Tabela: Krosno > Klasa B, gr. IV Umieść na swojej stronie
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Polonia Kopytowa | 12 | 31 | 10 | 1 | 1 | 54 | 17 | 37 | |
2 | LKS Lubatowa | 12 | 30 | 10 | 0 | 2 | 36 | 8 | 28 | |
3 | Rędzinianka Wojaszówka | 12 | 23 | 7 | 2 | 3 | 51 | 17 | 34 | |
4 | Jasiołka Świerzowa | 12 | 23 | 7 | 2 | 3 | 27 | 15 | 12 | |
5 | Iwełka Iwla | 12 | 23 | 7 | 2 | 3 | 37 | 25 | 12 | |
6 | Victoria Kobylany | 12 | 21 | 7 | 0 | 5 | 37 | 34 | 3 | |
7 | Nafta Chorkówka | 12 | 17 | 5 | 2 | 5 | 21 | 21 | 0 | |
8 | Nurt Potok | 12 | 16 | 5 | 1 | 6 | 31 | 47 | -16 | |
9 | Pasja Krosno | 12 | 13 | 4 | 1 | 7 | 37 | 37 | 0 | |
10 | Guzikówka Krosno | 12 | 12 | 4 | 0 | 8 | 21 | 32 | -11 | |
11 | KS Szczepańcowa | 12 | 9 | 3 | 0 | 9 | 24 | 37 | -13 | |
12 | Piastovia Miejsce Piastowe | 12 | 7 | 2 | 1 | 9 | 7 | 27 | -20 | |
13 | Rotar Węglówka | 12 | 3 | 1 | 0 | 11 | 11 | 77 | -66 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka |
Terminarz: Krosno > Klasa B, gr. IV (sezon 2023/2024)
1. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. IV | 12/13 sierpnia | ||
---|---|---|---|
Guzikówka Krosno | 0 - 4 | Jasiołka Świerzowa | |
LKS Lubatowa | 6 - 0 | Rotar Węglówka | |
Nafta Chorkówka | 3 - 2 | Pasja Krosno | |
Rędzinianka Wojaszówka | 4 - 0 | Piastovia Miejsce Piastowe | |
Nurt Potok | 4 - 8 | Polonia Kopytowa | |
KS Szczepańcowa | 1 - 5 | Iwełka Iwla |
2. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. IV | 19/20 sierpnia | ||
---|---|---|---|
Polonia Kopytowa | 6 - 1 | KS Szczepańcowa | |
Piastovia Miejsce Piastowe | 0 - 2 | Nurt Potok | |
Pasja Krosno | 2 - 4 | Rędzinianka Wojaszówka | |
Rotar Węglówka | 0 - 4 | Nafta Chorkówka | |
Jasiołka Świerzowa | 1 - 0 | LKS Lubatowa | |
Victoria Kobylany | 5 - 3 | Guzikówka Krosno |
3. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. IV | 26/27 sierpnia | ||
---|---|---|---|
LKS Lubatowa | 3 - 0 | Victoria Kobylany | |
Nafta Chorkówka | 1 - 3 | Jasiołka Świerzowa | |
Rędzinianka Wojaszówka | 3 - 0 * | Rotar Węglówka | |
Nurt Potok | 5 - 2 | Pasja Krosno | |
KS Szczepańcowa | 2 - 0 | Piastovia Miejsce Piastowe | |
Iwełka Iwla | 1 - 1 | Polonia Kopytowa |
4. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. IV | 2/3 września | ||
---|---|---|---|
Piastovia Miejsce Piastowe | 0 - 3 | Iwełka Iwla | |
Pasja Krosno | 2 - 1 | KS Szczepańcowa | |
Rotar Węglówka | 3 - 5 | Nurt Potok | |
Jasiołka Świerzowa | 2 - 2 | Rędzinianka Wojaszówka | |
Victoria Kobylany | 2 - 1 | Nafta Chorkówka | |
Guzikówka Krosno | 1 - 0 | LKS Lubatowa |
5. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. IV | 9/10 września | ||
---|---|---|---|
Nafta Chorkówka | 1 - 0 | Guzikówka Krosno | |
Rędzinianka Wojaszówka | 7 - 0 | Victoria Kobylany | |
Nurt Potok | 2 - 3 | Jasiołka Świerzowa | |
KS Szczepańcowa | 7 - 0 | Rotar Węglówka | |
Iwełka Iwla | 5 - 1 | Pasja Krosno | |
Polonia Kopytowa | 4 - 0 | Piastovia Miejsce Piastowe |
6. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. IV | 16/17 września | ||
---|---|---|---|
Pasja Krosno | 1 - 3 | Polonia Kopytowa | |
Rotar Węglówka | 0 - 6 | Iwełka Iwla | |
Jasiołka Świerzowa | 2 - 0 | KS Szczepańcowa | |
Victoria Kobylany | 4 - 0 | Nurt Potok | |
Guzikówka Krosno | 2 - 1 | Rędzinianka Wojaszówka | |
LKS Lubatowa | 2 - 0 | Nafta Chorkówka |
7. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. IV | 23/24 września | ||
---|---|---|---|
Nurt Potok | 4 - 3 | Guzikówka Krosno | |
Rędzinianka Wojaszówka | 0 - 1 | LKS Lubatowa | |
KS Szczepańcowa | 4 - 1 | Victoria Kobylany | |
Piastovia Miejsce Piastowe | 1 - 1 | Pasja Krosno | |
Iwełka Iwla | 1 - 1 | Jasiołka Świerzowa | |
Polonia Kopytowa | 10 - 0 | Rotar Węglówka |
8. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. IV | 30 września/1 października | ||
---|---|---|---|
Rotar Węglówka | 1 - 2 | Piastovia Miejsce Piastowe | |
Guzikówka Krosno | 1 - 0 | KS Szczepańcowa | |
LKS Lubatowa | 4 - 1 | Nurt Potok | |
Nafta Chorkówka | 2 - 2 | Rędzinianka Wojaszówka | |
Victoria Kobylany | 3 - 2 | Iwełka Iwla | |
Jasiołka Świerzowa | 1 - 3 | Polonia Kopytowa |
9. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. IV | 7/8 października | ||
---|---|---|---|
Pasja Krosno | 11 - 1 | Rotar Węglówka | |
Nurt Potok | 1 - 1 | Nafta Chorkówka | |
KS Szczepańcowa | 1 - 4 | LKS Lubatowa | |
Piastovia Miejsce Piastowe | 3 - 0 | Jasiołka Świerzowa | |
Iwełka Iwla | 4 - 3 | Guzikówka Krosno | |
Polonia Kopytowa | 7 - 1 | Victoria Kobylany |
10. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. IV | 14/15 października | ||
---|---|---|---|
Guzikówka Krosno | 1 - 3 | Polonia Kopytowa | |
Nafta Chorkówka | 3 - 2 | KS Szczepańcowa | |
Rędzinianka Wojaszówka | 10 - 1 | Nurt Potok | |
LKS Lubatowa | 6 - 1 | Iwełka Iwla | |
Jasiołka Świerzowa | 4 - 2 | Pasja Krosno | |
Victoria Kobylany | 3 - 1 | Piastovia Miejsce Piastowe |
11. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. IV | 21/22 października | ||
---|---|---|---|
Piastovia Miejsce Piastowe | 0 - 1 | Guzikówka Krosno | |
KS Szczepańcowa | 2 - 9 | Rędzinianka Wojaszówka | |
Rotar Węglówka | 0 - 6 | Jasiołka Świerzowa | |
Polonia Kopytowa | 0 - 3 | LKS Lubatowa | |
Iwełka Iwla | 3 - 0 | Nafta Chorkówka | |
Pasja Krosno | 6 - 4 | Victoria Kobylany |
12. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. IV | 28/29 października | ||
---|---|---|---|
Guzikówka Krosno | 2 - 4 | Pasja Krosno | |
Nafta Chorkówka | 2 - 4 | Polonia Kopytowa | |
Nurt Potok | 4 - 3 | KS Szczepańcowa | |
Victoria Kobylany | 13 - 0 | Rotar Węglówka | |
LKS Lubatowa | 3 - 0 | Piastovia Miejsce Piastowe | |
Rędzinianka Wojaszówka | 7 - 0 | Iwełka Iwla |
13. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. IV | 4/5 listopada | ||
---|---|---|---|
Rotar Węglówka | 6 - 4 | Guzikówka Krosno | |
Iwełka Iwla | 6 - 2 | Nurt Potok | |
Polonia Kopytowa | 5 - 2 | Rędzinianka Wojaszówka | |
Piastovia Miejsce Piastowe | 0 - 3 | Nafta Chorkówka | |
Pasja Krosno | 3 - 4 | LKS Lubatowa | |
Jasiołka Świerzowa | 0 - 1 | Victoria Kobylany |