS Brzezówka 0 - 0 Błękitni Żeglce
LKS Moderówka 0 - 0 Rędzinianka Wojaszówka
LKS Łęki Strzyżowskie 5 - 0 Chlebianka Chlebna
Victoria Kobylany 3 - 1 Nurt Potok
Jasiołka Świerzowa 2 - 0 GKS Team 17
18. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. V 19 maja
GKS Team 17 1 - 1 LKS Moderówka
Rędzinianka Wojaszówka 1 - 0 LKS Łęki Strzyżowskie
KS Szczepańcowa 1 - 5 Victoria Kobylany
Błękitni Żeglce 0 - 1 Jasiołka Świerzowa
Nurt Potok 4 - 1 LKS Brzezówka
19. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. V 26 maja
LKS Brzezówka 2 - 0 KS Szczepańcowa
LKS Łęki Strzyżowskie 0 - 1 GKS Team 17
Victoria Kobylany 3 - 0 * Chlebianka Chlebna
Nurt Potok 3 - 2 Błękitni Żeglce
LKS Moderówka 0 - 1 Jasiołka Świerzowa

20. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. V 2 czerwca
Rędzinianka Wojaszówka 0 - 8 Victoria Kobylany
Chlebianka Chlebna 2 - 11 LKS Brzezówka
Błękitni Żeglce 2 - 4 LKS Moderówka
KS Szczepańcowa 0 - 1 Nurt Potok
Jasiołka Świerzowa 4 - 1 LKS Łęki Strzyżowskie
21. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. V 9 czerwca
KS Szczepańcowa 0 - 3 Błękitni Żeglce
LKS Brzezówka 2 - 1 Rędzinianka Wojaszówka
Nurt Potok 3 - 0 * Chlebianka Chlebna
LKS Łęki Strzyżowskie 0 - 2 LKS Moderówka
Victoria Kobylany 4 - 0 GKS Team 17
22. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. V 16 czerwca
Chlebianka Chlebna 1 - 2 KS Szczepańcowa
Błękitni Żeglce 0 - 1 LKS Łęki Strzyżowskie
Jasiołka Świerzowa 0 - 3 Victoria Kobylany
GKS Team 17 2 - 4 LKS Brzezówka
Rędzinianka Wojaszówka 1 - 1 Nurt Potok

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem