2015-10-31 15:24:19

Szybkie gole w Sieniawie. Sokół odrobił straty i zremisował z Lublinianką

Mecz Sokół Sieniawa - Lublinianka miał nietypowy przebieg. Goście bardzo szybko wyszli na prowadzenie, a po zmianie stron równie szybko stracili gole.

Pierwszy gol w tym spotkaniu padł w 41. minucie, a jego autorem był Mateusz Majewski. Gdy dwie minuty później Lublinianka wyszła na dwubramkowe prowadzenie (ponownie trafił Majewski) wydawało się, że gospodarzom bardzo ciężko będzie się pozbierać. Do przerwy było 0-2.

Podopieczni Ryszarda Federkiewicza nie poddali się jednak i od razu po zmianie stron szybko ruszyli do ataków. Już w 49. minucie kontaktowego gola dla Sokoła Sieniawa strzelił Patryk Szewc, a zaledwie trzy minuty później ten sam zawodnik doprowadził do wyrównania.

SOKÓŁ SIENIAWA - LUBLINIANKA LUBLIN 2-2 (0-2)

0-1 Mateusz Majewski (41)
0-2 Mateusz Majewski (43)
1-2 Patryk Szewc (49)
2-2 Patryk Szewc (52)