Terminarze / wyniki - Jarosław > Klasa B Przeworsk

Zobacz też: Statystyki - Jarosław > Klasa B Przeworsk

Wybierz sezon:

Statystyki dla Jarosław > Klasa B Przeworsk Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Zorza Jagiełła 12 33 11 0 1 63 10 53
2 Błękitni Wierzbna 12 29 9 2 1 41 10 31
3 Żuraw Żurawiczki 12 27 9 0 3 32 16 16
4 Huragan Rozbórz Długi 12 22 7 1 4 35 26 9
5 Sobol Niżatyce 12 22 7 1 4 28 19 9
6 Błękitni Maćkówka 12 21 7 0 5 29 21 8
7 Strumyk Hawłowice 12 18 6 0 6 29 36 -7
8 Zorza II Zarzecze 12 13 4 1 7 23 31 -8
9 Wisłoczanka Tryńcza 12 11 3 2 7 19 31 -12
10 KS Kisielów 12 11 3 2 7 21 26 -5
11 Start Mirocin 12 10 3 1 8 18 34 -16
12 Sokół Studzian 12 10 3 1 8 20 32 -12
13 Nafta Gaz Jodłówka 12 1 0 1 11 4 70 -66
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Jarosław > Klasa B Przeworsk 17/18 sierpnia
Start Mirocin 1 - 2 Zorza II Zarzecze
Zorza Jagiełła 3 - 0 Błękitni Maćkówka
Sobol Niżatyce 0 - 0 Błękitni Wierzbna
KS Kisielów 3 - 1 Nafta Gaz Jodłówka
Sokół Studzian 2 - 5 Wisłoczanka Tryńcza
Huragan Rozbórz Długi 5 - 3 Strumyk Hawłowice

2. kolejka - Jarosław > Klasa B Przeworsk 24/25 sierpnia
Zorza II Zarzecze 1 - 0 Wisłoczanka Tryńcza
Nafta Gaz Jodłówka 0 - 4 Sokół Studzian
Huragan Rozbórz Długi 3 - 2 KS Kisielów
Błękitni Wierzbna 7 - 1 Strumyk Hawłowice
Błękitni Maćkówka 1 - 2 Sobol Niżatyce
Start Mirocin 2 - 4 Żuraw Żurawiczki
3. kolejka - Jarosław > Klasa B Przeworsk 31 sierpnia/1 września
Żuraw Żurawiczki 4 - 1 Zorza II Zarzecze
Zorza Jagiełła 5 - 1 Start Mirocin
Strumyk Hawłowice 2 - 3 Błękitni Maćkówka
KS Kisielów 1 - 1 Błękitni Wierzbna
Sokół Studzian 2 - 2 Huragan Rozbórz Długi
Wisłoczanka Tryńcza 1 - 1 Nafta Gaz Jodłówka
4. kolejka - Jarosław > Klasa B Przeworsk 7/8 września
Huragan Rozbórz Długi 3 - 0 Wisłoczanka Tryńcza
Błękitni Wierzbna 1 - 0 Sokół Studzian
Błękitni Maćkówka 4 - 2 KS Kisielów
Start Mirocin 0 - 3 Sobol Niżatyce
Żuraw Żurawiczki 1 - 4 Zorza Jagiełła
Zorza II Zarzecze 8 - 0 Nafta Gaz Jodłówka
5. kolejka - Jarosław > Klasa B Przeworsk 14/15 września
Wisłoczanka Tryńcza 1 - 2 Błękitni Wierzbna
Sobol Niżatyce 1 - 2 Żuraw Żurawiczki
Zorza Jagiełła 8 - 1 Zorza II Zarzecze
Strumyk Hawłowice 4 - 0 Start Mirocin
Sokół Studzian 0 - 3 * Błękitni Maćkówka
Nafta Gaz Jodłówka 0 - 8 Huragan Rozbórz Długi
6. kolejka - Jarosław > Klasa B Przeworsk 21/22 września
Start Mirocin 2 - 0 KS Kisielów
Błękitni Wierzbna 14 - 0 Nafta Gaz Jodłówka
Zorza II Zarzecze 0 - 2 Huragan Rozbórz Długi
Błękitni Maćkówka 3 - 4 Wisłoczanka Tryńcza
Żuraw Żurawiczki 4 - 0 Strumyk Hawłowice
Zorza Jagiełła 6 - 1 Sobol Niżatyce
7. kolejka - Jarosław > Klasa B Przeworsk 28/29 września
Nafta Gaz Jodłówka 0 - 7 Błękitni Maćkówka
Strumyk Hawłowice 1 - 5 Zorza Jagiełła
KS Kisielów 4 - 1 Żuraw Żurawiczki
Sokół Studzian 2 - 4 Start Mirocin
Huragan Rozbórz Długi 2 - 3 Błękitni Wierzbna
Sobol Niżatyce 4 - 1 Zorza II Zarzecze

8. kolejka - Jarosław > Klasa B Przeworsk 5/6 października
Zorza II Zarzecze 1 - 3 Błękitni Wierzbna
Błękitni Maćkówka 3 - 2 Huragan Rozbórz Długi
Start Mirocin 2 - 2 Wisłoczanka Tryńcza
Żuraw Żurawiczki 4 - 2 Sokół Studzian
Sobol Niżatyce 4 - 6 Strumyk Hawłowice
Zorza Jagiełła 5 - 1 KS Kisielów
9. kolejka - Jarosław > Klasa B Przeworsk 12/13 października
Wisłoczanka Tryńcza 1 - 6 Żuraw Żurawiczki
Strumyk Hawłowice 3 - 2 Zorza II Zarzecze
KS Kisielów 0 - 1 Sobol Niżatyce
Nafta Gaz Jodłówka 1 - 4 Start Mirocin
Błękitni Wierzbna 3 - 1 Błękitni Maćkówka
Sokół Studzian 0 - 4 Zorza Jagiełła
10. kolejka - Jarosław > Klasa B Przeworsk 19/20 października
Żuraw Żurawiczki 4 - 0 Nafta Gaz Jodłówka
Zorza Jagiełła 3 - 0 Wisłoczanka Tryńcza
Sobol Niżatyce 3 - 0 Sokół Studzian
Strumyk Hawłowice 2 - 0 KS Kisielów
Zorza II Zarzecze 2 - 1 Błękitni Maćkówka
Start Mirocin 0 - 4 Huragan Rozbórz Długi
11. kolejka - Jarosław > Klasa B Przeworsk 26/27 października
Sokół Studzian 5 - 1 Strumyk Hawłowice
KS Kisielów 2 - 2 Zorza II Zarzecze
Wisłoczanka Tryńcza 0 - 3 Sobol Niżatyce
Nafta Gaz Jodłówka 1 - 9 Zorza Jagiełła
Huragan Rozbórz Długi 0 - 1 Żuraw Żurawiczki
Błękitni Wierzbna 5 - 1 Start Mirocin
12. kolejka - Jarosław > Klasa B Przeworsk 2/3 listopada
Zorza Jagiełła 10 - 1 Huragan Rozbórz Długi
Żuraw Żurawiczki 1 - 0 Błękitni Wierzbna
Sobol Niżatyce 4 - 0 Nafta Gaz Jodłówka
Strumyk Hawłowice 2 - 1 Wisłoczanka Tryńcza
KS Kisielów 3 - 0 Sokół Studzian
Start Mirocin 1 - 2 Błękitni Maćkówka
13. kolejka - Jarosław > Klasa B Przeworsk 9/10 listopada
Sokół Studzian 3 - 2 Zorza II Zarzecze
Wisłoczanka Tryńcza 4 - 3 KS Kisielów
Huragan Rozbórz Długi 3 - 2 Sobol Niżatyce
Błękitni Wierzbna 2 - 1 Zorza Jagiełła
Błękitni Maćkówka 1 - 0 Żuraw Żurawiczki
Nafta Gaz Jodłówka 0 - 4 Strumyk Hawłowice

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem