Terminarze / wyniki - Stalowa Wola > Klasa B, gr. III

Zobacz też: Statystyki - Stalowa Wola > Klasa B, gr. III

Wybierz sezon:

Statystyki dla Stalowa Wola > Klasa B, gr. III Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Azalia Wola Zarczycka 24 68 22 2 0 114 16 98
2 Grabniak Hucisko 24 57 18 3 3 72 34 38
3 Orzeł Rudnik 24 50 16 2 6 54 37 17
4 Tanew Harasiuki 24 49 16 1 7 98 45 53
5 Advit Łętownia 24 40 12 4 8 50 33 17
6 KS Łukowa 25 37 11 4 10 71 42 29
7 Wólczanka Wólka Grodziska 24 36 10 6 8 48 53 -5
8 LZS Przędzel 23 29 9 2 12 35 59 -24
9 Kłyż Tarnogóra 24 29 8 5 11 40 52 -12
10 Orzeł Biedaczów 24 23 6 5 13 36 55 -19
11 Jodła Przychojec 24 21 5 6 13 42 57 -15
12 Jutrzenka Kopki 24 13 3 4 17 29 81 -52
13 KS Majdan Łętowski 23 11 3 2 18 24 71 -47
14 Jutrzenka Dębno 13 0 0 0 13 7 85 -78
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. III 11/12 sierpnia
Jodła Przychojec 0 - 3 KS Łukowa
Kłyż Tarnogóra 2 - 6 Azalia Wola Zarczycka
Orzeł Biedaczów 2 - 4 Advit Łętownia
LZS Przędzel 0 - 1 Jutrzenka Kopki
Wólczanka Wólka Grodziska 0 - 0 KS Majdan Łętowski
Tanew Harasiuki 2 - 5 Grabniak Hucisko
Jutrzenka Dębno 0 - 4 Orzeł Rudnik

2. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. III 15 sierpnia
KS Łukowa 1 - 2 Wólczanka Wólka Grodziska
Orzeł Rudnik 2 - 1 Jodła Przychojec
Jutrzenka Kopki 7 - 0 Jutrzenka Dębno
Orzeł Biedaczów 2 - 2 Kłyż Tarnogóra
Advit Łętownia 2 - 1 KS Majdan Łętowski
Azalia Wola Zarczycka 2 - 1 Tanew Harasiuki
Grabniak Hucisko 6 - 2 LZS Przędzel
3. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. III 18/19 sierpnia
Kłyż Tarnogóra 1 - 1 Advit Łętownia
LZS Przędzel 0 - 9 Azalia Wola Zarczycka
Jutrzenka Dębno 2 - 7 Grabniak Hucisko
Jodła Przychojec 1 - 1 Jutrzenka Kopki
KS Majdan Łętowski 0 - 6 KS Łukowa
Tanew Harasiuki 5 - 1 Orzeł Biedaczów
Wólczanka Wólka Grodziska 2 - 1 Orzeł Rudnik
4. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. III 25/26 sierpnia
Azalia Wola Zarczycka 3 - 0 * Jutrzenka Dębno
Advit Łętownia 2 - 2 KS Łukowa
Orzeł Rudnik 2 - 1 KS Majdan Łętowski
Jutrzenka Kopki 1 - 2 Wólczanka Wólka Grodziska
Grabniak Hucisko 3 - 0 * Jodła Przychojec
Orzeł Biedaczów 3 - 0 * LZS Przędzel
Kłyż Tarnogóra 1 - 3 Tanew Harasiuki
5. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. III 1/2 września
Tanew Harasiuki 3 - 0 Advit Łętownia
Jutrzenka Dębno 2 - 4 Orzeł Biedaczów
Jodła Przychojec 1 - 1 Azalia Wola Zarczycka
LZS Przędzel 3 - 0 Kłyż Tarnogóra
Wólczanka Wólka Grodziska 0 - 1 Grabniak Hucisko
KS Majdan Łętowski 0 - 3 Jutrzenka Kopki
KS Łukowa 2 - 3 Orzeł Rudnik
6. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. III 8/9 września
Advit Łętownia 0 - 1 Orzeł Rudnik
Jutrzenka Kopki 0 - 4 KS Łukowa
Azalia Wola Zarczycka 5 - 0 Wólczanka Wólka Grodziska
Kłyż Tarnogóra 3 - 0 * Jutrzenka Dębno
Tanew Harasiuki 8 - 1 LZS Przędzel
Grabniak Hucisko 2 - 0 KS Majdan Łętowski
Orzeł Biedaczów 2 - 1 Jodła Przychojec
7. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. III 15/16 września
Orzeł Rudnik 1 - 0 Jutrzenka Kopki
LZS Przędzel 1 - 1 Advit Łętownia
Jodła Przychojec 1 - 3 Kłyż Tarnogóra
Wólczanka Wólka Grodziska 1 - 1 Orzeł Biedaczów
KS Majdan Łętowski 0 - 3 Azalia Wola Zarczycka
KS Łukowa 1 - 2 Grabniak Hucisko
Jutrzenka Dębno 0 - 13 Tanew Harasiuki

8. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. III 22/23 września
LZS Przędzel 5 - 1 Jutrzenka Dębno
Advit Łętownia 3 - 0 Jutrzenka Kopki
Azalia Wola Zarczycka 3 - 1 KS Łukowa
Orzeł Biedaczów 0 - 1 KS Majdan Łętowski
Kłyż Tarnogóra 1 - 2 Wólczanka Wólka Grodziska
Tanew Harasiuki 3 - 1 Jodła Przychojec
Grabniak Hucisko 2 - 2 Orzeł Rudnik
9. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. III 29/30 września
Jodła Przychojec 1 - 3 LZS Przędzel
Orzeł Rudnik 2 - 2 Azalia Wola Zarczycka
KS Majdan Łętowski 0 - 3 Kłyż Tarnogóra
Jutrzenka Kopki 2 - 2 Grabniak Hucisko
Wólczanka Wólka Grodziska 1 - 3 Tanew Harasiuki
Jutrzenka Dębno 0 - 9 Advit Łętownia
KS Łukowa 3 - 0 Orzeł Biedaczów
10. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. III 6/7 października
Advit Łętownia 0 - 5 Grabniak Hucisko
Azalia Wola Zarczycka 4 - 0 Jutrzenka Kopki
Kłyż Tarnogóra 4 - 0 KS Łukowa
LZS Przędzel 1 - 1 Wólczanka Wólka Grodziska
Jutrzenka Dębno 1 - 8 Jodła Przychojec
Tanew Harasiuki 6 - 0 KS Majdan Łętowski
Orzeł Biedaczów 0 - 4 Orzeł Rudnik
11. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. III 13/14 października
Jodła Przychojec 1 - 4 Advit Łętownia
Wólczanka Wólka Grodziska 6 - 0 Jutrzenka Dębno
KS Majdan Łętowski 2 - 3 LZS Przędzel
KS Łukowa 2 - 3 Tanew Harasiuki
Orzeł Rudnik 3 - 0 * Kłyż Tarnogóra
Jutrzenka Kopki 0 - 3 Orzeł Biedaczów
Grabniak Hucisko 0 - 3 Azalia Wola Zarczycka
12. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. III 20/21 października
Jodła Przychojec 2 - 2 Wólczanka Wólka Grodziska
Orzeł Biedaczów 2 - 4 Grabniak Hucisko
Kłyż Tarnogóra 2 - 2 Jutrzenka Kopki
LZS Przędzel 0 - 1 KS Łukowa
Jutrzenka Dębno 1 - 3 KS Majdan Łętowski
Tanew Harasiuki 5 - 2 Orzeł Rudnik
Advit Łętownia 2 - 3 Azalia Wola Zarczycka
13. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. III 27/28 października
Azalia Wola Zarczycka 3 - 0 Orzeł Biedaczów
Orzeł Rudnik 2 - 0 LZS Przędzel
Wólczanka Wólka Grodziska 2 - 0 Advit Łętownia
KS Majdan Łętowski 1 - 4 Jodła Przychojec
KS Łukowa 13 - 0 Jutrzenka Dębno
Jutrzenka Kopki 2 - 8 Tanew Harasiuki
Grabniak Hucisko 3 - 1 Kłyż Tarnogóra

14. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. III 14 kwietnia
Advit Łętownia 4 - 0 Orzeł Biedaczów
Azalia Wola Zarczycka 6 - 0 * Kłyż Tarnogóra
Jutrzenka Kopki 1 - 3 LZS Przędzel
KS Łukowa 0 - 2 Jodła Przychojec
KS Majdan Łętowski 0 - 3 Wólczanka Wólka Grodziska
Grabniak Hucisko 2 - 0 Tanew Harasiuki
15. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. III 20 kwietnia
KS Majdan Łętowski 1 - 2 Advit Łętownia
Wólczanka Wólka Grodziska 2 - 2 KS Łukowa
LZS Przędzel 1 - 3 Grabniak Hucisko
Kłyż Tarnogóra 1 - 1 Orzeł Biedaczów
Tanew Harasiuki 3 - 6 Azalia Wola Zarczycka
Jodła Przychojec 2 - 4 Orzeł Rudnik
16. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. III 28 kwietnia
Orzeł Rudnik 2 - 1 Wólczanka Wólka Grodziska
KS Łukowa 3 - 1 KS Majdan Łętowski
Advit Łętownia 4 - 0 Kłyż Tarnogóra
Jutrzenka Kopki 2 - 2 Jodła Przychojec
Azalia Wola Zarczycka 6 - 0 LZS Przędzel
Orzeł Biedaczów 0 - 7 Tanew Harasiuki
17. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. III 1 maja
KS Łukowa 1 - 1 Advit Łętownia
Wólczanka Wólka Grodziska 3 - 1 Jutrzenka Kopki
Jodła Przychojec 2 - 4 Grabniak Hucisko
Tanew Harasiuki 0 - 3 Kłyż Tarnogóra
KS Majdan Łętowski 2 - 3 Orzeł Rudnik
LZS Przędzel 1 - 0 Orzeł Biedaczów
18. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. III 5 maja
Kłyż Tarnogóra 4 - 1 LZS Przędzel
Azalia Wola Zarczycka 5 - 0 Jodła Przychojec
Grabniak Hucisko 7 - 1 Wólczanka Wólka Grodziska
Jutrzenka Kopki 1 - 5 KS Majdan Łętowski
Advit Łętownia 4 - 1 Tanew Harasiuki
Orzeł Rudnik 2 - 6 KS Łukowa
19. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. III 12 maja
LZS Przędzel 3 - 1 Tanew Harasiuki
KS Łukowa 8 - 2 Jutrzenka Kopki
Wólczanka Wólka Grodziska 1 - 7 Azalia Wola Zarczycka
Orzeł Rudnik 2 - 0 Advit Łętownia
KS Majdan Łętowski 3 - 6 Grabniak Hucisko
Jodła Przychojec 4 - 2 Orzeł Biedaczów

20. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. III 19 maja
Advit Łętownia 2 - 0 LZS Przędzel
Kłyż Tarnogóra 0 - 1 Jodła Przychojec
Grabniak Hucisko 1 - 0 KS Łukowa
Jutrzenka Kopki 0 - 7 Orzeł Rudnik
Azalia Wola Zarczycka 9 - 1 KS Majdan Łętowski
Orzeł Biedaczów 1 - 3 Wólczanka Wólka Grodziska
21. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. III 26 maja
Orzeł Rudnik 2 - 0 Grabniak Hucisko
KS Łukowa 0 - 6 Azalia Wola Zarczycka
Jutrzenka Kopki 0 - 1 Advit Łętownia
Wólczanka Wólka Grodziska 6 - 4 Kłyż Tarnogóra
Jodła Przychojec 3 - 3 Tanew Harasiuki
KS Majdan Łętowski 0 - 3 Orzeł Biedaczów
22. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. III 2 czerwca
LZS Przędzel 3 - 0 Jodła Przychojec
Grabniak Hucisko 3 - 1 Jutrzenka Kopki
Tanew Harasiuki 6 - 2 Wólczanka Wólka Grodziska
Azalia Wola Zarczycka 5 - 1 Orzeł Rudnik
Kłyż Tarnogóra 2 - 2 KS Majdan Łętowski
Orzeł Biedaczów 0 - 0 KS Łukowa
23. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. III 9 czerwca
KS Łukowa 5 - 0 Kłyż Tarnogóra
Grabniak Hucisko 2 - 1 Advit Łętownia
Jutrzenka Kopki 0 - 10 Azalia Wola Zarczycka
Wólczanka Wólka Grodziska 2 - 3 LZS Przędzel
KS Majdan Łętowski 0 - 4 Tanew Harasiuki
Orzeł Rudnik 1 - 0 Orzeł Biedaczów
24. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. III 16 czerwca
Kłyż Tarnogóra 1 - 0 Orzeł Rudnik
LZS Przędzel ? - ? KS Majdan Łętowski
Advit Łętownia 2 - 1 Jodła Przychojec
Orzeł Biedaczów 7 - 2 Jutrzenka Kopki
Tanew Harasiuki 5 - 3 KS Łukowa
Azalia Wola Zarczycka 4 - 0 Grabniak Hucisko
25. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. III 20 czerwca
Azalia Wola Zarczycka 3 - 1 Advit Łętownia
KS Łukowa 4 - 1 LZS Przędzel
Wólczanka Wólka Grodziska 3 - 3 Jodła Przychojec
Orzeł Rudnik 1 - 5 Tanew Harasiuki
Jutrzenka Kopki 0 - 2 Kłyż Tarnogóra
Grabniak Hucisko 2 - 2 Orzeł Biedaczów

26. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. III 23 czerwca
Jodła Przychojec ? - ? KS Majdan Łętowski
LZS Przędzel ? - ? Orzeł Rudnik
Advit Łętownia ? - ? Wólczanka Wólka Grodziska
Tanew Harasiuki ? - ? Jutrzenka Kopki
Kłyż Tarnogóra ? - ? Grabniak Hucisko
Orzeł Biedaczów ? - ? Azalia Wola Zarczycka

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem