Tabela: III liga, gr. IV Umieść na swojej stronie
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wieczysta Kraków | 21 | 50 | 16 | 2 | 3 | 61 | 21 | 40 | |
2 | Avia Świdnik | 21 | 41 | 13 | 2 | 6 | 44 | 24 | 20 | |
3 | Podlasie Biała Podlaska | 21 | 37 | 10 | 7 | 4 | 33 | 16 | 17 | |
4 | Siarka Tarnobrzeg | 20 | 37 | 11 | 4 | 5 | 34 | 16 | 18 | |
5 | Star Starachowice | 21 | 37 | 11 | 4 | 6 | 34 | 18 | 16 | |
6 | KSZO Ostrowiec Świętokrzyski | 20 | 35 | 11 | 2 | 7 | 32 | 22 | 10 | |
7 | Wiślanie Jaśkowice | 21 | 32 | 9 | 5 | 7 | 35 | 25 | 10 | |
8 | Chełmianka Chełm | 20 | 32 | 10 | 2 | 8 | 37 | 35 | 2 | |
9 | Unia Tarnów | 21 | 29 | 8 | 5 | 8 | 34 | 36 | -2 | |
10 | Czarni Połaniec | 21 | 25 | 6 | 7 | 8 | 35 | 38 | -3 | |
11 | Garbarnia Kraków | 20 | 25 | 7 | 4 | 9 | 28 | 36 | -8 | |
12 | Świdniczanka Świdnik | 20 | 25 | 7 | 4 | 9 | 27 | 32 | -5 | |
13 | KS Wiązownica | 21 | 24 | 6 | 6 | 9 | 32 | 51 | -19 | |
14 | Wisłoka Dębica | 21 | 22 | 5 | 7 | 9 | 23 | 37 | -14 | |
15 | Orlęta Radzyń Podlaski | 20 | 18 | 4 | 6 | 10 | 21 | 34 | -13 | |
16 | Podhale Nowy Targ | 21 | 17 | 3 | 8 | 10 | 21 | 31 | -10 | |
17 | Sokół Sieniawa | 21 | 17 | 5 | 2 | 14 | 24 | 54 | -30 | |
18 | Karpaty Krosno | 21 | 13 | 2 | 7 | 12 | 14 | 43 | -29 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka |
Terminarz: III liga, gr. IV (sezon 2023/2024)
1. kolejka - III liga, gr. IV | 5/6 sierpnia | ||
---|---|---|---|
Garbarnia Kraków | 4 - 0 | Unia Tarnów | |
Czarni Połaniec | 4 - 2 | Świdniczanka Świdnik | |
Karpaty Krosno | 1 - 0 | Wieczysta Kraków | |
Star Starachowice | 1 - 1 | Podhale Nowy Targ | |
Wiślanie Jaśkowice | 4 - 0 | Wisłoka Dębica | |
Chełmianka Chełm | 2 - 1 | KSZO Ostrowiec Świętokrzyski | |
Avia Świdnik | 4 - 0 | Orlęta Radzyń Podlaski | |
KS Wiązownica | 0 - 2 | Podlasie Biała Podlaska | |
Siarka Tarnobrzeg | 2 - 0 | Sokół Sieniawa |
2. kolejka - III liga, gr. IV | 12/13 sierpnia | ||
---|---|---|---|
Wieczysta Kraków | 5 - 3 | Wiślanie Jaśkowice | |
Sokół Sieniawa | 0 - 3 | Podlasie Biała Podlaska | |
Unia Tarnów | 3 - 0 | Chełmianka Chełm | |
Świdniczanka Świdnik | 1 - 0 | Star Starachowice | |
Orlęta Radzyń Podlaski | 1 - 1 | KS Wiązownica | |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski | 1 - 2 | Avia Świdnik | |
Podhale Nowy Targ | 1 - 1 | Karpaty Krosno | |
Wisłoka Dębica | 1 - 3 | Garbarnia Kraków | |
Siarka Tarnobrzeg | 3 - 2 | Czarni Połaniec |
3. kolejka - III liga, gr. IV | 19/20 sierpnia | ||
---|---|---|---|
KS Wiązownica | 2 - 0 | KSZO Ostrowiec Świętokrzyski | |
Chełmianka Chełm | 1 - 2 | Wisłoka Dębica | |
Avia Świdnik | 1 - 0 | Unia Tarnów | |
Garbarnia Kraków | 2 - 3 | Wieczysta Kraków | |
Czarni Połaniec | 4 - 1 | Sokół Sieniawa | |
Star Starachowice | 1 - 0 | Siarka Tarnobrzeg | |
Karpaty Krosno | 0 - 0 | Świdniczanka Świdnik | |
Wiślanie Jaśkowice | 0 - 3 * | Podhale Nowy Targ | |
Podlasie Biała Podlaska | 0 - 0 | Orlęta Radzyń Podlaski |
4. kolejka - III liga, gr. IV | 23 sierpnia | ||
---|---|---|---|
Sokół Sieniawa | 1 - 1 | Orlęta Radzyń Podlaski | |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski | 2 - 1 | Podlasie Biała Podlaska | |
Unia Tarnów | 2 - 2 | KS Wiązownica | |
Wisłoka Dębica | 2 - 1 | Avia Świdnik | |
Wieczysta Kraków | 4 - 0 | Chełmianka Chełm | |
Podhale Nowy Targ | 0 - 1 | Garbarnia Kraków | |
Świdniczanka Świdnik | 2 - 2 | Wiślanie Jaśkowice | |
Siarka Tarnobrzeg | 7 - 0 | Karpaty Krosno | |
Czarni Połaniec | 1 - 1 | Star Starachowice |
5. kolejka - III liga, gr. IV | 26/27 sierpnia | ||
---|---|---|---|
Podlasie Biała Podlaska | 1 - 1 | Unia Tarnów | |
Star Starachowice | 6 - 0 | Sokół Sieniawa | |
Karpaty Krosno | 0 - 1 | Czarni Połaniec | |
Wiślanie Jaśkowice | 0 - 1 | Siarka Tarnobrzeg | |
KS Wiązownica | 4 - 2 | Wisłoka Dębica | |
Garbarnia Kraków | 2 - 1 | Świdniczanka Świdnik | |
Chełmianka Chełm | 2 - 0 | Podhale Nowy Targ | |
Avia Świdnik | 3 - 1 | Wieczysta Kraków | |
Orlęta Radzyń Podlaski | 0 - 2 | KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
6. kolejka - III liga, gr. IV | 2/3 września | ||
---|---|---|---|
Wieczysta Kraków | 7 - 0 | KS Wiązownica | |
Czarni Połaniec | 2 - 1 | Wiślanie Jaśkowice | |
Świdniczanka Świdnik | 1 - 3 | Chełmianka Chełm | |
Star Starachowice | 3 - 0 | Karpaty Krosno | |
Sokół Sieniawa | 1 - 3 | KSZO Ostrowiec Świętokrzyski | |
Unia Tarnów | 2 - 0 | Orlęta Radzyń Podlaski | |
Podhale Nowy Targ | 1 - 6 | Avia Świdnik | |
Siarka Tarnobrzeg | 0 - 0 | Garbarnia Kraków | |
Wisłoka Dębica | 0 - 0 | Podlasie Biała Podlaska |
7. kolejka - III liga, gr. IV | 9/10 września | ||
---|---|---|---|
KS Wiązownica | 2 - 2 | Podhale Nowy Targ | |
Wiślanie Jaśkowice | 1 - 1 | Star Starachowice | |
Garbarnia Kraków | 0 - 0 | Czarni Połaniec | |
Chełmianka Chełm | 1 - 0 | Siarka Tarnobrzeg | |
Avia Świdnik | 1 - 3 | Świdniczanka Świdnik | |
Orlęta Radzyń Podlaski | 1 - 1 | Wisłoka Dębica | |
Karpaty Krosno | 0 - 1 | Sokół Sieniawa | |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski | 3 - 0 | Unia Tarnów | |
Podlasie Biała Podlaska | 3 - 2 | Wieczysta Kraków |
8. kolejka - III liga, gr. IV | 16/17 września | ||
---|---|---|---|
Siarka Tarnobrzeg | 2 - 1 | Avia Świdnik | |
Wieczysta Kraków | 3 - 2 | Orlęta Radzyń Podlaski | |
Wisłoka Dębica | 0 - 1 | KSZO Ostrowiec Świętokrzyski | |
Świdniczanka Świdnik | 4 - 1 | KS Wiązownica | |
Czarni Połaniec | 3 - 3 | Chełmianka Chełm | |
Star Starachowice | 3 - 0 | Garbarnia Kraków | |
Podhale Nowy Targ | 0 - 0 | Podlasie Biała Podlaska | |
Karpaty Krosno | 0 - 2 | Wiślanie Jaśkowice | |
Sokół Sieniawa | 0 - 4 | Unia Tarnów |
9. kolejka - III liga, gr. IV | 23/24 września | ||
---|---|---|---|
Garbarnia Kraków | 2 - 1 | Karpaty Krosno | |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski | 0 - 1 | Wieczysta Kraków | |
Podlasie Biała Podlaska | 0 - 2 | Świdniczanka Świdnik | |
Wiślanie Jaśkowice | 3 - 1 | Sokół Sieniawa | |
Chełmianka Chełm | 2 - 0 | Star Starachowice | |
Avia Świdnik | 6 - 2 | Czarni Połaniec | |
Orlęta Radzyń Podlaski | 0 - 0 | Podhale Nowy Targ | |
Unia Tarnów | 1 - 1 | Wisłoka Dębica | |
KS Wiązownica | 1 - 1 | Siarka Tarnobrzeg |
10. kolejka - III liga, gr. IV | 30 września/1 października | ||
---|---|---|---|
Wieczysta Kraków | 6 - 1 | Unia Tarnów | |
Czarni Połaniec | 6 - 1 | KS Wiązownica | |
Star Starachowice | 1 - 2 | Avia Świdnik | |
Podhale Nowy Targ | 2 - 2 | KSZO Ostrowiec Świętokrzyski | |
Świdniczanka Świdnik | 2 - 3 | Orlęta Radzyń Podlaski | |
Siarka Tarnobrzeg | 0 - 2 | Podlasie Biała Podlaska | |
Karpaty Krosno | 3 - 4 | Chełmianka Chełm | |
Sokół Sieniawa | 3 - 1 | Wisłoka Dębica | |
Wiślanie Jaśkowice | 2 - 2 | Garbarnia Kraków |
11. kolejka - III liga, gr. IV | 7/8 października | ||
---|---|---|---|
KS Wiązownica | 0 - 1 | Star Starachowice | |
Wisłoka Dębica | 1 - 1 | Wieczysta Kraków | |
Garbarnia Kraków | 3 - 4 | Sokół Sieniawa | |
Chełmianka Chełm | 1 - 6 | Wiślanie Jaśkowice | |
Avia Świdnik | 0 - 1 | Karpaty Krosno | |
Orlęta Radzyń Podlaski | 0 - 3 | Siarka Tarnobrzeg | |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski | 4 - 0 | Świdniczanka Świdnik | |
Unia Tarnów | 2 - 1 | Podhale Nowy Targ | |
Podlasie Biała Podlaska | 3 - 0 | Czarni Połaniec |
12. kolejka - III liga, gr. IV | 14/15 października | ||
---|---|---|---|
Garbarnia Kraków | 2 - 1 | Chełmianka Chełm | |
Karpaty Krosno | 0 - 1 | KS Wiązownica | |
Czarni Połaniec | 3 - 1 | Orlęta Radzyń Podlaski | |
Wiślanie Jaśkowice | 1 - 1 | Avia Świdnik | |
Podhale Nowy Targ | 1 - 2 | Wisłoka Dębica | |
Świdniczanka Świdnik | 3 - 2 | Unia Tarnów | |
Siarka Tarnobrzeg | 2 - 0 | KSZO Ostrowiec Świętokrzyski | |
Star Starachowice | 1 - 1 | Podlasie Biała Podlaska | |
Sokół Sieniawa | 1 - 1 | Wieczysta Kraków |
13. kolejka - III liga, gr. IV | 21/22 października | ||
---|---|---|---|
Chełmianka Chełm | 3 - 1 | Sokół Sieniawa | |
KS Wiązownica | 2 - 1 | Wiślanie Jaśkowice | |
Wieczysta Kraków | 1 - 0 | Podhale Nowy Targ | |
Avia Świdnik | 2 - 1 | Garbarnia Kraków | |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski | 2 - 1 | Czarni Połaniec | |
Unia Tarnów | 3 - 1 | Siarka Tarnobrzeg | |
Wisłoka Dębica | 2 - 0 | Świdniczanka Świdnik | |
Orlęta Radzyń Podlaski | 0 - 2 | Star Starachowice | |
Podlasie Biała Podlaska | 4 - 1 | Karpaty Krosno |
14. kolejka - III liga, gr. IV | 28/29 października | ||
---|---|---|---|
Świdniczanka Świdnik | 2 - 4 | Wieczysta Kraków | |
Wiślanie Jaśkowice | 0 - 0 | Podlasie Biała Podlaska | |
Siarka Tarnobrzeg | 3 - 0 | Wisłoka Dębica | |
Czarni Połaniec | 1 - 2 | Unia Tarnów | |
Karpaty Krosno | 3 - 5 | Orlęta Radzyń Podlaski | |
Garbarnia Kraków | 1 - 3 | KS Wiązownica | |
Chełmianka Chełm | 2 - 2 | Avia Świdnik | |
Star Starachowice | 0 - 1 | KSZO Ostrowiec Świętokrzyski | |
Sokół Sieniawa | 1 - 4 | Podhale Nowy Targ |
15. kolejka - III liga, gr. IV | 4/5 listopada | ||
---|---|---|---|
KS Wiązownica | 0 - 4 | Chełmianka Chełm | |
Wieczysta Kraków | 3 - 0 | Siarka Tarnobrzeg | |
Avia Świdnik | 3 - 0 | Sokół Sieniawa | |
Orlęta Radzyń Podlaski | 0 - 1 | Wiślanie Jaśkowice | |
Unia Tarnów | 2 - 3 | Star Starachowice | |
Wisłoka Dębica | 1 - 1 | Czarni Połaniec | |
Podhale Nowy Targ | 0 - 2 | Świdniczanka Świdnik | |
Podlasie Biała Podlaska | 3 - 0 | Garbarnia Kraków | |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski | 5 - 1 | Karpaty Krosno |
16. kolejka - III liga, gr. IV | 11/12 listopada | ||
---|---|---|---|
Karpaty Krosno | 1 - 1 | Unia Tarnów | |
Siarka Tarnobrzeg | 2 - 0 | Podhale Nowy Targ | |
Star Starachowice | 1 - 0 | Wisłoka Dębica | |
Avia Świdnik | 1 - 0 | KS Wiązownica | |
Wiślanie Jaśkowice | 0 - 1 | KSZO Ostrowiec Świętokrzyski | |
Czarni Połaniec | 1 - 2 | Wieczysta Kraków | |
Sokół Sieniawa | 0 - 1 | Świdniczanka Świdnik | |
Garbarnia Kraków | 1 - 0 | Orlęta Radzyń Podlaski | |
Chełmianka Chełm | 1 - 3 | Podlasie Biała Podlaska |
17. kolejka - III liga, gr. IV | 18/19 listopada | ||
---|---|---|---|
Wieczysta Kraków | 5 - 1 | Star Starachowice | |
Podhale Nowy Targ | 1 - 1 | Czarni Połaniec | |
Orlęta Radzyń Podlaski | ? - ? | Chełmianka Chełm | |
Unia Tarnów | 0 - 1 | Wiślanie Jaśkowice | |
Wisłoka Dębica | 1 - 1 | Karpaty Krosno | |
Podlasie Biała Podlaska | 0 - 1 | Avia Świdnik | |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski | ? - ? | Garbarnia Kraków | |
KS Wiązownica | 3 - 5 | Sokół Sieniawa | |
Świdniczanka Świdnik | ? - ? | Siarka Tarnobrzeg |
18. kolejka - III liga, gr. IV | 25/26 listopada | ||
---|---|---|---|
Świdniczanka Świdnik | 1 - 1 | Czarni Połaniec | |
Podlasie Biała Podlaska | 2 - 3 | KS Wiązownica | |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski | 0 - 3 | Chełmianka Chełm | |
Podhale Nowy Targ | 0 - 3 * | Star Starachowice | |
Wieczysta Kraków | 5 - 0 | Karpaty Krosno | |
Unia Tarnów | 2 - 1 | Garbarnia Kraków | |
Wisłoka Dębica | 1 - 3 | Wiślanie Jaśkowice | |
Orlęta Radzyń Podlaski | 1 - 3 | Avia Świdnik | |
Sokół Sieniawa | 1 - 5 | Siarka Tarnobrzeg |
19. kolejka - III liga, gr. IV | 2/3 marca | ||
---|---|---|---|
Chełmianka Chełm | 1 - 2 | Unia Tarnów | |
Garbarnia Kraków | 3 - 3 | Wisłoka Dębica | |
Czarni Połaniec | 1 - 1 | Siarka Tarnobrzeg | |
Avia Świdnik | 0 - 1 | KSZO Ostrowiec Świętokrzyski | |
Wiślanie Jaśkowice | 0 - 1 | Wieczysta Kraków | |
Karpaty Krosno | 0 - 0 | Podhale Nowy Targ | |
Star Starachowice | 1 - 0 | Świdniczanka Świdnik | |
Podlasie Biała Podlaska | 3 - 1 | Sokół Sieniawa | |
KS Wiązownica | 1 - 4 | Orlęta Radzyń Podlaski |
20. kolejka - III liga, gr. IV | 9/10 marca | ||
---|---|---|---|
Wieczysta Kraków | 4 - 0 | Garbarnia Kraków | |
Podhale Nowy Targ | 1 - 2 | Wiślanie Jaśkowice | |
Sokół Sieniawa | 2 - 0 | Czarni Połaniec | |
Siarka Tarnobrzeg | 1 - 0 | Star Starachowice | |
Świdniczanka Świdnik | 0 - 0 | Karpaty Krosno | |
Unia Tarnów | 2 - 3 | Avia Świdnik | |
Wisłoka Dębica | 0 - 3 | Chełmianka Chełm | |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski | 3 - 3 | KS Wiązownica | |
Orlęta Radzyń Podlaski | 1 - 1 | Podlasie Biała Podlaska |
21. kolejka - III liga, gr. IV | 16/17 marca | ||
---|---|---|---|
KS Wiązownica | 2 - 2 | Unia Tarnów | |
Wiślanie Jaśkowice | 2 - 0 | Świdniczanka Świdnik | |
Karpaty Krosno | 0 - 0 | Siarka Tarnobrzeg | |
Orlęta Radzyń Podlaski | 1 - 0 | Sokół Sieniawa | |
Avia Świdnik | 1 - 2 | Wisłoka Dębica | |
Chełmianka Chełm | 0 - 2 | Wieczysta Kraków | |
Garbarnia Kraków | 0 - 3 | Podhale Nowy Targ | |
Star Starachowice | 4 - 0 | Czarni Połaniec | |
Podlasie Biała Podlaska | 1 - 0 | KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
22. kolejka - III liga, gr. IV | 23/24 marca | ||
---|---|---|---|
Wieczysta Kraków | ? - ? | Avia Świdnik | |
Podhale Nowy Targ | ? - ? | Chełmianka Chełm | |
Czarni Połaniec | ? - ? | Karpaty Krosno | |
Sokół Sieniawa | ? - ? | Star Starachowice | |
Unia Tarnów | ? - ? | Podlasie Biała Podlaska | |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski | ? - ? | Orlęta Radzyń Podlaski | |
Wisłoka Dębica | ? - ? | KS Wiązownica | |
Siarka Tarnobrzeg | ? - ? | Wiślanie Jaśkowice | |
Świdniczanka Świdnik | ? - ? | Garbarnia Kraków |
23. kolejka - III liga, gr. IV | 30 marca | ||
---|---|---|---|
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski | ? - ? | Sokół Sieniawa | |
Orlęta Radzyń Podlaski | ? - ? | Unia Tarnów | |
Podlasie Biała Podlaska | ? - ? | Wisłoka Dębica | |
KS Wiązownica | ? - ? | Wieczysta Kraków | |
Avia Świdnik | ? - ? | Podhale Nowy Targ | |
Chełmianka Chełm | ? - ? | Świdniczanka Świdnik | |
Garbarnia Kraków | ? - ? | Siarka Tarnobrzeg | |
Wiślanie Jaśkowice | ? - ? | Czarni Połaniec | |
Karpaty Krosno | ? - ? | Star Starachowice |
24. kolejka - III liga, gr. IV | 6/7 kwietnia | ||
---|---|---|---|
Sokół Sieniawa | ? - ? | Karpaty Krosno | |
Star Starachowice | ? - ? | Wiślanie Jaśkowice | |
Czarni Połaniec | ? - ? | Garbarnia Kraków | |
Siarka Tarnobrzeg | ? - ? | Chełmianka Chełm | |
Świdniczanka Świdnik | ? - ? | Avia Świdnik | |
Podhale Nowy Targ | ? - ? | KS Wiązownica | |
Wieczysta Kraków | ? - ? | Podlasie Biała Podlaska | |
Wisłoka Dębica | ? - ? | Orlęta Radzyń Podlaski | |
Unia Tarnów | ? - ? | KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
25. kolejka - III liga, gr. IV | 13/14 kwietnia | ||
---|---|---|---|
Unia Tarnów | ? - ? | Sokół Sieniawa | |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski | ? - ? | Wisłoka Dębica | |
Orlęta Radzyń Podlaski | ? - ? | Wieczysta Kraków | |
Podlasie Biała Podlaska | ? - ? | Podhale Nowy Targ | |
KS Wiązownica | ? - ? | Świdniczanka Świdnik | |
Avia Świdnik | ? - ? | Siarka Tarnobrzeg | |
Chełmianka Chełm | ? - ? | Czarni Połaniec | |
Garbarnia Kraków | ? - ? | Star Starachowice | |
Wiślanie Jaśkowice | ? - ? | Karpaty Krosno |
26. kolejka - III liga, gr. IV | 20/21 kwietnia | ||
---|---|---|---|
Sokół Sieniawa | ? - ? | Wiślanie Jaśkowice | |
Karpaty Krosno | ? - ? | Garbarnia Kraków | |
Star Starachowice | ? - ? | Chełmianka Chełm | |
Czarni Połaniec | ? - ? | Avia Świdnik | |
Siarka Tarnobrzeg | ? - ? | KS Wiązownica | |
Świdniczanka Świdnik | ? - ? | Podlasie Biała Podlaska | |
Podhale Nowy Targ | ? - ? | Orlęta Radzyń Podlaski | |
Wieczysta Kraków | ? - ? | KSZO Ostrowiec Świętokrzyski | |
Wisłoka Dębica | ? - ? | Unia Tarnów |
27. kolejka - III liga, gr. IV | 27/28 kwietnia | ||
---|---|---|---|
Wisłoka Dębica | ? - ? | Sokół Sieniawa | |
Unia Tarnów | ? - ? | Wieczysta Kraków | |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski | ? - ? | Podhale Nowy Targ | |
Orlęta Radzyń Podlaski | ? - ? | Świdniczanka Świdnik | |
Podlasie Biała Podlaska | ? - ? | Siarka Tarnobrzeg | |
KS Wiązownica | ? - ? | Czarni Połaniec | |
Avia Świdnik | ? - ? | Star Starachowice | |
Chełmianka Chełm | ? - ? | Karpaty Krosno | |
Garbarnia Kraków | ? - ? | Wiślanie Jaśkowice |
28. kolejka - III liga, gr. IV | 4/5 maja | ||
---|---|---|---|
Sokół Sieniawa | ? - ? | Garbarnia Kraków | |
Wiślanie Jaśkowice | ? - ? | Chełmianka Chełm | |
Karpaty Krosno | ? - ? | Avia Świdnik | |
Star Starachowice | ? - ? | KS Wiązownica | |
Czarni Połaniec | ? - ? | Podlasie Biała Podlaska | |
Siarka Tarnobrzeg | ? - ? | Orlęta Radzyń Podlaski | |
Świdniczanka Świdnik | ? - ? | KSZO Ostrowiec Świętokrzyski | |
Podhale Nowy Targ | ? - ? | Unia Tarnów | |
Wieczysta Kraków | ? - ? | Wisłoka Dębica |
29. kolejka - III liga, gr. IV | 11/12 maja | ||
---|---|---|---|
Wieczysta Kraków | ? - ? | Sokół Sieniawa | |
Wisłoka Dębica | ? - ? | Podhale Nowy Targ | |
Unia Tarnów | ? - ? | Świdniczanka Świdnik | |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski | ? - ? | Siarka Tarnobrzeg | |
Orlęta Radzyń Podlaski | ? - ? | Czarni Połaniec | |
Podlasie Biała Podlaska | ? - ? | Star Starachowice | |
KS Wiązownica | ? - ? | Karpaty Krosno | |
Avia Świdnik | ? - ? | Wiślanie Jaśkowice | |
Chełmianka Chełm | ? - ? | Garbarnia Kraków |
30. kolejka - III liga, gr. IV | 15 maja | ||
---|---|---|---|
Sokół Sieniawa | ? - ? | Chełmianka Chełm | |
Garbarnia Kraków | ? - ? | Avia Świdnik | |
Wiślanie Jaśkowice | ? - ? | KS Wiązownica | |
Karpaty Krosno | ? - ? | Podlasie Biała Podlaska | |
Star Starachowice | ? - ? | Orlęta Radzyń Podlaski | |
Czarni Połaniec | ? - ? | KSZO Ostrowiec Świętokrzyski | |
Siarka Tarnobrzeg | ? - ? | Unia Tarnów | |
Świdniczanka Świdnik | ? - ? | Wisłoka Dębica | |
Podhale Nowy Targ | ? - ? | Wieczysta Kraków |
31. kolejka - III liga, gr. IV | 18/19 maja | ||
---|---|---|---|
Podhale Nowy Targ | ? - ? | Sokół Sieniawa | |
Wieczysta Kraków | ? - ? | Świdniczanka Świdnik | |
Wisłoka Dębica | ? - ? | Siarka Tarnobrzeg | |
Unia Tarnów | ? - ? | Czarni Połaniec | |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski | ? - ? | Star Starachowice | |
Orlęta Radzyń Podlaski | ? - ? | Karpaty Krosno | |
Podlasie Biała Podlaska | ? - ? | Wiślanie Jaśkowice | |
KS Wiązownica | ? - ? | Garbarnia Kraków | |
Avia Świdnik | ? - ? | Chełmianka Chełm |
32. kolejka - III liga, gr. IV | 25/26 maja | ||
---|---|---|---|
Sokół Sieniawa | ? - ? | Avia Świdnik | |
Chełmianka Chełm | ? - ? | KS Wiązownica | |
Garbarnia Kraków | ? - ? | Podlasie Biała Podlaska | |
Wiślanie Jaśkowice | ? - ? | Orlęta Radzyń Podlaski | |
Karpaty Krosno | ? - ? | KSZO Ostrowiec Świętokrzyski | |
Star Starachowice | ? - ? | Unia Tarnów | |
Czarni Połaniec | ? - ? | Wisłoka Dębica | |
Siarka Tarnobrzeg | ? - ? | Wieczysta Kraków | |
Świdniczanka Świdnik | ? - ? | Podhale Nowy Targ |
33. kolejka - III liga, gr. IV | 1/2 czerwca | ||
---|---|---|---|
Świdniczanka Świdnik | ? - ? | Sokół Sieniawa | |
Podhale Nowy Targ | ? - ? | Siarka Tarnobrzeg | |
Wieczysta Kraków | ? - ? | Czarni Połaniec | |
Wisłoka Dębica | ? - ? | Star Starachowice | |
Unia Tarnów | ? - ? | Karpaty Krosno | |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski | ? - ? | Wiślanie Jaśkowice | |
Orlęta Radzyń Podlaski | ? - ? | Garbarnia Kraków | |
Podlasie Biała Podlaska | ? - ? | Chełmianka Chełm | |
KS Wiązownica | ? - ? | Avia Świdnik |
34. kolejka - III liga, gr. IV | 8/9 czerwca | ||
---|---|---|---|
Sokół Sieniawa | ? - ? | KS Wiązownica | |
Avia Świdnik | ? - ? | Podlasie Biała Podlaska | |
Chełmianka Chełm | ? - ? | Orlęta Radzyń Podlaski | |
Garbarnia Kraków | ? - ? | KSZO Ostrowiec Świętokrzyski | |
Wiślanie Jaśkowice | ? - ? | Unia Tarnów | |
Karpaty Krosno | ? - ? | Wisłoka Dębica | |
Star Starachowice | ? - ? | Wieczysta Kraków | |
Czarni Połaniec | ? - ? | Podhale Nowy Targ | |
Siarka Tarnobrzeg | ? - ? | Świdniczanka Świdnik |
Pozostałe terminarze:
- Dębica
- Dębica > Klasa Okręgowa
- Dębica > Klasa A
- Dębica > Klasa B, gr. I
- Dębica > Klasa B, gr. II
- Jarosław
- Jarosław > Klasa Okręgowa
- Jarosław > Klasa A
- Jarosław > Klasa A Lubaczów
- Jarosław > Klasa A Przemyśl
- Jarosław > Klasa A Przeworsk
- Jarosław > Klasa B
- Jarosław > Klasa B Lubaczów
- Jarosław > Klasa B Przemyśl
- Jarosław > Klasa B Przeworsk
- Krosno
- Krosno > Klasa Okręgowa
- Krosno > Klasa A, gr. I
- Krosno > Klasa A, gr. II
- Krosno > Klasa A, gr. III
- Krosno > Klasa B, gr. I
- Krosno > Klasa B, gr. II
- Krosno > Klasa B, gr. III
- Krosno > Klasa B, gr. IV
- Krosno > Klasa B, gr. V
- Rzeszów
- Rzeszów > Klasa Okręgowa
- Rzeszów > Klasa A, gr. I
- Rzeszów > Klasa A, gr. II
- Rzeszów > Klasa A, gr. III
- Rzeszów > Klasa B, gr. I
- Rzeszów > Klasa B, gr. II
- Rzeszów > Klasa B, gr. III
- Rzeszów > Klasa B, gr. IV
- Rzeszów > Klasa B, gr. V
- Rzeszów > Klasa B, gr. VI
- Rzeszów > Klasa B, gr. VII
- Stalowa Wola
- Stalowa Wola > Klasa Okręgowa
- Stalowa Wola > Klasa A, gr. I
- Stalowa Wola > Klasa A, gr. II
- Stalowa Wola > Klasa B, gr. I
- Stalowa Wola > Klasa B, gr. II
- Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
- Kobiety
- Futsal