2018-10-27 15:28:45

Hit kolejki dla Izolatora Boguchwała! Pokonali Polonię Przemyśl i zostali liderem 4 ligi

Izolator Boguchwała po zwycięstwie nad Polonią Przemyśl został nowym liderem 4 ligi podkarpackiej. (fot. archiwum)
Izolator Boguchwała pokonał w hicie 14. kolejki 4 ligi podkarpackiej Polonię Przemyśl. Po tym zwycięstwie "Izolacja" została nowym liderem rozgrywek.

Starcie Polonii Przemyśl z Izolatorem Boguchwała to szlagier kolejki. Mecz ten rozpoczał się z dziesięciominutowym opóźnieniem. Wszystko z powodu strajku zawodników gospodarzy. Prawdopodobnie chodzi o zaległości finansowe.

Na boisku jednak zawodnicy obu drużyn udowodnili, że nie przez przypadek obie ekipy są w samym "czubie tabeli".

Do przerwy na stadionie w Przemyślu był remis 1-1. Najpierw przyjezdni objęli prowadzenie po golu Patryka Roga pięć minut przed przerwą, ale w doliczonym czasie pierwszej połowy wyrównał Roman Vorobei.

Po zmianie stron obie ekipy dążyły do strzelenia zwycięskiej bramki. Sztuka ta powiodła się podopiecznym Tomasza Głąba. Osiemnaście minut przed końcem meczu zwycięską bramkę dla "Biało-Zielonych" strzelił Marcin Dobrzański.

W doliczonym czasie gry bezpośrednią czerwoną kartką ukarany został Patryk Andreasik, a kilka minut wcześniej z ławki rezerwowych gospodarzy usunięty został Grzegorz Opaliński.

Po tym meczu doszło do zmiany lidera 4 ligi podkarapckiej. Po tym zwycięstwie Izolator Boguchwała wypredził Polonię Przemyśl i teraz to oni są na czele tabeli.

0-1 Patryk Róg (40)
1-1 Roman Vorobei (45+4)
1-2 Marcin Dobrzański (72)

Polonia Przemyśl:
Ciesek - Solarz, Andreasik, Walat, Padiasek, Vorobei, Skiba, Sedlaczek (60. Broda), Kazek, Bieniasz (75. Głuszko),Karakuszka (63.Cach)

Izolator Boguchwała:
Kaszuba, Brogowski, Kachniarz (46. Filip W.), Bogacz, Wilk K. – Worosz (90. Wilk J.), Dobrzański, Sitek (69. Domin), Pałys-Rydzik(54. Szczoczarz), Zieliński (90. Gajdek) – Róg (81. Pikiel)

Wyniki meczów 14. kolejki:

Izolacja Jazda ! Jazda ! Jazda !
Brawo ! Trzecia Liga coraz bardziej realna ! :))

JÓZEK PLACEK 2018-10-27 15:42:53

SPRAWA SIĘ RYPŁA JAK HELKA PLACKOWA KAŻDY TERAZ ŁUPIE POLONIE KTÓRA ROBI ZA JANOSIKA ZABIERA BIEDNYM DAJE BOGATYM PO CO GRAĆ TRZEBA HANDLOWAĆ WY WSTYDU NIE MACIE TAK KANTOWAĆ SWYCH KIBICÓW LONIA GRAĆ K,,,,,,WASZA MAĆ

Nnnn 2018-10-27 15:46:26

Brawo Izolacja świetny mecz !! Oby tak dalej !!

Ojrzyn Leszyński 2018-10-27 16:02:28

Grzegrzorz co z Tobą? Pomysły się kończą? :D

Mat 2018-10-27 16:51:45

Gdzie pieniądze za las...

Jozek 2018-10-27 17:04:31

Obiektywnie, byłem na meczu, o jakich kibicach Ty piszesz? Ja jestem z krwi i kości Polonista !!! Co do ?strajku? zawodników nie popieram, śle ... ale chłopaki przedstawiają rzeczywistość !!!!

loni 2018-10-27 17:04:40

Lonia lepsza z przebiegu całego meczu , brak szczęścia niestety ! Działacze zepnijcie się i wypłacie zawodnikom lepiej !!

Kipia 2018-10-27 17:07:19

Haha zazdrości ciąg dalszy bo Polonia 3 mecz z rzędu przegrała, zajmijcie się sobą, my sobie damy radę bez waszych podpowiedzi tylko fakt faktem gdzie prezesie są pieniędze dla zawodników?? Ileż można grać z pasji?

AUTOR 2018-10-27 17:10:15

Grzesiu jak był w izolacji śmiał się z Głąba i stwierdził że jest stworzony do trenowania juniorów. A tu kubeł zimnej wody i lekcja pokory...

Pato 2018-10-27 17:19:13

Tyle Grzesiek dałeś izolacji a teraz goście jada po Tobie,taka piłka niestety i ludzie. Szkoda ze nie wygraliście dziś bo byliście lepszym zespołem i zamknąłbys gębę życzliwym.

Kibic Loni 2018-10-27 17:21:17

Gdzie pieniądze dla zawodników?Co z tego ze fajna drużyna jest trener jak kur.. nie ma pieniędzy.

Jan 2018-10-27 17:23:37

Była cisza jakżeśmy 12 meczy wygrali z rzędu kurna a teraz wszyscy zaczęli żyć Lonia jak nie idzie wypłać hsjs zawodnikom to zaczną grać prezesie.

Niema 2018-10-27 17:25:35

Niema kasy to kończ pan i do V ligi dokładnie a nie dupę o 3 ligę

Jordan 2018-10-27 17:28:58

Trenerka zawodników manianke macie na 3 ligę ale zarząd na 7 ligę! Elo

Wara 2018-10-27 17:50:32

Odczepcie się i od Izo i od Opala. I klub dużo zawdzięcza Opalińskiemu jak i Opaliński klubowi. Ale to ju historia. Teraz jest inna drużyna, inny trener i tworzą nowa historie. Więc czas zacząć żyć teraźniejszością a nie przeszłością.

anonim 2018-10-27 18:04:18

opaliński rozmienia sie na drobne, w dodatku brak kultury do druzyny przeciwnej w dzisiejszym meczu sie zemścił :)

Juhu 2018-10-27 18:27:37

Polonio graj jak grałaś przez te 12 meczów. Prezes w końcu zapłaci.Kibice są z wami. Tylko Lonia

Joe 2018-10-27 18:32:25

Szkoda ze Polonia przegrała bo grała lepiej ale ile można wygrywać i cieszyć się ze zwycięstw jak prezes tylko obiecuje, albo 3 liga albo 5 zdecydujcie się wasc zarządcy.

Firgyj 2018-10-27 18:35:16

Matoły mnie dziw bierze ze chłopakom trenerowi kierownikowi chve się wogije trenować i tak za dużo punktów zdobyliśmy jak maja być takie rządy dalej! Kpina. Po h... się starać!

Antoś Banaś 2018-10-27 19:45:45

Konkretnie polonio robicie nadzieje swoim kibicom na awans a wy już odpuszczacie i kombinujecie ,pseudograjki won do buraczanki z czuwajem kopać flaka

Obiektywy 2018-10-27 19:49:50

Boisko jak zwykle wszystko zweryfikowało. Brawo Izolacja ????????

2wina plus 1spir 2018-10-27 19:52:46

Wywalić ten zarząd polonii na zbity pysk bande leśnych dziadków którzy puszczą na dno przemyski klub

Szczerze 2018-10-27 20:43:04

Polonia nie wygrałaby 12 meczy z rzędu! Z Ropczycami byłby remis gdyby nie sędzia boczny któremu przywdziała się bramka...

~anonim 2018-10-27 23:21:02

polonia nie wygrała 12 meczów z rzędu bo ma 9 zwycięstw w lidze a teraz 3bit 3 razy bici ha ha

obiektywny 2018-10-28 00:00:53

W meczu było chyba 15 żółtych kartek i 1 czerwona. Większa połowa z tych kartek przyznana za zwykłe faule,a niektóre nawet za czysty odbiór piłki ... Sędziowała trójka z Dębicy - w takim meczu - czyli z drużynami, które bezpośrednio walczą z Wisłoką ... szczerze mówiąc wszyscy spodziewali się takiej ilości kartek przed meczem właśnie znając obsadę trójki sędziowskiej ... A teraz pytanie: Jak to jest możliwe, że ktoś wyznacza taką obsadę w takim meczu ??? Kto jest za to odpowiedzialny ??? Czy poniesie jakieś konsekwencje ??? W ogóle sędziowanie w tej lidze w tym sezonie to osobny temat, ale poziom umiejętności większości sędziów jest dramatyczny i często wprowadza na boiska zupełnie niepotrzebne i niezdrowe emocje. Pozdrawiam tych solidnych sędziów, którzy wiedzą o co w tym sporcie chodzi , jest ich niestety zbyt mało.

pewne info 2018-10-28 06:37:56

Piłkarze strajkują przeciwko kibicom, którzy stracili honor. Była delegacja u dziewczyn karpatulek?

~anonim 2018-10-28 08:34:20

Mam pytanie,jak sie nadarzy okazja awansu do 3 ligi to Izolator skorzysta z tego czy w końcówce odpuści,ponieważ nie stać ten klub finansowo na grę w trzeciej lidze?

Polonista 2018-10-28 08:43:00

Czas zmienić trenera. Ten człowiek nie ma kompletnie szacunku do swoich współpracowników a ostatnio do przeciwników, ileż razy sedziowie go mają wywalać na trybuny żeby się opamiętał?

Jakobs 2018-10-28 09:26:14

szkoda polonisto ze piłkarze i prezesi są za trenerem bardzo wiec o jakim ty szacunku mówisz ?

Polonista 2018-10-28 09:27:35

Tak jest, mamy zaj.. zespół i to widać od pierwszych meczów,treningi wzorowe zap.. goście za darmo tylko zapłacić i będzie awans. Polonia !

HA ! 2018-10-28 09:51:18

Ha Marzyciel hahahahaha :))))))) !

Ty 2018-10-28 11:28:13

Awans będzie nasz plonio tylko prezes niech zacznie płacić bo mamy wszystko oprócz kasy hahaha

kibic 2018-10-28 22:09:53

Jakim cudem szanowny pan sędzia nie dał skibie drugiej zoltej kartki za ewidentny faul taktyczny w 2 polowie ???

Dalmatynczyk 2018-10-28 23:28:51

On koło sedziego nawet nie stal. Bogacz czerwona kartka, Skiba tak jak mówisz I jeszcze parenascie bledow w obydwie strony. Pewnie z tym sedzia co gwizdal mecz Polonii z Wisloka jezdzil na szkolenia.