Terminarze / wyniki - Krosno > Klasa B, gr. IV

Zobacz też: Statystyki - Krosno > Klasa B, gr. IV

Wybierz sezon:

Statystyki dla Krosno > Klasa B, gr. IV Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Huragan Jasionka 10 23 7 2 1 25 7 18
2 LKS Głowienka 10 22 7 1 2 25 12 13
3 Rotar Węglówka 10 22 7 1 2 34 21 13
4 LKS Kombornia 10 22 7 1 2 46 15 31
5 LKS Lubatowa 10 18 6 0 4 34 20 14
6 Błękitni Jasienica Rosielna 10 17 5 2 3 30 22 8
7 Orzeł Pustyny 10 14 4 2 4 24 29 -5
8 Beskid Równe 10 10 3 1 6 17 29 -12
9 Koniczynka Krosno 10 9 3 0 7 17 29 -12
10 Tornado Wrocanka 10 1 0 1 9 13 47 -34
11 Nafciarz Bóbrka 10 1 0 1 9 13 47 -34
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. IV 13 sierpnia
Błękitni Jasienica Rosielna 4 - 4 Beskid Równe
Orzeł Pustyny 2 - 3 LKS Kombornia
Koniczynka Krosno 5 - 2 Nafciarz Bóbrka
LKS Głowienka 1 - 0 Huragan Jasionka
LKS Lubatowa 6 - 1 Tornado Wrocanka

2. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. IV 20 sierpnia
Beskid Równe 2 - 0 Tornado Wrocanka
Huragan Jasionka 3 - 1 LKS Lubatowa
Nafciarz Bóbrka 2 - 4 LKS Głowienka
LKS Kombornia 3 - 4 Rotar Węglówka
Błękitni Jasienica Rosielna 3 - 0 Orzeł Pustyny
3. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. IV 27 sierpnia
Orzeł Pustyny 2 - 0 Beskid Równe
Rotar Węglówka 3 - 2 Błękitni Jasienica Rosielna
Koniczynka Krosno 1 - 2 LKS Kombornia
LKS Lubatowa 3 - 0 Nafciarz Bóbrka
Tornado Wrocanka 0 - 4 Huragan Jasionka
4. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. IV 3 września
Orzeł Pustyny 2 - 2 Rotar Węglówka
Nafciarz Bóbrka 3 - 3 Tornado Wrocanka
Błękitni Jasienica Rosielna 2 - 1 Koniczynka Krosno
Beskid Równe 0 - 4 Huragan Jasionka
LKS Kombornia 1 - 4 LKS Głowienka
5. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. IV 10 września
Rotar Węglówka 5 - 2 Beskid Równe
LKS Lubatowa 1 - 4 LKS Kombornia
Huragan Jasionka 3 - 1 Nafciarz Bóbrka
LKS Głowienka 5 - 2 Błękitni Jasienica Rosielna
Koniczynka Krosno 1 - 3 Orzeł Pustyny
6. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. IV 17 września
Orzeł Pustyny 3 - 3 LKS Głowienka
Błękitni Jasienica Rosielna 3 - 2 LKS Lubatowa
Rotar Węglówka 10 - 2 Koniczynka Krosno
Beskid Równe 6 - 2 Nafciarz Bóbrka
LKS Kombornia 7 - 2 Tornado Wrocanka
7. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. IV 24 września
Tornado Wrocanka 0 - 8 Błękitni Jasienica Rosielna
Huragan Jasionka 1 - 1 LKS Kombornia
LKS Głowienka 4 - 0 Rotar Węglówka
Koniczynka Krosno 0 - 2 Beskid Równe
LKS Lubatowa 9 - 1 Orzeł Pustyny

8. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. IV 1 października
Orzeł Pustyny 8 - 4 Tornado Wrocanka
Błękitni Jasienica Rosielna 1 - 1 Huragan Jasionka
Rotar Węglówka 3 - 2 LKS Lubatowa
LKS Kombornia 14 - 0 Nafciarz Bóbrka
Koniczynka Krosno 1 - 0 LKS Głowienka
9. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. IV 8 października
LKS Lubatowa 4 - 3 Koniczynka Krosno
Tornado Wrocanka 1 - 4 Rotar Węglówka
Huragan Jasionka 3 - 0 Orzeł Pustyny
Nafciarz Bóbrka 2 - 5 Błękitni Jasienica Rosielna
LKS Głowienka 1 - 0 Beskid Równe
10. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. IV 15 października
Orzeł Pustyny 3 - 1 Nafciarz Bóbrka
Rotar Węglówka 2 - 3 Huragan Jasionka
Beskid Równe 0 - 7 LKS Kombornia
LKS Głowienka 1 - 2 LKS Lubatowa
Koniczynka Krosno 3 - 1 Tornado Wrocanka
11. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. IV 22 października
Tornado Wrocanka 1 - 2 LKS Głowienka
LKS Lubatowa 4 - 1 Beskid Równe
Huragan Jasionka 3 - 0 * Koniczynka Krosno
Nafciarz Bóbrka 0 - 1 Rotar Węglówka
LKS Kombornia 4 - 0 Błękitni Jasienica Rosielna

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem