http://smsrzeszow.pl/aktualnosci/dzien-otwarty-w-sms-resovia-396.html


Terminarze / wyniki - Krosno > Klasa B, gr. III

Zobacz też: Statystyki - Krosno > Klasa B, gr. III

Wybierz sezon:

Statystyki dla Krosno > Klasa B, gr. III Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 LKS Golcowa 13 36 12 0 1 50 12 38
2 LKS Hłudno 12 25 8 1 3 32 18 14
3 LKS Trześniów 13 25 8 1 4 22 13 9
4 Victoria Niebocko 13 23 6 5 2 35 17 18
5 LKS Górki 13 20 6 2 5 60 16 44
6 Orły Jabłonka 13 19 6 1 6 25 26 -1
7 JKS Jasionów 13 18 5 3 5 28 20 8
8 Jutrzenka Jaćmierz 12 18 5 3 4 25 14 11
9 Sokół Domaradz 13 16 5 1 7 32 30 2
10 LKS Wzdów 13 12 4 0 9 23 51 -28
11 San Nozdrzec 11 4 1 1 9 9 30 -21
12 Zryw Dydnia 13 3 1 0 12 6 100 -94
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III 18/19 sierpnia
LKS Trześniów 3 - 1 Sokół Domaradz
San Nozdrzec 3 - 3 Jutrzenka Jaćmierz
LKS Hłudno 2 - 1 JKS Jasionów
Victoria Niebocko 2 - 1 LKS Golcowa
LKS Wzdów 5 - 4 Orły Jabłonka
Zryw Dydnia 0 - 14 LKS Górki

2. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III 25/26 sierpnia
Jutrzenka Jaćmierz 4 - 1 Sokół Domaradz
Orły Jabłonka 6 - 0 Zryw Dydnia
LKS Wzdów 1 - 5 LKS Golcowa
LKS Górki 3 - 0 LKS Trześniów
San Nozdrzec 1 - 6 LKS Hłudno
JKS Jasionów 1 - 4 Victoria Niebocko
3. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III 1/2 września
LKS Trześniów 0 - 1 Orły Jabłonka
Sokół Domaradz 4 - 2 LKS Górki
LKS Hłudno 1 - 0 Jutrzenka Jaćmierz
Victoria Niebocko 1 - 0 San Nozdrzec
LKS Wzdów 0 - 3 JKS Jasionów
Zryw Dydnia 0 - 4 LKS Golcowa
4. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III 8/9 września
Jutrzenka Jaćmierz 1 - 0 LKS Górki
Orły Jabłonka 0 - 4 Sokół Domaradz
LKS Golcowa 3 - 0 LKS Trześniów
LKS Hłudno 3 - 3 Victoria Niebocko
San Nozdrzec 3 - 0 LKS Wzdów
JKS Jasionów 9 - 1 Zryw Dydnia
5. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III 15/16 września
LKS Trześniów 3 - 0 JKS Jasionów
Sokół Domaradz 0 - 3 * LKS Golcowa
Victoria Niebocko 0 - 0 Jutrzenka Jaćmierz
LKS Wzdów 1 - 3 LKS Hłudno
LKS Górki 1 - 2 Orły Jabłonka
Zryw Dydnia 1 - 0 San Nozdrzec
6. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III 22/23 września
Jutrzenka Jaćmierz 3 - 0 * Orły Jabłonka
LKS Golcowa 2 - 1 LKS Górki
LKS Hłudno 9 - 1 Zryw Dydnia
Victoria Niebocko 6 - 2 LKS Wzdów
San Nozdrzec 0 - 1 LKS Trześniów
JKS Jasionów 5 - 0 Sokół Domaradz
7. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III 29/30 września
LKS Trześniów 0 - 1 LKS Hłudno
Sokół Domaradz 3 - 0 San Nozdrzec
LKS Wzdów 0 - 4 Jutrzenka Jaćmierz
Orły Jabłonka 1 - 3 LKS Golcowa
LKS Górki 1 - 1 JKS Jasionów
Zryw Dydnia 1 - 11 Victoria Niebocko

8. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III 6/7 października
Jutrzenka Jaćmierz 3 - 4 LKS Golcowa
LKS Hłudno 1 - 0 Sokół Domaradz
Victoria Niebocko 1 - 2 LKS Trześniów
LKS Wzdów 5 - 0 Zryw Dydnia
San Nozdrzec 1 - 5 LKS Górki
JKS Jasionów 2 - 2 Orły Jabłonka
9. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III 13/14 października
LKS Trześniów 2 - 0 LKS Wzdów
Sokół Domaradz 3 - 3 Victoria Niebocko
Orły Jabłonka 2 - 0 San Nozdrzec
LKS Golcowa 4 - 1 JKS Jasionów
LKS Górki 5 - 1 LKS Hłudno
Zryw Dydnia 0 - 5 Jutrzenka Jaćmierz
10. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III 20/21 października
Jutrzenka Jaćmierz 0 - 2 JKS Jasionów
LKS Hłudno 1 - 2 Orły Jabłonka
Victoria Niebocko 1 - 1 LKS Górki
LKS Wzdów 5 - 3 Sokół Domaradz
San Nozdrzec 1 - 5 LKS Golcowa
Zryw Dydnia 0 - 5 LKS Trześniów
11. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III 27/28 października
LKS Górki 6 - 0 LKS Wzdów
LKS Trześniów 1 - 1 Jutrzenka Jaćmierz
Sokół Domaradz 11 - 1 Zryw Dydnia
Orły Jabłonka 1 - 2 Victoria Niebocko
LKS Golcowa 4 - 1 LKS Hłudno
JKS Jasionów 3 - 0 * San Nozdrzec
12. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III 7 kwietnia
Sokół Domaradz 0 - 2 LKS Trześniów
Jutrzenka Jaćmierz ? - ? San Nozdrzec
LKS Golcowa 2 - 1 Victoria Niebocko
Orły Jabłonka 2 - 4 LKS Wzdów
LKS Górki 19 - 0 Zryw Dydnia
JKS Jasionów 0 - 3 LKS Hłudno
13. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III 14 kwietnia
Sokół Domaradz 2 - 1 Jutrzenka Jaćmierz
LKS Trześniów 3 - 2 LKS Górki
LKS Hłudno ? - ? San Nozdrzec
LKS Golcowa 10 - 0 LKS Wzdów
Victoria Niebocko 0 - 0 JKS Jasionów
Zryw Dydnia 1 - 2 Orły Jabłonka

14. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III 21 kwietnia
Jutrzenka Jaćmierz ? - ? LKS Hłudno
LKS Golcowa ? - ? Zryw Dydnia
Orły Jabłonka ? - ? LKS Trześniów
LKS Górki ? - ? Sokół Domaradz
JKS Jasionów ? - ? LKS Wzdów
15. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III 1 maja
LKS Górki ? - ? Jutrzenka Jaćmierz
Sokół Domaradz ? - ? Orły Jabłonka
LKS Trześniów ? - ? LKS Golcowa
Zryw Dydnia ? - ? JKS Jasionów
LKS Wzdów ? - ? San Nozdrzec
Victoria Niebocko ? - ? LKS Hłudno
16. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III 5 maja
Jutrzenka Jaćmierz ? - ? Victoria Niebocko
LKS Hłudno ? - ? LKS Wzdów
San Nozdrzec ? - ? Zryw Dydnia
JKS Jasionów ? - ? LKS Trześniów
LKS Golcowa ? - ? Sokół Domaradz
Orły Jabłonka ? - ? LKS Górki
17. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III 12 maja
Orły Jabłonka ? - ? Jutrzenka Jaćmierz
LKS Górki ? - ? LKS Golcowa
Sokół Domaradz ? - ? JKS Jasionów
LKS Trześniów ? - ? San Nozdrzec
Zryw Dydnia ? - ? LKS Hłudno
LKS Wzdów ? - ? Victoria Niebocko
18. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III 19 maja
Jutrzenka Jaćmierz ? - ? LKS Wzdów
Victoria Niebocko ? - ? Zryw Dydnia
LKS Hłudno ? - ? LKS Trześniów
San Nozdrzec ? - ? Sokół Domaradz
JKS Jasionów ? - ? LKS Górki
LKS Golcowa ? - ? Orły Jabłonka
19. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III 26 maja
LKS Golcowa ? - ? Jutrzenka Jaćmierz
Orły Jabłonka ? - ? JKS Jasionów
LKS Górki ? - ? San Nozdrzec
Sokół Domaradz ? - ? LKS Hłudno
LKS Trześniów ? - ? Victoria Niebocko
Zryw Dydnia ? - ? LKS Wzdów

20. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III 2 czerwca
Jutrzenka Jaćmierz ? - ? Zryw Dydnia
LKS Wzdów ? - ? LKS Trześniów
Victoria Niebocko ? - ? Sokół Domaradz
LKS Hłudno ? - ? LKS Górki
San Nozdrzec ? - ? Orły Jabłonka
JKS Jasionów ? - ? LKS Golcowa
21. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III 9 czerwca
JKS Jasionów ? - ? Jutrzenka Jaćmierz
LKS Golcowa ? - ? San Nozdrzec
Orły Jabłonka ? - ? LKS Hłudno
LKS Górki ? - ? Victoria Niebocko
Sokół Domaradz ? - ? LKS Wzdów
LKS Trześniów ? - ? Zryw Dydnia
22. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III 16 czerwca
Jutrzenka Jaćmierz ? - ? LKS Trześniów
Zryw Dydnia ? - ? Sokół Domaradz
LKS Wzdów ? - ? LKS Górki
Victoria Niebocko ? - ? Orły Jabłonka
LKS Hłudno ? - ? LKS Golcowa
San Nozdrzec ? - ? JKS Jasionów

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem