Terminarze / wyniki - Jarosław > Klasa A Lubaczów

Zobacz też: Statystyki - Jarosław > Klasa A Lubaczów

Wybierz sezon:

Statystyki dla Jarosław > Klasa A Lubaczów Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Roztocze Narol 26 69 22 3 1 124 20 104
2 Start Lisie Jamy 26 51 16 3 7 67 42 25
3 Graniczni Krowica 26 48 15 3 8 60 43 17
4 Juwenia Cieszanów 26 47 14 5 7 47 33 14
5 Zdrój Horyniec 26 44 14 2 10 75 44 31
6 Zryw Młodów 26 41 12 5 9 49 45 4
7 Czerwoni Cewków 26 38 11 5 10 52 41 11
8 Czarni Oleszyce 26 32 9 5 12 55 62 -7
9 Błękitni Futory 26 31 9 4 13 38 57 -19
10 Rolnik Wólka Krowicka 26 31 9 4 13 54 73 -19
11 Victoria Stary Dzików 26 28 7 7 12 43 59 -16
12 Leśnik Płazów 26 25 6 7 13 66 105 -39
13 Huragan Basznia Dolna 26 24 7 3 16 47 83 -36
14 Unia Łukawiec 26 8 2 2 22 27 97 -70
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Jarosław > Klasa A Lubaczów 18/19 sierpnia
Victoria Stary Dzików 2 - 2 Rolnik Wólka Krowicka
Juwenia Cieszanów 0 - 3 Graniczni Krowica
Czerwoni Cewków 1 - 0 Zdrój Horyniec
Unia Łukawiec 0 - 4 Roztocze Narol
Leśnik Płazów 1 - 1 Zryw Młodów
Błękitni Futory 1 - 3 Czarni Oleszyce
Huragan Basznia Dolna 4 - 2 Start Lisie Jamy

2. kolejka - Jarosław > Klasa A Lubaczów 25/26 sierpnia
Victoria Stary Dzików 0 - 0 Czerwoni Cewków
Rolnik Wólka Krowicka 0 - 0 Start Lisie Jamy
Graniczni Krowica 2 - 0 Huragan Basznia Dolna
Czarni Oleszyce 2 - 2 Juwenia Cieszanów
Zryw Młodów 2 - 1 Błękitni Futory
Roztocze Narol 6 - 1 Leśnik Płazów
Zdrój Horyniec 4 - 2 Unia Łukawiec
3. kolejka - Jarosław > Klasa A Lubaczów 1/2 września
Czerwoni Cewków 2 - 0 Rolnik Wólka Krowicka
Unia Łukawiec 0 - 2 Victoria Stary Dzików
Leśnik Płazów 5 - 5 Zdrój Horyniec
Błękitni Futory 1 - 4 Roztocze Narol
Juwenia Cieszanów 0 - 0 Zryw Młodów
Huragan Basznia Dolna 1 - 3 Czarni Oleszyce
Graniczni Krowica 2 - 1 Start Lisie Jamy
4. kolejka - Jarosław > Klasa A Lubaczów 8/9 września
Zryw Młodów 5 - 0 Huragan Basznia Dolna
Victoria Stary Dzików 3 - 0 Leśnik Płazów
Czerwoni Cewków 6 - 0 Unia Łukawiec
Rolnik Wólka Krowicka 2 - 3 Graniczni Krowica
Czarni Oleszyce 1 - 3 Start Lisie Jamy
Roztocze Narol 1 - 3 Juwenia Cieszanów
Zdrój Horyniec 0 - 1 Błękitni Futory
5. kolejka - Jarosław > Klasa A Lubaczów 15/16 września
Unia Łukawiec 1 - 1 Rolnik Wólka Krowicka
Leśnik Płazów 0 - 6 Czerwoni Cewków
Błękitni Futory 0 - 0 Victoria Stary Dzików
Juwenia Cieszanów 0 - 3 Zdrój Horyniec
Huragan Basznia Dolna 1 - 4 Roztocze Narol
Zryw Młodów 4 - 2 Start Lisie Jamy
Graniczni Krowica 0 - 0 Czarni Oleszyce
6. kolejka - Jarosław > Klasa A Lubaczów 22/23 września
Rolnik Wólka Krowicka 4 - 3 Czarni Oleszyce
Zryw Młodów 3 - 1 Graniczni Krowica
Start Lisie Jamy 1 - 1 Roztocze Narol
Zdrój Horyniec 3 - 1 Huragan Basznia Dolna
Victoria Stary Dzików 6 - 1 Juwenia Cieszanów
Błękitni Futory 2 - 3 Czerwoni Cewków
Unia Łukawiec 3 - 0 Leśnik Płazów
7. kolejka - Jarosław > Klasa A Lubaczów 29/30 września
Leśnik Płazów 5 - 2 Rolnik Wólka Krowicka
Błękitni Futory 4 - 3 Unia Łukawiec
Juwenia Cieszanów 2 - 0 Czerwoni Cewków
Huragan Basznia Dolna 2 - 0 Victoria Stary Dzików
Start Lisie Jamy 2 - 0 Zdrój Horyniec
Graniczni Krowica 1 - 1 Roztocze Narol
Czarni Oleszyce 2 - 4 Zryw Młodów

8. kolejka - Jarosław > Klasa A Lubaczów 6/7 października
Rolnik Wólka Krowicka 2 - 3 Zryw Młodów
Roztocze Narol 5 - 1 Czarni Oleszyce
Zdrój Horyniec 0 - 2 Graniczni Krowica
Victoria Stary Dzików 4 - 0 Start Lisie Jamy
Huragan Basznia Dolna 1 - 3 Czerwoni Cewków
Unia Łukawiec 0 - 6 Juwenia Cieszanów
Leśnik Płazów 4 - 1 Błękitni Futory
9. kolejka - Jarosław > Klasa A Lubaczów 13/14 października
Błękitni Futory 3 - 1 Rolnik Wólka Krowicka
Juwenia Cieszanów 5 - 1 Leśnik Płazów
Huragan Basznia Dolna 6 - 2 Unia Łukawiec
Start Lisie Jamy 1 - 0 Czerwoni Cewków
Graniczni Krowica 3 - 2 Victoria Stary Dzików
Czarni Oleszyce 2 - 3 Zdrój Horyniec
Zryw Młodów 0 - 2 Roztocze Narol
10. kolejka - Jarosław > Klasa A Lubaczów 20/21 października
Rolnik Wólka Krowicka 3 - 5 Roztocze Narol
Zdrój Horyniec 0 - 1 Zryw Młodów
Victoria Stary Dzików 0 - 5 Czarni Oleszyce
Graniczni Krowica 0 - 1 Czerwoni Cewków
Unia Łukawiec 0 - 3 Start Lisie Jamy
Leśnik Płazów 3 - 3 Huragan Basznia Dolna
Błękitni Futory 1 - 0 Juwenia Cieszanów
11. kolejka - Jarosław > Klasa A Lubaczów 27/28 października
Juwenia Cieszanów 1 - 1 Rolnik Wólka Krowicka
Huragan Basznia Dolna 3 - 2 Błękitni Futory
Start Lisie Jamy 5 - 3 Leśnik Płazów
Graniczni Krowica 2 - 1 Unia Łukawiec
Czarni Oleszyce 3 - 2 Czerwoni Cewków
Zryw Młodów 2 - 0 Victoria Stary Dzików
Roztocze Narol 5 - 1 Zdrój Horyniec
12. kolejka - Jarosław > Klasa A Lubaczów 3/4 listopada
Czerwoni Cewków 0 - 4 Zryw Młodów
Rolnik Wólka Krowicka 4 - 1 Zdrój Horyniec
Victoria Stary Dzików 0 - 6 Roztocze Narol
Unia Łukawiec 2 - 8 Czarni Oleszyce
Leśnik Płazów 3 - 3 Graniczni Krowica
Juwenia Cieszanów 3 - 0 Huragan Basznia Dolna
Błękitni Futory 1 - 2 Start Lisie Jamy
13. kolejka - Jarosław > Klasa A Lubaczów 10/11 listopada
Graniczni Krowica 3 - 0 Błękitni Futory
Czarni Oleszyce 4 - 3 Leśnik Płazów
Zryw Młodów 2 - 1 Unia Łukawiec
Huragan Basznia Dolna 2 - 1 Rolnik Wólka Krowicka
Start Lisie Jamy 1 - 3 Juwenia Cieszanów
Roztocze Narol 2 - 0 Czerwoni Cewków
Zdrój Horyniec 2 - 1 Victoria Stary Dzików

14. kolejka - Jarosław > Klasa A Lubaczów 24 marca
Roztocze Narol 8 - 0 Unia Łukawiec
Start Lisie Jamy 6 - 1 Huragan Basznia Dolna
Graniczni Krowica 2 - 3 Juwenia Cieszanów
Czarni Oleszyce 0 - 3 Błękitni Futory
Zryw Młodów 7 - 1 Leśnik Płazów
Zdrój Horyniec 1 - 1 Czerwoni Cewków
Rolnik Wólka Krowicka 5 - 2 Victoria Stary Dzików
15. kolejka - Jarosław > Klasa A Lubaczów 31 marca
Czerwoni Cewków 1 - 1 Victoria Stary Dzików
Unia Łukawiec 0 - 3 Zdrój Horyniec
Leśnik Płazów 0 - 14 Roztocze Narol
Błękitni Futory 3 - 3 Zryw Młodów
Juwenia Cieszanów 1 - 0 Czarni Oleszyce
Huragan Basznia Dolna 2 - 0 Graniczni Krowica
Start Lisie Jamy 4 - 2 Rolnik Wólka Krowicka
16. kolejka - Jarosław > Klasa A Lubaczów 7 kwietnia
Czarni Oleszyce 2 - 2 Huragan Basznia Dolna
Victoria Stary Dzików 3 - 2 Unia Łukawiec
Zryw Młodów 0 - 1 Juwenia Cieszanów
Roztocze Narol 4 - 1 Błękitni Futory
Zdrój Horyniec 8 - 0 Leśnik Płazów
Rolnik Wólka Krowicka 2 - 0 Czerwoni Cewków
Start Lisie Jamy 3 - 1 Graniczni Krowica
17. kolejka - Jarosław > Klasa A Lubaczów 14 kwietnia
Unia Łukawiec 0 - 8 Czerwoni Cewków
Leśnik Płazów 2 - 2 Victoria Stary Dzików
Błękitni Futory 0 - 2 Zdrój Horyniec
Juwenia Cieszanów 1 - 1 Roztocze Narol
Huragan Basznia Dolna 3 - 3 Zryw Młodów
Start Lisie Jamy 3 - 0 Czarni Oleszyce
Graniczni Krowica 4 - 1 Rolnik Wólka Krowicka
18. kolejka - Jarosław > Klasa A Lubaczów 28 kwietnia
Czarni Oleszyce 1 - 4 Graniczni Krowica
Victoria Stary Dzików 1 - 1 Błękitni Futory
Start Lisie Jamy 2 - 1 Zryw Młodów
Roztocze Narol 5 - 0 Huragan Basznia Dolna
Zdrój Horyniec 3 - 0 Juwenia Cieszanów
Rolnik Wólka Krowicka 5 - 3 Unia Łukawiec
Czerwoni Cewków 1 - 7 Leśnik Płazów
19. kolejka - Jarosław > Klasa A Lubaczów 5 maja
Czerwoni Cewków 0 - 3 Błękitni Futory
Juwenia Cieszanów 1 - 0 Victoria Stary Dzików
Leśnik Płazów 4 - 0 Unia Łukawiec
Huragan Basznia Dolna 2 - 10 Zdrój Horyniec
Czarni Oleszyce 1 - 3 Rolnik Wólka Krowicka
Roztocze Narol 4 - 1 Start Lisie Jamy
Graniczni Krowica 2 - 0 Zryw Młodów

20. kolejka - Jarosław > Klasa A Lubaczów 12 maja
Czerwoni Cewków 1 - 1 Juwenia Cieszanów
Zryw Młodów 0 - 2 Czarni Oleszyce
Roztocze Narol 6 - 2 Graniczni Krowica
Zdrój Horyniec 0 - 2 Start Lisie Jamy
Victoria Stary Dzików 4 - 2 Huragan Basznia Dolna
Unia Łukawiec 0 - 1 Błękitni Futory
Rolnik Wólka Krowicka 4 - 2 Leśnik Płazów
21. kolejka - Jarosław > Klasa A Lubaczów 19 maja
Czarni Oleszyce 0 - 4 Roztocze Narol
Start Lisie Jamy 2 - 2 Victoria Stary Dzików
Graniczni Krowica 1 - 4 Zdrój Horyniec
Juwenia Cieszanów 2 - 1 Unia Łukawiec
Błękitni Futory 5 - 5 Leśnik Płazów
Zryw Młodów 3 - 2 Rolnik Wólka Krowicka
Czerwoni Cewków 6 - 0 Huragan Basznia Dolna
22. kolejka - Jarosław > Klasa A Lubaczów 26 maja
Victoria Stary Dzików 1 - 4 Graniczni Krowica
Zdrój Horyniec 6 - 1 Czarni Oleszyce
Roztocze Narol 6 - 0 * Zryw Młodów
Unia Łukawiec 4 - 2 Huragan Basznia Dolna
Leśnik Płazów 3 - 1 Juwenia Cieszanów
Rolnik Wólka Krowicka 1 - 2 Błękitni Futory
Czerwoni Cewków 2 - 3 Start Lisie Jamy
23. kolejka - Jarosław > Klasa A Lubaczów 2 czerwca
Huragan Basznia Dolna 2 - 5 Leśnik Płazów
Start Lisie Jamy 5 - 0 Unia Łukawiec
Juwenia Cieszanów 0 - 1 Błękitni Futory
Czarni Oleszyce 3 - 0 Victoria Stary Dzików
Zryw Młodów 1 - 6 Zdrój Horyniec
Roztocze Narol 12 - 0 Rolnik Wólka Krowicka
Czerwoni Cewków 5 - 2 Graniczni Krowica
24. kolejka - Jarosław > Klasa A Lubaczów 9 czerwca
Czerwoni Cewków 2 - 2 Czarni Oleszyce
Unia Łukawiec 0 - 4 Graniczni Krowica
Leśnik Płazów 3 - 6 Start Lisie Jamy
Błękitni Futory 0 - 4 Huragan Basznia Dolna
Rolnik Wólka Krowicka 0 - 5 Juwenia Cieszanów
Victoria Stary Dzików 4 - 0 Zryw Młodów
Zdrój Horyniec 2 - 3 Roztocze Narol
25. kolejka - Jarosław > Klasa A Lubaczów 16 czerwca
Graniczni Krowica 6 - 3 Leśnik Płazów
Zryw Młodów 0 - 1 Czerwoni Cewków
Start Lisie Jamy 6 - 0 Błękitni Futory
Zdrój Horyniec 2 - 3 Rolnik Wólka Krowicka
Roztocze Narol 7 - 0 Victoria Stary Dzików
Czarni Oleszyce 4 - 2 Unia Łukawiec
Huragan Basznia Dolna 1 - 2 Juwenia Cieszanów

26. kolejka - Jarosław > Klasa A Lubaczów 23 czerwca
Czerwoni Cewków 0 - 4 Roztocze Narol
Rolnik Wólka Krowicka 3 - 2 Huragan Basznia Dolna
Juwenia Cieszanów 3 - 1 Start Lisie Jamy
Błękitni Futory 0 - 3 Graniczni Krowica
Leśnik Płazów 2 - 2 Czarni Oleszyce
Unia Łukawiec 0 - 0 Zryw Młodów
Victoria Stary Dzików 3 - 6 Zdrój Horyniec

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem