Terminarze / wyniki - III liga, gr. IV

Zobacz też: Statystyki - III liga, gr. IV

Wybierz sezon:

Statystyki dla III liga, gr. IV Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Korona II Kielce 12 26 8 2 2 25 12 13
2 Stal Kraśnik 12 24 7 3 2 21 9 12
3 Motor Lublin 12 20 5 5 2 17 9 8
4 Siarka Tarnobrzeg 12 20 5 5 2 19 10 9
5 Hutnik Kraków 12 19 5 4 3 21 19 2
6 Avia Świdnik 12 19 5 4 3 17 18 -1
7 Sokół Sieniawa 12 18 5 3 4 11 11 0
8 Wisłoka Dębica 12 18 4 6 2 16 9 7
9 Wólczanka Wólka Pełkińska 12 18 4 6 2 14 9 5
10 Hetman Zamość 12 15 4 3 5 18 17 1
11 Wisła Puławy 12 14 3 5 4 13 15 -2
12 Podhale Nowy Targ 12 13 3 4 5 11 13 -2
13 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 12 13 3 4 5 12 15 -3
14 Wisła Sandomierz 12 11 2 5 5 13 17 -4
15 Orlęta Radzyń Podlaski 11 11 2 5 4 7 11 -4
16 Jutrzenka Giebułtów 12 10 2 4 6 8 18 -10
17 Chełmianka Chełm 12 8 1 5 6 12 23 -11
18 Podlasie Biała Podlaska 11 6 1 3 7 16 36 -20
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - III liga, gr. IV 10/11 sierpnia
Wisła Puławy 3 - 0 Jutrzenka Giebułtów
Hutnik Kraków 1 - 2 Wólczanka Wólka Pełkińska
Wisłoka Dębica 0 - 0 Podhale Nowy Targ
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3 - 1 Avia Świdnik
Sokół Sieniawa 1 - 0 Chełmianka Chełm
Siarka Tarnobrzeg 2 - 1 Wisła Sandomierz
Hetman Zamość 1 - 1 Orlęta Radzyń Podlaski
Stal Kraśnik 2 - 1 Motor Lublin
Korona II Kielce 6 - 2 Podlasie Biała Podlaska

2. kolejka - III liga, gr. IV 15 sierpnia
Jutrzenka Giebułtów 1 - 4 Siarka Tarnobrzeg
Podhale Nowy Targ 1 - 0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Chełmianka Chełm 1 - 1 Motor Lublin
Orlęta Radzyń Podlaski 2 - 1 Stal Kraśnik
Avia Świdnik 1 - 0 Hetman Zamość
Wólczanka Wólka Pełkińska 0 - 0 Wisłoka Dębica
Podlasie Biała Podlaska 0 - 2 Hutnik Kraków
Wisła Sandomierz 1 - 2 Korona II Kielce
Sokół Sieniawa 1 - 0 Wisła Puławy
3. kolejka - III liga, gr. IV 17/18 sierpnia
Korona II Kielce 2 - 0 Jutrzenka Giebułtów
Wisła Puławy 0 - 0 Chełmianka Chełm
Siarka Tarnobrzeg 2 - 0 Sokół Sieniawa
Hutnik Kraków 3 - 3 Wisła Sandomierz
Wisłoka Dębica 4 - 1 Podlasie Biała Podlaska
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1 - 1 Wólczanka Wólka Pełkińska
Hetman Zamość 2 - 1 Podhale Nowy Targ
Stal Kraśnik 5 - 0 Avia Świdnik
Motor Lublin 0 - 0 Orlęta Radzyń Podlaski
4. kolejka - III liga, gr. IV 24/25 sierpnia
Jutrzenka Giebułtów 0 - 1 Hutnik Kraków
Chełmianka Chełm 2 - 0 Orlęta Radzyń Podlaski
Avia Świdnik 1 - 1 Motor Lublin
Podhale Nowy Targ 1 - 2 Stal Kraśnik
Wólczanka Wólka Pełkińska 1 - 2 Hetman Zamość
Podlasie Biała Podlaska 3 - 1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Wisła Sandomierz 1 - 1 Wisłoka Dębica
Sokół Sieniawa 1 - 1 Korona II Kielce
Wisła Puławy 1 - 1 Siarka Tarnobrzeg
5. kolejka - III liga, gr. IV 28 sierpnia
Siarka Tarnobrzeg 4 - 1 Chełmianka Chełm
Korona II Kielce 0 - 1 Wisła Puławy
Hutnik Kraków 3 - 1 Sokół Sieniawa
Wisłoka Dębica 0 - 2 Jutrzenka Giebułtów
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0 - 2 Wisła Sandomierz
Hetman Zamość 4 - 0 Podlasie Biała Podlaska
Stal Kraśnik 0 - 2 Wólczanka Wólka Pełkińska
Orlęta Radzyń Podlaski 2 - 1 Avia Świdnik
Motor Lublin 2 - 1 Podhale Nowy Targ
6. kolejka - III liga, gr. IV 31 sierpnia/1 września
Jutrzenka Giebułtów 1 - 3 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Podhale Nowy Targ 2 - 1 Orlęta Radzyń Podlaski
Podlasie Biała Podlaska 1 - 5 Stal Kraśnik
Wisła Puławy 3 - 2 Hutnik Kraków
Siarka Tarnobrzeg 1 - 2 Korona II Kielce
Chełmianka Chełm 2 - 2 Avia Świdnik
Wisła Sandomierz 3 - 3 Hetman Zamość
Sokół Sieniawa 1 - 0 Wisłoka Dębica
Motor Lublin 0 - 0 Wólczanka Wólka Pełkińska
7. kolejka - III liga, gr. IV 7/8 września
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1 - 0 Sokół Sieniawa
Hetman Zamość 2 - 0 Jutrzenka Giebułtów
Avia Świdnik 1 - 0 Podhale Nowy Targ
Orlęta Radzyń Podlaski 0 - 0 Wólczanka Wólka Pełkińska
Wisłoka Dębica 4 - 2 Wisła Puławy
Hutnik Kraków 1 - 1 Siarka Tarnobrzeg
Motor Lublin 4 - 1 Podlasie Biała Podlaska
Korona II Kielce 2 - 0 Chełmianka Chełm
Stal Kraśnik 1 - 1 Wisła Sandomierz

8. kolejka - III liga, gr. IV 14/15 września
Jutrzenka Giebułtów 1 - 1 Stal Kraśnik
Chełmianka Chełm 1 - 1 Podhale Nowy Targ
Orlęta Radzyń Podlaski ? - ? Podlasie Biała Podlaska
Wisła Puławy 1 - 1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Siarka Tarnobrzeg 1 - 1 Wisłoka Dębica
Korona II Kielce 5 - 1 Hutnik Kraków
Wólczanka Wólka Pełkińska 0 - 1 Avia Świdnik
Wisła Sandomierz 0 - 2 Motor Lublin
Sokół Sieniawa 2 - 1 Hetman Zamość
9. kolejka - III liga, gr. IV 21/22 września
Podhale Nowy Targ 1 - 2 Wólczanka Wólka Pełkińska
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0 - 0 Siarka Tarnobrzeg
Jutrzenka Giebułtów 1 - 0 Motor Lublin
Hetman Zamość 1 - 1 Wisła Puławy
Chełmianka Chełm 2 - 3 Hutnik Kraków
Wisłoka Dębica 1 - 1 Korona II Kielce
Orlęta Radzyń Podlaski 0 - 1 Wisła Sandomierz
Avia Świdnik 4 - 2 Podlasie Biała Podlaska
Stal Kraśnik 1 - 0 Sokół Sieniawa
10. kolejka - III liga, gr. IV 28/29 września
Jutrzenka Giebułtów 1 - 1 Orlęta Radzyń Podlaski
Korona II Kielce 1 - 0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Podlasie Biała Podlaska 2 - 2 Podhale Nowy Targ
Wisła Puławy 0 - 1 Stal Kraśnik
Siarka Tarnobrzeg 2 - 0 Hetman Zamość
Chełmianka Chełm 1 - 4 Wólczanka Wólka Pełkińska
Hutnik Kraków 0 - 0 Wisłoka Dębica
Wisła Sandomierz 0 - 2 Avia Świdnik
Sokół Sieniawa 0 - 0 Motor Lublin
11. kolejka - III liga, gr. IV 5/6 października
Avia Świdnik 1 - 1 Jutrzenka Giebułtów
Wólczanka Wólka Pełkińska 2 - 2 Podlasie Biała Podlaska
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2 - 2 Hutnik Kraków
Orlęta Radzyń Podlaski 0 - 2 Sokół Sieniawa
Podhale Nowy Targ 1 - 0 Wisła Sandomierz
Motor Lublin 4 - 1 Wisła Puławy
Hetman Zamość 2 - 3 Korona II Kielce
Stal Kraśnik 0 - 0 Siarka Tarnobrzeg
Wisłoka Dębica 3 - 0 Chełmianka Chełm
12. kolejka - III liga, gr. IV 12/13 października
Jutrzenka Giebułtów 0 - 0 Podhale Nowy Targ
Chełmianka Chełm 2 - 2 Podlasie Biała Podlaska
Wisła Sandomierz 0 - 0 Wólczanka Wólka Pełkińska
Wisła Puławy 0 - 0 Orlęta Radzyń Podlaski
Siarka Tarnobrzeg 1 - 2 Motor Lublin
Hutnik Kraków 2 - 0 Hetman Zamość
Wisłoka Dębica 2 - 0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Korona II Kielce 0 - 2 Stal Kraśnik
Sokół Sieniawa 2 - 2 Avia Świdnik
13. kolejka - III liga, gr. IV 19/20 października
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski ? - ? Chełmianka Chełm
Hetman Zamość ? - ? Wisłoka Dębica
Stal Kraśnik ? - ? Hutnik Kraków
Motor Lublin ? - ? Korona II Kielce
Orlęta Radzyń Podlaski ? - ? Siarka Tarnobrzeg
Avia Świdnik ? - ? Wisła Puławy
Podhale Nowy Targ ? - ? Sokół Sieniawa
Wólczanka Wólka Pełkińska ? - ? Jutrzenka Giebułtów
Podlasie Biała Podlaska ? - ? Wisła Sandomierz

14. kolejka - III liga, gr. IV 26/27 października
Chełmianka Chełm ? - ? Wisła Sandomierz
Jutrzenka Giebułtów ? - ? Podlasie Biała Podlaska
Sokół Sieniawa ? - ? Wólczanka Wólka Pełkińska
Wisła Puławy ? - ? Podhale Nowy Targ
Siarka Tarnobrzeg ? - ? Avia Świdnik
Korona II Kielce ? - ? Orlęta Radzyń Podlaski
Hutnik Kraków ? - ? Motor Lublin
Wisłoka Dębica ? - ? Stal Kraśnik
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski ? - ? Hetman Zamość
15. kolejka - III liga, gr. IV 2/3 listopada
Hetman Zamość ? - ? Chełmianka Chełm
Stal Kraśnik ? - ? KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Motor Lublin ? - ? Wisłoka Dębica
Orlęta Radzyń Podlaski ? - ? Hutnik Kraków
Avia Świdnik ? - ? Korona II Kielce
Podhale Nowy Targ ? - ? Siarka Tarnobrzeg
Wólczanka Wólka Pełkińska ? - ? Wisła Puławy
Podlasie Biała Podlaska ? - ? Sokół Sieniawa
Wisła Sandomierz ? - ? Jutrzenka Giebułtów
16. kolejka - III liga, gr. IV 9-10 listopada
Chełmianka Chełm ? - ? Jutrzenka Giebułtów
Sokół Sieniawa ? - ? Wisła Sandomierz
Wisła Puławy ? - ? Podlasie Biała Podlaska
Siarka Tarnobrzeg ? - ? Wólczanka Wólka Pełkińska
Korona II Kielce ? - ? Podhale Nowy Targ
Hutnik Kraków ? - ? Avia Świdnik
Wisłoka Dębica ? - ? Orlęta Radzyń Podlaski
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski ? - ? Motor Lublin
Hetman Zamość ? - ? Stal Kraśnik
17. kolejka - III liga, gr. IV 16/17 listopada
Stal Kraśnik ? - ? Chełmianka Chełm
Motor Lublin ? - ? Hetman Zamość
Orlęta Radzyń Podlaski ? - ? KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Avia Świdnik ? - ? Wisłoka Dębica
Podhale Nowy Targ ? - ? Hutnik Kraków
Wólczanka Wólka Pełkińska ? - ? Korona II Kielce
Podlasie Biała Podlaska ? - ? Siarka Tarnobrzeg
Wisła Sandomierz ? - ? Wisła Puławy
Jutrzenka Giebułtów ? - ? Sokół Sieniawa

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem