Tabela: Jarosław > Klasa Okręgowa Umieść na swojej stronie
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Orzeł Przeworsk | 20 | 50 | 16 | 2 | 2 | 91 | 19 | 72 | |
2 | LKS Skołoszów | 20 | 47 | 15 | 2 | 3 | 55 | 19 | 36 | |
3 | Piast Tuczempy | 20 | 45 | 14 | 3 | 3 | 50 | 20 | 30 | |
4 | Czuwaj Przemyśl | 20 | 40 | 12 | 4 | 4 | 46 | 30 | 16 | |
5 | Wólczanka Wólka Pełkińska | 20 | 34 | 11 | 1 | 8 | 58 | 32 | 26 | |
6 | Dąb Dobkowice | 20 | 34 | 10 | 4 | 6 | 56 | 38 | 18 | |
7 | Start Pruchnik | 20 | 28 | 8 | 4 | 8 | 39 | 35 | 4 | |
8 | Biało-Czerwoni Kaszyce | 20 | 26 | 8 | 2 | 10 | 37 | 50 | -13 | |
9 | Santos Piwoda | 20 | 26 | 8 | 2 | 10 | 38 | 45 | -7 | |
10 | Start Lisie Jamy | 20 | 25 | 7 | 4 | 9 | 39 | 43 | -4 | |
11 | Gorliczanka Gorliczyna | 20 | 25 | 7 | 4 | 9 | 50 | 42 | 8 | |
12 | Płomień Morawsko | 20 | 23 | 7 | 2 | 11 | 36 | 50 | -14 | |
13 | Promyk Urzejowice | 20 | 23 | 6 | 5 | 9 | 33 | 45 | -12 | |
14 | Wisełka Siennów | 20 | 22 | 6 | 4 | 10 | 41 | 51 | -10 | |
15 | San Gorzyce | 20 | 5 | 1 | 2 | 17 | 22 | 91 | -69 | |
16 | Orkan Zapałów | 20 | 3 | 0 | 3 | 17 | 6 | 87 | -81 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka |
Terminarz: Jarosław > Klasa Okręgowa (sezon 2023/2024)
1. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa | 12/13 sierpnia | ||
---|---|---|---|
Piast Tuczempy | 3 - 1 | Płomień Morawsko | |
Santos Piwoda | 1 - 3 | Gorliczanka Gorliczyna | |
Orzeł Przeworsk | 2 - 3 | Start Pruchnik | |
Orkan Zapałów | 1 - 1 | San Gorzyce | |
Start Lisie Jamy | 2 - 5 | Wólczanka Wólka Pełkińska | |
Dąb Dobkowice | 3 - 1 | Biało-Czerwoni Kaszyce | |
Wisełka Siennów | 0 - 3 | LKS Skołoszów | |
Czuwaj Przemyśl | 1 - 0 | Promyk Urzejowice |
2. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa | 16 sierpnia | ||
---|---|---|---|
Start Pruchnik | 2 - 0 | Wisełka Siennów | |
Płomień Morawsko | 1 - 3 | Czuwaj Przemyśl | |
Wólczanka Wólka Pełkińska | 3 - 0 | Piast Tuczempy | |
LKS Skołoszów | 2 - 0 | Start Lisie Jamy | |
Biało-Czerwoni Kaszyce | 6 - 0 | Orkan Zapałów | |
Santos Piwoda | 2 - 1 | Dąb Dobkowice | |
Gorliczanka Gorliczyna | 1 - 1 | Promyk Urzejowice | |
San Gorzyce | 0 - 11 | Orzeł Przeworsk |
3. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa | 19/20 sierpnia | ||
---|---|---|---|
Orzeł Przeworsk | 6 - 2 | Biało-Czerwoni Kaszyce | |
Płomień Morawsko | 2 - 2 | Promyk Urzejowice | |
Dąb Dobkowice | 4 - 2 | Gorliczanka Gorliczyna | |
Start Lisie Jamy | 1 - 1 | Start Pruchnik | |
Piast Tuczempy | 2 - 2 | LKS Skołoszów | |
Czuwaj Przemyśl | 0 - 1 | Wólczanka Wólka Pełkińska | |
Orkan Zapałów | 0 - 2 | Santos Piwoda | |
Wisełka Siennów | 5 - 2 | San Gorzyce |
4. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa | 26/27 sierpnia | ||
---|---|---|---|
San Gorzyce | 1 - 2 | Start Lisie Jamy | |
Santos Piwoda | 1 - 5 | Orzeł Przeworsk | |
Wólczanka Wólka Pełkińska | 8 - 0 | Promyk Urzejowice | |
LKS Skołoszów | 2 - 1 | Czuwaj Przemyśl | |
Dąb Dobkowice | 7 - 0 | Orkan Zapałów | |
Start Pruchnik | 0 - 1 | Piast Tuczempy | |
Gorliczanka Gorliczyna | 3 - 6 | Płomień Morawsko | |
Biało-Czerwoni Kaszyce | 3 - 2 | Wisełka Siennów |
5. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa | 2/3 września | ||
---|---|---|---|
Czuwaj Przemyśl | 3 - 3 | Start Pruchnik | |
Orkan Zapałów | 0 - 0 | Gorliczanka Gorliczyna | |
Start Lisie Jamy | 0 - 1 | Biało-Czerwoni Kaszyce | |
Piast Tuczempy | 6 - 0 | San Gorzyce | |
Promyk Urzejowice | 2 - 1 | LKS Skołoszów | |
Wisełka Siennów | 0 - 4 | Santos Piwoda | |
Orzeł Przeworsk | 4 - 1 | Dąb Dobkowice | |
Płomień Morawsko | 3 - 2 | Wólczanka Wólka Pełkińska |
6. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa | 9/10 września | ||
---|---|---|---|
Santos Piwoda | 1 - 1 | Start Lisie Jamy | |
Gorliczanka Gorliczyna | 6 - 2 | Wólczanka Wólka Pełkińska | |
LKS Skołoszów | 1 - 0 | Płomień Morawsko | |
San Gorzyce | 3 - 7 | Czuwaj Przemyśl | |
Orkan Zapałów | 1 - 7 | Orzeł Przeworsk | |
Start Pruchnik | 3 - 1 | Promyk Urzejowice | |
Biało-Czerwoni Kaszyce | 0 - 2 | Piast Tuczempy | |
Dąb Dobkowice | 3 - 1 | Wisełka Siennów |
7. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa | 16/17 września | ||
---|---|---|---|
Piast Tuczempy | 3 - 0 | Santos Piwoda | |
Orzeł Przeworsk | 2 - 1 | Gorliczanka Gorliczyna | |
Start Lisie Jamy | 0 - 3 | Dąb Dobkowice | |
Wólczanka Wólka Pełkińska | 1 - 2 | LKS Skołoszów | |
Czuwaj Przemyśl | 2 - 1 | Biało-Czerwoni Kaszyce | |
Wisełka Siennów | 6 - 0 | Orkan Zapałów | |
Promyk Urzejowice | 1 - 0 | San Gorzyce | |
Płomień Morawsko | 4 - 1 | Start Pruchnik |
8. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa | 23/24 września | ||
---|---|---|---|
Orkan Zapałów | 0 - 5 | Start Lisie Jamy | |
Start Pruchnik | 0 - 4 | Wólczanka Wólka Pełkińska | |
Santos Piwoda | 1 - 3 | Czuwaj Przemyśl | |
Orzeł Przeworsk | 5 - 0 | Wisełka Siennów | |
Gorliczanka Gorliczyna | 2 - 0 | LKS Skołoszów | |
San Gorzyce | 1 - 3 | Płomień Morawsko | |
Biało-Czerwoni Kaszyce | 1 - 4 | Promyk Urzejowice | |
Dąb Dobkowice | 2 - 4 | Piast Tuczempy |
9. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa | 30 września/1 października | ||
---|---|---|---|
Start Lisie Jamy | 2 - 3 | Orzeł Przeworsk | |
Piast Tuczempy | 3 - 1 | Orkan Zapałów | |
Czuwaj Przemyśl | 4 - 2 | Dąb Dobkowice | |
Promyk Urzejowice | 5 - 2 | Santos Piwoda | |
LKS Skołoszów | 5 - 0 | Start Pruchnik | |
Płomień Morawsko | 0 - 2 | Biało-Czerwoni Kaszyce | |
Wólczanka Wólka Pełkińska | 5 - 0 | San Gorzyce | |
Wisełka Siennów | 2 - 2 | Gorliczanka Gorliczyna |
10. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa | 7/8 października | ||
---|---|---|---|
Santos Piwoda | 5 - 1 | Płomień Morawsko | |
Orkan Zapałów | 1 - 4 | Czuwaj Przemyśl | |
Orzeł Przeworsk | 4 - 0 | Piast Tuczempy | |
Wisełka Siennów | 3 - 4 | Start Lisie Jamy | |
San Gorzyce | 1 - 5 | LKS Skołoszów | |
Biało-Czerwoni Kaszyce | 1 - 6 | Wólczanka Wólka Pełkińska | |
Dąb Dobkowice | 6 - 0 | Promyk Urzejowice | |
Gorliczanka Gorliczyna | 1 - 0 | Start Pruchnik |
11. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa | 14/15 października | ||
---|---|---|---|
Płomień Morawsko | 1 - 2 | Dąb Dobkowice | |
Start Lisie Jamy | 4 - 0 | Gorliczanka Gorliczyna | |
Piast Tuczempy | 0 - 0 | Wisełka Siennów | |
Czuwaj Przemyśl | 1 - 1 | Orzeł Przeworsk | |
Promyk Urzejowice | 5 - 0 | Orkan Zapałów | |
Wólczanka Wólka Pełkińska | 3 - 1 | Santos Piwoda | |
Start Pruchnik | 2 - 0 | San Gorzyce | |
LKS Skołoszów | 5 - 0 | Biało-Czerwoni Kaszyce |
12. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa | 21/22 października | ||
---|---|---|---|
Orkan Zapałów | 0 - 0 | Płomień Morawsko | |
Orzeł Przeworsk | 5 - 1 | Promyk Urzejowice | |
Start Lisie Jamy | 2 - 2 | Piast Tuczempy | |
Gorliczanka Gorliczyna | 5 - 1 | San Gorzyce | |
Biało-Czerwoni Kaszyce | 0 - 3 | Start Pruchnik | |
Santos Piwoda | 0 - 5 | LKS Skołoszów | |
Dąb Dobkowice | 2 - 2 | Wólczanka Wólka Pełkińska | |
Wisełka Siennów | 2 - 2 | Czuwaj Przemyśl |
13. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa | 28/29 października | ||
---|---|---|---|
Piast Tuczempy | 2 - 0 | Gorliczanka Gorliczyna | |
Czuwaj Przemyśl | 4 - 2 | Start Lisie Jamy | |
Wólczanka Wólka Pełkińska | 2 - 0 | Orkan Zapałów | |
San Gorzyce | 1 - 7 | Biało-Czerwoni Kaszyce | |
Start Pruchnik | 0 - 0 | Santos Piwoda | |
Promyk Urzejowice | 1 - 1 | Wisełka Siennów | |
LKS Skołoszów | 3 - 0 | Dąb Dobkowice | |
Orzeł Przeworsk | 6 - 1 | Płomień Morawsko |
14. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa | 4/5 listopada | ||
---|---|---|---|
Gorliczanka Gorliczyna | 3 - 3 | Biało-Czerwoni Kaszyce | |
Santos Piwoda | 6 - 1 | San Gorzyce | |
Orkan Zapałów | 1 - 6 | LKS Skołoszów | |
Orzeł Przeworsk | 2 - 0 | Wólczanka Wólka Pełkińska | |
Start Lisie Jamy | 1 - 4 | Promyk Urzejowice | |
Piast Tuczempy | 4 - 1 | Czuwaj Przemyśl | |
Dąb Dobkowice | 2 - 4 | Start Pruchnik | |
Wisełka Siennów | 6 - 2 | Płomień Morawsko |
15. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa | 11/12 listopada | ||
---|---|---|---|
Promyk Urzejowice | 1 - 2 | Piast Tuczempy | |
Czuwaj Przemyśl | 1 - 0 | Gorliczanka Gorliczyna | |
Płomień Morawsko | 2 - 3 | Start Lisie Jamy | |
Wólczanka Wólka Pełkińska | 5 - 2 | Wisełka Siennów | |
LKS Skołoszów | 3 - 2 | Orzeł Przeworsk | |
San Gorzyce | 3 - 3 | Dąb Dobkowice | |
Biało-Czerwoni Kaszyce | 3 - 1 | Santos Piwoda | |
Start Pruchnik | 9 - 0 | Orkan Zapałów |
16. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa | 16/17 marca | ||
---|---|---|---|
Płomień Morawsko | 0 - 3 | Piast Tuczempy | |
LKS Skołoszów | 5 - 0 | Wisełka Siennów | |
San Gorzyce | 4 - 0 | Orkan Zapałów | |
Promyk Urzejowice | 1 - 1 | Czuwaj Przemyśl | |
Start Pruchnik | 1 - 3 | Orzeł Przeworsk | |
Wólczanka Wólka Pełkińska | 2 - 3 | Start Lisie Jamy | |
Biało-Czerwoni Kaszyce | 1 - 1 | Dąb Dobkowice | |
Gorliczanka Gorliczyna | 2 - 3 | Santos Piwoda |
17. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa | 23/24 marca | ||
---|---|---|---|
Czuwaj Przemyśl | 3 - 2 | Płomień Morawsko | |
Promyk Urzejowice | 2 - 3 | Gorliczanka Gorliczyna | |
Piast Tuczempy | 3 - 1 | Wólczanka Wólka Pełkińska | |
Start Lisie Jamy | 1 - 2 | LKS Skołoszów | |
Orzeł Przeworsk | 11 - 0 | San Gorzyce | |
Orkan Zapałów | 0 - 1 | Biało-Czerwoni Kaszyce | |
Dąb Dobkowice | 4 - 0 | Santos Piwoda | |
Wisełka Siennów | 5 - 4 | Start Pruchnik |
18. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa | 30 marca | ||
---|---|---|---|
Biało-Czerwoni Kaszyce | 0 - 7 | Orzeł Przeworsk | |
San Gorzyce | 1 - 3 | Wisełka Siennów | |
Wólczanka Wólka Pełkińska | 1 - 3 | Czuwaj Przemyśl | |
Promyk Urzejowice | 1 - 2 | Płomień Morawsko | |
Gorliczanka Gorliczyna | 4 - 5 | Dąb Dobkowice | |
Santos Piwoda | 5 - 0 | Orkan Zapałów | |
Start Pruchnik | 1 - 1 | Start Lisie Jamy | |
LKS Skołoszów | 1 - 5 | Piast Tuczempy |
19. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa | 6/7 kwietnia | ||
---|---|---|---|
Czuwaj Przemyśl | 0 - 1 | LKS Skołoszów | |
Promyk Urzejowice | 0 - 4 | Wólczanka Wólka Pełkińska | |
Piast Tuczempy | 0 - 1 | Start Pruchnik | |
Start Lisie Jamy | 3 - 2 | San Gorzyce | |
Wisełka Siennów | 2 - 0 | Biało-Czerwoni Kaszyce | |
Orzeł Przeworsk | 4 - 0 | Santos Piwoda | |
Orkan Zapałów | 1 - 4 | Dąb Dobkowice | |
Płomień Morawsko | 3 - 2 | Gorliczanka Gorliczyna |
20. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa | 13/14 kwietnia | ||
---|---|---|---|
San Gorzyce | 0 - 5 | Piast Tuczempy | |
Wólczanka Wólka Pełkińska | 1 - 2 | Płomień Morawsko | |
Santos Piwoda | 3 - 1 | Wisełka Siennów | |
Start Pruchnik | 1 - 2 | Czuwaj Przemyśl | |
Dąb Dobkowice | 1 - 1 | Orzeł Przeworsk | |
Biało-Czerwoni Kaszyce | 4 - 2 | Start Lisie Jamy | |
LKS Skołoszów | 1 - 1 | Promyk Urzejowice | |
Gorliczanka Gorliczyna | 10 - 0 | Orkan Zapałów |
21. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa | 20/21 kwietnia | ||
---|---|---|---|
Wólczanka Wólka Pełkińska | ? - ? | Gorliczanka Gorliczyna | |
Promyk Urzejowice | ? - ? | Start Pruchnik | |
Piast Tuczempy | ? - ? | Biało-Czerwoni Kaszyce | |
Orzeł Przeworsk | ? - ? | Orkan Zapałów | |
Czuwaj Przemyśl | ? - ? | San Gorzyce | |
Płomień Morawsko | ? - ? | LKS Skołoszów | |
Start Lisie Jamy | ? - ? | Santos Piwoda | |
Wisełka Siennów | ? - ? | Dąb Dobkowice |
22. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa | 27/28 kwietnia | ||
---|---|---|---|
Gorliczanka Gorliczyna | ? - ? | Orzeł Przeworsk | |
Orkan Zapałów | ? - ? | Wisełka Siennów | |
Dąb Dobkowice | ? - ? | Start Lisie Jamy | |
Santos Piwoda | ? - ? | Piast Tuczempy | |
Biało-Czerwoni Kaszyce | ? - ? | Czuwaj Przemyśl | |
San Gorzyce | ? - ? | Promyk Urzejowice | |
Start Pruchnik | ? - ? | Płomień Morawsko | |
LKS Skołoszów | ? - ? | Wólczanka Wólka Pełkińska |
23. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa | 4/5 maja | ||
---|---|---|---|
LKS Skołoszów | ? - ? | Gorliczanka Gorliczyna | |
Wólczanka Wólka Pełkińska | ? - ? | Start Pruchnik | |
Płomień Morawsko | ? - ? | San Gorzyce | |
Promyk Urzejowice | ? - ? | Biało-Czerwoni Kaszyce | |
Czuwaj Przemyśl | ? - ? | Santos Piwoda | |
Piast Tuczempy | ? - ? | Dąb Dobkowice | |
Start Lisie Jamy | ? - ? | Orkan Zapałów | |
Wisełka Siennów | ? - ? | Orzeł Przeworsk |
24. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa | 11/12 maja | ||
---|---|---|---|
Gorliczanka Gorliczyna | ? - ? | Wisełka Siennów | |
Orzeł Przeworsk | ? - ? | Start Lisie Jamy | |
Orkan Zapałów | ? - ? | Piast Tuczempy | |
Dąb Dobkowice | ? - ? | Czuwaj Przemyśl | |
Santos Piwoda | ? - ? | Promyk Urzejowice | |
Biało-Czerwoni Kaszyce | ? - ? | Płomień Morawsko | |
San Gorzyce | ? - ? | Wólczanka Wólka Pełkińska | |
Start Pruchnik | ? - ? | LKS Skołoszów |
25. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa | 18/19 maja | ||
---|---|---|---|
Start Pruchnik | ? - ? | Gorliczanka Gorliczyna | |
LKS Skołoszów | ? - ? | San Gorzyce | |
Wólczanka Wólka Pełkińska | ? - ? | Biało-Czerwoni Kaszyce | |
Płomień Morawsko | ? - ? | Santos Piwoda | |
Promyk Urzejowice | ? - ? | Dąb Dobkowice | |
Czuwaj Przemyśl | ? - ? | Orkan Zapałów | |
Piast Tuczempy | ? - ? | Orzeł Przeworsk | |
Start Lisie Jamy | ? - ? | Wisełka Siennów |
26. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa | 25/26 maja | ||
---|---|---|---|
Gorliczanka Gorliczyna | ? - ? | Start Lisie Jamy | |
Wisełka Siennów | ? - ? | Piast Tuczempy | |
Orzeł Przeworsk | ? - ? | Czuwaj Przemyśl | |
Orkan Zapałów | ? - ? | Promyk Urzejowice | |
Dąb Dobkowice | ? - ? | Płomień Morawsko | |
Santos Piwoda | ? - ? | Wólczanka Wólka Pełkińska | |
Biało-Czerwoni Kaszyce | ? - ? | LKS Skołoszów | |
San Gorzyce | ? - ? | Start Pruchnik |
27. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa | 29 maja | ||
---|---|---|---|
San Gorzyce | ? - ? | Gorliczanka Gorliczyna | |
Start Pruchnik | ? - ? | Biało-Czerwoni Kaszyce | |
LKS Skołoszów | ? - ? | Santos Piwoda | |
Wólczanka Wólka Pełkińska | ? - ? | Dąb Dobkowice | |
Płomień Morawsko | ? - ? | Orkan Zapałów | |
Promyk Urzejowice | ? - ? | Orzeł Przeworsk | |
Czuwaj Przemyśl | ? - ? | Wisełka Siennów | |
Piast Tuczempy | ? - ? | Start Lisie Jamy |
28. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa | 1/2 czerwca | ||
---|---|---|---|
Płomień Morawsko | ? - ? | Orzeł Przeworsk | |
Gorliczanka Gorliczyna | ? - ? | Piast Tuczempy | |
Start Lisie Jamy | ? - ? | Czuwaj Przemyśl | |
Wisełka Siennów | ? - ? | Promyk Urzejowice | |
Orkan Zapałów | ? - ? | Wólczanka Wólka Pełkińska | |
Dąb Dobkowice | ? - ? | LKS Skołoszów | |
Santos Piwoda | ? - ? | Start Pruchnik | |
Biało-Czerwoni Kaszyce | ? - ? | San Gorzyce |
29. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa | 8/9 czerwca | ||
---|---|---|---|
Biało-Czerwoni Kaszyce | ? - ? | Gorliczanka Gorliczyna | |
San Gorzyce | ? - ? | Santos Piwoda | |
Start Pruchnik | ? - ? | Dąb Dobkowice | |
LKS Skołoszów | ? - ? | Orkan Zapałów | |
Wólczanka Wólka Pełkińska | ? - ? | Orzeł Przeworsk | |
Płomień Morawsko | ? - ? | Wisełka Siennów | |
Promyk Urzejowice | ? - ? | Start Lisie Jamy | |
Czuwaj Przemyśl | ? - ? | Piast Tuczempy |
30. kolejka - Jarosław > Klasa Okręgowa | 15/16 czerwca | ||
---|---|---|---|
Gorliczanka Gorliczyna | ? - ? | Czuwaj Przemyśl | |
Piast Tuczempy | ? - ? | Promyk Urzejowice | |
Start Lisie Jamy | ? - ? | Płomień Morawsko | |
Wisełka Siennów | ? - ? | Wólczanka Wólka Pełkińska | |
Orzeł Przeworsk | ? - ? | LKS Skołoszów | |
Orkan Zapałów | ? - ? | Start Pruchnik | |
Dąb Dobkowice | ? - ? | San Gorzyce | |
Santos Piwoda | ? - ? | Biało-Czerwoni Kaszyce |