Terminarze / wyniki - Jarosław > Klasa Okręgowa

Zobacz też: Statystyki - Jarosław > Klasa Okręgowa

Wybierz sezon:

Statystyki dla Jarosław > Klasa Okręgowa Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Orzeł Przeworsk 3 9 3 0 0 13 0 13
2 Płomień Morawsko 2 6 2 0 0 7 3 4
3 MKS Kańczuga 2 6 2 0 0 5 2 3
4 Roztocze Narol 2 6 2 0 0 5 3 2
5 GKS Orły 3 6 2 0 1 6 5 1
6 Czarni Pawłosiów 3 4 1 1 1 5 3 2
7 Granica Stubno 3 4 1 1 1 1 1 0
8 Zorza Zarzecze 3 3 1 0 2 9 7 2
9 Motor Grochowce 2 3 1 0 1 3 3 0
10 LKS Skołoszów 2 3 1 0 1 3 4 -1
11 Czuwaj Przemyśl 2 3 1 0 1 3 4 -1
12 Biało-Czerwoni Kaszyce 3 3 1 0 2 6 6 0
13 Pogoń-Sokół Lubaczów 3 3 1 0 2 1 6 -5
14 Sanoczanka Święte 2 0 0 0 2 0 5 -5
15 Łęk Ostrów 2 0 0 0 2 2 8 -6
16 MKS Radymno 3 0 0 0 3 3 12 -9
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 10/11 sierpnia
Orzeł Przeworsk 5 - 0 Łęk Ostrów
Sanoczanka Święte 0 - 1 Granica Stubno
Pogoń-Sokół Lubaczów 0 - 2 MKS Kańczuga
Czarni Pawłosiów 3 - 0 LKS Skołoszów
Czuwaj Przemyśl 2 - 1 Biało-Czerwoni Kaszyce
Roztocze Narol 2 - 1 MKS Radymno
Zorza Zarzecze 1 - 3 Płomień Morawsko
GKS Orły 1 - 0 Motor Grochowce

2. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 17/18 sierpnia
Łęk Ostrów 2 - 3 Motor Grochowce
MKS Radymno 1 - 7 Zorza Zarzecze
MKS Kańczuga 3 - 2 Czarni Pawłosiów
Orzeł Przeworsk 4 - 0 Sanoczanka Święte
Płomień Morawsko 4 - 2 GKS Orły
Biało-Czerwoni Kaszyce 2 - 3 Roztocze Narol
LKS Skołoszów 3 - 1 Czuwaj Przemyśl
Granica Stubno 0 - 1 Pogoń-Sokół Lubaczów
3. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 24/25 sierpnia
Pogoń-Sokół Lubaczów 0 - 4 Orzeł Przeworsk
GKS Orły 3 - 1 MKS Radymno
Zorza Zarzecze 1 - 3 Biało-Czerwoni Kaszyce
Czarni Pawłosiów 0 - 0 Granica Stubno
Sanoczanka Święte ? - ? Łęk Ostrów
Czuwaj Przemyśl ? - ? MKS Kańczuga
Roztocze Narol ? - ? LKS Skołoszów
Motor Grochowce ? - ? Płomień Morawsko
4. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 31 sierpnia/1 września
Łęk Ostrów ? - ? Płomień Morawsko
MKS Radymno ? - ? Motor Grochowce
Biało-Czerwoni Kaszyce ? - ? GKS Orły
LKS Skołoszów ? - ? Zorza Zarzecze
MKS Kańczuga ? - ? Roztocze Narol
Granica Stubno ? - ? Czuwaj Przemyśl
Orzeł Przeworsk ? - ? Czarni Pawłosiów
Sanoczanka Święte ? - ? Pogoń-Sokół Lubaczów
5. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 7/8 września
Pogoń-Sokół Lubaczów ? - ? Łęk Ostrów
Czarni Pawłosiów ? - ? Sanoczanka Święte
Czuwaj Przemyśl ? - ? Orzeł Przeworsk
Roztocze Narol ? - ? Granica Stubno
Zorza Zarzecze ? - ? MKS Kańczuga
GKS Orły ? - ? LKS Skołoszów
Motor Grochowce ? - ? Biało-Czerwoni Kaszyce
Płomień Morawsko ? - ? MKS Radymno
6. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 14/15 września
Łęk Ostrów ? - ? MKS Radymno
Biało-Czerwoni Kaszyce ? - ? Płomień Morawsko
LKS Skołoszów ? - ? Motor Grochowce
MKS Kańczuga ? - ? GKS Orły
Granica Stubno ? - ? Zorza Zarzecze
Orzeł Przeworsk ? - ? Roztocze Narol
Sanoczanka Święte ? - ? Czuwaj Przemyśl
Pogoń-Sokół Lubaczów ? - ? Czarni Pawłosiów
7. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 21/22 września
Czarni Pawłosiów ? - ? Łęk Ostrów
Czuwaj Przemyśl ? - ? Pogoń-Sokół Lubaczów
Roztocze Narol ? - ? Sanoczanka Święte
Zorza Zarzecze ? - ? Orzeł Przeworsk
GKS Orły ? - ? Granica Stubno
Motor Grochowce ? - ? MKS Kańczuga
Płomień Morawsko ? - ? LKS Skołoszów
MKS Radymno ? - ? Biało-Czerwoni Kaszyce

8. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 28/29 września
Łęk Ostrów ? - ? Biało-Czerwoni Kaszyce
LKS Skołoszów ? - ? MKS Radymno
MKS Kańczuga ? - ? Płomień Morawsko
Granica Stubno ? - ? Motor Grochowce
Orzeł Przeworsk ? - ? GKS Orły
Sanoczanka Święte ? - ? Zorza Zarzecze
Pogoń-Sokół Lubaczów ? - ? Roztocze Narol
Czarni Pawłosiów ? - ? Czuwaj Przemyśl
9. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 5/6 października
Czuwaj Przemyśl ? - ? Łęk Ostrów
Roztocze Narol ? - ? Czarni Pawłosiów
Zorza Zarzecze ? - ? Pogoń-Sokół Lubaczów
GKS Orły ? - ? Sanoczanka Święte
Motor Grochowce ? - ? Orzeł Przeworsk
Płomień Morawsko ? - ? Granica Stubno
MKS Radymno ? - ? MKS Kańczuga
Biało-Czerwoni Kaszyce ? - ? LKS Skołoszów
10. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 12/13 października
Łęk Ostrów ? - ? LKS Skołoszów
MKS Kańczuga ? - ? Biało-Czerwoni Kaszyce
Granica Stubno ? - ? MKS Radymno
Orzeł Przeworsk ? - ? Płomień Morawsko
Sanoczanka Święte ? - ? Motor Grochowce
Pogoń-Sokół Lubaczów ? - ? GKS Orły
Czarni Pawłosiów ? - ? Zorza Zarzecze
Czuwaj Przemyśl ? - ? Roztocze Narol
11. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 19/20 października
Roztocze Narol ? - ? Łęk Ostrów
Zorza Zarzecze ? - ? Czuwaj Przemyśl
GKS Orły ? - ? Czarni Pawłosiów
Motor Grochowce ? - ? Pogoń-Sokół Lubaczów
Płomień Morawsko ? - ? Sanoczanka Święte
MKS Radymno ? - ? Orzeł Przeworsk
Biało-Czerwoni Kaszyce ? - ? Granica Stubno
LKS Skołoszów ? - ? MKS Kańczuga
12. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 26/27 października
Łęk Ostrów ? - ? MKS Kańczuga
Granica Stubno ? - ? LKS Skołoszów
Orzeł Przeworsk ? - ? Biało-Czerwoni Kaszyce
Sanoczanka Święte ? - ? MKS Radymno
Pogoń-Sokół Lubaczów ? - ? Płomień Morawsko
Czarni Pawłosiów ? - ? Motor Grochowce
Czuwaj Przemyśl ? - ? GKS Orły
Roztocze Narol ? - ? Zorza Zarzecze
13. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 2/3 listopada
Zorza Zarzecze ? - ? Łęk Ostrów
GKS Orły ? - ? Roztocze Narol
Motor Grochowce ? - ? Czuwaj Przemyśl
Płomień Morawsko ? - ? Czarni Pawłosiów
MKS Radymno ? - ? Pogoń-Sokół Lubaczów
Biało-Czerwoni Kaszyce ? - ? Sanoczanka Święte
LKS Skołoszów ? - ? Orzeł Przeworsk
MKS Kańczuga ? - ? Granica Stubno

14. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 9-10 listopada
Łęk Ostrów ? - ? Granica Stubno
Orzeł Przeworsk ? - ? MKS Kańczuga
Sanoczanka Święte ? - ? LKS Skołoszów
Pogoń-Sokół Lubaczów ? - ? Biało-Czerwoni Kaszyce
Czarni Pawłosiów ? - ? MKS Radymno
Czuwaj Przemyśl ? - ? Płomień Morawsko
Roztocze Narol ? - ? Motor Grochowce
Zorza Zarzecze ? - ? GKS Orły
15. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa 16-17 listopada
GKS Orły ? - ? Łęk Ostrów
Motor Grochowce ? - ? Zorza Zarzecze
Płomień Morawsko ? - ? Roztocze Narol
MKS Radymno ? - ? Czuwaj Przemyśl
Biało-Czerwoni Kaszyce ? - ? Czarni Pawłosiów
LKS Skołoszów ? - ? Pogoń-Sokół Lubaczów
MKS Kańczuga ? - ? Sanoczanka Święte
Granica Stubno ? - ? Orzeł Przeworsk

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem