Terminarze / wyniki - Dębica > Klasa B, gr. II

Zobacz też: Statystyki - Dębica > Klasa B, gr. II

Wybierz sezon:

Statystyki dla Dębica > Klasa B, gr. II Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Jamnica Dulcza Wielka 16 36 11 3 2 72 21 51
2 Orły Borowa 16 34 11 1 4 48 26 22
3 Hetman Dąbrówka Wisłocka 16 29 8 5 3 42 23 19
4 Orły Ruda 16 25 7 4 5 35 19 16
5 Dąb Żdżary 16 23 7 2 7 30 43 -13
6 Dąbrówka Stara Jastrząbka 16 21 7 0 9 39 34 5
7 LKS Góra Motyczna 16 19 6 1 9 35 37 -2
8 Kamieniarz II Golemki 16 18 6 0 10 44 35 9
9 Skorpion Wylów 16 3 1 0 15 18 125 -107
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. II 27 sierpnia
Skorpion Wylów 2 - 5 Dąb Żdżary
Orły Ruda 4 - 0 Dąbrówka Stara Jastrząbka
Orły Borowa 1 - 4 LKS Góra Motyczna
Kamieniarz II Golemki 0 - 3 * Jamnica Dulcza Wielka

2. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. II 3 września
LKS Góra Motyczna 3 - 2 Kamieniarz II Golemki
Dąb Żdżary 3 - 0 * Orły Ruda
Hetman Dąbrówka Wisłocka 4 - 4 Jamnica Dulcza Wielka
Dąbrówka Stara Jastrząbka 4 - 3 Orły Borowa
3. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. II 10 września
Orły Borowa 0 - 1 Dąb Żdżary
Skorpion Wylów 2 - 7 Hetman Dąbrówka Wisłocka
Kamieniarz II Golemki 2 - 3 Dąbrówka Stara Jastrząbka
Jamnica Dulcza Wielka 3 - 1 LKS Góra Motyczna
4. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. II 17 września
Skorpion Wylów 0 - 8 Orły Ruda
Dąb Żdżary 1 - 2 Kamieniarz II Golemki
Hetman Dąbrówka Wisłocka 2 - 1 LKS Góra Motyczna
Dąbrówka Stara Jastrząbka 2 - 1 Jamnica Dulcza Wielka
5. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. II 24 września
Orły Borowa 4 - 2 Skorpion Wylów
Orły Ruda 0 - 0 Hetman Dąbrówka Wisłocka
Jamnica Dulcza Wielka 4 - 0 Dąb Żdżary
LKS Góra Motyczna 0 - 3 * Dąbrówka Stara Jastrząbka
6. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. II 1 października
Skorpion Wylów 1 - 4 Kamieniarz II Golemki
Orły Ruda 1 - 3 Orły Borowa
Dąb Żdżary 2 - 3 LKS Góra Motyczna
Hetman Dąbrówka Wisłocka 3 - 0 * Dąbrówka Stara Jastrząbka
7. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. II 8 października
Jamnica Dulcza Wielka 24 - 0 Skorpion Wylów
Dąbrówka Stara Jastrząbka 0 - 1 Dąb Żdżary
Orły Borowa 1 - 0 Hetman Dąbrówka Wisłocka
Kamieniarz II Golemki 0 - 2 Orły Ruda

8. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. II 15 października
Orły Borowa 2 - 1 Kamieniarz II Golemki
Skorpion Wylów 1 - 2 LKS Góra Motyczna
Orły Ruda 1 - 1 Jamnica Dulcza Wielka
Hetman Dąbrówka Wisłocka 4 - 4 Dąb Żdżary
9. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. II 22 października
Kamieniarz II Golemki 3 - 4 Hetman Dąbrówka Wisłocka
Jamnica Dulcza Wielka 4 - 2 Orły Borowa
Dąbrówka Stara Jastrząbka 4 - 1 Skorpion Wylów
LKS Góra Motyczna 2 - 4 Orły Ruda
10. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. II 8 kwietnia
Dąb Żdżary 5 - 3 Skorpion Wylów
Dąbrówka Stara Jastrząbka 1 - 2 Orły Ruda
LKS Góra Motyczna 2 - 3 Orły Borowa
Jamnica Dulcza Wielka 4 - 2 Kamieniarz II Golemki
11. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. II 15 kwietnia
Kamieniarz II Golemki 0 - 2 LKS Góra Motyczna
Orły Borowa 7 - 1 Dąbrówka Stara Jastrząbka
Orły Ruda 6 - 0 Dąb Żdżary
Jamnica Dulcza Wielka 3 - 2 Hetman Dąbrówka Wisłocka
12. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. II 22 kwietnia
Dąb Żdżary 0 - 8 Orły Borowa
Dąbrówka Stara Jastrząbka 2 - 3 Kamieniarz II Golemki
LKS Góra Motyczna 0 - 1 Jamnica Dulcza Wielka
Hetman Dąbrówka Wisłocka 4 - 0 Skorpion Wylów
13. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. II 29 kwietnia
Kamieniarz II Golemki 5 - 1 Dąb Żdżary
Orły Ruda 0 - 3 * Skorpion Wylów
LKS Góra Motyczna 0 - 4 Hetman Dąbrówka Wisłocka
Jamnica Dulcza Wielka 3 - 0 * Dąbrówka Stara Jastrząbka

14. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. II 6 maja
Skorpion Wylów 1 - 4 Orły Borowa
Dąb Żdżary 0 - 1 Jamnica Dulcza Wielka
Dąbrówka Stara Jastrząbka 3 - 0 * LKS Góra Motyczna
Hetman Dąbrówka Wisłocka 0 - 0 Orły Ruda
15. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. II 13 maja
LKS Góra Motyczna 3 - 3 Dąb Żdżary
Orły Borowa 2 - 1 Orły Ruda
Kamieniarz II Golemki 17 - 1 Skorpion Wylów
Dąbrówka Stara Jastrząbka 1 - 2 Hetman Dąbrówka Wisłocka
16. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. II 20 maja
Skorpion Wylów 0 - 11 Jamnica Dulcza Wielka
Orły Ruda 0 - 2 Kamieniarz II Golemki
Dąb Żdżary 2 - 1 Dąbrówka Stara Jastrząbka
Hetman Dąbrówka Wisłocka 1 - 1 Orły Borowa
17. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. II 27 maja
Dąb Żdżary 2 - 1 Hetman Dąbrówka Wisłocka
LKS Góra Motyczna 12 - 1 Skorpion Wylów
Jamnica Dulcza Wielka 2 - 2 Orły Ruda
Kamieniarz II Golemki 0 - 2 Orły Borowa
18. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. II 3 czerwca
Orły Borowa 5 - 3 Jamnica Dulcza Wielka
Hetman Dąbrówka Wisłocka 4 - 1 Kamieniarz II Golemki
Orły Ruda 4 - 0 LKS Góra Motyczna
Skorpion Wylów 0 - 14 Dąbrówka Stara Jastrząbka

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem