http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/572/spotkanie-naborowe

Terminarze / wyniki - Krosno > Klasa Okręgowa

Zobacz też: Statystyki - Krosno > Klasa Okręgowa

Wybierz sezon:

Statystyki dla Krosno > Klasa Okręgowa Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Przełom Besko 18 46 15 1 2 57 17 40
2 Partyzant Targowiska 18 41 13 2 3 39 20 19
3 Kotwica Korczyna 18 40 13 1 4 48 27 21
4 Start Rymanów 18 34 11 1 6 42 21 21
5 Czarni Jasło 18 32 10 2 6 34 26 8
6 LKS Tarnawa 18 29 9 2 7 39 33 6
7 Nafta Jedlicze 18 28 8 4 6 41 30 11
8 Przełęcz Dukla 18 26 8 2 8 40 31 9
9 Iskra Przysietnica 18 26 8 2 8 28 32 -4
10 Gaudium Łężyny 18 24 6 6 6 29 32 -3
11 Markiewicza Krosno 18 24 7 3 8 31 31 0
12 Iwonka Iwonicz 18 18 6 0 12 23 38 -15
13 Ostoja Kołaczyce 18 16 4 4 10 20 32 -12
14 LKS Skołyszyn 18 13 3 4 11 18 38 -20
15 Polonia Kopytowa 18 10 3 1 14 20 66 -46
16 Grabowianka Grabówka 18 6 1 3 14 26 61 -35
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 12/13 sierpnia
Start Rymanów 4 - 2 Czarni Jasło
Przełom Besko 3 - 1 Iskra Przysietnica
LKS Skołyszyn 1 - 1 Ostoja Kołaczyce
Gaudium Łężyny 0 - 0 Przełęcz Dukla
Iwonka Iwonicz 0 - 1 Partyzant Targowiska
Polonia Kopytowa 0 - 3 Kotwica Korczyna
LKS Tarnawa 6 - 3 Grabowianka Grabówka
Markiewicza Krosno 1 - 0 Nafta Jedlicze

2. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 15 sierpnia
Czarni Jasło 3 - 2 Nafta Jedlicze
Grabowianka Grabówka 2 - 4 Markiewicza Krosno
Kotwica Korczyna 4 - 1 LKS Tarnawa
Partyzant Targowiska 6 - 1 Polonia Kopytowa
Przełęcz Dukla 2 - 3 Iwonka Iwonicz
Ostoja Kołaczyce 0 - 0 Gaudium Łężyny
Iskra Przysietnica 2 - 1 LKS Skołyszyn
Start Rymanów 3 - 1 Przełom Besko
3. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 19/20 sierpnia
Iwonka Iwonicz 4 - 1 Ostoja Kołaczyce
Nafta Jedlicze 3 - 0 * Grabowianka Grabówka
LKS Skołyszyn 1 - 3 Start Rymanów
Polonia Kopytowa 2 - 5 Przełęcz Dukla
LKS Tarnawa 1 - 3 Partyzant Targowiska
Przełom Besko 2 - 0 Czarni Jasło
Gaudium Łężyny 2 - 1 Iskra Przysietnica
Markiewicza Krosno 0 - 1 Kotwica Korczyna
4. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 26/27 sierpnia
Partyzant Targowiska 2 - 0 Markiewicza Krosno
Kotwica Korczyna 5 - 5 Nafta Jedlicze
Start Rymanów 5 - 0 Gaudium Łężyny
Ostoja Kołaczyce 0 - 2 Polonia Kopytowa
Przełęcz Dukla 3 - 0 LKS Tarnawa
Iskra Przysietnica 3 - 0 * Iwonka Iwonicz
Przełom Besko 6 - 0 LKS Skołyszyn
Czarni Jasło 4 - 2 Grabowianka Grabówka
5. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 2/3 września
Iwonka Iwonicz 2 - 4 Start Rymanów
LKS Tarnawa 2 - 0 Ostoja Kołaczyce
Nafta Jedlicze 2 - 0 Partyzant Targowiska
LKS Skołyszyn 2 - 1 Czarni Jasło
Polonia Kopytowa 1 - 2 Iskra Przysietnica
Grabowianka Grabówka 2 - 5 Kotwica Korczyna
Gaudium Łężyny 3 - 1 Przełom Besko
Markiewicza Krosno 3 - 0 Przełęcz Dukla
6. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 9/10 września
Start Rymanów 6 - 0 Polonia Kopytowa
LKS Skołyszyn 1 - 3 Gaudium Łężyny
Czarni Jasło 5 - 1 Kotwica Korczyna
Ostoja Kołaczyce 1 - 3 Markiewicza Krosno
Przełęcz Dukla 2 - 0 Nafta Jedlicze
Iskra Przysietnica 0 - 2 LKS Tarnawa
Przełom Besko 4 - 1 Iwonka Iwonicz
Partyzant Targowiska 1 - 1 Grabowianka Grabówka
7. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 16/17 września
Kotwica Korczyna 3 - 2 Partyzant Targowiska
Gaudium Łężyny 1 - 2 Czarni Jasło
Iwonka Iwonicz 4 - 0 LKS Skołyszyn
Polonia Kopytowa 0 - 10 Przełom Besko
LKS Tarnawa 2 - 0 Start Rymanów
Grabowianka Grabówka 2 - 7 Przełęcz Dukla
Nafta Jedlicze 1 - 1 Ostoja Kołaczyce
Markiewicza Krosno 1 - 1 Iskra Przysietnica

8. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 23/24 września
Czarni Jasło 1 - 1 Partyzant Targowiska
LKS Skołyszyn 1 - 0 Polonia Kopytowa
Start Rymanów 3 - 0 Markiewicza Krosno
Ostoja Kołaczyce 5 - 2 Grabowianka Grabówka
Iskra Przysietnica 4 - 3 Nafta Jedlicze
Przełom Besko 2 - 2 LKS Tarnawa
Gaudium Łężyny 1 - 2 Iwonka Iwonicz
Przełęcz Dukla 1 - 3 Kotwica Korczyna
9. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 30 września / 1 października
Iwonka Iwonicz 1 - 0 Czarni Jasło
Partyzant Targowiska 3 - 0 Przełęcz Dukla
Polonia Kopytowa 2 - 3 Gaudium Łężyny
LKS Tarnawa 2 - 0 LKS Skołyszyn
Grabowianka Grabówka 0 - 2 Iskra Przysietnica
Kotwica Korczyna 2 - 0 Ostoja Kołaczyce
Markiewicza Krosno 1 - 3 Przełom Besko
Nafta Jedlicze 2 - 1 Start Rymanów
10. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 7/8 października
Przełom Besko 3 - 1 Nafta Jedlicze
Czarni Jasło 4 - 1 Przełęcz Dukla
Gaudium Łężyny 3 - 0 LKS Tarnawa
Iwonka Iwonicz 3 - 0 Polonia Kopytowa
Start Rymanów 5 - 1 Grabowianka Grabówka
LKS Skołyszyn 2 - 2 Markiewicza Krosno
Iskra Przysietnica 1 - 0 Kotwica Korczyna
Ostoja Kołaczyce 0 - 3 Partyzant Targowiska
11. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 14/15 października
Nafta Jedlicze 2 - 0 LKS Skołyszyn
Polonia Kopytowa 1 - 2 Czarni Jasło
LKS Tarnawa 2 - 1 Iwonka Iwonicz
Grabowianka Grabówka 0 - 3 Przełom Besko
Kotwica Korczyna 2 - 3 Start Rymanów
Markiewicza Krosno 3 - 4 Gaudium Łężyny
Partyzant Targowiska 2 - 1 Iskra Przysietnica
Przełęcz Dukla 5 - 0 Ostoja Kołaczyce
12. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 21/22 października
Iwonka Iwonicz 1 - 4 Markiewicza Krosno
Czarni Jasło 1 - 0 Ostoja Kołaczyce
Iskra Przysietnica 0 - 4 Przełęcz Dukla
Start Rymanów 1 - 2 Partyzant Targowiska
Przełom Besko 3 - 2 Kotwica Korczyna
LKS Skołyszyn 3 - 1 Grabowianka Grabówka
Gaudium Łężyny 2 - 2 Nafta Jedlicze
Polonia Kopytowa 0 - 5 LKS Tarnawa
13. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 28/29 października
Nafta Jedlicze 4 - 1 Iwonka Iwonicz
Partyzant Targowiska 1 - 5 Przełom Besko
LKS Tarnawa 2 - 2 Czarni Jasło
Markiewicza Krosno 2 - 2 Polonia Kopytowa
Ostoja Kołaczyce 5 - 0 Iskra Przysietnica
Kotwica Korczyna 2 - 1 LKS Skołyszyn
Przełęcz Dukla 1 - 2 Start Rymanów
Grabowianka Grabówka 2 - 2 Gaudium Łężyny

14. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 4/5 listopada
Czarni Jasło 3 - 1 Iskra Przysietnica
LKS Skołyszyn 0 - 1 Partyzant Targowiska
Iwonka Iwonicz 0 - 3 * Grabowianka Grabówka
Start Rymanów 1 - 0 Ostoja Kołaczyce
Przełom Besko 3 - 0 Przełęcz Dukla
Gaudium Łężyny 0 - 2 Kotwica Korczyna
Polonia Kopytowa 1 - 7 Nafta Jedlicze
LKS Tarnawa 3 - 0 Markiewicza Krosno
15. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 11/12 listopada
Przełęcz Dukla 2 - 0 LKS Skołyszyn
Ostoja Kołaczyce 1 - 3 Przełom Besko
Nafta Jedlicze 3 - 2 LKS Tarnawa
Markiewicza Krosno 1 - 2 Czarni Jasło
Grabowianka Grabówka 1 - 2 Polonia Kopytowa
Kotwica Korczyna 3 - 0 Iwonka Iwonicz
Partyzant Targowiska 2 - 1 Gaudium Łężyny
Iskra Przysietnica 2 - 0 Start Rymanów
16. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 31 marca
Czarni Jasło 1 - 0 Start Rymanów
Iskra Przysietnica 1 - 2 Przełom Besko
Ostoja Kołaczyce 2 - 1 LKS Skołyszyn
Przełęcz Dukla 3 - 3 Gaudium Łężyny
Partyzant Targowiska 2 - 0 Iwonka Iwonicz
Kotwica Korczyna 5 - 1 Polonia Kopytowa
Grabowianka Grabówka 2 - 5 LKS Tarnawa
Nafta Jedlicze 1 - 2 Markiewicza Krosno
17. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 7/8 kwietnia
Iwonka Iwonicz 0 - 2 Przełęcz Dukla
Nafta Jedlicze 2 - 1 Czarni Jasło
LKS Tarnawa 1 - 3 Kotwica Korczyna
Polonia Kopytowa 2 - 3 Partyzant Targowiska
LKS Skołyszyn 3 - 3 Iskra Przysietnica
Markiewicza Krosno 3 - 1 Grabowianka Grabówka
Gaudium Łężyny 1 - 1 Ostoja Kołaczyce
Przełom Besko 1 - 0 Start Rymanów
18. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 14/15 kwietnia
Partyzant Targowiska 4 - 1 LKS Tarnawa
Czarni Jasło 0 - 2 Przełom Besko
Kotwica Korczyna 2 - 1 Markiewicza Krosno
Start Rymanów 1 - 1 LKS Skołyszyn
Grabowianka Grabówka 1 - 1 Nafta Jedlicze
Ostoja Kołaczyce 2 - 0 Iwonka Iwonicz
Iskra Przysietnica 3 - 0 Gaudium Łężyny
Przełęcz Dukla 2 - 3 Polonia Kopytowa
19. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 21/22 kwietnia
Iwonka Iwonicz ? - ? Iskra Przysietnica
Grabowianka Grabówka ? - ? Czarni Jasło
Nafta Jedlicze ? - ? Kotwica Korczyna
LKS Tarnawa ? - ? Przełęcz Dukla
Polonia Kopytowa ? - ? Ostoja Kołaczyce
LKS Skołyszyn ? - ? Przełom Besko
Markiewicza Krosno ? - ? Partyzant Targowiska
Gaudium Łężyny ? - ? Start Rymanów

20. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 28/29 kwietnia
Czarni Jasło ? - ? LKS Skołyszyn
Przełom Besko ? - ? Gaudium Łężyny
Start Rymanów ? - ? Iwonka Iwonicz
Iskra Przysietnica ? - ? Polonia Kopytowa
Ostoja Kołaczyce ? - ? LKS Tarnawa
Przełęcz Dukla ? - ? Markiewicza Krosno
Partyzant Targowiska ? - ? Nafta Jedlicze
Kotwica Korczyna ? - ? Grabowianka Grabówka
21. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 3 maja
Kotwica Korczyna ? - ? Czarni Jasło
Grabowianka Grabówka ? - ? Partyzant Targowiska
Nafta Jedlicze ? - ? Przełęcz Dukla
Markiewicza Krosno ? - ? Ostoja Kołaczyce
LKS Tarnawa ? - ? Iskra Przysietnica
Polonia Kopytowa ? - ? Start Rymanów
Iwonka Iwonicz ? - ? Przełom Besko
Gaudium Łężyny ? - ? LKS Skołyszyn
22. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 5/6 maja
Czarni Jasło ? - ? Gaudium Łężyny
LKS Skołyszyn ? - ? Iwonka Iwonicz
Przełom Besko ? - ? Polonia Kopytowa
Start Rymanów ? - ? LKS Tarnawa
Iskra Przysietnica ? - ? Markiewicza Krosno
Ostoja Kołaczyce ? - ? Nafta Jedlicze
Przełęcz Dukla ? - ? Grabowianka Grabówka
Partyzant Targowiska ? - ? Kotwica Korczyna
23. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 12/13 maja
Partyzant Targowiska ? - ? Czarni Jasło
Kotwica Korczyna ? - ? Przełęcz Dukla
Grabowianka Grabówka ? - ? Ostoja Kołaczyce
Nafta Jedlicze ? - ? Iskra Przysietnica
Markiewicza Krosno ? - ? Start Rymanów
LKS Tarnawa ? - ? Przełom Besko
Polonia Kopytowa ? - ? LKS Skołyszyn
Iwonka Iwonicz ? - ? Gaudium Łężyny
24. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 19/20 maja
Czarni Jasło ? - ? Iwonka Iwonicz
Gaudium Łężyny ? - ? Polonia Kopytowa
LKS Skołyszyn ? - ? LKS Tarnawa
Przełom Besko ? - ? Markiewicza Krosno
Start Rymanów ? - ? Nafta Jedlicze
Iskra Przysietnica ? - ? Grabowianka Grabówka
Ostoja Kołaczyce ? - ? Kotwica Korczyna
Przełęcz Dukla ? - ? Partyzant Targowiska
25. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 26/27 maja
Przełęcz Dukla ? - ? Czarni Jasło
Partyzant Targowiska ? - ? Ostoja Kołaczyce
Kotwica Korczyna ? - ? Iskra Przysietnica
Grabowianka Grabówka ? - ? Start Rymanów
Nafta Jedlicze ? - ? Przełom Besko
Markiewicza Krosno ? - ? LKS Skołyszyn
LKS Tarnawa ? - ? Gaudium Łężyny
Polonia Kopytowa ? - ? Iwonka Iwonicz

26. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 31 maja
Czarni Jasło ? - ? Polonia Kopytowa
Iwonka Iwonicz ? - ? LKS Tarnawa
Gaudium Łężyny ? - ? Markiewicza Krosno
LKS Skołyszyn ? - ? Nafta Jedlicze
Przełom Besko ? - ? Grabowianka Grabówka
Start Rymanów ? - ? Kotwica Korczyna
Iskra Przysietnica ? - ? Partyzant Targowiska
Ostoja Kołaczyce ? - ? Przełęcz Dukla
27. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 2/3 czerwca
Ostoja Kołaczyce ? - ? Czarni Jasło
Przełęcz Dukla ? - ? Iskra Przysietnica
Partyzant Targowiska ? - ? Start Rymanów
Kotwica Korczyna ? - ? Przełom Besko
Grabowianka Grabówka ? - ? LKS Skołyszyn
Nafta Jedlicze ? - ? Gaudium Łężyny
Markiewicza Krosno ? - ? Iwonka Iwonicz
LKS Tarnawa ? - ? Polonia Kopytowa
28. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 9/10 czerwca
Czarni Jasło ? - ? LKS Tarnawa
Polonia Kopytowa ? - ? Markiewicza Krosno
Iwonka Iwonicz ? - ? Nafta Jedlicze
Gaudium Łężyny ? - ? Grabowianka Grabówka
LKS Skołyszyn ? - ? Kotwica Korczyna
Przełom Besko ? - ? Partyzant Targowiska
Start Rymanów ? - ? Przełęcz Dukla
Iskra Przysietnica ? - ? Ostoja Kołaczyce
29. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 16 czerwca
Iskra Przysietnica ? - ? Czarni Jasło
Ostoja Kołaczyce ? - ? Start Rymanów
Przełęcz Dukla ? - ? Przełom Besko
Partyzant Targowiska ? - ? LKS Skołyszyn
Kotwica Korczyna ? - ? Gaudium Łężyny
Grabowianka Grabówka ? - ? Iwonka Iwonicz
Nafta Jedlicze ? - ? Polonia Kopytowa
Markiewicza Krosno ? - ? LKS Tarnawa
30. kolejka - Krosno > Klasa Okręgowa 23 czerwca
Czarni Jasło ? - ? Markiewicza Krosno
LKS Tarnawa ? - ? Nafta Jedlicze
Polonia Kopytowa ? - ? Grabowianka Grabówka
Iwonka Iwonicz ? - ? Kotwica Korczyna
Gaudium Łężyny ? - ? Partyzant Targowiska
LKS Skołyszyn ? - ? Przełęcz Dukla
Przełom Besko ? - ? Ostoja Kołaczyce
Start Rymanów ? - ? Iskra Przysietnica

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem