Terminarze / wyniki - Jarosław > Klasa B, gr. I

Zobacz też: Statystyki - Jarosław > Klasa B, gr. I

Wybierz sezon:

Statystyki dla Jarosław > Klasa B, gr. I Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Łęg Łowce 20 50 16 2 2 76 22 54
2 Iskra Cieszacin Wielki 20 48 15 3 2 66 25 41
3 Tęcza Jankowice 20 45 14 3 3 72 36 36
4 Makovia Makowisko 20 35 11 2 7 35 38 -3
5 Błękitni Wierzbna 20 32 10 2 8 62 35 27
6 Nafta Gaz Jodłówka 20 24 8 0 12 32 63 -31
7 Pogórze Rokietnica 20 24 7 3 10 42 43 -1
8 Strumyk Hawłowice 20 17 5 2 13 42 72 -30
9 Przedmieście Jarosław 20 17 5 2 13 30 56 -26
10 Błękitni Rudołowice 20 16 5 1 14 24 63 -39
11 Fredro Surochów 20 11 3 2 15 28 56 -28
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka
1. kolejka - Jarosław > Klasa B, gr. I 20 sierpnia
Iskra Cieszacin Wielki 6 - 0 Nafta Gaz Jodłówka
Strumyk Hawłowice 6 - 0 Błękitni Rudołowice
Tęcza Jankowice 4 - 3 Błękitni Wierzbna
Makovia Makowisko 0 - 2 Przedmieście Jarosław
Pogórze Rokietnica 6 - 2 Fredro Surochów

2. kolejka - Jarosław > Klasa B, gr. I 27 sierpnia
Przedmieście Jarosław 0 - 9 Łęg Łowce
Błękitni Wierzbna 1 - 2 Makovia Makowisko
Fredro Surochów 2 - 2 Tęcza Jankowice
Błękitni Rudołowice 2 - 1 Pogórze Rokietnica
Iskra Cieszacin Wielki 3 - 1 Strumyk Hawłowice
3. kolejka - Jarosław > Klasa B, gr. I 3 września
Pogórze Rokietnica 0 - 1 Iskra Cieszacin Wielki
Strumyk Hawłowice 5 - 2 Nafta Gaz Jodłówka
Tęcza Jankowice 2 - 1 Błękitni Rudołowice
Łęg Łowce 3 - 0 Błękitni Wierzbna
Makovia Makowisko 4 - 3 Fredro Surochów
4. kolejka - Jarosław > Klasa B, gr. I 10 września
Nafta Gaz Jodłówka 2 - 1 Przedmieście Jarosław
Fredro Surochów 0 - 0 Łęg Łowce
Błękitni Rudołowice 3 - 0 Makovia Makowisko
Iskra Cieszacin Wielki 2 - 2 Tęcza Jankowice
Strumyk Hawłowice 1 - 1 Pogórze Rokietnica
5. kolejka - Jarosław > Klasa B, gr. I 17 września
Pogórze Rokietnica 2 - 1 Nafta Gaz Jodłówka
Tęcza Jankowice 4 - 2 Strumyk Hawłowice
Łęg Łowce 4 - 0 * Błękitni Rudołowice
Przedmieście Jarosław 0 - 5 Błękitni Wierzbna
Makovia Makowisko 0 - 3 Iskra Cieszacin Wielki
6. kolejka - Jarosław > Klasa B, gr. I 24 września
Fredro Surochów 2 - 3 Przedmieście Jarosław
Iskra Cieszacin Wielki 2 - 5 Łęg Łowce
Nafta Gaz Jodłówka 3 - 0 Błękitni Wierzbna
Strumyk Hawłowice 0 - 0 Makovia Makowisko
Pogórze Rokietnica 1 - 1 Tęcza Jankowice
7. kolejka - Jarosław > Klasa B, gr. I 1 października
Tęcza Jankowice 8 - 0 Nafta Gaz Jodłówka
Makovia Makowisko 0 - 0 Pogórze Rokietnica
Łęg Łowce 3 - 0 Strumyk Hawłowice
Błękitni Wierzbna 2 - 0 Fredro Surochów
Przedmieście Jarosław 1 - 1 Błękitni Rudołowice

8. kolejka - Jarosław > Klasa B, gr. I 8 października
Nafta Gaz Jodłówka 2 - 1 Fredro Surochów
Błękitni Rudołowice 0 - 5 Błękitni Wierzbna
Iskra Cieszacin Wielki 4 - 1 Przedmieście Jarosław
Pogórze Rokietnica 1 - 3 Łęg Łowce
Tęcza Jankowice 5 - 3 Makovia Makowisko
9. kolejka - Jarosław > Klasa B, gr. I 15 października
Łęg Łowce 4 - 1 Tęcza Jankowice
Przedmieście Jarosław 3 - 6 Strumyk Hawłowice
Błękitni Wierzbna 2 - 2 Iskra Cieszacin Wielki
Fredro Surochów 1 - 2 Błękitni Rudołowice
Makovia Makowisko 2 - 1 Nafta Gaz Jodłówka
10. kolejka - Jarosław > Klasa B, gr. I 22 października
Nafta Gaz Jodłówka 6 - 3 Błękitni Rudołowice
Iskra Cieszacin Wielki 6 - 0 Fredro Surochów
Strumyk Hawłowice 0 - 9 Błękitni Wierzbna
Pogórze Rokietnica 3 - 0 Przedmieście Jarosław
Makovia Makowisko 1 - 4 Łęg Łowce
11. kolejka - Jarosław > Klasa B, gr. I 29 października
Łęg Łowce 6 - 1 Nafta Gaz Jodłówka
Przedmieście Jarosław 1 - 2 Tęcza Jankowice
Błękitni Wierzbna 8 - 3 Pogórze Rokietnica
Fredro Surochów 4 - 2 Strumyk Hawłowice
Błękitni Rudołowice 3 - 5 Iskra Cieszacin Wielki
12. kolejka - Jarosław > Klasa B, gr. I 8 kwietnia
Nafta Gaz Jodłówka 0 - 5 Iskra Cieszacin Wielki
Błękitni Rudołowice 3 - 1 Strumyk Hawłowice
Fredro Surochów 1 - 3 Pogórze Rokietnica
Błękitni Wierzbna 4 - 1 Tęcza Jankowice
Przedmieście Jarosław 3 - 4 Makovia Makowisko
13. kolejka - Jarosław > Klasa B, gr. I 15 kwietnia
Łęg Łowce 1 - 1 Przedmieście Jarosław
Makovia Makowisko 2 - 0 Błękitni Wierzbna
Pogórze Rokietnica 5 - 0 Błękitni Rudołowice
Strumyk Hawłowice 0 - 1 Iskra Cieszacin Wielki
Tęcza Jankowice 3 - 2 Fredro Surochów

14. kolejka - Jarosław > Klasa B, gr. I 22 kwietnia
Nafta Gaz Jodłówka 4 - 3 Strumyk Hawłowice
Iskra Cieszacin Wielki 3 - 0 Pogórze Rokietnica
Błękitni Rudołowice 0 - 8 Tęcza Jankowice
Fredro Surochów 0 - 1 Makovia Makowisko
Błękitni Wierzbna 1 - 3 Łęg Łowce
15. kolejka - Jarosław > Klasa B, gr. I 29 kwietnia
Makovia Makowisko 2 - 0 Błękitni Rudołowice
Przedmieście Jarosław 0 - 1 Nafta Gaz Jodłówka
Łęg Łowce 5 - 1 Fredro Surochów
Tęcza Jankowice 3 - 2 Iskra Cieszacin Wielki
Pogórze Rokietnica 8 - 2 Strumyk Hawłowice
16. kolejka - Jarosław > Klasa B, gr. I 6 maja
Nafta Gaz Jodłówka 1 - 0 Pogórze Rokietnica
Strumyk Hawłowice 0 - 6 Tęcza Jankowice
Iskra Cieszacin Wielki 4 - 0 Makovia Makowisko
Błękitni Rudołowice 0 - 3 Łęg Łowce
Błękitni Wierzbna 2 - 0 Przedmieście Jarosław
17. kolejka - Jarosław > Klasa B, gr. I 13 maja
Przedmieście Jarosław 3 - 1 Fredro Surochów
Błękitni Wierzbna 6 - 0 Nafta Gaz Jodłówka
Makovia Makowisko 4 - 1 Strumyk Hawłowice
Tęcza Jankowice 5 - 1 Pogórze Rokietnica
Łęg Łowce 2 - 4 Iskra Cieszacin Wielki
18. kolejka - Jarosław > Klasa B, gr. I 20 maja
Pogórze Rokietnica 1 - 4 Makovia Makowisko
Strumyk Hawłowice 1 - 8 Łęg Łowce
Błękitni Rudołowice 0 - 2 Przedmieście Jarosław
Fredro Surochów 1 - 0 Błękitni Wierzbna
Nafta Gaz Jodłówka 1 - 2 Tęcza Jankowice
19. kolejka - Jarosław > Klasa B, gr. I 27 maja
Błękitni Wierzbna 5 - 2 Błękitni Rudołowice
Łęg Łowce 5 - 2 Pogórze Rokietnica
Makovia Makowisko 1 - 6 Tęcza Jankowice
Fredro Surochów 2 - 3 Nafta Gaz Jodłówka
Przedmieście Jarosław 2 - 4 Iskra Cieszacin Wielki

20. kolejka - Jarosław > Klasa B, gr. I 3 czerwca
Błękitni Rudołowice 0 - 2 Fredro Surochów
Strumyk Hawłowice 3 - 1 Przedmieście Jarosław
Nafta Gaz Jodłówka 0 - 3 Makovia Makowisko
Iskra Cieszacin Wielki 2 - 2 Błękitni Wierzbna
Tęcza Jankowice 2 - 3 Łęg Łowce
21. kolejka - Jarosław > Klasa B, gr. I 10 czerwca
Przedmieście Jarosław 3 - 1 Pogórze Rokietnica
Błękitni Rudołowice 4 - 2 Nafta Gaz Jodłówka
Fredro Surochów 2 - 5 Iskra Cieszacin Wielki
Błękitni Wierzbna 7 - 4 Strumyk Hawłowice
Łęg Łowce 1 - 2 Makovia Makowisko
22. kolejka - Jarosław > Klasa B, gr. I 17 czerwca
Strumyk Hawłowice 4 - 1 Fredro Surochów
Nafta Gaz Jodłówka 2 - 4 Łęg Łowce
Tęcza Jankowice 5 - 3 Przedmieście Jarosław
Pogórze Rokietnica 3 - 0 * Błękitni Wierzbna
Iskra Cieszacin Wielki 2 - 0 Błękitni Rudołowice

Inne terminarze / wyniki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem