Terminarze / wyniki - Stalowa Wola > Klasa Okręgowa

Zobacz też: Statystyki - Stalowa Wola > Klasa Okręgowa

Wybierz sezon:

Statystyki dla Stalowa Wola > Klasa Okręgowa Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Stal Gorzyce 34 95 31 2 1 138 25 113
2 Sokół Sokolniki 34 81 27 0 7 140 45 95
3 Sokół Kamień 34 80 26 2 6 112 46 66
4 Stal II Stalowa Wola 34 65 21 2 11 128 66 62
5 Bukowa Jastkowice 34 60 19 3 12 94 63 31
6 San Kłyżów 34 55 16 7 11 73 82 -9
7 LZS Ździary 34 54 17 3 14 82 49 33
8 Pogoń Leżajsk 34 54 16 6 12 62 51 11
9 Stal Nowa Dęba 34 50 16 2 16 83 79 4
10 Olimpia Pysznica 34 43 13 4 17 89 89 0
11 Rotunda Krzeszów 34 38 10 8 16 71 111 -40
12 Słowianin Grębów 34 37 11 4 19 40 66 -26
13 Sparta Jeżowe 34 36 11 3 20 62 95 -33
14 Górnovia Górno 34 36 11 3 20 51 95 -44
15 Strzelec Dąbrowica 34 35 10 5 19 72 108 -36
16 OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg 34 33 8 9 17 47 77 -30
17 KP Zarzecze 34 19 5 4 25 37 122 -85
18 Unia Skowierzyn 34 12 3 3 28 25 137 -112
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Stalowa Wola > Klasa Okręgowa 5/6 sierpnia
Pogoń Leżajsk 1 - 1 Górnovia Górno
Stal Gorzyce 1 - 0 LZS Ździary
San Kłyżów 4 - 1 KP Zarzecze
Stal Nowa Dęba 4 - 0 Słowianin Grębów
Sparta Jeżowe 1 - 3 Unia Skowierzyn
Sokół Sokolniki 5 - 3 Olimpia Pysznica
Stal II Stalowa Wola 3 - 5 Bukowa Jastkowice
Sokół Kamień 3 - 0 Rotunda Krzeszów
Strzelec Dąbrowica 1 - 4 OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg

2. kolejka - Stalowa Wola > Klasa Okręgowa 12/13 sierpnia
LZS Ździary 2 - 3 Strzelec Dąbrowica
Sparta Jeżowe 2 - 3 Pogoń Leżajsk
Bukowa Jastkowice 1 - 2 Sokół Kamień
Unia Skowierzyn 1 - 3 Rotunda Krzeszów
Olimpia Pysznica 4 - 4 Stal II Stalowa Wola
OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg 3 - 5 Sokół Sokolniki
Słowianin Grębów 0 - 4 Stal Gorzyce
KP Zarzecze 1 - 5 Stal Nowa Dęba
Górnovia Górno 0 - 1 San Kłyżów
3. kolejka - Stalowa Wola > Klasa Okręgowa 15 sierpnia
Pogoń Leżajsk 3 - 0 Unia Skowierzyn
San Kłyżów 2 - 4 Sparta Jeżowe
Stal Nowa Dęba 1 - 2 Górnovia Górno
Stal Gorzyce 13 - 0 KP Zarzecze
Strzelec Dąbrowica 2 - 0 Słowianin Grębów
Sokół Sokolniki 4 - 0 LZS Ździary
Stal II Stalowa Wola 10 - 2 OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg
Sokół Kamień 2 - 4 Olimpia Pysznica
Rotunda Krzeszów 5 - 5 Bukowa Jastkowice
4. kolejka - Stalowa Wola > Klasa Okręgowa 19/20 sierpnia
Unia Skowierzyn 0 - 1 Bukowa Jastkowice
Olimpia Pysznica 6 - 1 Rotunda Krzeszów
OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg 0 - 1 Sokół Kamień
LZS Ździary 4 - 1 Stal II Stalowa Wola
Słowianin Grębów 0 - 6 Sokół Sokolniki
KP Zarzecze 1 - 7 Strzelec Dąbrowica
Górnovia Górno 0 - 4 Stal Gorzyce
Sparta Jeżowe 2 - 4 Stal Nowa Dęba
Pogoń Leżajsk 2 - 2 San Kłyżów
5. kolejka - Stalowa Wola > Klasa Okręgowa 26/27 sierpnia
San Kłyżów 2 - 2 Unia Skowierzyn
Stal Nowa Dęba 3 - 2 Pogoń Leżajsk
Stal Gorzyce 6 - 0 Sparta Jeżowe
Strzelec Dąbrowica 5 - 3 Górnovia Górno
Sokół Sokolniki 8 - 0 * KP Zarzecze
Stal II Stalowa Wola 2 - 0 Słowianin Grębów
Sokół Kamień 5 - 0 LZS Ździary
Rotunda Krzeszów 3 - 3 OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg
Bukowa Jastkowice 2 - 1 Olimpia Pysznica
6. kolejka - Stalowa Wola > Klasa Okręgowa 2/3 września
Unia Skowierzyn 2 - 0 Olimpia Pysznica
OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg 1 - 1 Bukowa Jastkowice
LZS Ździary 6 - 1 Rotunda Krzeszów
Słowianin Grębów 2 - 5 Sokół Kamień
KP Zarzecze 0 - 7 Stal II Stalowa Wola
Górnovia Górno 0 - 6 Sokół Sokolniki
Sparta Jeżowe 6 - 1 Strzelec Dąbrowica
Pogoń Leżajsk 2 - 2 Stal Gorzyce
San Kłyżów 1 - 1 Stal Nowa Dęba
7. kolejka - Stalowa Wola > Klasa Okręgowa 6 września
Stal Nowa Dęba 2 - 0 Unia Skowierzyn
Stal Gorzyce 1 - 0 San Kłyżów
Strzelec Dąbrowica 1 - 1 Pogoń Leżajsk
Sokół Sokolniki 7 - 0 Sparta Jeżowe
Stal II Stalowa Wola 15 - 0 Górnovia Górno
Sokół Kamień 6 - 0 KP Zarzecze
Rotunda Krzeszów 3 - 5 Słowianin Grębów
Bukowa Jastkowice 2 - 1 LZS Ździary
Olimpia Pysznica 5 - 0 OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg

8. kolejka - Stalowa Wola > Klasa Okręgowa 9/10 września
Unia Skowierzyn 3 - 2 OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg
LZS Ździary 2 - 0 Olimpia Pysznica
Słowianin Grębów 0 - 4 Bukowa Jastkowice
KP Zarzecze 1 - 4 Rotunda Krzeszów
Górnovia Górno 2 - 3 Sokół Kamień
Sparta Jeżowe 2 - 3 Stal II Stalowa Wola
Pogoń Leżajsk 0 - 1 Sokół Sokolniki
San Kłyżów 3 - 3 Strzelec Dąbrowica
Stal Nowa Dęba 0 - 4 Stal Gorzyce
9. kolejka - Stalowa Wola > Klasa Okręgowa 16/17 września
Stal Gorzyce 5 - 0 Unia Skowierzyn
Strzelec Dąbrowica 3 - 4 Stal Nowa Dęba
Sokół Sokolniki 13 - 0 San Kłyżów
Stal II Stalowa Wola 3 - 0 Pogoń Leżajsk
Sokół Kamień 5 - 0 Sparta Jeżowe
Rotunda Krzeszów 5 - 4 Górnovia Górno
Bukowa Jastkowice 3 - 0 * KP Zarzecze
Olimpia Pysznica 4 - 1 Słowianin Grębów
OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg 2 - 1 LZS Ździary
10. kolejka - Stalowa Wola > Klasa Okręgowa 23/24 września
Słowianin Grębów 2 - 0 OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg
Pogoń Leżajsk 1 - 2 Sokół Kamień
Stal Nowa Dęba 1 - 3 Sokół Sokolniki
Stal Gorzyce 5 - 2 Strzelec Dąbrowica
Unia Skowierzyn 0 - 3 LZS Ździary
KP Zarzecze 1 - 8 Olimpia Pysznica
Górnovia Górno 1 - 4 Bukowa Jastkowice
Sparta Jeżowe 1 - 1 Rotunda Krzeszów
San Kłyżów 1 - 4 Stal II Stalowa Wola
11. kolejka - Stalowa Wola > Klasa Okręgowa 30 września / 1 października
LZS Ździary 4 - 1 Słowianin Grębów
Strzelec Dąbrowica 3 - 0 Unia Skowierzyn
Sokół Sokolniki 1 - 3 Stal Gorzyce
Stal II Stalowa Wola 4 - 3 * Stal Nowa Dęba
Sokół Kamień 6 - 0 San Kłyżów
Rotunda Krzeszów 0 - 5 Pogoń Leżajsk
Bukowa Jastkowice 3 - 0 Sparta Jeżowe
Olimpia Pysznica 5 - 2 Górnovia Górno
OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg 3 - 1 KP Zarzecze
12. kolejka - Stalowa Wola > Klasa Okręgowa 7/8 października
Unia Skowierzyn 2 - 2 Słowianin Grębów
Stal Nowa Dęba 4 - 1 Sokół Kamień
KP Zarzecze 0 - 0 LZS Ździary
Górnovia Górno 1 - 1 OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg
Sparta Jeżowe 5 - 2 Olimpia Pysznica
Pogoń Leżajsk 3 - 1 Bukowa Jastkowice
San Kłyżów 2 - 2 Rotunda Krzeszów
Stal Gorzyce 2 - 5 Stal II Stalowa Wola
Strzelec Dąbrowica 1 - 6 Sokół Sokolniki
13. kolejka - Stalowa Wola > Klasa Okręgowa 14/15 października
Sokół Sokolniki 6 - 0 Unia Skowierzyn
Stal II Stalowa Wola 6 - 0 Strzelec Dąbrowica
Sokół Kamień 1 - 1 Stal Gorzyce
Rotunda Krzeszów 4 - 3 Stal Nowa Dęba
Bukowa Jastkowice 1 - 3 San Kłyżów
Olimpia Pysznica 4 - 2 Pogoń Leżajsk
OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg 1 - 1 Sparta Jeżowe
LZS Ździary 7 - 0 Górnovia Górno
Słowianin Grębów 0 - 0 KP Zarzecze

14. kolejka - Stalowa Wola > Klasa Okręgowa 21/22 października
Stal Nowa Dęba 3 - 0 Bukowa Jastkowice
Unia Skowierzyn 1 - 1 KP Zarzecze
Stal Gorzyce 7 - 0 Rotunda Krzeszów
Górnovia Górno 2 - 3 Słowianin Grębów
Sparta Jeżowe 0 - 1 LZS Ździary
Pogoń Leżajsk 1 - 1 OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg
San Kłyżów 4 - 3 Olimpia Pysznica
Strzelec Dąbrowica 2 - 1 Sokół Kamień
Sokół Sokolniki 0 - 7 Stal II Stalowa Wola
15. kolejka - Stalowa Wola > Klasa Okręgowa 28/29 października
LZS Ździary 3 - 1 Pogoń Leżajsk
Słowianin Grębów 0 - 2 Sparta Jeżowe
Bukowa Jastkowice 1 - 6 Stal Gorzyce
Olimpia Pysznica 2 - 5 Stal Nowa Dęba
OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg 1 - 1 San Kłyżów
Stal II Stalowa Wola 15 - 0 Unia Skowierzyn
Rotunda Krzeszów 0 - 4 Strzelec Dąbrowica
KP Zarzecze 0 - 3 Górnovia Górno
Sokół Kamień 2 - 1 Sokół Sokolniki
16. kolejka - Stalowa Wola > Klasa Okręgowa 4/5 listopada
Stal Gorzyce 5 - 0 Olimpia Pysznica
San Kłyżów 0 - 1 LZS Ździary
Stal Nowa Dęba 0 - 1 OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg
Unia Skowierzyn 1 - 2 Górnovia Górno
Sparta Jeżowe 4 - 2 KP Zarzecze
Pogoń Leżajsk 4 - 0 Słowianin Grębów
Strzelec Dąbrowica 3 - 4 Bukowa Jastkowice
Sokół Sokolniki 7 - 1 Rotunda Krzeszów
Stal II Stalowa Wola 1 - 1 Sokół Kamień
17. kolejka - Stalowa Wola > Klasa Okręgowa 11/12 listopada
OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg 0 - 4 Stal Gorzyce
Rotunda Krzeszów 3 - 5 Stal II Stalowa Wola
LZS Ździary 4 - 3 Stal Nowa Dęba
Słowianin Grębów 1 - 2 San Kłyżów
KP Zarzecze 0 - 1 Pogoń Leżajsk
Górnovia Górno 0 - 1 Sparta Jeżowe
Bukowa Jastkowice 1 - 2 Sokół Sokolniki
Sokół Kamień 2 - 1 Unia Skowierzyn
Olimpia Pysznica 6 - 3 Strzelec Dąbrowica
18. kolejka - Stalowa Wola > Klasa Okręgowa 17/18 marca
Słowianin Grębów 4 - 0 Stal Nowa Dęba
Bukowa Jastkowice 2 - 3 Stal II Stalowa Wola
Rotunda Krzeszów 3 - 5 Sokół Kamień
Górnovia Górno 0 - 2 Pogoń Leżajsk
Olimpia Pysznica 2 - 1 Sokół Sokolniki
KP Zarzecze 1 - 2 San Kłyżów
OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg 1 - 1 Strzelec Dąbrowica
LZS Ździary 0 - 3 Stal Gorzyce
Unia Skowierzyn 0 - 1 Sparta Jeżowe
19. kolejka - Stalowa Wola > Klasa Okręgowa 24/25 marca
Stal Gorzyce 2 - 1 Słowianin Grębów
Sokół Kamień 4 - 2 Bukowa Jastkowice
Stal II Stalowa Wola 4 - 2 Olimpia Pysznica
Sokół Sokolniki 6 - 1 OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg
Rotunda Krzeszów 4 - 2 Unia Skowierzyn
Stal Nowa Dęba 1 - 3 KP Zarzecze
Strzelec Dąbrowica 2 - 3 LZS Ździary
San Kłyżów 2 - 4 Górnovia Górno
Pogoń Leżajsk 5 - 4 Sparta Jeżowe

20. kolejka - Stalowa Wola > Klasa Okręgowa 31 marca
Sparta Jeżowe 0 - 1 San Kłyżów
Unia Skowierzyn 0 - 2 Pogoń Leżajsk
Górnovia Górno 3 - 1 Stal Nowa Dęba
KP Zarzecze 0 - 1 Stal Gorzyce
Słowianin Grębów 1 - 0 Strzelec Dąbrowica
LZS Ździary 1 - 3 Sokół Sokolniki
OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg 0 - 2 Stal II Stalowa Wola
Olimpia Pysznica 1 - 4 Sokół Kamień
Bukowa Jastkowice 4 - 0 Rotunda Krzeszów
21. kolejka - Stalowa Wola > Klasa Okręgowa 7/8 kwietnia
Stal Nowa Dęba 3 - 1 Sparta Jeżowe
Stal Gorzyce 5 - 0 Górnovia Górno
Bukowa Jastkowice 8 - 0 Unia Skowierzyn
Rotunda Krzeszów 2 - 2 Olimpia Pysznica
Sokół Kamień 4 - 0 OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg
Stal II Stalowa Wola 4 - 3 LZS Ździary
Sokół Sokolniki 4 - 0 Słowianin Grębów
Strzelec Dąbrowica 2 - 3 KP Zarzecze
San Kłyżów 3 - 0 Pogoń Leżajsk
22. kolejka - Stalowa Wola > Klasa Okręgowa 14/15 kwietnia
Olimpia Pysznica 3 - 3 Bukowa Jastkowice
Słowianin Grębów 3 - 0 Stal II Stalowa Wola
Pogoń Leżajsk 3 - 1 Stal Nowa Dęba
LZS Ździary 0 - 1 Sokół Kamień
Unia Skowierzyn 0 - 6 San Kłyżów
Sparta Jeżowe 1 - 4 Stal Gorzyce
Górnovia Górno 3 - 0 Strzelec Dąbrowica
KP Zarzecze 2 - 4 Sokół Sokolniki
OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg 1 - 1 Rotunda Krzeszów
23. kolejka - Stalowa Wola > Klasa Okręgowa 21/22 kwietnia
Stal Gorzyce 2 - 1 Pogoń Leżajsk
Stal Nowa Dęba 1 - 3 San Kłyżów
Bukowa Jastkowice 2 - 1 OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg
Olimpia Pysznica 2 - 0 Unia Skowierzyn
Rotunda Krzeszów 0 - 3 * LZS Ździary
Sokół Kamień 1 - 0 Słowianin Grębów
Stal II Stalowa Wola 3 - 1 KP Zarzecze
Sokół Sokolniki 5 - 1 Górnovia Górno
Strzelec Dąbrowica 2 - 2 Sparta Jeżowe
24. kolejka - Stalowa Wola > Klasa Okręgowa 28/29 kwietnia
Słowianin Grębów 1 - 1 Rotunda Krzeszów
KP Zarzecze 0 - 6 Sokół Kamień
OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg 0 - 3 Olimpia Pysznica
Unia Skowierzyn 1 - 6 Stal Nowa Dęba
San Kłyżów 1 - 4 Stal Gorzyce
Pogoń Leżajsk 0 - 0 Strzelec Dąbrowica
Sparta Jeżowe 2 - 3 Sokół Sokolniki
Górnovia Górno 2 - 0 Stal II Stalowa Wola
LZS Ździary 0 - 2 Bukowa Jastkowice
25. kolejka - Stalowa Wola > Klasa Okręgowa 3 maja
OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg 5 - 0 Unia Skowierzyn
Olimpia Pysznica 1 - 2 LZS Ździary
Bukowa Jastkowice 1 - 0 Słowianin Grębów
Sokół Kamień 3 - 0 Górnovia Górno
Stal II Stalowa Wola 6 - 4 Sparta Jeżowe
Sokół Sokolniki 3 - 2 Pogoń Leżajsk
Strzelec Dąbrowica 2 - 4 San Kłyżów
Stal Gorzyce 5 - 1 Stal Nowa Dęba
Rotunda Krzeszów 3 - 1 KP Zarzecze

26. kolejka - Stalowa Wola > Klasa Okręgowa 5/6 maja
Stal Nowa Dęba 3 - 2 Strzelec Dąbrowica
Unia Skowierzyn 0 - 6 Stal Gorzyce
San Kłyżów 2 - 3 Sokół Sokolniki
Pogoń Leżajsk 3 - 0 * Stal II Stalowa Wola
Sparta Jeżowe 2 - 3 Sokół Kamień
Górnovia Górno 2 - 3 Rotunda Krzeszów
KP Zarzecze 2 - 1 Bukowa Jastkowice
Słowianin Grębów 2 - 0 Olimpia Pysznica
LZS Ździary 1 - 2 OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg
27. kolejka - Stalowa Wola > Klasa Okręgowa 12/13 maja
LZS Ździary 11 - 0 Unia Skowierzyn
OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg 1 - 0 Słowianin Grębów
Bukowa Jastkowice 4 - 0 Górnovia Górno
Olimpia Pysznica 2 - 2 KP Zarzecze
Rotunda Krzeszów 4 - 1 Sparta Jeżowe
Sokół Kamień 4 - 1 Pogoń Leżajsk
Stal II Stalowa Wola 2 - 5 San Kłyżów
Sokół Sokolniki 7 - 0 Stal Nowa Dęba
Strzelec Dąbrowica 1 - 4 Stal Gorzyce
28. kolejka - Stalowa Wola > Klasa Okręgowa 19/20 maja
Stal Nowa Dęba 2 - 0 Stal II Stalowa Wola
Słowianin Grębów 0 - 0 LZS Ździary
Unia Skowierzyn 2 - 3 Strzelec Dąbrowica
Stal Gorzyce 2 - 0 Sokół Sokolniki
San Kłyżów 4 - 3 Sokół Kamień
Pogoń Leżajsk 1 - 0 Rotunda Krzeszów
Sparta Jeżowe 3 - 2 Bukowa Jastkowice
Górnovia Górno 2 - 1 Olimpia Pysznica
KP Zarzecze 4 - 2 OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg
29. kolejka - Stalowa Wola > Klasa Okręgowa 26/27 maja
OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg 0 - 1 Górnovia Górno
Słowianin Grębów 1 - 0 Unia Skowierzyn
LZS Ździary 6 - 0 KP Zarzecze
Olimpia Pysznica 5 - 1 Sparta Jeżowe
Sokół Kamień 6 - 2 Stal Nowa Dęba
Sokół Sokolniki 2 - 3 Strzelec Dąbrowica
Bukowa Jastkowice 1 - 2 Pogoń Leżajsk
Rotunda Krzeszów 4 - 2 San Kłyżów
Stal II Stalowa Wola 1 - 3 Stal Gorzyce
30. kolejka - Stalowa Wola > Klasa Okręgowa 31 maja
Unia Skowierzyn 0 - 6 Sokół Sokolniki
Stal Gorzyce 3 - 2 Sokół Kamień
Stal Nowa Dęba 3 - 3 Rotunda Krzeszów
San Kłyżów 0 - 5 Bukowa Jastkowice
Pogoń Leżajsk 3 - 1 Olimpia Pysznica
Sparta Jeżowe 1 - 0 OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg
Górnovia Górno 1 - 1 LZS Ździary
KP Zarzecze 0 - 3 Słowianin Grębów
Strzelec Dąbrowica 2 - 1 Stal II Stalowa Wola
31. kolejka - Stalowa Wola > Klasa Okręgowa 2/3 czerwca
Olimpia Pysznica 3 - 4 San Kłyżów
KP Zarzecze 7 - 1 Unia Skowierzyn
Słowianin Grębów 2 - 1 Górnovia Górno
LZS Ździary 8 - 1 Sparta Jeżowe
OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg 2 - 0 Pogoń Leżajsk
Bukowa Jastkowice 3 - 2 Stal Nowa Dęba
Rotunda Krzeszów 0 - 3 Stal Gorzyce
Sokół Kamień 8 - 2 Strzelec Dąbrowica
Stal II Stalowa Wola 0 - 3 * Sokół Sokolniki

32. kolejka - Stalowa Wola > Klasa Okręgowa 9/10 czerwca
Stal Nowa Dęba 7 - 1 Olimpia Pysznica
Stal Gorzyce 7 - 0 Bukowa Jastkowice
Górnovia Górno 2 - 0 KP Zarzecze
Unia Skowierzyn 1 - 2 Stal II Stalowa Wola
Sokół Sokolniki 3 - 0 * Sokół Kamień
San Kłyżów 2 - 2 OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg
Pogoń Leżajsk 0 - 3 LZS Ździary
Sparta Jeżowe 0 - 4 Słowianin Grębów
Strzelec Dąbrowica 3 - 5 Rotunda Krzeszów
33. kolejka - Stalowa Wola > Klasa Okręgowa 16/17 czerwca
Górnovia Górno 6 - 0 Unia Skowierzyn
Olimpia Pysznica 0 - 4 Stal Gorzyce
KP Zarzecze 1 - 4 Sparta Jeżowe
Słowianin Grębów 0 - 3 Pogoń Leżajsk
OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg 0 - 1 Stal Nowa Dęba
Bukowa Jastkowice 11 - 1 Strzelec Dąbrowica
Sokół Kamień 2 - 1 Stal II Stalowa Wola
LZS Ździary 1 - 2 San Kłyżów
Rotunda Krzeszów 1 - 5 Sokół Sokolniki
34. kolejka - Stalowa Wola > Klasa Okręgowa 24 czerwca
Stal II Stalowa Wola 4 - 1 Rotunda Krzeszów
Stal Gorzyce 7 - 4 OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg
Pogoń Leżajsk 2 - 1 KP Zarzecze
Stal Nowa Dęba 3 - 0 LZS Ździary
Unia Skowierzyn 2 - 8 Sokół Kamień
Sokół Sokolniki 1 - 4 Bukowa Jastkowice
Strzelec Dąbrowica 2 - 3 Olimpia Pysznica
San Kłyżów 2 - 1 Słowianin Grębów
Sparta Jeżowe 3 - 0 Górnovia Górno

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem