Terminarze / wyniki - II liga

Zobacz też: Statystyki - II liga

Wybierz sezon:

Statystyki dla II liga Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Radomiak Radom 34 59 17 8 9 67 28 39
2 Olimpia Grudziądz 34 59 18 5 11 65 44 21
3 GKS Bełchatów 34 58 16 12 6 41 22 19
4 Elana Toruń 34 56 15 11 8 51 37 14
5 Widzew Łódź 34 55 13 16 5 48 29 19
6 Pogoń Siedlce 34 51 14 9 11 54 42 12
7 Stal Stalowa Wola 34 51 15 6 13 47 45 2
8 Znicz Pruszków 34 46 13 7 14 47 60 -13
9 Górnik Łęczna 34 46 12 10 12 49 55 -6
10 Resovia 34 46 13 7 14 39 45 -6
11 Skra Częstochowa 34 43 12 7 15 32 48 -16
12 Błękitni Stargard 34 41 11 8 15 41 51 -10
13 Olimpia Elbląg 34 40 10 10 14 28 38 -10
14 Gryf Wejherowo 34 40 11 7 16 49 61 -12
15 Siarka Tarnobrzeg 34 39 11 6 17 33 57 -24
16 ROW Rybnik 34 38 8 14 12 33 41 -8
17 Rozwój Katowice 34 34 8 10 16 38 52 -14
18 Ruch Chorzów 34 32 7 11 16 37 44 -7
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
22. kolejka - II liga 2/3 marca
Skra Częstochowa 0 - 4 Olimpia Grudziądz
ROW Rybnik 0 - 1 Elana Toruń
Stal Stalowa Wola 4 - 2 Błękitni Stargard
Rozwój Katowice 6 - 0 Siarka Tarnobrzeg
Olimpia Elbląg 2 - 1 Radomiak Radom
GKS Bełchatów 1 - 0 Ruch Chorzów
Znicz Pruszków 0 - 2 Pogoń Siedlce
Gryf Wejherowo 1 - 2 Widzew Łódź
Górnik Łęczna 1 - 0 Resovia

23. kolejka - II liga 9/10 marca
Skra Częstochowa 2 - 1 Olimpia Elbląg
Błękitni Stargard 4 - 1 Gryf Wejherowo
Elana Toruń 0 - 1 Resovia
Radomiak Radom 2 - 0 Rozwój Katowice
Siarka Tarnobrzeg 2 - 2 Znicz Pruszków
Pogoń Siedlce 5 - 1 Stal Stalowa Wola
GKS Bełchatów 2 - 0 Górnik Łęczna
Widzew Łódź 1 - 1 ROW Rybnik
Ruch Chorzów 1 - 2 Olimpia Grudziądz
24. kolejka - II liga 16/17 marca
ROW Rybnik 1 - 0 Błękitni Stargard
Resovia 1 - 1 Widzew Łódź
Stal Stalowa Wola 1 - 0 Siarka Tarnobrzeg
Rozwój Katowice 1 - 1 Skra Częstochowa
Olimpia Elbląg 0 - 0 Ruch Chorzów
Gryf Wejherowo 1 - 1 Pogoń Siedlce
Znicz Pruszków 3 - 2 Radomiak Radom
Górnik Łęczna 1 - 1 Elana Toruń
Olimpia Grudziądz 1 - 0 GKS Bełchatów
25. kolejka - II liga 23/24 marca
Błękitni Stargard 1 - 1 Resovia
Radomiak Radom 1 - 0 Stal Stalowa Wola
Skra Częstochowa 2 - 4 Znicz Pruszków
Siarka Tarnobrzeg 3 - 0 Gryf Wejherowo
Pogoń Siedlce 2 - 2 ROW Rybnik
Olimpia Grudziądz 6 - 1 Górnik Łęczna
GKS Bełchatów 1 - 1 Olimpia Elbląg
Widzew Łódź 1 - 1 Elana Toruń
Ruch Chorzów 1 - 1 Rozwój Katowice
26. kolejka - II liga 30/31 marca
Resovia 1 - 3 Pogoń Siedlce
Znicz Pruszków 1 - 0 Ruch Chorzów
ROW Rybnik 1 - 1 Siarka Tarnobrzeg
Stal Stalowa Wola 1 - 4 Skra Częstochowa
Rozwój Katowice 0 - 0 GKS Bełchatów
Olimpia Elbląg 0 - 0 Olimpia Grudziądz
Górnik Łęczna 0 - 0 Widzew Łódź
Gryf Wejherowo 0 - 3 Radomiak Radom
Elana Toruń 2 - 1 Błękitni Stargard
27. kolejka - II liga 6/7 kwietnia
Błękitni Stargard 0 - 0 Widzew Łódź
Skra Częstochowa 2 - 1 Gryf Wejherowo
Radomiak Radom 0 - 0 ROW Rybnik
Siarka Tarnobrzeg 2 - 1 Resovia
Pogoń Siedlce 2 - 0 Elana Toruń
Olimpia Elbląg 2 - 0 Górnik Łęczna
Olimpia Grudziądz 3 - 0 Rozwój Katowice
Ruch Chorzów 1 - 1 Stal Stalowa Wola
GKS Bełchatów 3 - 0 Znicz Pruszków
28. kolejka - II liga 13/14 kwietnia
Znicz Pruszków 2 - 1 Olimpia Grudziądz
Elana Toruń 4 - 2 Siarka Tarnobrzeg
Rozwój Katowice 0 - 1 Olimpia Elbląg
Resovia 1 - 0 Radomiak Radom
ROW Rybnik 0 - 0 Skra Częstochowa
Stal Stalowa Wola 1 - 0 GKS Bełchatów
Górnik Łęczna 1 - 1 Błękitni Stargard
Widzew Łódź 1 - 1 Pogoń Siedlce
Gryf Wejherowo 3 - 2 Ruch Chorzów

29. kolejka - II liga 20/21 kwietnia
Rozwój Katowice 0 - 1 Górnik Łęczna
Skra Częstochowa 0 - 2 Resovia
Siarka Tarnobrzeg 1 - 1 Widzew Łódź
Radomiak Radom 2 - 0 Elana Toruń
Pogoń Siedlce 4 - 1 Błękitni Stargard
Olimpia Elbląg 1 - 0 Znicz Pruszków
GKS Bełchatów 3 - 1 Gryf Wejherowo
Olimpia Grudziądz 2 - 0 Stal Stalowa Wola
Ruch Chorzów 3 - 0 ROW Rybnik
30. kolejka - II liga 24 kwietnia
Górnik Łęczna 1 - 2 Pogoń Siedlce
Błękitni Stargard 3 - 0 Siarka Tarnobrzeg
Elana Toruń 2 - 1 Skra Częstochowa
Resovia 1 - 0 Ruch Chorzów
ROW Rybnik 0 - 1 GKS Bełchatów
Gryf Wejherowo 3 - 0 Olimpia Grudziądz
Stal Stalowa Wola 1 - 0 Olimpia Elbląg
Znicz Pruszków 0 - 2 Rozwój Katowice
Widzew Łódź 0 - 0 Radomiak Radom
31. kolejka - II liga 27/28 kwietnia
Skra Częstochowa 1 - 1 Widzew Łódź
Znicz Pruszków 2 - 0 Górnik Łęczna
Rozwój Katowice 0 - 0 Stal Stalowa Wola
GKS Bełchatów 1 - 0 Resovia
Radomiak Radom 0 - 1 Błękitni Stargard
Siarka Tarnobrzeg 0 - 1 Pogoń Siedlce
Olimpia Grudziądz 1 - 2 ROW Rybnik
Ruch Chorzów 1 - 2 Elana Toruń
Olimpia Elbląg 1 - 1 Gryf Wejherowo
32. kolejka - II liga 4/5 maja
Błękitni Stargard 3 - 0 Skra Częstochowa
Pogoń Siedlce 1 - 1 Radomiak Radom
Resovia 0 - 2 Olimpia Grudziądz
ROW Rybnik 1 - 2 Olimpia Elbląg
Stal Stalowa Wola 1 - 2 Znicz Pruszków
Widzew Łódź 3 - 0 Ruch Chorzów
Elana Toruń 4 - 2 GKS Bełchatów
Górnik Łęczna 1 - 2 Siarka Tarnobrzeg
Gryf Wejherowo 3 - 1 Rozwój Katowice
33. kolejka - II liga 11/12 maja
Stal Stalowa Wola 2 - 1 Górnik Łęczna
Znicz Pruszków 1 - 4 Gryf Wejherowo
Rozwój Katowice 2 - 4 ROW Rybnik
Olimpia Elbląg 0 - 1 Resovia
Olimpia Grudziądz 2 - 1 Elana Toruń
Ruch Chorzów 1 - 1 Błękitni Stargard
Skra Częstochowa 2 - 1 Pogoń Siedlce
Radomiak Radom 5 - 0 Siarka Tarnobrzeg
GKS Bełchatów 3 - 1 Widzew Łódź
34. kolejka - II liga 11/12 maja
Widzew Łódź 1 - 2 Olimpia Grudziądz
Górnik Łęczna 5 - 2 Radomiak Radom
Siarka Tarnobrzeg 2 - 1 Skra Częstochowa
Pogoń Siedlce 1 - 0 Ruch Chorzów
Błękitni Stargard 0 - 0 GKS Bełchatów
Elana Toruń 1 - 2 Olimpia Elbląg
Resovia 1 - 3 Rozwój Katowice
ROW Rybnik 3 - 0 Znicz Pruszków
Gryf Wejherowo 1 - 3 Stal Stalowa Wola

1. kolejka - II liga 21/22 lipca
ROW Rybnik 0 - 1 Stal Stalowa Wola
Błękitni Stargard 1 - 2 Olimpia Grudziądz
Gryf Wejherowo 2 - 2 Górnik Łęczna
Pogoń Siedlce 0 - 0 GKS Bełchatów
Siarka Tarnobrzeg 1 - 0 Ruch Chorzów
Resovia 1 - 3 Znicz Pruszków
Radomiak Radom 1 - 0 Skra Częstochowa
Widzew Łódź 1 - 0 Olimpia Elbląg
Elana Toruń 2 - 2 Rozwój Katowice
2. kolejka - II liga 28/29 lipca
Rozwój Katowice 0 - 4 Widzew Łódź
Stal Stalowa Wola 2 - 1 Resovia
Gryf Wejherowo 1 - 0 ROW Rybnik
Ruch Chorzów 0 - 2 Radomiak Radom
Olimpia Grudziądz 2 - 0 Pogoń Siedlce
Znicz Pruszków 0 - 2 Elana Toruń
GKS Bełchatów 2 - 0 Siarka Tarnobrzeg
Górnik Łęczna 2 - 1 Skra Częstochowa
Olimpia Elbląg 0 - 1 Błękitni Stargard
3. kolejka - II liga 4/5 sierpnia
ROW Rybnik 1 - 2 Górnik Łęczna
Błękitni Stargard 1 - 1 Rozwój Katowice
Resovia 1 - 1 Gryf Wejherowo
Pogoń Siedlce 0 - 1 Olimpia Elbląg
Siarka Tarnobrzeg 1 - 0 Olimpia Grudziądz
Elana Toruń 2 - 1 Stal Stalowa Wola
Radomiak Radom 1 - 1 GKS Bełchatów
Ruch Chorzów 4 - 0 Skra Częstochowa
Widzew Łódź 1 - 1 Znicz Pruszków
4. kolejka - II liga 11/12 sierpnia
Gryf Wejherowo 3 - 1 Elana Toruń
Rozwój Katowice 2 - 2 Pogoń Siedlce
Stal Stalowa Wola 3 - 0 Widzew Łódź
ROW Rybnik 2 - 1 Resovia
Olimpia Grudziądz 1 - 0 Radomiak Radom
Znicz Pruszków 1 - 2 Błękitni Stargard
GKS Bełchatów 3 - 0 Skra Częstochowa
Górnik Łęczna 5 - 1 Ruch Chorzów
Olimpia Elbląg 0 - 2 Siarka Tarnobrzeg
5. kolejka - II liga 18/19 sierpnia
Olimpia Grudziądz 4 - 0 Skra Częstochowa
Ruch Chorzów 2 - 2 GKS Bełchatów
Resovia 2 - 2 Górnik Łęczna
Błękitni Stargard 1 - 0 Stal Stalowa Wola
Pogoń Siedlce 0 - 3 Znicz Pruszków
Siarka Tarnobrzeg 1 - 0 Rozwój Katowice
Elana Toruń 3 - 0 ROW Rybnik
Radomiak Radom 5 - 0 Olimpia Elbląg
Widzew Łódź 3 - 1 Gryf Wejherowo
6. kolejka - II liga 22 sierpnia
Rozwój Katowice 1 - 0 Radomiak Radom
Stal Stalowa Wola 0 - 2 Pogoń Siedlce
ROW Rybnik 2 - 2 Widzew Łódź
Olimpia Elbląg 1 - 0 Skra Częstochowa
Resovia 0 - 0 Elana Toruń
Górnik Łęczna 1 - 1 GKS Bełchatów
Olimpia Grudziądz 0 - 0 Ruch Chorzów
Gryf Wejherowo 2 - 0 Błękitni Stargard
Znicz Pruszków 2 - 2 Siarka Tarnobrzeg

7. kolejka - II liga 25/26 sierpnia
Siarka Tarnobrzeg 3 - 0 Stal Stalowa Wola
Skra Częstochowa 2 - 0 Rozwój Katowice
Widzew Łódź 2 - 1 Resovia
Elana Toruń 2 - 0 Górnik Łęczna
Błękitni Stargard 1 - 1 ROW Rybnik
Radomiak Radom 4 - 0 Znicz Pruszków
Ruch Chorzów 1 - 0 Olimpia Elbląg
GKS Bełchatów 2 - 1 Olimpia Grudziądz
Pogoń Siedlce 7 - 2 Gryf Wejherowo
8. kolejka - II liga 1/2 września
Resovia 1 - 0 Błękitni Stargard
Elana Toruń 0 - 0 Widzew Łódź
Stal Stalowa Wola 0 - 0 Radomiak Radom
ROW Rybnik 1 - 1 Pogoń Siedlce
Górnik Łęczna 1 - 3 Olimpia Grudziądz
Rozwój Katowice 0 - 3 Ruch Chorzów
Znicz Pruszków 2 - 1 Skra Częstochowa
Olimpia Elbląg 0 - 1 GKS Bełchatów
Gryf Wejherowo 1 - 1 Siarka Tarnobrzeg
9. kolejka - II liga 8/9 września
Pogoń Siedlce 1 - 3 Resovia
Siarka Tarnobrzeg 0 - 2 ROW Rybnik
Radomiak Radom 3 - 0 Gryf Wejherowo
Skra Częstochowa 3 - 2 Stal Stalowa Wola
GKS Bełchatów 2 - 1 Rozwój Katowice
Olimpia Grudziądz 3 - 0 Olimpia Elbląg
Widzew Łódź 3 - 0 Górnik Łęczna
Ruch Chorzów 1 - 1 Znicz Pruszków
Błękitni Stargard 1 - 2 Elana Toruń
10. kolejka - II liga 15/16 września
Rozwój Katowice 1 - 2 Olimpia Grudziądz
Elana Toruń 3 - 0 Pogoń Siedlce
Stal Stalowa Wola 2 - 2 Ruch Chorzów
Resovia 3 - 0 Siarka Tarnobrzeg
ROW Rybnik 2 - 2 Radomiak Radom
Górnik Łęczna 2 - 1 Olimpia Elbląg
Znicz Pruszków 1 - 0 GKS Bełchatów
Widzew Łódź 4 - 2 Błękitni Stargard
Gryf Wejherowo 0 - 1 Skra Częstochowa
11. kolejka - II liga 22/23 września
Olimpia Grudziądz 1 - 1 Znicz Pruszków
Ruch Chorzów 1 - 1 Gryf Wejherowo
Radomiak Radom 5 - 0 Resovia
Siarka Tarnobrzeg 2 - 2 Elana Toruń
Skra Częstochowa 0 - 0 ROW Rybnik
GKS Bełchatów 1 - 2 Stal Stalowa Wola
Pogoń Siedlce 0 - 1 Widzew Łódź
Olimpia Elbląg 1 - 2 Rozwój Katowice
Błękitni Stargard 0 - 2 Górnik Łęczna
12. kolejka - II liga 29/30 września
Błękitni Stargard 3 - 0 Pogoń Siedlce
Resovia 2 - 2 Skra Częstochowa
Znicz Pruszków 1 - 1 Olimpia Elbląg
Widzew Łódź 4 - 0 Siarka Tarnobrzeg
Gryf Wejherowo 0 - 1 GKS Bełchatów
Elana Toruń 2 - 1 Radomiak Radom
ROW Rybnik 1 - 0 Ruch Chorzów
Górnik Łęczna 2 - 2 Rozwój Katowice
Stal Stalowa Wola 4 - 2 Olimpia Grudziądz

13. kolejka - II liga 6/7 października
Siarka Tarnobrzeg 0 - 1 Błękitni Stargard
Rozwój Katowice 1 - 3 Znicz Pruszków
Radomiak Radom 0 - 1 Widzew Łódź
Skra Częstochowa 1 - 2 Elana Toruń
Pogoń Siedlce 4 - 0 Górnik Łęczna
GKS Bełchatów 1 - 0 ROW Rybnik
Ruch Chorzów 5 - 1 Resovia
Olimpia Elbląg 3 - 2 Stal Stalowa Wola
Olimpia Grudziądz 1 - 2 Gryf Wejherowo
14. kolejka - II liga 13/14 października
ROW Rybnik 1 - 1 Olimpia Grudziądz
Resovia 0 - 0 GKS Bełchatów
Pogoń Siedlce 2 - 1 Siarka Tarnobrzeg
Stal Stalowa Wola 4 - 0 Rozwój Katowice
Górnik Łęczna 2 - 2 Znicz Pruszków
Widzew Łódź 2 - 0 Skra Częstochowa
Gryf Wejherowo 0 - 2 Olimpia Elbląg
Elana Toruń 0 - 0 Ruch Chorzów
Błękitni Stargard 0 - 6 Radomiak Radom
15. kolejka - II liga 20/21 października
Znicz Pruszków 0 - 2 Stal Stalowa Wola
Siarka Tarnobrzeg 0 - 3 Górnik Łęczna
Radomiak Radom 3 - 2 Pogoń Siedlce
Rozwój Katowice 2 - 1 Gryf Wejherowo
Skra Częstochowa 1 - 0 Błękitni Stargard
GKS Bełchatów 0 - 0 Elana Toruń
Ruch Chorzów 1 - 3 Widzew Łódź
Olimpia Grudziądz 3 - 4 Resovia
Olimpia Elbląg 0 - 0 ROW Rybnik
16. kolejka - II liga 27/28 października
Błękitni Stargard 3 - 1 Ruch Chorzów
Resovia 2 - 0 Olimpia Elbląg
Siarka Tarnobrzeg 0 - 2 Radomiak Radom
ROW Rybnik 0 - 2 Rozwój Katowice
Pogoń Siedlce 0 - 1 Skra Częstochowa
Górnik Łęczna 2 - 0 Stal Stalowa Wola
Widzew Łódź 0 - 0 GKS Bełchatów
Gryf Wejherowo 5 - 2 Znicz Pruszków
Elana Toruń 2 - 2 Olimpia Grudziądz
17. kolejka - II liga 3/4 listopada
Rozwój Katowice 1 - 2 Resovia
Skra Częstochowa 1 - 0 Siarka Tarnobrzeg
Olimpia Grudziądz 3 - 2 Widzew Łódź
Olimpia Elbląg 2 - 2 Elana Toruń
Ruch Chorzów 2 - 1 Pogoń Siedlce
Znicz Pruszków 3 - 1 ROW Rybnik
Stal Stalowa Wola 4 - 2 Gryf Wejherowo
Radomiak Radom 5 - 1 Górnik Łęczna
GKS Bełchatów 3 - 0 Błękitni Stargard
18. kolejka - II liga 10/11 listopada
Stal Stalowa Wola 1 - 1 ROW Rybnik
Skra Częstochowa 0 - 0 Radomiak Radom
Znicz Pruszków 0 - 2 Resovia
Olimpia Grudziądz 3 - 1 Błękitni Stargard
GKS Bełchatów 1 - 1 Pogoń Siedlce
Ruch Chorzów 2 - 0 Siarka Tarnobrzeg
Górnik Łęczna 2 - 1 Gryf Wejherowo
Rozwój Katowice 0 - 0 Elana Toruń
Olimpia Elbląg 1 - 1 Widzew Łódź

19. kolejka - II liga 17/18 listopada
Radomiak Radom 2 - 0 Ruch Chorzów
Siarka Tarnobrzeg 0 - 1 GKS Bełchatów
Resovia 1 - 0 Stal Stalowa Wola
ROW Rybnik 1 - 1 Gryf Wejherowo
Elana Toruń 5 - 1 Znicz Pruszków
Skra Częstochowa 0 - 0 Górnik Łęczna
Pogoń Siedlce 3 - 1 Olimpia Grudziądz
Widzew Łódź 1 - 1 Rozwój Katowice
Błękitni Stargard 1 - 1 Olimpia Elbląg
20. kolejka - II liga 24/25 listopada
Skra Częstochowa 1 - 0 Ruch Chorzów
Stal Stalowa Wola 1 - 0 Elana Toruń
Znicz Pruszków 1 - 0 Widzew Łódź
Olimpia Elbląg 1 - 1 Pogoń Siedlce
Olimpia Grudziądz 2 - 3 Siarka Tarnobrzeg
GKS Bełchatów 2 - 2 Radomiak Radom
Górnik Łęczna 4 - 1 ROW Rybnik
Gryf Wejherowo 1 - 0 Resovia
Rozwój Katowice 3 - 1 Błękitni Stargard
21. kolejka - II liga 1/2 grudnia
Błękitni Stargard 3 - 2 Znicz Pruszków
Skra Częstochowa 1 - 0 GKS Bełchatów
Elana Toruń 0 - 2 Gryf Wejherowo
Pogoń Siedlce 1 - 0 Rozwój Katowice
Ruch Chorzów 1 - 1 Górnik Łęczna
Widzew Łódź 0 - 0 Stal Stalowa Wola
Radomiak Radom 4 - 2 Olimpia Grudziądz
Resovia 0 - 1 ROW Rybnik
Siarka Tarnobrzeg 1 - 0 Olimpia Elbląg

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem