Terminarze / wyniki - Jarosław > Klasa A Lubaczów

Zobacz też: Statystyki - Jarosław > Klasa A Lubaczów

Wybierz sezon:

Statystyki dla Jarosław > Klasa A Lubaczów Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Roztocze Narol 26 62 19 5 2 90 36 54
2 Zryw Młodów 26 57 18 3 5 67 27 40
3 Czarni Oleszyce 26 53 17 2 7 92 45 47
4 Start Lisie Jamy 26 53 17 2 7 80 42 38
5 Gwiazda Wielkie Oczy 26 48 15 3 8 77 46 31
6 Błękitni Futory 26 47 14 5 7 59 47 12
7 Zdrój Horyniec 26 40 12 4 10 54 44 10
8 Unia Łukawiec 26 35 11 2 13 59 60 -1
9 Rolnik Wólka Krowicka 26 32 10 2 14 57 67 -10
10 Victoria Stary Dzików 26 23 7 2 17 40 69 -29
11 Huragan Basznia Dolna 26 22 6 4 16 62 106 -44
12 Ursus Dachnów 26 22 6 4 16 52 74 -22
13 Leśnik Płazów 26 21 7 0 19 65 135 -70
14 Roztocze Ruda Różaniecka 26 11 3 2 21 48 104 -56
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Jarosław > Klasa A Lubaczów 14 sierpnia
Victoria Stary Dzików 1 - 1 Ursus Dachnów
Huragan Basznia Dolna 8 - 5 Leśnik Płazów
Zryw Młodów 1 - 4 Czarni Oleszyce
Roztocze Narol 4 - 0 Gwiazda Wielkie Oczy
Unia Łukawiec 0 - 1 Zdrój Horyniec
Błękitni Futory 3 - 2 Start Lisie Jamy
Rolnik Wólka Krowicka 4 - 2 Roztocze Ruda Różaniecka

2. kolejka - Jarosław > Klasa A Lubaczów 21 sierpnia
Czarni Oleszyce 3 - 1 Roztocze Narol
Ursus Dachnów 5 - 0 Rolnik Wólka Krowicka
Start Lisie Jamy 4 - 1 Roztocze Ruda Różaniecka
Zdrój Horyniec 0 - 3 Błękitni Futory
Gwiazda Wielkie Oczy 8 - 0 Unia Łukawiec
Leśnik Płazów 2 - 5 Zryw Młodów
Victoria Stary Dzików 3 - 5 Huragan Basznia Dolna
3. kolejka - Jarosław > Klasa A Lubaczów 28 sierpnia
Zryw Młodów 2 - 0 Victoria Stary Dzików
Huragan Basznia Dolna 1 - 1 Ursus Dachnów
Roztocze Narol 6 - 1 Leśnik Płazów
Unia Łukawiec 2 - 5 Czarni Oleszyce
Błękitni Futory 3 - 0 * Gwiazda Wielkie Oczy
Zdrój Horyniec 2 - 2 Roztocze Ruda Różaniecka
Rolnik Wólka Krowicka 1 - 6 Start Lisie Jamy
4. kolejka - Jarosław > Klasa A Lubaczów 4 września
Gwiazda Wielkie Oczy 8 - 1 Roztocze Ruda Różaniecka
Czarni Oleszyce 2 - 0 Błękitni Futory
Ursus Dachnów 0 - 3 Start Lisie Jamy
Zdrój Horyniec 2 - 1 Rolnik Wólka Krowicka
Leśnik Płazów 2 - 8 Unia Łukawiec
Victoria Stary Dzików 0 - 3 Roztocze Narol
Huragan Basznia Dolna 2 - 5 Zryw Młodów
5. kolejka - Jarosław > Klasa A Lubaczów 11 września
Roztocze Narol 4 - 2 Huragan Basznia Dolna
Zryw Młodów 6 - 2 Ursus Dachnów
Start Lisie Jamy 0 - 0 Zdrój Horyniec
Unia Łukawiec 2 - 0 Victoria Stary Dzików
Błękitni Futory 7 - 2 Leśnik Płazów
Czarni Oleszyce 3 - 0 Roztocze Ruda Różaniecka
Rolnik Wólka Krowicka 2 - 4 Gwiazda Wielkie Oczy
6. kolejka - Jarosław > Klasa A Lubaczów 18 września
Gwiazda Wielkie Oczy 5 - 2 Start Lisie Jamy
Ursus Dachnów 6 - 1 Zdrój Horyniec
Czarni Oleszyce 3 - 4 Rolnik Wólka Krowicka
Leśnik Płazów 3 - 2 Roztocze Ruda Różaniecka
Victoria Stary Dzików 0 - 3 Błękitni Futory
Huragan Basznia Dolna 2 - 4 Unia Łukawiec
Zryw Młodów 1 - 1 Roztocze Narol
7. kolejka - Jarosław > Klasa A Lubaczów 25 września
Roztocze Narol 7 - 1 Ursus Dachnów
Unia Łukawiec 1 - 0 Zryw Młodów
Błękitni Futory 2 - 2 Huragan Basznia Dolna
Victoria Stary Dzików 1 - 1 Roztocze Ruda Różaniecka
Rolnik Wólka Krowicka 5 - 3 Leśnik Płazów
Start Lisie Jamy 0 - 4 Czarni Oleszyce
Zdrój Horyniec 1 - 2 Gwiazda Wielkie Oczy

8. kolejka - Jarosław > Klasa A Lubaczów 2 października
Ursus Dachnów 3 - 3 Gwiazda Wielkie Oczy
Czarni Oleszyce 5 - 1 Zdrój Horyniec
Leśnik Płazów 7 - 1 Start Lisie Jamy
Victoria Stary Dzików 2 - 1 Rolnik Wólka Krowicka
Huragan Basznia Dolna 5 - 1 Roztocze Ruda Różaniecka
Zryw Młodów 1 - 2 Błękitni Futory
Roztocze Narol 2 - 1 Unia Łukawiec
9. kolejka - Jarosław > Klasa A Lubaczów 9 października
Start Lisie Jamy 5 - 0 Victoria Stary Dzików
Czarni Oleszyce 0 - 1 Gwiazda Wielkie Oczy
Unia Łukawiec 2 - 1 Ursus Dachnów
Błękitni Futory 1 - 1 Roztocze Narol
Zryw Młodów 8 - 0 Roztocze Ruda Różaniecka
Rolnik Wólka Krowicka 6 - 2 Huragan Basznia Dolna
Zdrój Horyniec 6 - 2 Leśnik Płazów
10. kolejka - Jarosław > Klasa A Lubaczów 16 października
Ursus Dachnów 4 - 1 Czarni Oleszyce
Leśnik Płazów 1 - 7 Gwiazda Wielkie Oczy
Victoria Stary Dzików 0 - 2 Zdrój Horyniec
Huragan Basznia Dolna 3 - 3 Start Lisie Jamy
Zryw Młodów 1 - 0 Rolnik Wólka Krowicka
Roztocze Narol 7 - 1 Roztocze Ruda Różaniecka
Unia Łukawiec 0 - 3 Błękitni Futory
11. kolejka - Jarosław > Klasa A Lubaczów 23 października
Start Lisie Jamy 2 - 1 Zryw Młodów
Błękitni Futory 3 - 1 Ursus Dachnów
Unia Łukawiec 2 - 1 Roztocze Ruda Różaniecka
Rolnik Wólka Krowicka 3 - 5 Roztocze Narol
Zdrój Horyniec 11 - 0 Huragan Basznia Dolna
Gwiazda Wielkie Oczy 3 - 1 Victoria Stary Dzików
Czarni Oleszyce 8 - 3 Leśnik Płazów
12. kolejka - Jarosław > Klasa A Lubaczów 30 października
Ursus Dachnów 2 - 6 Leśnik Płazów
Czarni Oleszyce 11 - 2 Victoria Stary Dzików
Huragan Basznia Dolna 0 - 3 * Gwiazda Wielkie Oczy
Zdrój Horyniec 0 - 1 Zryw Młodów
Roztocze Narol 4 - 3 Start Lisie Jamy
Unia Łukawiec 4 - 0 Rolnik Wólka Krowicka
Błękitni Futory 2 - 1 Roztocze Ruda Różaniecka
13. kolejka - Jarosław > Klasa A Lubaczów 6 listopada
Gwiazda Wielkie Oczy 2 - 3 Zryw Młodów
Rolnik Wólka Krowicka 3 - 4 Błękitni Futory
Start Lisie Jamy 5 - 2 Unia Łukawiec
Ursus Dachnów 6 - 2 Roztocze Ruda Różaniecka
Zdrój Horyniec 1 - 3 Roztocze Narol
Czarni Oleszyce 6 - 1 Huragan Basznia Dolna
Leśnik Płazów 1 - 7 Victoria Stary Dzików

14. kolejka - Jarosław > Klasa A Lubaczów 26 marca
Czarni Oleszyce 1 - 2 Zryw Młodów
Roztocze Ruda Różaniecka 0 - 3 * Rolnik Wólka Krowicka
Ursus Dachnów 3 - 1 Victoria Stary Dzików
Leśnik Płazów 4 - 3 Huragan Basznia Dolna
Gwiazda Wielkie Oczy 1 - 1 Roztocze Narol
Zdrój Horyniec 1 - 1 Unia Łukawiec
Start Lisie Jamy 0 - 2 Błękitni Futory
15. kolejka - Jarosław > Klasa A Lubaczów 2 kwietnia
Rolnik Wólka Krowicka 2 - 1 Ursus Dachnów
Roztocze Ruda Różaniecka 2 - 7 Start Lisie Jamy
Błękitni Futory 2 - 2 Zdrój Horyniec
Unia Łukawiec 1 - 3 Gwiazda Wielkie Oczy
Roztocze Narol 3 - 3 Czarni Oleszyce
Zryw Młodów 5 - 0 Leśnik Płazów
Huragan Basznia Dolna 4 - 3 Victoria Stary Dzików
16. kolejka - Jarosław > Klasa A Lubaczów 9 kwietnia
Czarni Oleszyce 2 - 0 Unia Łukawiec
Roztocze Ruda Różaniecka 2 - 5 Zdrój Horyniec
Ursus Dachnów 2 - 3 Huragan Basznia Dolna
Victoria Stary Dzików 0 - 2 Zryw Młodów
Leśnik Płazów 1 - 4 Roztocze Narol
Gwiazda Wielkie Oczy 5 - 2 Błękitni Futory
Start Lisie Jamy 2 - 1 Rolnik Wólka Krowicka
17. kolejka - Jarosław > Klasa A Lubaczów 23 kwietnia
Start Lisie Jamy 3 - 0 Ursus Dachnów
Rolnik Wólka Krowicka 1 - 0 Zdrój Horyniec
Roztocze Ruda Różaniecka 4 - 1 Gwiazda Wielkie Oczy
Błękitni Futory 0 - 2 Czarni Oleszyce
Unia Łukawiec 9 - 0 Leśnik Płazów
Roztocze Narol 5 - 0 Victoria Stary Dzików
Zryw Młodów 4 - 1 Huragan Basznia Dolna
18. kolejka - Jarosław > Klasa A Lubaczów 30 kwietnia
Roztocze Ruda Różaniecka 2 - 4 Czarni Oleszyce
Ursus Dachnów 0 - 5 Zryw Młodów
Huragan Basznia Dolna 1 - 7 Roztocze Narol
Victoria Stary Dzików 1 - 2 Unia Łukawiec
Leśnik Płazów 6 - 1 Błękitni Futory
Gwiazda Wielkie Oczy 2 - 1 Rolnik Wólka Krowicka
Zdrój Horyniec 1 - 0 Start Lisie Jamy
19. kolejka - Jarosław > Klasa A Lubaczów 3 maja
Zdrój Horyniec 1 - 0 Ursus Dachnów
Start Lisie Jamy 4 - 1 Gwiazda Wielkie Oczy
Rolnik Wólka Krowicka 5 - 3 Czarni Oleszyce
Roztocze Ruda Różaniecka 1 - 3 Leśnik Płazów
Błękitni Futory 2 - 0 Victoria Stary Dzików
Unia Łukawiec 7 - 1 Huragan Basznia Dolna
Roztocze Narol 0 - 0 Zryw Młodów

20. kolejka - Jarosław > Klasa A Lubaczów 7 maja
Zryw Młodów 1 - 0 Unia Łukawiec
Czarni Oleszyce 1 - 2 Start Lisie Jamy
Roztocze Ruda Różaniecka 2 - 5 Victoria Stary Dzików
Ursus Dachnów 0 - 2 Roztocze Narol
Huragan Basznia Dolna 2 - 2 Błękitni Futory
Leśnik Płazów 2 - 3 Rolnik Wólka Krowicka
Gwiazda Wielkie Oczy 1 - 2 Zdrój Horyniec
21. kolejka - Jarosław > Klasa A Lubaczów 14 maja
Gwiazda Wielkie Oczy 3 - 0 Ursus Dachnów
Zdrój Horyniec 1 - 2 Czarni Oleszyce
Start Lisie Jamy 9 - 1 Leśnik Płazów
Rolnik Wólka Krowicka 2 - 3 Victoria Stary Dzików
Roztocze Ruda Różaniecka 4 - 5 Huragan Basznia Dolna
Błękitni Futory 2 - 3 Zryw Młodów
Unia Łukawiec 2 - 3 Roztocze Narol
22. kolejka - Jarosław > Klasa A Lubaczów 21 maja
Roztocze Ruda Różaniecka 1 - 4 Zryw Młodów
Gwiazda Wielkie Oczy 1 - 1 Czarni Oleszyce
Ursus Dachnów 4 - 1 Unia Łukawiec
Roztocze Narol 4 - 2 Błękitni Futory
Huragan Basznia Dolna 1 - 2 Rolnik Wólka Krowicka
Victoria Stary Dzików 0 - 3 Start Lisie Jamy
Leśnik Płazów 2 - 5 Zdrój Horyniec
23. kolejka - Jarosław > Klasa A Lubaczów 28 maja
Zdrój Horyniec 2 - 0 Victoria Stary Dzików
Czarni Oleszyce 3 - 1 Ursus Dachnów
Gwiazda Wielkie Oczy 8 - 2 Leśnik Płazów
Start Lisie Jamy 3 - 0 Huragan Basznia Dolna
Rolnik Wólka Krowicka 1 - 1 Zryw Młodów
Roztocze Ruda Różaniecka 3 - 6 Roztocze Narol
Błękitni Futory 1 - 4 Unia Łukawiec
24. kolejka - Jarosław > Klasa A Lubaczów 4 czerwca
Huragan Basznia Dolna 3 - 4 Zdrój Horyniec
Roztocze Ruda Różaniecka 4 - 2 Unia Łukawiec
Ursus Dachnów 1 - 1 Błękitni Futory
Roztocze Narol 2 - 1 Rolnik Wólka Krowicka
Zryw Młodów 0 - 1 Start Lisie Jamy
Victoria Stary Dzików 3 - 2 Gwiazda Wielkie Oczy
Leśnik Płazów 1 - 7 Czarni Oleszyce
25. kolejka - Jarosław > Klasa A Lubaczów 11 czerwca
Zryw Młodów 2 - 1 Zdrój Horyniec
Rolnik Wólka Krowicka 2 - 2 Unia Łukawiec
Gwiazda Wielkie Oczy 2 - 1 Huragan Basznia Dolna
Victoria Stary Dzików 3 - 0 Czarni Oleszyce
Leśnik Płazów 5 - 4 Ursus Dachnów
Start Lisie Jamy 3 - 2 Roztocze Narol
Roztocze Ruda Różaniecka 0 - 1 Błękitni Futory

26. kolejka - Jarosław > Klasa A Lubaczów 18 czerwca
Roztocze Ruda Różaniecka 8 - 3 Ursus Dachnów
Huragan Basznia Dolna 4 - 8 Czarni Oleszyce
Zryw Młodów 3 - 1 Gwiazda Wielkie Oczy
Błękitni Futory 5 - 3 Rolnik Wólka Krowicka
Roztocze Narol 3 - 1 Zdrój Horyniec
Unia Łukawiec 0 - 7 Start Lisie Jamy
Victoria Stary Dzików 4 - 0 Leśnik Płazów

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem