Terminarze / wyniki - II liga

Zobacz też: Statystyki - II liga

Wybierz sezon:

Statystyki dla II liga Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Widzew Łódź 23 48 14 6 3 48 19 29
2 Górnik Łęczna 22 42 12 6 4 30 25 5
3 Resovia 23 42 12 6 5 41 20 21
4 GKS Katowice 22 41 12 5 5 39 24 15
5 Olimpia Elbląg 23 37 9 10 4 33 21 12
6 Bytovia Bytów 22 33 9 6 7 31 32 -1
7 Błękitni Stargard 23 32 9 5 9 32 34 -2
8 Górnik Polkowice 23 31 8 7 8 38 26 12
9 Stal Rzeszów 23 31 9 4 10 35 32 3
10 Elana Toruń 23 30 8 6 9 29 27 2
11 Znicz Pruszków 22 30 9 3 10 31 37 -6
12 Garbarnia Kraków 23 29 7 8 8 23 25 -2
13 Lech II Poznań 23 29 7 8 8 26 29 -3
14 Pogoń Siedlce 21 27 8 3 10 29 32 -3
15 Skra Częstochowa 23 26 7 5 11 17 31 -14
16 Stal Stalowa Wola 22 22 5 7 10 21 33 -12
17 Legionovia Legionowo 23 14 3 5 15 17 41 -24
18 Gryf Wejherowo 22 13 3 4 15 15 47 -32
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - II liga 27/28 lipca
Górnik Polkowice 1 - 2 Błękitni Stargard
Elana Toruń 2 - 1 Bytovia Bytów
Stal Rzeszów 3 - 2 Pogoń Siedlce
Garbarnia Kraków 0 - 1 Górnik Łęczna
Stal Stalowa Wola 1 - 3 Resovia
Legionovia Legionowo 2 - 0 Skra Częstochowa
Gryf Wejherowo 1 - 2 Widzew Łódź
GKS Katowice 1 - 3 Znicz Pruszków
Olimpia Elbląg 4 - 0 Lech II Poznań

2. kolejka - II liga 3/4 sieprnia
Błękitni Stargard 1 - 0 Elana Toruń
Skra Częstochowa 1 - 3 Garbarnia Kraków
Pogoń Siedlce 0 - 0 Resovia
Gryf Wejherowo 0 - 2 GKS Katowice
Znicz Pruszków 4 - 1 Stal Stalowa Wola
Bytovia Bytów 2 - 1 Widzew Łódź
Olimpia Elbląg 1 - 1 Górnik Polkowice
Górnik Łęczna 0 - 0 Lech II Poznań
Stal Rzeszów 3 - 1 Legionovia Legionowo
3. kolejka - II liga 10/11 sierpnia
Widzew Łódź 2 - 0 Błękitni Stargard
Resovia 3 - 0 Znicz Pruszków
Garbarnia Kraków 2 - 1 Stal Rzeszów
Elana Toruń 0 - 2 Olimpia Elbląg
Stal Stalowa Wola 0 - 0 Gryf Wejherowo
Legionovia Legionowo 1 - 3 Pogoń Siedlce
Górnik Polkowice 1 - 1 Górnik Łęczna
GKS Katowice 1 - 2 Bytovia Bytów
Lech II Poznań 2 - 0 Skra Częstochowa
4. kolejka - II liga 17/18 sierpnia
Błękitni Stargard 1 - 3 GKS Katowice
Skra Częstochowa 1 - 0 Górnik Polkowice
Pogoń Siedlce 0 - 1 Znicz Pruszków
Gryf Wejherowo 0 - 3 Resovia
Stal Rzeszów 2 - 0 Lech II Poznań
Legionovia Legionowo 0 - 2 Garbarnia Kraków
Bytovia Bytów 4 - 1 Stal Stalowa Wola
Olimpia Elbląg 1 - 1 Widzew Łódź
Górnik Łęczna 1 - 3 Elana Toruń
5. kolejka - II liga 21 sierpnia
Garbarnia Kraków 0 - 0 Pogoń Siedlce
Lech II Poznań 2 - 1 Legionovia Legionowo
Elana Toruń 1 - 1 Skra Częstochowa
Stal Stalowa Wola 0 - 1 Błękitni Stargard
Resovia 1 - 1 Bytovia Bytów
Widzew Łódź 2 - 2 Górnik Łęczna
Górnik Polkowice 1 - 2 Stal Rzeszów
GKS Katowice 1 - 1 Olimpia Elbląg
Znicz Pruszków 2 - 1 Gryf Wejherowo
6. kolejka - II liga 24/25 sierpnia
Stal Rzeszów 1 - 0 Elana Toruń
Garbarnia Kraków 1 - 0 Lech II Poznań
Górnik Łęczna 1 - 0 GKS Katowice
Błękitni Stargard 1 - 2 Resovia
Skra Częstochowa 1 - 0 Widzew Łódź
Legionovia Legionowo 1 - 2 Górnik Polkowice
Bytovia Bytów 2 - 2 Znicz Pruszków
Pogoń Siedlce 1 - 0 Gryf Wejherowo
Olimpia Elbląg 0 - 1 Stal Stalowa Wola
7. kolejka - II liga 31 sierpnia
Pogoń Siedlce 0 - 2 Lech II Poznań
Stal Stalowa Wola 1 - 3 Górnik Łęczna
Górnik Polkowice 1 - 1 Garbarnia Kraków
GKS Katowice 2 - 0 Skra Częstochowa
Znicz Pruszków 2 - 3 Błękitni Stargard
Widzew Łódź 3 - 1 Stal Rzeszów
Resovia 0 - 1 Olimpia Elbląg
Elana Toruń 4 - 1 Legionovia Legionowo
Gryf Wejherowo 1 - 1 Bytovia Bytów

8. kolejka - II liga 7/8 września
Błękitni Stargard 2 - 1 Gryf Wejherowo
Stal Rzeszów 1 - 1 GKS Katowice
Skra Częstochowa 0 - 0 Stal Stalowa Wola
Legionovia Legionowo 0 - 2 Widzew Łódź
Garbarnia Kraków 0 - 0 Elana Toruń
Bytovia Bytów 1 - 3 Pogoń Siedlce
Górnik Łęczna 2 - 1 Resovia
Olimpia Elbląg 1 - 2 Znicz Pruszków
Lech II Poznań 0 - 3 Górnik Polkowice
9. kolejka - II liga 14/15 września
Elana Toruń 2 - 4 Lech II Poznań
Stal Rzeszów 2 - 1 Stal Stalowa Wola
Resovia 2 - 0 Skra Częstochowa
GKS Katowice 3 - 1 Legionovia Legionowo
Bytovia Bytów 1 - 0 Błękitni Stargard
Górnik Polkowice 1 - 1 Pogoń Siedlce
Widzew Łódź 1 - 1 Garbarnia Kraków
Znicz Pruszków 1 - 2 Górnik Łęczna
Gryf Wejherowo 1 - 4 Olimpia Elbląg
10. kolejka - II liga 21/22 września
Górnik Łęczna 1 - 0 Gryf Wejherowo
Garbarnia Kraków 1 - 3 GKS Katowice
Pogoń Siedlce 3 - 2 Błękitni Stargard
Skra Częstochowa 2 - 1 Znicz Pruszków
Legionovia Legionowo 0 - 1 Stal Stalowa Wola
Lech II Poznań 1 - 2 Widzew Łódź
Olimpia Elbląg 2 - 1 Bytovia Bytów
Górnik Polkowice 3 - 0 Elana Toruń
Stal Rzeszów 1 - 1 Resovia
11. kolejka - II liga 28/29 września
Resovia 3 - 0 Legionovia Legionowo
Garbarnia Kraków 1 - 3 Stal Stalowa Wola
Gryf Wejherowo 2 - 1 Skra Częstochowa
GKS Katowice 2 - 0 Lech II Poznań
Widzew Łódź 1 - 0 Górnik Polkowice
Elana Toruń 2 - 1 Pogoń Siedlce
Znicz Pruszków 2 - 2 Stal Rzeszów
Błękitni Stargard 2 - 1 Olimpia Elbląg
Bytovia Bytów 2 - 1 Górnik Łęczna
12. kolejka - II liga 5/6 października
Pogoń Siedlce 0 - 1 Olimpia Elbląg
Skra Częstochowa 3 - 2 Bytovia Bytów
Stal Rzeszów 1 - 2 Gryf Wejherowo
Garbarnia Kraków 0 - 2 Resovia
Legionovia Legionowo 0 - 0 Znicz Pruszków
Górnik Polkowice 0 - 1 GKS Katowice
Lech II Poznań 2 - 2 Stal Stalowa Wola
Elana Toruń 0 - 1 Widzew Łódź
Górnik Łęczna 1 - 0 Błękitni Stargard
13. kolejka - II liga 12/13 października
GKS Katowice 2 - 0 Elana Toruń
Resovia 3 - 2 Lech II Poznań
Gryf Wejherowo 1 - 2 Legionovia Legionowo
Bytovia Bytów 3 - 2 Stal Rzeszów
Górnik Polkowice 3 - 0 Stal Stalowa Wola
Widzew Łódź 7 - 3 Pogoń Siedlce
Olimpia Elbląg 1 - 1 Górnik Łęczna
Błękitni Stargard 3 - 0 Skra Częstochowa
Znicz Pruszków 0 - 1 Garbarnia Kraków

14. kolejka - II liga 19/20 października
Garbarnia Kraków 1 - 1 Gryf Wejherowo
Elana Toruń 1 - 1 Stal Stalowa Wola
Skra Częstochowa 0 - 2 Olimpia Elbląg
Stal Rzeszów 3 - 1 Błękitni Stargard
Legionovia Legionowo 1 - 1 Bytovia Bytów
Górnik Polkowice 2 - 2 Resovia
Widzew Łódź 1 - 1 GKS Katowice
Lech II Poznań 0 - 1 Znicz Pruszków
Pogoń Siedlce 3 - 4 Górnik Łęczna
15. kolejka - II liga 26/27 października
Bytovia Bytów 2 - 1 Garbarnia Kraków
Znicz Pruszków 2 - 4 Górnik Polkowice
Błękitni Stargard 2 - 1 Legionovia Legionowo
Stal Stalowa Wola 0 - 1 Widzew Łódź
Resovia 2 - 1 Elana Toruń
Gryf Wejherowo 1 - 2 Lech II Poznań
Górnik Łęczna 1 - 1 Skra Częstochowa
GKS Katowice 2 - 1 Pogoń Siedlce
Olimpia Elbląg 1 - 0 Stal Rzeszów
16. kolejka - II liga 2/3 listopada
Stal Rzeszów 0 - 1 Górnik Łęczna
Elana Toruń 2 - 1 Znicz Pruszków
Legionovia Legionowo 2 - 2 Olimpia Elbląg
Górnik Polkowice 5 - 0 Gryf Wejherowo
GKS Katowice 2 - 1 Stal Stalowa Wola
Pogoń Siedlce 2 - 0 Skra Częstochowa
Garbarnia Kraków 1 - 1 Błękitni Stargard
Widzew Łódź 0 - 1 Resovia
Lech II Poznań 3 - 0 Bytovia Bytów
17. kolejka - II liga 9/10 listopada
Resovia 2 - 2 GKS Katowice
Błękitni Stargard 2 - 2 Lech II Poznań
Skra Częstochowa 1 - 2 Stal Rzeszów
Bytovia Bytów 2 - 0 Górnik Polkowice
Pogoń Siedlce ? - ? Stal Stalowa Wola
Górnik Łęczna 2 - 0 Legionovia Legionowo
Olimpia Elbląg 1 - 1 Garbarnia Kraków
Gryf Wejherowo 0 - 0 Elana Toruń
Znicz Pruszków 0 - 6 Widzew Łódź
18. kolejka - II liga 16/17 listopada
Widzew Łódź 4 - 0 Gryf Wejherowo
Lech II Poznań 1 - 1 Olimpia Elbląg
Błękitni Stargard 3 - 2 Górnik Polkowice
Resovia 3 - 2 Stal Stalowa Wola
Bytovia Bytów 1 - 1 Elana Toruń
Górnik Łęczna 1 - 0 Garbarnia Kraków
Pogoń Siedlce 2 - 1 Stal Rzeszów
Skra Częstochowa 1 - 0 Legionovia Legionowo
Znicz Pruszków 2 - 1 GKS Katowice
19. kolejka - II liga 23/24 listopada
Resovia 0 - 1 Pogoń Siedlce
Stal Stalowa Wola 2 - 1 Znicz Pruszków
Elana Toruń 3 - 2 Błękitni Stargard
Lech II Poznań 1 - 1 Górnik Łęczna
Garbarnia Kraków 0 - 2 Skra Częstochowa
Legionovia Legionowo 0 - 3 Stal Rzeszów
Górnik Polkowice 1 - 1 Olimpia Elbląg
GKS Katowice 4 - 0 Gryf Wejherowo
Widzew Łódź 4 - 0 Bytovia Bytów

20. kolejka - II liga 30 listopada
Stal Rzeszów 2 - 3 Garbarnia Kraków
Skra Częstochowa 0 - 0 Lech II Poznań
Błękitni Stargard 1 - 3 Widzew Łódź
Górnik Łęczna 2 - 1 Górnik Polkowice
Olimpia Elbląg 0 - 2 Elana Toruń
Znicz Pruszków 2 - 1 Resovia
Pogoń Siedlce 1 - 2 Legionovia Legionowo
Gryf Wejherowo 2 - 3 Stal Stalowa Wola
Bytovia Bytów 1 - 2 GKS Katowice
21. kolejka - II liga 29 lutego/1 marca
Lech II Poznań 2 - 1 Stal Rzeszów
Garbarnia Kraków 3 - 1 Legionovia Legionowo
Resovia 6 - 0 Gryf Wejherowo
Górnik Polkowice 4 - 1 Skra Częstochowa
GKS Katowice 2 - 2 Błękitni Stargard
Stal Stalowa Wola 0 - 0 Bytovia Bytów
Elana Toruń 5 - 0 Górnik Łęczna
Znicz Pruszków 2 - 1 Pogoń Siedlce
Widzew Łódź 2 - 2 Olimpia Elbląg
22. kolejka - II liga 7/8 marca
Legionovia Legionowo 0 - 0 Lech II Poznań
Błękitni Stargard 0 - 0 Stal Stalowa Wola
Skra Częstochowa 1 - 0 Elana Toruń
Pogoń Siedlce 1 - 0 Garbarnia Kraków
Stal Rzeszów 1 - 2 Górnik Polkowice
Bytovia Bytów 1 - 0 Resovia
Olimpia Elbląg 3 - 1 GKS Katowice
Górnik Łęczna 1 - 2 Widzew Łódź
Gryf Wejherowo 1 - 0 Znicz Pruszków
23. kolejka - II liga 14/15 marca
Lech II Poznań 0 - 0 Garbarnia Kraków
Resovia 0 - 0 Błękitni Stargard
Górnik Polkowice 0 - 0 Legionovia Legionowo
Gryf Wejherowo ? - ? Pogoń Siedlce
Znicz Pruszków ? - ? Bytovia Bytów
GKS Katowice ? - ? Górnik Łęczna
Stal Stalowa Wola 0 - 0 Olimpia Elbląg
Elana Toruń 0 - 0 Stal Rzeszów
Widzew Łódź 0 - 0 Skra Częstochowa
24. kolejka - II liga 21/22 marca
Lech II Poznań ? - ? Pogoń Siedlce
Garbarnia Kraków ? - ? Górnik Polkowice
Legionovia Legionowo ? - ? Elana Toruń
Stal Rzeszów ? - ? Widzew Łódź
Skra Częstochowa ? - ? GKS Katowice
Górnik Łęczna ? - ? Stal Stalowa Wola
Olimpia Elbląg ? - ? Resovia
Błękitni Stargard ? - ? Znicz Pruszków
Bytovia Bytów ? - ? Gryf Wejherowo
25. kolejka - II liga 28/29 marca
Pogoń Siedlce ? - ? Bytovia Bytów
Gryf Wejherowo ? - ? Błękitni Stargard
Znicz Pruszków ? - ? Olimpia Elbląg
Resovia ? - ? Górnik Łęczna
Stal Stalowa Wola ? - ? Skra Częstochowa
GKS Katowice ? - ? Stal Rzeszów
Widzew Łódź ? - ? Legionovia Legionowo
Elana Toruń ? - ? Garbarnia Kraków
Górnik Polkowice ? - ? Lech II Poznań

26. kolejka - II liga 4/5 kwietnia
Stal Stalowa Wola ? - ? Stal Rzeszów
Pogoń Siedlce ? - ? Górnik Polkowice
Lech II Poznań ? - ? Elana Toruń
Garbarnia Kraków ? - ? Widzew Łódź
Legionovia Legionowo ? - ? GKS Katowice
Skra Częstochowa ? - ? Resovia
Górnik Łęczna ? - ? Znicz Pruszków
Olimpia Elbląg ? - ? Gryf Wejherowo
Błękitni Stargard ? - ? Bytovia Bytów
27. kolejka - II liga 11 kwietnia
Błękitni Stargard ? - ? Pogoń Siedlce
Bytovia Bytów ? - ? Olimpia Elbląg
Gryf Wejherowo ? - ? Górnik Łęczna
Znicz Pruszków ? - ? Skra Częstochowa
Resovia ? - ? Stal Rzeszów
Stal Stalowa Wola ? - ? Legionovia Legionowo
GKS Katowice ? - ? Garbarnia Kraków
Widzew Łódź ? - ? Lech II Poznań
Elana Toruń ? - ? Górnik Polkowice
28. kolejka - II liga 18/19 kwietnia
Stal Stalowa Wola ? - ? Garbarnia Kraków
Pogoń Siedlce ? - ? Elana Toruń
Górnik Polkowice ? - ? Widzew Łódź
Lech II Poznań ? - ? GKS Katowice
Legionovia Legionowo ? - ? Resovia
Stal Rzeszów ? - ? Znicz Pruszków
Skra Częstochowa ? - ? Gryf Wejherowo
Górnik Łęczna ? - ? Bytovia Bytów
Olimpia Elbląg ? - ? Błękitni Stargard
29. kolejka - II liga 25/26 kwietnia
Olimpia Elbląg ? - ? Pogoń Siedlce
Błękitni Stargard ? - ? Górnik Łęczna
Bytovia Bytów ? - ? Skra Częstochowa
Gryf Wejherowo ? - ? Stal Rzeszów
Znicz Pruszków ? - ? Legionovia Legionowo
Resovia ? - ? Garbarnia Kraków
Stal Stalowa Wola ? - ? Lech II Poznań
GKS Katowice ? - ? Górnik Polkowice
Widzew Łódź ? - ? Elana Toruń
30. kolejka - II liga 2/3 maja
Stal Stalowa Wola ? - ? Górnik Polkowice
Pogoń Siedlce ? - ? Widzew Łódź
Elana Toruń ? - ? GKS Katowice
Lech II Poznań ? - ? Resovia
Garbarnia Kraków ? - ? Znicz Pruszków
Legionovia Legionowo ? - ? Gryf Wejherowo
Stal Rzeszów ? - ? Bytovia Bytów
Skra Częstochowa ? - ? Błękitni Stargard
Górnik Łęczna ? - ? Olimpia Elbląg
31. kolejka - II liga 9/10 maja
Górnik Łęczna ? - ? Pogoń Siedlce
Olimpia Elbląg ? - ? Skra Częstochowa
Błękitni Stargard ? - ? Stal Rzeszów
Bytovia Bytów ? - ? Legionovia Legionowo
Gryf Wejherowo ? - ? Garbarnia Kraków
Znicz Pruszków ? - ? Lech II Poznań
Resovia ? - ? Górnik Polkowice
Stal Stalowa Wola ? - ? Elana Toruń
GKS Katowice ? - ? Widzew Łódź

32. kolejka - II liga 16/17 maja
Pogoń Siedlce ? - ? GKS Katowice
Widzew Łódź ? - ? Stal Stalowa Wola
Elana Toruń ? - ? Resovia
Górnik Polkowice ? - ? Znicz Pruszków
Lech II Poznań ? - ? Gryf Wejherowo
Garbarnia Kraków ? - ? Bytovia Bytów
Legionovia Legionowo ? - ? Błękitni Stargard
Stal Rzeszów ? - ? Olimpia Elbląg
Skra Częstochowa ? - ? Górnik Łęczna
33. kolejka - II liga 23/24 maja
Skra Częstochowa ? - ? Pogoń Siedlce
Górnik Łęczna ? - ? Stal Rzeszów
Olimpia Elbląg ? - ? Legionovia Legionowo
Błękitni Stargard ? - ? Garbarnia Kraków
Bytovia Bytów ? - ? Lech II Poznań
Gryf Wejherowo ? - ? Górnik Polkowice
Znicz Pruszków ? - ? Elana Toruń
Resovia ? - ? Widzew Łódź
Stal Stalowa Wola ? - ? GKS Katowice
34. kolejka - II liga 30/31 maja
Stal Stalowa Wola ? - ? Pogoń Siedlce
GKS Katowice ? - ? Resovia
Widzew Łódź ? - ? Znicz Pruszków
Elana Toruń ? - ? Gryf Wejherowo
Górnik Polkowice ? - ? Bytovia Bytów
Lech II Poznań ? - ? Błękitni Stargard
Garbarnia Kraków ? - ? Olimpia Elbląg
Legionovia Legionowo ? - ? Górnik Łęczna
Stal Rzeszów ? - ? Skra Częstochowa

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem