2015-10-24 22:24:49

Sokół Sieniawa wygrał z Wólczanką. Piękny gol Łukasza Bursztyki

Wólczanka Wólka Pełkińska przegrała na własnym stadionie z Sokołem Sieniawa 0-1.

Spotkanie w Wólce Pełkińskiej stało na dobrym poziomie. Jako, że były to derby, zawodnicy zaangażowali się i nie odstawili nóg oraz głów.

Właśnie zderzenie głowami Kamila Hula z Mateuszem Padiaskiem miało smutny efekt końcowy. Pierwszy grał z opatrunkiem, a drugi trafił karetką pogotowia ratunkowego do szpitala.

Jedyna bramka tego meczu padła w pierwszej połowie. W 39. minucie Sokół Sieniawa przejął piłkę w środkowej strefie. Na strzał z 35 metrów zdecydował się Łukasz Bursztyka. Była to dobra decyzja. Bursztyka trafił w samo okienko i bramkarz Daniel Furtak nie miał nic do powiedzenia.

Wólczanka w swoim stylu atakowała. Zabrakło jej zimnej krwi. Swoje okazje mieli Kamil Hul, Krzysztof Pieltuch i Mateusz Kocur.

Dla drużyny Marka Rybkiewicza to trzecia porażka z rzędu.

WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA - SOKÓŁ SIENIAWA 0-1 (0-1)

0-1 Bursztyka (39)