http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/586/czy-wybrali-juz-panstwo-szkole-dla-swojego-dziecka-

Najbliższe mecze - III liga, gr. IV

Zobacz też: Terminarze i wyniki Statystyki

III liga, gr. IV 11 maja
koniec Wiślanie Jaśkowice 4 - 3 Motor Lublin

III liga, gr. IV 12 maja
koniec Stal Rzeszów 1 - 4 Avia Świdnik
koniec Chełmianka Chełm 2 - 2 Podlasie Biała Podlaska
koniec Orlęta Radzyń Podlaski 1 - 2 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
koniec Wólczanka Wólka Pełkińska 0 - 1 Podhale Nowy Targ
koniec Wisła Sandomierz 0 - 3 Resovia
koniec Soła Oświęcim 1 - 3 Karpaty Krosno
koniec MKS Trzebinia 0 - 0 Unia Tarnów
koniec Spartakus Aureus Daleszyce 2 - 0 JKS Jarosław
III liga, gr. IV 16 maja
koniec Resovia 2 - 1 Stal Rzeszów
koniec Podlasie Biała Podlaska 0 - 2 Motor Lublin
koniec Avia Świdnik 3 - 0 JKS Jarosław
koniec Wisła Sandomierz 0 - 2 Wiślanie Jaśkowice
koniec Orlęta Radzyń Podlaski 1 - 2 Spartakus Aureus Daleszyce
koniec KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 4 - 1 Unia Tarnów
III liga, gr. IV 19 maja
koniec Podhale Nowy Targ 4 - 1 Orlęta Radzyń Podlaski
koniec Unia Tarnów 4 - 0 Soła Oświęcim
koniec JKS Jarosław 2 - 0 MKS Trzebinia
koniec Resovia 0 - 0 Chełmianka Chełm
koniec Podlasie Biała Podlaska 2 - 4 Wólczanka Wólka Pełkińska
koniec Motor Lublin 0 - 1 Wisła Sandomierz
koniec KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1 - 0 Avia Świdnik

III liga, gr. IV 20 maja
koniec Karpaty Krosno 3 - 0 Wiślanie Jaśkowice
koniec Spartakus Aureus Daleszyce 0 - 1 Stal Rzeszów
III liga, gr. IV 26 maja
15:00 Avia Świdnik ? - ? Podhale Nowy Targ
17:00 Orlęta Radzyń Podlaski ? - ? Podlasie Biała Podlaska
17:00 Wólczanka Wólka Pełkińska ? - ? Resovia
17:00 Chełmianka Chełm ? - ? Motor Lublin
17:00 Wisła Sandomierz ? - ? Karpaty Krosno
17:00 Wiślanie Jaśkowice ? - ? Unia Tarnów
17:00 Soła Oświęcim ? - ? JKS Jarosław
17:00 MKS Trzebinia ? - ? Spartakus Aureus Daleszyce
18:00 Stal Rzeszów ? - ? KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem