Terminarze / wyniki - Jarosław > Klasa A Przemyśl

Zobacz też: Statystyki - Jarosław > Klasa A Przemyśl

Wybierz sezon:

Statystyki dla Jarosław > Klasa A Przemyśl Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Czuwaj Przemyśl 30 80 26 2 2 101 22 79
2 GKS Orły 30 59 18 5 7 61 40 21
3 Pogórze Dubiecko 30 52 16 4 10 82 58 24
4 Bizon Medyka 30 48 15 3 12 69 54 15
5 Wiar Huwniki 30 46 14 4 12 52 56 -4
6 LKS Batycze 30 41 11 8 11 52 54 -2
7 Orzeł Torki 30 39 12 3 15 48 67 -19
8 Fenix Leszno 30 38 10 8 12 48 57 -9
9 Artmax Pikulice 30 37 8 13 9 48 61 -13
10 Korona Trójczyce 30 36 11 3 16 56 70 -14
11 Wiar Krówniki 30 36 11 3 16 64 74 -10
12 Korona Olszany 30 35 9 8 13 49 48 1
13 LKS Nakło 30 35 9 8 13 52 63 -11
14 Tęcza Kosienice 30 34 10 4 16 52 69 -17
15 LKS Ujkowice 30 32 10 2 18 68 94 -26
16 Grom Wyszatyce 30 29 7 8 15 57 72 -15
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Jarosław > Klasa A Przemyśl 5/6 sierpnia
LKS Ujkowice 0 - 4 Czuwaj Przemyśl
Korona Trójczyce 2 - 0 Orzeł Torki
Grom Wyszatyce 3 - 4 Wiar Krówniki
Pogórze Dubiecko 1 - 1 Bizon Medyka
Artmax Pikulice 3 - 2 LKS Nakło
Wiar Huwniki 1 - 3 LKS Batycze
Korona Olszany 3 - 0 Tęcza Kosienice
GKS Orły 3 - 0 Fenix Leszno

2. kolejka - Jarosław > Klasa A Przemyśl 12/13 sierpnia
Czuwaj Przemyśl 2 - 1 Grom Wyszatyce
Orzeł Torki 0 - 0 Fenix Leszno
Tęcza Kosienice 1 - 4 GKS Orły
LKS Batycze 2 - 2 Korona Olszany
LKS Nakło 6 - 0 Wiar Huwniki
Bizon Medyka 3 - 1 Artmax Pikulice
Wiar Krówniki 5 - 1 Pogórze Dubiecko
Korona Trójczyce 3 - 5 LKS Ujkowice
3. kolejka - Jarosław > Klasa A Przemyśl 19/20 sierpnia
LKS Ujkowice 4 - 1 Orzeł Torki
Grom Wyszatyce 2 - 0 Korona Trójczyce
Pogórze Dubiecko 1 - 0 Czuwaj Przemyśl
Artmax Pikulice 3 - 2 Wiar Krówniki
Wiar Huwniki 1 - 2 Bizon Medyka
Korona Olszany 1 - 0 LKS Nakło
GKS Orły 0 - 2 LKS Batycze
Fenix Leszno 1 - 1 Tęcza Kosienice
4. kolejka - Jarosław > Klasa A Przemyśl 26/27 sierpnia
Czuwaj Przemyśl 4 - 0 Artmax Pikulice
Orzeł Torki 2 - 1 Tęcza Kosienice
LKS Batycze 0 - 0 Fenix Leszno
LKS Nakło 0 - 2 GKS Orły
Bizon Medyka 5 - 1 Korona Olszany
Wiar Krówniki 5 - 3 Wiar Huwniki
Korona Trójczyce 1 - 3 Pogórze Dubiecko
LKS Ujkowice 4 - 2 Grom Wyszatyce
5. kolejka - Jarosław > Klasa A Przemyśl 2/3 września
Fenix Leszno 2 - 2 LKS Nakło
Artmax Pikulice 2 - 3 Korona Trójczyce
Grom Wyszatyce 0 - 2 Orzeł Torki
Tęcza Kosienice 2 - 1 LKS Batycze
Pogórze Dubiecko 3 - 3 LKS Ujkowice
Wiar Huwniki 1 - 1 Czuwaj Przemyśl
Korona Olszany 2 - 2 Wiar Krówniki
GKS Orły 0 - 2 Bizon Medyka
6. kolejka - Jarosław > Klasa A Przemyśl 9/10 września
Grom Wyszatyce 4 - 1 Pogórze Dubiecko
Czuwaj Przemyśl 1 - 0 Korona Olszany
LKS Nakło 2 - 1 Tęcza Kosienice
Orzeł Torki 1 - 1 LKS Batycze
Bizon Medyka 0 - 2 Fenix Leszno
Wiar Krówniki 1 - 2 GKS Orły
Korona Trójczyce 2 - 3 Wiar Huwniki
LKS Ujkowice 3 - 1 Artmax Pikulice
7. kolejka - Jarosław > Klasa A Przemyśl 16/17 września
Pogórze Dubiecko 4 - 0 Orzeł Torki
Artmax Pikulice 2 - 3 Grom Wyszatyce
Wiar Huwniki 5 - 1 LKS Ujkowice
Korona Olszany 1 - 2 Korona Trójczyce
GKS Orły 0 - 0 Czuwaj Przemyśl
Fenix Leszno 0 - 1 Wiar Krówniki
Tęcza Kosienice 1 - 3 Bizon Medyka
LKS Batycze 4 - 1 LKS Nakło

8. kolejka - Jarosław > Klasa A Przemyśl 23/24 września
Orzeł Torki 4 - 1 LKS Nakło
Bizon Medyka 2 - 3 LKS Batycze
Wiar Krówniki 5 - 0 Tęcza Kosienice
Czuwaj Przemyśl 8 - 0 Fenix Leszno
Korona Trójczyce 0 - 1 GKS Orły
LKS Ujkowice 3 - 8 Korona Olszany
Grom Wyszatyce 1 - 1 Wiar Huwniki
Pogórze Dubiecko 1 - 2 Artmax Pikulice
9. kolejka - Jarosław > Klasa A Przemyśl 30 września / 1 października
Korona Olszany 1 - 1 Grom Wyszatyce
GKS Orły 3 - 2 LKS Ujkowice
Tęcza Kosienice 1 - 2 Czuwaj Przemyśl
Artmax Pikulice 2 - 0 Orzeł Torki
Wiar Huwniki 1 - 0 Pogórze Dubiecko
Fenix Leszno 1 - 4 Korona Trójczyce
LKS Batycze 8 - 1 Wiar Krówniki
LKS Nakło 3 - 0 Bizon Medyka
10. kolejka - Jarosław > Klasa A Przemyśl 7/8 października
Czuwaj Przemyśl 1 - 0 LKS Batycze
Orzeł Torki 1 - 4 Bizon Medyka
Wiar Krówniki 1 - 1 LKS Nakło
Korona Trójczyce 0 - 1 Tęcza Kosienice
LKS Ujkowice 4 - 0 Fenix Leszno
Grom Wyszatyce 0 - 2 GKS Orły
Pogórze Dubiecko 2 - 0 Korona Olszany
Artmax Pikulice 2 - 2 Wiar Huwniki
11. kolejka - Jarosław > Klasa A Przemyśl 14/15 października
Bizon Medyka 1 - 3 Wiar Krówniki
LKS Nakło 3 - 1 Czuwaj Przemyśl
Wiar Huwniki 2 - 1 Orzeł Torki
Korona Olszany 0 - 1 Artmax Pikulice
GKS Orły 2 - 1 Pogórze Dubiecko
Fenix Leszno 1 - 2 Grom Wyszatyce
Tęcza Kosienice 5 - 3 LKS Ujkowice
LKS Batycze 1 - 1 Korona Trójczyce
12. kolejka - Jarosław > Klasa A Przemyśl 21/22 października
Grom Wyszatyce 0 - 2 Tęcza Kosienice
Orzeł Torki 0 - 4 Wiar Krówniki
Czuwaj Przemyśl 3 - 2 Bizon Medyka
Korona Trójczyce 2 - 0 LKS Nakło
LKS Ujkowice 1 - 3 LKS Batycze
Pogórze Dubiecko 6 - 1 Fenix Leszno
Artmax Pikulice 2 - 2 GKS Orły
Wiar Huwniki 3 - 1 Korona Olszany
13. kolejka - Jarosław > Klasa A Przemyśl 28/29 października
Bizon Medyka 5 - 1 Korona Trójczyce
Tęcza Kosienice 7 - 2 Pogórze Dubiecko
Korona Olszany 1 - 3 Orzeł Torki
GKS Orły 2 - 1 Wiar Huwniki
Fenix Leszno 2 - 0 Artmax Pikulice
LKS Batycze 2 - 2 Grom Wyszatyce
LKS Nakło 4 - 1 LKS Ujkowice
Wiar Krówniki 0 - 5 Czuwaj Przemyśl

14. kolejka - Jarosław > Klasa A Przemyśl 4/5 listopada
Orzeł Torki 1 - 3 Czuwaj Przemyśl
Korona Trójczyce 2 - 3 Wiar Krówniki
LKS Ujkowice 1 - 4 Bizon Medyka
Grom Wyszatyce 2 - 2 LKS Nakło
Pogórze Dubiecko 3 - 1 LKS Batycze
Artmax Pikulice 2 - 2 Tęcza Kosienice
Wiar Huwniki 2 - 0 Fenix Leszno
Korona Olszany 2 - 2 GKS Orły
15. kolejka - Jarosław > Klasa A Przemyśl 11/12 listopada
GKS Orły 2 - 0 Orzeł Torki
Tęcza Kosienice 7 - 0 Wiar Huwniki
LKS Nakło 0 - 3 Pogórze Dubiecko
Bizon Medyka 0 - 0 Grom Wyszatyce
Czuwaj Przemyśl 2 - 1 Korona Trójczyce
Fenix Leszno 2 - 0 Korona Olszany
LKS Batycze 2 - 2 Artmax Pikulice
Wiar Krówniki 6 - 2 LKS Ujkowice
16. kolejka - Jarosław > Klasa A Przemyśl 18 marca
Orzeł Torki 4 - 1 Korona Trójczyce
Czuwaj Przemyśl 3 - 1 LKS Ujkowice
Bizon Medyka 4 - 2 Pogórze Dubiecko
LKS Nakło 3 - 3 Artmax Pikulice
LKS Batycze 3 - 0 Wiar Huwniki
Fenix Leszno 2 - 1 GKS Orły
Wiar Krówniki 3 - 5 Grom Wyszatyce
Tęcza Kosienice 1 - 0 Korona Olszany
17. kolejka - Jarosław > Klasa A Przemyśl 25 marca
GKS Orły 2 - 1 Tęcza Kosienice
Korona Olszany 0 - 1 LKS Batycze
Wiar Huwniki 1 - 0 LKS Nakło
Artmax Pikulice 3 - 2 Bizon Medyka
Pogórze Dubiecko 5 - 4 Wiar Krówniki
Grom Wyszatyce 0 - 5 Czuwaj Przemyśl
LKS Ujkowice 1 - 3 Korona Trójczyce
Fenix Leszno 5 - 2 Orzeł Torki
18. kolejka - Jarosław > Klasa A Przemyśl 31 marca
Orzeł Torki 1 - 3 LKS Ujkowice
Korona Trójczyce 2 - 0 Grom Wyszatyce
Czuwaj Przemyśl 5 - 3 Pogórze Dubiecko
Wiar Krówniki 0 - 2 Artmax Pikulice
Bizon Medyka 2 - 0 Wiar Huwniki
LKS Nakło 1 - 1 Korona Olszany
Tęcza Kosienice 2 - 2 Fenix Leszno
LKS Batycze 1 - 4 GKS Orły
19. kolejka - Jarosław > Klasa A Przemyśl 8 kwietnia
Tęcza Kosienice 0 - 1 Orzeł Torki
Wiar Huwniki 2 - 1 Wiar Krówniki
Fenix Leszno 6 - 2 LKS Batycze
GKS Orły 2 - 1 LKS Nakło
Korona Olszany 1 - 1 Bizon Medyka
Artmax Pikulice 0 - 4 Czuwaj Przemyśl
Pogórze Dubiecko 6 - 1 Korona Trójczyce
Grom Wyszatyce 1 - 2 LKS Ujkowice

20. kolejka - Jarosław > Klasa A Przemyśl 15 kwietnia
Czuwaj Przemyśl 5 - 1 Wiar Huwniki
Bizon Medyka 2 - 3 GKS Orły
LKS Nakło 1 - 1 Fenix Leszno
Orzeł Torki 3 - 2 Grom Wyszatyce
LKS Ujkowice 2 - 1 Pogórze Dubiecko
Korona Trójczyce 0 - 0 Artmax Pikulice
Wiar Krówniki 0 - 1 Korona Olszany
LKS Batycze 2 - 1 Tęcza Kosienice
21. kolejka - Jarosław > Klasa A Przemyśl 22 kwietnia
Wiar Huwniki 5 - 1 Korona Trójczyce
LKS Batycze 0 - 1 Orzeł Torki
Tęcza Kosienice 2 - 0 LKS Nakło
Fenix Leszno 4 - 1 Bizon Medyka
GKS Orły 2 - 0 Wiar Krówniki
Korona Olszany 1 - 2 Czuwaj Przemyśl
Artmax Pikulice 2 - 2 LKS Ujkowice
Pogórze Dubiecko 3 - 1 Grom Wyszatyce
22. kolejka - Jarosław > Klasa A Przemyśl 29 kwietnia
Czuwaj Przemyśl 2 - 0 GKS Orły
Bizon Medyka 1 - 0 Tęcza Kosienice
Orzeł Torki 2 - 2 Pogórze Dubiecko
Grom Wyszatyce 1 - 1 Artmax Pikulice
LKS Ujkowice 4 - 3 Wiar Huwniki
Korona Trójczyce 5 - 1 Korona Olszany
Wiar Krówniki 2 - 3 Fenix Leszno
LKS Nakło 2 - 1 LKS Batycze
23. kolejka - Jarosław > Klasa A Przemyśl 3 maja
GKS Orły 5 - 1 Korona Trójczyce
LKS Nakło 1 - 5 Orzeł Torki
LKS Batycze 1 - 3 Bizon Medyka
Tęcza Kosienice 3 - 1 Wiar Krówniki
Fenix Leszno 0 - 2 Czuwaj Przemyśl
Korona Olszany 6 - 1 LKS Ujkowice
Wiar Huwniki 5 - 0 Grom Wyszatyce
Artmax Pikulice 0 - 8 Pogórze Dubiecko
24. kolejka - Jarosław > Klasa A Przemyśl 6 maja
Czuwaj Przemyśl 5 - 0 Tęcza Kosienice
Grom Wyszatyce 1 - 4 Korona Olszany
Orzeł Torki 5 - 1 Artmax Pikulice
Pogórze Dubiecko 2 - 1 Wiar Huwniki
LKS Ujkowice 5 - 0 GKS Orły
Korona Trójczyce 1 - 0 Fenix Leszno
Wiar Krówniki 1 - 2 LKS Batycze
Bizon Medyka 0 - 3 LKS Nakło
25. kolejka - Jarosław > Klasa A Przemyśl 13 maja
Tęcza Kosienice 3 - 8 Korona Trójczyce
Bizon Medyka 2 - 4 Orzeł Torki
LKS Nakło 1 - 1 Wiar Krówniki
GKS Orły 3 - 5 Grom Wyszatyce
LKS Batycze 0 - 4 Czuwaj Przemyśl
Fenix Leszno 6 - 3 LKS Ujkowice
Korona Olszany 1 - 2 Pogórze Dubiecko
Wiar Huwniki 0 - 0 Artmax Pikulice

26. kolejka - Jarosław > Klasa A Przemyśl 20 maja
Czuwaj Przemyśl 4 - 1 LKS Nakło
Orzeł Torki 0 - 2 Wiar Huwniki
Artmax Pikulice 2 - 2 Korona Olszany
Pogórze Dubiecko 1 - 3 GKS Orły
Grom Wyszatyce 1 - 3 Fenix Leszno
LKS Ujkowice 1 - 2 Tęcza Kosienice
Korona Trójczyce 1 - 1 LKS Batycze
Wiar Krówniki 3 - 1 Bizon Medyka
27. kolejka - Jarosław > Klasa A Przemyśl 27 maja
Bizon Medyka 0 - 4 Czuwaj Przemyśl
Tęcza Kosienice 4 - 4 Grom Wyszatyce
Wiar Krówniki 1 - 2 Orzeł Torki
LKS Nakło 3 - 2 Korona Trójczyce
LKS Batycze 3 - 1 LKS Ujkowice
Fenix Leszno 4 - 4 Pogórze Dubiecko
GKS Orły 1 - 1 Artmax Pikulice
Korona Olszany 3 - 0 Wiar Huwniki
28. kolejka - Jarosław > Klasa A Przemyśl 3 czerwca
Czuwaj Przemyśl 8 - 1 Wiar Krówniki
Korona Trójczyce 0 - 6 Bizon Medyka
Orzeł Torki 1 - 3 Korona Olszany
Wiar Huwniki 2 - 1 GKS Orły
Artmax Pikulice 0 - 0 Fenix Leszno
Pogórze Dubiecko 3 - 1 Tęcza Kosienice
Grom Wyszatyce 7 - 0 LKS Batycze
LKS Ujkowice 2 - 3 LKS Nakło
29. kolejka - Jarosław > Klasa A Przemyśl 10 czerwca
Czuwaj Przemyśl 7 - 0 Orzeł Torki
Bizon Medyka 6 - 2 LKS Ujkowice
LKS Nakło 4 - 4 Grom Wyszatyce
Tęcza Kosienice 0 - 6 Artmax Pikulice
Wiar Krówniki 1 - 3 Korona Trójczyce
LKS Batycze 0 - 1 Pogórze Dubiecko
Fenix Leszno 0 - 1 Wiar Huwniki
GKS Orły 1 - 1 Korona Olszany
30. kolejka - Jarosław > Klasa A Przemyśl 17 czerwca
Orzeł Torki 1 - 6 GKS Orły
Wiar Huwniki 3 - 0 Tęcza Kosienice
Artmax Pikulice 2 - 2 LKS Batycze
Korona Olszany 1 - 0 Fenix Leszno
Pogórze Dubiecko 7 - 1 LKS Nakło
Grom Wyszatyce 2 - 4 Bizon Medyka
LKS Ujkowice 1 - 2 Wiar Krówniki
Korona Trójczyce 3 - 4 Czuwaj Przemyśl

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem