Terminarze / wyniki - Dębica > Klasa A

Zobacz też: Statystyki - Dębica > Klasa A

Wybierz sezon:

Statystyki dla Dębica > Klasa A Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Piast Wolica Piaskowa 15 38 12 2 1 50 16 34
2 Płomień Zagorzyce 15 29 9 2 4 55 37 18
3 LZS Mała 15 28 9 1 5 41 32 9
4 LKS Żyraków 15 26 8 2 5 36 28 8
5 Strażak Lubzina 15 26 8 2 5 32 28 4
6 LKS Zasów-Mokre 15 25 8 1 6 30 25 5
7 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 15 25 8 1 6 42 28 14
8 LKS Nagoszyn 15 23 7 2 6 26 28 -2
9 LKS Pustków 15 20 6 2 7 32 34 -2
10 Kaskada Kamionka 15 18 6 0 9 27 30 -3
11 Progres Kawęczyn 15 18 5 3 7 19 29 -10
12 Team Przecław 15 18 6 0 9 38 42 -4
13 LKS Łopuchowa 15 17 5 2 8 19 37 -18
14 Borowiec Straszęcin 15 13 3 4 8 19 29 -10
15 Sokół Krzywa 15 11 3 2 10 27 41 -14
16 Borkovia Borek Wielki 15 10 2 4 9 23 52 -29
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Dębica > Klasa A 10/11 sierpnia
LKS Zasów-Mokre 5 - 0 Borkovia Borek Wielki
Team Przecław 4 - 2 Kaskada Kamionka
Strażak Lubzina 2 - 1 Borowiec Straszęcin
Sokół Krzywa 1 - 2 LKS Łopuchowa
Progres Kawęczyn 0 - 4 * LKS Nagoszyn
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 4 - 1 LKS Pustków
Płomień Zagorzyce 1 - 2 LKS Żyraków
Piast Wolica Piaskowa 4 - 3 LZS Mała

2. kolejka - Dębica > Klasa A 15 sierpnia
LKS Łopuchowa 2 - 1 Progres Kawęczyn
Borowiec Straszęcin 2 - 3 Sokół Krzywa
LKS Nagoszyn 2 - 1 Pogórze Wielopole Skrzyńskie
LKS Żyraków 1 - 3 Piast Wolica Piaskowa
LKS Pustków 2 - 4 Płomień Zagorzyce
LKS Zasów-Mokre 4 - 2 Team Przecław
Borkovia Borek Wielki 0 - 3 LZS Mała
Kaskada Kamionka 1 - 3 Strażak Lubzina
3. kolejka - Dębica > Klasa A 17/18 sierpnia
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 0 - 4 LKS Łopuchowa
LZS Mała 3 - 1 LKS Żyraków
Team Przecław 7 - 2 Borkovia Borek Wielki
Strażak Lubzina 4 - 1 LKS Zasów-Mokre
Sokół Krzywa 1 - 4 Kaskada Kamionka
Progres Kawęczyn 2 - 2 Borowiec Straszęcin
Płomień Zagorzyce 5 - 0 LKS Nagoszyn
Piast Wolica Piaskowa 2 - 3 LKS Pustków
4. kolejka - Dębica > Klasa A 24/25 sierpnia
LKS Łopuchowa 0 - 6 Płomień Zagorzyce
Borowiec Straszęcin 1 - 0 Pogórze Wielopole Skrzyńskie
Kaskada Kamionka 3 - 0 Progres Kawęczyn
Team Przecław 0 - 2 Strażak Lubzina
Borkovia Borek Wielki 3 - 1 LKS Żyraków
LKS Pustków 2 - 4 LZS Mała
LKS Nagoszyn 2 - 3 Piast Wolica Piaskowa
LKS Zasów-Mokre 3 - 0 Sokół Krzywa
5. kolejka - Dębica > Klasa A 31 sierpnia/1 września
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 2 - 0 Kaskada Kamionka
Strażak Lubzina 4 - 2 Borkovia Borek Wielki
Sokół Krzywa 3 - 4 Team Przecław
Progres Kawęczyn 3 - 0 LKS Zasów-Mokre
Płomień Zagorzyce 4 - 3 Borowiec Straszęcin
Piast Wolica Piaskowa 5 - 0 LKS Łopuchowa
LKS Żyraków 5 - 1 LKS Pustków
LZS Mała 3 - 0 LKS Nagoszyn
6. kolejka - Dębica > Klasa A 7/8 września
Kaskada Kamionka 2 - 7 Płomień Zagorzyce
Strażak Lubzina 3 - 1 Sokół Krzywa
Team Przecław 1 - 2 Progres Kawęczyn
Borkovia Borek Wielki 4 - 7 LKS Pustków
LKS Łopuchowa 2 - 3 LZS Mała
LKS Nagoszyn 1 - 3 LKS Żyraków
LKS Zasów-Mokre 3 - 2 Pogórze Wielopole Skrzyńskie
Borowiec Straszęcin 0 - 5 Piast Wolica Piaskowa
7. kolejka - Dębica > Klasa A 14/15 września
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 4 - 2 Team Przecław
Sokół Krzywa 6 - 1 Borkovia Borek Wielki
LKS Żyraków 4 - 0 LKS Łopuchowa
Progres Kawęczyn 2 - 1 Strażak Lubzina
Płomień Zagorzyce 1 - 1 LKS Zasów-Mokre
Piast Wolica Piaskowa 2 - 1 Kaskada Kamionka
LKS Pustków 1 - 1 LKS Nagoszyn
LZS Mała 1 - 0 Borowiec Straszęcin

8. kolejka - Dębica > Klasa A 21/22 września
Kaskada Kamionka 2 - 1 LZS Mała
Strażak Lubzina 1 - 2 Pogórze Wielopole Skrzyńskie
Sokół Krzywa 1 - 1 Progres Kawęczyn
Borkovia Borek Wielki 1 - 1 LKS Nagoszyn
LKS Łopuchowa 0 - 3 LKS Pustków
LKS Zasów-Mokre 0 - 2 Piast Wolica Piaskowa
Borowiec Straszęcin 2 - 2 LKS Żyraków
Team Przecław 3 - 6 Płomień Zagorzyce
9. kolejka - Dębica > Klasa A 28/29 września
LZS Mała 0 - 2 LKS Zasów-Mokre
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 5 - 0 Sokół Krzywa
LKS Nagoszyn 1 - 0 LKS Łopuchowa
Progres Kawęczyn 1 - 0 Borkovia Borek Wielki
Płomień Zagorzyce 5 - 3 Strażak Lubzina
Piast Wolica Piaskowa 4 - 1 Team Przecław
LKS Żyraków 1 - 4 Kaskada Kamionka
LKS Pustków 1 - 1 Borowiec Straszęcin
10. kolejka - Dębica > Klasa A 5/6 października
Borowiec Straszęcin 3 - 2 LKS Nagoszyn
Kaskada Kamionka 1 - 2 LKS Pustków
Strażak Lubzina 1 - 6 Piast Wolica Piaskowa
Sokół Krzywa 1 - 2 Płomień Zagorzyce
Borkovia Borek Wielki 2 - 2 LKS Łopuchowa
Team Przecław 4 - 3 LZS Mała
Progres Kawęczyn 0 - 4 Pogórze Wielopole Skrzyńskie
LKS Zasów-Mokre 4 - 2 LKS Żyraków
11. kolejka - Dębica > Klasa A 12/13 października
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 5 - 1 Borkovia Borek Wielki
Płomień Zagorzyce 1 - 3 Progres Kawęczyn
Piast Wolica Piaskowa 2 - 0 Sokół Krzywa
LZS Mała 3 - 1 Strażak Lubzina
LKS Żyraków 2 - 0 Team Przecław
LKS Pustków 4 - 1 LKS Zasów-Mokre
LKS Nagoszyn 2 - 1 Kaskada Kamionka
LKS Łopuchowa 2 - 1 Borowiec Straszęcin
12. kolejka - Dębica > Klasa A 19/20 października
Strażak Lubzina 0 - 0 LKS Żyraków
Kaskada Kamionka 1 - 2 LKS Łopuchowa
Sokół Krzywa 3 - 3 LZS Mała
Borkovia Borek Wielki 1 - 1 Borowiec Straszęcin
Progres Kawęczyn 1 - 1 Piast Wolica Piaskowa
LKS Zasów-Mokre 0 - 2 LKS Nagoszyn
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 7 - 2 Płomień Zagorzyce
Team Przecław 4 - 3 LKS Pustków
13. kolejka - Dębica > Klasa A 26/27 października
LKS Łopuchowa 0 - 2 LKS Zasów-Mokre
Borowiec Straszęcin 0 - 2 Kaskada Kamionka
Płomień Zagorzyce 4 - 4 Borkovia Borek Wielki
Piast Wolica Piaskowa 2 - 2 Pogórze Wielopole Skrzyńskie
LZS Mała 4 - 1 Progres Kawęczyn
LKS Żyraków 4 - 3 Sokół Krzywa
LKS Pustków 0 - 1 Strażak Lubzina
LKS Nagoszyn 2 - 1 Team Przecław

14. kolejka - Dębica > Klasa A 2/3 listopada
Strażak Lubzina 4 - 2 LKS Nagoszyn
Pogórze Wielopole Skrzyńskie 3 - 5 LZS Mała
Team Przecław 5 - 1 LKS Łopuchowa
Sokół Krzywa 2 - 1 LKS Pustków
LKS Zasów-Mokre 2 - 0 Borowiec Straszęcin
Borkovia Borek Wielki 1 - 0 Kaskada Kamionka
Progres Kawęczyn 2 - 4 LKS Żyraków
Płomień Zagorzyce 0 - 4 Piast Wolica Piaskowa
15. kolejka - Dębica > Klasa A 9-10 listopada
Borowiec Straszęcin 2 - 0 Team Przecław
Kaskada Kamionka 3 - 2 LKS Zasów-Mokre
LKS Łopuchowa 2 - 2 Strażak Lubzina
Piast Wolica Piaskowa 5 - 1 Borkovia Borek Wielki
LZS Mała 2 - 7 Płomień Zagorzyce
LKS Żyraków 4 - 1 Pogórze Wielopole Skrzyńskie
LKS Pustków 1 - 0 Progres Kawęczyn
LKS Nagoszyn 4 - 2 Sokół Krzywa

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem