2015-10-17 17:26:43

Sokół Sieniawa nie bez problemów pokonał Hetmana Zamość

Tomasz Walat (na zdjęciu) w meczu z Hetmanem Zamość zdobył swoją piątą bramkę w tym sezonie (fot. Marcin Pirga / archiwum)
Sokół Sieniawa wygrał u siebie z AMSPN Hetmanem Zamość 3-1 w meczu 14. kolejki 3 ligi lubelsko-podkarpackiej.

Piłkarze Sokoła Sieniawa w ostatnich trzech spotkaniach zdobyli tylko jeden punkt. W meczu z najsłabszym w całej lidze AMSPN Hetmanem Zamość liczyło się tylko zwycięstwo. To jednak nie przyszło z łatwością.

W 16. minucie niespodziewanie to goście wyszli na prowadzenie. Autorem bramki był Mychajlo Kaznokha. Do przerwy Hetman prowadził 1-0.
Na wyrównanie przyszło nam czekać do 56. minut. Gola dla Sokoła Sieniawa strzelił Patryk Szewc i wszystko zaczęło się od początku. Ku uciesze miejscowych kibiców na kwadrans przed końcem spotkania Sokół zdobył kolejnego gola - rzut karny na bramkę zamienił Tomasz Walat. Zaledwie 120 sekund później do siatki trafił jeszcze Tomasz Wilusz pieczętując tym samym zwycięstwo Sokoła.

Piłkarze z Zamościa kończyli to spotkanie w dziesiątkę po tym jak w 83. minucie Kamil Pliżga obejrzał czerwoną kartkę.

SOKÓŁ SIENIAWA - HETMAN ZAMOŚĆ 3-1 (0-1)

0-1 Kaznocha (16)
1-1 Szewc (56)
2-1 Walat (75)
3-1 Wilusz (77)

Sokół Sieniawa: Ćwiczak - Tetlak (86. Halejcio), Skała, Sivyj, M. Padiasek - Rak (80. Jędryas), Sowiński (46. Pigan), Walat, Wilusz, Szewc, Hass (73. Trawka).

AMSPN Hetman Zamość: Kiecana - J. Baran (82. Stolarski), Myszka, Czarniecki, Bubeła, Fidler, Kaznokha, Markowski, D. Baran, Karaszewski (79. D. Dębicki), A. Wołoch (70. Pliżga)

Żółte kartki: Siwyj, Rak - Myszka, Czarniecki, D. Baran, Bubeła, A. Wołoch. Czerwona kartka: Pliżga (83)