http://smsrzeszow.pl/aktualnosci/dzien-otwarty-w-sms-resovia-396.html


Terminarze / wyniki - Jarosław > Klasa A Przemyśl

Zobacz też: Statystyki - Jarosław > Klasa A Przemyśl

Wybierz sezon:

Statystyki dla Jarosław > Klasa A Przemyśl Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 GKS Orły 21 51 16 3 2 55 18 37
2 LKS Batycze 21 45 14 3 4 78 24 54
3 Pogórze Dubiecko 21 45 15 0 6 61 27 34
4 Fenix Leszno 21 40 13 1 7 63 35 28
5 Orzeł Torki 21 39 12 3 6 46 25 21
6 Gwiazda Maćkowice 21 36 11 3 7 47 27 20
7 Żurawianka Żurawica 21 32 10 2 9 42 37 5
8 Wiar Krówniki 21 32 9 5 7 44 31 13
9 Fort Jaksmanice 21 30 8 6 7 41 43 -2
10 Wiar Huwniki 21 28 8 4 9 39 35 4
11 LKS Nakło 21 25 7 4 10 34 56 -22
12 Bizon Medyka 21 25 7 4 10 30 47 -17
13 Tęcza Kosienice 21 22 6 4 11 34 65 -31
14 Korona Olszany 21 15 4 3 14 32 64 -32
15 Artmax Pikulice 21 13 4 1 16 31 65 -34
16 Korona Trójczyce 21 3 1 0 20 24 102 -78
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Jarosław > Klasa A Przemyśl 11/12 sierpnia
Wiar Huwniki 0 - 1 GKS Orły
Korona Trójczyce 0 - 9 Pogórze Dubiecko
Wiar Krówniki 0 - 1 Orzeł Torki
Fort Jaksmanice 0 - 3 * Korona Olszany
Żurawianka Żurawica 2 - 0 Bizon Medyka
Gwiazda Maćkowice 3 - 0 Fenix Leszno
LKS Batycze 6 - 0 LKS Nakło
Tęcza Kosienice 3 - 1 Artmax Pikulice

2. kolejka - Jarosław > Klasa A Przemyśl 18/19 sierpnia
Bizon Medyka 2 - 0 Gwiazda Maćkowice
Artmax Pikulice 3 - 1 Wiar Krówniki
GKS Orły 6 - 0 LKS Nakło
Fenix Leszno 1 - 5 LKS Batycze
Korona Olszany 0 - 4 Żurawianka Żurawica
Orzeł Torki 1 - 1 Fort Jaksmanice
Pogórze Dubiecko 7 - 2 Tęcza Kosienice
Wiar Huwniki 5 - 1 Korona Trójczyce
3. kolejka - Jarosław > Klasa A Przemyśl 25/26 sierpnia
Tęcza Kosienice 1 - 8 Wiar Huwniki
Fort Jaksmanice 2 - 1 Artmax Pikulice
Korona Trójczyce 0 - 8 GKS Orły
Wiar Krówniki 2 - 1 Pogórze Dubiecko
Żurawianka Żurawica 1 - 3 Orzeł Torki
Gwiazda Maćkowice 3 - 0 Korona Olszany
LKS Batycze 2 - 1 Bizon Medyka
LKS Nakło 1 - 5 Fenix Leszno
4. kolejka - Jarosław > Klasa A Przemyśl 1/2 września
GKS Orły 3 - 2 Fenix Leszno
Bizon Medyka 3 - 3 LKS Nakło
Artmax Pikulice 2 - 2 Żurawianka Żurawica
Wiar Huwniki 2 - 1 Wiar Krówniki
Korona Olszany 1 - 7 LKS Batycze
Orzeł Torki 5 - 1 Gwiazda Maćkowice
Fort Jaksmanice 2 - 1 Pogórze Dubiecko
Korona Trójczyce 1 - 3 Tęcza Kosienice
5. kolejka - Jarosław > Klasa A Przemyśl 8/9 września
Fenix Leszno 10 - 0 Bizon Medyka
LKS Nakło 4 - 2 Korona Olszany
Tęcza Kosienice 4 - 4 GKS Orły
Wiar Krówniki 5 - 1 Korona Trójczyce
Wiar Huwniki 1 - 1 Fort Jaksmanice
Żurawianka Żurawica 2 - 0 Pogórze Dubiecko
Gwiazda Maćkowice 2 - 0 Artmax Pikulice
LKS Batycze 0 - 1 Orzeł Torki
6. kolejka - Jarosław > Klasa A Przemyśl 15/16 września
Korona Olszany 3 - 5 Fenix Leszno
Pogórze Dubiecko 3 - 1 Gwiazda Maćkowice
Artmax Pikulice 1 - 2 LKS Batycze
Orzeł Torki 4 - 0 LKS Nakło
Wiar Huwniki 2 - 1 Żurawianka Żurawica
GKS Orły 0 - 0 Bizon Medyka
Korona Trójczyce 2 - 5 Fort Jaksmanice
Tęcza Kosienice 2 - 2 Wiar Krówniki
7. kolejka - Jarosław > Klasa A Przemyśl 22/23 września
Fort Jaksmanice 5 - 2 Tęcza Kosienice
Bizon Medyka 3 - 3 Korona Olszany
Fenix Leszno 1 - 2 Orzeł Torki
Wiar Krówniki 0 - 2 GKS Orły
Żurawianka Żurawica 5 - 2 Korona Trójczyce
Gwiazda Maćkowice 2 - 0 Wiar Huwniki
LKS Batycze 6 - 0 Pogórze Dubiecko
LKS Nakło 5 - 2 Artmax Pikulice

8. kolejka - Jarosław > Klasa A Przemyśl 29/30 września
Wiar Krówniki 2 - 3 Fort Jaksmanice
Tęcza Kosienice 2 - 3 Żurawianka Żurawica
GKS Orły 2 - 0 Korona Olszany
Orzeł Torki 6 - 0 Bizon Medyka
Artmax Pikulice 0 - 2 Fenix Leszno
Pogórze Dubiecko 6 - 2 LKS Nakło
Wiar Huwniki 1 - 1 LKS Batycze
Korona Trójczyce 0 - 3 Gwiazda Maćkowice
9. kolejka - Jarosław > Klasa A Przemyśl 6/7 października
Fort Jaksmanice 1 - 3 GKS Orły
Bizon Medyka 0 - 3 Artmax Pikulice
LKS Nakło 0 - 3 Wiar Huwniki
Żurawianka Żurawica 3 - 0 * Wiar Krówniki
Gwiazda Maćkowice 1 - 1 Tęcza Kosienice
LKS Batycze 5 - 2 Korona Trójczyce
Fenix Leszno 0 - 3 Pogórze Dubiecko
Korona Olszany 1 - 6 Orzeł Torki
10. kolejka - Jarosław > Klasa A Przemyśl 13/14 października
Fort Jaksmanice 2 - 2 Żurawianka Żurawica
Artmax Pikulice 4 - 2 Korona Olszany
Wiar Huwniki 0 - 2 Fenix Leszno
GKS Orły 3 - 1 Orzeł Torki
Pogórze Dubiecko 4 - 1 Bizon Medyka
Korona Trójczyce 2 - 1 LKS Nakło
Tęcza Kosienice 1 - 8 LKS Batycze
Wiar Krówniki 1 - 1 Gwiazda Maćkowice
11. kolejka - Jarosław > Klasa A Przemyśl 20/21 października
Bizon Medyka 1 - 0 Wiar Huwniki
Żurawianka Żurawica 0 - 3 GKS Orły
Gwiazda Maćkowice 4 - 0 Fort Jaksmanice
LKS Batycze 2 - 2 Wiar Krówniki
LKS Nakło 3 - 1 Tęcza Kosienice
Fenix Leszno 7 - 1 Korona Trójczyce
Korona Olszany 0 - 2 Pogórze Dubiecko
Orzeł Torki 2 - 1 Artmax Pikulice
12. kolejka - Jarosław > Klasa A Przemyśl 27/28 października
Wiar Krówniki 1 - 1 LKS Nakło
GKS Orły 2 - 1 Artmax Pikulice
Pogórze Dubiecko 2 - 1 Orzeł Torki
Wiar Huwniki 1 - 1 Korona Olszany
Korona Trójczyce 0 - 6 * Bizon Medyka
Tęcza Kosienice 0 - 4 Fenix Leszno
Fort Jaksmanice 0 - 7 LKS Batycze
Żurawianka Żurawica 0 - 2 Gwiazda Maćkowice
13. kolejka - Jarosław > Klasa A Przemyśl 3/4 listopada
Bizon Medyka 3 - 0 * Tęcza Kosienice
Gwiazda Maćkowice 2 - 0 GKS Orły
LKS Batycze 2 - 0 Żurawianka Żurawica
LKS Nakło 0 - 0 Fort Jaksmanice
Fenix Leszno 1 - 3 Wiar Krówniki
Korona Olszany 5 - 2 Korona Trójczyce
Orzeł Torki 1 - 3 Wiar Huwniki
Artmax Pikulice 0 - 2 Pogórze Dubiecko

14. kolejka - Jarosław > Klasa A Przemyśl 10/11 listopada
Wiar Huwniki 3 - 2 Artmax Pikulice
Korona Trójczyce 0 - 3 Orzeł Torki
Wiar Krówniki 2 - 1 Bizon Medyka
Fort Jaksmanice 0 - 3 Fenix Leszno
GKS Orły 2 - 0 Pogórze Dubiecko
Tęcza Kosienice 1 - 4 Korona Olszany
Żurawianka Żurawica 5 - 1 LKS Nakło
Gwiazda Maćkowice 1 - 1 LKS Batycze
15. kolejka - Jarosław > Klasa A Przemyśl 17/18 listopada
LKS Nakło 2 - 1 Gwiazda Maćkowice
Fenix Leszno 4 - 1 Żurawianka Żurawica
Bizon Medyka 2 - 2 Fort Jaksmanice
Orzeł Torki 1 - 1 Tęcza Kosienice
LKS Batycze 2 - 3 GKS Orły
Korona Olszany 1 - 4 Wiar Krówniki
Artmax Pikulice 4 - 2 Korona Trójczyce
Pogórze Dubiecko 1 - 0 Wiar Huwniki
16. kolejka - Jarosław > Klasa A Przemyśl 16/17 marca
Fenix Leszno 3 - 1 Gwiazda Maćkowice
Korona Olszany 3 - 2 Fort Jaksmanice
Bizon Medyka 2 - 1 Żurawianka Żurawica
LKS Nakło 4 - 3 LKS Batycze
Artmax Pikulice 1 - 3 Tęcza Kosienice
GKS Orły 3 - 0 Wiar Huwniki
Pogórze Dubiecko 7 - 1 Korona Trójczyce
Orzeł Torki 1 - 1 Wiar Krówniki
17. kolejka - Jarosław > Klasa A Przemyśl 23/24 marca
Tęcza Kosienice 1 - 0 Pogórze Dubiecko
LKS Nakło 0 - 1 GKS Orły
LKS Batycze 5 - 0 Fenix Leszno
Gwiazda Maćkowice 3 - 0 Bizon Medyka
Żurawianka Żurawica 2 - 0 Korona Olszany
Fort Jaksmanice 3 - 1 Orzeł Torki
Wiar Krówniki 7 - 0 Artmax Pikulice
Korona Trójczyce 3 - 4 Wiar Huwniki
18. kolejka - Jarosław > Klasa A Przemyśl 30/31 marca
Fenix Leszno 2 - 1 LKS Nakło
GKS Orły 4 - 0 Korona Trójczyce
Korona Olszany 2 - 3 Gwiazda Maćkowice
Bizon Medyka 3 - 2 LKS Batycze
Wiar Huwniki 1 - 2 Tęcza Kosienice
Pogórze Dubiecko 4 - 1 Wiar Krówniki
Artmax Pikulice 1 - 3 Fort Jaksmanice
Orzeł Torki 1 - 0 Żurawianka Żurawica
19. kolejka - Jarosław > Klasa A Przemyśl 6/7 kwietnia
Fenix Leszno 3 - 3 GKS Orły
Pogórze Dubiecko 1 - 0 Fort Jaksmanice
LKS Nakło 2 - 0 Bizon Medyka
LKS Batycze 2 - 0 Korona Olszany
Gwiazda Maćkowice 1 - 2 Orzeł Torki
Żurawianka Żurawica 3 - 2 Artmax Pikulice
Wiar Krówniki 3 - 0 * Wiar Huwniki
Tęcza Kosienice 4 - 2 Korona Trójczyce

20. kolejka - Jarosław > Klasa A Przemyśl 13/14 kwietnia
Artmax Pikulice 1 - 9 Gwiazda Maćkowice
Korona Olszany 1 - 1 LKS Nakło
Bizon Medyka 0 - 2 Fenix Leszno
Fort Jaksmanice 2 - 2 Wiar Huwniki
GKS Orły 2 - 0 Tęcza Kosienice
Korona Trójczyce 1 - 2 Wiar Krówniki
Pogórze Dubiecko 4 - 0 Żurawianka Żurawica
Orzeł Torki 1 - 2 LKS Batycze
21. kolejka - Jarosław > Klasa A Przemyśl 20/21 kwietnia
Bizon Medyka 2 - 0 GKS Orły
Fenix Leszno 6 - 0 Korona Olszany
LKS Nakło 3 - 2 Orzeł Torki
LKS Batycze 8 - 1 Artmax Pikulice
Gwiazda Maćkowice 3 - 4 Pogórze Dubiecko
Żurawianka Żurawica 5 - 3 Wiar Huwniki
Fort Jaksmanice 7 - 1 Korona Trójczyce
Wiar Krówniki 4 - 0 Tęcza Kosienice
22. kolejka - Jarosław > Klasa A Przemyśl 27/28 kwietnia
GKS Orły ? - ? Wiar Krówniki
Tęcza Kosienice ? - ? Fort Jaksmanice
Korona Trójczyce ? - ? Żurawianka Żurawica
Wiar Huwniki ? - ? Gwiazda Maćkowice
Pogórze Dubiecko ? - ? LKS Batycze
Artmax Pikulice ? - ? LKS Nakło
Orzeł Torki ? - ? Fenix Leszno
Korona Olszany ? - ? Bizon Medyka
23. kolejka - Jarosław > Klasa A Przemyśl 4/5 maja
Korona Olszany ? - ? GKS Orły
Bizon Medyka ? - ? Orzeł Torki
Fenix Leszno ? - ? Artmax Pikulice
LKS Nakło ? - ? Pogórze Dubiecko
LKS Batycze ? - ? Wiar Huwniki
Gwiazda Maćkowice ? - ? Korona Trójczyce
Żurawianka Żurawica ? - ? Tęcza Kosienice
Fort Jaksmanice ? - ? Wiar Krówniki
24. kolejka - Jarosław > Klasa A Przemyśl 11/12 maja
GKS Orły ? - ? Fort Jaksmanice
Wiar Krówniki ? - ? Żurawianka Żurawica
Tęcza Kosienice ? - ? Gwiazda Maćkowice
Korona Trójczyce ? - ? LKS Batycze
Wiar Huwniki ? - ? LKS Nakło
Pogórze Dubiecko ? - ? Fenix Leszno
Artmax Pikulice ? - ? Bizon Medyka
Orzeł Torki ? - ? Korona Olszany
25. kolejka - Jarosław > Klasa A Przemyśl 18/19 maja
Orzeł Torki ? - ? GKS Orły
Korona Olszany ? - ? Artmax Pikulice
Bizon Medyka ? - ? Pogórze Dubiecko
Fenix Leszno ? - ? Wiar Huwniki
LKS Nakło ? - ? Korona Trójczyce
LKS Batycze ? - ? Tęcza Kosienice
Gwiazda Maćkowice ? - ? Wiar Krówniki
Żurawianka Żurawica ? - ? Fort Jaksmanice

26. kolejka - Jarosław > Klasa A Przemyśl 25/26 maja
GKS Orły ? - ? Żurawianka Żurawica
Fort Jaksmanice ? - ? Gwiazda Maćkowice
Wiar Krówniki ? - ? LKS Batycze
Tęcza Kosienice ? - ? LKS Nakło
Korona Trójczyce ? - ? Fenix Leszno
Wiar Huwniki ? - ? Bizon Medyka
Pogórze Dubiecko ? - ? Korona Olszany
Artmax Pikulice ? - ? Orzeł Torki
27. kolejka - Jarosław > Klasa A Przemyśl 1/2 czerwca
Artmax Pikulice ? - ? GKS Orły
Orzeł Torki ? - ? Pogórze Dubiecko
Korona Olszany ? - ? Wiar Huwniki
Bizon Medyka ? - ? Korona Trójczyce
Fenix Leszno ? - ? Tęcza Kosienice
LKS Nakło ? - ? Wiar Krówniki
LKS Batycze ? - ? Fort Jaksmanice
Gwiazda Maćkowice ? - ? Żurawianka Żurawica
28. kolejka - Jarosław > Klasa A Przemyśl 8/9 czerwca
GKS Orły ? - ? Gwiazda Maćkowice
Żurawianka Żurawica ? - ? LKS Batycze
Fort Jaksmanice ? - ? LKS Nakło
Wiar Krówniki ? - ? Fenix Leszno
Tęcza Kosienice ? - ? Bizon Medyka
Korona Trójczyce ? - ? Korona Olszany
Wiar Huwniki ? - ? Orzeł Torki
Pogórze Dubiecko ? - ? Artmax Pikulice
29. kolejka - Jarosław > Klasa A Przemyśl 15/16 czerwca
Pogórze Dubiecko ? - ? GKS Orły
Artmax Pikulice ? - ? Wiar Huwniki
Orzeł Torki ? - ? Korona Trójczyce
Korona Olszany ? - ? Tęcza Kosienice
Bizon Medyka ? - ? Wiar Krówniki
Fenix Leszno ? - ? Fort Jaksmanice
LKS Nakło ? - ? Żurawianka Żurawica
LKS Batycze ? - ? Gwiazda Maćkowice
30. kolejka - Jarosław > Klasa A Przemyśl 22/23 czerwca
GKS Orły ? - ? LKS Batycze
Gwiazda Maćkowice ? - ? LKS Nakło
Żurawianka Żurawica ? - ? Fenix Leszno
Fort Jaksmanice ? - ? Bizon Medyka
Wiar Krówniki ? - ? Korona Olszany
Tęcza Kosienice ? - ? Orzeł Torki
Korona Trójczyce ? - ? Artmax Pikulice
Wiar Huwniki ? - ? Pogórze Dubiecko

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem