2015-10-24 22:30:18

Stal Rzeszów przegrała z Lublinianką

Lublinianka Lublin pokonała Stal Rzeszów 3-0 w meczu 3 ligi lubelsko-podkarpackiej.

Stal Rzeszów po kilku dobrych akcjach na początku meczu z Lublinianką, straciła gola w 26. minucie. Prowadzenie gospodarzom zapewnił Karol Kalita.

Rzeszowianie przez kolejne minuty meczu stwarzali sobie okazje, ale nie mieli szczęścia. Ich strzały omijały bramkę, albo trafiały wprost w ręce bramkarza Lublinianki Lublin Pawła Sochy.

Bardziej skutecznie zagrali miejscowi. W 82. minucie bramkę strzelił Rafał Kursa i Lublinianka była bardzo blisko zwycięstwa.

Losy meczu i tym samym przewagę Lublinianki, udowodnił w 87. minucie Karol Kalita, który drugi raz wpisał się na listę strzelców i ustalił wynik na 3-0 dla ekipy z Lublina.

LUBLINIANKA LUBLIN - STAL RZESZÓW 3-0 (1-0)

1-0 Kalita (26)
2-0 Kursa (82)
3-0 Kalita (87)

Lublinianka Lublin: Socha, Czułowski (70. Kucharzewski), Kaganek (67. Gutek), Mazurek, Świech (46. Kursa), Kalita, Kosiarczyk, Wołos, Majewski, Sobiech, Banachiewicz (63. Stefański).

Stal Rzeszów: Kaszuba, Hus (62. Szczoczarz), Drelich, Baran, Suswam, Brocki, Szeliga, Kanach (85. Zieliński), Maślany, Prędota, Lisańczuk (70. Wójcik).

Sędziował: Tomasz Mroczek (Mielec). Żółte kartki: Kalita, Kaganek.