Terminarze / wyniki - Jarosław > Klasa A Przeworsk

Zobacz też: Statystyki - Jarosław > Klasa A Przeworsk

Wybierz sezon:

Statystyki dla Jarosław > Klasa A Przeworsk Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Alabaster Łopuszka Wielka 6 16 5 1 0 22 5 17
2 Błyskawica Rożniatów 6 15 5 0 1 23 3 20
3 San Gorzyce 6 15 5 0 1 22 10 12
4 Promyk Urzejowice 6 15 5 0 1 10 6 4
5 Gacovia Gać 6 13 4 1 1 16 7 9
6 Zorza Zarzecze 6 12 4 0 2 16 10 6
7 WKS Majdan Sieniawski 6 7 2 1 3 6 10 -4
8 Cresovia Krzeczowice 6 6 2 0 4 14 13 1
9 Zorza Jagiełła 6 6 2 0 4 8 16 -8
10 Gorliczanka Gorliczyna 6 5 1 2 3 8 12 -4
11 PKS UNUM Babice 6 4 1 1 4 5 12 -7
12 Błyskawica Rozbórz 6 4 1 1 4 5 16 -11
13 Wisłok Świętoniowa 6 3 1 0 5 8 31 -23
14 Start Mirocin 6 1 0 1 5 7 19 -12
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Jarosław > Klasa A Przeworsk 18/19 sierpnia
San Gorzyce 5 - 2 Zorza Zarzecze
Promyk Urzejowice 2 - 1 Błyskawica Rozbórz
Błyskawica Rożniatów 2 - 0 Zorza Jagiełła
Start Mirocin 2 - 4 Gacovia Gać
Gorliczanka Gorliczyna 1 - 2 Wisłok Świętoniowa
Cresovia Krzeczowice 2 - 4 WKS Majdan Sieniawski
Alabaster Łopuszka Wielka 4 - 0 PKS UNUM Babice

2. kolejka - Jarosław > Klasa A Przeworsk 25/26 sierpnia
Zorza Zarzecze 2 - 0 Cresovia Krzeczowice
Wisłok Świętoniowa 2 - 5 San Gorzyce
Gacovia Gać 2 - 3 Zorza Jagiełła
Błyskawica Rozbórz 0 - 6 Błyskawica Rożniatów
PKS UNUM Babice 0 - 2 Promyk Urzejowice
WKS Majdan Sieniawski 0 - 0 Alabaster Łopuszka Wielka
Start Mirocin 2 - 2 Gorliczanka Gorliczyna
3. kolejka - Jarosław > Klasa A Przeworsk 1/2 września
Alabaster Łopuszka Wielka 3 - 1 Zorza Zarzecze
San Gorzyce 6 - 1 Start Mirocin
Gorliczanka Gorliczyna 0 - 0 Gacovia Gać
Cresovia Krzeczowice 7 - 2 Wisłok Świętoniowa
Promyk Urzejowice 1 - 0 WKS Majdan Sieniawski
Błyskawica Rożniatów 3 - 1 PKS UNUM Babice
Zorza Jagiełła 1 - 3 Błyskawica Rozbórz
4. kolejka - Jarosław > Klasa A Przeworsk 8/9 września
Wisłok Świętoniowa 1 - 7 Alabaster Łopuszka Wielka
Gacovia Gać 5 - 0 Błyskawica Rozbórz
PKS UNUM Babice 3 - 0 Zorza Jagiełła
Start Mirocin 0 - 2 Cresovia Krzeczowice
WKS Majdan Sieniawski 0 - 4 Błyskawica Rożniatów
Zorza Zarzecze 4 - 1 Promyk Urzejowice
Gorliczanka Gorliczyna 1 - 2 San Gorzyce
5. kolejka - Jarosław > Klasa A Przeworsk 15/16 września
San Gorzyce 2 - 3 Gacovia Gać
Alabaster Łopuszka Wielka 4 - 2 Start Mirocin
Promyk Urzejowice 3 - 1 Wisłok Świętoniowa
Cresovia Krzeczowice 2 - 3 Gorliczanka Gorliczyna
Błyskawica Rożniatów 0 - 2 Zorza Zarzecze
Zorza Jagiełła 3 - 1 WKS Majdan Sieniawski
Błyskawica Rozbórz 1 - 1 PKS UNUM Babice
6. kolejka - Jarosław > Klasa A Przeworsk 22/23 września
Wisłok Świętoniowa 0 - 8 Błyskawica Rożniatów
Gorliczanka Gorliczyna 1 - 4 Alabaster Łopuszka Wielka
Zorza Zarzecze 5 - 1 Zorza Jagiełła
Gacovia Gać 2 - 0 PKS UNUM Babice
WKS Majdan Sieniawski 1 - 0 Błyskawica Rozbórz
Start Mirocin 0 - 1 Promyk Urzejowice
San Gorzyce 2 - 1 Cresovia Krzeczowice
7. kolejka - Jarosław > Klasa A Przeworsk 29/30 września
Zorza Jagiełła ? - ? Wisłok Świętoniowa
Cresovia Krzeczowice ? - ? Gacovia Gać
Alabaster Łopuszka Wielka ? - ? San Gorzyce
Promyk Urzejowice ? - ? Gorliczanka Gorliczyna
Błyskawica Rożniatów ? - ? Start Mirocin
Błyskawica Rozbórz ? - ? Zorza Zarzecze
PKS UNUM Babice ? - ? WKS Majdan Sieniawski

8. kolejka - Jarosław > Klasa A Przeworsk 6/7 października
Gacovia Gać ? - ? WKS Majdan Sieniawski
Zorza Zarzecze ? - ? PKS UNUM Babice
Wisłok Świętoniowa ? - ? Błyskawica Rozbórz
Start Mirocin ? - ? Zorza Jagiełła
Gorliczanka Gorliczyna ? - ? Błyskawica Rożniatów
San Gorzyce ? - ? Promyk Urzejowice
Cresovia Krzeczowice ? - ? Alabaster Łopuszka Wielka
9. kolejka - Jarosław > Klasa A Przeworsk 13/14 października
Alabaster Łopuszka Wielka ? - ? Gacovia Gać
Promyk Urzejowice ? - ? Cresovia Krzeczowice
Błyskawica Rożniatów ? - ? San Gorzyce
Zorza Jagiełła ? - ? Gorliczanka Gorliczyna
Błyskawica Rozbórz ? - ? Start Mirocin
PKS UNUM Babice ? - ? Wisłok Świętoniowa
WKS Majdan Sieniawski ? - ? Zorza Zarzecze
10. kolejka - Jarosław > Klasa A Przeworsk 20/21 października
Gacovia Gać ? - ? Zorza Zarzecze
Wisłok Świętoniowa ? - ? WKS Majdan Sieniawski
Start Mirocin ? - ? PKS UNUM Babice
Gorliczanka Gorliczyna ? - ? Błyskawica Rozbórz
San Gorzyce ? - ? Zorza Jagiełła
Cresovia Krzeczowice ? - ? Błyskawica Rożniatów
Alabaster Łopuszka Wielka ? - ? Promyk Urzejowice
11. kolejka - Jarosław > Klasa A Przeworsk 27/28 października
Promyk Urzejowice ? - ? Gacovia Gać
Błyskawica Rożniatów ? - ? Alabaster Łopuszka Wielka
Zorza Jagiełła ? - ? Cresovia Krzeczowice
Błyskawica Rozbórz ? - ? San Gorzyce
PKS UNUM Babice ? - ? Gorliczanka Gorliczyna
WKS Majdan Sieniawski ? - ? Start Mirocin
Zorza Zarzecze ? - ? Wisłok Świętoniowa
12. kolejka - Jarosław > Klasa A Przeworsk 3/4 listopada
Gacovia Gać ? - ? Wisłok Świętoniowa
Start Mirocin ? - ? Zorza Zarzecze
Gorliczanka Gorliczyna ? - ? WKS Majdan Sieniawski
San Gorzyce ? - ? PKS UNUM Babice
Cresovia Krzeczowice ? - ? Błyskawica Rozbórz
Alabaster Łopuszka Wielka ? - ? Zorza Jagiełła
Promyk Urzejowice ? - ? Błyskawica Rożniatów
13. kolejka - Jarosław > Klasa A Przeworsk 10/11 listopada
Błyskawica Rożniatów ? - ? Gacovia Gać
Zorza Jagiełła ? - ? Promyk Urzejowice
Błyskawica Rozbórz ? - ? Alabaster Łopuszka Wielka
PKS UNUM Babice ? - ? Cresovia Krzeczowice
WKS Majdan Sieniawski ? - ? San Gorzyce
Zorza Zarzecze ? - ? Gorliczanka Gorliczyna
Wisłok Świętoniowa ? - ? Start Mirocin

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem