Tabela: Jarosław > Klasa B Przeworsk Umieść na swojej stronie
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GKS Zarzecze | 3 | 9 | 3 | 0 | 0 | 11 | 1 | 10 | |
2 | Nafta Gaz Jodłówka | 3 | 9 | 3 | 0 | 0 | 12 | 3 | 9 | |
3 | Błyskawica Rozbórz | 3 | 7 | 2 | 1 | 0 | 8 | 2 | 6 | |
4 | Błękitni Maćkówka | 2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 6 | 2 | 4 | |
5 | Pogórze Rokietnica | 3 | 6 | 2 | 0 | 1 | 4 | 3 | 1 | |
6 | Alabaster Łopuszka Wielka | 3 | 4 | 1 | 1 | 1 | 6 | 4 | 2 | |
7 | Gacovia Gać | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 | 1 | |
8 | Błękitni Wierzbna | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 3 | 4 | -1 | |
9 | Huragan Rozbórz Długi | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 8 | -3 | |
10 | PKS UNUM Babice | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 7 | -3 | |
11 | KS Kisielów | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 9 | -7 | |
12 | Iskra Cieszacin Wielki | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 12 | -9 | |
13 | KS Pełnatycze | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 12 | -10 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka |
Terminarz: Jarosław > Klasa B Przeworsk (sezon 2023/2024)
14. kolejka - Jarosław > Klasa B Przeworsk | 23/24 marca | ||
---|---|---|---|
GKS Zarzecze | 4 - 0 | PKS UNUM Babice | |
Pogórze Rokietnica | 2 - 0 | Gacovia Gać | |
Nafta Gaz Jodłówka | 6 - 2 | KS Kisielów | |
Huragan Rozbórz Długi | 0 - 4 | Alabaster Łopuszka Wielka | |
Błękitni Maćkówka | 4 - 1 | Iskra Cieszacin Wielki | |
Błyskawica Rozbórz | 3 - 1 | KS Pełnatycze |
15. kolejka - Jarosław > Klasa B Przeworsk | 6/7 kwietnia | ||
---|---|---|---|
Iskra Cieszacin Wielki | 2 - 4 | Huragan Rozbórz Długi | |
Pogórze Rokietnica | 0 - 3 | PKS UNUM Babice | |
Alabaster Łopuszka Wielka | 1 - 1 | Błyskawica Rozbórz | |
KS Pełnatycze | 0 - 3 | Nafta Gaz Jodłówka | |
Gacovia Gać | 3 - 0 * | Błękitni Wierzbna | |
KS Kisielów | 0 - 1 | GKS Zarzecze |
16. kolejka - Jarosław > Klasa B Przeworsk | 13/14 kwietnia | ||
---|---|---|---|
Pogórze Rokietnica | 2 - 0 | KS Kisielów | |
Nafta Gaz Jodłówka | 3 - 1 | Alabaster Łopuszka Wielka | |
Huragan Rozbórz Długi | 1 - 2 | Błękitni Maćkówka | |
Błyskawica Rozbórz | 4 - 0 | Iskra Cieszacin Wielki | |
GKS Zarzecze | 6 - 1 | KS Pełnatycze | |
Błękitni Wierzbna | 3 - 1 | PKS UNUM Babice |
17. kolejka - Jarosław > Klasa B Przeworsk | 20/21 kwietnia | ||
---|---|---|---|
Iskra Cieszacin Wielki | ? - ? | Nafta Gaz Jodłówka | |
KS Pełnatycze | ? - ? | Pogórze Rokietnica | |
PKS UNUM Babice | ? - ? | Gacovia Gać | |
Błękitni Maćkówka | ? - ? | Błyskawica Rozbórz | |
Alabaster Łopuszka Wielka | ? - ? | GKS Zarzecze | |
KS Kisielów | ? - ? | Błękitni Wierzbna |
18. kolejka - Jarosław > Klasa B Przeworsk | 27/28 kwietnia | ||
---|---|---|---|
Gacovia Gać | ? - ? | KS Kisielów | |
Błękitni Wierzbna | ? - ? | KS Pełnatycze | |
Pogórze Rokietnica | ? - ? | Alabaster Łopuszka Wielka | |
GKS Zarzecze | ? - ? | Iskra Cieszacin Wielki | |
Nafta Gaz Jodłówka | ? - ? | Błękitni Maćkówka | |
Błyskawica Rozbórz | ? - ? | Huragan Rozbórz Długi |
19. kolejka - Jarosław > Klasa B Przeworsk | 1 maja | ||
---|---|---|---|
Huragan Rozbórz Długi | ? - ? | Nafta Gaz Jodłówka | |
Błękitni Maćkówka | ? - ? | GKS Zarzecze | |
Iskra Cieszacin Wielki | ? - ? | Pogórze Rokietnica | |
Alabaster Łopuszka Wielka | ? - ? | Błękitni Wierzbna | |
KS Pełnatycze | ? - ? | Gacovia Gać | |
KS Kisielów | ? - ? | PKS UNUM Babice |
20. kolejka - Jarosław > Klasa B Przeworsk | 4/5 maja | ||
---|---|---|---|
PKS UNUM Babice | ? - ? | KS Pełnatycze | |
Gacovia Gać | ? - ? | Alabaster Łopuszka Wielka | |
Błękitni Wierzbna | ? - ? | Iskra Cieszacin Wielki | |
Pogórze Rokietnica | ? - ? | Błękitni Maćkówka | |
GKS Zarzecze | ? - ? | Huragan Rozbórz Długi | |
Nafta Gaz Jodłówka | ? - ? | Błyskawica Rozbórz |
21. kolejka - Jarosław > Klasa B Przeworsk | 11/12 maja | ||
---|---|---|---|
Błyskawica Rozbórz | ? - ? | GKS Zarzecze | |
Huragan Rozbórz Długi | ? - ? | Pogórze Rokietnica | |
Błękitni Maćkówka | ? - ? | Błękitni Wierzbna | |
Iskra Cieszacin Wielki | ? - ? | Gacovia Gać | |
Alabaster Łopuszka Wielka | ? - ? | PKS UNUM Babice | |
KS Pełnatycze | ? - ? | KS Kisielów |
22. kolejka - Jarosław > Klasa B Przeworsk | 18/19 maja | ||
---|---|---|---|
KS Kisielów | ? - ? | Alabaster Łopuszka Wielka | |
PKS UNUM Babice | ? - ? | Iskra Cieszacin Wielki | |
Gacovia Gać | ? - ? | Błękitni Maćkówka | |
Błękitni Wierzbna | ? - ? | Huragan Rozbórz Długi | |
Pogórze Rokietnica | ? - ? | Błyskawica Rozbórz | |
GKS Zarzecze | ? - ? | Nafta Gaz Jodłówka |
23. kolejka - Jarosław > Klasa B Przeworsk | 25/26 maja | ||
---|---|---|---|
Nafta Gaz Jodłówka | ? - ? | Pogórze Rokietnica | |
Błyskawica Rozbórz | ? - ? | Błękitni Wierzbna | |
Huragan Rozbórz Długi | ? - ? | Gacovia Gać | |
Błękitni Maćkówka | ? - ? | PKS UNUM Babice | |
Iskra Cieszacin Wielki | ? - ? | KS Kisielów | |
Alabaster Łopuszka Wielka | ? - ? | KS Pełnatycze |
24. kolejka - Jarosław > Klasa B Przeworsk | 1/2 czerwca | ||
---|---|---|---|
KS Pełnatycze | ? - ? | Iskra Cieszacin Wielki | |
KS Kisielów | ? - ? | Błękitni Maćkówka | |
PKS UNUM Babice | ? - ? | Huragan Rozbórz Długi | |
Gacovia Gać | ? - ? | Błyskawica Rozbórz | |
Błękitni Wierzbna | ? - ? | Nafta Gaz Jodłówka | |
Pogórze Rokietnica | ? - ? | GKS Zarzecze |
25. kolejka - Jarosław > Klasa B Przeworsk | 8/9 czerwca | ||
---|---|---|---|
Iskra Cieszacin Wielki | ? - ? | Alabaster Łopuszka Wielka | |
Błękitni Maćkówka | ? - ? | KS Pełnatycze | |
Huragan Rozbórz Długi | ? - ? | KS Kisielów | |
Błyskawica Rozbórz | ? - ? | PKS UNUM Babice | |
GKS Zarzecze | ? - ? | Błękitni Wierzbna | |
Nafta Gaz Jodłówka | ? - ? | Gacovia Gać |
26. kolejka - Jarosław > Klasa B Przeworsk | 15/16 czerwca | ||
---|---|---|---|
Alabaster Łopuszka Wielka | ? - ? | Błękitni Maćkówka | |
KS Pełnatycze | ? - ? | Huragan Rozbórz Długi | |
KS Kisielów | ? - ? | Błyskawica Rozbórz | |
PKS UNUM Babice | ? - ? | Nafta Gaz Jodłówka | |
Gacovia Gać | ? - ? | GKS Zarzecze | |
Błękitni Wierzbna | ? - ? | Pogórze Rokietnica |