Terminarze / wyniki - Jarosław > Klasa A Przeworsk

Zobacz też: Statystyki - Jarosław > Klasa A Przeworsk

Wybierz sezon:

Statystyki dla Jarosław > Klasa A Przeworsk Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Zorza Zarzecze 25 67 22 1 2 101 22 79
2 Promyk Urzejowice 25 58 18 4 3 61 29 32
3 Błyskawica Rożniatów 25 56 18 2 5 77 34 43
4 Alabaster Łopuszka Wielka 25 53 16 5 4 66 26 40
5 San Gorzyce 26 51 15 6 5 79 35 44
6 Cresovia Krzeczowice 25 38 12 2 11 71 51 20
7 WKS Majdan Sieniawski 26 37 11 4 11 41 41 0
8 PKS UNUM Babice 25 36 11 3 11 54 43 11
9 Błyskawica Rozbórz 24 23 6 5 13 32 68 -36
10 Gacovia Gać 25 22 7 1 17 34 63 -29
11 Gorliczanka Gorliczyna 25 22 6 4 15 45 73 -28
12 Zorza Jagiełła 25 21 6 3 16 39 83 -44
13 Start Mirocin 25 12 3 3 19 37 95 -58
14 Wisłok Świętoniowa 24 7 2 1 21 17 91 -74
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Jarosław > Klasa A Przeworsk 18/19 sierpnia
San Gorzyce 5 - 2 Zorza Zarzecze
Promyk Urzejowice 2 - 1 Błyskawica Rozbórz
Błyskawica Rożniatów 2 - 0 Zorza Jagiełła
Start Mirocin 2 - 4 Gacovia Gać
Gorliczanka Gorliczyna 1 - 2 Wisłok Świętoniowa
Cresovia Krzeczowice 2 - 4 WKS Majdan Sieniawski
Alabaster Łopuszka Wielka 4 - 0 PKS UNUM Babice

2. kolejka - Jarosław > Klasa A Przeworsk 25/26 sierpnia
Zorza Zarzecze 2 - 0 Cresovia Krzeczowice
Wisłok Świętoniowa 2 - 5 San Gorzyce
Gacovia Gać 2 - 3 Zorza Jagiełła
Błyskawica Rozbórz 0 - 6 Błyskawica Rożniatów
PKS UNUM Babice 0 - 2 Promyk Urzejowice
WKS Majdan Sieniawski 0 - 0 Alabaster Łopuszka Wielka
Start Mirocin 2 - 2 Gorliczanka Gorliczyna
3. kolejka - Jarosław > Klasa A Przeworsk 1/2 września
Alabaster Łopuszka Wielka 3 - 1 Zorza Zarzecze
San Gorzyce 6 - 1 Start Mirocin
Gorliczanka Gorliczyna 0 - 0 Gacovia Gać
Cresovia Krzeczowice 7 - 2 Wisłok Świętoniowa
Promyk Urzejowice 1 - 0 WKS Majdan Sieniawski
Błyskawica Rożniatów 3 - 1 PKS UNUM Babice
Zorza Jagiełła 1 - 3 Błyskawica Rozbórz
4. kolejka - Jarosław > Klasa A Przeworsk 8/9 września
Wisłok Świętoniowa 1 - 7 Alabaster Łopuszka Wielka
Gacovia Gać 5 - 0 Błyskawica Rozbórz
PKS UNUM Babice 3 - 0 Zorza Jagiełła
Start Mirocin 0 - 2 Cresovia Krzeczowice
WKS Majdan Sieniawski 0 - 4 Błyskawica Rożniatów
Zorza Zarzecze 4 - 1 Promyk Urzejowice
Gorliczanka Gorliczyna 1 - 2 San Gorzyce
5. kolejka - Jarosław > Klasa A Przeworsk 15/16 września
San Gorzyce 2 - 3 Gacovia Gać
Alabaster Łopuszka Wielka 4 - 2 Start Mirocin
Promyk Urzejowice 3 - 1 Wisłok Świętoniowa
Cresovia Krzeczowice 2 - 3 Gorliczanka Gorliczyna
Błyskawica Rożniatów 0 - 2 Zorza Zarzecze
Zorza Jagiełła 3 - 1 WKS Majdan Sieniawski
Błyskawica Rozbórz 1 - 1 PKS UNUM Babice
6. kolejka - Jarosław > Klasa A Przeworsk 22/23 września
Wisłok Świętoniowa 0 - 8 Błyskawica Rożniatów
Gorliczanka Gorliczyna 1 - 4 Alabaster Łopuszka Wielka
Zorza Zarzecze 5 - 1 Zorza Jagiełła
Gacovia Gać 2 - 0 PKS UNUM Babice
WKS Majdan Sieniawski 1 - 0 Błyskawica Rozbórz
Start Mirocin 0 - 1 Promyk Urzejowice
San Gorzyce 2 - 1 Cresovia Krzeczowice
7. kolejka - Jarosław > Klasa A Przeworsk 29/30 września
Promyk Urzejowice 5 - 1 Gorliczanka Gorliczyna
Zorza Jagiełła 1 - 1 Wisłok Świętoniowa
Alabaster Łopuszka Wielka 0 - 1 San Gorzyce
Błyskawica Rożniatów 4 - 0 Start Mirocin
Cresovia Krzeczowice 4 - 1 Gacovia Gać
Błyskawica Rozbórz 0 - 4 Zorza Zarzecze
PKS UNUM Babice 1 - 1 WKS Majdan Sieniawski

8. kolejka - Jarosław > Klasa A Przeworsk 6/7 października
Gorliczanka Gorliczyna 1 - 3 Błyskawica Rożniatów
San Gorzyce 0 - 0 Promyk Urzejowice
Zorza Zarzecze 3 - 1 PKS UNUM Babice
Wisłok Świętoniowa 2 - 7 Błyskawica Rozbórz
Start Mirocin 4 - 3 Zorza Jagiełła
Cresovia Krzeczowice 1 - 2 Alabaster Łopuszka Wielka
Gacovia Gać 2 - 1 WKS Majdan Sieniawski
9. kolejka - Jarosław > Klasa A Przeworsk 13/14 października
Zorza Jagiełła 4 - 2 Gorliczanka Gorliczyna
Promyk Urzejowice 1 - 0 Cresovia Krzeczowice
Alabaster Łopuszka Wielka 1 - 0 Gacovia Gać
Błyskawica Rożniatów 4 - 3 San Gorzyce
PKS UNUM Babice 4 - 0 Wisłok Świętoniowa
WKS Majdan Sieniawski 0 - 3 Zorza Zarzecze
Błyskawica Rozbórz 1 - 1 Start Mirocin
10. kolejka - Jarosław > Klasa A Przeworsk 20/21 października
San Gorzyce 2 - 2 Zorza Jagiełła
Gorliczanka Gorliczyna 0 - 0 Błyskawica Rozbórz
Gacovia Gać 0 - 3 Zorza Zarzecze
Wisłok Świętoniowa 2 - 3 WKS Majdan Sieniawski
Start Mirocin 2 - 3 PKS UNUM Babice
Cresovia Krzeczowice 1 - 7 Błyskawica Rożniatów
Alabaster Łopuszka Wielka 1 - 1 Promyk Urzejowice
11. kolejka - Jarosław > Klasa A Przeworsk 27/28 października
Zorza Zarzecze 9 - 0 Wisłok Świętoniowa
Promyk Urzejowice 5 - 1 Gacovia Gać
Błyskawica Rożniatów 0 - 1 Alabaster Łopuszka Wielka
Zorza Jagiełła 0 - 2 Cresovia Krzeczowice
Błyskawica Rozbórz 1 - 1 San Gorzyce
WKS Majdan Sieniawski 5 - 2 Start Mirocin
PKS UNUM Babice 4 - 2 Gorliczanka Gorliczyna
12. kolejka - Jarosław > Klasa A Przeworsk 3/4 listopada
Gorliczanka Gorliczyna 0 - 1 WKS Majdan Sieniawski
Gacovia Gać 1 - 3 Wisłok Świętoniowa
Start Mirocin 0 - 9 Zorza Zarzecze
San Gorzyce 1 - 1 PKS UNUM Babice
Cresovia Krzeczowice 6 - 1 Błyskawica Rozbórz
Alabaster Łopuszka Wielka 6 - 1 Zorza Jagiełła
Promyk Urzejowice 1 - 1 Błyskawica Rożniatów
13. kolejka - Jarosław > Klasa A Przeworsk 10/11 listopada
Zorza Zarzecze 11 - 2 Gorliczanka Gorliczyna
Zorza Jagiełła 1 - 3 Promyk Urzejowice
Błyskawica Rożniatów 4 - 0 Gacovia Gać
Błyskawica Rozbórz 1 - 1 Alabaster Łopuszka Wielka
PKS UNUM Babice 3 - 2 Cresovia Krzeczowice
WKS Majdan Sieniawski 1 - 1 San Gorzyce
Wisłok Świętoniowa 1 - 2 Start Mirocin

14. kolejka - Jarosław > Klasa A Przeworsk 24 marca
Gacovia Gać 2 - 3 Start Mirocin
Wisłok Świętoniowa 0 - 3 * Gorliczanka Gorliczyna
Zorza Zarzecze 3 - 0 San Gorzyce
WKS Majdan Sieniawski 2 - 2 Cresovia Krzeczowice
PKS UNUM Babice 0 - 1 Alabaster Łopuszka Wielka
Błyskawica Rozbórz 1 - 2 Promyk Urzejowice
Zorza Jagiełła 0 - 2 Błyskawica Rożniatów
15. kolejka - Jarosław > Klasa A Przeworsk 31 marca
Zorza Jagiełła 3 - 0 Gacovia Gać
Promyk Urzejowice 2 - 1 PKS UNUM Babice
Alabaster Łopuszka Wielka 1 - 0 WKS Majdan Sieniawski
Błyskawica Rożniatów 5 - 0 Błyskawica Rozbórz
Cresovia Krzeczowice 1 - 3 Zorza Zarzecze
Gorliczanka Gorliczyna 1 - 0 Start Mirocin
San Gorzyce 3 - 0 * Wisłok Świętoniowa
16. kolejka - Jarosław > Klasa A Przeworsk 7 kwietnia
Zorza Zarzecze 1 - 0 Alabaster Łopuszka Wielka
PKS UNUM Babice 1 - 3 Błyskawica Rożniatów
Gacovia Gać 3 - 1 Gorliczanka Gorliczyna
Start Mirocin 2 - 4 San Gorzyce
WKS Majdan Sieniawski 1 - 2 Promyk Urzejowice
Błyskawica Rozbórz 3 - 0 Zorza Jagiełła
Wisłok Świętoniowa 0 - 3 * Cresovia Krzeczowice
17. kolejka - Jarosław > Klasa A Przeworsk 14 kwietnia
Błyskawica Rozbórz 2 - 1 Gacovia Gać
Zorza Jagiełła 1 - 5 PKS UNUM Babice
Błyskawica Rożniatów 2 - 0 WKS Majdan Sieniawski
Promyk Urzejowice 2 - 4 Zorza Zarzecze
Cresovia Krzeczowice 5 - 1 Start Mirocin
San Gorzyce 7 - 1 Gorliczanka Gorliczyna
Alabaster Łopuszka Wielka 3 - 0 * Wisłok Świętoniowa
18. kolejka - Jarosław > Klasa A Przeworsk 28 kwietnia
WKS Majdan Sieniawski 5 - 2 Zorza Jagiełła
Gorliczanka Gorliczyna 2 - 3 Cresovia Krzeczowice
Zorza Zarzecze 3 - 3 Błyskawica Rożniatów
Gacovia Gać 1 - 7 San Gorzyce
Start Mirocin 3 - 3 Alabaster Łopuszka Wielka
PKS UNUM Babice 3 - 2 Błyskawica Rozbórz
Wisłok Świętoniowa 0 - 3 * Promyk Urzejowice
19. kolejka - Jarosław > Klasa A Przeworsk 5 maja
Alabaster Łopuszka Wielka 2 - 2 Gorliczanka Gorliczyna
Promyk Urzejowice 9 - 1 Start Mirocin
PKS UNUM Babice 4 - 1 Gacovia Gać
Błyskawica Rozbórz 3 - 2 WKS Majdan Sieniawski
Zorza Jagiełła 1 - 10 Zorza Zarzecze
Błyskawica Rożniatów 3 - 0 * Wisłok Świętoniowa
Cresovia Krzeczowice 1 - 6 San Gorzyce

20. kolejka - Jarosław > Klasa A Przeworsk 12 maja
WKS Majdan Sieniawski 2 - 0 PKS UNUM Babice
Zorza Zarzecze 3 - 0 Błyskawica Rozbórz
Gacovia Gać 2 - 3 Cresovia Krzeczowice
San Gorzyce 3 - 1 Alabaster Łopuszka Wielka
Gorliczanka Gorliczyna 2 - 4 Promyk Urzejowice
Start Mirocin 1 - 3 Błyskawica Rożniatów
Wisłok Świętoniowa 0 - 3 * Zorza Jagiełła
21. kolejka - Jarosław > Klasa A Przeworsk 19 maja
WKS Majdan Sieniawski 3 - 0 Gacovia Gać
PKS UNUM Babice 0 - 3 Zorza Zarzecze
Błyskawica Rozbórz 3 - 0 * Wisłok Świętoniowa
Zorza Jagiełła 4 - 2 Start Mirocin
Błyskawica Rożniatów 6 - 4 Gorliczanka Gorliczyna
Promyk Urzejowice 3 - 1 San Gorzyce
Alabaster Łopuszka Wielka 3 - 4 Cresovia Krzeczowice
22. kolejka - Jarosław > Klasa A Przeworsk 26 maja
Gacovia Gać 0 - 4 Alabaster Łopuszka Wielka
Gorliczanka Gorliczyna 5 - 1 Zorza Jagiełła
Zorza Zarzecze 4 - 0 WKS Majdan Sieniawski
Cresovia Krzeczowice 2 - 2 Promyk Urzejowice
Start Mirocin 2 - 3 Błyskawica Rozbórz
Wisłok Świętoniowa 0 - 3 * PKS UNUM Babice
San Gorzyce 5 - 0 Błyskawica Rożniatów
23. kolejka - Jarosław > Klasa A Przeworsk 2 czerwca
Zorza Jagiełła 2 - 2 San Gorzyce
Zorza Zarzecze 3 - 0 * Gacovia Gać
WKS Majdan Sieniawski 3 - 0 * Wisłok Świętoniowa
PKS UNUM Babice 10 - 0 Start Mirocin
Błyskawica Rozbórz 2 - 4 Gorliczanka Gorliczyna
Błyskawica Rożniatów 2 - 1 Cresovia Krzeczowice
Promyk Urzejowice 0 - 4 Alabaster Łopuszka Wielka
24. kolejka - Jarosław > Klasa A Przeworsk 9 czerwca
Alabaster Łopuszka Wielka 5 - 1 Błyskawica Rożniatów
San Gorzyce 7 - 0 Błyskawica Rozbórz
Gorliczanka Gorliczyna 4 - 3 PKS UNUM Babice
Cresovia Krzeczowice 8 - 0 Zorza Jagiełła
Start Mirocin 2 - 3 WKS Majdan Sieniawski
Wisłok Świętoniowa 0 - 3 * Zorza Zarzecze
Gacovia Gać 0 - 2 Promyk Urzejowice
25. kolejka - Jarosław > Klasa A Przeworsk 16 czerwca
Zorza Zarzecze 3 - 2 Start Mirocin
Błyskawica Rożniatów 1 - 4 Promyk Urzejowice
Wisłok Świętoniowa 0 - 3 * Gacovia Gać
WKS Majdan Sieniawski 2 - 0 Gorliczanka Gorliczyna
PKS UNUM Babice 2 - 1 San Gorzyce
Błyskawica Rozbórz 0 - 8 Cresovia Krzeczowice
Zorza Jagiełła 2 - 5 Alabaster Łopuszka Wielka

26. kolejka - Jarosław > Klasa A Przeworsk 23 czerwca
San Gorzyce 2 - 0 WKS Majdan Sieniawski
Promyk Urzejowice ? - ? Zorza Jagiełła
Cresovia Krzeczowice ? - ? PKS UNUM Babice
Gacovia Gać ? - ? Błyskawica Rożniatów
Alabaster Łopuszka Wielka ? - ? Błyskawica Rozbórz
Gorliczanka Gorliczyna ? - ? Zorza Zarzecze
Start Mirocin ? - ? Wisłok Świętoniowa

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem