Terminarze / wyniki - Krosno > Klasa B, gr. VI

Zobacz też: Statystyki - Krosno > Klasa B, gr. VI

Wybierz sezon:

Statystyki dla Krosno > Klasa B, gr. VI Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Sparta Osobnica 22 57 18 3 1 71 14 57
2 Czardasz Osiek Jasielski 22 55 18 1 3 76 17 59
3 Liwocz Brzyska 22 44 13 5 4 73 28 45
4 Dragon Nowy Glinik 22 37 11 4 7 49 33 16
5 Wisłoka Błażkowa 22 34 10 4 8 50 34 16
6 Wisłoka Niegłowice 22 29 8 5 9 44 42 2
7 Jasiołka Szebnie 22 28 8 4 10 41 33 8
8 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 22 27 8 3 11 24 37 -13
9 Zorza 03 Łubienko 22 25 7 4 11 32 39 -7
10 Dębowczanka Dębowiec 22 21 6 3 13 23 63 -40
11 Nowy Dwór Makowiska 22 18 5 3 14 39 58 -19
12 Wrzos Krempna 22 1 0 1 21 15 139 -124
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. VI 13 sierpnia
Czardasz Osiek Jasielski 5 - 1 Zorza 03 Łubienko
Wisłoka Niegłowice 3 - 4 Dębowczanka Dębowiec
Liwocz Brzyska 8 - 2 Nowy Dwór Makowiska
Jasiołka Szebnie 0 - 1 Wisłoka Błażkowa
Sparta Osobnica 4 - 1 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki
Wrzos Krempna 0 - 8 Dragon Nowy Glinik

2. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. VI 20 sierpnia
Zorza 03 Łubienko 1 - 4 Dragon Nowy Glinik
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 2 - 0 Wrzos Krempna
Wisłoka Błażkowa 1 - 2 Sparta Osobnica
Nowy Dwór Makowiska 2 - 2 Jasiołka Szebnie
Dębowczanka Dębowiec 1 - 4 Liwocz Brzyska
Czardasz Osiek Jasielski 2 - 0 Wisłoka Niegłowice
3. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. VI 27 sierpnia
Wisłoka Niegłowice 2 - 0 Zorza 03 Łubienko
Liwocz Brzyska 5 - 2 Czardasz Osiek Jasielski
Jasiołka Szebnie 1 - 0 Dębowczanka Dębowiec
Sparta Osobnica 4 - 1 Nowy Dwór Makowiska
Wrzos Krempna 1 - 2 Wisłoka Błażkowa
Dragon Nowy Glinik 3 - 2 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki
4. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. VI 3 września
Zorza 03 Łubienko 1 - 2 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki
Nowy Dwór Makowiska 11 - 0 Wrzos Krempna
Dębowczanka Dębowiec 2 - 2 Sparta Osobnica
Czardasz Osiek Jasielski 4 - 1 Jasiołka Szebnie
Wisłoka Niegłowice 0 - 5 Liwocz Brzyska
Wisłoka Błażkowa 3 - 1 Dragon Nowy Glinik
5. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. VI 10 września
Sparta Osobnica 1 - 0 Czardasz Osiek Jasielski
Jasiołka Szebnie 1 - 2 Wisłoka Niegłowice
Dragon Nowy Glinik 3 - 0 Nowy Dwór Makowiska
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 1 - 0 Wisłoka Błażkowa
Liwocz Brzyska 2 - 2 Zorza 03 Łubienko
Wrzos Krempna 0 - 2 Dębowczanka Dębowiec
6. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. VI 17 września
Zorza 03 Łubienko 2 - 1 Wisłoka Błażkowa
Nowy Dwór Makowiska 3 - 1 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki
Czardasz Osiek Jasielski 12 - 1 Wrzos Krempna
Wisłoka Niegłowice 2 - 4 Sparta Osobnica
Dębowczanka Dębowiec 3 - 1 Dragon Nowy Glinik
Liwocz Brzyska 4 - 2 Jasiołka Szebnie
7. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. VI 24 września
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 1 - 1 Dębowczanka Dębowiec
Jasiołka Szebnie 1 - 3 Zorza 03 Łubienko
Sparta Osobnica 1 - 1 Liwocz Brzyska
Dragon Nowy Glinik 1 - 4 Czardasz Osiek Jasielski
Wisłoka Błażkowa 3 - 2 Nowy Dwór Makowiska
Wrzos Krempna 1 - 7 Wisłoka Niegłowice

8. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. VI 1 października
Zorza 03 Łubienko 3 - 1 Nowy Dwór Makowiska
Dębowczanka Dębowiec 0 - 2 Wisłoka Błażkowa
Czardasz Osiek Jasielski 3 - 0 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki
Wisłoka Niegłowice 2 - 2 Dragon Nowy Glinik
Jasiołka Szebnie 1 - 2 Sparta Osobnica
Liwocz Brzyska 10 - 2 Wrzos Krempna
9. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. VI 8 października
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 1 - 1 Wisłoka Niegłowice
Sparta Osobnica 4 - 0 Zorza 03 Łubienko
Nowy Dwór Makowiska 3 - 1 Dębowczanka Dębowiec
Dragon Nowy Glinik 1 - 3 Liwocz Brzyska
Wisłoka Błażkowa 1 - 3 Czardasz Osiek Jasielski
Wrzos Krempna 2 - 6 Jasiołka Szebnie
10. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. VI 15 października
Zorza 03 Łubienko 0 - 0 Dębowczanka Dębowiec
Czardasz Osiek Jasielski 5 - 1 Nowy Dwór Makowiska
Wisłoka Niegłowice 2 - 2 Wisłoka Błażkowa
Sparta Osobnica 23 - 0 Wrzos Krempna
Jasiołka Szebnie 0 - 1 Dragon Nowy Glinik
Liwocz Brzyska 0 - 1 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki
11. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. VI 22 października
Nowy Dwór Makowiska 4 - 1 Wisłoka Niegłowice
Dragon Nowy Glinik 0 - 4 Sparta Osobnica
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 1 - 0 Jasiołka Szebnie
Dębowczanka Dębowiec 0 - 1 Czardasz Osiek Jasielski
Wrzos Krempna 1 - 7 Zorza 03 Łubienko
Wisłoka Błażkowa 0 - 0 Liwocz Brzyska
12. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. VI 8 kwietnia
Dębowczanka Dębowiec 0 - 4 Wisłoka Niegłowice
Nowy Dwór Makowiska 1 - 1 Liwocz Brzyska
Zorza 03 Łubienko 1 - 3 Czardasz Osiek Jasielski
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 0 - 1 Sparta Osobnica
Dragon Nowy Glinik 8 - 1 Wrzos Krempna
Wisłoka Błażkowa 1 - 2 Jasiołka Szebnie
13. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. VI 15 kwietnia
Sparta Osobnica 3 - 1 Wisłoka Błażkowa
Wisłoka Niegłowice 0 - 1 Czardasz Osiek Jasielski
Dragon Nowy Glinik 0 - 1 Zorza 03 Łubienko
Jasiołka Szebnie 3 - 0 Nowy Dwór Makowiska
Liwocz Brzyska 9 - 0 Dębowczanka Dębowiec
Wrzos Krempna 0 - 2 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki

14. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. VI 22 kwietnia
Zorza 03 Łubienko 1 - 2 Wisłoka Niegłowice
Czardasz Osiek Jasielski 4 - 1 Liwocz Brzyska
Dębowczanka Dębowiec 1 - 3 Jasiołka Szebnie
Nowy Dwór Makowiska 1 - 3 Sparta Osobnica
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 1 - 2 Dragon Nowy Glinik
Wisłoka Błażkowa 8 - 2 Wrzos Krempna
15. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. VI 29 kwietnia
Sparta Osobnica 4 - 0 Dębowczanka Dębowiec
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 1 - 1 Zorza 03 Łubienko
Dragon Nowy Glinik 2 - 2 Wisłoka Błażkowa
Jasiołka Szebnie 2 - 2 Czardasz Osiek Jasielski
Liwocz Brzyska 4 - 1 Wisłoka Niegłowice
Wrzos Krempna 1 - 1 Nowy Dwór Makowiska
16. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. VI 3 maja
Zorza 03 Łubienko 0 - 1 Liwocz Brzyska
Wisłoka Niegłowice 1 - 4 Jasiołka Szebnie
Czardasz Osiek Jasielski 1 - 0 Sparta Osobnica
Dębowczanka Dębowiec 3 - 1 Wrzos Krempna
Nowy Dwór Makowiska 1 - 2 Dragon Nowy Glinik
Wisłoka Błażkowa 5 - 0 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki
17. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. VI 6 maja
Sparta Osobnica 1 - 0 Wisłoka Niegłowice
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 3 - 0 Nowy Dwór Makowiska
Dragon Nowy Glinik 4 - 1 Dębowczanka Dębowiec
Jasiołka Szebnie 2 - 1 Liwocz Brzyska
Wisłoka Błażkowa 3 - 0 Zorza 03 Łubienko
Wrzos Krempna 0 - 5 Czardasz Osiek Jasielski
18. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. VI 13 maja
Zorza 03 Łubienko 1 - 1 Jasiołka Szebnie
Wisłoka Niegłowice 3 - 0 * Wrzos Krempna
Czardasz Osiek Jasielski 0 - 1 Dragon Nowy Glinik
Dębowczanka Dębowiec 2 - 1 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki
Nowy Dwór Makowiska 0 - 3 Wisłoka Błażkowa
Liwocz Brzyska 1 - 1 Sparta Osobnica
19. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. VI 20 maja
Nowy Dwór Makowiska 3 - 0 * Zorza 03 Łubienko
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 0 - 4 Czardasz Osiek Jasielski
Dragon Nowy Glinik 1 - 1 Wisłoka Niegłowice
Wisłoka Błażkowa 10 - 1 Dębowczanka Dębowiec
Wrzos Krempna 1 - 6 Liwocz Brzyska
Sparta Osobnica 1 - 0 Jasiołka Szebnie

20. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. VI 27 maja
Czardasz Osiek Jasielski 5 - 0 Wisłoka Błażkowa
Zorza 03 Łubienko 1 - 2 Sparta Osobnica
Wisłoka Niegłowice 4 - 2 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki
Dębowczanka Dębowiec 1 - 0 Nowy Dwór Makowiska
Jasiołka Szebnie 8 - 1 Wrzos Krempna
Liwocz Brzyska 0 - 3 Dragon Nowy Glinik
21. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. VI 3 czerwca
Dębowczanka Dębowiec 0 - 3 Zorza 03 Łubienko
Nowy Dwór Makowiska 0 - 4 Czardasz Osiek Jasielski
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 0 - 2 Liwocz Brzyska
Dragon Nowy Glinik 1 - 1 Jasiołka Szebnie
Wisłoka Błażkowa 0 - 0 Wisłoka Niegłowice
Wrzos Krempna 0 - 2 Sparta Osobnica
22. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. VI 10 czerwca
Zorza 03 Łubienko 3 - 0 * Wrzos Krempna
Sparta Osobnica 2 - 0 Dragon Nowy Glinik
Jasiołka Szebnie 0 - 1 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki
Liwocz Brzyska 5 - 1 Wisłoka Błażkowa
Wisłoka Niegłowice 6 - 2 Nowy Dwór Makowiska
Czardasz Osiek Jasielski 6 - 0 Dębowczanka Dębowiec

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem