http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/572/spotkanie-naborowe

Terminarze / wyniki - Dębica > Klasa B, gr. I

Zobacz też: Statystyki - Dębica > Klasa B, gr. I

Wybierz sezon:

Statystyki dla Dębica > Klasa B, gr. I Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 LZS Mała 10 27 9 0 1 39 16 23
2 Paszczyniak Paszczyna 9 20 6 2 1 26 12 14
3 Korona Góra Ropczycka 10 16 5 1 4 22 29 -7
4 Brzostowianka Brzostek 9 14 4 2 3 21 17 4
5 Kaskada II Kamionka 9 13 4 1 4 22 24 -2
6 KS Bystrzyca 10 13 4 1 5 21 22 -1
7 Piast Wolica Piaskowa 10 11 3 2 5 23 23 0
8 Baszta Zawada 9 6 2 0 7 7 19 -12
9 Borkovia Borek Wielki 10 4 1 1 8 5 24 -19
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. I 27 sierpnia
Paszczyniak Paszczyna 3 - 1 Baszta Zawada
LZS Mała 5 - 0 Borkovia Borek Wielki
KS Bystrzyca 7 - 3 Piast Wolica Piaskowa
Korona Góra Ropczycka 4 - 4 Kaskada II Kamionka

2. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. I 3 września
Piast Wolica Piaskowa 5 - 0 Korona Góra Ropczycka
Borkovia Borek Wielki 2 - 6 KS Bystrzyca
Brzostowianka Brzostek 1 - 1 Paszczyniak Paszczyna
Baszta Zawada 1 - 3 LZS Mała
3. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. I 10 września
Korona Góra Ropczycka 1 - 2 Borkovia Borek Wielki
KS Bystrzyca 2 - 1 Baszta Zawada
Kaskada II Kamionka 3 - 2 Piast Wolica Piaskowa
LZS Mała 7 - 2 Brzostowianka Brzostek
4. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. I 17 września
Borkovia Borek Wielki 1 - 2 Kaskada II Kamionka
LZS Mała 4 - 2 Paszczyniak Paszczyna
Baszta Zawada 1 - 3 Korona Góra Ropczycka
Brzostowianka Brzostek 3 - 0 KS Bystrzyca
5. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. I 24 września
KS Bystrzyca 1 - 3 Paszczyniak Paszczyna
Korona Góra Ropczycka 3 - 2 Brzostowianka Brzostek
Kaskada II Kamionka 1 - 2 Baszta Zawada
Piast Wolica Piaskowa 0 - 0 Borkovia Borek Wielki
6. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. I 1 października
Brzostowianka Brzostek 6 - 0 Kaskada II Kamionka
LZS Mała 5 - 1 KS Bystrzyca
Paszczyniak Paszczyna 6 - 1 Korona Góra Ropczycka
Baszta Zawada 0 - 1 Piast Wolica Piaskowa
7. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. I 8 października
Korona Góra Ropczycka 4 - 3 LZS Mała
Kaskada II Kamionka 1 - 2 Paszczyniak Paszczyna
Piast Wolica Piaskowa 5 - 2 Brzostowianka Brzostek
Borkovia Borek Wielki 0 - 1 Baszta Zawada

8. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. I 15 października
Brzostowianka Brzostek 1 - 0 Borkovia Borek Wielki
Paszczyniak Paszczyna 3 - 2 Piast Wolica Piaskowa
LZS Mała 4 - 3 Kaskada II Kamionka
KS Bystrzyca 0 - 1 Korona Góra Ropczycka
9. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. I 22 października
Piast Wolica Piaskowa 3 - 4 LZS Mała
Kaskada II Kamionka 3 - 1 KS Bystrzyca
Borkovia Borek Wielki 0 - 5 Paszczyniak Paszczyna
Baszta Zawada 0 - 3 Brzostowianka Brzostek
10. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. I 8 kwietnia
Borkovia Borek Wielki 0 - 1 LZS Mała
Piast Wolica Piaskowa 1 - 1 KS Bystrzyca
Kaskada II Kamionka 5 - 2 Korona Góra Ropczycka
Baszta Zawada ? - ? Paszczyniak Paszczyna
11. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. I 15 kwietnia
Paszczyniak Paszczyna 1 - 1 Brzostowianka Brzostek
Korona Góra Ropczycka 3 - 1 Piast Wolica Piaskowa
KS Bystrzyca 2 - 0 Borkovia Borek Wielki
LZS Mała 3 - 0 Baszta Zawada
12. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. I 22 kwietnia
Brzostowianka Brzostek ? - ? LZS Mała
Baszta Zawada ? - ? KS Bystrzyca
Borkovia Borek Wielki ? - ? Korona Góra Ropczycka
Piast Wolica Piaskowa ? - ? Kaskada II Kamionka
13. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. I 29 kwietnia
Kaskada II Kamionka ? - ? Borkovia Borek Wielki
Korona Góra Ropczycka ? - ? Baszta Zawada
KS Bystrzyca ? - ? Brzostowianka Brzostek
LZS Mała ? - ? Paszczyniak Paszczyna

14. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. I 6 maja
Paszczyniak Paszczyna ? - ? KS Bystrzyca
Brzostowianka Brzostek ? - ? Korona Góra Ropczycka
Baszta Zawada ? - ? Kaskada II Kamionka
Borkovia Borek Wielki ? - ? Piast Wolica Piaskowa
15. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. I 13 maja
Piast Wolica Piaskowa ? - ? Baszta Zawada
Kaskada II Kamionka ? - ? Brzostowianka Brzostek
Korona Góra Ropczycka ? - ? Paszczyniak Paszczyna
KS Bystrzyca ? - ? LZS Mała
16. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. I 20 maja
LZS Mała ? - ? Korona Góra Ropczycka
Paszczyniak Paszczyna ? - ? Kaskada II Kamionka
Brzostowianka Brzostek ? - ? Piast Wolica Piaskowa
Baszta Zawada ? - ? Borkovia Borek Wielki
17. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. I 27 maja
Kaskada II Kamionka ? - ? LZS Mała
Korona Góra Ropczycka ? - ? KS Bystrzyca
Piast Wolica Piaskowa ? - ? Paszczyniak Paszczyna
Borkovia Borek Wielki ? - ? Brzostowianka Brzostek
18. kolejka - Dębica > Klasa B, gr. I 3 czerwca
KS Bystrzyca ? - ? Kaskada II Kamionka
LZS Mała ? - ? Piast Wolica Piaskowa
Paszczyniak Paszczyna ? - ? Borkovia Borek Wielki
Brzostowianka Brzostek ? - ? Baszta Zawada

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem